Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Як козак повер станцію у Німеччині купляв

Ще з літа почав замислюватися про альтернативне джерело енергії. В квартиру паливний генератор поставити складно, а ще його треба обслуговувати. Тому вирішив шукати повер станцію. Передивившись варіанти особисто мені стало зрозуміло, що найкраще відповідають моїм потребам два бренди — Bluetti та EcoFlow.
EcoFlow має представництво в Україні, але вже у листопаді на сайті бралися передзамовлення аж на січень. Тому вирішив не чекати а спробувати купити та привезти Bluetti з Європи.
Ось таку модель я вибрав: www.bluettipower.eu/...​luetti-eb55-power-station
На момент покупки вона коштувала 599 євро, а зараз — вже дорожче.
Купити щось за кордоном не важко, але залишається проблема з доставкою і розмитненням.
Але наш уряд дуже вчасно відмінив мито та ПДВ на генератори та повербанки, тому нам залишається купити товар та доставити додому.

З доставкою я майже не вагався — на мій погляд, найбільш прозорий та зрозумілий сервіс то є Міст (my.meest.us/ua). Я на їх сайті створив кабінет, отримав особистий номер для замовлень та адреси складів, на які треба оформити доставку з магазину, який має склад у Німеччині. Сам магазин зробив безкоштовну доставку на склад Міст у Німеччині.

Треба відмітити що магазин реагував достатньо повільно, оплата пройшла 15 листопада, а відвантажили тише 17 та надіслали мені трековий номер. Реально посилка поїхала лише 19-го й тут почалися проблеми. Локальний перевізник, який повинен був доставити цю коробку на склад Місту, раптом 21 листопада поставив статус неможливості доставки. Звісно я їм написав листа:

Достатньо швиденько вони мені відповіли що вони не можуть розпізнати цю локацію, чи то є моя домашня адреса чи якийсь офіс? Чи є там боковий вхід? А де саме дзвоник?.. Мені довелося писати їм розгорнутого листа про те, що то є склад ще одного делівері сервісу який повезе пакунок до мене в Україну, ще раз написав адресу, додав номер телефону складу й лише після цього потрапив до міцних обійм служби Міст у Німеччині.

Після цього мені виставили рахунок за адресну доставку з Німеччини до Дніпра. Знаєте скільки? Аж 9,25 євро! А уявляєте скільки би здерла Нова Пошта, при тому що пакуночок заявлений реальною масою 10кг?.. Отож! Неймовірно шарова ціна, чесно кажучи.

Далі вже я трекав номер через сайт Міст Експресс, але процес доставки там теж був повільним, краще це проілюструє ця картинка:

І ось 7 грудня до мене дозвонився кур’єр й трішечки пізніше під’їхав на адресу та за паспортом видав мою повер станцію. Сам пакуночок достатньо компактний, при тому що там була ще внутрішня коробка, тобто пакунок у пакунку.

Цікавий момент — на час прибуття в моєму будинку вже третий день не було електрики, й було дуже приємно, що станція була вже підзаряженою на 80 відсотків, тому одразу була увімкнута й почались випробування.

Отам зверху — то місце для бездротової зарядки девайсів, але в мене таких поки немає. Позаду блока є приємний ліхтарик для підсвітки приміщення:

Випробування ще тривають, зараз девайс працює на підзарядку ноутбука та тримання інтернету — оптичний модем та вайфай роутер підключені через ДБЖ до повер станції. Аналітично в мене виходить що інтернет він буде тримати десь годин 20-25. З систематичним підключенням ноута на дозарядку — десь 16-18.

Тепер чекаю коли дадуть світло, щоб дозарядити повер станцію й подивиться як воно буде тримати холодильник та керамічну нагріваючу панель що працює в еко режимі (це десь 100-300 ватт).
Життя продовжується, разом до Перемоги!

👍ПодобаєтьсяСподобалось17
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Приїхала моя Bluetti і виникло питання на мільйон — чи можна якось їм користуватись з стаціонарним компьютером, щоб коли є електричество, то компьютер живився від мережі, а коли поропадає — від Bluetti, і щоб це автоматично відбувалось? Може є якийсь девайс, що підключається до 2х джерел живлення — перше основне, а друге — backup і автоматично перемикається в разі зникнення електричества з головного на backup?

ций девайс вміє одночасно заряжатись та віддавати. тобто, підключили блюетті до мережі, а в блюетті — комп.
і все буде працювати, але зарядка блюетті працює гучно, там кулер, й буде задовбувати

Так, тут 2 проблеми:
— кулер занадто гучний
— згідно з FAQ на сайті, такий спосіб застосування буде набагато швидше псувати акумулятори

І третя проблема — зарядка 200Вт, якщо комп їсть більше, то вона буде розряджатись швидше ніж заряджатись. Або не встигати заряджатись поки є світло)

Придбав Mac mini M2 Pro, їсть 20-40В при чому дуже потужний, не можу нарадуватись в плані енергоспоживання...

Тоді норм, я під стаціонаром по дефолту розумію ПК з потужною відяхою який їсть сотні ватт:)

Можна, але буде зношуватись акумулятор. Я забив, відключення стаються досить часто, і акумулятор все одно циклюється на 20-30% кілька разів на день.

