Як за відносно короткий термін замовити Starlink

UPDATE від 29.11.2022 для України:

• Вартість заліза складає 700 USD,
  • Місячна плата за користування сервісом 75 USD,
  • Вартість доставки 50 USD

Вартість було підвищено і для інших країн

UPDATE 2 Уряд звільнить ввезення Starlink від мита і ПДВ

UPDATE від 30.11.2022 для України:

• Вартість заліза складає 600 USD,
  • Місячна плата за користування сервісом 75 USD,
  • Вартість доставки 50 USD

About

Сам Starlink, як не дивно, можна замовити на офіційному сайті starlink.com, але звичайно, без нюансів не обійтися. Якщо створювати замовлення на адресу в Україні, ви стаєте в «умовну чергу», так званий депозит, який коштуватиме вам 60 USD та час очікування ~2 місяці, враховуючи термін адресної відправки від компанії перевізника (це DHL). Хоча на офіційному сайті зазначено, що:

Starlink is available for purchase in limited supply in parts of Ukraine. To purchase Starlink, you can place an order below. After the Starlink team confirms your address is in an area where the carrier can deliver, you will receive an email to complete your order. Deliveries typically take 2 — 3 weeks from order completion.

Який саме адрес вони хочуть підтвердити, мені невідомо, через те, що їхня офіційна мапа відображає, де їхній пристрій може працювати. Відправка замовлення відбувається при повній оплаті 385 USD, а до цього ви все ще очікуєте, сплативши 60 USD.

Chapter 1: Mail Forward

Це далеко не новинка, але найпростіший і найшвидший спосіб замовлення, обрати mail forward, який є і працює в Україні. Для себе Ви можете обрати будь-який, який зручний Вам, а я все ж таки спробую описувати той спосіб, який працював для мене на момент написання цього допису. Mail forward, які знаю:

Найбільш зручний для мене є ukraine-express.com по відношенню ціна-якість. Ви, звичайно, можете обрати свій, але принцип роботи буде схожим.

Використовуючи його, Вам потрібно:

1. Створення власного акаунта, якому буде присвоєно важливий для Вас номер, це P.O. Box*
  2. Додати документи, які засвідчують особу (паспорт, біометрія)
  3. Додати адресну доставку та відділення нової пошти для «позачергового відправлення»*
  4. Очікувати перевірки документів від mail forward (1 доба)

Chapter 2: Order

Після того як Ви впевнені в тому, що документи мають «зелене світло» можемо робити замовлення на адресу компанії в Польщі, що нам для цього потрібно:

1. Заходимо в особистий кабінет компанії mail forward та знаходимо «Адреса прийому в Польщі» P.S. Звичайно ви можете обрати країну, яка зручна Вам, але за час доставлення не можу написати нічого, немає такого досвіду
  2. Відкриваємо Starlink.com та знаходимо адресу, яка зазначена в першому пункті
  3. Заповнюємо всі обов’язкові поля форми та НЕ ЗАБУВАЄМО вказати в полі адреси P.O. Box (це може бути другорядне поле адреси)
  4. Зверніть увагу на вказаний email — рекомендую використовувати «резервний», далі поясню чому
  5. Оплачуємо замовлення повністю та отримуємо інвойс на пошту

Done! 25% роботи виконано. Обробка замовлення разом із передачею starlink до DHL займає близько двох робочих днів (з мого досвіду).

Доставка замовлення за адресою Mail Forward займає близько 5 робочих днів (йдеться про передачу Starlink від DHL до ukraine-express)

Чому ми обрали Польщу для замовлення. Через те, що оплата в злотих 2 200 PLN і ціна за один Starlink найбільш наближена до вартості в Україні 385 USD. Беручи ту ж Німеччину чи Францію це вже буде 479 EU.

Chapter 3: Preconditions

Доки замовлення в дорозі раджу подбати про його встановлення та живлення. Одна із проблем це розташування, інша забезпечити роботу Starlink в період blackout.

Живлення

Споживання іде в такій послідовності:

• 19 Вт увімкнений лише роутер, режим «Stow»
  • 30-35 Вт запуск та робота без режиму «Snow Melt»*
  • 77 Вт роботи із функцією «Snow Melt»

Your Starlink has Snow Melt functionality, which allows it to automatically use the power it draws to heat itself to melt the snow off. This feature helps to prevent impacts on service, while also preventing the need for you to get on the roof to remove the snow from your Starlink.

Icicles themselves should also not impact performance. If you prefer, you can gently remove ice at any time. Most of the time, ice will not impact service, but could prevent the motors from moving if Starlink needs to be repositioned. We recommend against using tools (picks, chisels) to prevent damaging your Starlink.

If the base of your Starlink is impeded by snow build up or ice, you may get an alert through the Starlink App that motors are blocked. If you get this alert, you may need to gently remove the ice/icicles to allow Starlink to reposition, but this should rarely happen.

Відштовхуючись від цього, можна порахувати скільки буде вистачати вашого джерела живлення відштовхуючись від ємності.

Для прикладу ємністі в 600 Ват-годин при споживанні 77 Вт буде рівна ~7.5 годинам роботи. Рекомендована стаття: Як правильно розрахувати час роботи приладів від акумулятора

The Starlink specs below include the Starlink, WiFi router, power supply, and cables.

