Створив телеграм-чат з гілками різних напрямків C++, Java та інше

Створив телеграм чат з гілками на теми:

C/C++

Python

Jvm

Rust

GNU/Linux

Cyber Sec

Hardware

Ми раді всім хто прийде окрім тупої русні. Мова чату українська. Запрошую t.me/itcrowdua

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному2
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

по ключовим словам «мова чату українська» приходить русня в коментарі і сре.

погодьтеся, якусь важливу інформацію краще обговорювати не російською, прийде русня в чат і їй буде помітити щось важливе і легше щось вкрасти.

А що важливе можна в чаті обговорювати?
Для важливого підіймають XMPP, ніби. І не лізуть туди з мобілок.

Мда, ребята))) с правилами общения только на украинском удачи вам, и советую почитать конституцию Украины, а то вдруг я хочу только на инглише общаться

А кто-то только на корейском, и что с того? Разрешить все языки?

Ему станет одному скучно, и уйдет.

Та ні, нормас. Нудно точно не стало мені. Притому коли є такі коментатори. Що один страждає манією що йому щось там нав’язують. Що другий маніпулює тим що він в ЗСУ і тому має право говорити російською в чаті.

Да хоть на китайском, банить за языки это пзц))) особенно когда такое летит от разработчиков , которые к языкам должны относится как инструментам коммуникации, и не переводить это в политическую инструкцию, если такой бред идёт от разрабов, я стараюсь от них держатся далеко, ибо это как раз и пахнет нацизмом, так что минус архитектор в вашей группе, удачи

Ну на мій досвіді адміністрування цього ресурсу, не було жодного бану окрім мутів. Українська це мейнстрім інструмент, нафіг не потрібний такий архітектор який не вивчає нічого нового. Так я нацист, жру руснявих дітей. А ще краще вже джун чим такий архітектор).

Це мій чат і я вирішую які правила там будуть. А про конституцію просто лайк. Я надіюсь що непорозуміння в статті 10 виправлять. Щоб потім не аргументували цим тупим аргументом про конституцію

прочитав конституцію від корки до корки, нічого про чати в тележці не знайшов.

Перелік усіх КПІшних (і не тільки) ІТ-чатів. Список буде оновлюватись.

@itkpi_flood — головна флудилка
@itkpi_cpp — C/C++
@itkpi_python — Python
@itkpi_embedded — все, що стосується заліза
@itkpi_csharp — .NET/C#
@itkpi_js — JS і Front-end
@itkpi_devops — DevOps і багато Лінуксу
@itkpi_java — Java

Якщо не знайшли цікавого вам і хочете створити — пишіть в @itkpi_suggest_bot. Тільки врахуйте: для того щоб чат жив — треба буде постійно приділяти йому час і сили. Готові вкладатись в його розвиток — велкам, будемо раді. 😊

Погортав чати.
Із того, що сподобалося: ідея, багато профільних груп.
Було б чудово, якби щось подібне створив DOU замість цього чату, а цю тему видалив би.
Редакції на замітку.

З того, що не сподобалося: стиль спілкування адміну у всіх гілках та нав’язливість його думки у всіх галузях.

postimg.cc/N210TvC6

postimg.cc/JGHbtsQJ

postimg.cc/DWYxt8dz

postimg.cc/tZBDh77b

postimg.cc/LhzjKJm8

Так я дуже нав’язливий, мені навіть говорили що я підходжу на роботу в скам кол-центрі.

Підписатись на коментарі