Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Давайте обговоримо візу EB2 в США

Привіт.

При обговореннях візи в США завжди обговорюють H1B або L1 візи, але я ніде тут не бачив обговорення EB2 візи.

Люди, які зараз в Америці по u4u, мають право на роботу там, тому їм не потрібна H1B. І от зараз адвокати рекомендують легалізовуватись через EB2 — знайти роботодавця по EAD, і домовлятись з ним подаватись «на вас» на EB2.

Чи є тут хтось, хто має досвід з цим шляхом легалізація в Америці і може поділитись ним?

Звичайно, що запитання в контексті IT ринку.

👍ПодобаєтьсяСподобалось2
До обраногоВ обраному2
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Для EB вам не потрібен роботодавець. Можете подаватися самостійно, але беріть допомогу лоєра. Форма I-140.

але я ніде тут не бачив обговорення EB2 візи.

Этому есть простое обьяснение.
Eb-2 это не виза, это категория по которой становишься LPR. В этой категории есть варианты получения даже не вьезжая в США.
Таких ждунов по NIW можно найти на иммиграционный форумах.

Ps это всеобщее заблуждения что виза особое и много значит. Виза и статус абсолютно разные вещи. Виза всего лишь дает право дойти до POE (point of entry) и начать разговор с CBP.

я б так сказав. якщо ви вже там і не хочете морочитися з тим, що треба доводити, що ви person with exceptional ability то ваш варіант H1B віза. Якщо знайдете роботодавця, який погодиться одразу на EB2, то це буде ще краще, але це буде малоймовірно.

Але накращий варіант це O-1 або лотарея diversity visa lottery :)

Потому что EB визы делают обычно тем кто на l1/h1b. Остальное это редкие исключение. У большинства компаний делающие GC(читай eb-визы) есть внутренние полиси указывающие когда и при каких обстоятельствах они подадут на визу.

Еще советую посмотреть в сторону O-1 визы.
Вот статьи

dou.ua/...​b-in-usa-during-pandemic
dou.ua/...​rticles/relocate-visa-o1

ось була стаття про талановитого пройдисвіта
dou.ua/...​b-in-usa-during-pandemic

Вікусі Пижик.Бородіній 15к заплатити і все

Ну там не 15к, а 15% річної ЗП три роки.

насколько я смотрел то основная проблема в этом

It can take anywhere from 10 months to over 2 years

для людей которые уже в США по u4u может быть не плохим кейсом.
А для тех кто в Украине нужно еще поискать такого работодателя который будет ждать столько времени

EB-2 (A)
 - is for professionals with Master`s degree and higher or with Bachelor`s degree + min 5 years of experience
 - is for professionals with a job offer

EB-2 (B)

 - is for professionals who meet at least 3 of these criteria: 
1) academic qualification; 
2) at least 10 years of qualification working full time; 
3) professional license;
4) your salary has to be appropriate to your level of exceptional ability; 
5) be a member of professional associations; 
6) have prizes or awards; 
7) have a proof of exceptional ability
 - is for professionals with a job offer

EB-2 (C) 

 - is for professionals with exceptional ability or an advanced degree who meet at least 3 of these criteria: 
1) academic qualification; 
2) at least 10 years of qualification working full time; 
3) professional license; 
4) your salary has to be appropriate to your level of exceptional ability; 
5) be a member of professional associations;
6) have prizes or awards; 
7) have a proof of exceptional ability
 - can have no job offer

+ нужно учесть тот факт что это не рабочая виза а грин карта, поэтому процесс рассмотрения будет сложнее чем обычные рабочие визы как H1B либо L1

Як я зрозумів — це не грін карта, але з EB2 є можливість подаватись на грін карту.

The EB2 is a green card category available to those with exceptional ability or advanced degrees. It is a good option for qualified individuals hoping to get permanent resident status.

обычно работадателям не выгодно делать EB2. Они обычно оформляют L1, H1b визу где кандидат находится в более зависимом положении.

roadmap примерно такой

L1 -> Green Card
L1 -> H1B -> Green Card
H1B -> Green Card

А в чому причина «невигідності»? Я вірю, що таке є, бо к-ть інформації про H1B в рази більша за EB2 (і тим більше О1). Але чому так?

upd: а, проблема в кількості часу очікування кандидату?
Тобто, все-ж таки, якщо вже тут по u4u, то є змога і вже працювати, і паралельно чекати EB2. Зрозумів, наче :-)

я не зрозумів — наприклад у мене дружина хоче поїхати по цій програмі. Вона магістр. Має досвід роботи программістом\автомейшн куа ну нехай 5 років.
Знайшла знайому, яка може бути їй спонсором але не родича. Чи варто воно того? Де почитати про схожі кейси?
(я поки тут — може колись приїду на все готове))

Спонсор != роботодавець. Спонсор не допоможе з візою. Тому цей топік трохи про інше.

я відразу скажу, що я не експерт. Але мені здається, що так, час очікування. це я так для себе виділив, можливо, мене хтось поправить.

EB2(A), EB2(B) треба ще мати job offer. Я припускаю, що таких компаній які дають відразу EB2 візу дуже мало, а якщо і пропонують то requirements дуже високі you must prove exceptional ability.

я просто займався ресерчем пропозицій на ринку в UK (думаю, що в США так само, а то й гірше). і зрозумів, що компаній таких дуже мало. здебільшого FANG. але туди треба leetcode і рік підготовки до інтерв’ю. тому звичайному синьйору роботязі це не світить. Повина бути надлюдська мотивація

Ех, ти написав все те саме що в мене в голові. Але я вже тут і треба відносно швидко з цим розбиратись, шукати.

зараз найлегший спосіб це Канада. з Канади можна потім у США.
Хоча якщо б була можливість то краще США

1 так быстрее нанять, 2 так у сотрудника более шаткая позиция в плане торгов за ЗП и остальные бенефиты.

не плохим

Зайвий пробіл
Не поганим, а дуже поганим
На відміну від непоганим, тобто добрим

Ринок працевлаштування брудний і жорстокий.
Але пробуйте...

Підписатись на коментарі