×
👍ПодобаєтьсяСподобалось11
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Не купляйте для цієї мети порошкові. Краще вуглекислотні. При використанні порошкового вогнегасника вся квартира буде у порошку (я вже не кажу за техніку). Після використання вуглекислотного не залишається слідів використання. Єдине — при використанні торимуйтесь дистанції 1-1,5 м до осередку возгоряння (є можливість знеструмлюйте помешкання) та при використанні вогнегасника, тримаючи його другою рукою знизу балона візьміть будь яку тканину, щоб не обморозити пальці. Можна підкласти частину одягу, що одягнений на вас (рукав або нижня частина худі наприклад)

Підкажіть будь ласка, може хтось шарить: якщо автомобільний аккумулятор необслуговуваний, то від нього випаровування під час зараджання не має бути? Розглядаю такий варіант: svitakb.com.ua/...​24-blue-dynamic-560408054

Там в описі написано наступне:
«Акумулятори Varta Blue Dynamic оснащені кришкою корпусу, виконаної за спеціальною технологією, яка запобігає виходу електроліту назовні. В результаті рідина випаровується, осідає на стінки кришки і назад конденсується в робочий стан. Такі батареї виробляють стабільний струм і не вимагають додаткового обслуговування.»

Тобто згідно з цим абзацем, наче ніяких випаровувать електроліту немає, але чи є тут якісь підводні камені?

комментів які б закінчувались фразою «ну і до цього всього я докупив вогнегасник»

А ще я мию руки :) Чи варто на цьому зауважувати?)
Якщо серйозно, то перша ж спроба використання рідкопаливного пальника і ноги самі йдуть до Епіцентру за вогнегасником.

Також не забувайте чому авіаперевізники банять потужні літій-* акумулятори. Воно може бути небезпечним, навіть у порядних виробників бувають казуси. Не варто про це забувати.

А покажіть дощечку, будь ласка. Бо я для свого 54 кілограмового нічого не знайшов.

Виявляється, все так просто було! Дякую, зроблю собі так само.

Лампи на акумуляторах з датчиком руху,та крючком/липучкою, дуже зручно, особливо для людей похилого віку яким складніше дійти ввечері в темноті, наприклад, до туалету.
Замовив на аліекспрес цілу кучу собі і родичам.Мій фаворит Yeelight USB Rechargeable LED Night Light, краще брати на аліекспрес

Купив керосиновий обігрівач, вогнегасник та детектор чадного газу. Але керосин доводиться зберігати в квартирі, бо до того, що на балконі, на якомусь етапі додалась вода, і вона вже зіпсувала мені один гніт. Замовив топлівну вирву, яка фільтрує воду, але поки вона не прийде керосин буде в коридорі.

У мене є дома датчик TVOC — теж корисна штука, тому що наприклад на пропаново-бутанову суміш він трігериться.

Вчора в приміщені загорівся пропановий балон (на тему про те, навіщо потрібен вогнегасник). На щастя просто мінус одна куртка, яким удалось його погасити. Потім вищезгаданий датчик допоміг все якісно провітрити.

Отаке зараз життя у типового українського айтішника:)

Ще давно хотів придбати для дому вогнегасник, але після 24 лютого отримав пенделя нарешті купити пару пінно-аерозольних вогненасників. Чому саме такі:
1. Вони по 0.5 літра, багато місця не займають
2. Краще поставити декілька в різних кутках квартири ніж один великий
3. Строк придатності 5 років, менше вірогідності забути/забити замінити
4. Його легко застосовувати всім членам родини, що зменшує ризик затупу при надзвичайній ситуації

Із власного досвіду ще пораджу — купіть ще один-два і використайте для тренування. Хоч на вулиці, хоч де.

Який вогнегасник порекомендуєте?

Дякую, стаття справді спонукнула мене купити собі вогнегасник (якось раніше не думав про це), думаю я такий не один, тому вона може справді когось врятує.

На балконе зимой аккумулятор будет плохо заряжаться.

Респект за вогнегасник.
Також замовив.

Не всі типи АКБ треба тримати на балконі, більш того, ті, що рекомендовані для організації резервного живлення, на балконі тримати не можна, бо в них робоча температура 20 градусів, а замерзлі вони й вибухнути можуть, якщо заряджати.

Ліхтарики. Багато ліхтариків. Якійсь нічник із акумулятором, шоб постійно світив, бо купа травм на рівному місці через «не побачив в темряві кота і перечепився через нього» чи «впилявся в одвірок, якого там ну ніяк не повинно було бути». Особливо темрява небезпечна людям похилого віку — їм «зловити» перелам шийки стегна дуже легко.

За вогнегасник — респект.

Щодо нічника — треба було зробити для дитини нічника. Взяв китайську USB гірлянду метра на 3-5. До неї тримач для 18650 акума і підключив все напряму (без перетворювачів і всього такого). ЇЇ споживання виходить десь 10мА на метр. І акумулятора на 2500 мА вистачає на 40-60 годин.

Цього буде достатньо для освітлення кімнати у 15 м^2 на рівні що можна дитячі книжки читати.
Ну і звісно щось аби сам 18650 акумулятор заряджати (простого "повербанка"/зарядки від китайський друзів буде достатньо.)

Зарядив за години три і потім можна більше тижня користуватись. Дешево, сердито і надійно.

Цілком собі варіант. Плюс око адаптується до низького рівня освітлення, тому вночі багато і не треба.

Підписатись на коментарі