Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Як за відносно короткий термін замовити Starlink

UPDATE 5 від 20.02.2023 рекомендую відео Ремонт терміналу Starlink: заміна пропрієтарного конектора SpaceX на RJ45

UPDATE від 10.01.2023

🚩 ВАЖЛИВО: хто купує Starlink з ЄС до лютого запити на зміну власника не обробляються. Starlink готує оновлену функцію в кабінеті користувача, її мають запустити в кінці січня.

Can I Transfer my Starlink Service Ownership?

In order to prepare for a new feature deployment, Support has temporarily stopped processing transfer requests. Coming soon, customers will have the ability to initiate a transfer of Starlink hardware directly from the account page. This self-service option is estimated to be available at the end of January. Please refer back to this support topic for updated guidance at that time.

Note: Starlink is not responsible for anything related to the selling of the hardware and cannot guarantee all transfers can be accommodated. The Starlink Kit must be delivered and all orders and services on your account need to be fully paid with no outstanding balance. New account holder service is subject to availability in the area (see starlink.com/maps).

UPDATE від 30.11.2022 для України (є актуально на 2023 рік):

  • Вартість заліза складає 600 USD,
  • Місячна плата за користування сервісом 75 USD,
  • Вартість доставки 50 USD

UPDATE 2 Уряд звільнить ввезення Starlink від мита і ПДВ

UPDATE від 29.11.2022 для України:

  • Вартість заліза складає 700 USD,
  • Місячна плата за користування сервісом 75 USD,
  • Вартість доставки 50 USD

About

Сам Starlink, як не дивно, можна замовити на офіційному сайті starlink.com, але звичайно, без нюансів не обійтися. Якщо створювати замовлення на адресу в Україні, ви стаєте в «умовну чергу», так званий депозит, який коштуватиме вам 60 USD та час очікування ~2 місяці, враховуючи термін адресної відправки від компанії перевізника (це DHL). Хоча на офіційному сайті зазначено, що:

Starlink is available for purchase in limited supply in parts of Ukraine. To purchase Starlink, you can place an order below. After the Starlink team confirms your address is in an area where the carrier can deliver, you will receive an email to complete your order. Deliveries typically take 2 — 3 weeks from order completion.

Який саме адрес вони хочуть підтвердити, мені невідомо, через те, що їхня офіційна мапа відображає, де їхній пристрій може працювати. Відправка замовлення відбувається при повній оплаті 385 USD, а до цього ви все ще очікуєте, сплативши 60 USD.

Chapter 1: Mail Forward 🚛

Це далеко не новинка, але найпростіший і найшвидший спосіб замовлення, обрати mail forward, який є і працює в Україні. Для себе Ви можете обрати будь-який, який зручний Вам, а я все ж таки спробую описувати той спосіб, який працював для мене на момент написання цього допису. Mail forward, які знаю:

Найбільш зручний для мене є ukraine-express.com по відношенню ціна-якість. Ви, звичайно, можете обрати свій, але принцип роботи буде схожим.

Використовуючи його, Вам потрібно:

  1. Створення власного акаунта, якому буде присвоєно важливий для Вас номер, це P.O. Box*
  2. Додати документи, які засвідчують особу (паспорт, біометрія)
  3. Додати адресну доставку та відділення нової пошти для «позачергового відправлення»*
  4. Очікувати перевірки документів від mail forward (1 доба)

Chapter 2: Order 📦

Після того як Ви впевнені в тому, що документи мають «зелене світло» можемо робити замовлення на адресу компанії в Польщі, що нам для цього потрібно:

  1. Заходимо в особистий кабінет компанії mail forward та знаходимо «Адреса прийому в Польщі» P.S. Звичайно ви можете обрати країну, яка зручна Вам, але за час доставлення не можу написати нічого, немає такого досвіду
  2. Відкриваємо Starlink.com та знаходимо адресу, яка зазначена в першому пункті
  3. Заповнюємо всі обов’язкові поля форми та НЕ ЗАБУВАЄМО вказати в полі адреси P.O. Box (це може бути другорядне поле адреси)
  4. Зверніть увагу на вказаний email — рекомендую використовувати «резервний», далі поясню чому
  5. Оплачуємо замовлення повністю та отримуємо інвойс на пошту

Done! 25% роботи виконано. Обробка замовлення разом із передачею starlink до DHL займає близько двох робочих днів (з мого досвіду).

Доставка замовлення за адресою Mail Forward займає близько 5 робочих днів (йдеться про передачу Starlink від DHL до ukraine-express)

Чому ми обрали Польщу для замовлення. Через те, що оплата в злотих 2 200 PLN і ціна за один Starlink найбільш наближена до вартості в Україні 385 USD. Беручи ту ж Німеччину чи Францію це вже буде 479 EU.

Chapter 3: Pre-conditions 📝

Доки замовлення в дорозі раджу подбати про його встановлення та живлення. Одна із проблем це розташування, інша забезпечити роботу Starlink в період blackout.

Живлення

Споживання іде в такій послідовності:

  • 19 Вт увімкнений лише роутер, режим «Stow»
  • 30-35 Вт запуск та робота без режиму «Snow Melt»*
  • 77 Вт роботи із функцією «Snow Melt»

Your Starlink has Snow Melt functionality, which allows it to automatically use the power it draws to heat itself to melt the snow off. This feature helps to prevent impacts on service, while also preventing the need for you to get on the roof to remove the snow from your Starlink.

Icicles themselves should also not impact performance. If you prefer, you can gently remove ice at any time. Most of the time, ice will not impact service, but could prevent the motors from moving if Starlink needs to be repositioned. We recommend against using tools (picks, chisels) to prevent damaging your Starlink.

If the base of your Starlink is impeded by snow build up or ice, you may get an alert through the Starlink App that motors are blocked. If you get this alert, you may need to gently remove the ice/icicles to allow Starlink to reposition, but this should rarely happen.

Відштовхуючись від цього, можна порахувати скільки буде вистачати вашого джерела живлення відштовхуючись від ємності.

Для прикладу ємністі в 600 Ват-годин при споживанні 77 Вт буде рівна ~7.5 годинам роботи. Рекомендована стаття: Як правильно розрахувати час роботи приладів від акумулятора

The Starlink specs below include the Starlink, WiFi router, power supply, and cables.

Standard (Rectangular) power specifications:

  • Average: 50-75W
  • Idle: 20W
  • Peak: 100-240V~ 2.0A 50-60Hz

High Performance and Flat High Performance power specifications:

  • Average: 110-150W
  • Idle: 45W
  • Peak: 100-240V~ 4.5A 50-60Hz

The power utilization can vary depending on the temperature, location, and utilization of the Starlink.

Кріплення та розташування

Тут потрібно відштовхуватися, що маєте біля себе і чи є можливість встановлення на даху. Звичайно якщо це 1-6 поверх багатоповерхівки, то комплектного кабелю може не вистачити (22.9 м). Для оптимальної, майже стабільної роботи Вам потрібно чисте нічим «не засмічене» небо в іншому випадку буде не стабільний сигнал або взагалі його відсутність. Кріплення можна придбати / дозамовивши використовуючи обліковий запис Starlink який був зареєстрований в Польщі (звичайно якщо те, що пропонує вам магазин підходить саме Вам), або як в моєму випадку використати «підпільні методи» та звернутися до фахівців роботи з металом для виготовлення самого кріплення під вас враховуючи діаметр труби 41/35мм (Gen2). Також сам кабель від антени доведеться заводити в оселю враховуючи підключення роутера в розетку (1.8 м кабель). Слід враховувати діаметр конектора (17 мм), а не кабелю (7 мм), тому що, він не є змінним.

Chapter 4: Changing Starlink region (Ukraine) 🔐

👉 How do I transfer my Starlink hardware ownership?

🚩 ВАЖЛИВО: хто купує Starlink з ЄС до лютого запити на зміну власника не обробляються.

Starlink готує оновлену функцію в кабінеті користувача, її мають запустити в кінці січня, абонплату доведеться платити за європейським тарифом.

Can I Transfer my Starlink Service Ownership?

In order to prepare for a new feature deployment, Support has temporarily stopped processing transfer requests. Coming soon, customers will have the ability to initiate a transfer of Starlink hardware directly from the account page. This self-service option is estimated to be available at the end of January. Please refer back to this support topic for updated guidance at that time.

Note: Starlink is not responsible for anything related to the selling of the hardware and cannot guarantee all transfers can be accommodated. The Starlink Kit must be delivered and all orders and services on your account need to be fully paid with no outstanding balance. New account holder service is subject to availability in the area (see starlink.com/maps).

Якщо ваший Mail Forward отримав Starlink на відправку в Україну то слід перейти до наступних кроків, щоб не гаяти час після отримання.

В chapter 2 я зазначав в пункті 4, що варто замовляти Starlink на резервний mail, це потрібно для того, щоб потім його змінити на той яким ви надалі будете використовувати Starlink безпосередньо в Україні. Відповідно до вашого замовлення Starlink вважає Вашу адресу доставки — це місце використання Starlink (residential address)

Residential Starlink

Prioritized Service: Starlink Priority Access is enabled for users based on the Fair Use Policy, when Starlink is being used at the registered Service Address.

І цю адресу тепер нам потрібно змінити, це швидко зробити, зробивши запит в Starlink Support із вже зареєстрованого облікового запису. Обравши тип проблеми Account, Billing & Orders -> Change Account Information. Знайдіть відповідну Вам категорію і натисні на «великий палець вниз»

Мій запит мав такий опис:

Title: I WANT TO PERMANENTLY TRANSFER STARLINK ACCOUNT TO A DIFFERENT COUNTRY

Now Starlink service is provided in Poland, I want to permanently transfer a Starlink account to a different country: Ukraine, without changing the owner or Service Type. The new address is «{enter your address}, Ukraine» Thanks!

Довго чекати не довелося (2 доби). Мені повідомили, щоб я надав новий email, на який буде відправлено подальші інструкції з його перенесення.

🚩 ВАЖЛИВО: під час заповнення форми, яка буде надіслана на нову поштову адресу, слід знати ID облікового запису, на який було замовлено сам Starlink (ID можна знайти на головній сторінці www.starlink.com/account/home) в форматі ACC-XXXXXXX-XXXXX-XX

Після чого вам надійде повідомлення на новий email, який ви зазначили при заповненні форми з реєстрацією, де вже буде прив’язано ваш Starlink.

Вартість місячної платні за тип сервісу RESIDENTIAL в Україні складає 75 USD, режим ADD PORTABILITY, є безплатний і додаткова платня не стягується. Не забудьте знову прив’язати картку.

📍 Тип сервісу RV недоступний для України.

What is Starlink’s Portability Feature and Policy?

Service is provided on a best effort basis when user is not at their registered service address. Stated speeds and uninterrupted use of services are not guaranteed. Starlink prioritizes network resources for users at their registered service address, as determined by our Fair Use Policy.

Chapter 5: Final 🏆

Перед самою відправкою буде виставлено рахунок: вартість доставлення в залежності від ваги, в моєму випадку це 76.50 PLN. Оплата через PayPal.

Після всього пройденого, Ваш девайс* рано чи пізно надійде до Українсько-Польського кордону, де буде стягнено мито від вартості, в моєму випадку це 3861 грн.

Останній крок — це в особистому кабінеті натиснути на «Позачергове відправлення» — це яке дає можливість не очікувати доставлення від mail forward, а перенаправити його на Нову пошта (2 доби), вартість 80 грн.

Підбиваючи підсумки, Starlink є ефективнішим при відсутності світла (швидкість від 60 до 256 Мбіт/с), але слід враховувати розташування. Під час використання є незначні 2-3 секундні перепідключення (в проміжку 30 хв їх в мене буває два, або не буває взагалі), час затримки 40-50 ms.

Слід зазначити, що купівля даного пристрою не є панацеєю і потрібно чітко зважити всі за і проти чи дійсно Вам потрібно саме це для досягнення поставлених цілей, адже пристрій не є дешевий, немає офіційного сервісного центра в Україні, не простий в монтуванні, та може мати відключення (outages), а також відносно енергозатратний в залежності від використання.

📌 Чимало відомих проблем та їх вирішення вже є в тредах Reddit

📌 Оновлення програмного забезпечення самого роутера і Starlink Dishy відбувається автоматично і вплинути end-user на то не може, з версіями можна ознайомитися тут та тут

  • Time: 17 днів, враховуючи вихідні
  • Total: 22 562 UA

Дякую за Ваш час 🙌

Слава Україні! 🇺🇦

👍ПодобаєтьсяСподобалось53
До обраногоВ обраному27
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

Замовляв на офіційному сайті одразу з доставкою в Україну. Отримав через 27 днів. Всього заплатив 385$. Без будь-яких інших додаткових мит чи переплат.

Нова Пошта привозить з Европи «під ключ» за пару тижнів
npshopping.com/blog/starlink

Зробив pre-order у жотвні за 60 дол.
24 листопада воно дало право його купити.
Замовляв одразу в Україну, чекаю на доставку. Поки що заплатив 60+325.

Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Нещодавно купив на prom.ua американський rv starlink. Вирішив поділитись досвідом як його перереєструвати на європейський residental:

1. Залогінитись в акаунт на сайті старлінк.
2. Змінити email та phone по потребі (обов‘ясково треба підтвердити новий email, прийде лист на пошту).
3. Натиснути кнопку «Manage» (налаштування старлінка).
4. Натиснути «Cancel service».
5. Натиснути кнопку «Transfer».
6. Зайти на головну сторінку сайту starlink.com, за замовчуванням буде вибрана вкладка residental і можливість ввести сервісну адресу.
7. Перевірити адресу (Європейську країну) в якій на поточний момент є доступність для реєстрації нового пристрою. На сайті має писати Service is currently available...
8. Вибрати галочку «I have starlink kit», ввести SN.
9. Заповнити решту інформації.
10. Заплатити місячний тариф.
11. Залогінитись, натиснути «Manage» та включити в налаштуваннях старлінка «Portability mode».

під-час трансферу Старлінка пропадає інтернет? бо знаходимося в місці, де Старлінк є єдиним джерелом зв’язку.

Я б зараз не радив робити трансфер. Там у них якісь трабли зараз. При кансел сервісі старлінк продовжує працювати і інет є, до дати яка буде вказана в кансел повідомленні.

Вже пофіксили. Я сьогодні зробив трансфер.

Доброго дня! А хтось відправляв старлінк на повернення? Потрібно відправити з України в Германію по наданій наклейці DHL. Через яку службу доставки відправляти?

Цікавий момент. Спеціально вичекав «майже 20-те», щоб комфортніше платити. А воно мені порахувало чомусь кожного 12-го (ніби зробило −7 днів з моменту трансфера).
P.S. Старий білінг був як раз 20-го.

Starlink запилив функцію переносу аккаунту.
Все пройшо вдало, притримуйтеся інструкції.
Вам доведеться відмінити поточний сервіс, дні які залишилися не переносяться на новий аккаунт(що є логічно)

Я щось не доганяю. То мені треба новий аккаунт створити? Якщо так, то як? Там ж немає кнопки реєстрації. Виглядає так, що тільки через Order now можна створити новий аккаунт.

В мене не вийшло зробити перенос аккаунту.
Так треба створити новий аккаунт на іншу пошту, але при створенні ордеру має з’явитися Check box “I already have my Starlink” Але його для Residential немає.
На що саппорт відповів:

Thank you for contacting Starlink Support regarding the transfer of service tool. The reason for this is that there is no capacity in the service area of the new user’s address. You will have to switch your Starlink to RV. Then, the new user has to go to the RV page and the box will appear. Also, since the RV subscription is more expensive, let the new user know that once the transfer is complete, they are entitled to one-month service credit, which they have to claim through a support ticket. Please feel free to contact us for any further clarification.