Standard (Rectangular) power specifications:

• Average: 50-75W
  • Idle: 20W
  • Peak: 100-240V~ 2.0A 50-60Hz

High Performance and Flat High Performance power specifications:

• Average: 110-150W
  • Idle: 45W
  • Peak: 100-240V~ 4.5A 50-60Hz

The power utilization can vary depending on the temperature, location, and utilization of the Starlink.

Кріплення та розташування

Тут потрібно відштовхуватися, що маєте біля себе і чи є можливість встановлення на даху. Звичайно якщо це 1-6 поверх багатоповерхівки, то комплектного кабелю може не вистачити (22.9 м). Для оптимальної, майже стабільної роботи Вам потрібно чисте нічим «не засмічене» небо в іншому випадку буде не стабільний сигнал або взагалі його відсутність. Кріплення можна придбати / дозамовивши використовуючи акаунт starlink який був зареєстрований в Польщі (звичайно якщо те, що пропонує вам магазин підходить саме Вам), або як в моєму випадку використати «підпільні методи» та звернутися до фахівців роботи з металом для виготовлення самого кріплення під вас враховуючи діаметр труби 41/35мм (Gen2). Також сам кабель від антени доведеться заводити в оселю враховуючи підключення роутера в розетку (1.8 м кабель). Слід враховувати діаметр конектора (17 мм), а не кабелю (7 мм), тому що, він не є змінним.

Chapter 4: Changing Starlink region (Ukraine)

Якщо вашим Mail Forward отримав Starlink на відправку в Україну то слід перейти до наступних кроків, щоб не гаяти час після отримання.

В chapter 2 я зазначав в пункті 4, що варто замовляти Starlink на резервний mail, це потрібно для того, щоб потім його змінити на той яким ви надалі будете використовувати Starlink безпосередньо в Україні. Відповідно до вашого замовлення starlink вважає вашу адресу доставки — це місце використання starlink (residential address)

Residential Starlink

Prioritized Service: Starlink Priority Access is enabled for users based on the Fair Use Policy, when Starlink is being used at the registered Service Address.

І цю адресу тепер нам потрібно змінити, це швидко зробити, зробивши запит в Starlink Support із вже зареєстрованого облікового запису. Обравши тип проблеми Account, Billing & Orders -> Change Account Information. Знайдіть відповідну Вам категорію і натисні на «великий палець вниз»

Мій запит мав такий опис:

Title: I WANT TO PERMANENTLY TRANSFER STARLINK ACCOUNT TO A DIFFERENT COUNTRY

Now Starlink service is provided in Poland, I want to permanently transfer a Starlink account to a different country: Ukraine, without changing the owner or Service Type. The new address is «{enter your address}, Ukraine» Thanks!

Довго чекати не довелося (2 доби). Мені повідомили, щоб я надав новий email, на який буде відправлено подальші інструкції з його перенесення.

🚩 ВАЖЛИВО: під час заповнення форми, яка буде надіслана на нову поштову адресу, слід знати ID облікового запису, на який було замовлено сам Starlink (ID можна знайти на головній сторінці www.starlink.com/account/home) в форматі ACC-XXXXXXX-XXXXX-XX

Після чого вам надійде повідомлення на новий email, який ви зазначили при заповненні форми з реєстрацією, де вже буде прив’язано ваш Starlink.

Вартість місячної платні в Україні складає 60 USD, режим RV (potable), є безплатний і додаткова платня не стягується. Не забудьте знову прив’язати картку.

What is Starlink’s Portability Feature and Policy?

Service is provided on a best effort basis when user is not at their registered service address. Stated speeds and uninterrupted use of services are not guaranteed. Starlink prioritizes network resources for users at their registered service address, as determined by our Fair Use Policy.

Chapter 5: Final

Перед самою відправкою буде виставлено рахунок: вартість доставлення в залежності від ваги, в моєму випадку це 76.50 PLN. Оплата через PayPal.

Після всього пройденого, Ваш девайс* рано чи пізно надійде до Українсько-Польського кордону, де буде стягнено мито від вартості, в моєму випадку це 3861 грн.

Останній крок — це в особистому кабінеті натиснути на «Позачергове відправлення» — це яке дає можливість не очікувати доставлення від mail forward, а перенаправити його на Нову пошта (2 доби), вартість 80 грн.

Підбиваючи підсумки, Starlink є ефективнішим при відсутності світла (швидкість від 60 до 256 Мбіт/с), але слід враховувати розташування. Під час використання є незначні 2-3 секундні перепідключення (в проміжку 30 хв їх в мене буває два, або не буває взагалі), час затримки 40-50 ms.

📌 Чимало відомих проблем та їх вирішення вже є в тредах Reddit

📌 Оновлення програмного забезпечення самого роутера і Starlink Dishy відбувається автоматично і вплинути end-user на то не може, з версіями можна ознайомитися тут та тут

• Time: 17 днів, враховуючи вихідні
  • Total: 22 562 UA

Дякую за Ваш час

Слава Україні!

