Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Ілон Маск покінчив зі звільненнями в Twitter, тепер — готовий наймати

До того, як Маск очолив компанію, у Twitter працювали майже 7500 співробітників Зараз їх близько 2700.

The Verge повідомляє, що тепер Маск готовий до наймів.

«З точки зору найважчих наймів, я б сказав, що люди, які чудово пишуть програмне забезпечення, мають найвищий пріоритет», — сказав Маск. Рекрутери Twitter уже спілкуються з розробниками з пропозицією приєднатися до «Twitter 2.0 — компанії Ілона».

Ілон Маск також хоче, щоб кожен співробітник Twitter надсилав щотижневі оновлення про свою роботу електронною поштою. Він визнав, що поточна реорганізація компанії «буде мати багато помилок», але «з часом стабілізується». У відповідь на запитання одного співробітника він сказав, що «значні частини технологічного стека потрібно відновити з нуля».

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному0
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

Илон очень прогрессивный.
Вчера — распечатки кода на бумаге.
Сегодня — обновления по email.
Но главное — желание переписать с нуля. Это — мощно!

Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Твиттер национализируют. Скоро выборы, а тут такой рупор пропаганды не твой.

Мабуть найбагатша в світі людина розуміється в менеджменті трішки ліпше ніж професійні коментатори?

Мабуть найбагатша в світі людина розуміється в менеджменті трішки ліпше ніж професійні коментатори?

Та він взагалі самий розумний, про Крим все знає, про Україну.

Каньє Вест теж такі аргументи (найбагатший репер, модельєр ітд) використовує, обгрунтовуючи свої політичні погляди. Раджу подивитись, що він там недавно наговорив. А він з однієї ж тусовки трампістів що і Маск, Пітерсон та інші

А що стосовно свободи слова? Чи це «інше»?

Фрази типу «гітлер був правий а путін маладєц» від інфлюєнсера такого масштабу то не є свобода слова. Рашка до речі давно вкурила що таку «свободу слова» можна спокійно екплуатувати і воно навіть приносить результат.

Стосовно цього згоден. Але як бачите трампіст власник твітера вже його заблокував..

Можна подумати від того що я напишу, що мені подобається Гітлер, — зміниться світова історія...

«ім там навєрху віднєє, ми люді малєнькіє, нє всьо так однозначно»

Щоб зрозуміти, як там працювалося і кого погнали, дивіться, що мені рекрутери звідти присилали у 2021 році

============

We are on a journey to become the world’s most diverse and inclusive tech company. It’s key to serving the public conversation. Our path starts with having a workforce that looks like the amazing people of all backgrounds around the world who use our service every day.

Our 2025 vision for the future is clear. We have set ambitious goals for a more diverse & inclusive future. Our workforce needs to look like our global user base. Here’s how we’re holding ourselves accountable.

-At least 50% of our global workforce will be women.
-At least 25% of our US workforce will be under-represented minorities.

We have amazing company perks like a paid day (aka a 3 Day weekend) of rest to take off every month so you can focus on your mental health and don’t burn out, yoga, and meditation classes during work.

Та колишнi бонзи аж через позов до суду таки продали цю богадельню Маску

А эти квоты это уже в порядке вещей?
И что такое

under-represented minorities

?

Всі крім білих/азіатів повносправних чоловіків мб.

Сьогодні знову звільнення в твіттері пішли

На днях в Capitol Hunters обнародовали вероятные доказательства того, что Илон Маск — не совсем тот, кем хочет казаться. Они утверждают, что у него нет ученой степени по физике да и вообще технического образования. Он не учился в аспирантуре, а когда бросил университет в 1995 году, то потерял право законно находиться на территории США. В публикации утверждается, что он некоторое время был нелегалом, а диплом ему уже позднее «сделали» инвесторы.

mc.today/...​razhdanstvom-ilona-maska

Цікаво, що більшість людей у світі свято вірять, що це саме Ілон винахідних.