При створенні ордеру на RV Check box “I already have my Starlink” справді є.
Але цим шляхом поки не пішов.

На 100 старлінках з’явилась шапочка з «Your service is scheduled to end on 28 Feb 2023». Підтримка поки не відповідає.

Якщо почитати умови використаня то буде ясно. Причина скоріш за все в використанні старлінка не по адрессі реєстрації декілька циклів оплати.

Не схоже, тому що є акаунти які тільки-но привезли. Підозрюю що через те що багато аккаунтів замовлено на одну людину в Європі

Хто змінював Residential service type на RV, підкажіть, будь ласка: коли відбудеться заміна і виставиться рахунок, одразу чи на початку наступного платіжного періоду?

In order to prepare for a new feature deployment, Support has temporarily stopped processing transfer requests. Coming soon, customers will have the ability to initiate a transfer of Starlink hardware directly from the account page. This self-service option is estimated to be available starting in mid February. Please refer back to this support topic for updated guidance at that time.

Знаючи IT, думаю чекати нам ще довго))))

Замовив з Німеччини, коли їхав в Україну то написав до сапорту прохання переносу service address. Заєстімували кансел мого аккаунт на 07.02. Потім прислали листа з інформацією що буде фіча в UI. Декілька разів просив в такому випадку не кенсилити поточний аккаунт, але відповідали стандартним блоком тексту що фіча буде в UI.
Ось 07.02. і мій поточний аккаунт кансельнули... написав у сапорт але не знаю коли буде відповідь. Хтось стикався з таким?

Update: ввечері 08.02 сапорт відновив поточний (німецький) аккаунт, працюємо далі.

А комусь вдалось змінити Service address через особистий кабінет?

Зараз адреса встановлена в Great Britain, намагаюся (4, 5 лютого) змінити на адресу в Ukraine (в особистому кабінеті зявилась така можливість). Видає наступну помилку: “Cannot change country of service. Please enter a different address. To use this Starlink in another country, see Transfer FAQ.”

А в “Transfer FAQ” наступна інформація:

Can I Transfer my Starlink Service Ownership?
In order to prepare for a new feature deployment, Support has temporarily stopped processing transfer requests. Coming soon, customers will have the ability to initiate a transfer of Starlink hardware directly from the account page. This self-service option is estimated to be available starting in early February. Please refer back to this support topic for updated guidance at that time.

Можливо ще не наступило “early February”, а можливо я щось не так роблю.

Вам вдалось змінити країну? Бо наразі в мене та ж помилка.

Доброго дня, на початку грудня замовили старлінк в Чехію. Заплатили депозит. На тому все, два місяці пройшло, а лист про оплату обладнання так і не прийшов. Можливо щось було зроблено не так? Хто стикався з таким?

якщо заплатили депозит, значить на той момент його не було в тій країні і ви стали в чергу. але за два місяці мало би вже щось змінитися. можна спробувати скасувати цей депозит і подивитися, в якій країні буде доступна оплата всієї суми і замовити в ту країну.

пришёл испанский старлинк. Причём видно, что юзаный (мелкие потёртости). Но возвращать уже поздно — «відносно короткий термін» доставки для npshopping.com составил месяц (от доставки на склад в НП в испании до доставки в отделение НП у нас)

Вони всі брудні приїжджають, так що все ок)

Всім привіт!
Щойно отримав довгоочікуваний starlink kit! Доставку здійснював через NP Shopping з Васленсії (Іспанія). Трохи разкажу про те як все це відбувалося і скільки часу на це знадобилося!
04.12.22 — Реєструюсь на starlink.com та NP Shopping. Шукаю регіон де вони були в наявності та де мені не пропонували вносити депозит та почекати пока девайс буде доступним у регіоні (звичайно з урахуванням факту того де є закордонні відділення NP Shopping). Було 2 регіони — Велика Британія та Іспанія. Обираю Іспанію (Валенсія), оформлюю замовлення, сплачую, реєструю відправлення на стороні NP.
28.12.22 — Starlink відправив мій комплект до Іспанії, я отримую tracking number та додаю його до свого відправлення в NP.
02.01.23 — Комплект приїхав до NP в Іспінії.
03.01.23 — Комплект відправлено в Україну.
26.01.23 — Отримав у відділенні NP.
Сплатив 399 евро за сам кіт та 40 евро за доставку з урахуванням митно-брокерських послуг. Саме розмитнення було безкоштовним, хоча приблизно оцінювалось в 90-100 баксів.

В функції Manage свого старлінка бачу можливість змінити Service Address. І там вибирається моє село та можна натиснути кнопку «Update Address». Це вже «воно» (зміна адреси надання послуги через аккаунт самотужки)? Чи ще ні?

Там є просто «Location» — я її змінив на фактичну в Україні. «Service address» — це по суті країна резиденства яку раніше можна було змінити через створення заявки в підтримку але зараз вони їх не приямають та обіцяють додати цю фічу прямо в кабінет користувача. Естімейн — до кінця цього місяця... Я пробував змінити «Service address» але коли я обираю локацію в Україні — кидає помилку, типу адреса має бути в країні резиденства, тобто тої через яку ви купляли...

Все підключив, врубив portability, location ввів той де фактично девайс в Украхні, він подумав хвилин 15 і перейшов в онлайн і все запрацювало.
Download 230, upload 37, ping 36.

а навіщо портабіліті, якщо змінили локацію?

А де ви location вводили? Я бачу що можна тільки Service Address міняти

при спробі зміни адреси пише помилку:
Enter your new address below. To adjust, click and drag the dot icon on the map to the correct location.
Changing your service address will disconnect your current service and transfer it to the new location. Due to high demand, you may not be able to reconnect your current address.

Щас вы ничего не перенесете.
Changing Country: Your new service address cannot be located in a different country than the country used upon initial sign-up. Temporary use away from service address: We recommend adding deprioritized Portability service for a fee. Permanent move: A transfer of service will need to be requested. After this has been processed, a new Starlink account reflecting your new country of residence and monthly service rate will be created for you.

А хотелось бы. Новая услуга переноса страны наверное будет на этой кнопке.

Вже чекаю два тижні на цю фічу. Завтра останній день січня і Transfer Ownership в кабінеті домі немає (
Дякую за ваші коментарі. Пересвідчився, що поки залишається чекати далі

Я також чекав-чекав, не витримав — написав щоб активували старий аккаунт, і не шкодую.
Бо інтернет дуже треба, а ви ж розумієте що їм нічого не заважає завтра написати що уже не до кінця січня а до кінця лютого, наприклад...і чекатимемо далі... :(

А можетця послуга буде займати час і в цей час старлінк не буде працювати, а може іона буде платною...коротше жах(

Привіт усім! Вибачте, якщо повторюю запитання.

Бачу, що пишуть, що Residential версії потрібно змінювати країну через 2 місяці, якщо замовляв в іншу країну.

А як щодо RV? Краще теж перенести в «свою» країну, чи можна залишити як є? Щось досі не розібрався з цим питанням

RV теж через 2 місяці захоче повернутися в «свою країну». краще змінювати країну реєстрації

Але все ж описано в офіційних парвилах www.starlink.com/...​cuments/DOC-1020-91087-64
Residential + Protability:

.. At its sole discretion, and subject to network availability in the region, Starlink may update the primary address registered on your account along with invoicing requirements if you use Services at the same Secondary Location for more than two billing cycles. If you stay in the same Secondary Location for an extended period of time, and that region does not have sufficient network availability, you may experience further performance degradation to accommodate priority users at their registered Service addresses.

Якщо ти включив портабіліті і перебуваєш більше за два білінг сайкли поза місцем реєстрації то тобі можуть проапдейтити праймарі адресу автоматично і змінити умови оплати. Але ключове слово may, тобто можуть тільки якщо захочуть

RV:
If you use Starlink for RV Services for more than two months in a country that is different than your shipping address, you will be required to move your registered address to your new location or purchase an additional Starlink to maintain Service.

Тебе змусять змінити адресу реєстрації чи купити додатковий старлінк. Прикол в тому що в Україні RV недоступне, тому RV не прописати в Україні. Наразі неясно що Ілон буде робити, але станом на зараз такі RV продовжують працювати без зміни адреси

Ніхто не отримував випадково KIT301038018 ?
Замовляв з Франції. Переплутав або сам Старлінк, або DHL, або Meest Express (ще у Франції).
Мені прийшов: KIT30****962. Скоріш за все або KIT301889962, або KIT301089962, або KIT301389962. Довбаний Міст заклеїв.

P.S. Може хто знає, де окрім як збоку на коробці знайти цей KIT Number?

На Розетці з‘явились по 35к

Підкажіть чи працюватиме в Україні старлінк, зареєстрований в Чехії, якщо увімкнути режим Portability? Я планую його перевести на UA адресу, але поки що ця опція недоступна.

Замовляв з Італії, увімкнув Portability і все працює

Друзі, нагадайте умови тарифному плану RV та Resedential
RV — можна використовувати в іншій країні більше 2-х місяців або заблокують (на разі випадків немає)
Resedential (+ Portability) дає можливість користуватись європейським обладнанням в Україні. От не пам’ятаю, а які обмеження в такому тарифі якщо користуватися в Україні тривалий час?

Скільки часу відповідає сапорт? Зробив запит на зміну адреси з Чехії в Україну. Вже 10 днів ніякої реакції на запит немає. Це нормально? Буває і довше?

було б добре, якби додали в кабінет. дякую за відповідь!

відповідають як-коли. але то вже неважливо. вони багатьом вже написали, що в кінці січня ця функція має появитися в приватному кабінеті

Дякую, сьогодні теж отримав повідомлення, що в кінці січня буде така можливість.

Замовляв старлінк на початку листопада на сайті stylus.ua. Там він коштував 45к, але я думаю ну нічого, заплачу, аби тільки отримати швидше. Цей магазин цілий місяць мене годував обіцянками, ну і киданули врешті решт. Дякую що хоч повернули гроші.

Потім зробив замовлення на сайті старлінка 2 грудня, 17 грудня він дійшов до складу НП у Франції, з 11 січня він розмитнюється. Розмитнення займає ще 10-14 днів, а ще 1-3 дні на доставку з митниці у відділення. Таким чином, старлінк я отримаю приблизно у кінці січня/на початку лютого, десь через 2 місяці після замовлення.

Після усієї цієї епопеї скажу що при можливості купити у перекупів за доплату 20-30% — точно купуйте, це найкращий варіант. Але якщо купуєте, то так щоб одразу забрати, щоб товар був обовʼязково був в наявності. Нікому і ніколи не раджу користуватись npshopping, сервіс сирий, підтримка погана, доставка дуже довга. Якщо хочете замовляти з Європи, то краще замовте кудись до знайомих, щоб вони потім переслали посилкою звичайною поштою.

В мене розмитнення зайняло 2.5 доби
28 грудня було прийнято складом НП у Франції. Завтра пристрій буде доставлено

Ну, значить це мені так сильно не пощастило просто. Про 10-14 днів пишу не просто так. Там у мене були ще 3 посилки: кронштейн, додатковий роутер, і езернет адаптер. Вони розмитнювались з 30 грудня до 11 січня. Завтра мають прибути у відділення НП.

P.S. Ці 3 посилки були зареєстровані на складі НП 16 грудня, а сам старлінк 17 грудня.

Краще мати проблеми з доставкою і нп, ніж зі старлінком. 11 днів мовчання сапорта. Мій старлінк не працює бо вони відправили інший термінал (з іншим айді)

Хех, ну він же мені ще не дойшов, хто зна що далі буде в коробці

UPD: Забрав перші 3 посилки з комплектуючими. З двома із них все норм, а от в LONG WALL MOUNT (shop.starlink.com/...​umer-long-wall-mount-gen2) прийшла тільки трубка і картонний темплейт. Lag Screws (x2), Silicone Sealant, Wall Clips (x40) і Carrying Bag десь зникли. Або їх не поклали з самого початку.
Ну то таке, головне що трубка є, далі вже можна обійтись. Розбиратись з цим буде куди важче, ніж просто причепити його на інші кріплення.

замовив з Італії через нову почту 27 листопада, отримав 31 грудня. за все вийшло десь 18к, а купити в наявності 28к (у Вінниці на сьогодні). 30% переплати навіть не пахне (і не пахнуло, на момент замовлення найдешевший який я знайшов в наявності коштував 35к)
розмитнення заняла 1 добу. Кому як везе

Про трансфeр старлінку на іншу пошту, прийшла відповідь від сапорту

In order to prepare for a new feature deployment, Support has temporarily stopped processing transfer requests.

Coming soon, customers will have the ability to initiate a transfer of Starlink hardware directly from the account page. This self-service option is estimated to be available at the end of January. Please check the transfer support topic for updated guidance at that time. In the meantime, we’ve noted your desire to transfer your equipment and will reach back out when these new features have been deployed so you can complete this transfer via your account page. When live, this updated guidance will also be posted on the transfer support topic (support.starlink.com/...​b7-4b50-150f-4514d6a54f03).

If your service has ended or is scheduled to end soon but you need it to be active until the transfer can be processed — please reach out to support. We apologize for the inconvenience and truly appreciate your patience.

Ще б зробили RV для українських аккаунтів — стало б зовсім гарно))

А сервіс на поточному аккануті вже зупинили :)) Треба писати в суппорт. Комусь вже активували назад?

Та думаю зупинити, бо воно у мене хоче чаржити 70 євро, а старлінк ще в Іспанії на ukraine express готується до відправки)

Мені ось-ось прийде. Може хоч з портабіліті попрацюю поки вони зроблять фічу для переносу.

Місяць чекав на доставку, потім вже три неділі висить запит на трансфер, і зараз прийшов лист про те, що трасфери більш не робляться і треба чекати, поки запєдалять фічу для цього:

Support has temporarily stopped processing transfer requests. Coming soon, customers will have the ability to initiate a transfer of Starlink hardware directly from the account page.

Те ж саме на двох акаунтах (іспанський та польський), що знаходились в процесі трансферу вже близько одного місяця

в статті написано що зміна регіону на Україну зайняла 2 дні але наразі це уже давно не актуально. Я написав в супорт 21 грудня, 23 грудня я отримав відповідь і мені вислали форму для переносу сервісу і я її одразу ж заповнив. Потім у супорта питав то відписали що до 30 робочих днів це займає зараз.
То коротше, уже 11 січня і ніяких новин ще немає.......так що схоже що чекати ще довго :(

Це вам ще дуже пощастило. Я на форму чекав 3 тижні. Тепер ще 30 днів на перенос чекати ))))

я запросив зміну адреси на українську, і вже 10 діб чекаю на відповідь

плюсую, я теж вже тиждень чекаю

Друзі, а підкажіть будьласка скільки у вас в аккаунті коштує STARLINK TRAVEL CASE ( shop.starlink.com/...​consumer-travel-case-gen2 )? Він усюди має однакову ціну чи від країни залежить? В моєму аккаунті для Іспанії він коштує €286

В Чехії 7100 крон, це приблизно 295 Євро

Дивився сьогодні в німецькому аккаунті — 281 Євро

питання до тих, хто замовляв Старлінк за 1Є: через скільки списалося решту 409? бо за моїми розрахунками, термін сплив і мало би списати, а ніякого повідомлення ще не приходило

Замовляв трохи більше, як місяць тому, учора пришло повідомлення на пошту, що через тиждень спишуть решту

які можуть бути мінуси користування чеським RV у нас?
думаю перейти щоб мати можливість робити паузу в сервісі

Теоретично можуть вимкнути аккаунт, але на практиці начебто ще нікому не відключали

Друзі підкажіть будь ласка, прийшов старлінк з Італії, їхав місяць, в акаунті вже нараховано 2 рази по 50 євро, послуга не надається, створив тикет на зміну локації 31-го все ще не відповіли! Підкажіть, як швидко старлінк змінює локацію на Україну? Якщо я зміню тариф на Італійський RV чи це працюватиме тут в Україні чи ні? Хто як робив на рахунок рахунків, які вже потрібно сплатити по 50 євро? Чи можу я написати їм що я не користувався для перерахунку або я повинен їх сплатити?

