Про прихильника «російського миру»

Не шановний не пан Семен Шеховцов (Semen Shekhovtsov) працює в компанії Infopulse. Судячи з його ж коментарів та профілю він переїхав з Харкова до Львова. Але чомусь, блукає по дописам в LinkedIn та поширює наративи пропаганди країни-агресора та принижує Україну та українців. Здавалось би, якщо придати цій темі розголосу то Infopulse мала би звільнити такого працівника. Але ні. По якихось причинам Infopulse покриває цього розробника, закидала скаргами мій допис в LinkedIn що його забанили. Також на сторінці компанії в LinkedIn був допис-відписка про «ситуацію» після розголосу і в коменти прийшов дехто Євген Новіков, котрий продожив вигороджувати прихильника «російського миру» та намагатись замість конструктивного діалогу всіляко принизити, перейшовши на особистості, але ці потуги виглядають смішно. Не смішним є те, що під цим дописом мої коментарі також банять. Навіть замість того, щоб видалити закидують страйками, щоб здаватися до цього не причетними. На dou.ua в них рученята не дотягнуться забанити пост, але, скоріше за все, максимум що буде — це чергова «відписка» у стилі «звільняти ми його не будемо, але з його думкою не погоджуємось, і взагалі — всі мають свободу слова». Але ці «генії відписок» забувають, що в країні війна, та плутають свободу слова із поширенням російської пропаганди.


Також я допускаю, що «герой» скріншоту може бути причетний до диверсійної діяльності та злиття координат об’єктів енергетичної інфраструктури міста Львова(або не тільки) окупантам. Можливо хтось знає, як звернути увагу СБУ на цього «товаріща»?

UPD:

В коментарях до цього топіку, мені запропонували також висвітлити й інші коментарі цього любителя срашки. Дякую Дмитру за наданий матеріал. Тепер масштаб ватнуватості данного співробітника інфопульсу буде ще більш помітно. А для тих, хто забув (ватанів) нагадую — в країні триває повномасштабна війна, а на війні в плані «свій/чужий» все максимально зрозуміло. Тому зовсім не на часі гратись в толерантність до ватної пропаганди та наративів того ж шаріка(котрий і є частиною ватної пропаганди, насправді). «Адін нарот, ні всьо так адназначна, ущємляют свабоду слова» і подібні можете гортати далі, вам тут не раді (в Україні в тому рахунку). Сходіть в УПЦ мп(поки вони ще є), помоліться своїм богам, поставте свічку і вперед «за парєбрік».

👍ПодобаєтьсяСподобалось15
До обраногоВ обраному4
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

«... Україну та українців використовують як гарматне м’ясо для АТАКИ на росію...»

як люди з настільки атрофованими причинно-наслідковими зв’язками взагалі здатні працювати в айті індустрії, ще й на сіньйорних позиціях?

Вот уже ж необучаемые животные. Им буквально на голову ракеты падают, а они это поддерживают.

Стаття 436-2. Публічне заперечення факту збройної агресії Російської Федерації і тимчасової окупації частини території України

карається штрафом від трьох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до п’яти років.

Україна без росії нікому не треба, нато атакувало расію україною, живем подачками заходу, робим геноцид російськомовних, а головне — винуватий в цьому ти

Повний класичний щі-набор

Ото вже падла

Напевно, розголос, це найліпший варіант. Дякую, що не мовчите.

Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Історія ще одного мальчіка в трусіках, тільки в цього крім трусіків ще був ноутбук, була можливість виставляти на загал в інтернети весь мусор з своєї голови

А вот я сейчас совершу публичный каминг-аут. Вот мне нравится русская фантастика и фентези. А все почему? Потому что такого полета фантазии, такого феерического бреда как в российском фентези, да, да я русскую фантастику называю фентези и объясню почему, нет нигде.

Вот чем плоха зарубежная фантастика? Она логична, автор на подсознательном уровне, даже вводя нереальные элементы в сюжет, пытается как-то его логически увязать. В русском фентези все не так, это даже не генератор псевдослучайных чисел, а генератор истинно хаотически случайных чисел. В сюжете русского фентези, герой, попав в довольно стандартную ситуацию, сперва героически доводит её до полной катастрофы, а потом же героически решает максимально нелогичным и неестественным образом, становясь истинным «an hero». Поэтому нельзя говорить про русскую фантастику, сюжет всегда настолько фантастичен, что вырождается в фентези.

Это особое «русское мышление» невозможно смоделировать и поэтому данное фентези интересно читать, оно всегда развивается по-новому, без сюжетных клише. Это отлично показано в пародии «Макс Шнитке», но в целом присуще всему русскому фентези.

І саме на цій російській фантазії та фентезі виросло стадо ґвалтівників, вбивць та мародерів...

демонізація ворога і всього, що з ним пов’язано — це голіма (вибачте за русизм) пропаганда. Особисто для мене люди, що використовують такі шаблони, не набагато кращі за боброєдку чи соловйова.

Особисто для мене

Мене не цікавить ваша думка.

дякую, що поінформували. Що на вітчизняних теренах заміняє бобрів, кротовуха?

А в чому проблема демонізації ворога? Адже тобі дають непаганий паттерн по замовчуванню, що цілком вписується в поточну ситуацію: россіянин — значить вбивця, гвалтівник та мародер. Тримайся від нього подалі. Хочеш вникати в деталі, то вникай. Не хочеш, просто слідуй паттерну, хоч живий лишишся.

росіянин — вбивця, виріс на недолугій руській фантастиці. Спеціально для тих, хто не хоче вникати в деталі.
Це і є пропаганда. Нагадати, хто ще використовує пропаганду?

Пропаганду використовують усі. Проблема не у пропаганді, а у цілях, які переслідує пропаганда. Якщо ви напишете, що люди мусять остерігатись росіян, бо є велика ймовірність того, що росіянин виявиться вбивцею, гвалтівником чи садистом, то ціль ваша — не знищити росіян, а зберегти життя українців.
Називаючи росіян вбивцями ви не закликаєте їх знищувати. На відміну від росіян, які хочуть знищити українців, прямо це пропагандуючи.

їх підла пропаганда vs наша правдива інформація.
Народ, ми прагнемо в цивілізацію. Ну, знаєте, це там, де повага, толерантність, свідомість, закон. А не там, де медіа ллють у вуха паттерни.
Я розумію ненависть, розумію презирство, злорадство і бажання всих негараздів.
Але чим відрізняється «россійське? гімно, на якому здатні вирости лише вбивці!» від «украіни нє сущєствуєт, гогаль пісал парускі, адін нарот!».
А я скажу чим — з усяких соловйових можна сміятися, як з дурачків, за їх слова і вчинки.
І геть не хочеться такі ж слова чути з вуст наших людей.
Минулого тижня в одному з міських чатиків залайкали фразу «рускіє начнут платіть за ето со своих карт с 8.30 утра»
Вдумайтесь — куча народу погоджується і лайкає явний злочин. Це, мабуть, щоб захистити життя українця? чи це європейські цінності?

повага, толерантність, свідомість

точно не до рсні та тих, хто поширює їх нарративи. Особливо під час війни. А війни у нас з тією ордою вже тривають сотні років

саме так. океанія завжди воювала з остазією.

Пропаганда — то лише слова. Слова важливі, але вбивати за слова в 21 сторіччі — то справа недолугих. Насправді, все дуже просто: якщо завтра не стане України і українців — русня продовжить вбивати, тільки знайде собі ще когось для нападу. Чечня, Сирія, Грузія не дадуть збрехати. Якщо завтра не стане Росії і россіян — вбивства припиняться.

По перше, щодо літератури російської.
Російський нацизм та імперіалізм на віміну того ж німецького нацизму — що був страшною хворобою німців, не є тимчасовим явищем. Росіяни знищують народи що їх оточують захоплюючи їх землі та перетворюючи їх на «руських» на протязі останніх 500-600 років. І як показали подіі останніх 30 років у 21 сторіччі також нічого не змінилось.
Тобто російский нацизм це є притаманна росіянському «народу» риса, риса яка з’явилася не на порожньому місці і не є суто генетичною, бо бурят дещо відрізняється від наприклад дагестанця. Російський нацизм це надбання «російської культури», це те що виховується російскьою літературою, мистецством, та іншим.
Всі ті «письменники» починаючи від усіляких «Пушкіних» і закінчуючи сучасними писаками є безпосередніми авторами російскої нацистської культури, безпосередніми авторами Ірпіні, Бучі, Маріуполя, та інших злочинів сучасної роісі.
Так що якщо ви важаєте це «демонизацію» і гадаєте що існують якісь хороші русськи і хороша росіянська культура, то ви дуже сильно помиляєтесь і за ці помилки відповідати будуть ваши діти, коли недобита РФ років через 12 почне наступну війну.
По друге щодо «злочину», проти «бідних» росіянців. Люба шкода заподіяна ворогу є хай і маленький але крок до перемоги. Є поняття колективної відповідальності. Коли американські та англійскі бомбардувальники знищили Дрезден загинуло по різним оцінкам 200 т. німців, більшою частиною цивільних(це за одну нічну бомбардировку!). Це був акт справедливості за многорічні бомбардування Британії та за вбивство громадян інших країні.
Це війна, досить жаліти нацистських тварин!

Не думаю що вони хоч щось читають. Для них блатняк, ствалок за паясок, бумер та інше.
Це для «інтелектуалів» — тонни трешу типу попаданців

Блатняк грав по маршрутках до війни дуже часто.
По наших маршрутках...
Отака херня :-(

p.s. У декотрих таксистів і зараз грає.

В русском фентези все не так, это даже не генератор псевдослучайных чисел, а генератор истинно хаотически случайных чисел.

Это не литература. Это шизофрения. Именно поэтому все это надо кэнселить.

Так в этом и прикол, сюжет любого современного русского фентези можно описать одной фразой: «Маразм крепчал, шиза косила наших ряды». И этом оно прикольное.

Хе хе...
Щось з дитинства закарбувалось.

Звездные короли (Эдмонд Гамильтон): «...он выхватил атомную саблю...» WTF!! :-)

тільки но спробував знайти такий фрагмент — не знайшов, тільки атомні пістолети, гвинтівки, гармати, кулі та двигуни) можливо шукав в якійсь скороченій версії.
Пам’ятаю десь теж бачив атомний меч, проте там було лезо з кромкою завтовшки в атом, від того і «атомний»
Так, в старій фантастиці багато такого не до кінця вгаданого майбутнього. перфокарти і радіолампи, будки з відеофонами, сімейні цінності в третьому тисячолітті, персональні ракети для польотів в магазин.

Пам’ятаю десь теж бачив атомний меч, проте там було лезо з кромкою завтовшки в атом, від того і «атомний»

Цілком можливо, що то воно і є.
А в мене просто false memory :)
Бо як давно це було

Щось таке в ранніх творах Лук’яненко було (про мечі). Принцеса вартує смерті, якщо не помиляюсь.

Доречі в нього ж в однієї з книг була цікава ідея про планету завойовників, що експортували свої серіали перед вторгненням як варіант зброї (там трохи інша база впливу на мозг була, але не можу не відмітити наявність деяких паралелей з поточною ситуацією).

Головне щоб ви розуміли, що це паршива російська пропаганда... Хоча, щось мені здається, що ні. Також ви можете загуглити і ознайомитись з думкою автора стосовно ситуації в Україні.

Здаэться — хреститесь.

Лук’яненко в літературному плані особисто мені перестав бути цікавим ще з часів його третього дозору приблизно.

А про думку автора я в курсі ще з часів майдану, що м’яко кажучи, не є стимулом гаяти час на його нові твори.

