Спільното, ми зібрали 16 156 309 грн на дрони для «Азову»! Дякуємо

4 листопада ми відкрили черговий великий збір DOU — з амбітною метою зібрати 15 млн на 80 дронів для «Азову». Фонд KOLO — наш партнер у цьому зборі — ініціював та зайнявся закупівлею і доставкою дронів. Не будемо приховувати: над тим, щоб зібрати кошти, довелось добре попрацювати всім нам.

І сьогодні нам вдалося! Дякуємо, неймовірна ІТ-спільното України! Тепер за допомогою цих дронів військові будуть деокуповувати нашу країну. І ні вони, ні ми не зупинимось — нам потрібна тільки Перемога.

Разом — ми переможемо! Так тримати!

Фонд KOLO прозвітує про закуплені дрони, а ми опублікуємо звіт.

А тепер — ділимось аналітикою збору:

💳 На жаль, кількість транзакцій підрахувати складно: крім основного збору, ми організували благодійний стрім, розіграш Macbook Pro M2 з SPD-Ukraine, фанову «битву» між тестувальниками та розробниками (вибачте :), і на кожній активності були окремі монобанки. Спеціальна подяка — блогеру OLDboi за його нереальну підтримку — разом зі своєю спільнотою він зібрав і передав 785 901 грн.

💰Середній донейт — 1 204 грн
💰Найбільший особистий донейт (не від компанії) — $ 5 000. Загалом, три топдонати — 5 000 USD і ще два донати по 100 тис. грн — це 2% від усього збору.
💰Найменший донейт — 1 грн. 94% донатів — менше еквіваленту $100, але сума цих маленьких донатів — 57% від суми, зібраної від приватних осіб.
💰"Магічні донати" — 23 456 грн, 22 222 грн, 55 555 грн. І 20 донатів по 1 024 грн.

Окремо дякуємо компаніям, які долучилися до збору: Reenbit, Djinni, Work.ua, Valtech.

Дякуємо! Попереду — нові збори на Перемоги! І одного дня... ми опублікуємо топік з єдиним словом — «Перемога».

👍ПодобаєтьсяСподобалось21
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Пам’ятаю що цей збір застряг на 12 млн, а потім він зник. Я лише пару днів не заходив на доу. Що там сталось? Чи мене підводить пам’ять?

Ми дозбирали більше 13 млн, а потім — запустили розіграш (dou.ua/forums/topic/41100) та битву банок (youtu.be/MXBhZpk0ZZ8). Коли побачили, що зібрали, приховали збір на користь нового (ППО — dou.ua/forums/topic/41136) :) Сьогодні розіграли макбук і переказали кошти з банки. Офіційно закрили збір.

клас, дуже чекала на результати, а скоріше хотілось дізнатися на скільки дронів купимо більше, трохи не вгадала, бо таки 86, а не 85, проте тут я навіть рада програшу.
ЗСУ — ваш хід!

Спільното, дякую! DOU-комʼюніті знову довело, що ми усі патріоти і віддаємо заради Перемоги усе.
Ми в КОЛО робимо можливе і не дуже, щоб на найкращих умовах привезти дрони і доставити їх ССО! А далі чекаємо улюблені відосікі із дронів, як влучає арта... або дрон скидує «пламЄнний прівЄт» окупантам.

Ура, ми це зробили!

P.S. «86 з 80 дронів» та «107.7%» — це дуже по-програмерськи вийшло :). Хто ніколи не писав прогресбар, у якому «102% файлу завантажено» — нехай перший кине в мене камінь :)

Підписатись на коментарі