Якщо рахунки були виставлені ще до того як кіт надійшов до складу в Італії, тоді пишить у саппорт, додавайте трекінг як доказ і вимагайте відмінити ці оплати. Але якщо рахунки були вже після отримання складом кіта, тоді так, доведеться сплатити. RV Італійський повинен робити в Україні

Людина, у якої було замовлення з Іспанії і трек номер CA940485103DE. Відгукнись, нам переплутали старлінки)

Добрий день. Підкажіть, будь ласка, чи може з пошти забрати інша людина Старлінк, а не та на яку замовляли і які для цього можливо потрібні документи?

Якщо це Нова Пошта, то є можливість дати право забирати іншій людині, там в додатку є відповідна кнопка. (novaposhta.ua/other_recipient)
В іншому випадку для того щоб забрати чужу посилку згідно законодавства треба мати нотаріальну довіреність з інформацією що дана людина може забирати ваші поштові відправлення (коли я таку оформляв, коштувала в районі 700 грн на 3 роки)
Думаю що в багатьох випадках можна обійти легальні схеми, хоча й не рекомендую.

Доброго дня всім! А підкажіть будь-ласка, хоть намагався переєструвати RV на Україну? Якщо так, то що писали в саппорт?

RV в Україні не підтримується

Те що він не підтримується то зрозуміло, але замовлений на Польшу чи Чехію — працює. Тут питання в тому як вірно написати саппорту щоб переєструвати, мене і Resedential версія влаштує)

так в статті під якою даний тред є приклад листа, я лише добавив новий email в текст реквеста

У мене Чешська RV версія яка працює в цілому в Україні, але хотілось би переєструвати на Українську адресу.
Але виходячи з статті в FAQ — «We are currently not transferring residential accounts to Mexico or RV service to Ukraine.»

Хоча тут писали що начебто переносять, тому і хотів би зрозуміти яким чином)

думаю мало таких кейсів, саме краще рішення це написати в сапорт і чекати відповіді.

проблем з ти що то був RV не виникло?
бо при переході на сайті сказано що назад residentia зробити неможливо...
думаю перейти на RV щоб була можливість паузити сервіс, і запасний план в разі чого перенесті сервіс до нас і зробити residential було б круто

В мене був схожий кейс. Я змовив residental, але ще не був прошарений, що потрібно переносити акаунт. Тому вирішив в кабінеті перейти з Residental на RV. Потім прочитав, що можуть бути проблеми з оновленням прошивки, тому написав в підтримку. Мені сказали що так і так, в Україні RV не підтримується, треба переносити акаунт (хоча я в кабінеті вже перевів на RV). Я вказав всі необхідні дані і мені перенесли акаунт. Але тепер якось дивно відображається цей старлінк в кабінеті. В блоці Your Starlink в мене вказана Residental версія, а якщо натиснути Manage, то service type RV. Сьогодні нарешті протестував, прошивка оновилась, інтернет є, все без проблем)

Хтось зтикався з проблемою unexpected location?
Поки акаунт переносять, думав повзати його зі старим. Під час підключення така помилка. Портабіліті увімкнене.

Доброго дня! А можете будьласка написати хто й через якого перевізника вже отримав старлінк й чи розкриту посилку ви отримали? Є велика підозра что то тілки НП посилки розкривають((

замовляв з Польщі через НП, приїхала 31 грудня, коробка була заклеєна скотчем і коли я його віддирав то також віддерлась поверхня коробки. Тому припустив що якби там хтось лазив то були б сліди. Але здивувало що кабель всередині був вставлений в тарілку

замовляв НП
коробка була заклеена широким скотчем в 1 шар (вірогідно не відкривалась)
кабель теж був вставлений в антену

теж був вставлений, отримувала в Литві доставкою з Німеччини

Чехія, також був вставлений, думаю що це норма

Доброго дня
Можє хто стікався є сене оплачувати польску підписку чи чікати відповідь супорта? на новому акуунті треба все спочатку будет оплачувати? Комусь останнім часом супорт взагалі відповідав? В мене звернення від 12/22/22 ніякої реакції.

24.12 написав в саппорт — відповіді ди сих пір не отримав.

Якщо рахунок буде відкритий воні відмовлять, треба відразу оплачувати
Мені видповіли (

Привіт, не зрозумів, підкажи будь ласка, я отримав обладнання, але зміни геолокації на Україну ще не було, але на мене вже виписано 2 рахунки за грудень та 15 січня (ще не настало), якщо вони мені не зроблять зміну на Україну, що я можу зробити? Відмовитись від послуги до 15-го числа? Вони взагалі зроблять перенесення на Україну якщо я не платитиму за цими 2-ма рахунками поки вони не поміняють мені гео? Мені не відповідають на тикети більше 10 днів, переживаю та не розумію, що мені робити, створив кілька запитів — мовчок. Послуги нема, за що платити, супорт тормоз.

Щоб зробили перенесення треба оплачувати рахунки або відкажуть. Якщо додатково активувати портабіті можно використовувати польський

Орієнтир по термінам:
2 грудня замовив
19 грудня доставили на склад в Чехії
31 грудня забрав з відділення НП

14700 + 1750 доставка

пощастило. 30 листопада замовив в Іспанії, 15 грудня прийшов на склад в Іспанії, відправили в Україну тільки 21 грудня, ще десь їде

Тіки що дзвонили з НП, попросив перевірити де знаходиться моя посилка, відповіли що напевно ще в Іспанії, так як сканування у Польші вона ще не проходила... В мене просто немає слів з цього приводу(((

Ось як в мене було з Іспанією і НП. Замовляв 29го листопада.

Отримано на складі в Іспанії
13 грудня 2022, 09:52
Відправлено до України
16 грудня 2022, 08:52
Доставлено до України
25 грудня 2022, 12:37
Очікування розмитнення
25 грудня 2022, 12:37
Розмитнено
28 грудня 2022, 15:13
Відправлено замовнику
29 грудня 2022, 13:44
У відділенні Нова Пошта
30 грудня 2022, 04:05
Отримано замовником
30 грудня 2022, 10:39

Підкажіть, комусь вже приходив другий лист від сапорту, щоб зареєструвати новий акаунт для України? (Після того, як поговорив з сапортом, та заповнив форму про зміну сервісу)
Цікавить, скільки по часу пройшло? Бо пишуть, 30 днів, але це якось довго.

На їх сайті написано що наразі багато звернень, тому опрацьовують перенос за 30 днів. В знайомого наскільки я зрозумів навіть довше вийде. Тому скорш за все треба розраховувати на 30+ днів в гіршому випадку.

Але працювати з портабіліті можливо до 2 місяців судячи з коментарів, тому це не повинно будти проблемою.

Після звернення на акаунті з’явилась плашка Your service is scheduled to end on 12 Jan 2023
Тому якщо буде 30 днів, то на половині місяця в мене буде просто залізяка стояти)

Я зрозумів, є шанс що старий буде вже деактивований а новий ще не активований. Ну в найгіршому випадку так, але відносно того скільки чекати Старлінк якщо в Україну замовляти, то декілька тижнів це вже не проблема напевно.

А какой вообще смысл (и нужно ли это делать обязательно) при смене residential address кроме физического адреса менять также и email? Какое отношение имеет email к физической геолокации клиента? Можно ли поменять только страну и физический адрес, оставив всё остальное без изменений?

Вони роблять переніс акаунта на нового власника. Тому емейл новий

Трохи помучився з замовленням але в кінці кінців розібрався як легко та відносно швидко замовити. На даний момент посилка уже в дорозі до складу НП в Чехії.

І так що треба знати щоб замовити:
1. Виберіть країну в яку хочете замовити.
2. Подивіться на адресу поштового оператора який ви вибрали та перевірте чи є в наявності доставка в це місто і тут є 2 варіанта:
а) Доставка є і вам дає повністю оплатити замовлення
б) Доставка є але просить стати в чергу та обіцяють десь у майбутньому вам написати.
3.1. У разі варіанту «а», просто оформлюємо замовлення та чекаємо доставки
3.2. У разі варіанту «б» (мій варіант), не засмучуємся та перезавантажуємо сторінку і в пошуку вибираємо інше місто в цій країні, повторюємо до тих пір доки не запропонує заплатити всю суму (це не обов’язково але бажано, так за вами 100% реєструється апарат, проте у разі якщо в даній країні не оплачується повністю тоді треба звертати підвищену увагу на терміни доставки).
4. Після того як у вас з’явилось повідомлення що можете оплатити замовлення та текст орієнтовної доставки 2-4 тижні оформляємо замовлення але в адресі доставки пишемо адресу та місто вашого поштового оператора. Перевірка наявності та адреса доставки ніяк не пов’язані (але думаю що бажано виконувати це в межах однієї країни).
5. Чекаємо трек номер доставки, обов’язково вказуйте трек номер саме DHL а не той що прийшов в листі. Має виглядати якось так: CA .....DE (в моєму випадку посилка йде з Німеччини)

Із моїх спостережень для України ситуація схожа, великі міста зазвичай стоять в довгій черзі, а у разі використання сценарію 3.2 ваш девайс прийде швидше, хоча на скільки швидше досвіду нажаль немає та й поки не бачу великого сенсу, адже в тій самій Чехії Starlink коштував ~450 євро. і вийде в ~520 євро з доставкою плюс поки чекаємо перереєстрації в Україну абонплата+ portability ± дорівнює Українській. Зауважте що сапорт має підтвердити вашу адресу (чи можливо до вас доставити) а вже потім відправить.

Ну і ще, щоб менше чекати перереєстрації запит в сапорт я оформив відразу як девайс був переданий кур’єрській службі DHL (тут треба бути уважним, адже спочатку вони створюють електронну накладну, а вже потім передають в службу доставки). Цілком можливо що даний етап можна виконати і раніше, але як мені здається коли девайс уже відправлений дороги назад немає, до того ж сапорт зараз загружений, тому чим раніше тим краще.

Підскажіть, будь ласка: у мене на сайті starlink та в листі трекінг код складається із 10 цифр без букв і він також вказаний в графі Tracking Code на сайті DHL. Але на сайті DHL також є поле More Shipment Details, там вказано: 1 Piece ID ’JD................18цифр’ . Що вказувати? Англія.

Якщо нова пошта, можна створити відправлення на всі трек номери, які бачите. Якщо не знаєте, який правильний. Я так робив, потім попросив сапорт, щоб видалили 2 зайвих.

Нова Пошта з якихось причин не бачить відправлень з трек номером типу ORD-XXXXXXX-XXXXX-XX. Я додав в кабінеті Нової Пошти (npshopping.com) усі можливі ідентифікатори посилки, які знайшов на сторінці відстеження посилки DHL. По одному з таких ідентифікаторів Нова Пошта нарешті знайшла мій Starlink Kit. Старлінк вже в Україні. Замовляв з Італії. Перевірив швидкість. Download: 100–200 Mbps. Upload: 20–30 Mbps. Все норм працює.

тому що ORD-XXX... — це номер ордера,
dou.ua/...​rums/topic/40995/#2538323 тут я описав як знайти та перевірити трек номер

npshopping.com/blog/starlink в кінці статті розписано як знайти правильний трек номер
від себе можу додати що вірний трек номер буде відслідковуватись на трекінг агрегаторах наприклад на 17track.net

Дякую. А це точно буде працювати? Я так розумію що сервіс адреса буде там де ми знайшли наш Старлінк? Але чи не буде проблем з активацією?

Хоча настільки я розумію, то на НП його ніхто не вмикає та не активує?
І коли в Україну приїде ми просто вмикаємо портабіліті, міняємо сервіс адресу і все працює? Тобто без активації там де замовили? Якщо це так то ваш варінт просто супер і нам взагалі не важливо звідки його везуть.

ну я поки на 100% підтвердити дані слова не маю можливості, просто виходячи з того що мені Старлінк ще поки не прийшов.
Але так, на новій пошті ніхто не вмикає та не активує, навіть якби хотіли вони це зробити не зможуть, немає мого логіну та паролю, а кожен девайс прив’язується жорстко до вашого акаунту.
Ну і судячи з коментарів інших власників саме так це й працює. Хоча зауважте що Американська версія може не працювати в Європі навіть з включеним пробабіліті (хоча це не точно) адже пробабіліті розповсюджується на контенет

Так судячи з коментарів та відгуку мого знайомого, ніхто з ним нічого не робить. Він приїздить до України і тут вже з ввімкнутим портабіліті його можливо активувати. Але використовувати до 2 міс, знову таки судячи з коментарів. Тому 100% треба одразу замовляти перенесення акаунту в Україну. І це наразі до 30 днів робиться (на сайті сапорта пишуть). Але проблем не повинно будти бо є 2 міс на це наскільки я розумію :)

Головне щоб він до слакуд НП доїхав і не дуже довго там був.
Дякую.

ну це так, я добавлю в коментар дати доставки і тп щоб було наглядніше

Отримав Starlink Kit на Новій Пошті. Коробку з антеною відкривали (скорше за все на митниці). Коробочку з Ethernet адаптером не відкривали. Кабель Starlink був підʼєднаний до антени — це мене трохи здивувало. Можливо, хтось таки до мене підключав антену. Провів тест антени. Для цього скачав додаток Starlink на Android. Свого пароля від акаунта Starlink я не вводив. Як виявилося, для настройки антени доступ до акаунта на сайті Starlink і не потрібен. Ось тут коротке відео з тестом швидкості інтернету Starlink записав: youtu.be/bYor0vClSho

По датам:
9 Грудня замовив та повністю оплатив (очікувана дата відправки 26.12-1.01)
19 Грудня прийшов лист що відправлено (хоча тільки створили електронну накладну)
20 Грудня відправлено згідно з накладною яку створили раніше
21 Грудня створив реквест на зміну країни, інтернету щоб зробити це раніше не було, символічно)
23 Грудня доставлено на склад НП в Чехії

*27 Грудня на даний момент чекаю на прийняття посилки зі сторони НП та появи в особистому кабінеті інформації

Є оновлення, може комусь буде корисно..
Телефонував на гарячу лінію НП, у них є політика часу на опрацювання посилок що прийшли на склад, зазвичай це 3 робочі дні, на даний момент вони збільшили до 5.

те ж саме сказали, а пройшло у мене вже 8 робочиз днів

краще зроби реквест через зворотній зв’язок, я телефонував поки чекав від них листа... В листі вони більше інформації попросили, думаю що це буде краще ніж в телефонному режимі.
Щоправда мені уже не актуально, мою посилку оформили, так що чекаю доставки, як прийде відпишусь.

та вже й телефонував й писав
сказали Ваше звернення в обробці, чекайте

Доповнюю:
28 Грудня прийнято Новою Поштою
29 Грудня відправлено до України
2 Січня доставлено до України
2 Січня очікування розмитнення (попросили додаткові документи для розмитнення. Чек, паспорт та ідентифікаційний номер)
4 Січня розмитнено
5 Січня доставлено
Всього вийшло:
За Starlink ~`18000
За доставку 1750 грн
Розмитнення — безкоштовно

Замовив через НП, спочатку супорт старлінку написав що Invalid shipping addess, потім питання вирішили. Відправили, прийшов лист що DHL не може доставити за вказаною адресою і посилку перенаправили на їх пункт видачі, що робити далі не знаю. Чекаю порад від НП

Замовлял на адресу в Німечинні

дуже прикро, нажаль не знаю як в цьому випадку бути.