Солдати то ж про ідіотів у руссо армії?
🤣

Ну я власне прапора того пригадую, і ще майора якогось, з дружиною аптекаршою.
Весь час сприймав всіх як дебілів лайтових 😂

Сюжет «ДМБ», якщо я вірно памʼятаю, пан Гойда зі свого персонального досвіду в радянській армії зрисовував

Ще через прапорщіка Шматко там доводять що красти це правильно

В чомусь навіть добре, завдяки таким шматкам вони свою ж армію непогано розікрали:)

Щось таке в ранніх творах Лук’яненко було (про мечі). Принцеса вартує смерті, якщо не помиляюсь.

Мій (false) спогад не про Луку.
Тому що спогад цей з дитинства, кінець 80х.
Про Луку тоді ніхто мабудь і не знав

он выхватил атомную саблю

Сергей Лукьяненко «Принцесса стоит смерти», сражения на мечах атомарной толщины. Да он ватник и имперец, но в начале 2000-х выглядел адекватным.

Ніт.
Бо спогад мій з кінця 80х.
Лукьяненко тоді був ніхто ІМХО.
Коротше фіг його знає звідеи це.
Чомусь здається, що Зоряні королі.
Публікація у Юному техніку... Мабудь...

Та воно прикольне, поки не розумієш що це дійсно думка автора, а не прикол такий.

сочувствую
вкус к хорошему нужно развивать, и литература не исключение

Просто буржуємовний палп фікшн не доходить до перекладачів, тому ви не бачите такого ж графоманства з того боку.

Да я пытался читать в оригинале, но все равно не то.

Ви впевнені що ви читали «зарубєжную фантастіку»? От всю, всю, знаєте тисячі авторів? Не ту вершину айсбергу, яку переклали на расійську?
От в мене «расійская фантастіка» чомусь асоціюється з мільйонами макулатури про попаданців.
Так, закордонні фантасти такий треш не генерують. Ну і можливо вам ближче расійська фантастика, бо там звичні типажі, колькі, ваські, анькі з падіка? Навіть коли їх поміщають в якийсь фентезі антураж

Так, закордонні фантасти такий треш не генерують.
Ви впевнені що ви читали «зарубєжную фантастіку»? От всю, всю, знаєте тисячі авторів?

:-)

Так, закордонні фантасти такий треш не генерують.

Why not? :-)

Как фанат фантастики со школы, ещё советской, имею стойкое ощущение что российская фантастика выродилась.
Все что не пытался читать отдаёт какой-то мыльной оперой, придурошностью. Следил по журналу Если. Даже дивные псевдонимы не могли спрятать перепевы и скупость идей.

Западная же очень разная. Есть классика а-ля Азимов. Есть Виндж. И Уотсс. Есть психодел типа Джеффа Вандермеера. Есть и социальная, «апокалиптическая».
удивила и китаец с "Задачей трех тел. Герои конечно несколько мультяшные. Да сама трилогия не о людях.

Ничего подобного по уровню с российской фантастики мне неизвестно. Пелевин разве что. Но неформатеый автор, его сложно вписать в жанр

Руськомовні фантасти просто легше до нас доходять, тому видно більше трешу. Проте та ж «роза и червь» — досить непогана книга, наприклад. За останні роки точно читав ще кілька руськомовних, що мене приємно здивували, проте зараз не згадаю (я не запам’ятовую книги)
З іншого боку саме поняття «космоопера» прийшло до нас від клятих капіталістів. І всяких «хонор харінгтон» на всі лади там теж вистачає. І навіть новітні модні автори не гарантують якості. Уоттс в ехопрасії городить гори наукоподібного тексту, вейр в «проект аве марія» переозвучує підручник з фізики, китаєць зі своїми задачами тіл пише суцільне фентезі і особисто мені навіть перечитати його першу — саму вдалу з серії — задачу не захотілося.

От що особисто мені кидається у вічі — намагання руськомовних фентезі письменників виїхати на совєцькому чи російськоімперському антуражі. Ну і також однотипність назв — чого можна очікувати від письменника, що навіть назву придумати не може

Мені колись це подобалось:
Сага о джиннах. Спящий джинн. Кладбище джиннов. Война с джиннами (сборник)
Василий Головачёв

У часи з’явлення на прилавках головачьова та іншіх сам факт наявності фантастичної літератури у вільному продажі був офігенним проривом після років тотального дефіциту. Тому читали все, що було.
Якщо не помиляюсь, основні книжкові розвали були Петрівка у Києві, також не пам’ятаю назву точки у Харкові.

Головачова, Спящий Джинн, купив у магазині.
Так дефіцит був ого го.
Років 5 тому знайшов увесь цикл...
Та на жаль там чим далі у ліс тим «товщі партизани» 🤣🤣🤣
Головачов якусь ахинею вже ніс

Кроме Рудазова который интересную метавселенную создал, наверное и нет нормальных авторов. Современных. Так что хз о чем ты. И то он ДНР поддерживал. Но ок, отделяем творчество, от автора.

Лукьяненко это проходной кал.

Глуховский тоже, но он хотя бы проукраинский был всегда.

Все остальное это шиза про попаданцев в пчелу или ещё какую-то жопу Сталина.

Вселенная Бездны Тимура Айтбаева flibusta.is/b/515885
Артем Каменистый S-T-I-K-S flibusta.is/b/554951
Ольга Громыко Вселенная Белороси flibusta.is/b/155400
Павел Шумил Вселенная Драконов flibusta.is/b/285123

Такого говна с системой и попаданцами полный AO3 и Wattapad. А есть ещё китайцы и японцы которые тоже такое любят.

Ольга Громыко

Громыко — это как беларусские Сумерки + Властелин Колец
Павел Шумил — это продолжение Стругацких с их стилем

Вселенная Бездны — это попаданец в мир Real RPG, но герой в стиле Джокера. Юмор отличный
Артем Каменистый S-T-I-K-S — это отдельная проработанная вселенная реал-рпг по которой очень легко было бы создать компьютерную игру MMO AAA класса.

З россійської літератури хіба що Сорокін. Але він скоріше футурист.

Вже є рішення компанії. Дякуємо за активне обговорення)

dou.ua/...​ail&utm_campaign=09122022

про автора этого поста нету никакой информации вообще в интернете, это подставная утка. Наделали скриншотов, испортили жизнь и пропали.... мерзкие вредители.

это подставная утка

кря кря

Когда не вичислил по айпи...

Тебя уволили из-за того, что ты написал, или из-за того, что кто-то наделал скриншотов?

во первых, в своём комментарии я не призывал никого уничтожать или преследовать по религиозному / расовому или ещё какому — либо признаку. Мой первый комментарий под постом девушки айчара о том что её преследовали и угрожали за общение на русском с кандидатами был весьма нейтрален, я всего — лишь высказал своё мнение. Сразу на меня набросились несколько человек, с угрозами последствий, угрозой расправы. Я им жестко ответил, были тотчас — же сделаны скриншоты и начались пляски с бубном, в результате чего я потерял работу. Тоесть после того как я поделился своим мнением по поводу русского языка в Украине, на меня набросились, спровоцировали на грубость, сделали скриншоты и размазали г.мно по доске.

Сразу на меня набросились несколько человек, с угрозами последствий, угрозой расправы.

Є пруфи? Намолоти можно все, що завгодно.

поделился своим мнением по поводу русского языка в Украине

Яким чином твоє «хохли нація рабів, недонація, телепні, гарматне м’ясо» і тд. вписується в думку про російську мову?

спровоцировали на грубость

Саме тому ти вирішив відповідати не тим уявним особам, котрі буцімто тебе спровокували, а вже зразу висказав думку про всю українську націю, до котрої, ти себе явно не прираховуєш. Ф — логіка.

я відповів так про націю тому, що мені справді боляче спостерігати за тим як руйнується країна лише через якісь суб’єктивні настрої щодо російської мови. Це безпосередньо торкається і мене теж, сиджу майже увесь день без світла, без води, без обігріву. А чи думає хтось про ті мільйони українців, які втратили житло, роботу, все що вони мали, дехто взагалі мусив залишити територію України. Як вони почуваються коли висловлюється вкрай негативна думка про російськомовних українців, які можливо (а в переважній більшості так і є) мають в третьому колінні російське походження. Я думаю про тих людей, уявляю що вони відчувають, з одного боку їх бомбить росія, а з іншого, із заходу України лунають образи в їх сторону, наклепи, цькування, погрози повним знищенням. Мені достеменно відомо, що український бомонд переважно російськомовний. До чого призведе ненависть до російської мови? Можливо до ще гірших умов ніж є на даний момент. Я не збирався виправдовувати збройну агресію росії, навпаки я засуджую подібні загарбницькі дії країни — сусіда. Україна бореться як і має боротися за свою територію. І головне, я людина світла, відкрита, щира, порядна, ніколи ні від кого не ховався, маю акаунти в різних соціальних мережах як то інстаграм, фейсбук, твітер, гітхаб, лінкедін, а також у лайвжорнал, блогспот, стековерфлов, пишу статті на кодепроджект. Про мене вдосталь інформації у менережі, чого не скажеш про вас @Denys Sudeichenko. Як казав відомий науковець сучасності — «Ті хто ховаються, напевно роблять щось погане, інакше навіщо їм ховатися?»

Ваши слова:

1)

Я не збирався виправдовувати збройну агресію росії, навпаки я засуджую подібні загарбницькі дії країни — сусіда.

2)

Через вашу ворожість, зацькованість, закомплексованість, нетерпимість російської мови гинуть цивільні люди, руйнується країна

Поясните как эти две позиции сочтетаются.

Всі твої спроби «відмазатись» виглядають недолуго, все що ти хотів сказати — вже є на скріншотах

я відповів так про націю тому, що мені справді боляче спостерігати за тим як руйнується країна лише через якісь суб’єктивні настрої щодо російської мови

Ні, країна руйнується через те і тільки, б***ь, через те, що її руйнують війська росії. Сьогодні черговий раз зруйнували чергові будівлі та енергетичні вузли, та в результаті знову загинули люди.

Я думаю про тих людей, уявляю що вони відчувають, з одного боку їх бомбить росія, а з іншого, із заходу України лунають образи в їх сторону, наклепи, цькування, погрози повним знищенням.

Надайте приклади, особливо про повне знищення.

Мені достеменно відомо, що український бомонд переважно російськомовний.

Український бомонд — це хто?

До чого призведе ненависть до російської мови? Можливо до ще гірших умов ніж є на даний момент.

Чому і з якого дива?

во первых, в своём комментарии я не призывал

Я не говорю, что вы что призывали и не прошу в десятый раз описывать события. Я спрашиваю, за что именно вас уволили, по вашему мнению.

я слишком жестко отреагировал на угрозы мне и оскорбления и высказалься о всей нации, что противоречит кодексу чести (Code of conduct или нормы поведения) компании, где я работал. Это также указано в официально опубликованном отклике компании. Есть ещё вопросы?

Вопрос в том, почему, понимая, что проблема в вашем нарушении Code of conduct, вы вините тех, кто сделал скриншоты? Нарушение было вне зависимости от того, делали скриншоты или нет.

Вы злитесь не на то, что нарушили CoC, а на то, что вы попались и несете ответственность.

да, вы правы. Именно то что меня подловили на плохом слове немного вызывает злость. В моем коментарии, том что на скриншоте, есть оттенок боли о нации, частью которой я являюсь. Нации, которая сама себе роет могилу, воюя с языком. Смотря узко в мои грубые слова, вы упускаете основную мысль, мне больно, что украинская нация погибает, ищет пути самоуничтожения, обострения проблем, а не решения их.