Взагалі не фанат Ілона Маска, скоріше навпаки. Але це просто якась така типова журналістська залупа.
Так чи інакше Маск створив декілька разів з нуля великі і супер успішні компанії. Винахідник він чи ні і які в нього дипломи — до жопи. Є результати його діяльності. Тесла, Спейсікс — без всякого перебільшення революційні компанії, з революційними результатами. А так він може бути трижди мудаком, авантюрістом, порушувачем правил, токсіком і ідіотом в міжнародній політиці.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Теслу основал не Маск

Ну, навіщо так. Ще виявиться, що і пейпал хтось інший робив, а «винахідник» Маск просто примазався :)

А ну так, звичайно :)
Тільки ніхто не знає що це там за скритний геній який заснував Теслу.
Бренд Тесла на 100% зав’язан на Маска. У нього навіть нема свого Пола Алена чи Стива Возняка.

так отож — ніхто їх не знаю. Важливо не хто засновав, а хто з компанії зробив саме те, що всі знають.

ніхто їх не знаю

ты хотел наверное написать «я їх не знаю»?

Важливо не хто засновав, а хто з компанії зробив саме те, що всі знають.

дык это тогда инженеры ноунеймы, а не Маск

У Маска була така гарна можливість довчитись, бути легалом 100% і працювати лише 40 годин на тиждень у кращих компаніях консультантом за гарну ЗП, а він ось усе це зіпсував. Ще й інвестори винні))

Згоден, засоби масової пропаганди вже 100 разів віджили своє

Цікаво, що більшість людей у світі свято вірять, що це саме Ілон винахідних.

на відміну від Джобса, причому

лiл www.linkedin.com/...​utm_medium=member_desktop

TLDR — уволенные раньше получили 3 месяца бабла, а кто остался и таки попал под раздачу, получает 4 недели xD

Can software engineers at Twitter not get a break, not even for Thanksgiving? The night before Thanksgiving, Twitter fired more developers and put dozens more on performance warnings:

I talked with software engineers inside the company, both who were fired because their recent code review exercise determined “that your code is not satisfactory.” In slap in the face, these people are given 4 weeks severance. This is an insult, because a week earlier, anyone who opted to leave the company and not sign up for long hours was given 3 months of severance.

Пфф, це взагалі перекреслює, все що ми нижчи обговорювали. Рабство якесь

Та пофіг. Не шкода тих дармоїдів з космічною зп :)

Ну взагалі цікаво що саме було погано і яке саме гарне додадуть/видалять/перепишуть, ну і щеб звісно було б цікаво подивитись на єкономічне-фінансове питання.
Бо «переписати все з нуля» це ну якось по джунячому зовсім.

Мм, кражче підтримувати код на перлі чи сімфоні...

The Verge повідомляє, що тепер Маск готовий до наймів.

И кто туда пойдет после того как такое чудит ?
Он лично будет нанимать ?
HR тоже уже уволились или он их уволил ?

Ілон Маск також хоче

именно в это и надо переименовать Твиттер :)))

он там вроде мечтал на Марс отправить первых поселенцев :)))
цикаво только одно он уже Марс колонизировал ?
или ждет пока оттуда начнут сбегать местные жители ?

Ну один кулхацкер вже взявся баги фіксити.

Ілон Маск також хоче, щоб кожен співробітник Twitter надсилав щотижневі оновлення про свою роботу електронною поштою.

А собственно говоря, чего все так возбудились? Я тоже каждую неделю пишу отчет за команду, и да я скриптую его на базе коммитов. Это кстати резко повышает качество коммитов, чтобы утром пятницы не вспоминать что же было в понедельник, а можно было по тексту коммита понять о чем оно.
Очень полезное требование.

А собственно говоря, чего все так возбудились?

Тому що це найменша з його забаганок. Інші, набагато гірші

ОМЖ, цей мудень не вгомониться

Принадлежащая Илону Маску компания SpaceX подала в суд на украинскую компанию «Старлинк» и на Укрпатент с требованием прекратить действие торговой марки

Украинский бренд «Старлинк» зарегистрирован в 2011 году. Компания занимается IT-услугами. Спутниковая система связи, принадлежащая SpaceX, также называется Starlink.

SpaceX confirmed the connection in the 2016 application to license Starlink with the Federal Communications Commission (FCC).[21]

2016 vs 2011. Good luck

Тут справа не в датах. Всі ж бачать, що останнім часом, він відчуває свою силу і робить, що хоче. А не виконаєш, то вали нафіг

а ще робитиме роботів, десь він казав, щоб його зупинили, якщо відчують ризик

Это стандартная практика штатах — подать в суд, чтобы усилить переговорную позицию. Договорятся за передачу торговой марки скорее всего.