👍ПодобаєтьсяСподобалось46
До обраногоВ обраному22
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

Нова Пошта привозить з Европи «під ключ» за пару тижнів
npshopping.com/blog/starlink

Замовляв на офіційному сайті одразу з доставкою в Україну. Отримав через 27 днів. Всього заплатив 385$. Без будь-яких інших додаткових мит чи переплат.

Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Замовив з Іспанії.
ORDER STATUS — PREPARING SHIPMENT
ESTIMATED SHIP DATE — DEC 13 — 19, 2022

У мене естімей дати такі ж були, та сьогодні статус змінився на shipped. З Італії замовляв

Аналогічно. Замовив 26.11 у Чехії, вчора став статус з таким самим естімейтом, а сьогодні вже відправили.

Доброго дня! Режим портабіліті можно вмикати і вимикати коли завгодно після покупки старлінка? Чи потрібно замовити цю функцію при покупці?? Коли можно змінити країну з Польщі на Україну?

Підкажіть будь ласка, замовив старлінк деякий час тому у Італії за 1 євро, сьогодні отримав листа що стралінк виїхав. Як його додати у np shopping, яку вартість товару вказувати для розмитнення, 1 євро чи 410?

Напишіть в сапорт нпшопінг там швидко відповідають

я відписав, коли дадуть відповідь, я тегну тут вас

Можно ли менять страну с Польши на Украину, когда только оплатил старлинк, но его ещё не оправили

В когось були проблеми з доставкою старлінка на склад нової пошти в ЄС, наприклад, курʼєр не знайшов будівлю чи тому подібне ?

А чи можу я купити Старлінк у Словакії і на машині привезти до України та вже тут активувати? Бо бачу в Словакії він коштує в 2 рази дешевше.

Так, але знову ж таки доведеться звертатися в Support і змінювати країну

А якщо підключити пакет RV на деякий час то зможу користуватися в Україні? Старлінк пока в дорозі через npshopping
UPD
Просто покищо хочу скористуватися тріалом 30 днів, а вже потім після повної оплати змінити країну.

Доброго часу доби. Підскажіть, я замовив Starlink RV на НП Польші з доставкою в Україну. Чи будуть у мене проблеми з активацією його в UA і чи не краще було замовити Residential + Portability (в перспективі)... Я не зовсім зрозумів мінуси RV для України...

Не знаю про мінуси, але я замовив RV та просто включив його у розетку і він працює. Я попросив саппорт почати трансфер аккаунта, але вже 6 днів чекаю, щоб це було зроблено. Тим часом старлінк працює але за тарифом країни куди я замовляв. І також мені видало IP тієї країни.

Я зробив замовлення на Італію, отримав такого листа

Starlink expects to expand service in your area in 2023. You will be notified via email prior to shipment once your Starlink is ready. You will have 7 days to confirm your order otherwise your deposit will be automatically cancelled and fully refunded.

Хтось може підказати, що вони мають на увазі під

You will have 7 days to confirm your order

?

Бо я хочу ще додти ethernet adapter
Але в магазині пише

You can add to cart once you process your order

Пишуть, що в 2023 буде розширюватися сервіс у вашому регіоні (Італії). Я думаю це означає, що вам старлінка таким методом не бачити багато місяців, шукайте щось нове.

Адаптерів на сайті походу нема, я не зміг купити при замовленні

Добрий день. Чи надає старлінк якісь підтверджуючі документи за щомісячне використання інтернету?
Для підтвердження в бухгалтерії.

Андрій, а чи є у Вас можливість показати приклад такого інвойсу? Тому що за час скільки намагаюсь з’ясувати цю ситуацію нажаль ніхто не зміг нічого відповісти. А зважаючи на те, що на всі товари та послуги ми повинні мати підтверджуючі документи, придбати саме обладнання офіційно ми можемо. А от підтвердити куди були сплачені кошти за користування послугою...

А кто нибудь проходил процедуру переоформления старлинков на другого владельца? Служу связистом в ЗСУ, поступила задача настроить старлинки привезенные из Польши (волонтерка или купленные, не известно) . Один старлинк уже перестал работать, и не работает даже после проплаты — BALANCE DUE = 0. Деньги при этом списались. Учетные данные (от предыдущего владельца ) от обоих старлинков есть.

Чув що це треба робити через їх support і це не швидко, але сам не робив і подробиць не знаю.

starlinkforum.net/...​o=findComment&comment=607

У цій статті Chapter 4 як раз описує весь процесс. Але це займе декілька днів. Я вже 6 днів чекаю.

@Serhii Horoshko а ви замовляли версію residential чи rv ?

Service Type = RESIDENTIAL
Немає такого поняття, як «замовлення типу сервісу» для ордера*

Чи буде працювати, якщо вказати як адресу Київ, але використовувати в Київській області недалеко від міста?

Ні, для цього є фіча «ADD PORTABILITY»

В меню Support я бачу тільки топіки, але не бачу, де створити звернення в підтримку. Це я сліпий чи мій акк якийсь не такий?

Аналогічно. Можливо, треба почекати поки обладнання буде доставлено

Знайдіть відповідну Вам категорію і натисні на «великий палець вниз»

Thanks, it works!

