Part-time в Україні в нинішній час

Привіт колеги,

хотілося б поговорити з тими хто має 2-3 роботи одночасно і для них це норма або принаймні не дуже важко. Кілька років назад працювала на фрілансі і вести 2-3 проекти за місяць не так вже й непосильно.

як оцінюєте стан ринку part-time в українських компаніях після початку війни?

Також важливий момент репутації і проєкту на який йдеш, скажу чесно ЗП на місці так далеко не першому.

Вакансій на 40-50 годин на тиждень в мене вистачає, а от тих хто готовий миритися з 20-30 годин якось мало стало ....

Шукала роботу минулого листопаду 2021, по Dou, Djini, сайтах типу «Робтиюа», кожна 5та HR готова була це розглянути і навіть кілька Техлідів погодилися на співбесіді на таку співпрацю. У наш час в усіх напрямках на part-time дуже скрутно або не там шукаю.

Хтось подумає «я одну роботу не можу знайти а ви хочете дві одразу, яка наглісь». Можливо ви на одній отримуєте більше ніж я на 2-х, тож не заздріть :)

В басні посередників про перегрітий ринок не вірю.

Також буде цікаво як ви шукаєте постійного замовника, якщо це не фріланс ?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

є партайм, але як на мене шітджоб пропонують

Розкажіть ваш метод пошуку парт-тайм, можливо тут дадуть поради ?
В минулому мені допомагала бесіда з рекрутером і наявність рекомендацій, після цих моментів, можна було починати говорити про не повну зайнятість.

был у меня тоже part-time до блекаутов, но после их начала сам ушёл, т.к. было очевидно что не смогу нормально выстраивать свой график. Щас вроде немного проще, по solidity бы взял что-нибудь дополнительно, но нет прежней уверенности в спокойной работе

працювати на 2х фултаймах, але автоматизувати одну із своїх робіт максимально, не обовязково щоб ця робота була в ІТ.

Работодателя тоже можно продать, если иметь хорошую сноровку

автоматизувати одну із своїх робіт максимально, не обовязково щоб ця робота була в ІТ.

Наприклад, DevOps + водій Uber на автопілоті. У пробках можна контейнери розгортати, а на трасі аналізувати секьюріті логи))

Були ж сервіси для part-time, спробуй розворушити Владислава з його parttimers.net

Djini

djinni.co настільки популярний, що конкуренти навіть викупають домени з одруками аби перенаправляти на свої сайти

То конкурентів гідних мало, які будуть випихувати з українського ринку на світовий, он Jobla вже тихенько припинила існування.

Компанії міняють полярність хитрожопості.

То кажуть тільки спд і тільки з території України
То їм тільки тих хто виїхав і тільки Європа

Ну і кількість бажаючих

@DOU / Djinny

а як можливо в вакансії таке ввести

done
Office/Remote на ваш вибір
business_center
Outstaff
explore
Україна, Сполучені Штати, Мексика, Канада
done
Лише кандидати з Європи

djinni.co/...​ription_notify_batch.html

Підписатись на коментарі