Ілон Маск також хоче, щоб кожен співробітник Twitter надсилав щотижневі оновлення про свою роботу електронною поштою.

Цей чувак точно IT шник, що робив PayPal ? Чи це було так давно, що ніхто ще не використовував трекінгові ситеми, wiki тощо. Інакше чувак просто топить контору. Насправді малювати звіти замість роботи, це найцікавіша справа. Нафіг той продукт менеджмент, бізнесаналіз тощо. Роби що хочешь та висилай емайл зі звітом щоб краще був оформлений, дизайн та оформлення.

Написать скрипт, который генерит мейл из истории твоих коммитов за неделю.

Тут же уволят. Надо чтобы хорошо оформлено было, репрезентативно, красивые цифры графики — по типу www.youtube.com/watch?v=yL_-1d9OSdk То что там среднегодовая температура на Луне или цены на дрова, никому не интересно.

Так вот чем гугловский искусственный интелект будет заниматься.

Як казав Гевін Белсон: «Невже я оточив себе людьми, які кажуть тільки те, що я хочу чути?». А у відповідь: «Ні, ні!»

надсилав щотижневі оновлення про свою роботу електронною поштою

ласкаво просимо на початок двохтисячних

Коли не розумієш що відбувається — треба змусити всіх звітувати за кожен чих і будувати з цього графічки, які повинні йти вгору! А для цього терміново треба відділ обробки звітів, і підрозділ побудови графічків! Немає у кого знайомих сіньор граф менеджерів та репорт процесорів?

є контакт чувака який заробляє більше сіньйорів архітектів на курсах по вмінню робити гарні презенташки в паверпоінті

у Twitter працювали майже 7500 співробітників Зараз їх близько 2700

І Твіттер працює далі? Це ж хто там працював

так звані, як їх там називають, цензори — це ті хто «перевіряв» повідомлення з твітів на предмет порушення правил і банили користувачів (в тому числі аккаунти відомих осіб, політиків і т.л.). Десь була інформація, що більшість із звільнених — це саме вони.

І хто ж зараз перевіряє, якщо їх звільнили? Я не помітив змін у роботі твіттера

Люди, которые поддерживают сайт в рабочем состоянии в данный момент (aka «keep the lights on») — это малая часть всего бизнеса, особенно если инфраструктура перенесена в облако.

Большая часть людей работает над тем, чтоб сайт не упал через месяц или через год, добавляют новые фичи, исправляют баги, уязвимости безопасности, отвечают на gdpr запросы и т.п.

«значні частини технологічного стека потрібно відновити з нуля».

ой

Илон очень прогрессивный.
Вчера — распечатки кода на бумаге.
Сегодня — обновления по email.
Но главное — желание переписать с нуля. Это — мощно!

Вообще-то email очень удобный инструмент, мне гораздо легче работать с четко сформулированным письмом чем с мусором который сыпется в чат

Открой для себя Трелло или Джиру — будет еще легче

Ох уж этот Маск, шалун.
Может пока он будет делать Твиттер 2.0 я успею сделать Твиттер 3.0 и скидку в 2 бакса за синюю галочку.

Ты уже гугел свой написал :-)))) Ффффатит!

Хран з ним з гцгелом. Там ж якась гравіцапа на просторах дачного кооперативу намічалась....

Да хоть 4.0 нет ответа на вопрос — а зачем оно скажем мне нужно как потребителю ? И тут хоть Илон Маск хоть Эксперт по ДНК, нет особой разницы.

Ілон Маск також хоче, щоб кожен співробітник Twitter надсилав щотижневі оновлення про свою роботу електронною поштою

Тю, хіба не всюди так? Це ж стандарт раз на тиждень менеджеру звіт вислати.

А джирку глянуть не судьба?)

Це ж не зручно, емейл — це емейл.

Все правильно зробив. Спочатку оголосив нові правила, нормально дозволив піти тим, хто не погодився з ними, тепер ті, хто прийдуть — це дійсно лояльні люди, які вірять у успіх Твітера при Маску, і готові на стартап культуру замість rest&vest. І якщо це дійсно спрацює, то dou.ua/...​rums/topic/40537/#2503081

Уявляю, наскільки треба бути в безвихідному положенні, щоб піти туди працювати.