Може є якийсь девайс

rozetka.com.ua/...​ext=автомат вводу резерву
Зазвичай вони на велику потужність і досить повільне перемикання, без невеликого ДБЖ стаціонарний комп’ютер встигне потухнути.

Виявив ще один цікавий кейс.
Зазвичай, я пускав модем та роутер на УПС а його вже — на повер станцію. За такою схемою станція показувала 16-20 ватт розходу. Вистачало її десь на 8 годин.
Але останнім часом УРС почав себе погано вести, самостійно відключатися то ж я прибра його зі схеми підключення взагалі.
Й тепер, коли модем та роутер підключені напряму, то розход впав до 6-8 ват! Який УПС підступний виявився )))

Цікаво, а ви не додумались що УПС сам по собі споживає електроенергію теж?

так, але я не думав що настількі, — зазвичай він заряджений та не мав би постійно жерти багато для підзаряжання

там просто є компоненти, які потребують живлення і споживають його. коли я включав роутер і медіаковертор через упс — електроніка виключила його через півтори години, включивши пристрої напрям на акумулятор до цього упс (через кабелі) — ще тримало 10 годин

А ще дуже цікаво як там вимірювалася потужність. Бо косинус фі, він же коефіцієнт потужності, буває доволі підступним.
Але. Я буквально вчора провів цікаві досліди і за допомогою паверметра переміряв ланцюжок «пересидіти відключення світла на свинцевому акумі з інвертором, потім зарядити акум». ККД склав приблизно 51%. Паверметр спочатку на виході з інвертора, потім на живленні зарядного.

А яке відкриття вас чекає коли ви на пряму зі станції 12v подасте в обхід блоків живлення роутера та модема :D

угу, я підключив роутер від станції кабелем DC-DC, тепер показує споживання 0-3Вт

Мені десь випливало що перетворення 12v => 220v => 12v втрати 30%, але щось як на мене якісь ці 30% дуже вже жирні ото десь прямо на всі 70-80% 🤣

Мені десь випливало що перетворення 12v => 220v => 12v втрати 30%

ККД зазначають для блоків живлення і інверторів при максимальній потужності. Інвертор або ДБЖ на потужність 500 Вт буде запросто мати 10-30 Вт холостого споживання, що буде кратно більше за споживання роутера.

537Wh станції вистачало на 8 годин при споживанні в 20Вт*год?

це за умови що я її ще жодного разу в нуль не висажував, десь 8-9 годин та стопив

Виходить, що в неї насправді десь з 200 Wh?

А щодо таких, яка інформація/ставлення?
a.aliexpress.com/_EIN9YOb

посилання веде на aliexpress.ru/item/1005004989129595.html
домен сРУ якось не у тренді зараз

А якщо в браузері видалити рашиську, куди перекине?

по суті питання — китайські продавці часто-густо брешуть у цифрах.
там де вони пишуть 3000Вт може бути чесних 300Вт і на мою особисту думку — то є лотерея, я достатньо багато покупав на алі всякої дрібнички, але щось таке, що може бути небезпечним з певних умов — я б не брав. так думаю.
(відкривачка для тугих кришок банок, яйце різалка, мілкі юсб гаджеті — працюють без нарікань, а ще кілька футболок досі носяться, у тому числі «GTA: Vice City» у двох кольорах, звісно там коттоном мало пахне, більш синтетика, але за 120 грн. то є норм)

Я вашим шляхом, через Польшу, набрав своїм пауербанків Baseus від 1 до 1,5 тис. грн. за 65W. Зараз «листом щастя» прийшов Baseus лезо на 100W для ноута, продавці певним чином обходять обмеження, зазначая трек листа, пока посилка їде іншим шляхом. Як на мене гарні пристрої, фірма і ціна, в нас її зазвичай множать на 2-3.

А на якому ресурсі ви замовляли?

a.aliexpress.com/_EJgyraz
a.aliexpress.com/_EJntkgz
Приврав, 65W на 20000 під 2.5 тис., краще 100W взяти зараз, або 65w на 30000, той же рівень цін, але він важкий тягати. А так треба підгадати під розпродажі. І з Польші, щоб не маятися з сервісом meest, переадресацію зі складу замовляв на НП.

Лол, потри куки, бо сру це в тебе десь :)

«такий розумний, аж страшно» :)
так і є, інкогніто режим перекинув на англомовний сайт алі

Не знаю, мене на .com веде. Це, схоже, впливають попередні налаштування чи заходи на ali

640000mAh за 200 баксів ? Так Ah то напевно китайські ?

Сьогодні був цікавий кейс:
зламався замок на спільної двері в тамбур й ми з сусідом почали ставити новий. Але, стала необхідність дещо просвердлити, — а саме був блекаут! — тож я підключив до повер станції (700 Вт) дриль ударного (580 Вт)
Спочатку економив, не розганяв, тримався в коридорі 100-150 ват по індикатору, але потім скакнув на всі гроші на 350 ват десь на хвилину.
Станція автоматично увімкнула обдув!
Нічого ніде не вилетіло, всі отвори зробив, сумарно дриль відпрацював десь три хвилини й це ніяк не зачепило ресурс повер станції.