OMG, у Маска взагалі про UX щось чули? Більш дебільно схованого сапорта я ще не зустрічав :(

Пара питань
1)Не бачу в акаунті де саме змінити адресу сервісу, як це зробити?
2)Якщо я вкажу Київ як адресу сервісу, у черкаській області буде працювати? чи одразу краще вказувати черкаську область?
3)якшо моєї адреси нема на мапі у черкаській області чи підійде найближчий населений пунтк і буде вів мене працювати?

1. Account -> Location -> Service Address
  2. Ні, якщо Service Type = Residential і в адресі зазначено Київ
  3. Немає такого досвіду, краще звернутися в support

2. Себто потрібно буде кожного разу міняти адресу (а заодно і акаунт) навіть при зміні адреси в межах України?..

Ні, для цього є фіча «ADD PORTABILITY»

Пара питань
1)Де саме змінити адресу сервісу з польскої?
2)якшо я вкажу київ і потрібно його у черкаську область траспотувати то теж писати?
3)якшо адреси села нема там то найближче місто підійде?

На одну картку можна придбати два старлінки?

А є реальна людина в Україні яка вже підняла той старлінк за 1 євро?)

З того, що нагуглив в інтернеті — виглядає так, що через місяць все одно треба буде платити повну ціну :(
Самому цікаво, чи так це, чи ні

Так на оф сайті це вказано, що потрібно або повернути обладнання, або доплатити 409 євро. Питання в тому чи працює він в Україні

Відпиши пліз по результату, цікаво чи все буде ок працювати. Сам теж замовив за 1€ і чекаю, але трохи стрьомно, що буде гемор)

Наперед написав щодо зміни регіону на Україну, отримав відповідь:
For the time being, we are unfortunately unable to transfer your account to Ukraine as you are subject to the 1 € offer and have not fully paid for the price of the kit yet. Here are the options we can offer you: — You can add the portability option to your account in order to be able to use Starlink in Ukraine. Please note that the price of the subscription will be the one from France however. — You can wait 30 days until your account is automatically charged for the remainder of the price of the kit and reach back out to us once the payment went through so we can process the transfer to Ukraine at that time. — We can otherwise charge you now for the reminder of the kit cost (479 €) on the payment method saved in your account and we will then be able to transfer your kit to Ukraine. Please let us know if you would like us to charge you for the price of the kit to process the transfer now or if you would rather wait until the payment is automatically charged in 30 days. Thank you!

Тобто все повинно працювати просто або одразу зробити оплату, або увімкнути portability 50+20євро.

Нормально, дякую за інфу)

Привіт)підкажи будь-ласка,ти RESIDENTIAL чи RV замовлял? бо в Італію і ту,і ту можна завести,а в Україну напряму можна тільки RESIDENTIAL.Цікаво чи можна буде перевести італійське RV на український аккаунт,і чи буде вона в нас працювати?

Привіт, а яку вартість вказував для розмитнення? 1 євро чи повну?

Питання стосовно старлінка, для residental можлива зміна місца проживання в межах України? І якщо так, як це відбувається? І навіть якщо змінив квартиру в радіусі 1км, треба це робити?

UPDATE від 29.11.2022:

Вартість заліза склада 700 USD,
Місячна плата за користування сервісом 75 USD,
Вартість доставки 50 USD

А чого таке дороге залізо?

де то в разборе внутряки читал что фазированная решетка, и она продается дешевле себестоимости сейчас. за что купил, за то продал — утверждать не буду.

UPDATE 3 від 30.11.2022 для України:

Вартість заліза складає 600 USD,
Місячна плата за користування сервісом 75 USD,
Вартість доставки 50 USD

на старті було 100 баксів за місяць, потім літом понизили до 65, от зараз підняли до 75

Замовив в Польші старлінк, в аккаунті є інвойс,пише що оплата 2 200,00 PLN COMPLETE , і там є рядки «Total Charges» 2200 PLN, Payment 2200 PLN, та третій рядок Total Due 0 PLN. Не можу зрозуміти що означає «Total Due» ?

Так введіть в гугл транслейт Total Due. Чудово перекладає. Чи вас там забанили?

перекладається як «загальна сума». Але чому вона 0 мене турбує.

А мені перекладає як «Загальна сума заборгованості»
drive.google.com/...​ZhTpVSK/view?usp=drivesdk

After the Starlink team confirms your address is in an area where the carrier can
deliver,
Який саме адрес вони хочуть підтвердити, мені невідомо,

Ну для того чтоб если вы в Донецке, то они туда не доставляют.

Можливо оформити старлінк на юридичну особу?

Підкажіть будь-ласка, якщо я купую старлінк в Чехії та відправляю в Україну через нову пошту, то абонплата буде за тарифами Чехії чи України?

Так, за тарифним планом Чехії, а також тип сервісу буде Residential на адресі Чехії куди Ви його замовили для НП.

І потрібно буде робити зміни акаунту, про які ви писали, так? Щоб уже переєструвати на Україну.

Вірно, потім Ви зазначете новий Residential адрес в Україні (перейшовши за посиланням, який буде надіслано Starlink Support на новий e-mail) і вартість буде складати 60 USD на місяць.