Я правильно понимаю, что вы не злитесь на себя и не отказываетесь от слов, которые написали в сообщении?

Україньска нація пагібаєт через те, що відмовляється від рос мови. Зрозуміло.

Ні, дядьку, ти нє є частиною цієї нації, не бреши

профиля в линкедине нету того вредителя, который сделал этот пост. Он пропал где-то

вредителя

— це про тебе

никакого отношения к росийской федерации я не имею. ни с кем не сотрудничаю. пропаганду не распространяю, за свободное общение на любом иностранном языке.

Поширення пропаганди ворога та вся та дичина, котру ти писав про український народ це не свобода слова

Сегодня потерял работу, только потому, что поделился своим мнением по поводу русского языка. Сразу после публикации моего коментария появилось несколько ботов, которые мне угрожали, пугали расправой, я тоже жестко им ответил, все было сфотографировано и отправлено в компанию, с которой я работал. Со мной прекратили сотрудничество. Моя позиция заключалась в том, что граждане Украины, у которых есть паспорт гражданина Украины должны иметь возможность свободно общаться на любом иностранном языке, в том числе на русском. Угрозы и преследования только из — за языка общения вредят интересам украинского государства.

Тебе звільнили не через мову спілкування, а через те, ЩО ти казав.

с горячя любой может сказать что угодно. Важно то, что сразу за мое мнение, меня начали преследовать. Только за русский язик. Угрозы расправой, преследование, грязные коментарии. Связались с компанией с которой я сотрудничал. Отобрали мою работу.

Угрозы расправой, преследование, грязные коментарии

виглядає як брехня, в іншому випадку звертайся до поліції, а не намагайся зробити з себе жертву

с горячя любой может сказать что угодно

ні. Ті образи української нації демонструють твій світогляд. Таким чином ти не тільки його продемонстрував а ще й повторював методички країни агресора. І це під час вторгнення твоєї улюбленої расєї в мою улюблену Україну

Не за русский язык.
А за содержание твоих постов.

Только за русский язик

Для кого ты это пишешь?

Важно то, что сразу за мое мнение, меня начали преследовать. Только за русский язик.

Йди на расея24 про це розкажи

Угрозы расправой, преследование, грязные коментарии. Связались с компанией с которой я сотрудничал. Отобрали мою работу.

— яке цікаве та насичене в тебе життя

Сегодня потерял работу, только потому, что поделился своим мнением по поводу русского языка

за той трешак, що на першому скріні, звільнення з роботи це ще нічого. Підвали СБУ за тобою сумують.

да, жду не дождусь. ))))) Где подвалы СБУ??? Испугали )))) Пугатели

Жду от тебя комментария «Сегодня оказался в подвале СБУ, только потому, что поделился своим мнением по поводу русского языка»

там лте погано ловить, а пароль від вайфаю не дають

Сегодня потерял работу

це ще треба встановити. Можливо це хитрий хід від менеджерів інфопульсу

вредят интересам украинского государства

звідки тобі взагалі про це знати? Йди проспись

поделился своим мнением по поводу русского языка

ʼхохли, недонація, раби, гарматне мʼясоʼ також входять у думку про російську мову?

Мне кажется, что это был хитрый план покинуть Инфопульс.
Не самому уволиться, а сделать так чтобы тебя уволили.
Это же несложно понять. Если сам ушёл- то плохой ты, а если уволили — плохая компания. © по мотивам твоих рассуждений о причине войны.

Так тебе и надо, обиженный и опущенный ты наш

тут навіть не справа в суті сказаного, кожен має право на власний маразм
зовсім інша справа — навіщо це публічно писати саме наприкінці 2022 року? закономірно, що люди в Україні зараз, м"яко кажучи, ажітовані і можуть легко зламати єбало разом з кінцівками і за набагато менші речі. Чого тоді дивуватись, що просто звільненням все закінчилось?

Сейчас в Германии полно беглых контор, и отсюда, и из рф.
Они должны хайрить на удаленку.

Типу воно одне таке, от ще одного вже пов’язали — www.google.com.ua/...​ilsya-na-pozicii-pvo-foto

Хохли, недонація, русофоби, раби.

Цікаво. Інфопульс, це входить в ваш CoC?


«хохлы» — оскорбление по национальному признаку. Нельзя так.

Образа це коли московит називає українців «братським народом»

Мне противны любые оскорбления — «м*ско**т», «ф*иц», «к*ц*п», «ц*г*н», «п*ндо*» и т.д. все-таки Украина — Европа

«Московит» це історична назва мешканців московії до 1721 року, без будь-який образ, сучасні московити самі використовують назву «московит» для десерту та марки автобусу.

дякую, не знав)Москови́т-6222 — городской сочленённый автобус особо большого класса, производившийся на Тушинском машиностроительном заводе (ТМЗ) в Москве с 2002 по 2004 год. Модель является лицензионным клоном автобуса (по некоторым сведениям — клоном) Ikarus 435.17, однако внешне отличается от него рядом элементов: крашенным в цвет кузова бампером, расположением боковых

— А как же ты можешь разговаривать, если у тебя нет мозгов? — спросила Дороти.
— Не знаю, — ответило Чучело, — но те, у кого нет мозгов, очень любят разговаривать.
©

Я не знаю іншої контори, де так сильно розвинено кумовство. Реально, працювати там — це зашквар. Ще й зарплати не ринкові. Місце для тєрпіл

Я чув навпаки, з популярних галер в Україні одна з нормальних.

Дякую обом коментаторам за найдостовірніші перевірені думки від анонімних профілів.

Ну так в тому і суть, що то просто «чув», тобто це чутки від якихось людей, з якимось досвідом, в когось він позитивний, а в когось негативний, комусь дали багато зп, а комусь мало, хоча для різних людей ті ж 5к можуть бути як багато так і мало. Я думаю всі розуміють що дуже багато чого залежить від проекту, хріновий проект в класній компанії не зробить тебе задоволеним роботою.
Тому навіть якщо профіль не анонімний, це не означає що відгук правдивий, так як ти можеш попасти на поганий проект і ти потім напишеш поганий відгук, або ти не тягнеш по знанням на високу зп і тобі не дали підвищення = поганий відгук, або просто трекаєш час в пустоту і тобі через це не дали бонусів від компанії — теж буде поганий відгук.
З позитивними відгуками все аналогічно.

Не маю жодного бажання деанону. Я взагалі у всіх мережах анонімно, з моменту їх появи. У Інфопульсі довелося попрацювати, тому говорю не з чуток, а як є.
Якої інсайдерської інфи вам не вистачає?

От після цих ваших щирих слів довіри стало в рази більше.

Відгуків про компанії мені вистачає для розуміння чи варто працювати в компанії.

так я ж не наполягаю)) якщо вірити, що варто спробувати самому вляпатись кудись, чому б ні. ваше життя, ваші правила

Я пропрацював 5 місяців, нічого такого не помітив.
Так він забюрократизований, місцями нагадав моменти праці як в держустанові.

Ще напевно залежить від проекта, мій просто був не цікавий, а замовник по-процесам був ще повільніший ніж сам Інфопульс.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Вау, в интернете кто-то не прав!

бегу звать подкрепление на доу!

Твоя думка дуже важлива та всім цікава (ні)

Твоя думка дуже важлива та всім цікава (ні)

Денисе ви не ’самі’ смачні скріни з тим кадром виклали.Треба їх сюди додати.Як з вами зв’язатися?

В моєму профілі є посилання на LinkedIn, якщо є що додати то додам. Бо я теж бачив як воно багато дичини писало, але вирішив привернути увагу саме до цього «висеру».

ну что насмаковався? мерзкие ничтожества. Нагадили, полегчало?

Як завжди ʼконструктивнийʼ діалог від семена

миф о том, что для работы в ИТ нужен незаурядный ум — полностью разрушен;
как мы видим — можно занимать позицию senior software engineer и полностью без мозгов
youtu.be/lqsorsqYceI

Коли инженерів з розробки програмного забезпечення почали називати айтівцями мені стало зле від усвідомлення, що більшість моїх колег це купа лише айтівців. Хорошу річ айтівцем не назвуть.

цікаво навіть знати, скільки цей міф жив і серед кого

Незаурядный не значит умный. Просто приспособлен для выполнения определенных операций.

в Україні поняття «senior software engineer» дуже розпливчасте, іншими словами повно проф-непридатних і просто дибілів

Уважно перечитав пост.
В першу чергу, треба розділяти дві дуже схожі статті 111-1 і 436-2. Вони схожі, законодавець «який є». Крім, того врахувати треба ще таке
Стаття 111-1. Колабораційна діяльність
1. Публічне заперечення громадянином України здійснення збройної агресії проти України, встановлення та утвердження тимчасової окупації частини території України або публічні заклики громадянином України до підтримки рішень та/або дій держави-агресора, збройних формувань та/або окупаційної адміністрації держави-агресора, до співпраці з державою-агресором, збройними формуваннями та/або окупаційною адміністрацією держави-агресора, до невизнання поширення державного суверенітету України на тимчасово окуповані території України —

чи

Стаття 436-2. Виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, глорифікація її учасників
Виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, розпочатої у 2014 році, у тому числі шляхом представлення збройної агресії Російської Федерації проти України як внутрішнього громадянського конфлікту, виправдовування, визнання правомірною, заперечення тимчасової окупації частини території України, а також глорифікація осіб, які здійснювали збройну агресію Російської Федерації проти України, розпочату у 2014 році, представників збройних формувань Російської Федерації, іррегулярних незаконних збройних формувань, озброєних банд та груп найманців, створених, підпорядкованих, керованих та фінансованих Російською Федерацією, а також представників окупаційної адміністрації Російської Федерації, яку складають її державні органи і структури, функціонально відповідальні за управління тимчасово окупованими територіями України, та представників підконтрольних Російській Федерації самопроголошених органів, які узурпували виконання владних функцій на тимчасово окупованих територіях України, -

Треба ще врахувати, Стаття 11. Поняття кримінального правопорушення

1. Кримінальним правопорушенням є передбачене цим Кодексом суспільно небезпечне винне діяння (дія або бездіяльність), вчинене суб’єктом кримінального правопорушення.

2. Не є кримінальним правопорушенням дія або бездіяльність, яка хоча формально і містить ознаки будь-якого діяння, передбаченого цим Кодексом, але через малозначність не становить суспільної небезпеки, тобто не заподіяла і не могла заподіяти істотної шкоди фізичній чи юридичній особі, суспільству або державі.

>... і увесь світ вас буде дуже поважати.
Він сам усе сказав.

Не розумію, що вам не подобається? Чувак живе у Львові, говорить українською все нормально, хіба ні? Ви же самі тут розповсюджуєте наративи що хороших руських не буває і що всі хто розмовляють російської чи мають російський паспорт — вороги. Якщо слідувати цієї логіки, то всі хто розмовляють українською — хороші.

Чи таки признаєте що діло не в мові, і що серед україномовних українців є купа вати так як серед російськомовних росіян є купа тих (5-10%), хто нас підтримує?

Тому що українські ура патріоти постійно роблять акцент на мову, на в/на, на те де ставиться наголос на промову тих чи інших українських сіл/міст, а не на зміст. Звідси можна намалювати очевидні причинно-наслідкові зв’язки.

Так, ви праві, саркастичний тролінг ура-патріотів і вишивати (не путати зі здоровими патріотами).

