×

Шукаю однодумців по крипті

Шукаю людей які цікавляться криптою. Відписуйтесь, будемо обмінюватись думками

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Давно цікавлюсь криптою! Зараз веду свій канал, якщо цікаво, ось «Sabphire Lab», можеш написати адміну!

Я цікавлюся криптою вже кілька років і маю пару проектів по взаємодії із CEX’ами. Якщо цкаво то можеш написати в лс=)

Кріптобіржа бінанс наче похитнулася. Це перша у топі криптобірж. Не віриться але якщо рухне то...

Навіщо айтішнікам та іншим програмістам криптовалюта стейбл коін USDT ?
Пропоную реалізувати такий нескладний механізм як відповідь на питання:
— Як мені віддячити автору якогось step-by-step tutorial якщо я пройшов його крок за кроком та на самому останьому кроці побачив: «Installation was successfull»
Як було це у мене сьогодні, не далі як двома годинами раніше.
Все, що я захотів після того, як побачив у вікні термінала це повідомлення, це якось перевести автору хоча б 1 цент.
І я не зміг цього зробити у перші ж 10 секунд після того, як така слушна думка прийшла мені у голову.
Панове та панянки програмісти та інші архітектори — спитайте себе чому всі ті доки такі не актуальні?
Тому що за них не платять авторам. Не платять директивно та анонімно, у перші 10 секунд як згідно із тьюторіала чи рекомендації від стековерфлоу ви досягли якогось успіху у вирішенні тієї самої проблеми з якою прийшли до гугла а звідти до степ бай степ тьюторіала.
На цьому пропоную вам обміркувати все це та надати мені таку можливість — просто віддячити комусь 1 центом саме тоді коли у мене з являється така мотивація і не 20 секундами пізніше.

Якщо я сам зроблю такий ресурс — без обовязкової регістрації читачів або із пост-регістрацією по адресу крипто гаманцю то в мене там НЕ БУДЕ РЕКЛАМИ.
Вона буде непотрібна. Авторам оплачиватимуть їх постійну працю по підтриманню їх тьюторіалів у актуальному стані стільки що автори зможуть виплачувати сайту за оренду місця.

Впіймати ведмідя та закинути його нагору, якомога вище... Ось що зараз відбулося/відбувається.
А ви якої думки?

Чи відрізняється придбання біткоїну від участі у «Грі в кальмара»?
Ніт, або мало чим. Бо всі ті гроші, які багацько хто на початку внесуть, врешті решт розподіляться на останку між вижившими.

Не дивився серіал, але наскільки чув — ті, хто програли в кальмара вже не зможуть ні у що пограти. А ті хто втратили у біткоіні можуть вкласти в ЕТН, наприклад =)

Не всі. Дехто міг взяти ті гроші на біткоїн, які ну ніяк не можна втратити. Наприклад, казені. Або на власне леченіє... Гаплик їм тоді буде. Звісно,якщо це останні їхні гроші. А інакше, мабуть вкладуть у ETH. До речІ, а якщо впаде комісія у ефірові, зійде на нівець, чи подорожчає від цього ефір? Мені чомусь здається що подешевшає.

Думаю, більшість ходлерів Ефіру стейкають свої ЕТН за 3-4% річних. Комісія впаде, стейкінг буде приносити менше, тож вийдуть з ЕТН і підуть ще кудись, тож я також дцмаю, що впаде

Купив багато BTC на початку війни по курсу ~$40000.
Чесно, не вірив і не вірю в нього як у загальний фінансовий інструмент, виключно як у дуже специфічний фінансовий та спекулятивний.

Ось зараз, коли ціна стрибнула десь на тисячу, бо була 16к а тепер 17,1к — це ведмеді перемогли биків і тепер їх (ведмедів) хочуть або:
1. Зірвати їх стоп-лоси, спочатку помуриживши усередненням
2. Заставити пересиджувати просадку уверх (що може закінчитися дуже погано, бо догори біткоїн охоче ходить і 100к нє прєдєл)

І на завершення: куди піде ціна біткоїна?
Це залежить від присутності биків та ведмедів. Якщо більше биків — ціна піде вниз. Якщо більше ведмедів — ціна піде догори. І тут у нас парадокс: коли ціна занизька біткоїн начебто вигідно купувати тобто бичити чи бикувати. Тобто на дні бики пасуться отарами.
А ось на ATH, напроти, вигідно грати за ведмедів, це вони там, нагорі, продають і продають — спершу беручи у борг у бірж.
Це мої спостереження за рік трейдингу.
Ну то й де профіт? Нема його. Коміссія не дає навіть зберегти депозит у тій же сумі. У цілому гра на біржі дуже схожа на гру у рулетку, коли ви ставите або на чорне, або на червоне. Іноді приходить зеро чи дабл зеро і фьють...