хтось пробував змінити сервіс адрес через кабінет? (олівець справа від теперішньої адреси)

В рамках країни теоретично можна
Перенос з умовної Польші в неньку — не можна — тільки через супорт і створення нового акаунту

Может кому то будет интересно: заказал с Франции 14 декабря за 450 евро + ethernet адаптер бесплатно. Сегодня 21 декабря уже отправили. Заказывал через мист експресс. По результатам доставки в Украину дополню коммент

Романе, добрий вечір. Підкажіть будь ласка, ви в кабінеті meest адаптер якось додавали? Також замовив з Франції через meest, сьогодні створили накладну в DHL. І чи змінювали ви Service Address?

ще один трек номер — ще одна посилка, тому так, треба додавати

Дякую Ігорю. А під якою категорією й в яку заявлену ціну вносили?

у мене без адаптера, хоча не відмовився б) але мабуть згодом куплю. Ціну вносив реальну, щоб менше було питань

upd: Переглянув, у мене 1 DHL трекінг номер, й там зазначено 2 items. У Франції ethernet адаптер йшлов на вибір у подарунок. Звідси й питання.

використовуючи portability, не потрібно, на прикладі rv, хоча б раз на два місяці перебувати в країні в якій він зареєстрований?

Якщо комусь цікаво, Підтримка відповіла на це запитання, стосовно Portability:
If you use Starlink in a foreign country for more than two months, you will be required to move your registered service address to your new location, or purchase an additional Starlink, otherwise their service may be additionally deprioritized (up to 1/30 of what users in their home cell are receiving).

чи можливо знайти/орендувати робоче місце в офісах приватних компаній, що обладнані старлінк (цікавить Київ, лівий берег), чи є якісь групи де таке обговорюють? (коворкінги що представлені на мапі з кількох причин не розглядаю)

Комусь сапорт кинув посилання на зміну країни? В мене тікет ін прогрес. На другий день запитали пошту та нову адресу — далі 7 днів тиші

Вже майже два тижня тиші, ввімкнув portability і поки так користуюсь

поскажите, нужно ли как то активировать старлинк заграницей или можно прям в Украине его распаковать, настроить и юзать с портабилити?

Я хз, може його і вмикала людина, що мені переслала, але у себе в аккаунті не бачив щоб він підключався

можно прям в Украине с включенным портабилити

Привіт, підкажи будь ласка, замовив обладнання з Італії, зміни локації на Україну ще не відбулося, супорт мовчить, чи можу підключити портабіліті і чи це працюватиме в Україні (поки я на Iталii)? У мене є неоплачений рахунок за час, поки їхала посилка, чи працюватиме інтернет без оплати, чи потрібно все сплатити і підкючити портабіліті? (якщо це працюватиме україні)

У мене оплату зняло поки він їхав з Чехії до мене, тому не знаю, але якщо змінювати локацію на Україну то все одно спочатку треба все оплатити

О, відписались, пройшло всього 12 днів

Мені теж відписали вчора) Вам акаунт вже перенесли, після заповнення форми?

Ніт, походу це теж надовго, ще й написали що перенесуть протягом 30 днів

Ага. Я просто дивився старе відео, там хлопцю одразу прийшов другий лист з підтвердженням. Мабуть їх сапорт зовсім помер від запитів.

Артем, а вам НП вже відправила Старлінк? я бачив що ви 29 замовляли на Іспанію, а я 30 але він досі лежить на складі НП.

Так, в п’ятницю оновився статус, що їде в Україну

Перереєстровую термінал під нову банківську карту. Постійно видає помилку, що карта не підходить. Карта валютна, гроші є, ліміти зняті. Хто стикався?

Можливо кредитна карта? спробуйте карту debit

Замовив 28 листопада через Польщу, NPShopping. Dhl 13го грудня написав що доставив до складу, але правильний трек номер (CA...DE) я додав тільки 16го грудня.
Покищо статус в NPShopping не змінився, але надіюсь що все буде ок:)

Я зареєстрував трек номер в день коли dhl доставив на склад нп. Зі слів підтримки нп, це суттєво збільшує час обробки. Зареєстрував 5.12, оновився статус (отримано нп) 13.12, тобто 8 днів на обробку(

Сьогодні статус змінився на "отримано на складі"😀

А де трек номер указаний?
На сайиі старлінка пише TRACKING NUMBER: 438****201
на DHL — идентификатор:JD0146000*******5594

npshopping.com/blog/starlink в кінці блогу там розписано як найти трек номер

Ну трекінг номер від старлінка має починатися з ORD, який є в Order has Shipped імейлі, коли нажимаєш на цей ORD він має перекинути на правильний dhl

в мене DHL видає «Records for Reference not found», коли нажав на ORD на сайті старлінку

Добрий вечір, в мене теж cаме, підкажіть будь ласка — Ви якось вирішили цю проблему?

Додайте в кабінеті Нової Пошти всі можливі ідентифікатори посилки як окремі вдправлення. Я замовляв два Старлінка. Один приїхав на склад Нової Пошти в Італії з трек номером DHL (10 цифр, без букв). Інший приїхав на склад Нової Пошти поштою Італії. І там трек номер складається з букв і цифр: CA123456789DE. Я по кожній зі своїх двох посилок додав в кабінеті Нової Пошти усі трек номери, які зміг знайти. І нарешті по одному з тих трек номерів мою поислку знайшли. Перед цим писав в підтримку Нової Пошти, але відповіді не отримав протягом 7 днів.

Дякую за допомогу! Врешті-решт з’явилась посилка на DHL. Пройшло десь 18-20 годин після отримання листа від Starlink.

Не вирішив досі, але я замовляв напряму в Україну, а не НП в Європі

Скільки часу пройшло між сплатою та появою трекер номеру?

Замовляв два комплекти Starlink Kit. Першу посилку відправили через три дні. На відправку другої чекав два тижні. Як тільки Starlink відправляє посилку, на ваш імейл приходить трек номер.

вітаю
таке цікаве питання
замовив термінал в Чехії, і думаю чи переводити акаунт на україньску адресу
оплата в Чехії + портабіліті ± (але зараз трохи нижча) ніж наші 75$, тож питання
чи є сенс взагалі заморочуватись з резидентал та переводом чи просто ввімкнути там портабіліті та залишити так?

Інфа не точна але ніби як з портабіліті це до двох місяців лише буде працювати. Поправте мене якщо я неправий. Плюс з портабіліті буде нижчий пріоритет підключення, що може вплинути на швидкість інету.

Я теж десь читав про 2 місяці, але здаєтся то RV хочаб раз на 2 місяці має повернутися в домашню країну (хоча дивно, по ідеї має бути так що у нього немає домашньої країни)

Підскажіть, будь ласка, як бути в такій ситуації:
1. Замовив старлінк в Украіну 25.11.2022 сплатив тільки депозит і до сьогодні змін не було.
Гадав що робити і скільки чекати і врешті решт замовив ще один через Великобританію.
2. Через Великобританію на нову пошту замовив 11.12.2022, сплатив повну суму і до сьогодні змін не було, навіть естімейт дате була пустою.
Тепер вночі на український аккаунт прийшло прохання підтвердити ордер до 23.12 (тобто скоро буде доставка?), а на англійський прийшло естімейтед шіп дейт 23 — 29, 2022.
Від якого відмовитись? В англійського нестандатрна вилка живлення і треба паритись с перереєстрацією, а з українським все ок, за виключенням невідомості по термінам доставки.
То що робити?

«Estimated Ship Date» майже нічого не означає (у мене замовлення на українську адресу вже декілька разів змінювалося на «ще 2-3 тижні», зараз там 23-29 грудня; не факт що UK посилка також не змінить дату доставки на пізніше). ІМХО Якщо потрібен хоть-якийсь Starlink за розумні гроші найшвидше, то думаю зараз краще оплатити повністю українську, і чекати поки у якомусь із замовлень не буде першим DHL трекінг коду — потім від іншого можна відмовитися (або буде 2 старлінка і один з них можна буде «передарувати»).

Я не знав що можно відмовитить навіть після отримання трекінгу. чи так це?

Нажаль незнаю відповіді на це запитання (можливо ті у кого вже є трек номер можуть дати на це відповідь) — можна спробувати відмовитися від отримання (сказат NPshopping не приймати посилку та скористати 30 днями на Return Policy від Starlink).

Я взагалі мав на увазі ситуація коли UK замовлення отримало код доставки, а UA ще ні (чи навпаки), то можна було б зробити Cancel & Request Refund (у Your Starlinks -> Manage) та інше без трек-номеру.

Замовив 13 листопада, повністю проплатив 17 листопада, декілька разів змінювалася дата, остання зміна вказана 26.12.2022 — 01.01.2023

Можна віддати 2й старлінк на ЗСУ коли приїде, і в себе буде інтернет, і гарну справу зробиш. Зараз старлінки продаются по 60к на ринку і це багато.

а в яку область? якщо не секрет. бо я в київську 25-го замовив і тиша ди сих пір.

як перереєструвати старлінк в на українську адресу якщо замовив в польщу

Народ! Як у вас з відповіддю суппорта щодо зміни Service Address на українську? Довго чекали?

З 7 грудня все ще чекаю:(

А статус звернення який вказано? У мене New досі висить, а у товариша вже In progress.

З 8 грудня, статус NEW ы змін немає...

В мене на наступний день попросили пошту і адресу хоча я вказав. Продублював, тепер чекаю нову відповідь.

Вітаю. Отримав листа на заповненя форми для нової адреси в Україні замість Іспанії ще 14 грудня 2022. Вчора 19 грудня вирішив ще раз написати у саппорт, і вони відповіли, що готують інтерфейс в акканті для самостійної зміни сервісної адреси. Обіцяють зарелізити в кінці січня.

Ось текст:
COMMENT FROM STARLINK

In order to prepare for a new feature deployment, Support has temporarily stopped processing transfer requests. Coming soon, customers will have the ability to initiate a transfer of Starlink hardware directly from the account page. This self-service option is estimated to be available at the end of January. Please check the transfer support topic for updated guidance at that time. In the meantime, we’ve noted your desire to transfer your equipment and will reach back out when these new features have been deployed so you can complete this transfer via your account page. When live, this updated guidance will also be posted on the transfer support topic (support.starlink.com/...​b7-4b50-150f-4514d6a54f03). If your service has ended or is scheduled to end soon but you need it to be active until the transfer can be processed — please reach out to support. We apologize for the inconvenience and truly appreciate your patience.

А чи пробував хтось CANCEL SERVICE, а згодом reactivate? Якщо я правильно розумiю, це бiльш важкий аналог паузи iз сподiваюсь лише теоретичном шансом недочекатися вiльних мiсць в регiонi

У чому відмінність від pause service?

насколько понимаю их доки, при pause ты можешь продолжить, а возобновить после cancel можно только если «будут места» (но cancel доступен не только для RV)

Короч, такий цирк з доставкою через DHL (Іспанія).
Спочатку на сайті старлін з’явився трек номер виду ORD-9899994-*****-76
Я його додав у кабінеті нової пошти, чекав.
Десь через тиджень приходить на емейл повідомлення з DHL де новий трек номер — CA94*****85DE
Написав в підтримку нової пошти, кажуть, ну додавай ще другий трек.
Додав і його.
У день доставки DHL кидає ще один трек номер DE5*****40.
Знов написав на нову пошту, кажуть додавай і цей, чекай.
Посилка доставлена, у кабінеті нової пошти тиша) Ні один трек не відображається як «Отримано складом» чи щось таке.

UPD: вірний трек номер виявився CA94*****85DE. Склад нової пошти вже трекнув його.

Саме так. Той ORD-989... в листі від Starlink і на сайті це не трек номер це посилання на DHL сайт де CA94*****85DE і є трек номер

Скажіть будь ласка, з якої країни вам відправляли старлінк?

Замовлення робив 29го листопада. Саме посилка йшла з Німеччини до Іспанії

Доброго дня, зробив замовлення у Starlink, вони взяли депозит, надіслали лист епоштою, я зареєстрував посилку у Новій пошті в Європі. Тепер чекаю, з 30-го листопада, ніякого руху до «НВ», ніяких повідомлень, це — може бути нормально? Затримка через велику кількість замовлень?

Ви стали в чергу на Starlink. Так розумію замовляли в Україну напряму? Це значить що як тільки настане ваша черга у вас спишеться вся сума і вам відправлять Starlink. По часу на скільки я бачу у людей було по-різному. Від 3 тижнів і більше. Може і місяць-два зайняти, ніхто не знає.

Ні, як я написав, я замовив доставку в Європу, тобто, я замовив доставку від Starlink до «Нової пошти» в Празі, і зареєстрував посилку мені в Києві через «Нову пошту».

Треба було шукати де є в наявності старлінк в європейских країнах. Якщо є в наявності, то знімає зразу 450 євро, якщо ні то берез депозит 60 і потім чекати з моря погоди. Станом на вчора були в наявності в Португалії, Греції і Німеччині(якщо вказувати адресу складу Meest Express)

Карта на сайті Starlinik лиш показує де є доступним сервіс, а не наявність самих пристроїв.
Як саме можна дізнатись де "

є в наявності старлінк

"?

Коли на головній сторінці вводиш адресу то може писати що зніме €450.00 це означає що є на складі, або відносно швидко привезуть зі штатів:

Ul. Grada Vukovara 62, 10000, Zagreb, Croatia
Starlink is currently available in your area!
Customers in your region typically see download speeds of 50-200 Mbps. No contracts, 30-day trial.
Shipping times are currently estimated to be 2-4 weeks from order.

€70/mo for service and €450 for hardware.

або якщо ввести адресу міст експресу у Франції то пише наступне, знімає 50 євро депозиту і жодних конкретних дат крім 2023 не дає

ORDER STARLINK
All. Paulin de Nole, Pessac, France
Order now to reserve your Starlink. Starlink expects to expand service in your area in 2023. You will receive a notification once your Starlink is ready to ship.
€50/mo for service and €450 for hardware.

В підсумку треба вручну вбивати адреси поки не запропонує купити старлінк повністю одразу

Але не факт що допоможе...Замовив 2.12 в Іспанію, дата була доставки була з 9 по 15 грудня, а сьогодні вже до 2 лютого 2023...

Журбинка...По видгуках схоже всі старлінки розгребли в Європі, і тепер в любому випадку в цьому році його вже не отримати. Тобто

2-4 weeks

це як 2-3 тижні Арестовича

Я замовив 11.12, сплатив всю суму, тобто виходить що термінал за цією адресою був доступний. Але досі статус PREPARING SHIPMENT. В estimate shipping стоять прочерки. На цьому етапі так і повинно бути, чи повинна бути якась дата, якщо провів повну сплату за термінал?

При замовленні зазначалось:

Starlink is currently available in your area!
Customers in your region typically see download speeds of 50-200 Mbps. No contracts, 30-day trial.
Shipping times are currently estimated to be 2-4 weeks from order.

2-4 тижні — це мається на увазі термін до отримання трекінг ссилкі?

Можу написати тільки про свій досвід. Замовлялв 12го грудня і поставили дату поставки на 26 грудня — 1 січня

ORDER DATE
12 DEC 2022

ESTIMATED SHIP DATE
DEC 26 — 1, 2023

Забрав сьогодні 4 січня старлінк з міст експресу

Замовляв в Іспанію 29.11, вже на складі нп. Пощастило...