можна допустити, що уїзжун ще й Толіка Шарія дивиться

І потім ці самі люди розказують тобі про проблеми причинно-наслідковим зв’язком

Я зовсім не належу до подібних «патріотів», не вважаю всіх росіян по-дефолту поганими, але і терпіти маніпуляції не хочу. Вам відомі такі речі, як достатня умова, необхідна умова? Якщо ні, ознайомтеся: uk.wikipedia.org/...​еобхідна_і_достатня_умова

В даному випадку, щоб вважатися «хорошим», то бути українцем і розмовляти українською — необхідна, але недостатня умова.

Тому що українські ура патріоти постійно роблять акцент на мову, на в/на, на те де ставиться наголос на промову тих чи інших українських сіл/міст, а не на зміст

Чудовий приклад руснявого/совєтського сприйняття світу, де по вулицям бігають бЄндЄравци і «хочуть вас помінять»

Провокатори в стілі Кожаєва також роблять акцент на мову, навіть російська пропаганда це робить. Про утиски «рускоговорящих».
«ура патріоти» — калька з російської доречі.

При тому що ви провокатор, навіть не заперечили.

Когда ты перестанешь пить коньяк по утрам?

Не сказав би що я взагалі не п’ю, але дуже мало і дуже рідко.

«ура патріоти» — калька з російської доречі.

А раз зросійської, значить не примінима до українців, чи що? І потім ви розказуєте про проблему з логікою.

Так, у нас також повно ура-патріотів, які закривають очі на негатив чи будь-які факти які можуть в поганому світі виставити українців чи Україну. Я не кажу що треба розказувати про негатив, але блін, коли із зради роблять перемогу і якщо ти проти цього тебе тут же називають «агентом кремля» це просто смішно.

Приклад? Вот люблять висміювати бомжацький вигляд російської армії і порівнюють з українським спецназовцем в екіпіровці за 20к доларів зі словами «Україна дбає про своїх бійців на відміну від рашки». Ну блін, причому тут Україна коли вся Європа скидувалася на цю екіпіровку і українського там максимум труси (образно)? До чого цей дешевий популізм? Ок, не подобається «ура патріотизм», як по інакшому це назвати?

Чи розказують про величь і непереможність української армії, а потім тут же вимагають у американців хімарсів підкинути і 150мм снарядів.

Чи розказують про якусь генетичну особливість українців, які розумніші за росіян, но включити такому розумному українцю російське ТВ, він так же само перетворюється на тупу вату. Ну немає якогось імунітету проти пропаганди. Єдина перевага України це те, що немає російського ТВ по дефолту. Треба супутникову тарілку ставити і шукати російські канали, тому більшість українців це обходить стороною. А ті, що знаходять, чи історично по якійсь причині дивилися російські канали — така ж сама вата як і російська, навіть не дивлячись на те що живуть на заході України і спілкуються українською мовою (особисто знаю кілька прикладів).

Це все незручна правда. Але це правда, нажаль. Не кажу що її треба поширювати, але треба пам’ятати її розповсюджуючи ура-патріотичний популізм.

Ну цю трешачину в стилі «Єдиного телемарафону», «песика Патрона» та хайпі на Хаймарсах(привіт Арестович) я також не люблю.

Але коли розганяють зраду там де її нема, або спекулють там на якихось провокаційних питаннях це також не ок.

розказують про величь і непереможність української армії, а потім тут же вимагають у американців хімарсів підкинути і 150мм снарядів.

Не бачу тут нелогічності. Розказують, про те, що українська армія вистояла в перші місяці агресії без хімарсів й 150мм снарядів, не побігла, що бліцкриг провалився, й саме тому й вимагають ті хімарси й снаряди.

но включити такому розумному українцю російське ТВ, він так же само перетворюється на тупу вату.

Вимикай уже російське ТБ

Так роблять тільки кремлеботи і особливо упороті, яких 0.1%. Чому ти вирішив застосувати свої «спостереження» до всіх?

що хороших руських не буває і що всі хто розмовляють російської чи мають російський паспорт — вороги. Якщо слідувати цієї логіки, то всі хто розмовляють українською — хороші

скоріш за все ви програміст, якщо знаходитесь на ДОУ?
Для програміста знати правила логіки — професійна необхідність.
Так от, якщо з А випливає Б, то це зовсім не значить, що з НЕ А випливає НЕ Б.

необхідна, проте не достатня умова вам про щось говорить?

«немає сечі терпіти це пекельне борошно»

Дуже частенько хороших російськомовних росіяй все одно кудись заносе, оно як не давно було з телеканалом «Злива»

хороших?
фсбшные имерцы прокололись, думали там будет как в рашке.

Хароший рускій — це оксюморон. Це як хароший німець в часи другої світової. Якби люди занадто багато міркували про «хароших нємцев», а не воювали з ними (Британія, США, СССР), то хто зна як бі закінчилася війна.

Хароший рускій, як і хароший нємєц в часи другої світової — це той, який працює на підрив власної держави, який ризикуючи життям рятує людей з концтаборів, який пішов в руський-німецький легіон, який воює з рашстською-нацистською державою і т.д.

І не потрібно про хароших рускіх лібєралав, які втікли від мобілізації. Вони не ризикували своїм життям виступаючи против війни. Навпаки, вони втікли від війни (мобілізації), бо бояться за свої життя. І немає гарантії, що через декілька років ці хароші рускі, які втікли в Грузію, Казахстан, Латвію тощо не почнуть кричати «Путін ввєді вайска».

Бороться с ватой дело хорошее конечно, главное не переборщить, а то будем только «Ура» скоро кричать такими темпами.

Приведу пример. Недавно под одним постом про Мариуполь утверждалось, что там люди живут все по подвалам, без электричества, воды и тд. Я отметил, что это неверно, так как знаю ситуацию из первых рук. На этот простой факт, что у некоторых наших людей на оккупированной территории есть все коммунальные услуги, налетело человек 7, каких-то страшно несогласных людей. По их мнению люди в оккупации должны пить воду исключительно из моря, а я кремлевский агент. Все это как-то дико, не хотелось бы уподобляться оккупантам. Но понятно речь о фактах, а не философских рассуждениях в которых можно доказать, что угодно.

А насчет Вашего кейса, думаю если компания подключала PR, то ему уже все предельно понятно расстолковали.

Думка

Україну та українців використовують як гарматне м’ясо для АТАКИ на росію

однозначно відрізняється від офіційної пропаганди. Чи значить це, що це нормальна правильна думка і люди, що мають таку думку, нехай не на стороні офіційної влади (патріоти/Зеленський і ко/вставте свій варіант), але хоча б на стороні України?

Також це помічаю. Ось читаєш популярні пабліки типу Боже, яке кончене, здебільшого ну так, смішно, по ділу. Но інколи такий треш постять висосаний із пальця, чи низькосортний юмор, чи відверту пропаганду (не люблю пропаганду, з якої б сторони вона не була), що думаєш чим ви кращі соловйова. Як тільки напишеш коментар вказуючи на це, тобі тут же летять реплаї від анонімів в стилі: «Ах ти ж московіт проклятий, ще й на український зрадник пише. Бандера таких як ти на деревах вішав і животи поров». І думаєш, чи ви кончені чи це ботів запустили для розпалювання ненависті.

І якщо уважно подивитися, то подібні реплаї летять всім хто хоч трохи відхиляється від ура-патріотичної лінії. І ось думаєш кому це вигідно? Тому що ведуть себе так як наравтив у роспропаганди про бандерівців-нацистів які ненавидять всіх і вся, в тому числі українців які «неправильні» українці в їх розуміні.

Ви думаєте, росіяни всі генетично погані, а українці всі такі ідеальні? Багато українців, якби вони виросли в Росії, були б ще тими ватниками. Інше діло, що нема сенсу без приводу встрягати в інтернет-баталії, навіть якщо вам здається, що ви праві. Це дійсно зі сторони може виглядати дещо дивно. Так діють або правдоруби, або таки ворожі боти. І людям простіше думати лише на другий варіант.

Ні, я якраз про протилежне, за що постійно получаю від ура-патріотів. Спробуйте такий наратив кинути в українських пабліках що не всі росіяни погані чи що не всі українці хороші, стільки помиїв на вас вильється що тиждень відмиватися будете.

Я якраз схиляюсь до думки що не сильно то ми і відрізняємся. Просто одним 20 років промивали мізки, а інші жили у відносній свободі. Поміняти нас місцями, результат був би такий самий. А ура патріотів посулахти, так кожен русский з малечку імперець який тільки спить і бачить як згеноцидити всіх українців і захватити Україну. Да НІТ. До 24го, поки не активізувалася пропаганда, більшість про це навіть не думали. А до 2013 їм взагалі було срати на Україну, Бандеру і Шухевича, запрошували на корпоративи Вєрку Сердючку і танцювали під «Геть, геть москаль некрасивий». Те що ми маємо зараз, це лише результат пропаганди, а не генетичної будови мозгу.

Я якраз схиляюсь до думки що не сильно то ми і відрізняємся.

- після цього у вашій ватності сумнівів немає. Коли ви вже зрозумієте, що написання своїх думок вами українською не роблять ваші вітні думки більш сприйнятливими, при чому на будь-якій мові світу.

В чому вагітність моїх думок? Можете обгрунтовати? Як ви поясните той факт, що українці які дивляться російське СМІ — ватани, і той факт що росіяни які не дивляться рос. СМІ — доволі адекватні люди? Ти ж навіть не читаєш коментар, тупо вирвав вигідну собі фразу із контексту і все, зробив висновок який хотів.

Як ви поясните той факт, що на сході і півдні України, де російського впливу було більше, більше ватанів ніж на заході України? Чи хочете сказати що різні українці живуть? Як ви поясните той факт, що як тільки в 2014 обрубили російське ТВ в Україні, адекватність людей на сході і півдні України виросла в рази? Хоча здавалось ті ж люди.

Повторюю ще раз, немає особливої різниці в генетиці, хромосомах чи будові мозгу. Є лише оточення в якому розвивається той чи інший індвивід, і в рашці це оточення в даний момент херове яке вирощує орків. Чомусь до 2000 року ніхто проти рашки нічого проти не мав, та навіть до 2013 більшість українців проти них нічого не мали.

Повторюю ще раз, на випадок якщо ти знову сам собі придумаєш: «Все з ним зрозуміло, захищає русских, думає що вони не виноваті». Не захищаю їх, і виноваті так же само як хуйло, по крайній мірі 80% із них. Просто стараюсь триматися по-далі від примітивного наративу що всі русскі погані і всі українці хороші, а якщо українець поганий то це московит а не українець.

і ще додам — не тільки хто дивиться росс тв, і й ті хто ходить до УПЦ МП — поспілкувався нещодавно з такими — це жесть, тут живуть, а в голові все як в рос ТВ

Як ви поясните той факт, що українці які дивляться російське СМІ — ватани, і той факт що росіяни які не дивляться рос. СМІ — доволі адекватні люди?

я скажу, що інколи не варто плутати причину і наслідок. Можливо, українці (в тому числі на заході України) не тому ватани, що дивляться російське ТБ, а дивляться його тому, що ватани?
На людину, що має свою позицію, ворожа пропаганда не буде діяти. Тим більше, що російська пропаганда не така вже й сильна насправді. Так, вона потужна, але якщо критично підійти, то виявиться, що там купа речей суперечить сама собі, великою часткою вона базується взагалі на банальній брехні.
Яскравий приклад ефективності роботи їх пропаганди у вакуумі — це ситуація з вакциною від коронавірусу. Чомусь у цьому випадку такій потужній машині не вдалося переламати свідомість натовпу. Але з Україною спрацювало. Чому — бо як я вже казав, типовий росіянин — вихований оточенням (навіть не пропагандою) шовіністом і підштовхнути його до думки, що анексувати Крим — це добре і що в Україні нацисти — нескладно.
Але і серед росіян є думаючі, завжди існувала певна кількість дисидентів і на них так само не діє їх ТБ, і вони його свідомо не дивляться.

