Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×
👍ПодобаєтьсяСподобалось15
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Невелике місто у 200к людей, супутник великого міста мільйонника.

Невелике місто у 200к людей ))))) Областные центры такие как Полтава и Черкассы тоже 200к людей.200к для спутника — это ничего себе приличный город.

Підкажіть, який ви гас обігрівач купили?

А можна посилання на вашу модель?

таксі по 1000 грн

Шановним співвітчизникам і війна — мати рідна.

перед тим, як писати подібні коментарі раджу дізнатися, як працює ціноутворення в агрегаторах таксі, про попити всякі, пропозиції і тд

Перед тим, як писати подібні коментарі, раджу дізнатися, як працює емпатія.

Следующий раз, когда вас внеурочно чего-то попросят по работе сделать, скажите «да я просто так» и не берите денег,че. У таксистов это работа как бы.

You are breathtaking!

Коммунизм это плохо. Это очень плохо. Привнесите в СВОЮ жизнь комунизма, не надо расказывать, что другие должны.

не надо расказывать, что другие должны

Взаємно :).

Так жеж «должны» це Ви кажете.
Оппонент натякає на значно завишену ціну.
Навряд чи «внезапно» ціноутворення змінилось.

Соотношение наличных водителей к желающим ехать сменилося.

Ну так це і є «кому війна...», про що власне і натякав опонент.

Ну тоесть на 200+ день войны водители должны все еще возить за свой счет?

Паливо від попиту стало дорожчим?

Думаю да. А что не стало?
Слушайте, увеличение цены от спроса основа професии.
Это как у вас спрашивать,какого вы не работаете бесплатно, электроэнергия то не подорожала.

Ні.
Звідки взагалі наратив про те, що хтось должен?
Та і який «за свой»
Ну, хіба що ви таксист 😬, але ж це не так.

Так так, ніякого кАмУнІзЬмУ проклятущего! Тільки анархо-капіталізм та соціал-дарвінізм, і хай виживуть найсильніші! Во славу Бога Імператора!

ПС: цікаво, ви в курсі що у політ спектрі лівіше ультра-правих є не тільки камунізьмь?

Если такси будет 200грн, никто не выйдет в свой выходной.
А так — становится сначла 200, все бросают перекуры, потом 300, начинается движ «Вася, выходи на работу», потом 500-1000, начинается «вставай, хорош спать, работа есть».
Ну и пробки так же. Одно дело стоять в подаче в пробке за +30 гривен, другое — за +500.

Так і живем.

Ну так тут все просто. Когда такси стоит 1000 — это фактически значит, что без увеличении цены вообще нету сервиса.
Просто так и воспринимайте. Увидели в апке 1000 — ну вот, просто уже нету свободных таксистов.
Собственно, в Европе есть регионы где цена фиксирована, тогда в 2 часа(люди-таксисты кушают) и в 5 часов(люди домой хотят) вы просто никуда уехать не можете. Машин нету.
Победивший комунизм. Я, может, и согласен в такое время заплатить не 9 евро,а 50.Но нет механизма.
Так, к примеру, на Канарских островах. И обходится это вам в +500месяц(необходимость снимать машину несмотря на наличие достаточно дешового такси).

Увидели в апке 1000 — ну вот, просто уже нету свободных таксистов.

Хм.
Мцсяць тому рано вранці терміново потрібне було таксі.
Ні один з агрегаторів не дав машину, бо не було вільних, але ні один з них не написав «ціна 1000 (умовно) і машина є»
То ж воно не всюди так хитро

Да, но на тех же канарах нету машин по расписанию каждый день. В Киеве оно как-то пореже, ибо просто повышают цену.