Замовив EB 70 ще 23 грудня, досі не відправили, а на сайті почали писати, що відвантаження у січні :( Як зробити повернення коштів? не відповідають ніде:(

Я замовляв 23 листопада таку саму, і після 5 тижнів очікування психонув і став скрізь їм писати, що відмовляюся від своїх замовлень, писав і на пошту і в фейсбуці і на їх форумі «Community» В мене було три замовлення — три станції. Після мого посту на їх форумі — модератор відписався, що не може таке запустити, але намагатиметься допомогти. І вранці вже замовлення скасували. Кошти повернули згодом. Але мені тоді обіцяли поставку аж в кінці Січня... А коли ж реально ваша буде? У березні??.

А пост в них на форумі я писав про те, що як вони сміють постити красиві реклами і рекламувати веселощі з зарядними станціями, чудові Christmas weekends, Happy holidays with power independence... і таке інше, якщо люди з України сидять без світла по 3 доби і купують станції аби хоч якось вижити і мати можливість працювати, поки в когось Happy holidays... Адже гроші вони отримали і не товару ні грошей.. щось таке.

у вас повернуло ту саму суму коштів у гривні чи була курсова різниця?

Повернули менше через те, що була подвійна конвертація. А точніше Приват вчинив одразу дві подвійні... UAH — USD — UAH EUR... Просто тому що їм так захотілось.

Так, це я, але далеко не за 58к. А що не так?

О, справді вже 58 )) але там теж в нього нормальний заробіток, бо Delta 2 (не стара Delta) без знижок з доставкою коштує на 7тис дешевше. Уявіть за скільки він її купив?

Мені відповіли через декілька днів, коли написав їм листа на [email protected]. Зараз відмінив замовлення, бо виглядає так, що EB3A вишлють десь у кінці зими. Подивимось, як оперативно вони рефанд коштів зроблять.

До речі, в Україні ціни на ці девайси вже стають більш-менш адекватні. Схоже, ринок швидко насичуєттьтся і ці девайси будуть продавати з дисконтом )

мені відправили нарешті, але
не на ту адресу))))))))

Ну що ж, мене поки що ігнорять. І станцію не відправляють, і рефанд не роблять. Здається, саме так виглядає пресловутий «європейський сервіс»...

Я ще в середині Листопада замовив Bluetti EB70 (для себе) та 4 шт EB3A (для хлопців), потім через місяць послав їх до біса і вимагав повернення грошей скрізь, де тільки міг. І на Фейсбуці і в Інсті, і на їх форумі community.bluettipower.com, і мені скасували замовлення і повернули гроші на протязі однієї ночі!!
Того ж дня на офіційному сайті Ecoflow замовив Ecoflow Delta 2 — і вже тиждень як приїхала. Також River 2 вже потрапили бійцям.
І все це через Нову Пошту

сервіс повне гівно. мені мали змінити адресу з нової пошти на мест, але відправили на нову пошту, уже їде їх доставкою, але через їх недбалість мені доведеться платити на 1000 грн за доставку (13кг) від мест, а 78 доларів на новій пошті.німецький сервіс...

А Ви VAT повернути намагалися?

а нащо воно мені?.. я ж як фізособа придбав товар, тим більш іноземець по відношенню до продавця

Я зараз теж намагаюся зрозуміти, що треба, щоб їхній ПДВ (VAT) повернути.

Мені з приводу повернення VAT відписали, що для повернення потрібен export certificate. Але такого у мене не має.

Придбав зарядну станцію на bluettipower.eu через Ukraine-Express з Німеччини (везлось і замитнювалось перед перетином кордону України в Польщі).
На коробці була наліпка експортного сертифікату CN22, де відправником і отримувачем був я.
Адресою відправника був вказаний пункт прийому Ukraine-Express в Польщі, моє ім’я та прізвище — латиницею, а вже отримувач — кирилицею та моя фактична адреса в Україні.

В підтримці Bluetti повідомили, що повернення VAT можливе тільки якщо в експортній декларації відправником будуть Bluetti, а отримувачем буду я. В такому разі буде зрозуміло, що посилка перетнула кордон з Україною.
Тобто, схема повернення VAT працює тільки для замовлень, в яких не використовуються проміжні делівері-сервіси (Ukraine-Express, Meest, NovaPoshta).

Щоб відмінити замовлення треба писати пару днів підряд їх сейлзам.Кошти повернули протягом 3х днів.

дивиться, що знайшов:
uusweetrbereye.com/products/id-1583
але це двусотватка, лише для роутерів, мобілок та ноута, але за 40 баксів та сонячна панель на додаток.. чи то може розвод?

не знаю, тікі шо нормально перейшов

demenkov@demenkov-HP-ProBook-440-G5:~$ ping uusweetrbereye.com -c4 PING uusweetrbereye.com (104.21.88.235) 56(84) bytes of data. 64 bytes from 104.21.88.235 (104.21.88.235): icmp_seq=1 ttl=58 time=99.3 ms 64 bytes from 104.21.88.235 (104.21.88.235): icmp_seq=2 ttl=58 time=9.28 ms 64 bytes from 104.21.88.235 (104.21.88.235): icmp_seq=3 ttl=58 time=9.63 ms 64 bytes from 104.21.88.235 (104.21.88.235): icmp_seq=4 ttl=58 time=9.56 ms --- uusweetrbereye.com ping statistics --- 4 packets transmitted, 4 received, 0% packet loss, time 3003ms rtt min/avg/max/mdev = 9.282/31.945/99.310/38.893 ms

Та сайт відкривається, просто пише що такої сторінки немає

IP Location Dnipro, Dnipropetrovska oblast (UA) [Details]
Host Name 93.170.44.48.nat-pool.soyuz.in.ua

вони трафік через cloudflare гоняють, можливо це з їх боку така дивовижна фільтрація

Это развод. Они рекламируются на Facebook.Сайт был зарегистрирован 05.12.2022

WHOIS : uusweetrbereye.com

WHOIS-сервис предоставлен регистратором доменных имен Imena.UA

Нижеследующая информация получена из открытых источников реестров соответствующих доменных зон.