Ты зря стараешься. Чтоб понять что ты говоришь, надо несколько извилин. А их тут у большинства нет

оно того стоило? за какой-то коментарий испортить жизнь человеку. Коментария того уже нету, есть только скиншоты. Коментарий был спровоцирован ботами, которые мне угрожали. А ты раздул из нескольких комментариев целую дискусию. Твоя цель достигнута — ты доволен? Чего ты еще хочешь?

Не сміши. Ботів в коментарях не було, тобі ніхто не погрожував. А відповідав ти особисто мені та іншим коментаторам посту. Твої недовиправдання виглядають якось ватнувато та по кремлівські. По ходу ти до мозгу кісток просякнутий московською пропагандою, що навіть думаєш та намагаєшся відмазатись як це роблять вони

Чего ты еще хочешь?

щоб ти покинув Ураїну або добровільно здався СБУ

Я заради цікавості заходжу зрідка на кацап’ячі форуми — подивитись, а шо там скрєпні, чи бува не похитнулось їх вєлічіє. Доповідаю: все те саме, нічого не змінилося. Тут вони наче нормально щось собі нейтрально обговорюють, а як тільки тема про Україну — ну все, там ллється лайно від звичайних собі айтішніків, бухгалтерів, економістів...
Хазяйка «Дождя» Наталья Синдєєва он нещодавно висловилася " это все ужасно — массовые захоронения, когда ты видишь нашых мобилизованных пацанов, которым негде жить, у которых нет еды, нет обмундирования" — це пряма цитата.
Як в одній голові поміщається масові поховання і несчастниє мальчікі без обмундірованія?

Так про поховання бовкнула явно як маркер «я типу тут на вашому боці», переживання там звісно про «наших мальчиків»; бо про поховання достатньо сказати що вони «страшні», а «мальчики» цілим епітетом страждають від поганих умов для створення ще більших поховань

що не всі росіяни погані

у країні, де йде війна, багатьом не хочеться копатися в лайні і відділяти хороших від поганих. Sad (для росіян), but true.

що не всі українці хороші

та ніби всі це розуміють. Ви самі приписали групі людей певну думку, а тепер старанно її викриваєте? Не треба так.

Я якраз схиляюсь до думки що не сильно то ми і відрізняємся

генетично — ні. Культурно — так. Це все йде з виховання, з оточення, з малих літ. І суть не в 20 роках пропаганди. Для того, щоб пропаганда діяла, вона має впасти на сприятливу основу. В Росії дійсно загально поширений шовінізм. Як і в будь-якій колишній імперії, насправді.
І так було і при Горбачові, і при Єльцині. Просто тоді політичний режим не користувався цим.
От взяти часи СРСР. В чому була різниця між жителями республік, таких як УРСР, БРСР, КРСР та інших від жителів РРФСР? В тому, що вони жили не в своїй республіці, а в СРСР! На відміну від українця, який, хоч і жив в СРСР, але в першу чергу розумів, що він живе в одній із республік, житель Росії цього не розумів. Для нього його країна — це був весь Союз. Звідси йде шовінізм, звідси таке негативне ставлення до роспаду Союзу — адже коли для українця або казаха його республіка отримала незалежність, для росіянина — його країна розвалилася.
І це так легко не витравиш. Потрібен час, щоб росіяни звикли до існуючого стану речей. Але те, що їм потрібен час, не може слугувати виправданням.

На відміну від українця, який, хоч і жив в СРСР, але в першу чергу розумів, що він живе в одній із республік, житель Росії цього не розумів

Все кажется не совсем так, вот Портников постоянно об этом рассказывает
www.youtube.com/watch?v=6rqYh9Tb1WI

Не бачу, як слова Портнікова на цьому відео суперечать моїм словам.

Украинцы хотели быть в Союзе.
Россияне в тот момент были датирующим Союз регионом, поэтому хотели убрать дотационные регионы от себя.

Украинцы хотели быть в Союзе.

ем, оригінальна думка. Якась частина, безумовно, хотіла, але так, щоб прямо за всіх говорити, або навіть за більшість... Навіть якщо це каже Портніков (хоча не знаю, де він це міг казати), то я не згоден. І референдум 01.12.1991 теж.

Например, взять тот факт что РСФСР обьявило о суверенитете 12 июня, то что сейчас день россии, а Украина 16 июля 1990 г.

Які оригінальні заяви, такі ж оригінальні аргументи

Суверенітет оголошувала верховна рада урср === фактично партійна еліта
Україна як і деякі інші республіки якраз не були дотаційними, це рсфср завалилась від кризи нафтових цін, і республіканським елітам горбачову не було чого запропонувати крім мовчазної згоди

А не хотіти бути «в союзі» було взагалі шкідливо для здоров’я для простого плєбса аж до 1991го року

А тут виходить українці хотіли бути в союзі раптом, де ти таку теорію достав?

Українці проголосували за збереження срср в оновленій формі, а потім, після гкчп, повально підтримали незалежність

Якісь ти інші підручники читаєш, друже
І навіть друзів маєш з маріуполя яким в окупації чудово живеться. От я себе питаю зара кому добре жити зараз в Маріуполі і проситься єдина недвозначна відповідь. То чого ж ти після цього дивуєшся, що тебе якось називають так як тобі не подобається?

Які оригінальні заяви, такі ж оригінальні аргументи

Я всеголишь пересказываю, некоторую аргументацию Портникова, по памяти. И вообще я не уверен, что это имеется где-то в российской пропаганде, но все может быть.

А тут виходить українці хотіли бути в союзі раптом, де ти таку теорію достав?

Я помню по разговорам бабушек-дедушек в начале 90-х, ну конечно, они хотели бы вернуться в Союз, когда проходила гиперинфляция. Украина действительно единогласно проголосовала за выход из Союза, но там была чисто экономическая логика.

І навіть друзів маєш з маріуполя яким в окупації чудово живеться.

Друзей у меня не осталось в Мариуполе, так как они все выехали.
Собственно единственную информацию от реального человека, я черпаю от тещи, которой за 70 и из телеграм чатов домов, где я жил и сейчас эти дома уже снесены.
И не говорил я что там «хорошо». Вот видите как интересно, сам факт того что там включено отопление, в доме где сейчас живет теща, воспринимается как «чудово живеться». Город 100 км от фронта, 5 месяцев они готовились к зиме и военных действий там нет, все так удивлены что часть коммуналки возвращается. То что в Херсоне за пару недель возвращают часть коммуналки, никого не удивляют.

От навіщо пан перебріхує Портнікова? Це не додасть «аргументам» пана додаткової ваги, оскільки всі ці посилання на деклароване Портніковим «бажання українців бути в союзі» легко перевіряються. Що він казав і каже, що росія вийшла із союзу тому, що у єльцина було бажання бути самостійним правителем, а іншої можливості це втілити, крім як вийти із союзу, не було. І що єльцин одразу ж заходився будувати новий союз під назвою снд, але Кравчук на це не повівся. І так, це взагалі не так про народи, як про тогочасні «еліти», які, власне, і приймали рішення.
Тепер далі. Стосовно комунальних послуг у Маріку. Це ніяким боком не заслуга окупантів, що б там пан собі не думав, і що б не намагався стверджувати. Те, що зараз там є — то залишки того, що було збудовано Україною. Так само, до речі, як і на решті окупованої території Донбасу, де за 8 з гаком років окупації не з’явилось нічого нового. І достатньо просто увімкнути мізки і зрозуміти, що якби не російська агресія, то не було б руйнувань і безладу в жодному регіоні України. Включаючи давно окуповану частину Донбасу і Крим.
І так, те, що у Маріку є будинки, забезпечені комунальними благами, не скасовує той факт, що є і люди, які не мають нічого. Навіть квартир. Тобто, люди там таки живуть по підвалах без світла води та каналізації. Не всі. Більшість. І так, мммщик вже підписав указ про передачу «нічийного» житла цим людям. Але. Це не нічийне житло. І не факт, що воно дістанеться саме тим, хто його дійсно потребує. Тому не треба тут поширювати наративи про те, що там не все так погано. Навіть там, де немає руйнувань, все погано. Бо люди, які там жили, і які там володіли майном, не мають можливості вільно там жити і розпоряджатись своїм майном. Особливо, якщо вони — патріоти України. Тому раджу переглянути ще раз свої погляди і зважити доцільність їх поширення у спільноті порядних людей.
PS життя доводить, що мова і громадянство не 100% корелює зі світоглядом. Але просто смішно читати коменти, в яких доводять, що 5-10% адекватних росіян та 5-10% неадекватних українців — то статистично значущі вибірки. Зараз відбувається прискорена стратифікація спільнот, внаслідок якої в Україні практично не залишиться прибічників «рускаґа міра» © Ґундяєв. І не тому, що до них буде вжито силових заходів. А тому, що їм самим буде некомфортно перебувати в суспільстві, яке не поділяє їхніх поглядів. Що буде з росією — важко сказати. Але це вже не має жодного значення для України. Як не має жодного значення для Фіінляндії, Естонії, Латвії, Литви, Польщі, певною мірою Молдови. В цих країнах давно вже зрозуміли, що росія — то не те, з чим варто будувати стосунки. Принаймні в тій формі, в якій вона існує. Тому, незалежно від того, зміниться росія чи ні, Україна вже ніколи не буде іти у її фарватері. Тут питання одне — буде стіна на кордоні чи ні.
PPS особисто я ставлюсь із повагою до росіян, які проти війни. Не «не підтримують» або «не схвалюють», а саме проти. Канал «залатой дождь» показав своє справжнє ставлення до війни. Зарівно як і всі ці навальні, каци, латиніни, гудкови і ще 100500 «хароших рускіх». Які не розуміють, що бажати росії поразки, бажати росії повернення щонайменше до кордонів 1991 року — це і є бажати росії світлого майбутнього. А не «давайтє паддєржим наших мальчікаф на пєрєдавой».

Тобто, люди там таки живуть по підвалах без світла води та каналізації. Не всі. Більшість.

А откуда у Вас эти данные? Они из первых рук? Насколько свежие эти данные?

І так, мммщик вже підписав указ про передачу «нічийного» житла цим людям. Але. Це не нічийне житло. І не факт, що воно дістанеться саме тим, хто його дійсно потребує.

Чтоб Вы понимали я человек, который:
А) 1 квартиру, в которой я вырос, где были фотографии моих дедов, прадедов, были ордена деда, все это сгорело и восполнить никак нельзя.
Б) 2 квартира, теперь ничейная и будет отдана до деоккупации неизвестно кому.

Все, что я утверждаю, что коммунальные услуги в каком-то обьеме там существуют. Больше ничего я не утверждаю.

Те, що зараз там є — то залишки того, що було збудовано Україною.

И да и тут и там это делают наши энергетики.

Донбасу, де за 8 з гаком років окупації не з’явилось нічого нового.

Зачем-то они построили там с десяток пятиэтажек на краю города, вероятно хотели замылить глаза, типа мы строители такие.

Бо люди, які там жили, і які там володіли майном, не мають можливості вільно там жити і розпоряджатись своїм майном.

Я являюсь представителем этих людей. Я не могу там появиться до деокупации.

І достатньо просто увімкнути мізки і зрозуміти, що якби не російська агресія, то не було б руйнувань

Естественно.

Остальное про каких-то хороших русских и тд, это вообще не ко мне, я ничего об этом не утверждаю, да и обсуждать не вижу что.