за 300к ты пошел бы?

Якщо треба їхати в США, то ні звичайно. А «цар» же хоче, щоб всі тепер в офісі по 10 годин батрачили.

Але мова про тих, хто вже там і шукає роботу, а таких там зараз не менше 100k, судячи по масштабам звільнень.

Поправка «Никто тебе не предлагает 300к в твитторе»

Ну ты сначала оффер получи, а потом рассуждай)

а че там не так?

Ну ти ж читала відгуки співробітників? Їх уже багато, ось свіжий
mc.today/...​ompaniyu-kupil-ilon-mask

Маск надіслав листа про звільнення о 23:00, і звільнення наступного дня. Ти хочешь працювати у такій компанії? Як взагалі можна життя планувати в таких умовах.

А тим, хто залишилися, поставив ультиматум, типу «пашіть в дві зміни», або валіть.

звільнення з компенсацією в розмірі 3х місячниї зарплат

звільнення з компенсацією в розмірі 3х місячниї зарплат

Якщо ти отримував зарплатню вище 150k на рік, то у тебе і так були гроші, ти не був бідним. І ці «3 місяці» виглядають, як подачка. Люди йшли туди працювати, бо сподівались не на подачки, а на стабільну роботу в компанії рівня FAANG.

Надеются дети на подарок в новый год. В контракте прописана схема «мотивационного пенделя» — не понимаю откуда удивление и болька если игра по заранее оглашенным правилам

Якщо ти отримував зарплатню вище 150k на рік, то у тебе і так були гроші, ти не був бідним. І ці «3 місяці» виглядають, як подачка. Люди йшли туди працювати, бо сподівались не на подачки, а на стабільну роботу в компанії рівня FAANG.

1. 150к і чуть вище — це ні об чьом. Гроші починаються коли в 1.5-2 рази вище від того.

2. Стандартна виплата у Каліфорнії при звільненні — це просто зарплатня до останнього дня. Мене (і пачку народу) так один раз на старпапі мутному звільнили у понеділок. В 5-й вечора постукав FedEx у двері, з матеріалами про звільнення і останнім пейчеком за минулий тиждень і той останній понеділок. Згідно законів Каліфорнії їх треба виплатити в останній день роботи, тому звільнення готуються заздалегідь.

А на попередній роботі я вигорів, і брав навіть відпустку за свій рахунок на 3 місяці (міг собі дозволити).

Тому, коли я бачу, як 3-місячну зп при звільненні називають подачкою — у мене сіпається око.

Тому, коли я бачу, як 3-місячну зп при звільненні називають подачкою — у мене сіпається око.

Та да, сидить якись сіньйор 7к в місяць і пише що 500к+ при звільненні це подачка=)

І ці «3 місяці» виглядають, як подачка

Ну подумаєш якщо у тебе була зп 150к то тобі виплатили майже пів ляма. На ці гроші можна тільки в коробці під мостом жити і в притулку харчуватися.

mc.today/...​ompaniyu-kupil-ilon-mask

«несколько критически важных команд ликвидировали полностью, в некоторых подразделениях осталось 10–20% работников.»
«майже 7500 співробітників Зараз їх близько 2700»

при этом Твиттер работает. наем новых работников, онбординг и пока люди станут продуктивными на новой работе — это все займет минимум 3 месяца. посмотрим что будет с твиттером через 3 месяца )

и хочешь працювати у такій компанії?

если это условный Твиттер и компенсация 300к, то да.

Як взагалі можна життя планувати в таких умовах.

не планирую

Маск надіслав листа про звільнення о 23:00, і звільнення наступного дня. Ти хочешь працювати у такій компанії? Як взагалі можна життя планувати в таких умовах.

Обычное дело в США, Твиттер тут вовсе не первый

Ти хочешь працювати у такій компанії? Як взагалі можна життя планувати в таких умовах.

Ну лучше работать в условном фаанге за 300к с дневным увольнением, чем загнивать в еврокорпорации за тарифные нищенские 80к или валяться на газоне за социалочку.

Ну лучше работать в условном фаанге за 300к с дневным увольнением, чем загнивать в еврокорпорации за тарифные нищенские 80к или валяться на газоне за социалочку.