Domain Name: UUSWEETRBEREYE.COM
Registry Domain ID: 2742653072_DOMAIN_COM-VRSN
Registrar WHOIS Server: whois.webnic.cc
Registrar URL: http://www.webnic.cc
Updated Date: 2022-12-05T07:28:12Z
Creation Date: 2022-12-05T07:26:41Z
Registry Expiry Date: 2023-12-05T07:26:41Z

У этих мошенников и другие сайты есть.

На жаль, моя Bluetti зникла десь в нетрях польського складу нової пошти і протягом місяця вони типу не можуть знайти. Постійно якісь обіцянки, відмазки та замилювання очей.
Вже навіть оформив заявку на повернення коштів.
Не рекомендую користуватись їхньою доставкою.

А напряму в Уkраiну Bluetti xiба не відправляє?

ніт, треба шукати посередника

У них на сайті пише, що працюють над цим, але це вони вже десь місяць «працюють»

Что лучше взять,anker 757 или delta 2? Я правильно понимаю,что у Deta больше шансов запустить ту же стиралку,чайник,микроволновку,чем у 757? Хотя буст и обоих есть,но дельта 1800вт,а анкер 1500 всего лишь. И анкер дешевле на 200 евро выходит.

Як я розумію, у Delta 2 там заряджання просто неймовірно швидке і нормальне охолодження. Але краще дивитися реально на те, наскільки реально отримати замовлення, бо на офіційному сайті Ecoflow пишуть що час очікування замовлення — 5-6 тижнів.
Ще є, Buetti, але я ще з 25 листопада вже чекаю і не ясно чи дочекаюся.

Для чого використовувати дорогоцінну енергію на чайник? Газу немає? Чи на пралку, можна ж пізніше випрати.

Є багато квартир, де лише електрика.

Туристична плита у поміч🤷‍♂️

Це ви про ті плитки, до яких балони коштують зараз від 100 грн? І балона вистачить на 3-4 кип‘ятіння об‘єму в 2 літри. І ще треба ще кухню провітрювати повністю.
Це якийсь дуже високий рівень комфорту, який можна дозволити собі тільки коли світла немає регулярно по 2 доби і більше. Тут зрозуміло, що іншого вибору немає.
А як світла немає до доби — то і від нормальної зарядної станції можливо вже і чаю зробити )))

ну так, все вірно. тому я купив одразу чотири балони ;)

на проме баллоны по 70-80 с доставкой укрпочтой, да у барыг эти баллоны уже по 120грн. Ну баллона достаточно разогреть еду, сварить кофе. Скворечники по 25 этажей полностью от электрики зависят, поэтому как-то приходится выкручиваться с газом и с китайской плитой

Продаються плитки у комплекті з балонами на 5-8 літрів, тих вистачить надовго.

До речі, серед їх користувачів, хтось може порадити «спеціальну організацію» у Києві, що може їх заправляти? Я знаю про перехідники і автозаправку, але чи по-людськи це в принципі робиться?

Я брав в Харківського виробника Golden Lion чи якось так. Зелені балони. ФОП Рудий. Там вони дають сертифікат, який можут захотіти на автозаправці, також в них є перехідники для заправки на автозаправці.
А так, якщо у вас вже є балон — просто треба дати заправщику трохи грошей і він знайде вам і перехідник і сектифікат в вас не запитає.
Але будь ласка, не купуйте балони виробництва сільського тракториста. Це ваше життя, не нехтуйте безпекою.

А щодо пересилки через Meest express — здається в них зараз катастрофа. Ні служб підтримки, ні посилок

Ні, тільки Meest China хоч щось відповідає, а Міст Експрес ще до війни були прірвою, яка не могла нормально сповіщати про стан доставки, а зараз тим більше

Навпаки, тепер у них є додаток, який сповіщає, так само як НП.
Замовляв у Британії пару тижнів тому — вже прийшло.

Якщо даних не внесуть, то це не допоможе. Просто не знаєш що відбувається з твоєю посилкою... Вони ніби її й не прийняли, і це так тиждень.

Незнав про це. Вперше користувався. Але після Миколая їх прорвало. За декілька днів і мені і знайомим посилки прийшли, хоча до того навіть не могли зареєструвати прийом посилки на складі в Польщі.

на али полно аналогов экофлоу и подобного www.aliexpress.com/...​tem/1005004991885559.html (сам не брал если шо)
что-то мне кажется что все эти девайсы собираются рядом же на тех же заводах, только хорошо раскручены

Я таке бачив к друга.На 1 квт, але не ясно яка там реальна місткість батареї і наскільки безпечно такою приблудою користуватись..Але реально працює,запускав при мені фен на максималці.