Не зовсім так зараз. Втомимся чекати вже майже 60 днів повної оплати на відправку в Україну и замовив інший до однієї з країн ЄС. Написало, що за два тижні буде. Взяли одразу повну оплату. Станом на сьогодні минув 21 день і трека ще нема. Але вже там отримали Ethernet адаптер :)

Тому порада всім хто будь яким чином замовляє. Читайте звісно коментарі, але не приймайте інформацію як 100% істину. То досвід людей у інший час, чи інший досвід зарад (знайомий замовив після мене и давно зробив повну оплату), чи взагалі не їх досвід, а десь прочитали і пересказуть іншим.

У якому форматі потрібно вказувати адресу при перереєстрації? З того що я бачу у своєму аккаунті Starlink локейшн мого Service Address стоїть не на адресі НП в Валенсії а просто в рандомному місці десь по центру. Я так розумію достатньо лише вказати місто та країну правильно? Хто вже змінював адресу під Україну підкажіть пліз. П.С. цікаво ще чи потрібно буде додавати портабіліті якщо зареєстрував на Київ а користуєшся в області.

Доброго дня, друзі!
Маю питання щодо пункту 4 (пепереєстрація на Україну).
Суть питання у наступному — як я розумію з декількох джерел, є 2 способи це зробити.
1) Зміна власника (по суті для ситуацій коли ви продаєте термінал і треба передати його новому власнику). Пишемо у саппорт, даємо дані нового власника і тд. Але тут питання — в цьому разі «новий» власник буде мати тіж дані що й попередній, окрім email.Чи прокатить таке?
2) Зміна резиденства аккаунту — саме те що пропонують в даній інструкції вище. Просто пишемо у саппорт що хочему змінити країну й адресу без зміни даних власника.
Можете підказати як хто робив щоб перереєстрація відбулась успіщно та усе запрацювало.
ДЯКУЮ!

При смене владельца (страны) необходимо писать в саппорт.
Саппорту предоставляется всего 2 вещи:
— новый почтовый адрес
— новый адрес сервиса
Все остальное (новое/старое имя владельца, адрес доставки и т.д.) заполняется в форме, которая должна прийти на новый почтовый адрес.

Сейчас, кстати, саппорт перегружен. Мне ответили через неделю на запрос о смене страны. И еще предупредили, что сам перенос аккаунта может занять до 30 дней.

P.S. Платить за сервис все равно придется до окончания переноса на новый аккаунт.

Так по факту вы писали в саппорт с просьбой смены владельца или о смене адреса и страны?

Написал, что меняется владелец с переездом в другую страну.

Замовив residental старлінк на українську адресу для України. 25.11.2022 сплатив депозит 60$.
За весь час будо два листа:
1. Starlink is targeting coverage in your area in 2022. You will be notified via email prior to shipment once your Starlink is ready. You will have 7 days to confirm your order otherwise your deposit will be automatically cancelled and fully refunded.
2. Payment Processed
The following payment has been processed.
Sign in to your account to review your payment or update your payment method.
Payment Amount:
USD 60,00

Підскажіть, будь ласка, на вашу думку, коли буде термінал? чи було в людей що замовляли на пряму в Україну фраза ...in your area in 2022 і вже отримали його?

Добрий день.
Зробив замовлення RESIDENTIAL версії 18го листопада на нову пошту в Польщі
25 го був доставлений на склад в Польщі
6 го грудня прошов митне оформлення, але без оподаткування
8 го опримав в відделенні.

Я дуже пізно подав заявку на зміну сервісної адреси і мене цікавить питання чи можу я переключитись на RV версію поки мені відпише супорт, чи вже хтось так робив?

Попробуйте включити ADD PORTABILITY доки не перепідключать.
У Вас з активацією не було проблем? Відпишіть будь-ласка

Дякую, за підказку, я думав, що ця функція діє в межах країни, а виявляється вона діє в межах континенту. Завтра попробую підключитись з нею.

відпишите чи получилось? бо я теж чекаю на старлінк з Іспанії

Так вийшло. З активацією не було проблем. Після включення портабіліті все запрацювало через 5 хв. Зараз пишу зі старлінка

150Mb/s DOWNLOAD
8Mb/s UPLOAD
Але це проміжні резутьтати, бо він ще не зайняв своє місце

Підскажи будь-ласка, яку швидкість дає?

150Mb/s DOWNLOAD
8Mb/s UPLOAD
Але це проміжні резутьтати, бо він ще не зайняв своє місце

Підкажіть будь ласка, чи додавали ви додаткові документи, щоб розмитнити без оподаткування?

Ні нічого додатково не подавав

Я зробив 19го, теж на польську адресу, пле досі не відправили)

Мені супорт відписав на 5й день після звернення
Мені здається, що це відбулось після того, як я провів абонплату в особистому кабінеті

Підкажіть будь-ласка що вказували в новій сервісній адресі? Країна місто вулиця номер будинку? Чи просто місто та країна?

Ще не вказував нічого, трохи затягую з цим, щоб хоч тиждень посидіти на проплаченому аккаунті, бо 7к за місяць за інтернет трохи забагато

Я надіслав координати з гугл мапс

Чи є в когось досвід з безкоштовним розмитненням?

Розмитнення безкоштовне. Я брав акційний старлінк в Італії. За обладнання заплатив 1 євро. Пізніше треба буде доплатити ще 409 євро. Для митного оформлення надав receipt на суму 1 євро. Старлінк успішно розмитнили. Вже перевірив його в Україні. Все працює.

А

режим ADD PORTABILITY

появляється до повної оплати чи після якщо замовляти на іншу країну?

Як тільки ви оплатили Старлінк (акційний за 1 євро чи за повну вартість зразу), ви в кабінеті на сайті starlink.com зразу можете активувати послугу PORTABILITY.

Замовив через NP Shopping
Доставили по адресі, DHL дав підтвердження доставки
Але в НП не оновлюють статус, не відповідають на форму зворотнього зв’язку. Сервіс наче вмер.

Спробуй написати новій пошті у фб коментар під будь яким постом. Вони там швидше відповідають. Направлять твій запит у нп шопінг відділ і через 1-2 дні нанадуть відповідь. Це набагато швидше, бо сам сапорт нп шопінг відповів мені через 2 тижні після запиту.

А ви реєстрували відправлення на NP одразу після замовлення на Starlink?

npshopping.com/faq/article/360016328511

Коли старлінк видав свій «трек номер» — поклав його. Але от саме трек номір посилки DHL додав (окремою заявкою) після того як його доставили й 1 день бачив що статус не змінюєтья.
Тож схоже треба було дочекатись саме номер від DHL й записати його. В цьому плані гайд від NP неповний.

А можете уточнити, що ви маєте на увазі під старлінк трек номером і dhl?

старлінківський це ORD-циферки-ще-циферки, а DHL це просто одне «число». Кореляції між ними не бачу

Дякую за інформацію! А де саме можна подивитись трек від DHL? Бо я знайшов тільки отой з ORD та такий TRANSPORT ORDER DETAILS — #CA94****85DE

DHL на емейл надсилали, там посилання на сторінку з трекінгом та посиланням на Proof of Delivery. Можливо в іншій країні Starlink чимось іншим насдилає

Дякую. Тепер в мене така сама ситуація) Надав і трек номер від DHL і котрий був на сторінці старлінку. Статус у DHL — доставлено, у нової пошти не оновлюється. Сапорт сказав чекати 3 дні(

Додайте всі можливі ідентифікатори посилки (трек номери), які можете знайти по своїй посилці, в кабінеті Нової Пошти як окремі відправлення. По одному з цих номерів Нова Пошта розпізнає вашу посилку. Трек номери виду ORD-XXXXXXX-XXXXX-XX Нова Пошта не бере в роботу.

Доброго дня!
Може комусь буде цікаво, замовив на сайті 13/11/2022 підтвердив 17/11/2022 але досі
estimated shiping 11\24\2022-11\30\2022, Track number прочерк
Написав листа в підтримку
“Good afternoon! I completed the order on 11/13/2022, then on 11/17/2022
I received the message ‘Your Starlink is ready! Confirm your order in the next 7 days’,
I confirmed my order, after which I received the message ‘Starlink Order Confirmed ’ and ‘Your Payment Has Been Processed’ ,
and I see ESTIMATED SHIP DATE 11/24/2022-11/30/2022 but I still haven’t received a tracking number and I don’t understand what’s happening with my order.”
та отримав відповідь
“Hi Igor, thank you for reaching out. We apologize for the delay and expect your order to ship out with the next batch going to Ukraine.
We cannot provide an exact ETA at this time and apologize for the inconvenience.”
якось так ...

Панове, хтось може зорієнтувати, замовив лінк RV 18.11 на склад НП в Польщі, з того часу ні слуху ні духу, Order :shiping & handling, estimated shiping 11\24\2022-11\30\2022, Track number прочерк
В листі з оплатою ордеру :
The Starlink team is preparing your order for delivery. You will receive a separate email when your order ships, typically within 2 weeks.
Скільки порадите ще чекати перед поверненням грошей?

А у підтримку не писали листа? Може є сенс вже спитати у іхньої підтримки що як... В мене теж спочатку такий статус був, але за тиждень таки відправили

а де саме шукати тої підтримки, бо на сайті чи в апці не знайшов

support.starlink.com/...​66-87be-aece-6653cd51d4b9
І напевно треба обрати категорію shipping

До речі ви вкурсі про формальне правило старлінка RV має не більше двух місяців бути за кордоном ?

не в курсі, я вже не встигаю за всіма «але»

Добрий день. А комусь вже розмитнювали мейл-форвардери? Яка там реальна ситуація з митом і пільгами для старлінків?

В мене 8го грудня через нову пошту прийшов без розмитнення

Для митного оформлення Нова Пошта попросить повний перелік документів, навіть якщо ви замовляли акційний старлінк за 1 євро. Вам на імейл, а також в SMS надійде посилання на novaposhta.ua/customs — інструкція зі списком документів для митного оформлення. Надайте квитанцію на реально оплачену вартість обладнання. Якщо сплачували повну вартість зразу, то в кабінеті Нової Пошти буде вказана очікувана сума митних платежів, але ви ці платежі оплачувати не будете.

Добрий день, вніс депозит PLN230.00, і створив акк, але в графі YOUR STARLINKS немає жодного старлінку, це означає, що їх немає за моєю адресою чи щось зробив не так. Дякую

Ну вони це пишуть в листові, після того як зроблена предоплата. До цього ніяк точно не виходить чекнути, чи є вони в наявності, чи немає

Там це написано зверху справа при замовлені, коли обрав місто. Або ще можна чекнути по сумі замовлення. Якщо буде повна сума, то є в наявності, наскільки я зрозумів. Я по такій схемі обрав Іспанію, оплатив повну суму і статус відправлення PREPARING SHIPMENT.

Дякую, а є варіант, змінити країну в уже створеному аккаунті?

Це не підкажу. Не робив ще такого. Можливо можна просто змінити пошту на старому акаунті і зробити новий ак. Я так спочатку замовив на свою пошту, потім побачив тут, що треба було на ліву, щоб через сапорт змінити країну. Змінив пошту акаунта просто через редагування. Коли старлінк прийде, напишу тікет в сапорт, як у статі описували. Сподіваюсь проблем не буде

Зробіть Refund в аккаунті, де оплатили (сам робив так, повернулися за пару днів кошти), і замовте на нову пошту з іншою країною доставки, де буде в наявності (можна оплатити всю суму відразу).

Я спочатку зробив замовлення у Польщі. Потім зрозумів, що не варто було того робити. Замовив повернення коштів (refund). Кошти повернулися на карту протягом 3-5 днів. Після цього створив новий акаунт (з новим імейлом) і замовив акційний старлінк в Італії за 1 євро.

Дякую, замовив в Польщу RV. А якщо статус PREPARING SHIPMENT скільки приблизно часу до відправки ?

Вибач, а яку адресу вказував?
Carrer de Campoamor, 16?

Так, ви праві. Не помітив, перепрошую

Шановні, а хто знає, при замовленні з мене взяли тільки 2200 злотих, без місячної абонплати, в особистому кабінеті немає можливості оплатити абон плату

Всім привіт!
Намагаюсь замовити на будь яку адресу NP Shipping і навіть на адресу родичів в Европі (на сайті старлінку це блакитна зона «Available now») — але при всіх варіантах я отримую «Order now to reserve your Starlink. Starlink expects to expand service in your area in 2023. You will receive a notification once your Starlink is ready to ship.». Хтось підкаже як це розуміти? Це вони мають на увазі що поставки будуть тільки у 2023 чи як? Фішка в тому що вони зараз помітили зони де є склади НП іи інших компаній які везуть в Україну як «Coming soon». Це ще можна зрозуміти. Але я намагаюсь замовити на родичів адреса яких в доступній зоні і всерівно отримую те саме сповіщення...

Друзі, коротше це означає що в тому регіоні пристроїв нема в наявності і вони очікують поставку в «найближчому майбутньому»... Я в кінці кінціз замовив на NP Shopping в Іспанії...

цікаво, що зараз так по всій Єевропі )

в Іспанії також

для npshopping адрес

Valencia, Spain
Order now to reserve your Starlink. Starlink expects to expand service in your area in 2023. You will receive a notification once your Starlink is ready to ship.

Воу!!! Я сьогодні в 1:30 замовив — ще були 0_0

Я зробив нове замовлення на ukraine-express Іспанія

Обладнання везуть зі США в Німеччину, а потім вже в Італію чи в іншу обрану вами країну. Так що повідомлення

Order now to reserve your Starlink.

— це штучно створене обмеження. Є лайфхак, як його обійти. Правда, він не завжди спрацьовує. Напишіть в DM, якщо ще актуально, розповім.

Доброго всім часу,
Прошу у шановного панства домоги:
Придбав термінал, привезений з Польщі, підключив, активував в кабінеті «ADD PORTABILYTY», запустив WiFi, все працює добре. На рахунку в кабінеті є 355 PLN, але банківськи реквізити, адреса та телефон не мої. Термінал в Польщі купувала для мене стороння людина.
Я звісно хочу переоформити все коректно на себе, аби нормально користуватись в Україні, м.Київ.
Статтю також читав, особливо «Chapter 4: Changing Starlink region (Ukraine)».
Але питання все одно виникли: яку саме інфу вказувати в листі до Supporta і як все правильно змінити «під себе»?

а). Вказати тільки свій e-mail, чи місто та адресу де стоіть термінал також треба?
б). Прізвище, ім’я та телефон теж буде змінено? Їх потрібно вказувати в листі?
в). Коли краще змінити реквізити карти банку? Дочекатись спочатку відповіді від Supporta, чи це не має значення?
г). Що після зміни адреси буде з наявним депозитом в польських злотих, його якось там перерахують?
д). Як змінити пароль до аккаунта, якій мені було надано разом з тим e-mail, який буде змінено?

Перепрошую за можливо «дитячі» питання, але я дійсно новачок в цій справі, та дуже не хочу чогось там «напортачити».

Заздалегідь вдячний за допомогу.
Слава Україні!

яку саме інфу вказувати в листі до Supporta
  1. Звернення до Support з поточного облікового запису. Зазначити в листі ваший НОВИЙ електронний адрес. Знати ID поточного в форматі
    ACC-XXXXXXX-XXXXX-XX
  2. Так, буде змінено, вказувати не потрібно
  3. Реквізити картки Ви зазначете вже в новому
  4. Скасують і будуть нараховуватися 75 USD
  5. Вам надійде лист для його створення на новий e-mail

Так,зрозуміло. Дякую! Пишу листа до Support, вказую тількі e-mail та чекаю відповідь, все інше після того, як вони надішлють відповідь. Так? А нова адреса (країна, місто,вулиця), — у поточному обліковому запису вказана адреса в Польщі? Прикро,що скасують 355 злотих. Можепокористивутись деякий час цим обліковим, чи не варто?