Приведу пример. Недавно под одним постом про Мариуполь утверждалось, что там люди живут все по подвалам, без электричества, воды и тд. Я отметил, что это неверно, так как знаю ситуацию из первых рук.

Невірно що, що не всі, а більшість? Що це міняє?

На этот простой факт, что у некоторых наших людей на оккупированной территории есть все коммунальные услуги, налетело человек 7, каких-то страшно несогласных людей. По их мнению люди в оккупации должны пить воду исключительно из моря, а я кремлевский агент.

Пан подає інформацію у спосіб, який дає привід сумніватись у світогляді пана.

Чтоб Вы понимали я человек, который:
А) 1 квартиру, в которой я вырос, где были фотографии моих дедов, прадедов, были ордена деда, все это сгорело и восполнить никак нельзя.
Б) 2 квартира, теперь ничейная и будет отдана до деоккупации неизвестно кому.

Я це чудово розумію. Мені пощастило народитись і вирости у Краматорську, але і там зараз немає 100% гарантії, що нічого не прилетить, ну хоча б ризик окупації мінімальний наразі. І я добре знаю багатьох, хто втратив своє у Донецьку, Сніжному, Горлівці. Дехто вже і не дочекався деокупації.

Все, что я утверждаю, что коммунальные услуги в каком-то обьеме там существуют. Больше ничего я не утверждаю.

Варто подумати над способом подачі інформації. Власне, сперечатись на тему «всі чи не всі маріупольці зараз живуть по підвалах без зручностей» не має жодного сенсу. Обидва твердження вірні. Так, якась частина живе у будинках цілих, з електрикою, водою, газом і, можливо, опаленням. Але більшість не має такої можливості. А ще якась частина вже і не живе. Взагалі.

Остальное про каких-то хороших русских и тд, это вообще не ко мне, я ничего об этом не утверждаю, да и обсуждать не вижу что.

Ок, твердження про бажання українців жити в союзі і таке інше мені привиділись.

Невірно що, що не всі, а більшість? Що це міняє?

Я имею ввиду, я лично таких не знаю. В марте-апреле таких кто жил на пепелище своих квартир, да их было много. Я не уверен, что большинство кто остался, так живет эту зиму, но если Вы из первых рук знаете, что это именно так, я распрашу, может быть реально так и есть.

Ок, твердження про бажання українців жити в союзі і таке інше мені привиділись.

А при чем тут русские? И их фамилии, которые я первый раз слышу. Это мой домысел, незнаю важно ли уже, что украинцы там думали 32 года назад.

Мені пощастило народитись і вирости у Краматорську

Я там провел первые 5 лет жизни)

В совку добре було тільки гебні

Таксистам там было вполне неплохо.

Тут как бы вопрос как относиться к этому референдуму, насколько он был осознанным, и чего они реально хотели.

Потому-что у нас и Януковича выбрала большая часть страны.
О чем это вообще говорит, что они хотели когда выбирали, того что получилось в результате? Что-то сомнения у меня на этот счет.

Будьякого преза вибирає большая часть страни, чувак ну ти маніпулюєш спеціально? Фальсифікації на виборах 2009 і 2004 тож вже призабулись?

Что-то сомнения у меня на этот счет.

Але я думав

понятно речь о фактах, а не философских рассуждениях в которых можно доказать, что угодно

Кто же прав?

Але я думав

Да, в данном случае, это именно домыслы.
Все верно.
По сути это домыслы, ответ на домыслы Ивана.

Так культуру і свідомість визначає середовище в якому живеш. Німців же зараз ніхто з нацистами не порівнює, навіть євреї забули про злочини. Так і з рашкою буде якщо поставити їм норм владу хоча б на 20 років.

"

Але те, що їм потрібен час, не може слугувати виправданням.

" і виходить, що якщо їм не дають відповіді силою, то і вчитись і змінювати думку вони не хочуть

хохол, москаль, в когось родичі ловили бандер по лісам і т.д. це було давно все (ще від родичів з союзу чув).. Історії типу «не дадим топтать нашу землю чужими сапогами» від Вітренко и Ко було дуже давно в Україні незалежній. Вірно підмічено — Росія імперії, їх ціль — більше території і більше впливу, і це треба підтримувати змалечку. Все їх ТВ і слугує для цієї цілі. Але те що думки в росіян виникли через пропаганду , а не через генетику — все одно не робить нам краще((

так і є. в нас родичі — син в Україні, донька в Росії. і дійсно вони в Росії живуть за їх ТВ. В друга мого родичі також в Росії, перші тижні 3 вони підтримували і казали що все розуміють, потім все, вони перемкнулись на їх ТВ. Я думаю, що тобі в голову кажуть із ТВ, усі колеги, усі в транспорті і т.д. за цю історію, то навіть якщо ти ТВ не дивився, то повіриш(

З одного боку я розумію, що в коментах якихось попсових пабліків багато ракушок малохольних, які на емоціях будь кого з ватою переплутають.
З іншого «чим ви кращі соловйова» — це вже тривожний дзвіночок. Просто намагайся помічати за собою, коли такі думки приходять до тебе. Переосмислювати їх потім почнеш, але поки що — просто помічай.

Через ризики 111-1 чи 436-2 на сьогодні, на мій погляд, краще просто мовчати, можливо є вироки навіть за «лайки». Реєстр закритий .

А що, за факти вже когось саджали в Україні?

Як правило, лише судимість, court.opendatabot.ua/search?text="436-2 КК . з реєстру зникло маса рішень — вироків — ухвал....

Ні, стоп, ви заявляєте, що за висловлення фактів, що суперечать офіційній пропаганді, можуть засудити. Можна приклад подібного? Чи це просто вкид?

Є конкретні статті 111-1 та/або 436-2. На все, що суперечить пропаганді, стаття звісно

Так а що з цими статтями? Вони абсолютно адекватні. Не бачу, як випадкова людина може потрапити під ці статті. Інше діло, що багато любителів «русского міра» намагаються виправдатись, що їх невинних судять, але я більше повірю в протилежну ситуацію — що не судять багатьох з тих, хто на це заслуговує.

Для чого ви взагалі згадали ці статті? Ви написали під коментом Igor Golodnitsky, що варто мовчати в подібних ситуаціях, хоча він нічого кримінального не написав. Нема нічого такого в тому, щоб виправити фактичну помилку (в Маріуполі не у всіх нема води і світла). За цей факт сам по собі вас ніхто не притягне до відповідальності. Якщо при цьому ви будете прославляти окупаційну владу Маріуполя, то так, це вже злочин. Але яка притомна людина-не колаборант буде так діяти?

Тут кстати, можно пойти дальше.
Например, людям потерявшим жилье дают компенсацию, там например 35к рублей за квадратный метр. С одной стороны — это просто факт. Прославляется ли этим окупационная власть — тут уже только суд будет разбирать.

Тут все залежить від контексту. Якщо цей факт поданий так, що «це цілих 35к рублів за квадрат, більше як половина середньої зарплати, вистачить на будь-яке житло» — це одна історія. Якщо це подано в контексті «35к рублів, вистачить хіба на житло в Магадані», це інша історія. Люди зазвичай подають факти не відокремлено, а у певному контексті, щоб донести певну ідею.

я знаю, по статье "глорификация«(436-2) присадили за фейсбук (условно, но там малые дети). там причем не пропаганда русни была, а больше «за мир во всем мире». длительность от момента обвинения до приговора — месяц.

Хз, без точного тексту допису не можна нічого сказати. Ідею «за мир во всем мире» можна по-різному доносити. Якщо там було щось типу «українці, складіть зброю, нехай буде мир», то тут не треба бути експертом, щоб зрозуміти підтекст.

да, там именно так и было. просто я удивилась скорости — не тянули с судом, как это часто бывает.

може бути вирок на підставі угоди., тому і місяць

Ваш коментар підозріло багато ватнуватих під собою зібрав. То може вам всім пора туди, де вашу ʼдумкуʼ не будуть ʼпрітіснятьʼ? Русофобія завжди буде недостатньою, як і бородьба з ватою. Або приймайте нову реальність, або за ʼпарєбрікʼ

багато ватнуватих
То може вам всім пора туди

Тоесть Вы хотите сказать что мой пост ватнуватый?
Почему?

можна назвати %% кількість людей, яка має комуналку + опалення (враховуючи що зараз вже зима) від загальної кількості населення маріку?
«у мене є інфа»
у мене теж є інфа, що з того?

я так понимаю есть часть районов мало поврежденных:
Иллича, 23 ..
В данном случае отопление было в доме на Максиме.

Я знаю там основная проблема была окна сделать всем.
Особенно учитывая, что некоторых кто пытался ставить окна мобилизовывали.

Потом есть часть домов полу-сгоревших, жильцы бились за свои квартиры не поврежденные, чтобы дом полностью не сносили, а восстанавливали.

Были excel списки с домами, я так понимаю хотели снести как минимум половину домов.

Особенно учитывая, что некоторых кто пытался ставить окна мобилизовывали

правильно розумію, що мобілізували саме жителів Маріуполя? Тих, кого перед цим самі ж бомбили? І як маріупольці до цього ставляться?

Есть ли у вас информация как происходит вручения «паспорта». Можно ли этот «паспорт» не брать? Или по факту прописки «вручают» вместе с повесткой ?

Ничего не знаю, спрошу по возможности.

Україна без росії нікому не треба, нато атакувало расію україною, живем подачками заходу, робим геноцид російськомовних, а головне — винуватий в цьому ти

Повний класичний щі-набор

Ото вже падла

Винувата звісно рф. жодних не може бути сумнівів, але яка ймовірність нападу на Україну, якби Україна була членом НАТО чи хоча б Євросоюзу? Відповідаю — нуль абсолютний.

Винувата рф 100%, але те що США і Великобританія як гаранти що зробили? я не знаю, я знаю те, що казав Президент «З 2014 року Україна тричі намагалася скликати консультації держав — гарантів Будапештського меморандуму. Тричі — безуспішно. Сьогодні Україна зробить це вчетверте. Я як Президент — уперше. Але і Україна, і я робимо це востаннє. Я ініціюю проведення консультацій у межах Будапештського меморандуму. Скликати їх доручено міністру закордонних справ», — сказав Президент.

теж з історії Володимир Зеленський подякував Джозефу Байдену за підтримку й запросив його відвідати Україну з візитом: «Переконаний, що ваш приїзд до Києва в найближчі дні, що є вирішальними для стабілізації ситуації, буде потужним сигналом та сприятиме деескалації».

Шерстив його профіль в лінку, то спіймав себе на думці що дивно таке читати від нього, не знаю як до цього ставитись

це той сумний випадок шизи коли людина підтримує Україну, наче для людини й Україна права, прямо відкрито захищати росію не вийде, але роками промитий світогляд накритий тонким українським простирадлом зверху, вилізає під час суперечок. Шило в мешке не утаишь

Сумно короче, це тільки демонструє наскільки глибоко сидить в свідомості касаб і наскільки в’їлось за роки все це фсбшне лайно в свідомість людей

И про 8 лет долбили бамбас

Ви, цей, головне посилання потім викладіть де цей товариш вибачається на камеру після візиту пари-трійки міцних хлопів.

А то заяви в інтернеті строчити всі молодці, а цехову солідарність офлайн проявити нема кому.

Ну так иди собачиться с ними в личке, доу при чем тут

Московія-росія веде війну проти України, й коли компанія Infopulse активно намагається вигородити працівника, який поширює московські наративи то на перевірці може виявитись й фінансування тероризму цим же працівником.