Тим хто не встиг купити, а хоче пошвидше рекомендую глянути в сторону Anker 757 (www.anker.com/...​2702782&ref=collectionBuy, продається за 1299 EUR зараз по промокоду WS24400), огляд — www.youtube.com/watch?v=Ejgd0wprJTU

швидко заряджається як EcoFlow
нормальна робота при 1500W, boost до 2400W
мінус — важкий — 19.9 кг як два відра води

Что лучше взять,anker 757 или delta 2? Я правильно понимаю,что у Deta больше шансов запустить ту же стиралку,чайник,микроволновку,чем у 757? Хотя буст и обоих есть,но дельта 1800вт,а анкер 1500 всего лишь. И анкер дешевле на 200 евро выходит.

А мені продали EcoFlow DELTA Mini за 55К грн., бо одразу після того самого першого блекауту це був єдиний подібний пристрій, який можна було дістати прямо зараз. Також купив два найдешевші автомобільні аккуми по 75Аг — покриють десь один заряд EcoFlow, якщо буде потрібно (так, планую аккумами заряджати саме EcoFlow напряму).

Кого цікавить, маю пару штук Ecoflow DELTA 2 в Німеччині, повністю нові

Подивився, їх вже й в Німеччині немає на складах, все розібрали. Найближча доставка — місяць
www.idealo.de/...​lta-2-669296-ecoflow.html

Замовляв сьогодні ecoflow 2000 ось тут: www.berger-camping.nl/...​uuJGJTlTQQKhoC878QAvD_BwE .
Пишуть, наче, в наявності.

Так він (Ecoflow Max) і на оф. сайті (de.ecoflow.com) є в наявності !

Пишуть, наче, в наявності.

Я дивився саме ту модель, що написали вище — Ecoflow DELTA 2

Блюветті довго заряджається. Ось топова штука
VigorPool Captain 1200W 1280Wh
До тисячі фунтів на UK сайті офіційному. Цікаво чим таке привезти в Україну? В NPShopping обмеження в 1к євро. Meest має обмеження?

та камон, там розетки 120 вольт так, є на 220, ок

Я оплатив ще 25 листопада. Сьогодні 11 грудня і вони ще нічого не відправили. Але замовляв EB70.

Я теж взяв цю модель 30 листопада, тоді на сайті писалось що відвантаження в Польшу буде 20-25 грудня.Зараз на сайті, пишуть що в Січні 2023. Хз як воно далі буде, можуть і refund зробити. Добре що вже є одна станція на 300w, хоч щось.

Також 25 листопада замовляв EB70, але ще не відправили

Я думаю нам чекати ще мінімум тижні два, поки тільки відправлять

Замовляв ЕВ70 24 листопада, вчора прийшов лист «ой сорі все розкупили, в січні з’являться». Пропонують робити рефанд або чекати.

А вони просто написали, чи скасували замовлення?

2-3 тижні, може більше :D

Вчора знайома з Германії писала їм в саппорт. В наявності, з можливістю відправити є лише ac200max

Нарешті відповіли їх сейлзи:
I’m sorry EB70 is out of stock temporarily and it will be back in stock in late January 2023.

Please don’t worry we will arrange the shipment as soon as possible when the goods arrive at our warehouse.

We will cancel and full refund you this order if you don’t want to wait for it.
Sincerely sorry for all the inconvenience caused you.

Вони зовсім нещодавно обіцяли початок Січня.. теперь кінець... тобто ми отримаємо їх не факт, що в кінці лютого... Це не нормально...

Ажіотаж дикий, що тут поробиш?

У Варшаву з Німеччини доставили рівно за тиждень. Доставка безкоштовна.

Можно было и екофлоу в Европе заказать, цена ± но время зарядки выигрывает

Про растаможку Мист вообще не говорил? Потому что новая почта говорит что им пофиг и они растамаживают

у середині листопада я дзвонив в їхню підтримку за це, й вони сказали що розмитненя буде й вони виставлять рахунок. Але в грудні бац! й просто привезли

Який номер підтримки?
Зробив замовлення ,а у відповідь тиша!((

Богів вам у допомогу. В мене є цілий топік де описано як працює МістЕкспрес і не тільки ))

В EcoFlow за однакову ціну зазвичай ємність програє.

eu.ecoflow.com/...​ro-portable-power-station

Дороже не намного, но больше
Аналог как в топике на 512 стоит 599
Блюэтти хорош, но когда свет дают на 2 часа днём и 2 ночью то он проигрывает в зарядке

Замовляла EcoFlow в Польщі з доставкою новою поштою, мито не платила. npshopping.com/...​ti&utm_content=1628067489

Нема вже екофло в Європі. Айтішники розкупили. Нові поставки в січні-лютому.

На официальном сайте ещё есть

Есть-то есть, но после покупки мне радостно пришло письмо что поставка ожидается в январе.

Треба відмітити що магазин реагував достатньо повільно, оплата пройшла 15 листопада, а відвантажили тише 17 та надіслали мені трековий номер.

ахах повільно... оплатив 27... сьогодні 11. Глухо як у танку.

сервіс то є Міст (my.meest.us/ua)
Після цього мені виставили рахунок за адресну доставку з Німеччини до Дніпра. Знаєте скільки? Аж 9,25 євро!

В них на сайті написано 8.18$/кг 🤔

настав черговий блекаут, підключив до станції окрім усього іншого монітор — DELL UltraSharp U2417H.
Він тягне 18 ватт. Оце я розумію енергозбереження, мойо увоженіє!