Краще роботою займись :)

Привiт! Я iнвестую на спотi. Пробую вчусь торгувати intraday. Ставлю ноди i проходжу амбасадорки. Ще я програмую на Java)

А де зараз сервери берете?
Вже як 2-3 місяці домашні сервери відключив, і от шукаю альтернативи куди переїхати.

Моя порада CRYPTO CREW комюніті там ви повністю знайдете однодумців. І найголовніше 90% з України)))) crew-c.com

Або, наприклад, я трейдер і хочу здихатися біткоїна, який купив. Піду у твіттер та буду розповсюджувати щось на кшалт: «всі до мене, продам дешево по XXк»
А після того як я продам по XXк (з чималою вигодою для себе звісно), а хтось по XXк купить, по чому і кому він буде продавать? І де буде його вигода?

Ось ще приклад трейдингу — на цей раз, якщо хтось ведмедикує на біржі. Бере у борг у біржі біткоїн, продає його та чекає що ціна впаде і він купить біткоїн дешевше ніж продав.
Наче все ок, але... При продажу ціна іде догори доти доки наш ведмедик не виходить по стоп лосу (якщо він його поставив) або просто не лякається навіки залишитися боржником біржі та не купує біткоїн значно дорожче ніж продав.
Тобто був біткоїн по 5 прийшов якійсь ведмедик і загнав ціну до 65 — а чого вона тепер 16,5 згодайтеся самі.
Коли волатильність висока, можно припустити таке: хомякі бичать, ціна іде униз, ведмедики ведмедикують — ціна іде уверх. Більшість бичків та ведмедів програють за вище викладеним алгоритмом а меншість не встигає у пастки. Після чого ця меншість робить рекламу, але другого разу вони таки опиняються у своїх пастках.
Бо хомяки виставляють стоп лоси (щоб зберігти гроші — вийти з ринку — коли ціна піде униз ) а ведмеді виставляють стоп лоси (щоб зберігти гроші — вийти з ринку — коли ціна піде уверх)
І всі ці стоп лоси висока волатильність збирає у свій (точніше біржі) кошик
Шо ж це все таке? Як жеж бути?
Заборонити багаторазову перепродаж ресурсу. Так собі міркую.

Крипта вже має доволі широку екосистему і застосування.
Я цікавлюсь web3 — gamefi(застосування блокчейну в іграх) та DAO. Наразі шукаю та валідую ідеї для разробки та монетизації. Якщо цікаво, пишіть в LI.

Мені цікаво, навіщо людям грати в вашу гру, якщо вона на 99.9% відсотків буде населена ботами, що будуть фармити ігровий шиткоїн 24/7?

Відповіді на це безглузде питання немає, бо я не займаюсь розробкою гри, та і блокчейн в іграх застосовується не тільки для «ігрового шиткоєну» ) Пошукайте розробників play-to-earn ігр, може вам хтось дасть відповідь.

блокчейн в іграх застосовується не тільки для «ігрового шиткоєну»

А для чого наприклад?

play-to-earn

це хіба не

будуть фармити ігровий шиткоїн 24/7

?(:

Хайп вокруг крипты уже проходит. СМайнеры потащили вид.хи сдавать в магазы чтобы отбить хоть треть стоимости

Закінчився цикл. Зараз всі хто пізно зайшов підрахують збитки, а ті хто вчасно зайшов — прибутки. Потім цикл повториться знову)) Схоже, що цикл триває ~ 4 роки.

Істину кажеш, так було записано у Євангелії від Джанкарло — «Бачив я Дух святого Сатоші, і сказав Він мені — ходли серцем, і чекай на новий цикл на світанку четвертого року!».