Я про інше.
Мені потрібно машину.
Викликаю наприклад Болт.
У аппці пише «вартість 150 грн» + всі водії зайняті.
Але нема опції «1000 і ви їдете», я тапаю ОК і умовний Петро резко вирішив мене підвезти".
Якби опція була, то інша справа.
Хоча... Можливо при замовлені у диспетчера так спрацювало б:" Плачу тищу" і водій є
Але я не пробував.
Та і не у Києві я

Так, ціна — нормальний регулятор ринку. Комусь 10 євро дорого, а хтось і 100 заплатить якщо йому на операцію чи літак. Гірше, коли зовсім вибору немає

Победивший комунизм
на Канарских островах

Так у власти в Испании настоящие комуняки.
www.peoplesworld.org/...​oalition-gains-attention
Я удивлен, что пока еще нет дефицита океана на Канарах :D
Европка полным ходом идет в ЕвроСовок....

Дефицит океана есть. Не каждый домик имеет на него вид.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

От не розумію, чого всі раптово за водою до магазинів побігли? Не вперше же обстрілюють, не вперше воду вимикають, вже давно вдома повинні бути нормальні запаси хочаб води.

Та у нас в Кременчуці такі самі черги були, хоча в нас вже давно не вперше. Хоча сьогодні ввечері вже в магазин заходив, покупців майже немає, води валом.

На 9 місяць повномасштабної війни мудрий нарід дізнався що треба робити запаси.

30 часов без света уже, а мясо это бестолковый скоропортящийся продукт, если неделю без света то будешь готовить только мясо

Влітку так. Взимку — на балкон/вулицю, якщо мороз є — ще краще.

У мене в Києві жорсткіше о 19:14 в середу пропав інтернет і уже не було мережі взагалі. Новини дізнався тільки зранку. Електрики до цього часу немає. Але є інтернет мобільний, тому на роботу не вплинуло

Добре, ну тоді й я розповім:

1. Був в душі, як мигнуло світло і погіршився напір води. Котел вже такий напір підігрівати не хотів, тому вирішив що «і так ок» і виліз із душу.
2. Потім почало різко скакати світло, згоріло дві лампочки, я різко почав видьоргувати з розеток все що можна. реле контролю напруги не було встановлене, а діфф-автомат чомусь не спрацював.
3. Вимкнули світло. На 16.00 був запланований мітинг. Кинув ноут в рюкзак, і поїхав то тц де точно знаю що працює генератор, так як вранці там був (здоровий такий генератор, як в Туреччині біля готелів, цілий ТЦ живить).
4. З ТЦ виявилось працювати не зручно. Пішов до коворкінгу — він поруч. Там також є генератори і старлінк. Старлінк, виявилось, працює добре.
5. Ввечері в ресторанах можна було безкоштовно посидіти при свічках. На ранок світло вже ввімкнули :))
Старлінк працює нормально. якщо буде така історія ще раз, їду в коворкінг :))

Технічно бувають діфавтомати з варистором в ланцюгу тригера, але це як непрофільна екстра фіча. Її можна легко додати самому зовні, що я і зробив, хоча є і реле і УЗІП, але не завадить.

Реле напруги вам тоже не поможет.
Лампочки почему горят? Потому, что при старте они увеличивают потребление, их буквально растягивает градиентом магнитного поля, а нагретая спираль этого не выдерживает.
Я никогда не видел схемы, которая тут поможет, в квартире. По идее поможет выключатель линии завязанный на прерывание питания. Но это безумно редка вещь и точно не для квартиры.
Ну или антидребезг на каждую лампу.

Всі разом допоможуть з досить високою вірогідністю, бо кожен закриває недоліки іншого. Абсолютно гарантованого нічого не буває.
Діфавтомат з варистором по часу реакції знаходиться між УЗІП і реле, так що закриває прогалини в захисті. Щось краще навряд чи буває чим ці троє разом.

По идее поможет выключатель линии завязанный на прерывание питания.

??? Тобто знову реле напруги?