Комусь краще, комусь ні. У цьому році у мого знайомого був вибір, або Сан-Франциско на 300k, або Північна Німеччина на 140k. Вибрав Німеччину.

Північна Німеччина на 140k.

Ну неплохо, 140 — не 80. Небось еще и литкод решал

Це не кодер, більше менеджер, я не уявляю, щоб кодера взяли в Німеччині на такі гроші.

гугл или мета берут без проблем. разные амазоны или МС канеш жмутся. там больше будет 140 как пакет.
но и у меня есть примеры обычных синиоров со 140-150, но это опять пакетом.

techpays.eu/europe/germany/microsoft

Ну вон в МС. Не база, но с живыми стоками и бонусом

140к это вполне неплохо, особенно для севера. Но если бы ему предлагали тарифчик на 70-80-90к, уверен, что он бы выбрал СФ.

тарифчик на 70-80-90к

зааатоо стаабильность и после первого Адвента уже никто толком не работает до середины января, а потом Пасха, а потом лето — короч стабильно некогда работать

Но если бы ему предлагали тарифчик на 70-80-90к, уверен, что он бы выбрал СФ.

Тоді йому б і в СФ не пропонували 300k, а максимум 150-180k, і він би знову вибрав Німеччину.

валяться на газоне за социалочку.

дубарь на улице, сильно не поваляешься xD

дубарь на улице, сильно не поваляешься xD

матрас же есть для таких вещей)))

матрас же есть для таких вещей)))

эко матрас из соломки)

Як взагалі можна життя планувати в таких умовах.

Мне немножно больно смотреть на многие корпорации в Германии :-)
Видя как вместо хотя бы одного нормального синьора за 100к (речи о 120-130к нету), нанимаются середнячки в количестве 2 индуса, 3 украинца, 5 немцев интерналов, 5 немцев екстерналов, 1 россиянин, скрам-мастер, 2 погонщика и 1 приходящий консультант который сводит воедино процессы из 5 других купленных компаний этим концерном

А потом я иду на glassdoor и вижу отзывы на MAN/BMW/VW/Audi/Continental/etc...: people come to work at 8am, stare at monitor, then drive to the school to pick up the kids and do it again every day until they die

Очень, знаете-ли, вдохновляет такая стабильность :)

Видя как вместо хотя бы одного нормального синьора за 100к

В нас є ліди і сіньори зі 100k+ та ще й з бонусами, і не один. Але, я згоден, на такі гроші німці не наймають. Треба мінімум 5-8 років добре працювати, щоб вийти на нормальні гроші. І, звичайно, треба бути не тарифним, а працювати по контракту (AT).

А потом я иду на glassdoor и вижу отзывы на MAN/BMW/VW/Audi/Continental/etc...: people come to work at 8am, stare at monitor, then drive to the school to pick up the kids and do it again every day until they die

Навряд чи мова там іде про айтішників, за компами багато хто сидить. В мене буває, що робити немає чого, але це 1-2 дні на місяць і лише тому, що зробив все швидше, ніж очікувалось. Айтішники точно не туплять у монітор, мені важко уявити. як можна тупити в монітор, коли актуальні проекти зараз це біг дата, штучний інтелект та безпілотні автомобілі.

Айтішники точно не туплять у монітор, мені важко уявити. як можна тупити в монітор, коли актуальні проекти зараз це штучний інтелект і безпілотні автомобілі.

зависит от айтишника. например когда я работал в SAP, то участвовал в интересных ML проектах с Intel, MS и т.п. А мои знакомые за соседними столами сидели на саппорте говна мамонта.

А мои знакомые за соседними столами сидели на саппорте говна мамонта.

Я 3 роки тому перейшов на новий, сучасний проект. І мені дали трьох німців, щоб копали те саме «гімно мамонта», замість мене. А я типу їм допомагаю, коли не можуть щось зробити. І от в них реально трендець, а не робота. Скільки б там не платили, треба робити все, щоб перейти на інший проект. Але й, навіть вони, не туплять в монітор, працюють.

И эти люди потом постят в линкедине насколько high trust low performers лучше токсичных рокстаров)

Маск надіслав листа про звільнення о 23:00, і звільнення наступного дня. Ти хочешь працювати у такій компанії? Як взагалі можна життя планувати в таких умовах.