Можу порадити Solcial (solcial.io) — соц-мережа на базі Solana, яка зараз орієнтована більше на крипто-користувачів (запустилася лиш з місяць тому). Там можна як просто обговорювати крипту, так і інвестувати. Кожен користувач при реєстрації отримує свій токен (у мережі Solana), який можуть купувати інші користувачі. Користувач може постити преміум контент тільки для тримачів токену, тож якщо контект у користувача унікальний, у нього багато преміум підписників, то ціна токену буде рости, а одже холдери отримають профіт. Плюс платформа в майбутньому будет повністю децентралізована (девелопмент вже йде), тобто не буде ніякої цензури. Весь контент на IPFS. Ну і там ще багато чого цікавого)

Є механізм репортів і модерації. Якщо є репорти, модератори (у майбутньому DAO) можуть «забанити» пост, тобто видалити його з видачі у фідах. Але сам по собі контент буде доступний по лінку і його зможуть бачити фолловери. Тобто якщо комьюніті вирішило що не хоче бачити цей пост, то вони його більше бачити не будуть. Але хто захоче бачити — все одно зможе, бо контент назавжди буде доступний поки його «сідить» хочаб одна нода (тобто автор. у майбутньому будь-хто з p2p нетворку).

Якось невигідно увесь контент вічно зберігати. Ніяких грошей не вистачить на це.

Тут я вже хз який механізм. Наскільки знаю, буде використовуватись коміся за трейди, але може й щось більш цікаве.

UPD: Згадав що з запуском P2P люди самі зможуть зберігати контент на своїх нодах й отримути за це реварди.

Наче простий механізм — як у торентів. Закачуєш доку за докою та роздаєшь, а коли немає вже місця для нових закачок то купуєш(!) за свої гроші ще один ssd
Тобто за зберігання розподілених даних платять самі користувачі цих даних.

Ну насправді плюс-мінус так і буде :) Але все ж гадаю, що деяка централізація тут буде присутня, бо в майбутньому платформа хоче націлюватись на всіх користувачів, а для всих це занадто важко для розуміння.

Ось тут доречі трохи інфи про те як це працює і як саме кастомний p2p нетворк може це імплементувати. www.reddit.com/...​_for_the_storage_on_ipfs

Зараз непоганий час для закупівлі:)

Я купив всього на 100 баксів біткоїна і він через 10 хвилин піднявся на одну комісію біржі (можна було б продати і наварити 10 центів), а тоді впав на багато комісій. Точніше: був він по 16540 а став тепер по 16200
Ось чого так?

А якщо біткоїн знову піде нижче (після мого придбання його), а тоді ще нижче? Хоча б просто щоб перетворити мої 100 на 90 ?
Альти не пропонуй, вони впадуть 100%
Десь до плінтуса. Коли їх почнуть продавати.

А якщо біткоїн знову піде нижче (після мого придбання його), а тоді ще нижче? Хоча б просто щоб перетворити мої 100 на 90 ?

А якщо піде вверх? По факту звичайні коливання ринку.

Альти не пропонуй, вони впадуть 100%
Десь до плінтуса. Коли їх почнуть продавати.

Та вони вже й так впали. На мою думку зараз варто купувати альти, томущо ціна низька, а коли буде хосса то їх ціна точно буде вища (етак через 3-4 роки).

Ок. Яка у біткоїна волатильність?

Висока, але що це змінює?

Так, висока. А ще міняється ціна приблизно так: у невеличкому інтервалі часу плюс/мінус 500, у більшому +/- 2000, у ще більшому +/-3000-5000 і так далі.
Як на мене, то це вказує на те, що трейдінг із біткоїном то якась марна справа.

трейдінг із біткоїном то якась марна справа.

Та ні, це лише вказує на те, що цикл дуже швидкий і можна швидше заробити (або швидко втратити) в порівнянні до класичних акцій.

постав ордер на продаж, як буде падати автоматично продасться :)

Тобто я втрачу 10, але збережу 90? І ось шо буде далі: біткоїн піде нагору.

ну якщо по-простому, то так i буде. На рiст цiни теж можна виставити ордери

І тут я знову втрачу. Ось що я помітив коли «трейдив». Найчастіше, після придбання ціна іде униз, а після продажу піднімається нагору. Чим більший обсяг купівлі/продажу тим ця волатильність теж більша.
Тобто, якщо хтось купить100 біткоїнів — він ризикує побачити дуже сильне просідання у ціні, особливо якщо купить одним ордером.

Для трейдингу потрібна стратегія, яку ви будете довбати протягом року як мінімум. Ви просто купували з надією заробити?