Нет. Такие штуки ставят на двойные вводы. Когда ввод пропадает, контактор перещелкивается на второй ввод и не возвращается обратно. Дальше возврат выполнятеся с задержкой в 30 секунд после появляения линии, или вообще вручную Вот это — поможет. Все остальное — нет.
Еще раз, лампы горят не от повышения напряжения, а от быстрого включения на горячую, без остывания.
А реле напряжения выключает если напряжение постоянно выше или ниже отсечки. И включает при возврате на отсечку. Тут же не молния была, а попытки энергосистемы перключится на другой источник, что приводило к перегрузке второго источника и выключению.

Когда ввод пропадает, контактор перещелкивается на второй ввод и не возвращается обратно.

Видно ви про «провали» говорите, а я про перенапругу, бо провали запросто нівелюються реле напруги, а от перенапруга бо десь щось законтачило, що не повинно, це значно складніше. Ну і ваша штука це не що інше, як реле з бекапом на іншу лінію, а не просто в стан «відімкнуто».

Дальше возврат выполнятеся с задержкой в 30 секунд после появляения линии

от це реле і робить- вмикає навантаження з вказаною затримкою після того як напруга повернулась в заданий діапазон. Ну і 30 сек то мало, треба декілька хвилин, а то компресор холодильника здохне

Еще раз, лампы горят не от повышения напряжения,

Такі лампи може ще в пенсіонерів знайдуться

Не было никакого перенапряжения. На подстанциях несколько вводов. Один пропадает, реле переключает на второй. Он перегружается в его начале срабатывает предохранитель или стопается турбина, на третий.
Вот это вы и видите у себя как мигание света.

Можно, конечно, настроить так и реле напряжения. Но обычно это делается на контакторах.

На люминисцентных по той же схеме сгорают кондеры в БП.

Я никогда не видел схемы, которая тут поможет, в квартире.
На подстанциях несколько вводов. Один пропадает, реле переключает на второй.

Не знаю як ми дійшли від квартири з реле напруги яке «не допоможе», до інфраструктури підстанції.

Про подстанцию — это я рассказываю почему у вас свет помигал и вырубился.

То не в мене- у мене б запрацювало б реле як тільки перший раз просіла напруга та і все.
Ну і переключення ліній на підстанції це один із можливих варіантів- при пошкодженні там все що завгодно може бути. Десь коротнуло, десь дуга, десь трансформатор пробило.

их буквально растягивает градиентом магнитного поля

Я завжди думав, що проблема простіше — в холодному стані опір спиралі дійсно нижчий, відповідно вище струм, температура і спираль в найтоншій ділянці тупо плавиться. Треба почитати ще й про вплив магнітного поля.

Я никогда не видел схемы, которая тут поможет, в квартире

«Софт-старт», він же «плавний пуск», схема як раз проста: cxem.net/house/1-375.php Але навіть я (ще той любитель попаяти) не заморачувався, навіть в ті часи, коли «жарівки» були ще актуальні. В квартирі і замінити можна, в під’їзді нестаріюча класика — вмикати через діод. Блимає, ледве світить, але реально по 5-7 років.

Звичайне ФМ радіо є мабуть в кожному телефоні, тільки потрібні навушники (вони працюють антеною). Можна ввімкнути звук через динамік телефона, але навушники все одно повинні бути під’єднані. Ми так з 24 лютого слухали радіо, коли все пропало в т.ч. мобільний зв’язок.

на Xiaomi можна слухати FM радіо по bluetooth

В мене був вільний аккумулятор от авто, то ж причепив до нього автомобільну usb зарядку і отримав аналог повербанку на 65а*г. Зв’язок все одно зник через декілька днів, тільки смс в режимі «написав, поклав телефон повище, через годину-іншу прочитав відповідь». А так хоча б радіо працювало. Поїхати в місто придбати радіо та батарейки було важко, їх не було та і повернутися назад не завжди вдавалось (не випускали).