Какие именно твои планы не совершатся, если тебя в эту пятницу вечером внезапно уволят? План пойти в следующий понедельник в 9 утра на работу?

Вопрос был не ко мне, но я все равно отвечу:
Оплата по кредитам на жилье/авто/айфон, планы на отпуск и тд. Много чего на самом деле или вы на работу не ради денег ходите?

Якщо ти не невзмозі покрити це зі своїх резервів, то ти вже зафейлив планування.

Вибач, але ти взагалі нічого не купляв у житті і не розумієш, що таке іпотека в США / Європі, якщо вважаеш, що в тебе будуть хоча б якісь резерви. Якщо я беру іпотеку, то хочу бути впевнений у своїй роботі.

Власне кажучи, в Україні схожа ситуація. Я не можу собі уявити, що айтішник купить двушку за 100k, а ще 50k відкладе на «чорний день», коли за 150k можна купити більшу квартиру, в кращому місці.

Вибач, але ти взагалі нічого не купляв у житті і не розумієш, що таке іпотека в США / Європі, якщо вважаеш, що в тебе будуть хоча б якісь резерви. Якщо я беру іпотеку, то хочу бути впевнений у своїй роботі.

Це ти у Європі можеш бути впевнений, а тут (у Каліфорнії, зокрема) at-will-employment.
Тому фінансова подушка must have, всім пофіг на твою іпотеку. Можеш її потім перезаставити (HELOC), але подушку розумні люди все одно будуть мати, щоб пережити до нової роботи.

Тому фінансова подушка must have, всім пофіг на твою іпотеку.

Я не думаю, що в США відрізняються умови. Чим більший початковий внесок, тим вигідніший процент. Жодна адекватна людина не буде платити 30 років по 3k на місяць, якщо можна платити 1.5k, нехай ти і залишишся без вільних грошей на якийсь час після купівлі. Люди ризикують, покладаються на роботодавця.

Жодна адекватна людина не буде платити 30 років по 3k на місяць, якщо можна платити 1.5k, нехай ти і залишишся без вільних грошей на якийсь час після купівлі.

Не буде, звісно, при таких _диких_ розкладах. А наведеш математику для цього утрірованого прикладу 3к проти 1.5? Скільки недовкладено?

Люди ризикують, покладаються на роботодавця.

Я ж кажу — хто їм лікар?

Не буде, звісно, при таких _диких_ розкладах. А наведеш математику для цього утрірованого прикладу 3к проти 1.5? Скільки недовкладено?

Це був умовний приклад, хоча можна і під нього прорахувати параметри, просто треба суми підібрати. Зараз ситуація така (в Німеччині):

Ти хочеш купити житло за 500k, в тебе є 50k. Тобі дадуть іпотеку під 4% річних, це 2.4k на місяць.

Ти хочеш купити житло за 500k, в тебе є 150k. Тобі дадуть іпотеку під 3% річних, це 1.5k на місяць.

Здавалося б, різниця в 1% це ж ніщо? Але ні, за 30 років, це колосальна різниця, а саме 324k, що значно більше, ніж 100k, які я можу зараз зберегти. Тому набагато вигідніше віддати всі наявні кошти, щоб отримати гарний процент. А за рахунок малого місячного внеску, почати накопичувати нову заначку, вже після купівлі. Звичайно що, ти повинен бути впевнений в роботодавці і знати, що, в такому випадку, тебе не викинуть на мороз сьогодні о 23:00.

Дякую за викладки, перевірив на калькуляторі теж

Ти хочеш купити житло за 500k, в тебе є 50k. Тобі дадуть іпотеку під 4% річних, це 2.4k на місяць.

Ти хочеш купити житло за 500k, в тебе є 150k. Тобі дадуть іпотеку під 3% річних, це 1.5k на місяць.

От чому б не піти десь посередині — 100к, а 50к на про всяк залишити? Чому крайнощі? :-)

Звичайно що, ти повинен бути впевнений в роботодавці і знати, що, в такому випадку, тебе не викинуть на мороз сьогодні о 23:00.

У Штатах це не працює. Це не соціалістичний капіталізьм, як у Європах.

От чому б не піти десь посередині — 100к, а 50к на про всяк залишити? Чому крайнощі? :-)

Я все це пройшов. Там навіть 10k докинь, процент стає кращим і може бути, що платити на 150 євро менше на місяць. Здавалося б, що таке 150 євро? Але, за весь час іпотеки, це 54k. Як не крути, але капітализм змушує тебе віддати усі гроші.

