Питання на міліон. Ті хто вже оплатив 60$ за Starlink, повинні платити по новій ціні?

Цікаве питання назріло, після сьогоднішніх новин. Старлінк коштує вже 600$ та депозит 75$.

Стало цікаво, в інтернеті нічого не знайшов:
Як бути тим хто оплатив депозит за Starlink до 29 числа 60$? Прийдеться доплачувати 15$? Ціна за обладнання залишиться старою 385$ чи вже 600$? Доставка буде безкоштовна чи вже 50 зелених?

👍ПодобаєтьсяСподобалось2
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

PAYMENT HISTORY
20 DEC 2022 590.00 US$ COMPLETE
25 NOV 2022 60.00 US$ COMPLETE

я замовив за ціною 385 дол. 21 листопада. 19 грудня отримав лист що замовлення готове і я можу його підтвердити ціна була 385 дол. сьогодні заходжу на сторінку що б оплатити і бачу ціну 600 дол. : (((((( в службу підтримки через палець в низ повідомлення відправити не можу . зявляється повідомлення "
З нашого боку щось пішло не так. Зачекайте деякий час і спробуйте ще раз."

Я також встиг замовити за такою ціною але при підтвердженні я оплатив всього 385.

Я замовляв до підвищення цін. Оплачував депозит 60 доларів. Ціна стара 385$ + 50$ доставка.

UPDATE
Ціна за Starlink нова 650$ для тих хто замовляв до підвищення цін

Відповідь на перше питання — ні, не доведеться. Старлінк розсилає ось такі повідомлення на пошту:


The monthly service price of Starlink will increase from $60 to $75. The new price will apply to your subscription on 12/29/2022.

If you do not wish to continue your service, you can cancel at any time. Thank you for being a Starlink customer and your continued support!

The Starlink Team

Підписатись на коментарі