Уже давно фм повидаляли зі смартфонів середнього і вище класу, іноді просто софтово (процесор підтримує, а софт ні)

Телефон повинен забезпечувати зв’язок, радіоприймач — приймати радіостанції, ліхтар — світити. Зазвичай універсальний прилад працює гірше, аніж декілька спеціалізованих, та й втративши «комбайн» — втрачаєш все одразу. Чи акумулятор сів, чи вода потрапила, чи зі сходів впустив — ані зв’язку, ані радіо, ані світла. Я за вузьку спеціалізацію.

ФМ — це добре, оскільки передавач на декілька сотень ват можна розгорнути прямо у машині. Але якщо вже брати окремий приймач — краще, щоб там був не лише FM-діапазон, а й короткі і середні хвилі. Навіть найдешевші приймачі зазвичай це підтримують.

І обов’язково — батарейне живлення, а не вбудований акумулятор.

короткі і середні хвилі

У кого щось ловить на цих хвилях? У мене, крім китайців (мабуть), нічого немає.

Українське радіо має бути: http://ukr.radio/maps Зараз тицьнуся...

UPD: на тих частотах — ніфіга, але ось новіша інформація: www.nrcu.gov.ua/news.html?newsID=98082 На жаль, і тут нічого не чую.

FM масово видалили з смартфонів ще років із 4-5 тому. В США навіть ходили якісь дебати, як саме працюватиме радіосистема аварійного оповіщення «Emergency_Alert_System», якщо радіо в телефонах більше немає

Просто идиоты из компании задающей тренды его никогда не добавляли, вот и потребителям нинужОн

Просто идиоты из компании задающей тренды

А что за компания?

Redmi Note 9
FM радіо є, от етеру тільки немає)

Звичайне ФМ радіо є мабуть в кожному телефоні,

Радіо то є, тільки в ефірі порожньо, якщо це не мегаполіс з генераторами.

Маленьке місто в Київській області, вчора через деякий час після кількох бахів ППО вимкнули світло в 2 години дня, з ним же повністю зник зв‘язок і вода.
Увімкнули все з 18:00 і було до 8 ранку сьогоднішнього дня, ще не повернули, але хоч вода з мобільним є

Могу ещё лучше историю написать.
Вчера ~15:00 выключили свет, воду, тепло, практически всю связь.
Сегодня около 13:00 начали потихоньку по районам чуть-чуть восстанавилвать.
Полтавская область (вся). Между временами не было ни включений, ничего.

Тримайтеся... Від себе пораджу — перебалансуйте НЗ таким чином, щоб могли 72 години існувати повністю на власних запасах, не чіпаючі НЗ. Розраховуйте, що зникне взагалі усе, окрім повітря та гравітації. Їжа, тепло, питна та технічна вода, енергія на базові потреби — все це має бути.

Майте запас АА та ААА акумуляторів та техніку, що від них працює. Ну і радіоприймач таки купіть :) Є зайві гроші — купіть і рації (найпростіших Baofeng — поза очі), але якщо точно розумієте, нащо вони Вам. Якщо не знаєте чи «нехай будуть» — краще купіть щось/задонатьте ці гроші товаришу чи знаймому, який зараз в ЗСУ.

У раціях поки що не розумію нащо вони мені.

рація здебільшого локальний зв’язок зі своїми на локальній дистанції для оперативного коригування

навряд чи хто справді матиме справу зі справжньою радіостанцією дистанцій через континент чи то через країну

тож якщо вам нема з ким контактувати оперативно «на районі» то й рація не має особливого сенсу ну хіба що висіти на частотах оперативників для отримання інфи що відбувається з того каналу але то вже окреме питання має сенс за умови «централізованих чп» як там ураган цунамі замлетрус тощо

Рівно так. Якщо маєте рації — добре, періодично проводьте тренування по зв’язку. Не маєте — ну і теж добре, значить не так і потрібне.

Оперативники зараз (мабуть?) всі сидять у цифрі, якщо є цифрова станція — краще її в ЗСУ віддати. А інформацію «для пересічних» доведуть і на стандартних частотах FM діапазону, тобто знов-таки повертаємося до необхідності мати радіоприймач.

Підписатись на коментарі