×

Теорема CAP у супермаркеті

Знайшов баг на касі у супермаркеті Novus. Якщо світло на районі вимикається під час друку першого маленького чеку, то на телефон приходить сповіщення про успішну оплату і тому тебе відпускає додому з покупками навіть покликаний спеціально для перевірки старший касир. А вночі приходить карієс SMS про відміну списання коштів, тобто уся гулянка за рахунок закладу.

Перше питання: що це за керування транзакціями таке? Якщо вже списало гроші, то списало — нашо тоді потім все відміняти? Тим паче, що є чек, згідно якого оплата нібито пройшла. Чи можна так само зняти гроші в банкоматі та витягти його з розетки, щоб він все «скасував»?

Друге питання: що з тим робити? Один менеджер з банку сказав, що робити нічого мені не треба. Інша менеджер сказала, що можна спробувати допомогти супермаркету знайти відхилену транзакцію за часом та сумою.

PS: Завітав до того супермаркета, в результаті знайшли мій чек, зробили копію, потім на інфокасі по тій копії у ручному режимі створили ще одну копію для оплати і я її оплатив.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Таке є всюди, тобі ніколи не привозили чуже замовлення в якомусь глово? (в таких випадках вони повертають тобі гроші за твоє замовлення яке десь заблукало).

Їм просто дешевше якусь малу частину прибутку втратити, ніж витрачати час своїх девів щоб полагодити систему і ще потім платити за сапорт додаткової складності бізнес логіки.

Just business деколи працює в плюс :)

а ще вирити землянку з тривожною сумкою і пунктом незламності _)

ні один бізнес до такого не готовий (окрім тих де регулятор зобов’язав, наприклад медицина?)
від форс-мажорів (війна, та її наслідки) ніхто в нормальних обставинах не страхується, це «неможливо» (дорого)
повільна реакція на зміну обставин, це «проблема» бізнесу, але друга порада (ви можете допомогти, якщо є бажання) досить слушна

UPS як на мене доволі базова штука яку всі встановлюють за замовчуванням, будь то мій ПК де я ризикую хіба що втратити прогрес у грі, чи якась постсовкова контора в якій тьоті бухгалтери спочатку навіть не розуміють що це за штука така

Я так один раз в поїзді проїхався безкоштовно, до мене ніхто не звертався з цього приводу, я і забив. З Болтом теж було раз — але там виставили рахунок повторно. В принципі це не твоя проблема, не бачу сенсу сильно паритись.

Підписатись на коментарі