Найчастіше, після придбання ціна іде униз, а після продажу піднімається нагору. Чим більший обсяг купівлі/продажу тим ця волатильність теж більша.

На якій біржі таке?

Не можу сказати, але така біржа де ціна не залежить від біржі (бо то б було якесь шахрайство звідки треба тікати). А залежить від того що діється на ринку у цілому.
Так ось, уяви собі дуже точні терези, врівноважені вагами по 1 кг і поклади рисинку на одну із чашок.
Я про те, що навіть придбання біткоїну на 100 доларів може бути такою рисинкою. Але є і інші варіанти — наприклад, коли твоє придбання співпадає з очікуваннями більшості тих хто невдовзі програє.
Ну що я побачив? Найвигідніше після великого придбання занизити ціну на ринку. Як? Якщо у тебе міліарди чи сотні мільйонів ти зможешь таке.
Бо це буде як гра проти тих хто очікує зовсім протилежного від біткоїна.
Але ти (як колись із GameStop наприклад)
А після великих продажів найвигідніше ціну навпаки — підняти.
Єдине чого я не розумію, це робиться свідомо, чи просто ось так працює колективна гра? Тобто кожен приймає власне рішення але ведуть всі ці рішення у один бік — мого програшу.
P.S.
Акуратно враховуючи це, я зараз у виграшу на цілих 5 долларів порівняно із тим де я був тиждень назад. Але біткоїна у мене таки малувато. Втім все це експеримент.

постав ордер на продаж, як буде падати автоматично продасться :)

У випадку крипти не зовсім хороша ідея. Справа в тому, що через високу волатильність, ціна коіна дуже часто міняється в різні сторони. Для прикладу, купуєш за 100, ставиш стоп лос на 90. Ціна з 100 падає на 95, потім росте на 101, потім падає на 92, потім росте на 95, потім падає на 85 — в цей момент спрацьовує стоп лос, продаєш фіксуючи збиток, а через малий проміжок часу ціна росте до 150 і більше не падає до попередніх цін. Тому тут краще дивитись в сторону trailing stop loss, хоча і там можна потрапити в подібну ситуацію.

ну то звичайно, я намагався на пальцях пояснити пану :)

Спровокували відповідь. Я теж вам на пальцях зараз: воно встроєно так: якщо хомяк купує 1 біткоїн — ціна іде униз доти доки хомяк не злякається та продасть. Нічого іншого там нема.

Ходлю shiba inu, чекаю на свій мільйон 😁

Так само)) Купив поки що 25 млн ))

Є можливість перейти у контору, яка пов’язана з кріптою. З-та 1.4 від моєї теперішньої.
Але щось стрьомно, що криза вб’є цю індустрію.🤔

Хтось займається айрдропами?

Коли різного роду школота замість того, щоб зайнятися чимось корисним, генерують ботами сотні а то і тисячі аккаунтів, роблять dummy активності (засираючи мережу непотрібними транзакціями) щоб на кожен з аккаунів получити дроп? Удачі.

Це паразити яких треба знищувати так як ніякої користі для індустрії вони не несуть.

Поки проекти не почнуть з цим боротися, не будуть насипати дроп лише верифікованим аккаунтам (тобто 1 людина = 1 аккаунт) — діла не буде.

лише верифікованим аккаунтам (тобто 1 людина = 1 аккаунт)

Це вже теж давно обходять, є цілі маркети де за грошi можна придбати чийсь аккаунт з пройденим KYC.
Варто згадати відомого Нифолеко з штатом погромiстів з системою для вирішення каптчв, і кількома сотнями тисяч аккаунтів для заробітку на coinlist.

Все-одно, KYC сильно зменшує кількість ботів. До того ж, вони мають поставити якісь мінімальні вимоги, по типу аккаунт має бути живим хоча б кілька місяців, що транзакції в проекті/блокчейні на протязі кількох місяців, що транзакції його більше $1000, і взагалі, чим більше транзакцій і суми тим більший airdrop.

А то до абсурду доходить. Я один блокчейн кілька місяців реально використовував, користувався його DeX-ами, сам ліквідність на 5-значну суму предоставляв. Но, дропа я не получив так як всі мої транзакції були зроблені до того момента, як почалася кампанія. Зате різна школота яка настворювала сотні фейкових аккаунтів і з кожного аккаунта зробили по 1-2 dummy транзакції на суму $5 — получли ейрдропи. Це все що треба знати про ейрдропи. І проекти з цим ніяк не борються, хоч мають можливість. Якщо не можете побороти то не робіть дропи взагалі.