цікаво, спробую потестувати під навантаженням (бо в мене було режим серфінга «в інеті хтось неправий»)

iMac 24-inch M1 — 15Вт (разом із підключеним телефоном на зарядці).

LG UltraFine 27UL650-W (27″ 4К) теж 18 Вт (або трохи менше менше, якщо темна картинка).

Проявилась неприємна особливість батареї — девайс видає у повітря деяку кількість неприємного запаху, тому приміщення потрібно бути провітрюваним. На морозі постійно провітрювати буде складнувато.

та ні, кіт розумний ))) я читав на сайті блюетті що такий тип акумуляторів може у процесі роботи давати випаровування й тому треба вентильоване приміщення.
тому заряжаю у кухні біля привідкритого вікна

Это блюетти испаряет? Разве там не герметичная батарея, может это самовнушение или совпадение какое-то?

тоже странным очень показалось, у меня agm-батареи и то никаких запахов, а тут целый «лакшери стейшн».
Хотя я за те же деньги как раз-таки взял к батареям генератор

там в інструкції написано — що він більше аутдор, й потрібне провітрювання чи недовгий час роботи індор.
закриті аккуми — то в серії Хоум Баттері Бекап, де ціни стартують від 2к євро

ну що, вивітрилось?

це якась їзда по вухам наївним айтішникам. Всі літійзалзофосфатні батареї герметичні, хоч можуть і мати клапани для скидання тиску. Скидання же тиску відбувається, щоб батарея не рванула. До цього стану вона зазвичай вже суттєво вздута. Але таке трапляється хіба що при спробах заряду-розряду великим струмом. Великий — це зазвичай більше за 1С — номінальну ємність батареї. у вашому випадку — 24А.
Хіба що ви стабильно вижимаєте з неї максимально робочі 700 Ватт, але таке важко не помітити, адже девайс розрядиться в ноль хвилин за 40.

наче все добре, заряджаю на кухні при відкритому на провітрювання вікні, коли працює — запаху вже не видає

або вас сильно надурили, або....
ті акуми, що у специфікації — герметичні і при заряді не дають жодних запахів ні при штатному заряді, ні при розряді.

так що, якщо виникає потреба відкривати вікно — задумайтесь.

я взяв цю інфу з їх інструкції, також на сайті є таке:
imgur.com/a/WCyMwC9

знайшов ось це:
“Make sure the place where you are using the unit is well ventilated and spacious.”
“Battery fluid is corrosive and may be toxic. If a battery leaks, keep the leaked fluid from
touching your skin, eyes, clothes, or other surfaces. Immediately flush the affected areas
with water, or seek medical help.”
таке відчуття, що зкопіпастили звідкілясь.

ось так пишуть інші джерела:
prnt.sc/hQnFC2ucg0Ry
prnt.sc/NdSg6UPkGRiu
prnt.sc/pKwwN3q0kEcg
prnt.sc/s5aFt7wZ3EoC

про вологопроникність — це стосується любого девайса без захисту від вологи.
але ви ж не відкриваєте вікно коли вмикаєте мікрохвильовку? вона також не захищена від вологи.

дуже цікаві посилання про батареї, дякую.
а про вологопроникність — то скоріше за все перестраховка від виробника, бо Е55 все-таки аутдор, щоб тупі користувачі не залишили поверстанцію під дощем поки вони бухають у фургончику

Свіжий китайський девайс поки не вигорить всередині, буде смердіти.

Включаючи китайські автівки :)))))))

Пластик пахне (ймовірно в блоці живлення), через тиждень все буде ок.

ну дай то Боже, дякую!

ну що, вивітрилось?

це якась їзда по вухам наївним айтішникам. Всі літійзалзофосфатні батареї герметичні, хоч можуть і мати клапани для скидання тиску. Скидання же тиску відбувається, щоб батарея не рванула. До цього стану вона зазвичай вже суттєво вздута. Але таке трапляється хіба що при спробах заряду-розряду великим струмом. Великий — це зазвичай більше за 1С — номінальну ємність батареї. у вашому випадку — 24А.
Хіба що ви стабильно вижимаєте з неї максимально робочі 700 Ватт, але таке важко не помітити, адже девайс розрядиться в ноль хвилин за 40.

Підтверджую, взяв поганяти ac200p, кулери видають помітний запах. Більше схоже на запах силіковоної ізоляції на кабелях чи каптонової стрічки, але як для гаджету з такою ціною подібна якість сборки здивувала.

В квартиру паливний генератор поставити складно, а ще його треба обслуговувати. Тому вирішив шукати повер станцію.

просто гениально плть {facepalm}

тю, а шо вже не так?..

генератор и батарея, разницу не видите?
Что делать с батарейкой своей будете через неделю полного блекаута?

та я бачу, але я не ставив собі задачу пошуку рішення для здобуття електрики протягом тижня блекауту, мені потрібно швидке рішення для короткотермінових відключень, й воно мені підходить.
Сьогодні вирубили світло на чотири години, я посадив модем та роутер на повер станцію й діти продовжили свої дистанційні заняття в школі з можливістю підзарядки ноутбука. Мені достатньо.

А як думаєте, якщо тиждень повністю без електрики, чи будуть працювати насосні станції і подача води у квартири/будинки?