якщо саппорт затримається і не переведе швидко аккаунт в Україну то в цей час residental версія працювати в Україні не буде?

А RV доступний тариф, чи це вже інша модель, при такому підході? Я от думаю може так простіше буде, з урахуванням того що скоріш за все взимку може мінятись адреса кілька разів.
І ще питання якщо знаєте: адреса наскільки точною має бути? Прям ±100 метрів, чи умовні півсотні км йому ок і не вважаються зміною адреси?

Теж цікаво наскільки часто треба буде писати саппорту. Якщо я піду до друга який живе в 500метрах від мене чи переїду в будинок за 2-3 від міста, це кожен раз треба писати?

купував тільки-що через Польщу. Там також уже депозит, а не оплата повної суми

там тепер також waitlist, а чому через Чехію не спробували?

а ты при заказе на сайте старлинк в ячейке где номер телефона, писал номер телефона новой почты или свой?

а може це залежить від того що ви ставили галочку на адресу доставки? там є така опція якшо вони не можуть підтвердити вашу адресу. у вас так було?

моє замовлення у Польщу чекала тиждень на підтвердження, але вже є підтвердження, можливість повноі оплати та дівайс вже їде до мене. Друзі, які набагато раніше замовили напряму в Україну — до сих пір не можуть замовити, висить лише оплата депозиту. Тому просто почекайте ще трохи.

Как по мне лучший пока вариант покупать в Италии, Испании или Чехии. По акции стоит 1 евро, то есть таможню платить не надо, в акцию входит 30-дневный триал, плюс 15 дней дают на инсталяюцию и доставку с момента, когда Маск привезет коробку в dhl. По итогу 2.5-3 недели и он в Украине, есть 25 дней на бесплатное пользование, эксперименты с установкой и тд. По истечению триала надо будет доплатить 409 евро либо вернуть адскую колесницу назад Маску. Доставлял с помощью мист экспрес, не надо морочить зад с прикреплением документов и тд, скачал приложение на телефон, скопировал адрес, вставил в ордер и готово. Доставка вышла 23 евро. Итого 24 евро (950грн) + 409 евро (15950) по окончанию триала, 16.8к — и по времени почти то же самое, и по затратам на 5к дешевле и 30 дней бесплатного пользования. Кстати как у многих комментаторов на первый заказ не пришел фидбек на почту, потому заказал второй, там все пришло норм, по итогу пришло две комплекта, вот теперь предстоит разобраться, что делать со вторым и как его пользовать

Доброго вечора.
А Ви замовляли через Італію, Іспанію, Чехію чи просто думаєте що це можливо? Я маю на увазі — саме весь процесс замовив->переадресував->отримав->налаштував? Є експіріанс чи це скоріше — припущення? Ваша схема виглядає приємнішою. Питання тільки — працює на практиці чи не тільки припущення?
Дякую.

Замовив через Італію, в решті країн виходячи з офіційного сайту ті самі умови, старлінки вже в Україні. Ще не отримав, тому налаштуванням ще не займався. Думаю проблем не має бути, якщо цікаво відпишусь через кілька днів як буде вже станція працювати

А те що там тариф Резідентал?
Резідентал — це коли старлінк в одному місці знаходиться і не совається між локаціями. У резідентал немає пауз на оплату наскільки мені відомо. Єдина пауза, якщо на рахунку нічого немає на тій картці що підв’язана. То воно саме припинить подавати інтернет.
Але списувати не припинить скоріш за все :-)

а от я не знаю. Того і питаю. Так багато зараз інформації з цього приводу але так мало ясності. Одні кажуть «купуй на Ебей б/у і не парься» інші кажуть "там є ньюанс і можеш втрапити на гроші і пристрій. Тут радять замовити через Польшу. Тут вже через Італію. Я вже замовив напряму ( тиждень тому ) і іще поки тільки 60 у.е. зняли. От тепер сиджу і думаю як би то пришвидшити. Читаю, думаю і вагаюсь.. (( Вже майже відмінив і замовив через Польшу але реально виходить що він в ті самі 500 за пристрій стає.
Як буде апдейт — дайте пліз. Бажано тегнути і мене. Дякую.

Рисами тому замовив за 1 евро, щоб спробувати незадорого;)

Знаю, якщо купувати в Україні, то в кабінеті з’являється вкладка з тарифними планами, в мене не з’явилася, думаю на rt немає можливості перейти. Кажуть rt паршивий, швидкість дуже низька. Тому краще поплатити 50евро до кращих часів аніж чекати коли зникне інтернет. В моєму варіанті дорожче залишитися без зв’язку.

По суті яка різниця старлінк з Польщі або з Італії. Як запрацює,то ніштяк, як ні — ну то викинув 24 евро, і буду думати далі

П.С. Дякую за оперативну відповідь. ))

Про 15 дней пришло письмо сразу после отправки, в нем же, что 30 дней начнётся после установки, но не позже 15 дней после отправки

скільки сплачуєте за місяць за користування?

Хіба не треба мито від повної вартості сплачувати у нас незалежно від всяких акцій і тому подібного?

