Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Проєкт «сам собі інвестор» в Івано-Франківську

Привіт, жителям та резидентам Dou!

Ситуація з електромережею та інтернетом складна для всіх, та на жаль, буде погіршуватися. Особливо, в кого від цього залежить робота.

Тому, в Івано-Франківську:

Будуємо НЕ комерційний та НЕ прибутковий проект у вигляді «сам собі інвестор».

Суть:

20 людей, 4000-6000 грн. одноразовий внесок, залежно від реалій ринку. Близько 2000/міс з людини на топливо.

Результат: 80000+ грн. = генератор, старлінк (інтернет), тепле приміщення.

Збираємо бажаючих на офлайн зустріч, обговоримо деталі. В команді залишилося не так багато місць

Контакти організатора: t.me/webberrs

Все буде Україна! 🇺🇦

👍ПодобаєтьсяСподобалось6
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

мій гіркий опит участі у цьому "заході’ ).

перед створенням цього хабу я підіймав питання я планую прийняти участь тимчасово, після того як мені облаштують офіс знайти собі заміну та просто вийти. розраховував отримати тількі ті гроші що вклав як перший внесок.

домовленість цю організатор
Andrew Saganovskii (@Webberrs) в односторонньому порядку скасував. сказав що він прийняв рішення що так не буде.
спитав чи хочу я вийти зараз, я відповів що Ні.
на що він сам просто повернув гроші і видалив з чату і з проекту. 👍😁

Так що будьте уважні, хто хоче прийняти участь в проекті. якщо щось не сподобається вас просто виключать.
Довіра до людей на словах погана ідея )

Дякую за участь в проекті. Перед тобою були поставлені прості умови, загальні, на яких базується вся взаємоповага між усіма учасниками. Ти не готовий їх прийняти, у тебе принцип, за яким ти висуваєш себе та свої інтереси вище за когось іншого.

Не було ніякої проблеми в тому, що ти вийдеш в січні чи лютому. Була проблема в тому, як ти хочеш вийти та на яких умовах. І якщо ти не готовий приймати загальні умови виходу, на яких всі учасники базуються — я повернув тобі кошти у розмірі 100%. Ми не зможемо рухатися із тобою далі.

Бажаю успіхів!

Побачив — не комерційний, не прибутковий. Тоді це гарна ідея для всіх.
Бажаю успіху і розпосюдження ідеї.
P.S.
Тоді це не про інвесторів і інвестиції. Щось друге треба, бо небажані асоціації виникають.

А не запізно той Старлінк приїде?
Може, вже до весни буде неактуально.

я не думаю, що весною проблема русні зникне

Чому івестиція? Інвестиції це про можливість заробити (або втратити), а не про можлиаість пережити у відносно комфортних умовах майбутній блекаут

Правильно, люди вкладують гроші в інфраструктуру, щоби мати можливість за допомогою неї заробляти. Хоч не пряма а опосередкована, але це інвестиція

інвестиція в можливість працювати )

Підписатись на коментарі