У Alexander Grigoryev ватний підпис у профілі.

А ти до чого тут? Не подобається допис — гортай далі мовчки, в чому проблема? Особисто твоєї думки я не питав. Якщо для тебе бородьба з ватниками це ʼсобачняʼ - тим паче гортай далі мовчки

Я тобі звітувати не зобовʼязаний, іди свого льва толстого перечитуй

Русню доксят. Плохо, что ли? Хорошо же.

Той випадок коли навіть dev.ua помітили раніше.

На мою думку коли компанія активно старається щось приховати й підключає робітників з відділів розкручування бренду (SMM-ів, PR-ів та рекрутерів) то значить це тільки вершина гори лайна компанії.

Треба шукати далі, ймовірно знайдуться тісніші зв’язки між Infopulse та московією-росією.

От тому я і цікавлюсь, як можно привернути увагу СБУ до тієї нехорошої людини. Головне, щоб почали копати, а там вже хто знає до чого докопаються

Хай СБУ краще завершать з ФСБ-никами в рясах.

Стосовно Infopulse то прецедент збережений, коли повториться то згадаю цю тему.

А якщо прецедент був раніше то поширив.

На мою думку коли компанія активно старається щось приховати

Очевидно, що вони хочуть приховати, те саме що і всі інші: ядерну війну 17 сторіччя і наступний за нею потоп :)

Далі серйозно:

Треба шукати далі, ймовірно знайдуться тісніші зв’язки між Infopulse та московією-росією.

Дятли є в будь-якій конторі. При розмірі до 100 чоловік неадекватів ще якось можна відсіювати через «культурний матч». В конторах 1К+ точно знайдуться люди з дивною позицією по тим чи іншим питанням.

Припустимо, якщо вони навіть знайдуться, основне питання в реакції компанії на це. Або негайне звільнення, або відписка про розслідування. Різницю відчуваєте?

Припустимо, якщо вони навіть знайдуться, основне питання в реакції компанії на це.

Реакція будь-якого бездушного бізнесу — припинити розголос, якщо не вийде то будуть думати далі.

Або негайне звільнення, або відписка про розслідування.

Зараз уважно і вдумчиво читайте. Спойлер: я не виправдовую ні контору, ні чуквака.
Звільнення на підставі чого? На підставі того що його думка не співпадає в вашою чи моєю?
Тези про «недопустимість нетерпимості до російської мови» у нас лунають (лунали) в телемарафоні.
Совєтскій школьнік Аристович все ще піариться як радник когось там.
Шкарлет все ще лишив, ігноруючи поради комісії, твір Булгакова і наче Ільфа і Петрова теж.
Новин про звільнення Баумейстера (думаю ви і не в курсі хто це) я теж не чув.

Чувак наче не заперечує війну росії проти України, але бачить її причину не в рашці, а на заході. Тут можете погуглити «джон миршаймер». Та який маршаймер, пітерсон з його «російськомовним північним заходом України» і «голоМодором»

ʼчувакʼ повторює російську пропаганду під час повномасштабного військового вторгнення. Особисто для мене це не допустимо, а ви можете толерувати та вигороджувати подібну маячню наскільки вам дозволяє совість. Те, що ви написали ʼспойлерʼ а потім таки спробували вигородити компанію та явного сепаратиста це все одно помітно. Ви можете сидіти склавши руки і намагатись підминити поняття свободи слова та поширення пропаганди агресора, але я цього робити не збираюсь

ʼчувакʼ повторює російську пропаганду під час повномасштабного військового вторгнення.
Особисто для мене це не допустимо

Для мене теж, але

Совєтскій школьнік Аристович все ще піариться як радник когось там.
Шкарлет все ще лишив, ігноруючи поради комісії, твір Булгакова і наче Ільфа і Петрова теж.
Новин про звільнення Баумейстера (думаю ви і не в курсі хто це) я теж не чув.

Чувак наче не заперечує війну росії проти України, але бачить її причину не в рашці, а на заході. Тут можете погуглити «джон миршаймер». Та який маршаймер, пітерсон з його «російськомовним північним заходом України» і «голоМодором»

UPD

Те, що ви написали ʼспойлерʼ а потім таки спробували вигородити компанію та явного сепаратиста це все одно помітно.

Так от в тому і проблема — ви «помітили» те чого не було :)

Проблема в тому, що ваша русофобія недостатня. Також не розумію, до чого тут той ʼвінігретʼ із прізвищ, котрі ви навели

Також не розумію, до чого тут той ʼвінігретʼ із прізвищ, котрі ви навели
Дятли є в будь-якій конторі.
Звільнення на підставі чого? На підставі того що його думка не співпадає в вашою чи моєю?
Тези про «недопустимість нетерпимості до російської мови» у нас лунають (лунали) в телемарафоні.

З думки все і починається. Якщо такі випади та транслювання ворожої пропаганди лишати безкарними то через деякий час можно здивуватись від кількості прихильників петушарія та відсотку ватності суспільства. Те, що ми маємо сьогодні — в тому рахунку наслідок присутності рупорів ворожої пропаганди на наших теренах. Що медіа, що політики зробили великий внесок. росєя є нашим одвічним ворогом. Тому тут або повний cancel та перемога, або до наших внуків-правнуків знов «завітає» «східний сусід».

Якщо такі випади та транслювання ворожої пропаганди лишати безкарними то через деякий час можно здивуватись від кількості прихильників петушарія та відсотку ватності суспільства

Гарний приклад, про шаріка. Ви спілкувались з його прихильниками?
Далі досить обмежений досвід:
Під час виборів виявилось, що серед моїх знайомих (людей з якими контактую/контактував) відносно багато тих хто або голосував за нього, або він був 2 після основного кандидата.
Що об’єднувало цих людей? Жоден з них не був проросійським (ці всі були за опзж і тд), жоден з них не проявляв чіткої позиції на політичні теми, жоден не агітував активно за жодного з кандидатів (і взагалі «внє палітікі»). Але блін всі вони трігерились на ідею «Армія Мова Віра» (при тому не на самого петю). Всі бачили притіснєнія рускаязичних, але не могли навести жодного прикладу окрім «ти чув що Фаріон говорить» (а я не чув).

Суть проблеми проста:
«Покарання» (суспільне засудження) на цих людей, саме людей, а не їх ідей, не вплине на їх думку. Вони просто не будуть відсвічувати, але в кабінці для голосування ви їх проконтролювати не зможете.

В мене приблизно схожий досвід спілкування із прихильниками шаріка. Переважно чув щось накшталт «адін народ, какая разніца, ні всьо так адназначна» і ось це от все. Смерділо ватнуватістю за кілометр. Але на українські національні ідеї ще як трігерились, і можно було вже почути щось накшталт як на скриншоті цього топіку.

І згоден і ні. Чим більше їх чути — тим більше їх стає. Не варто забувати про тих, хто не визначився, про тих хто має сумніви, чи варто їм відмовлятись від ватних думок, про тих, хто впринципі немає власної думки, про тих, хто якраз подумує прийняти ватну сторону. Якщо будь-який ретранслятор ворожої пропонанди та наративів буде отримувати суспільний осуд та мати певні наслідки, то кількість таких бажаючих буде стрімко зменшуватись. Власне ідея і живе за рахунок її носів, та тих хто її реалізує та підтримує. Із ідеєю як із чимось абстракним боротись таке собі, а от через конкретних її носіїв — цілком ефективно.

Варто одразу реагувати й виправляти, а компанія ж вигороджує:

закидала скаргами мій допис в LinkedIn що його забанили

Чесно кажучи більше схоже що проблеми з головою у тебе і тс, на що тобі коректно натякають.

То тільки ватникам так здається

Дійсно — ти як корисний ідіот з тс на службі у рашистів, схоже ти топиш компанію яка активно допомагає ЗСУ, тому що тобі здалося, що вони не так відреагували на істерику стосовно того чорта. Вперед. Я, як ватник, можу тобі тільки побажати успіхів.

Якщо в компанії зібралась група людей, яка свідомо вигороджує ватника то про це потрібно писати.

У феодальному устрої можна було списати гріхи після пожертв на церкву, для кожного гріха була своя сума, хіба зараз так можна?

Більш схоже, що тс почав притягувати компанію в цю історю просто через профіль опонента(побачивши що так робили раніше в процессі представництва інтересів компанії — хоча це зовсім інше), за що отримав бан на Linked-in і відреагований топ на DOU. А ви і далі намагаєтесь кричати про зраду відвертими вигадками про коригування вогню, неправильні погляди компанії, індульгенцію і т.д.

Гірше, я працюю в Linked-in і на підробітку в DOU. тобі не пощастило як уже можеш бачити в обоих випадках..

Яким чином помиї з твоєї голови стосуються теми данного топіку? Годі офтопити

Не дивно що тебе забанили в Linked-in, редагувати комменти, а потім косити під дурника — там такого не люблять.

Мене в лінку не банили, читай уважніше та можеш поплакати з цього приводу. Пожалійся рсні, там таких ватанів як ти люблять, але не поважають

зачем врать про то что я даю наводки для воздушных атак? У тебя мразь есть данные про это? Ты ведь врешь паскуда....

Шановна редакція доу, зверніть свою увагу на цього не шановного не пана

У феодальному устрої можна було списати гріхи після пожертв на церкву, для кожного гріха була своя сума, хіба зараз так можна?

Це все ще практикується :)
Індульгенції.
Повісив прапорець на авто — можна викидати сміття з вікон, поки на світлофорі стоїш.
Кинув запит донатити своїй пастві — можна організовувати цькування конкурентів або тих хто просто муляє очі
І так далі.

Для різноманіття привстань з бутилки та засунь туди собі свою необґрунтовану ватну думку.

На таку вату як ти та твої «братішки» по ватності аргументи не потрібні. Чемодан, вокзал та «за парєбрік»

спасибо, обязательно прислушаюсь

ну комедия, пособачился на линкедине, теперь сюда пришел развлекать народ

А ти взагалі хто такий і звідки взявся? Персонально тебе ніхто до обговорення не запрошував, всі твої коментарі як «пукнути в калюжу» — не по темі та ні про що. Шукаєш ватні коментарі та їх підтримуєш. Не відчуваєш себе зайвим в обговоренні цього топіку або в країні?

встречный вопрос тебе такой же. хотя судя по твоему возрасту я тоже таким дерганым был

Ти серйозно? Як автор топіку може бути зайвим в обговоренні цього топіку? Ти сам себе перевершуєш. Не треба робити висновки не знаючи мене. Наша не тривала та не конструктивна дискусія вчергове зайшла в глухий кут. Попрошу більше до мене не звертатись та не давати оцінку моєму топіку та моїм коментарям, бо вже не смішно навіть.

где обсуждение топика, ты даже не пытался конструктивно дискутировать а сразу кинулся в клоунаду и грубишь за гранью фола

Я не мушу бути для всіх хорошим та із усіма вести конструктивний діалог. Якщо я бачу ознаки ватнуватості то не маю бажання розводити полеміку.

Якби тебе це цікавило, то міг би знайти коментарі, під якими я втягувався в коструктивний діалог. Тому не треба перекручувати та видавати бажане за дійсне

вроде ты очень культурный, мерзкий урод

вроде ты очень культурный, мерзкий урод

яке в тебе дивне та довге імʼя. В честь когось на росії назвали?

По якихось причинам Infopulse покриває цього розробника, закидала скаргами мій допис в LinkedIn що його забанили.

Треба уважно почитати «Code of Conduct» від Infopulse.

Infopulse обісрався.

«... Україну та українців використовують як гарматне м’ясо для АТАКИ на росію...»