Звісно ні, на митниці, навіть якщо посилка потрапить на ммпо, що буває дуже рідко, можуть попросити відправити електронну квитанцію, інвойс або лінк. За кілька років усього один раз в мене посилка потрапила на оцінку вартості і достатньо було чеку з Приват24 щоб її пропустили

Я питав саме про інвоійс на сміхотворно малу суму. Тобто, чи він дійсно важливіший ніж ринкова ціна для митників.
Про те, що не потрапляють на оцінку вартості — дивно. В мене інвойс, чек питали один раз.
В інших — міст експрес чи НП це вирішували, але ж я додавав дані про магазини і товар їм.

Доброго вечора!
Також замовив через Італію, бо через Польшу вже 5 днів висить депозит пендінг.
Через скільки часу після замовлення ви отримали свій старлінк на руки? Дякую

Замовив із Італії через нову пошту, дякую за інфо про 1 євро
Буду чекати, та тестити, якщо норм, то потрібно десь про це написати, бо за 1 євро отримати таке чудо, та ще й 30 днів тріал)

Отлично что коммент пригодился. В кабинете нашел вот такое в разделе локейшина
ADD PORTABILITY

For an additional monthly fee of 15,00 EUR, you can move your Starlink to new locations within your continent to receive service anywhere Starlink provides active coverage. To see active coverage areas, please view the Starlink Availability Map.

Вообще не плохо, 15 в месяц и пользуйся где угодно, как по мне очень удобно.

Нуу в цілому так, там вроді для Італії зараз 50 євро план, плюс 15 євро за релокейт
Впринципі виходить ціна в місяць по новим тарифам
Але я думаю краще переведу його на новий акк із локацією в Україні, всеодно буде стояти виключно в домашньому офісі

Так у тебе зараз 2 комплекти Старлінків? То відпродай один ))

Ще не налаштували? Просто від сьогодні підняття тарифів, цінник вже далеко не солодкий, думаю брати через Італію, але боюся, що не буде можливості перевести його на роботу в Україні + незрозуміло що буде зі швидкістю... А враховуючи це все не хочеться попадати на 400 євро, адже повертати його назад, ще той геморой буде, а в інакшому випадку зчарджать 409 євро з карти по якій купував.

То можна ж карту закрити просто і відкрити нову , ну це на крайняк

В чому був сенс змiнюваты пошту, та передавати до iншого аккаунту, якщо можна активувати, а потiм розширити зону.

Не можна змінити країну, тільки якщо передати сервіс на інший акаунт. Або будете платити за тарифом тієї країни де його замовили

я правильно розумію, що при зміні країні змінюється і вартість місячної оплати?

неужели нету провайдеров которые за 60 баксов в месяц дадут бесперебойный аплинк не хуже старлинка. совсем бестолковые черти

ну да. це ж елементарно )))

але якщо будуть трабли на лінії у провайдера?)

хто вже має старлінк? я оплатив предзамовлення але не отримав листа, хочу попросити створити реквест в техпідтримку

Те саме, лист підтвердження про pre order(українська адреса, 23.11) не надійшов, я вже думав що один такий, найгірше що до супорту ніяк не достукатись якщо немає акаунту.

Мне пришел.. Вчера сделал предоплату..

А старлинк кушает постоянку 12v или 24v ? А если только переменный 220, то переварит ли он аппроксимированную/модифицированную синусоиду от простого недорого генератора (не инверторного) ?

Переварить. Працює норм, перевіряв

Як довго? У вас дешева модель генератора?
Справа в тому, що тут потрібно не за синусоїду хвилюватись. Це лише питання часу коли Starlink вийде з ладу через скачок напруги від дешевого генератора. Кожен тиждень бачу повідомлення в ФБ групі про запит на ремонт після подібних експериментів. Генератор має бути з AVR чи інверторний або мати зовнішній стабілізатор.

Як довго? У вас дешева модель генератора?

Зазвичай він інвертора працює, на генератор мережа будинку переключається під час зарядки батареї.
Karcher pgg 6/1. На виході з генератора ще поставив реле напруги

Ну так поставьте перед ним фильтр или реле напряжения.

Він їсть звичайний PoE 48v (потужність — хз...) ось відос де дядя вкорочуює собі кабеля та ставить кастомний інжектор — www.youtube.com/watch?v=vrGCL9pNDDc та заживити його від 12v за допомогою DC-DC конвертера..

А не можна буде змінити країну не міняючи email?

Нажаль ні, в них це має назву `transfer service ownership` якщо йде мова зміни країни

To transfer service ownership, please provide support with the email and intended service address of the person you are looking to transfer service to. The new owner will need to know your account number in order to proceed so please be sure to provide this information to them.

Please do not update any of the current contact information in your account before submitting your request, or while the request is being reviewed. Starlink is not responsible for anything related to the selling of the dish and cannot guarantee all transfer requests can be accommodated.

тільки що спробував для RV на вінницю.
THANK YOU FOR YOUR INTEREST IN ORDERING STARLINK!
Starlink for RVs is currently not available in your area. Please check back again for future availability.