Здавалося б, що таке 150 євро?

it depends, їх зайвих може і не бути :-)

В Германии нормально дают ипотеку с 10% даунпеймента? Я тут в Испании иногда прикидываю и все калькуляторы ругаться начинают когда меньше 20 ставишь

В Германии нормально дают ипотеку с 10% даунпеймента?

Так, але відсоток гірший, ніж якщо з 20%

Якщо ти купуєш житло і воно тягне стільки грошей що у тебе не залишається хоч трохи відкласти — це житло тобі не по карману.

Якщо ти купуєш житло і воно тягне стільки грошей що у тебе не залишається хоч трохи відкласти — це житло тобі не по карману.

Ніт

Тут напевно марно сперечатись — у кожного свій особистий рівень покарманності. Я коли чую, що люди купують собі машини впртістю в річний заробіток то мене аж сіпає

Ці всі умовності — будинок у 3 річних зп, тачка в 6 місяців, годинник у 10% річної зп. Залежить від того, скільки відкладено, вкладено і все решта забезпечено, і скільки таких річних зп загалом за життя отримав, і якщо тачку завтра роз’.беш — чи сильно розстроїшся, і як скоро купиш таку ж чи кращу.
З годинником Apple смішно виступив, перетворив усіх на ніщєбродів, бгг.

І нащо це легасі з 19 сторіччя потрібне?

V

Ці всі умовності

При чем тут резерв, если мы говорим о планах?
Планы резерв не тратить, а тратить зп.
Не вижу смысла спорить с очевидными вещами

Не знаю о чем ты, я не дев.
Но суть моего прошлого сообщения в том, что иметь подушку на 3-6 месяцев и не жить от зп до зп это очевидные азы фин грамотности. Я о том, что даже будучи готовым твои планы рушаться при возникновении события. Если хочешь технический пример: у тебя может быть бэкап системы, может быть даже сегодняшний, но восстанавливаться все равно геморойно и занимает время/ресурсы, будут какие-то потери и это никак не входило в твои планы на сегодня

зважаючи на хвилю масових звільнень в ІТ компаніях, з кандидатами проблем не буде в них, думаю
навіть з таким СЕО і офісним режимом

навіть з таким СЕО і офісним режимом

Так навіщо йти в таку компанію, коли інші теж набирають. І в них є ремоут, немає ультиматумів і СЕО-царьків.

власне, інші теж звільняють, або ж фрізять

власне, інші теж звільняють

Навіть близко не в таких масштабах. Кількість звільнених в твіттері просто колосальна, в процентному відношенні, порівняно з різними майкрософтами і кларнами.

достатньо наявності самих звільнень, тоді навряд чи вони ’теж набирають’.
Роботи в них для тисяч викинутих з твіттера і інших компаній нема.

Ну є багато ж людей, які підтримують його)

а толку? его запаяет в сл раз и он опять всех уволит , это не про стабильность

що таке стабільність?

Це коли ти знаєш, що буде робота і тебе не звільнять, а компанія не стане банкрутом ні при яких умовах.

А тут бац і контору купує Ілон Маск

Значить треба працювати у конторі, яку не може купити Ілон Маск

Значить треба працювати у конторі, яку не може купити Ілон Маск

это будка с шаурмой

Юру не возьмут в госорганизацию (за норм зэпэшку куи пинать), туда своих берут и конкурс большой.

Тю, у нас вон вакансий полно. Зпшки грустные, правда.

у нас смотря куда и кем
знаю двух юристов одна в пенсфонде, другая в налоговой — 80к зэпэшка

Жена пару лет назад надыбала вакансию аналитика в голландской разведке как раз по её профилю xD.

Довольно неплохая зарплата, премии, отпуска, щедрая пенсия. Строгие инструкции по процессу подачи, ещё и записать видео с собой на флешку, перед отправкой сжечь.

