Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Розігрую 4 кар’єрні консультації за донат для ЗСУ 🔥

Привіт, IT спільното!)

Мене звати Марина, і я займаюсь підбором IT спеціалістів в різні компанії вже 8 років.
5 років працювала лідом в IT рекрутинговій агенції, де закривала найскладніші вакансії в різних топових компаніях.
Добре знаю IT ринок і за цей час, напевно, передивилась тисячі резюме і провела сотні співбесід.

Мій профіль на LinkedIn
(Там є позитивні рекомендації від спеціалістів рівня Senior).

Чому я взагалі пишу цей пост?

Хочу зробити дві добрі справи одночасно: надати підтримку своїм знайомим на фронті та допомогти знайти роботу мрії або просто роботу тим, кому це необхідно.

Умови участі: 1 «квиток» — 150 грн. Якщо кидаєте 300 і більше, множу ваше прізвище у табличці.

🔸 3 консультації розіграю рандомно. Більше донатів — більше шансів на перемогу 🙂

🔸 1 консультацію отримає той, хто закине найбільший донат однією сумою.


Зібрані кошти я передам МНК, який з першого дня повномасштабного вторгнення забезпечує хлопців на найгарячіших напрямках фронту. А саме зараз є запит на ремонт автівок, заміну шин, тепловізійні камери та інші потреби.

Що ви отримаєте на консультації?

  • Усе залежить від запиту звісно, але я обов’язково перегляну ваше резюме і дам вам рекомендації по його покращенню;
  • Зважаючи на ваш досвід скажу приблизну виделку по ЗП на ринку на вашу спеціальність;
  • За бажанням проведу тренування проходження HR співбесіди на вакансії в компанії які б ви хотіли потрапити;
  • Також, можу за вашим запитом провести ресьорч по IT ринку і знайти вам цікаві компанії і можливість для вас. (Це може бути цікаво навіть таким вузьконаправленим спеціалістам, як Data Scientist, Machine/Deep Learning, Embedded developer, які хотіли б знайти інші цікаві проєкти)

Якщо вам не потрібна консультація, але ви хочете допомогти — то просто донатьте або діліться з друзями)

Посилання на відео вже відремонтованої машини на яку ми зібрали тиждень тому.

4 грудня о 20:00 розіграш буде закрито.
На своїй сторінці в інстаграм через random.org я оберу трьох переможців в прямому ефірі в сторіс і оголошу суму найбільшого донату)

Посиланя на окрему картка Приват банку для розіграшу.(просто клацніть)

Номер: 4149 4993 7597 2849

В призначені пишіть, будь ласка, прізвище, ім’я та нік в телеграм (посилання).

Якщо виникнуть питання або пропозиції — пишіть.
Мій телеграм — t.me/marina_korchovna
Усе розповім ;)

P.S.
Якщо у вас картка іншого банку, вказуйте своє прізвище та ім’я ОБОВ’ЯЗКОВО.
Буду вдячна за репости та згадки 🤗

👍ПодобаєтьсяСподобалось3
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Зібрала 5250 грн!)
Всім дякую за участь!
Відео розіграшу в інстаграм в сторіс -www.instagram.com/marina_odnoiko

Переможці:
Шепель Максим — найбільший донат 2100 грн.
Кардашов Микола — лотерея № 21
Вініченко Павло — лотерея № 4
Коновалов Костянтин — лотерея № 15

Пишіть мені, будь ласка, в дірект в телеграм — t.me/marina_korchovna
Домовимось за час консультації!)

Всі зібрані кошти передам Молодіжному Націоналістичному Конгресу, який з першого дня повномасштабного вторгнення забезпечує хлопців на найгарячіших напрямках фронту.

P.S. Відео розіграшу в сторіс.

Окрема картка Приват банку для розіграшу:

4149 4993 7597 2849

Підписатись на коментарі