спробуйте на Київ наприклад. все одно вам потім мають позвонити і спитати відділення нової пошти. головне включити режим portability

Замовляв напряму в Україну, увесь процес зайняв місяць (з моменту замовлення до отримання). Адресною доставкою по Україні займається НП. Митні платежі відсутні.
Монтувати антену на даху якось немає ні часу ні натхнення. Поки що якщо оптика мого провайдера не працює ставлю на відкритому балконі орієнтованому майже на північ. Перерви в зв’язку макс. кілька хвилин (був би балкон строго на північ було б краще), переважно кілька секунд.
Загалом не критично, хіба що під час відеозв’язку.
P.S.
Якщо ви тарифний план переведете в RV, буде троттлінг швидкості якщо супутник буде перевантажений: «best-effort service during times of congestion». В Штатах при цьому падіння щвидкості досить суттєве, у нас — хз.
P.P.S.
Мобільний роутер 4G/WiFi валяється практично без діла — при тривалому відключенні світла вишки поряд майже мертві.

Мобільний роутер 4G/WiFi валяється практично без діла — при тривалому відключенні світла вишки поряд майже мертві.

От в мене та ж фігня була. Роутер з антеною ніфіга не ловив. Але сьогодні вони шось зробили і світла нема а звʼязок є і 4G навіть ловить. До 10мб, але все ж. Подивимось як воно далі буде.
Ось сьогодні ще бачив таке. Якщо цікаво то можете спробувати заявку подати.

📱 Оператори мобільного зв’язку зацікавлені в наданні якісних послуг не менше ніж їх абоненти. Під час війни вони докладають максимум зусиль аби ми залишалися на зв’язку. Але якщо проблеми з якістю сигналу мають системний характер, то для їх вирішення потрібно сигналізувати до свого оператора, або ж до Регулятора — НКЕК

📝 Докладний опис проблеми допоможе її діагностувати та налагодити зв’язок!

📌 При зверненні обов’язково на додачу до номера телефону, з яким не все гаразд, місця (адреси), де виникають проблеми, часу, тривалості та періодичності виникнення проблем, слід повідомити про характер проблем (погано чути, не можливо додзвонитись, повільна швидкість)

📬 Скаргу/звернення до НКЕК можна подати:

✉️ поштою на адресу: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку, 03110, м. Київ, вул. Солом’янська, 3

📧 електронною поштою👇
[email protected]

📞 телефонувати на «гарячу лінію» НКЕК для звернень громадян та отримувати необхідну інформацію, роз’яснення та консультацію безпосередньо під час розмови👇
📞 044 202 00 68 (пн-чт з 10 — 13, 14 — 17),
📞 044 202 00 81 (середа з 11 — 13)

☎️ подати скаргу на урядову «гарячу лінію» за коротким номером 1545 bit.ly/3U8QJoL
Усі звернення стосовно питань якості зв’язку будуть переадресовані до НКЕК

🖇️ При складанні звернення можна орієнтуватися на зразок написання заяв👇
🌐bit.ly/3gT8Q3J

ℹ️ Детально про те як подати до НКЕК звернення споживачу/користувачу послуг для захисту своїх прав тут 👇
🌐bit.ly/3UcK7FN

Ви серьозно про скаргу?
І шо на вашу думку має статись? НКЕК має потрясти пальчиком і сказати айяяй? Чи може ви думаєте, що НКЕК виділить додаткове обладнання, яке покриє ажіотажне навантаження чи закидає провайдерів генераторами?

То краще нічого не робити?

Краще донатити провайдерів та ЗСУ

Відповідальні люди допомагають, об’єднуються, щоб подолати проблеми гуртом.

лайвхак:
купив до 4g роутера зовнішню антенну (здорова коробка така) і направляю на інший район де світло є, установив в під’їзді з іншої сторону дому, з мого вікна нічого не ловить так як світла нема у всьому районі

Дайте будь ласка ссилку на цю зовнішню антену або щось схоже для розуміння

У мене tecno з двома антенами з цього відео. Ловить гірше ніж samsung s21.
Як я розумію не будь яка зовнішня антена підійде, тому цікаво що саме за коробка.
Може за містом воно працює кращє, але у місті постійно ловить найближчу напів мертву станцію і ідея направляти на інший район в мене не зпрацювала.

Антена Rnet Планшет Solo 17ДБ (Квадрат 4G) 1865грн
це коробка розміром 30×30см. замовляв тут 3glte.com.ua
але якщо у вас нормальний телефон не лове нічого то вірогідно і антена не допоможе, бо у мене телефон щось але міг впіймати — треба було стояти на сходах біля вікна...

Є ще антени типу MIMO, коллега собі поставив в приватному будинку

MIMO лише розширює полосу — використовує кілька каналів, замість одного. Але якщо немає сигналу, то це ніяк не допоможе

Сообщите плз. сколько вы ждали с момента предоплаты 60$?
И сколько стоит для Украины пакет RV?

Нова Пошта привозить з Европи «під ключ» за пару тижнів
npshopping.com/blog/starlink

Де там «під ключ»? Це просто стаття з інструкцією як замовити на їх мейл форвардинг адресу.

