Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Витік IP через VPN. Допоможіть розібратися

Працюю на UK з використанням vpn. Все було нормально, аж поки 7.11.22 не сталась біда, мої облікові записи з яких я працював почав блокувати сайт з причини виявлення мого справжнього ip. Використовую expressVPN, та пробував інші vpn, проблема не вирішилась. У моїх колег з мого міста така сама проблема, у колег з інших міст України, або країн Євросоюзу таких проблем немає. Спробував змінити провайдера, це також результату не дало.

Важлива деталь в тому, що мене і моїх колег з мого міста блокує одночасно, в будь яку мить протягом робочого дня. Дефект триває ±15 хвилин. На всіх тестах захист vpn 100%.

В чому може бути проблема, як її вирішити? Дуже вам вдячний❤️

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
почав блокувати сайт з причини виявлення мого справжнього ip

Сайт блокує ваш реальний IP чи блокується IP вашого VPN?
Чи сайт забороняє заходити не зі свого реального IP і якщо це бачить, то блокує особисті акаунти?

Блокує реальний IP, заходити на облікові записи під Українським ІР неможливо.
Vpn по тестам працює справно, на аккаунт пускає, але на наступний день я бачу що він в бані. Тобто під час роботи на аккаунті, виникають якісь збої, які я не бачу, але внаслідок цього аккаунти летять в бан. Сам ще до кінця не розібрався, колеги кажуть, що це внаслідок витіку реального ІР. Віддав свої аккаунти колегам в роботу (які живуть в ЄС та Києві) у них вони не блокуються.
7.11.22 на сайті провайдера побачив новину, що вони будуть ремонтувати магістральне обладнення, саме в цей день почались проблеми. Чи може бути з цим пов‘язане?

Підписатись на коментарі