Якщо я вірно розумію, щоб зараз замовити через Польщу/Чехію/іншу країну і привезти Новою Поштою, треба замовляти Residential. А потім робити трансфер.

Чи можна після цього перейти на тариф RV (не portability)? На сайті ж пишуть, що RV в Україну замовити не можна. А перейти на нього можна?

Ідея в тому, щоб не платити абонплату, поки оптика працює. А коли перестане працювати, можна знайти десь інший старлінк і активувати.

Я так і зробив, але мені відповіли, що RV не доступний в Україні і мені треба робити трансфер акаунта. Хоча я до цього вже перейшов в інтерфейсі кабінета до RV. Боявся, що якщо RV не буде працювати в Україні, то з RV вже не можна робити трансфер. Поки що мене не перевели, тільки подав заявку.

Тобто, ви
1. Замовили, наприклад, в Польщу.
2. Перевели в RV.
3. В Україні не працює.
4. Замовили трансфер.
І зараз чекаєте на відповідь. Я думав 2 зробити після 4.

В будь-якому випадку, буду вдячний, якщо поділитесь досвідом що у вас вийде в кінці.

Я не перевіряв, чи працює RV в Україні, так як мій старлінк ще на доставці в Іспанії. Мені підтримка просто на це вказала. Ось текст відповіді, чекав 6 днів:

Thank you for reaching out to Starlink Customer Support. RV service is not available in Ukraine, so a Starlink with RV service will not function in Ukraine. If you were looking to use your Starlink in Ukraine, we would have to perform a ’Transfer of Service’ where we would transfer your Starlink to a new account with residential service.

To perform the transfer, you could please confirm the name of the account holder, provide a Ukrainian service address where the Starlink will be in use, and provide a new email address that is not associated with a Starlink account.

We will be closing this ticket for the time being, but should you like to proceed, please respond with the prerequisite information, and we will be able to continue. Let us know if you have any questions. Thank you and have a good day.

Підскажіть будь ласка ,як ви формували запит в тех підтримку на рахунок цього питання?можливо скиньте сюди копію вашого повідомлення, будь ласка

Я б також хотів попросити копію запиту)

Так, звісно:
Hello! The name of the account holder: Oleksandr Palamarchuk, a new email address that is not associated with a Starlink account: ******@gmail.com. Ukrainian service address where the Starlink will be in use: *українська адреса з поштовим індексом*?

Тобто, якщо я правильно зрозумів, ви просто намагалися переєструвати RV версію на Україну, але саппорт вам сказав що так як RV для України недоступний, то буде змінено тип сервісу?

Все трішки складніше. Вони мені змінили адресу в блоці YOUR STARLINKS (в кабінеті старлінка starlink.com/account/home), і там прописаний тип RESIDENTIAL. Але якщо я натисну кнопку Manage, мене переводить на сторінку /account/location/, в якому в полі Service Type вказано RV версію)) Я звертався саме з цим запитання, чому відображаються різні версію на різних сторінках в кабінеті. Але моє питання було проігноровано і вони відповіли щось ліве. Чи буде все правцювати я дізнаюсь завтра-післязавтра і відпишусь, тому що знахожусь в Києві і не маю змоги оновити прошивку через відсутність відкритого простору. Але прошивка намагається оновитись, антена крутиться, це вже радує) І цікаво, коли мені виставлять інвойс, бо ще не приходив. Можливо після оновлення прошивки.

Протестував, все працює) Інтернет був відразу, хоча ще нічого не платив. Можливо потім виставлять інвойс...

Интересно будут ли проблемы со сменой страны если я купил его за 390 долларов в Испании, а у нас он теперь стоит 600? Боюсь что откажут, но надеюсь что сменят без проблем или хотя бы выставят счёт в 210 долларов

Цікава думка. Сподіваюсь що змінять без проблем

Можливо тупе питання. Бачив, що зі старлінком не можна качати торенти. Тільки через VPN. Таке питання, в когось був досвід перегляду фільмів/серіалів в піратьских онлайн кінотеатрах? Там умовна ашді рєзка. За це можна отримати бан?

Краще цього не робити, тому що навантаження на мережу постійно зростаю бо в Україні активно підключаються, це може завадити іншим комфортно користуватися сервісом.

Ну, в мене є сумніви, що хтось буде економити трафік від старлінків. Така сама ситуація зараз з мобільним інтернетом(починаючи з 10 години ранку він мертвий, коли є відключення). Конкретно в моєму кейсі, старлінк потрібен для роботи, бо світло дають тільки на 2 години з 14 до 16. А от після роботи, я був би не против подивитись якийсь серіал навіть в 480p. Не думаю, що це велике навантаження

Підскажіть будь ласка, на якому сайті можна замовити Starlink. Я знаходжусь у Польші, хочу передать декілька таких установок хлопцям на передову.

Привіт! Хто (успішно) замовляляв у Польщу через NPshopping, підкажіть, будь-ласка, як ви вказували вартість при оформленні замовлення в кабінеті NP? В інвойсі Starlink вартість у PLN, а в NP можна тільки в євро вказати.

Перераховуєте по курсу на дату замовлення. Все одно митниця по-своєму перерахує при розмитненні.

Так, дійсно, достатньо самому перевести в євро. Нарешті підтримка відповіла і підтвердила.

Вітаю, замовляв 18.11 на Польщу, відправка була вказана 24.11-30.11 статус був Pending, а вчора зник і замість нього прочерк, це як розуміти ? . Купував за інструкцією НП

А от і не знаю(
Сподіваюсь не відмінили замовлення

Мені ось що відповіли
Thank you for contacting Starlink Support. Apologies for the later than expected wait time for your order. Our teams are working as rapidly as possible to send your order to you. According to our latest estimates, your order will ship no later than 2022-12-21. Once your order is out the door, you’ll receive an email from us with additional tracking details and transit updates. Should you have any additional questions or concerns, please do not hesitate to reach out. Our team is always here to assist you.

Замовив з Іспанії.
ORDER STATUS — PREPARING SHIPMENT
ESTIMATED SHIP DATE — DEC 13 — 19, 2022

І мені відправили. Але щось трек номер не трекається)

NPShopping 21.12 відправила в Україну. Все ще чекаю доставки в Україну. Та ж сама ситуація?

16.12.2022 НП відправила з Іспанії в Україну, сьогодні вже митне оформлення завершене. Через пару дні має бути на відділені.

У мене естімей дати такі ж були, та сьогодні статус змінився на shipped. З Італії замовляв

Скажіть будь ласка, коли замовляли в Італії?

а де ви статус дивитесь?

на /account/home YOUR STARLINKS ?

account -> home -> your orders -> view

Дивно, на сайті немає пункту your orders

На сторінці home зліва інфа про акаунт, справа YOUR STARLINKS і під ним YOUR ORDERS. Там фотка старлінка, адреса доставки і кнопочка View

ага у мене там ще DEPOSIT походу після нього вже з’явиться

Аналогічно. Замовив 26.11 у Чехії, вчора став статус з таким самим естімейтом, а сьогодні вже відправили.

Доброго дня! Режим портабіліті можно вмикати і вимикати коли завгодно після покупки старлінка? Чи потрібно замовити цю функцію при покупці?? Коли можно змінити країну з Польщі на Україну?

Підкажіть будь ласка, замовив старлінк деякий час тому у Італії за 1 євро, сьогодні отримав листа що стралінк виїхав. Як його додати у np shopping, яку вартість товару вказувати для розмитнення, 1 євро чи 410?

Напишіть в сапорт нпшопінг там швидко відповідають

я відписав, коли дадуть відповідь, я тегну тут вас

Підкажіть, яке місто ви вказували при замовленні? Нова пошта пропонує «Muggia (TS)», коли ввожу на сайті Старлінк там пишуть: Order now to reserve your Starlink. Starlink expects to expand service in your area in 2023. Тобто раніше 2023 нічого не пришлють?

Спробуйте скористатися службою доставки Ukraine Express. Відправили на їхній склад в Італії на другий день, очікую приїзду в Україну.

Можно ли менять страну с Польши на Украину, когда только оплатил старлинк, но его ещё не оправили

В когось були проблеми з доставкою старлінка на склад нової пошти в ЄС, наприклад, курʼєр не знайшов будівлю чи тому подібне ?

А чи можу я купити Старлінк у Словакії і на машині привезти до України та вже тут активувати? Бо бачу в Словакії він коштує в 2 рази дешевше.

Так, але знову ж таки доведеться звертатися в Support і змінювати країну

А якщо підключити пакет RV на деякий час то зможу користуватися в Україні? Старлінк пока в дорозі через npshopping
UPD
Просто покищо хочу скористуватися тріалом 30 днів, а вже потім після повної оплати змінити країну.

Так зачем RV? Разве не достаточно будет просто portability?

RV можна ставити на паузу. Residental with portability — ні, не можна. якщо я не помиляюсь.

Доброго часу доби. Підскажіть, я замовив Starlink RV на НП Польші з доставкою в Україну. Чи будуть у мене проблеми з активацією його в UA і чи не краще було замовити Residential + Portability (в перспективі)... Я не зовсім зрозумів мінуси RV для України...

Не знаю про мінуси, але я замовив RV та просто включив його у розетку і він працює. Я попросив саппорт почати трансфер аккаунта, але вже 6 днів чекаю, щоб це було зроблено. Тим часом старлінк працює але за тарифом країни куди я замовляв. І також мені видало IP тієї країни.

Відпишіться, будь ласка, як буде відповідь від їхнього саппорта.

Відповіли, що спочатку було потрібно оплатити вартість пристрою, тому що я купляв за 1 євро. Після цього вони прислали форму для трансферу.
Ще важливо, що при трансфері новий аккаунт будет типу Residential, тобто неможливо лишити RV, але можна будет підключити Portability.
Можна зробити висновок, що якщо купляти RV з інших країн, то можна одразу вмикати і користуватись, якщо оплачена місячна вартість підписки. Буде працювати будь-де

А в какой стране вы покупали? Попросили оплатить стоимость старлинка в той страны где вы покупали или стоимость в Украине?

Італія. Так, вартість пристрою буде згідно з адресою куди ви замовляли його, тобто Італія у моєму випадку.

Ого. Прикольно. Это такой себе условный VPN получается)
Не думал что-то даже о таком «побочном эффекте»

Я зробив замовлення на Італію, отримав такого листа

Starlink expects to expand service in your area in 2023. You will be notified via email prior to shipment once your Starlink is ready. You will have 7 days to confirm your order otherwise your deposit will be automatically cancelled and fully refunded.

Хтось може підказати, що вони мають на увазі під

You will have 7 days to confirm your order

?

Бо я хочу ще додти ethernet adapter
Але в магазині пише

You can add to cart once you process your order

Пишуть, що в 2023 буде розширюватися сервіс у вашому регіоні (Італії). Я думаю це означає, що вам старлінка таким методом не бачити багато місяців, шукайте щось нове.

Адаптерів на сайті походу нема, я не зміг купити при замовленні

Вам на пошту прийде підтвердження замовлення. Після того, як підтвердите замовлення у розділі Shop з’являться девайси які підходять для Вашого Старлінк і ви зможете замовитм адаптер.

Що значить підтвердите замовлення?

Прийшло два листи
1. Starlink Order Confirmed
і відразу наступний
2. Your Payment Has Been Processed

Кнопок, confirm order чи чогось подібного ніде немає -_-

Все правильно, далі має прийти лист: «Your Starlink is ready! Confirm your order in the next 7 days» із кнопкою Confirm order.

Коли підтвердите стане доступний адаптер в розділі Shop і його можна буде замовити.

дякую)

а цей лист як скоро прихлдить?

бо я замовлення зробив 29.11

Добрий день. Чи надає старлінк якісь підтверджуючі документи за щомісячне використання інтернету?
Для підтвердження в бухгалтерії.

Андрій, а чи є у Вас можливість показати приклад такого інвойсу? Тому що за час скільки намагаюсь з’ясувати цю ситуацію нажаль ніхто не зміг нічого відповісти. А зважаючи на те, що на всі товари та послуги ми повинні мати підтверджуючі документи, придбати саме обладнання офіційно ми можемо. А от підтвердити куди були сплачені кошти за користування послугою...

NPShopping тоже требует инвойс при оформлении посылки. Заходите в свой аккаунт, в меню переходите в BILLING. Справа будет карточка STATEMENTS с оплатой оборудования. В правом нижнем углу карточки есть копка загрузить. При клике загружается PDF инвойса.

А кто нибудь проходил процедуру переоформления старлинков на другого владельца? Служу связистом в ЗСУ, поступила задача настроить старлинки привезенные из Польши (волонтерка или купленные, не известно) . Один старлинк уже перестал работать, и не работает даже после проплаты — BALANCE DUE = 0. Деньги при этом списались. Учетные данные (от предыдущего владельца ) от обоих старлинков есть.

Чув що це треба робити через їх support і це не швидко, але сам не робив і подробиць не знаю.

starlinkforum.net/...​o=findComment&comment=607

У цій статті Chapter 4 як раз описує весь процесс. Але це займе декілька днів. Я вже 6 днів чекаю.

А подключение portabillity не помогает? По идеи с ним должно работать в любой точке континента где его купили и где есть покрытие

Portability до двох місяців, потім треба міняти країну (з FAQ)

Portability чи RV? Бо я про RV таке бачив...

Уточню: для RV чітко написано «два місяця», для Portability «extended period of time», що би це не значило. Якби я був девом їх білінгу я би зробив однаковий ліміт бо так простіше =)

@Serhii Horoshko а ви замовляли версію residential чи rv ?

Service Type = RESIDENTIAL
Немає такого поняття, як «замовлення типу сервісу» для ордера*

Чи буде працювати, якщо вказати як адресу Київ, але використовувати в Київській області недалеко від міста?

Ні, для цього є фіча «ADD PORTABILITY»

В меню Support я бачу тільки топіки, але не бачу, де створити звернення в підтримку. Це я сліпий чи мій акк якийсь не такий?

Аналогічно. Можливо, треба почекати поки обладнання буде доставлено

Знайдіть відповідну Вам категорію і натисні на «великий палець вниз»

Thanks, it works!

OMG, у Маска взагалі про UX щось чули? Більш дебільно схованого сапорта я ще не зустрічав :(

Пара питань
1)Не бачу в акаунті де саме змінити адресу сервісу, як це зробити?
2)Якщо я вкажу Київ як адресу сервісу, у черкаській області буде працювати? чи одразу краще вказувати черкаську область?
3)якшо моєї адреси нема на мапі у черкаській області чи підійде найближчий населений пунтк і буде вів мене працювати?

  1. Account -> Location -> Service Address
  2. Ні, якщо Service Type = Residential і в адресі зазначено Київ
  3. Немає такого досвіду, краще звернутися в support

2. Себто потрібно буде кожного разу міняти адресу (а заодно і акаунт) навіть при зміні адреси в межах України?..

Ні, для цього є фіча «ADD PORTABILITY»

Можно менять адрес и без Portability, но назад использовать предыдущий уже нельзя

Пара питань
1)Де саме змінити адресу сервісу з польскої?
2)якшо я вкажу київ і потрібно його у черкаську область траспотувати то теж писати?
3)якшо адреси села нема там то найближче місто підійде?

На одну картку можна придбати два старлінки?

А є реальна людина в Україні яка вже підняла той старлінк за 1 євро?)