Більше того, в статті потім посилання на звичайну інструкцію для замовлення з магазинів. А фактично в них в UI є дропдаун з переліком магазинів фіксованим. І він обов’язковий для заповнення. Саппорт не може сказати, що там ставити. Кажуть, вам перетелефонують фахівці з міжнародного відділу)

старлінк не дає трекинговий код, тому на сайті нп вказано що якщо продавець не дав його,не потрібно створювати «нові відправлення», потрібно дочекатися коли доставлять посилку на склад нп в Польші, і в аккаунті нп з´явится посилка, яку потрібно буде заповнити, і в ній буде цей трекінговий код.Після цього її відправлять в Україну. Тому заповнювати той перелік магазинів не потрібно.

«Іван Іванов», звідки Ви це взяли?

старлінк не дає трекинговий код

Старлінк надає всю інформацію про відправлення в особистому кабінеті

Добрий день, замовив старлінк, але не можу знайти трекінговий номер. Можете підказати де його знайти в особистому кабінеті?

На нп підтвердили, що саме старлінк плутає трекінги та краще не створювати від них відправлення заздалегідь. Чекати на повідомлення зі складу.

Той дропдаун можна руками заповнити, до речі. Він і як звичайний інпут працює. Ну або ж пофіксили недавно.

Гарна стаття, дякую

Мій досвід:
Замовив в Україну
2 листопада замовлення, депозит 60$
16 листопада: оплата 325$
Доставки поки очікую

2 листопада замовлення, депозит 60$

Я так само, але 4 листопада.
Поки наступних кроків не було(

розкажіть чи в когось був досвід використання Starlink в квартирі? чи нормально ловить звязок? чи найкраще це приватний сектор і ставити на даху?

Як він буде в квартирі ловити коли йому трема 140 градусів чистого неба.

балкон/тераса/вуглові квартири де можна почипити на стіну і тд

тому і запитую чи в когось був вже досвід

в мене будинок, але з цікавості тестував в 2 метрах біля стіни: підлагувало часом, але загалом працювати можна

Згідно технічній інформації на офіційному сайті, обладнання комплекту residential потребує 100 градусів відкритого неба. З власного досвіду, антена сама оптимізується згідно локації. Наприклад, на даху багатоповерхівки нахил тарілки був чітко на північ, а коли встановив в сільській місцевості на даху власного будинку, то тарілка повернулась на північний захід.

потребує 100 градусів

Це мінімум. Для нормальної роботи потрібно 140.
І мова була не про дах а про встановлення саме в квартирі. На youtube є відос де чувак на балконі старлінк ставив. Якщо коротко то нічого нормального з цього не вийшло.

2 200 ZL

= 488.15 USDollar
думаю можна видалити

Беручи ту ж Німеччину чи Францію це вже буде 479 EU

а залишити, хочеш швидше потрібно більше заплатити :)

Зробив pre-order у жотвні за 60 дол.
24 листопада воно дало право його купити.
Замовляв одразу в Україну, чекаю на доставку. Поки що заплатив 60+325.

Замовляв на офіційному сайті одразу з доставкою в Україну. Отримав через 27 днів. Всього заплатив 385$. Без будь-яких інших додаткових мит чи переплат.

А чому в фіналі Total: 22 562 UA?

А я вчора замовив напряму в Україну, то виходить я тепер буду очікувати не 2-3 тижні, а 2-3 місяці?

Сподіваюсь, що все ж таки 2-3 тижні...

Дивлячись куди саме замовили. Вiдiграє роль що вказано було на мапi. Де воно типа буде викрористовуваться. Бачу, що на захiд швидше приходе. Менi у Харкiв нiкуя немає вже 1 мiс та 5 днiв. Замовив ще один на Хмельницький. Подивимось.

А можна потім просто відключити тарифний план без танців з бубном? Щоб не платити зайві гроші, коли він вже буде не потрібний

В тарифі RV є можливість паузи. Але майте на увазі що для зняття з паузи потрібен зовнішній інтернет щоб зайти на starlink.com

Ну то само собою, просто якщо на весні наприклад зявиться світло та звичайний Інтернет, то не хотілося б платити ще за старлінк

Маєте на увазі RV тариф до Residential типу старлінка, чи окремо саме RV тип старлінка?

Residental’у можна додати додаткову функцію «portabilty» (безкоштовно для України), або його можна перенести у RV (це можна зробити тільки один раз і тільки з резіденталу до РВ, а не навпаки), після чого РВ можна буде ставити на паузу (бо у резідентала немає паузи). Тому найкращий варіант поки війна — взяти резідентал і зареєструвати потрібну адресу (можна іноді вмикати портабіліті якщо кудись поїхати треба), а після війни — перевести аккаунт в РВ режим і використувувати за необходністю (у походах, селі і тд.) з можливістю ставити на паузу і оплатою тільки за місяць використання

тобто з RV на Residental ніяк не перевести? люди пишуть що через трансфер акаунта виходило

Офіційно RV не можна ні трансферити, ні перепродати, ні перевести у резедентний

там не все так однозначно. Постановка і зняття з паузи кратна періодам оплати. Тобто, можна поставити на паузу «з наступного місяця», а не сьогодні плачу, завтра на паузі. Якось так. Десь в правилах використання на сайті стрлінка це подробно розписано.

Підписатись на коментарі