Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

В Україні діятимуть «Пункти незламності» — джерела електроенергії, зв’язку та тепла

Президент України анонсував запуск роботи спеціальних пунктів, які працюватимуть у випадку тривалої відсутності електроенергії та нових масованих ударів.

У пунктах буде електрика, мобільний зв’язок, інтернет, тепло, вода, аптечка. Працюватимуть безкоштовно та цілодобово при всіх обласних та районних адміністраціях.

«План росії — будь-що залишити жителів України без електроенергії, світла та тепла. В разі аварійного відключення електроенергії більш ніж на 24 години, Пункти Незламності стануть острівком безпеки, стабільності, тепла та нашої єдності, які функціонуватимуть цілодобово і безкоштовно для тимчасового перебування», — йдеться на сайті.

Повідомляється, що одночасно у такому місці може перебувати від 40 до 500 осіб.

Дізнатись адреси пунктів можна на сайті.

👍ПодобаєтьсяСподобалось2
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Кек, в мене edge вже 15 годин і я не можу запустити сайт в пунктами незламності. Там так багато картинок ?

Проінспектуйте найближчі самі, бажано прямо зараз.

Бесполезно, они будут открыты только через сутки после блекаута.

Пункт видачі Розетки був вказаний як пункт незламності. Вчора туди ходив у Львові — обезточений, працівники сиділи під дверима(ТЦ).

Я вчера пошла. У нас рядом указан пункт, Розетка.
Там был генератор . Но света тоже не было(

це ж проект ОП і Уряду. Звісно, ніякого ані контроля, ані допомоги від Уряду для пунктів немає. Що західні благодійники дали, те трохи в пункти доїхало, вся решна — на дачах провладних депутатів. Все, як і має бути в піар-проекті.

Непогано, але є ще над чим працювати, в моєму місті аж один пункт десь далеко в приватному секторі і показує що інета там немає

Підписатись на коментарі