З того, що нагуглив в інтернеті — виглядає так, що через місяць все одно треба буде платити повну ціну :(
Самому цікаво, чи так це, чи ні

Так на оф сайті це вказано, що потрібно або повернути обладнання, або доплатити 409 євро. Питання в тому чи працює він в Україні

А чому ні? Це все ще звичайний старлінк

Відпиши пліз по результату, цікаво чи все буде ок працювати. Сам теж замовив за 1€ і чекаю, але трохи стрьомно, що буде гемор)

Наперед написав щодо зміни регіону на Україну, отримав відповідь:
For the time being, we are unfortunately unable to transfer your account to Ukraine as you are subject to the 1 € offer and have not fully paid for the price of the kit yet. Here are the options we can offer you: — You can add the portability option to your account in order to be able to use Starlink in Ukraine. Please note that the price of the subscription will be the one from France however. — You can wait 30 days until your account is automatically charged for the remainder of the price of the kit and reach back out to us once the payment went through so we can process the transfer to Ukraine at that time. — We can otherwise charge you now for the reminder of the kit cost (479 €) on the payment method saved in your account and we will then be able to transfer your kit to Ukraine. Please let us know if you would like us to charge you for the price of the kit to process the transfer now or if you would rather wait until the payment is automatically charged in 30 days. Thank you!

Тобто все повинно працювати просто або одразу зробити оплату, або увімкнути portability 50+20євро.

Нормально, дякую за інфу)

Привіт)підкажи будь-ласка,ти RESIDENTIAL чи RV замовлял? бо в Італію і ту,і ту можна завести,а в Україну напряму можна тільки RESIDENTIAL.Цікаво чи можна буде перевести італійське RV на український аккаунт,і чи буде вона в нас працювати?

Привіт, а яку вартість вказував для розмитнення? 1 євро чи повну?

А можете повний шлях розписати? Вартість, терміни, де встановили, налаштування, portability — увімкнули, швидкість яку отримали? Заздалегіть — вдячний.

Тут максимально коротко розписав dou.ua/...​campaign=05122022#2526558

Доставка — 1 лис. замовив, 1 грудня отримав на руки.
За декілька днів до отримання переніс ак. з Франції в Україну та одразу увімкнув portability. Для негайного перенесення мені потрібно було повністю оплатити вартість старлінка не чекаючи акційного закінчення 30 днів. Після запиту та оплати активували за 1 день. Трохи пізніше опублікую пост на іншому порталі та скопіюю сюди увесь текст, якщо потрібно.

Вітаю Олександр! Чи вже отримали Старлінк?

Так, звичайно, вже і протестував.
1) Позняки, дах 25 поверхівки, −2, ясно. Після близько 2х годин роботи 201/7 мб/сек завантаження/аплоад. Споживання 40 ват у режимі очікування та 60-70 під час спід тесту
2) Теж саме, але на балконі 18 поверх, після 30 хв 140-170/14 мб/сек але обриви кожні 5 хв на 5+ сек. Але вікна не на північ трохи

Олександр! Дякую за інформацію. Уточніть будь ласка нюанси з активацією — чи переєстровували нову адресу надання послуг або залишили італійську + активували portabilty? Дякую ! Віктор

Старлінк з Франції, було два варіанти — залишити + portability або перенесту на укр. адресу + безкоштвоний portability. Обрав другий варіант. Процес перенесення та активації зайняв декілька днів.

Дякую! Ваш варіант передбачав моментальну сплату всієї вартості за обладнання? Невеличке уточнення — сума відповідала французьким тарифам , чи потрібно було сплачувати за умовами , що діють для України ? Дякую!

Питання стосовно старлінка, для residental можлива зміна місца проживання в межах України? І якщо так, як це відбувається? І навіть якщо змінив квартиру в радіусі 1км, треба це робити?

UPDATE від 29.11.2022:

Вартість заліза склада 700 USD,
Місячна плата за користування сервісом 75 USD,
Вартість доставки 50 USD

А чого таке дороге залізо?

де то в разборе внутряки читал что фазированная решетка, и она продается дешевле себестоимости сейчас. за что купил, за то продал — утверждать не буду.

А чому залізо стало 700?

Starlink підняли ціни

UPDATE 3 від 30.11.2022 для України:

Вартість заліза складає 600 USD,
Місячна плата за користування сервісом 75 USD,
Вартість доставки 50 USD

на старті було 100 баксів за місяць, потім літом понизили до 65, от зараз підняли до 75

Замовив в Польші старлінк, в аккаунті є інвойс,пише що оплата 2 200,00 PLN COMPLETE , і там є рядки «Total Charges» 2200 PLN, Payment 2200 PLN, та третій рядок Total Due 0 PLN. Не можу зрозуміти що означає «Total Due» ?

перекладається як «загальна сума». Але чому вона 0 мене турбує.

After the Starlink team confirms your address is in an area where the carrier can
deliver,
Який саме адрес вони хочуть підтвердити, мені невідомо,

Ну для того чтоб если вы в Донецке, то они туда не доставляют.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Можливо оформити старлінк на юридичну особу?

Підкажіть будь-ласка, якщо я купую старлінк в Чехії та відправляю в Україну через нову пошту, то абонплата буде за тарифами Чехії чи України?

Так, за тарифним планом Чехії, а також тип сервісу буде Residential на адресі Чехії куди Ви його замовили для НП.

І потрібно буде робити зміни акаунту, про які ви писали, так? Щоб уже переєструвати на Україну.

Вірно, потім Ви зазначете новий Residential адрес в Україні (перейшовши за посиланням, який буде надіслано Starlink Support на новий e-mail) і вартість буде складати 60 USD на місяць.

якщо саппорт затримається і не переведе швидко аккаунт в Україну то в цей час residental версія працювати в Україні не буде?

А RV доступний тариф, чи це вже інша модель, при такому підході? Я от думаю може так простіше буде, з урахуванням того що скоріш за все взимку може мінятись адреса кілька разів.
І ще питання якщо знаєте: адреса наскільки точною має бути? Прям ±100 метрів, чи умовні півсотні км йому ок і не вважаються зміною адреси?

Теж цікаво наскільки часто треба буде писати саппорту. Якщо я піду до друга який живе в 500метрах від мене чи переїду в будинок за 2-3 від міста, це кожен раз треба писати?

десь бачив, що в радіусі 3 км працює. А якщо погуглити, то у них «ячейка» десь 15 миль, тобто якщо ви не на краю «ячейки», то декілька км туди сюди повинно працювати.
Але для Україну можна безкоштовно включити portability

купував тільки-що через Польщу. Там також уже депозит, а не оплата повної суми

там тепер також waitlist, а чому через Чехію не спробували?

а ты при заказе на сайте старлинк в ячейке где номер телефона, писал номер телефона новой почты или свой?

ставив свій. але ніхто не телефонував

а може це залежить від того що ви ставили галочку на адресу доставки? там є така опція якшо вони не можуть підтвердити вашу адресу. у вас так було?

моє замовлення у Польщу чекала тиждень на підтвердження, але вже є підтвердження, можливість повноі оплати та дівайс вже їде до мене. Друзі, які набагато раніше замовили напряму в Україну — до сих пір не можуть замовити, висить лише оплата депозиту. Тому просто почекайте ще трохи.

Как по мне лучший пока вариант покупать в Италии, Испании или Чехии. По акции стоит 1 евро, то есть таможню платить не надо, в акцию входит 30-дневный триал, плюс 15 дней дают на инсталяюцию и доставку с момента, когда Маск привезет коробку в dhl. По итогу 2.5-3 недели и он в Украине, есть 25 дней на бесплатное пользование, эксперименты с установкой и тд. По истечению триала надо будет доплатить 409 евро либо вернуть адскую колесницу назад Маску. Доставлял с помощью мист экспрес, не надо морочить зад с прикреплением документов и тд, скачал приложение на телефон, скопировал адрес, вставил в ордер и готово. Доставка вышла 23 евро. Итого 24 евро (950грн) + 409 евро (15950) по окончанию триала, 16.8к — и по времени почти то же самое, и по затратам на 5к дешевле и 30 дней бесплатного пользования. Кстати как у многих комментаторов на первый заказ не пришел фидбек на почту, потому заказал второй, там все пришло норм, по итогу пришло две комплекта, вот теперь предстоит разобраться, что делать со вторым и как его пользовать

Доброго вечора.
А Ви замовляли через Італію, Іспанію, Чехію чи просто думаєте що це можливо? Я маю на увазі — саме весь процесс замовив->переадресував->отримав->налаштував? Є експіріанс чи це скоріше — припущення? Ваша схема виглядає приємнішою. Питання тільки — працює на практиці чи не тільки припущення?
Дякую.

Замовив через Італію, в решті країн виходячи з офіційного сайту ті самі умови, старлінки вже в Україні. Ще не отримав, тому налаштуванням ще не займався. Думаю проблем не має бути, якщо цікаво відпишусь через кілька днів як буде вже станція працювати

А те що там тариф Резідентал?
Резідентал — це коли старлінк в одному місці знаходиться і не совається між локаціями. У резідентал немає пауз на оплату наскільки мені відомо. Єдина пауза, якщо на рахунку нічого немає на тій картці що підв’язана. То воно саме припинить подавати інтернет.
Але списувати не припинить скоріш за все :-)

можно ж епці змінити статус на RV чи ні?

а от я не знаю. Того і питаю. Так багато зараз інформації з цього приводу але так мало ясності. Одні кажуть «купуй на Ебей б/у і не парься» інші кажуть "там є ньюанс і можеш втрапити на гроші і пристрій. Тут радять замовити через Польшу. Тут вже через Італію. Я вже замовив напряму ( тиждень тому ) і іще поки тільки 60 у.е. зняли. От тепер сиджу і думаю як би то пришвидшити. Читаю, думаю і вагаюсь.. (( Вже майже відмінив і замовив через Польшу але реально виходить що він в ті самі 500 за пристрій стає.
Як буде апдейт — дайте пліз. Бажано тегнути і мене. Дякую.

Рисами тому замовив за 1 евро, щоб спробувати незадорого;)

Знаю, якщо купувати в Україні, то в кабінеті з’являється вкладка з тарифними планами, в мене не з’явилася, думаю на rt немає можливості перейти. Кажуть rt паршивий, швидкість дуже низька. Тому краще поплатити 50евро до кращих часів аніж чекати коли зникне інтернет. В моєму варіанті дорожче залишитися без зв’язку.

По суті яка різниця старлінк з Польщі або з Італії. Як запрацює,то ніштяк, як ні — ну то викинув 24 евро, і буду думати далі

П.С. Дякую за оперативну відповідь. ))

Вітаю, підключив, працює. Що зробив — перевів на portable(15 евро поки не списало), виніс на вулицю, вимкнув в розетку і все. Дуже швидкий інет. Рекомендую. Щодо тріала, тріал на обладнання, а не на послуги, тому 50евро списало з карти вчора автоматом. В усьому іншому всім задоволений.

Встановили у приватному секторі?

Взяв для приватного, протестував у дворі багатоповерхового.

Так що міняти локацію не потрібно, в Україні тариф 75 дол, у мене виходить 50+15 евро за портабл тариф... працює де завгодно, дуже зручно, в дворах багатоповерхівки йому трохи тісно, дріт в комплекті 23 метри, до даху не дістане, і краще по вулиці кажуть не тягнути. Так що зважайте на це. Не знаю в кого там з балкону працює але думаю це не дуже правда, треба нормально простору і все буде добре

Можливо якщо балкон на північ і поруч нема будинків, інакше перевіряв, розриви постійні, якщо потрібен аудіо і відео зв’язок то не варіант

Про 15 дней пришло письмо сразу после отправки, в нем же, что 30 дней начнётся после установки, но не позже 15 дней после отправки

Сорян що не писав, застрягли старлінки на митниці. Протримали 10 днів і сьогодні відпустили, навіть документи не спитали. Не знаю в чому сенс таких дій, згідно з трекінгом будуть 9 числа. Надіюсь і світло в Одесі до того моменту з’явиться щоб протестувати

А це «поліпшення» від держави((. Ми замовили EcoFlow ( собі на ЗСУ ) і вони 4-го прилетіли у Варшаву а 6-го мали бути у Києві. Але... їх наразі заарештували на кордоні і вони мають десь до 10-го бути на кордоні... або довше — хто зна. (
Пишіть по апдейтах як буде щось.

Цілком можливо, що вони на митниці не знали що робити) Писав в саппорт Ukraine Express стосовно відміни мита — отримав таку відповідь:

нажаль ніякого указу і змін прийнято не було

попередня постанова КМУ 1260 — запрацювала після отримання розяснень з 18-19.11.2023

наразі до переліку постанови 1260 змін не внесено

— в такому випадку розраховуйте на додаткові нарахування

З повагою, служба підтримки Ukraine Express

скільки сплачуєте за місяць за користування?

Хіба не треба мито від повної вартості сплачувати у нас незалежно від всяких акцій і тому подібного?

Звісно ні, на митниці, навіть якщо посилка потрапить на ммпо, що буває дуже рідко, можуть попросити відправити електронну квитанцію, інвойс або лінк. За кілька років усього один раз в мене посилка потрапила на оцінку вартості і достатньо було чеку з Приват24 щоб її пропустили

Я питав саме про інвоійс на сміхотворно малу суму. Тобто, чи він дійсно важливіший ніж ринкова ціна для митників.
Про те, що не потрапляють на оцінку вартості — дивно. В мене інвойс, чек питали один раз.
В інших — міст експрес чи НП це вирішували, але ж я додавав дані про магазини і товар їм.

Доброго вечора!
Також замовив через Італію, бо через Польшу вже 5 днів висить депозит пендінг.
Через скільки часу після замовлення ви отримали свій старлінк на руки? Дякую

Замовив із Італії через нову пошту, дякую за інфо про 1 євро
Буду чекати, та тестити, якщо норм, то потрібно десь про це написати, бо за 1 євро отримати таке чудо, та ще й 30 днів тріал)

Отлично что коммент пригодился. В кабинете нашел вот такое в разделе локейшина
ADD PORTABILITY

For an additional monthly fee of 15,00 EUR, you can move your Starlink to new locations within your continent to receive service anywhere Starlink provides active coverage. To see active coverage areas, please view the Starlink Availability Map.

Вообще не плохо, 15 в месяц и пользуйся где угодно, как по мне очень удобно.

Нуу в цілому так, там вроді для Італії зараз 50 євро план, плюс 15 євро за релокейт
Впринципі виходить ціна в місяць по новим тарифам
Але я думаю краще переведу його на новий акк із локацією в Україні, всеодно буде стояти виключно в домашньому офісі

Так у тебе зараз 2 комплекти Старлінків? То відпродай один ))

Ще не налаштували? Просто від сьогодні підняття тарифів, цінник вже далеко не солодкий, думаю брати через Італію, але боюся, що не буде можливості перевести його на роботу в Україні + незрозуміло що буде зі швидкістю... А враховуючи це все не хочеться попадати на 400 євро, адже повертати його назад, ще той геморой буде, а в інакшому випадку зчарджать 409 євро з карти по якій купував.

То можна ж карту закрити просто і відкрити нову , ну це на крайняк

Так і зробив, бо замовив два, на митниці тримали 10 днів, не розумів коли вони будуть в мене, було б не дуже якби ще й −800 за два з карти списали, а пристрої досі б десь блукали на перевірці ммпо

а по акційним на митниці який документ вказували, який підтверджує? бо в кабінеті вказана ціна 1€

-

В чому був сенс змiнюваты пошту, та передавати до iншого аккаунту, якщо можна активувати, а потiм розширити зону.

Не можна змінити країну, тільки якщо передати сервіс на інший акаунт. Або будете платити за тарифом тієї країни де його замовили

я правильно розумію, що при зміні країні змінюється і вартість місячної оплати?

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

неужели нету провайдеров которые за 60 баксов в месяц дадут бесперебойный аплинк не хуже старлинка. совсем бестолковые черти

ну да. це ж елементарно )))

але якщо будуть трабли на лінії у провайдера?)