як люди з настільки атрофованими причинно-наслідковими зв’язками взагалі здатні працювати в айті індустрії, ще й на сіньйорних позиціях?

Це доводить те, що не треба бути розумним щоб багато заробляти.

а хтось при розумі про інтелігенцію всерйоз казав?

Вы так говорите, как будто хотя бы в одной сфере деятельности вообще не бывает идиотов.

IT інженери — це не якась еліта,а інженери в сфері ІТ. Це я вам як бувший інженер з іншої сфери кажу. І різного роду додіків в ІТ вистачає як і в інших сферах, просто вони думають, що вони шарять, бо є еліткою

а чого ти вважаєш що воно щось не розуміє? все розуміє, просто відпрацьовує «на благо родины», веде інформаційну війну як йому здається. я не розуміє як ви можете бути такими наївними і думати що ця мерзота, «простА не понимает». коли у вас машину вкрадуть ви теж будете думати «просто в нього машина такого ж коліру і він переплутав»?

Шановна редакція dou, на яких підставах ви відредагували заголовок мого посту та ще й вставили в нього текст від інфопульс? Я вам на це згоди не давав.

UPD: не свій текст видалив, більше не редагуйте мій текст без моєї згоди

Шановна редакція dou, на яких підставах ви відредагували заголовок мого посту та ще й вставили в нього текст від інфопульс? Я вам на це згоди не давав.

Бо треба зрозуміти, що доу вже давно не спільнота, а медійний бізнес. Ця тема їм цікава в основному як клікейт, але і свою Ж при розмовах з рекламодавцями прикривати треба.

А они тебе чем-то обязаны? Как ты говоришь, «не подобається-гортай далі»

А ти взагалі хто? Тебе ніхто до дискусії не запрошував, іди хлєбай щщі та вслід за російським кораблем. Твоя собача думка тут нікому не цікава

Ти дурачок чи так? В чому логіка писати пост, котрий потім відредагують як хочуть? Тоді немає сенсу давати всім охочим бути авторами, а можно самим від редакції писати. Хоч інколи вставай з пляшки «сруського миру» та думай. А взагалі краще сиди десь в дерев’яній ізбі та не лізь до людей

Інфопульс йде нахєр, якщо не бачить в цьому проблеми.

а чого ж не бачить? в коментарі ж написано — ініційовано Compliance Case. Отже, бачить

Напевно, розголос, це найліпший варіант. Дякую, що не мовчите.

Стаття 436-2. Публічне заперечення факту збройної агресії Російської Федерації і тимчасової окупації частини території України

карається штрафом від трьох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до п’яти років.

Вот уже ж необучаемые животные. Им буквально на голову ракеты падают, а они это поддерживают.

хто підтримує? ви можете навести джерело де це підримується? У мене таке враження що автор не зрозумів англійського посту на linkedin

Нажаль так, тишком-нишком шкодять та типу «внє палітікі», або взагалі намагаються здаватись проукраїнськими — такі собі перевертні

Згоден. Я нещодавно співпрацював з одним таким кадром — технічним лідом маленького стартапу. Соц мережі чисті, нуль цілих, нуль десятих. А потім він в робочому чаті почав заряджати наративи схожі до наративів «герою» цього посту. Я звільнився наступного дня, клієнт був з Німеччини, і, схоже, зрозумів мій біль. Технікал лід залишився на проекті, а з ним залишилися працювати інші колеги з України. Правду кажуть, що гроші не смердять... Або якщо і смердять, то не для всіх однаково.

Офіційна позиція компанії Infopulse щодо кейсу

(публікується від імені Head of Brand Communication, Infopulse)

Позиція компанії стосовно цього інциденту була озвучена на офіційних сторінках компанії 01.12.2022 та вона є незмінною — Infopulse засуджує збройну агресію росії проти України і має однозначну позицію щодо територіальної цілісності, державної мови, Свободи, Незалежності та Суверенітету нашої держави. 

Infopulse та материнська компанія Tietoevry є публічними компаніями, які ведуть бізнес прозоро та мають високі професійні та етичні стандарти. Ми маємо нульову терпимість до будь-якої неетичної або неправомірної поведінки у своїй діяльності й вимагаємо від усіх спеціалістів дотримуватися чинного законодавства України та принципів, викладених в етичних рекомендаціях компанії — Code of Conduct. Ми зареєстрували Compliance Case та наразі опрацьовуємо його. Рішення про припинення співпраці — це найвища міра покарання на рівні компанії, для впровадження якої треба попередньо провести всі етапи згідно з правилами компанії: таке рішення може бути прийняте тільки після повного розслідування і згідно з чинним законодавством.

Ознайомитись з повним текстом заяви від компанії ви можете:
на сайті (www.infopulse.com/...​-incident-in-social-media)
та у профілі Linkedin (www.linkedin.com/...​vity:7004131959228502017).

Чекаємо із нетерпінням на апдейт про звільнення негідника.

Але, якщо співпраця як із ФОП то в чому складність припинити співпрацю? Для цього розслідування не потрібні.

чого ти ховаєшся? всі профілі видалені. Жодної інформації немає в інтернеті. Про мене все відкрито. Я від своїх слів не відмовляюся.

Лол, ще й нагнали співробітників залайкати комент

То ви ще не бачили що в лінку під їх постом відбувалось) Окрім купи лайків ще й якийсь неадекват почав вигороджувати «героя» скріншоту та намагатись пояснити це «свободою слова»

Зате тепер їх комент в секції Best comments вгорі над всіма коментами

не нагнали, ми самі прийшли, ви б пошукали джерело про яке йдеться і почитали декого Новікова і проаналізували про шо там йдеться, а тоді б спробували написати пост не «ні_про_що»

Не треба мені давати непроханих порад.

відповідаю:

Не треба мені давати непроханих порад.

Мені вистачило тексту на скріні.
Якщо вам ок працювати з таким персонажем то ні до вас ні до ціеї контори в мене питань більше немає.

я з ним не співпрацюю. і його думку не поділяю. але чому ви зупини масштабування лише на компанії? Судічи із коментів чел живе у Львові — якщо всім у Львові ок жити поруч із ним то у вас не має бути до Львівян питань. Так же? Я можу продовжити екстраполяцію і на країну, якщо так зрозуміліше. Перший місяці війни всі активно шукали ʼміткиʼ, схоже магенто девелопер знайшов свою )

Гарний менеджер, і аналогії цікаві.

Валада Львову має стільки ж повноважень щодо жителя, як і компанія щодо контрактора?

Що за нісенітниці ти верзеш? От чомусь тільки неадекватні коментарі від неалекватних співробітників інфорульсу і видно, жодного алекватного. Тоді ситуація стає зрозумілішою.

Якщо продовжити абсурдні аналогії, то якщо собака кусає людину, то в суд подають на власника собаки, та ту собаку з великою долею вірогідності присплять, а з власника стягнуть кошти. Ніхто не подає в суд на місто/країну і тд. А в цьому випадку «пес» якраз не безпритульний та має конкретного власника. Це вже так, в порядку брєду, на ваш рівень розвитку навів таку аналогію.

собака це ти. Що ти мелеш. Кого присплять? Ти вбивця. Тобі приємно бути убивцею, вівця?

Вівцю можеш побачити у відзеркаленні

Ти вбивця. Тобі приємно бути убивцею, вівця?

вже визначись

От і я про те. Розводити будь-яку дискусію навколо цього питання недоречно, так як питання однозначне, а не дискусійне — на скрині все видно — факт, «герой» скріншоту не те що не заільнений, а навіть не був обіцяний бути звільненим — факт. Тільки розмиті формулювання про розслідування.

Пане Денисе, Ви навіть не уявляєте яка кількість подібних кретинів навколо. На факти їм всеодно, тупі анології — норма. За озвучення того, що вони тупі, Вас пошлють за кораблем. Все чого їм достатньо — рівень абстракції. Зазвичай закидується якесь загальне твердження, не дотичне до контексту. За спроби сперечатись вказуючи на конкретні недоліки Вас охрестять токсичним. Але мій комент не для демотивації. Навпаки, закликаю не зважати на подібних істот і стояти на своєму! Все правильно — є ознаки посіпання московитам -> зрадник; вигороджуєте / толеруєте зрадника -> самі стаєте зрадниками. А на думки зрадників на повинно бути що? — Ну, як мінінмум пофіг, ніякої поваги вони не варті :)

Дякую за коментар, пане Андрію. Повністю з вами погоджуюсь. Стараюсь ігнорувати подібних ідіотів, але інколи таки трігерюсь. Ну а вданному випадку, як топік стартер, інколи відповідаю їм, нехай навіть це безглуздо

абсолютно бегзлуздо з твого боку

поймал на горячем слове, наделал скриншотов. Чего ты хочешь? Ты уже раздул скандал, наделал шуму, меня уволили. Если я действительно нарушил закон, то почему нету уголовного дела? Втихаря отравить, приспать — это твои методы.

В тебе з головою все ок? Маєш довідку як у киви?

Code of Conduct
По якихось причинам Infopulse покриває цього розробника, закидала скаргами мій допис в LinkedIn що його забанили.

Де знайти пояснення поведінки інших робітників?

Окрім бану мого поста та моїх коментів під їх постом, складається таке враження, що це мені не ок працювати в одній сфері із тим прихильником російського миру. А співробітникам абсолютно ок в одній компанії або тімці. Я цього не стверджую, але виглядає схожим на те

Могли розіслати внутрішнього листа на PR-ників, SMM-ів й рекрутерів: «Честь компанії під загрозою». Прецеденти в ІТ вже були, але у іншої компанії.

Судячи з переглядів моєї сторінки то як мінімум hr та recruitmеnt відділи підключили

кого еще к тебе подключить? меня уволили из за тебя мрази. Давай встретимся и я тебе все обосную хто есть кто.

Схоже деякі ІТ компанії можуть прославитись так само як деякі церкви

та твои посты теперь везде. По всему интернету. Никто тебя не блокирует, ты все врешь, скриншотов наделал и гадишь. Давай поговорим лицом к лицу. Ты мне нагадил реально, так давай разберемся.

ты все врешь

ʼви всьо врьотіʼ

А підараса того звільнити не хочете? Якась гнила відмазка

від тебе таке чую, певно ти і є підарас. Гниле суспільство. Мерзота

Звільнили, значить заслужив

а чого це гімно досі не в днр/лнр чи не на росії. там де поважають рузькіх ? а ховається у Львові бандєровєць чи шо ?

як варіант )) мабуть на фсб працює в тилу врага

Максимум знищує Львівське у пабах

Вот, кстати, ещё один минус закрытых границ, любители русского мира не могут свалить в рашку)

чому ж не можуть. через окуповані території валили

Через зону бд? Как ты себе это представляешь?

Там про выезд с оккупированных территорий написано и то что он не работает. Опять же вопрос комфорта. Если бы им выехать было комфортнее, чем оставаться, мб желающих было бы больше.

Запоріжжя — Кам’янка — Васильївка.
Шлях працює в обидва боки.

Welcome

вероятность того что, пристрелят ? или мобилизируют в бандформирования или «армию народных республик»?

Элементарно. У меня сразу два ватных знакомых на своих машинах из Харькова свалили. Один в апреле вообще прямо через линию фронта и в рашку (причем, вроде как, в составе достаточно большой колонны и такие колонны там шли часто), второй в середине лета через Васильевку в лугандон.

я не имею никакого отношения к Росии и не поддерживаю российской агресии. Потому я туда не собираюсь и не собирался. Это вы вспомнили о Росии.

Не часто побачиш, щоб хтось оркостан з великої букви писав)

Підписатись на коментарі