конечно не будут. Но и частных домов на всех не хватит. Поэтому специальные газовые обогреватели.

Від котрих угорить кожний третій споживач, бо за безпеку в нас люди думають тільки коли сват/брат/etc здох від такої хрєні

слово «специальные» прочитали же? Ну и да, всё равно такие случаи тоже будут, а какие ещё варианты. Как минимум на ночь их не оставлять включёнными, разумеется. Открывать окно на пару минут периодически тоже придётся в любом случае.

слово «специальные» прочитали же?

Якщо мова про парапетні конвектори, то там не все так просто з встановленням, хоча це єдиний більш-менш безпечний варіант. Якщо йдеться про яківь девайси без відводу вихлопу на вулицю, то це

Від котрих угорить кожний третій споживач

як раз те, про що я писав. Особливо враховуючи той момент, що у більшості квартир немає окремої вентиляційної шахти, а висять по 2-4 квартири з різних поверхів на одній, тобто вихлоп може піти у верхню, якщо з тягою не дуже.

А з генератором, коли черги по бенз будуть кілометрові?

Генератор легко переробити на споживання газу, в тому числі і природнього

я дико вибачаюсь, але що таке «неприродній газ» тоді?

дякую, знайшов інфу, якось воно повз мене пройшло, але тепер я міцно знаю що:
Основну частину природного газу складає метан (CH4) — до 98 %.

Природній — той, який в газовій мережі. Наразі, це самий дешевий варіант, 8грн/м3. Балонний (той, який заправляють в авто) — близько 30 грн/л — я зараз таким користуюсь. В мене генератор 3 кВт, середня навантаження в мене до 1кВт, розхід — 1л газу на годину

Чи працює він як ДБЖ? Тобто чи може він бути постійно підключений до розетки і живити прилади від мережі коли світло є, а коли зникає перемкнутися на акум?

Так, може. Але в нього БП зарядний з кулером, він нудить, за цілий день може набриднути

В мене екофлоу, пробував теж використовувати як безперебійник. І він кулер не вмикає якщо підключений до мережі. Бо при зарядці кулер досить шумний

У мене такий же. І так і ні. Наскільки я бачу, він не пускає напряму, а всерівно дає струм від батареї і потроху її підзаряджає. Думаю, треба дивитись на стані моделі

Чув блюветті тупо ложить на покупців, бабки заплатили і ніякої відповіді. Техпідтримка починає щось робити тільки коли скасовуєш замовлення.
Нагадує офіціалів екофло в Україні, переплату на січень зістригли і сиди чекай хз чого. Трубку не беруть, в чатах не відписують.

Теж саме. Оплатив Bluetti ще 27 лист. Статус замовлення не оновлюється. Надіюсь в цьому році хоч відправлять

22 листопада оплатив, 4 грудня відправили, 8 грудня прийшло на склад міста — міст поки мовчить
тому так, це не дуже швидко

скоріш за все після відміни мита та ПДВ поперли замовлення

Аналогічна проблема. 26 листопада оплатили, статус замовлення unfulfilled, написали вже 2 імейла їм в сапорт — поки що тиша, але очікуємо. Якщо до середини місяця не буде апдейтів — також скасуємо замовлення :(

А як скасовувати? В замовленні не бачу опції, хіба чардж бек робити через банк. Так само тиша по замовленню

Повно те саме, оплатив 25 листопада і мовчать. Але на e-mail відповіли. Кажуть що вони намагаються, але не дуже в них це виходить. Ну будемо чекати, може там і справді виробництво не може забезпечити наші потреби )) Але мене теж цікавить питання, як зробити скасування замовлення? P.S. Платив через PayPal.

Йой, в них з’явився апдейт на сайті. Пишуть, що шипінг тайм саме для цієї станції (EB70) — Jan. 2023. Не досить зрозуміло, чи це лише для нових замовлень, чи то для усіх.
Щодо ж кенцелу замовлення — пніть, якщо хтось знайде як це можна зробити, ми сплачували просто з картки Привату

Я замовляв 23 листопада таку саму, і після 5 тижнів очікування психонув і став скрізь їм писати, що відмовляюся від своїх замовлень, писав і на пошту і в фейсбуці і на їх форумі «Community» В мене було три замовлення — три станції. Після мого посту на їх форумі — модератор відписався, що не може таке запустити, але намагатиметься допомогти. І вранці вже замовлення скасували. Кошти повернули згодом. Але мені тоді обіцяли поставку аж в кінці Січня... А коли ж реально ваша буде? У березні??.
А пост в них на форумі я писав про те, що як вони сміють постити красиві реклами і рекламувати веселощі з зарядними станціями, чудові Christmas weekends, Happy holidays with power independence... і таке інше, якщо люди з України сидять без світла по 3 доби і купують станції аби хоч якось вижити і мати можливість працювати, поки в когось Happy holidays... Адже гроші вони отримали і не товару ні грошей.. щось таке.

хз, 18 листопада замовив AC200P з доставкою в Братиславу, 22 відправили через GLS, 25 мені звідти передали рейсовим автобусом, 26 була в Чернівцях.

Скільки обійшлась доставка рейсовим автобусом та чи передавали його в оригінальній упаковці? Не було питань на митниці? — штука недешева...