хто вже має старлінк? я оплатив предзамовлення але не отримав листа, хочу попросити створити реквест в техпідтримку

Те саме, лист підтвердження про pre order(українська адреса, 23.11) не надійшов, я вже думав що один такий, найгірше що до супорту ніяк не достукатись якщо немає акаунту.

Мне пришел.. Вчера сделал предоплату..

Як довго? У вас дешева модель генератора?
Справа в тому, що тут потрібно не за синусоїду хвилюватись. Це лише питання часу коли Starlink вийде з ладу через скачок напруги від дешевого генератора. Кожен тиждень бачу повідомлення в ФБ групі про запит на ремонт після подібних експериментів. Генератор має бути з AVR чи інверторний або мати зовнішній стабілізатор.

Ну так поставьте перед ним фильтр или реле напряжения.

Він їсть звичайний PoE 48v (потужність — хз...) ось відос де дядя вкорочуює собі кабеля та ставить кастомний інжектор — www.youtube.com/watch?v=vrGCL9pNDDc та заживити його від 12v за допомогою DC-DC конвертера..

Кушає 48V DC, можна переробити на PoE. Але колхоз з демеджом кабелів і всіма ризиками спалити.

А не можна буде змінити країну не міняючи email?

Нажаль ні, в них це має назву `transfer service ownership` якщо йде мова зміни країни

To transfer service ownership, please provide support with the email and intended service address of the person you are looking to transfer service to. The new owner will need to know your account number in order to proceed so please be sure to provide this information to them.

Please do not update any of the current contact information in your account before submitting your request, or while the request is being reviewed. Starlink is not responsible for anything related to the selling of the dish and cannot guarantee all transfer requests can be accommodated.

тільки що спробував для RV на вінницю.
THANK YOU FOR YOUR INTEREST IN ORDERING STARLINK!
Starlink for RVs is currently not available in your area. Please check back again for future availability.

спробуйте на Київ наприклад. все одно вам потім мають позвонити і спитати відділення нової пошти. головне включити режим portability

Замовляв напряму в Україну, увесь процес зайняв місяць (з моменту замовлення до отримання). Адресною доставкою по Україні займається НП. Митні платежі відсутні.
Монтувати антену на даху якось немає ні часу ні натхнення. Поки що якщо оптика мого провайдера не працює ставлю на відкритому балконі орієнтованому майже на північ. Перерви в зв’язку макс. кілька хвилин (був би балкон строго на північ було б краще), переважно кілька секунд.
Загалом не критично, хіба що під час відеозв’язку.
P.S.
Якщо ви тарифний план переведете в RV, буде троттлінг швидкості якщо супутник буде перевантажений: «best-effort service during times of congestion». В Штатах при цьому падіння щвидкості досить суттєве, у нас — хз.
P.P.S.
Мобільний роутер 4G/WiFi валяється практично без діла — при тривалому відключенні світла вишки поряд майже мертві.

Мобільний роутер 4G/WiFi валяється практично без діла — при тривалому відключенні світла вишки поряд майже мертві.

От в мене та ж фігня була. Роутер з антеною ніфіга не ловив. Але сьогодні вони шось зробили і світла нема а звʼязок є і 4G навіть ловить. До 10мб, але все ж. Подивимось як воно далі буде.
Ось сьогодні ще бачив таке. Якщо цікаво то можете спробувати заявку подати.

_______________________________________________
Як поскаржитися на погану якість послуг зв’язку❓

📱 Оператори мобільного зв’язку зацікавлені в наданні якісних послуг не менше ніж їх абоненти. Під час війни вони докладають максимум зусиль аби ми залишалися на зв’язку. Але якщо проблеми з якістю сигналу мають системний характер, то для їх вирішення потрібно сигналізувати до свого оператора, або ж до Регулятора — НКЕК

📝 Докладний опис проблеми допоможе її діагностувати та налагодити зв’язок!

📌 При зверненні обов’язково на додачу до номера телефону, з яким не все гаразд, місця (адреси), де виникають проблеми, часу, тривалості та періодичності виникнення проблем, слід повідомити про характер проблем (погано чути, не можливо додзвонитись, повільна швидкість)

📬 Скаргу/звернення до НКЕК можна подати:

✉️ поштою на адресу: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку, 03110, м. Київ, вул. Солом’янська, 3

📧 електронною поштою👇
[email protected]

📞 телефонувати на «гарячу лінію» НКЕК для звернень громадян та отримувати необхідну інформацію, роз’яснення та консультацію безпосередньо під час розмови👇
📞 044 202 00 68 (пн-чт з 10 — 13, 14 — 17),
📞 044 202 00 81 (середа з 11 — 13)

☎️ подати скаргу на урядову «гарячу лінію» за коротким номером 1545 bit.ly/3U8QJoL
Усі звернення стосовно питань якості зв’язку будуть переадресовані до НКЕК

🖇️ При складанні звернення можна орієнтуватися на зразок написання заяв👇
🌐bit.ly/3gT8Q3J

ℹ️ Детально про те як подати до НКЕК звернення споживачу/користувачу послуг для захисту своїх прав тут 👇
🌐bit.ly/3UcK7FN

Ви серьозно про скаргу?
І шо на вашу думку має статись? НКЕК має потрясти пальчиком і сказати айяяй? Чи може ви думаєте, що НКЕК виділить додаткове обладнання, яке покриє ажіотажне навантаження чи закидає провайдерів генераторами?

То краще нічого не робити?

Краще донатити провайдерів та ЗСУ

Відповідальні люди допомагають, об’єднуються, щоб подолати проблеми гуртом.

Мобільний роутер 4G/WiFi валяється практично без діла — при тривалому відключенні світла вишки поряд майже мертві.

лайвхак:
купив до 4g роутера зовнішню антенну (здорова коробка така) і направляю на інший район де світло є, установив в під’їзді з іншої сторону дому, з мого вікна нічого не ловить так як світла нема у всьому районі

Дайте будь ласка ссилку на цю зовнішню антену або щось схоже для розуміння

У мене tecno з двома антенами з цього відео. Ловить гірше ніж samsung s21.
Як я розумію не будь яка зовнішня антена підійде, тому цікаво що саме за коробка.
Може за містом воно працює кращє, але у місті постійно ловить найближчу напів мертву станцію і ідея направляти на інший район в мене не зпрацювала.

Антена Rnet Планшет Solo 17ДБ (Квадрат 4G) 1865грн
це коробка розміром 30×30см. замовляв тут 3glte.com.ua
але якщо у вас нормальний телефон не лове нічого то вірогідно і антена не допоможе, бо у мене телефон щось але міг впіймати — треба було стояти на сходах біля вікна...

Є ще антени типу MIMO, коллега собі поставив в приватному будинку

MIMO лише розширює полосу — використовує кілька каналів, замість одного. Але якщо немає сигналу, то це ніяк не допоможе

Сообщите плз. сколько вы ждали с момента предоплаты 60$?
И сколько стоит для Украины пакет RV?

Нова Пошта привозить з Европи «під ключ» за пару тижнів
npshopping.com/blog/starlink

Де там «під ключ»? Це просто стаття з інструкцією як замовити на їх мейл форвардинг адресу.

Більше того, в статті потім посилання на звичайну інструкцію для замовлення з магазинів. А фактично в них в UI є дропдаун з переліком магазинів фіксованим. І він обов’язковий для заповнення. Саппорт не може сказати, що там ставити. Кажуть, вам перетелефонують фахівці з міжнародного відділу)

старлінк не дає трекинговий код, тому на сайті нп вказано що якщо продавець не дав його,не потрібно створювати «нові відправлення», потрібно дочекатися коли доставлять посилку на склад нп в Польші, і в аккаунті нп з´явится посилка, яку потрібно буде заповнити, і в ній буде цей трекінговий код.Після цього її відправлять в Україну. Тому заповнювати той перелік магазинів не потрібно.

«Іван Іванов», звідки Ви це взяли?

старлінк не дає трекинговий код

Старлінк надає всю інформацію про відправлення в особистому кабінеті

Добрий день, замовив старлінк, але не можу знайти трекінговий номер. Можете підказати де його знайти в особистому кабінеті?

На нп підтвердили, що саме старлінк плутає трекінги та краще не створювати від них відправлення заздалегідь. Чекати на повідомлення зі складу.

Той дропдаун можна руками заповнити, до речі. Він і як звичайний інпут працює. Ну або ж пофіксили недавно.

Якi «пара тижнiв»? Це неправда. Тиждень назад товар прибув на склад нової пошти в Iспанiї, але вони його навiть не вiдсилають до України, саппорт каже чекають коли заповниться пул замовлень >:-[

та ж сама ситуація й постійно говорять що зафіксували Ваше звернення, чекайте
потрібно було через другий сайт доставку оформляти

Гарна стаття, дякую

Мій досвід:
Замовив в Україну
2 листопада замовлення, депозит 60$
16 листопада: оплата 325$
Доставки поки очікую

2 листопада замовлення, депозит 60$

Я так само, але 4 листопада.
Поки наступних кроків не було(

розкажіть чи в когось був досвід використання Starlink в квартирі? чи нормально ловить звязок? чи найкраще це приватний сектор і ставити на даху?

Як він буде в квартирі ловити коли йому трема 140 градусів чистого неба.

балкон/тераса/вуглові квартири де можна почипити на стіну і тд

тому і запитую чи в когось був вже досвід

Згідно технічній інформації на офіційному сайті, обладнання комплекту residential потребує 100 градусів відкритого неба. З власного досвіду, антена сама оптимізується згідно локації. Наприклад, на даху багатоповерхівки нахил тарілки був чітко на північ, а коли встановив в сільській місцевості на даху власного будинку, то тарілка повернулась на північний захід.

потребує 100 градусів

Це мінімум. Для нормальної роботи потрібно 140.
І мова була не про дах а про встановлення саме в квартирі. На youtube є відос де чувак на балконі старлінк ставив. Якщо коротко то нічого нормального з цього не вийшло.

2 200 ZL

= 488.15 USDollar
думаю можна видалити

Беручи ту ж Німеччину чи Францію це вже буде 479 EU

а залишити, хочеш швидше потрібно більше заплатити :)

Зробив pre-order у жотвні за 60 дол.
24 листопада воно дало право його купити.
Замовляв одразу в Україну, чекаю на доставку. Поки що заплатив 60+325.

Вітаю! Ви заказували офіційно чи через посередників? Є якись терміни або розуміння щодо доставці? Якщо офіційно та з адресною доставкою то воно йде в Україну через DHL?

Ваш вже приїхав? Мій мав приїхати до 30 листопада, але ще так і висить PREPARING SHIPMENT :(

на жаль досі чекаю і не розумію коли ж він буде!

Замовляв на офіційному сайті одразу з доставкою в Україну. Отримав через 27 днів. Всього заплатив 385$. Без будь-яких інших додаткових мит чи переплат.

У вас 27 днів від початку замовлення чи від оплати основної суми?

Від самого початку до отримання в руки

яким перевізником воно їде в Україну, це буде DHL з адресною доставкою якщо наприклад це до Києва?

До України йде DHL, по Україні вже Новою Поштою кур’єрська доставка за вашої вказаною адресою.

Добрый день! А подскажите пожалуйста, у вас DHL показывал какие-то то данные про трекинг посылки? У меня просто заказ прямо на Украину, на днях статус поменялся на «shipped» и если в приложении старлинка нажать на номер заказа ORD-109****, то переносит на сайт DHL, на котором пишет «Records for Reference not found», это нормально и нужно просто ждать или лучше написать в саппорт старлинка?

На сайті DHL була загальна інформація про посилку, розміри, вага і тд. Жодної згадки про місцезнаходження. По суті, жодної користі з цього трек номеру. На суппорт варто написати, якщо посилку за довгий час ви не отримали.

Треба чекати. В мене було так само декілька днів, після появи треку, потім показало інфу. Але замовляв в Іспанію.

Поверніться на сторінці DHL назад на їх головну сторінку та у розділі Quick Tracking введіть ORD-... номер та виберіть відповідну країну доставки.

замовляв(проплатив 65+325) ще 19 листопада — тиждень тому статус змiнився на shipped...на cьогоднi без змiн, ордер по dhl не б’эться навiть з краiною доставки :(

А чому в фіналі Total: 22 562 UA?

А я вчора замовив напряму в Україну, то виходить я тепер буду очікувати не 2-3 тижні, а 2-3 місяці?

Сподіваюсь, що все ж таки 2-3 тижні...

Дивлячись куди саме замовили. Вiдiграє роль що вказано було на мапi. Де воно типа буде викрористовуваться. Бачу, що на захiд швидше приходе. Менi у Харкiв нiкуя немає вже 1 мiс та 5 днiв. Замовив ще один на Хмельницький. Подивимось.

Я замовив у жовтні. Станом на зараз лише депозит взяли. Навіть не повну оплату. Тому пряме замовленя в Україну це така собі лотерея. Тут почитав success stories про 2..3 тижні від замовленя до доставки :)

замовив 18 листопада(60), на наступний день проплатив повну вартiсть(325) на зараз — PREPARING SHIPMENT ( ESTIMATED SHIP DATE ЛИСТ. 24 — 30, 2022 )

так. 17..18 багато хто з тих, що замовляли у жовстні і перші тижні листопада, отримали лист на оплату. Тобто вам пощаститу попасти на останній день попереднього циклу. Але, як я розумію, на всіх не вистачило і тому отримали такий лист не всі. Знайомий під моїм керуванням замовив на початку листопада і також десь 18го автоматично списало решту (325). Але ще не отримав і немає трекінг номера. Лише отакі очиківані дати.

я повну оплату зробив 18 . і так само висить

PREPARING SHIPMENT ( ESTIMATED SHIP DATE ЛИСТ. 24 — 30, 2022 )

А можна потім просто відключити тарифний план без танців з бубном? Щоб не платити зайві гроші, коли він вже буде не потрібний

Ну то само собою, просто якщо на весні наприклад зявиться світло та звичайний Інтернет, то не хотілося б платити ще за старлінк

Маєте на увазі RV тариф до Residential типу старлінка, чи окремо саме RV тип старлінка?

Residental’у можна додати додаткову функцію «portabilty» (безкоштовно для України), або його можна перенести у RV (це можна зробити тільки один раз і тільки з резіденталу до РВ, а не навпаки), після чого РВ можна буде ставити на паузу (бо у резідентала немає паузи). Тому найкращий варіант поки війна — взяти резідентал і зареєструвати потрібну адресу (можна іноді вмикати портабіліті якщо кудись поїхати треба), а після війни — перевести аккаунт в РВ режим і використувувати за необходністю (у походах, селі і тд.) з можливістю ставити на паузу і оплатою тільки за місяць використання

тобто з RV на Residental ніяк не перевести? люди пишуть що через трансфер акаунта виходило

Офіційно RV не можна ні трансферити, ні перепродати, ні перевести у резедентний

Ви впевненi, що не можна RV трансферити?
Can I change my Starlink for RVs shipping address to a different country?
No. You cannot change your Starlink for RVs shipping address to a different country. You can change the shipping address to a different location if within the same country as original sign up, at any time.

To permanently transfer a Starlink account to a different country, see the Transfer of Service Requirements, here [support.starlink.com/...​b7-4b50-150f-4514d6a54f03]

тобто, нiде не бачу лiмiтів щодо трансферу

We are currently not transferring residential accounts to Mexico or RV service to Ukraine.

там не все так однозначно. Постановка і зняття з паузи кратна періодам оплати. Тобто, можна поставити на паузу «з наступного місяця», а не сьогодні плачу, завтра на паузі. Якось так. Десь в правилах використання на сайті стрлінка це подробно розписано.

Підписатись на коментарі