Вот только в гражданстве надо состоять минимум 10 или 15 лет

Вот только в гражданстве надо состоять минимум 10 или 15 лет

ну еще успеет устроиться, до пенсии еще очень очень долго xD

О, кста прибежал рекрутер, мол не хочешь на джавке на Евро комиссию полабать со своим новеньким паспортом? Удаленочка с периодическими поездками в логово бюрократии Брюссель, зепка порядка соточки (зависит тупо от лет в индустрии) , но зато не платишь национальные налоги, а платишь европейские, которые изрядно ниже. Можно чилить до пенсии

Можно чилить до пенсии

Зайчить))
2 раза по соточке получится

Думаю, не будет ли это карьерным суицидом

😂😂 это будет карьерное плато длиною в жизнь

😂😂 это будет карьерное плато длиною в жизнь

Зато стабильно. Можно быть уверенным в завтрашнем дне и каждый день работать на результат и вообще планировать свою жизнь :-)

ты планируешь на годы вперёд?

Только снег. Все остальное максимум на 1-2 месяца вперед ))
А мой менеджер прислал в календарь свой отпуск — на 1.5 года вперед, лето 2024
Я не понимаю как так можно и главное — зачем — так жить)))

как так можно и главное — зачем — так жить)))

мне кажется потом просто всю жизнь подстраиваешь под план. а потом конечно же все идёт по плану и ты такой молодец, все правильно запланировал ))

мне кажется потом просто всю жизнь подстраиваешь под план. а потом конечно же все идёт по плану и ты такой молодец, все правильно запланировал ))

Ну что то, экзотическое, можно запланировать и заранее. Например поход по Аляске. Или забукать себе домик в Альпах пока дешевый. Или в Италии у моря.
Все остальное по факту можно сделать.

мне кажется потом просто всю жизнь подстраиваешь под план. а потом конечно же все идёт по плану и ты такой молодец, все правильно запланировал ))

Как мне сказала знакомая
Прожив тут год
«Германия это та страна где ты должен знать дату своей смерти»

А мой менеджер прислал в календарь свой отпуск — на 1.5 года вперед, лето 2024
Я не понимаю как так можно и главное — зачем — так жить)

Я його добре розумію. Якщо хочеш потрапити в якісь особливі місця, незвичайні готелі, то бронювання треба робити мінімум за рік, а то й більше.

Я його добре розумію. Якщо хочеш потрапити в якісь особливі місця, незвичайні готелі, то бронювання треба робити мінімум за рік, а то й більше.

Так
Але я взагалі не їзжу по особливим місцям )

А якщо ногу підвернув, чи дитина застудилася...

А мой менеджер прислал в календарь свой отпуск — на 1.5 года вперед, лето 2024
Я не понимаю как так можно и главное — зачем — так жить)))

Якийсь дивний, ніби він не застав часи ковіду і як воно всі плани накрило одним місцем.

А какая разница? Отпуск отменил, деньги вернул. Форс-мажоры, конечно, никто не отменял, но в целом на полтора года вперёд не сложно запланировать.

А какая разница? Отпуск отменил, деньги вернул. Форс-мажоры, конечно, никто не отменял, но в целом на полтора года вперёд не сложно запланировать.

Да-да, одні родичі/знайомі планували весілля у Нью-Йорку, потім грянув ковід, і я стряс повернення коштів за квиток у вигляді бабок на рахунок в авіакомпанії (тобто, вивести їх назад не зміг), а з букінга і готелю я стряс/уболтав тільки половину вартості.

Або ваучер з лiмитом часу, а потiм i готель чи випав на мороз, чи закрився нафiг

Страховки путешествия нет? У меня у менеджера так сорвался отпуск из-за ковида, всё вернул норм деньгами. 1 раз такую страховку купить в рамках года это вообще незаметно по деньгам.

Страховки путешествия нет?

Щось таке кажете.
Я навіть страховки квитків на концерт не купляю, хватіт корміть тікєтмастєр.

1 раз такую страховку купить в рамках года это вообще незаметно по деньгам.

я вас умоляю, нєзамєтно, тут квитки, тут готель, аренда тачки, і зверху ще вилож да полож страховку, та зашкалюють ціни

Ну-ну... Щасти йому.
Запасаємося попкорном.

Пока вы запасаетесь — мужчина рубит бабло)
Потом еще и попкорн вам продаст чтобы было чем запасаться.

Втрачає бабло. Хоча хайпує знатно.

Виправити чуже на форумі норм
Ти саме цим зараз займаєшся

Підписатись на коментарі