водій взяв 60 євро за штуку (22 кг), мав роздрукований інвойс, питань не було. Оригінальну упаковку попросив викинути, бо займало набагато більше місця в багажному відсіку.

Тобто все пройшло без додаткових митних платежів?

світла вдома досі немає, прийшов до друзів, поставив на заряд, за півтори години зарядився з 20 до 60 відсотків

+EB3A іде без шумного БЖ, який гудить як фен на середній потужності при зарядці.

а в Україні мамкіни бізнесмени продають їх вже по 600 за штуку(

поліз на ОЛХ з запитом на ев-55, а там просто апофігей апофеоза барижнічєства на дефециті: www.olx.ua/d/uk/list/q-bluetti-eb-55/
накрутки місцями до 20к, «безкультуріє блд...»

В мене знайомий нещодавно штук 10 подібних відправив в Україну з Німеччини. Позбирав замовлення у друзів, потім купив все і відправив перевізником. Гадаю, зараз усі так роблять.

Очень маленькая емкость за такую цену. В Польше за 450 евро можно взять LiFEPO4-аккумулятор на 1080 Вт*ч. Останется только зарядку и инвертор к нему прикупить.

А пан не буде такий любязний привести ціни на ці «дрібниці», думаю пана чекає багато сюрпризів ... Багато сюрпризів з нулями ...Ну або «махровий Китай» з доставкою на весну ...

саме так. нормальний інвертор-чарджер, який зможе зарядити цей аккум за 3-4 години — 1000-1500$ в залежності від потужності (я розглядав від 2кВт, бо менше брати для аккумуляторного домашнього сетапу нонсенс). виходить, що при ємності до 3 квт*г ціна на сетап була більша, ніж у екофлоу.

21000 + 5900, килловаттная зарядка, чистая синусоида, сквозной ноль
www.leoton.ua/ups-fort-xt36a.php

там ще батарею треба докупати, але дуже непогано за характеристиками

Да, это ответ на предыдущий вопрос, батарея возможна до 10 Квт.ч

Футер каже, що сайт застряг у 2021 році

Акционное предложение! Скидка до 15% на аккумуляторы 2015 года выпуска. Количество ограничено.

Ви там недавно щось купляли?

Собсно, я слабо вірю що таке золотце зараз там можна купити за такі гроші — 40-60 к ось це буде ближче до реальності...

Да, они продают бесперебойники и апгредживают предыдущие модели. Покупал правда летом.

Ну и раздел новости довольно свежие, заказов у них обычно на пару недель вперед
www.leoton.ua/news.php

Літом... Згадала баба як дівкою була: літом мій «гєна» йшов за 20, зараз тільки свисни і за 40 заберуть навіть «слєхка б.ю»...

кроме того, что отписали остальные участники (про сайт 2021 года, наличие, и прочее) — дополнительная «вишенка»: зарядка 10А. трёхкиловатчасный сетап она будет заряжать 8 часов. при этом написано «мах20А» не знаю в каком режиме и как долго, 4 часа приемлимо. но вроде-как база — 10А. а 8 часов это уже не для Киева, и тем более не для городов, где дают на 3-4 часа в сутки

Китайский инвертор на пару киловатт — 50-80 баксов + автомобильный зарядник на пару десятков ампер еще сотня.

1. скільки часу це все буде заряджатися
2. Що по синусоїді і нулю в китайського інвертора ? Особливо цього за 50 баксів — я вам без тестів скажу: в цей інвертор можна включати тільки ті прилади які вам дуже набридли, але поки працюють то рука не піднімається викинути.

Описаний вам сетап має місце якщо:
1. у вас є два таких акуми, а краще три: один працює, решта «збирають заряд» по періодами дві-три години електрики
2. інвертор видає чистий синус (тоді ви зможете включити насоси і холодильники) і має наскрізний нуль (тоді 90% котлів не будуть падати в помилку «загасло полумя»)
В іншому випадку у вас буде дуже великий акум до якого ви підключите 3 лампочки ... Ну такоє ...

там есть инверторы с чистой синусоидой, и они не 50-80 баксов, а подороже. А втыкать девайсы в инвертор с модифицированным синусом это да, долго не проживут

мені не потрібен акумулятор, мені потрібне готове рішення з зрозумілим керуванням та сертифікованою безпекою

Ок, у мене сертифікований ДБЖ з синусоїдою з сертифікованим AGM акумом.
Звісно рішення не готове, бо треба з’єднати аж дві клеми.
Завезене з Польщі. Вдвічі дешевше при більшій ємності.
Але так, з вашим ходити по сусідах буде простіше

У мене теж — проблема в часі зарядки: Свєта панянка вередлива, може заходити 2/4 ....

Час зарядки який? В 1-2-4 години вкладаєтесь до 100% зарядки?

В теперешній графік включень спокійно вкладаюсь. При теперешньому графіку відключень аккум висаджується в середньому відсотків на 30.

это аналогично как в квартире ремонт делать — кто хочет, работает с индивидуальными мастерами и экономит кучу денег, а кто не хочет заморачиваться нанимает бригаду под ключ с переплатой 2-3 раза.
Так и с ИБП-инвертором не хотят париться и неэстетично будет выглядеть паук из проводов
Вы бы ссылочку на свой ДБЖ дали

І скільки часу то чудо буде заряджатись? А мобільність є?

Підписатись на коментарі