А ще бісить коли криптокомьюніті і інфлюєнсери, які на словах за все хороше і проти всього поганого, інструкції дають як аккаунти створювати і де KYC купувати, все-ціло пропагандуючи цю темну сторону крипти. А потім сидять і Сема критикують, чи Луну. Чим ви то кращі? Від вас користі не більше, шкоди не менше, тільки в менших масштабах.

Ходлю Eth та стейкаю на рокетпул, після перемоги поставлю ноду )
Eth is ultrasound money ) https://ultrasound.money/

Що думаєте про стейкінг на бінансі?

Тоді може зможете мені підказати — на РокетПулл Ви отримуєте reth на заміну eth. А як і куди нараховуються відсотки? І чи зможете Ви обміняти їх нахад на ЕТН, якщо РокетПулл втратить популярність і перестане існувати?

rETH — це як аккумулюючий ETF (тому й в перспективі легше з податковою). Stake reward йде через зростання ціни reth до eth. Хз як рокетпул може втратити популярність, це ж усього обгортка смарт-контракту над стейкінгом. Меньше людей стейкає — вище винагорода — більше людей стейкає. Але так, ризик смарт-контракту завжди існує, особливо після Shanghai апгрейду

Ну і don’t be greedy ) Думаю, що через рік відросте до ATH, планую зафіксити прибуток через lending (maker dao під 1.5 відсотки насипає DAI, а ще й AAVE підтягнеться, вже було голосування). І ризик менеджмент — в крипті та сума, яку не шкода втратити ) Все інше oldie but goodie VWRA

От Вам «свіжа» думка з теорії змови: якщо Бінанс завалиться, то потопить всю індустрію, але допоможе «спалити» надлишок грошей і зменшити інфляцію. Тож може комусь вигідно, щоб це сталося, і тому навішають законів, в яких неможливо буде працювати, або все ж таки доведуть відмивання коштів?
(Посилання на фотку Мела Гібсона в шапці таксиста)

как именно бинанс завалит стейбл-коины других компаний? Которые можно менять на фиат на других биржах если нужно

Неймовірна кількість грошей згорить, як фіатних так і крипти. Стейбл можете поміняти, тільки якщо маєте їх на холодному гаманці. Ті, хто користується біржою, тримають свої гроші там, а не у себе вдома

храню только на холодном естественно. Биржей пользуюсь. Но только для вывода в фиат, потому что не трейдер. Не сильно беспокоит бинанс, т.к.перейду на другую биржу в случае чего. А вот что будет с busd, если бинанс накроется это интересно.

Спочатку трейдив, тепер ходлю. Може почну майнити.

Майнити — це зараз якось несучасно, нестильно і немолодіжно. Наразі вибором прогресивного криптана є стейкати і валідувати, а більш лінивого — ходлити.

виготовити всратi жпеги легко, а ось органiзувати гарний маркетинг щоб набiгли хом’яки i цiна злетiла — ось що найголовнiше.

Як на мене нфт без їх використання (включно із згоряннам у результаті такого використання) нічого не варті. А ось коли виготовимо такі нфт: 1 монета, 2 монети, 5 монет, 10 монет, 20 монет, 50 монет, 100 монет і так далі. І почнемо їх масово тиражувати. Та зробимо такі смартконтракти щоб ці нфт-монети згоряли із часом тобто не дуже можна було їх накопичувати, та ще якось вихітримося і порахуємо кількість обмінів цих монет на інші та у зворотньому напрямку, та якщо обмінів забагато зробимо щоб нфт згорала, тобто щоб можна було її тільки сдати за компенсацію у банк, який цю монету надрукував,
ось тоді може нфт наші вистрілять.

Крипта — сила, фіат — могила.

яка глибока думка. і до чого у тебе зп привязана, до курсу крипти чи фіату?

Дик фіат такий же фантик.

Бо тепер є з чим порівнювати. Бо крипта то strong конкурент.

Порівнювати було завжди з чим.

Хоча б з золотом.
Не памятаю точних цифр, але на початку 20 століття можна було купити автомобіль Форд за ~300 доларів, тоді це було ~12 унцій золота (можна було купити за долари і за золото). Сьогодні подібний форд коштує в районі 18к доларів, що трошки менше 12 унцій.

Підписатись на коментарі