І знову помилка 0×0000011b при підключенні мережевого принтера

Ще в 2021 році компанія Microsoft оголосила про боротьбу з PrinterNightmare. Можливо в США це і справді було проблемою, проте у вересні 2021 року проблеми почались в Україні, мережеві принтери не хотіли підключатись через цю помилку. Можна б припустити що за рік це питання могло б бути вирішене, проте все ще отримую цю помилку в 2022 році. Звичайно, рішення описані, проте вони далеко не очевидні. Восени 2021 року найшвидшим рішенням було видалення оновлення kb5005565 и kb5005568, проте зараз залишається варіант з правкою реєстру.

Ще є таке рішення:

В редакторе реестра откройте ключ HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Control\Print

Создайте новое 32-битное значение DWORD.

Назовите его «RpcAuthnLevelPrivacyEnabled».

Установите значение 0.

Сохраните изменения и закройте редактор.

(джерело: itcom.in.ua/0×0000011b)

Наскільки я розумію, це потрібно зробити на двох комп’ютерах — на тому де встановлено принтер, і на тому де працює користувач, так?

Чи обговорювалось тут це питання? Який у вас досвід роботи з цією проблемою?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Не використовую Вінду, тож, не маю такої проблеми :-D

SAMBA print server та CUPS — це окрема тема

Вже років 15 як не заглядав в налаштування Samba чи CUPS.
Сучасні лінукси — зовсім не те, що були в 20-му сторіччі ;-)
Наприклад, мій мережевий принтер знаходжу в мережі одною кнопкою і під’єдную ще одною.
Так як це МФУ, то сканер ставиться одночасно із принтером. І все просто працює. «Іскаропкі» :)

Я добавлял ещё так. Панель управления — Устройства и принтеры — Добавить принтер — Добавить локальный или сетевой принтер, заданными вручную — Создаём новый порт с аргументом Local Port и прописываем туда путь к принтеру \\Host-PC\Printer.
Вроде работало кое-как

Не зовсім. Перед цим потрібно встановити вручну драйвера на той принтер

Підписатись на коментарі