Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Про розробку браузера

Підписуйтеся на Telegram-канал «DOU #tech», щоб не пропустити нові технічні статті

Привіт, суспільство DOU!

Хто спеціалізується на темі розробки браузерів, підкажіть будь ласка:

1. Скільки приблизно буде коштувати і скільки займе по часу розробка браузера на основі chromium? Хто потрібен за стеком в команду?

2. Чи є компанії, які розробляють подібні браузери на замовлення чи продають готову розробку? (порекомендуйте, якщо про такі чули)

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Не специализируюсь, но

1. Разработчики браузерных движков (и компиляторов) — чуть ли не самые дорогущие разработчики на рынке, опытные разработчики браузеров — штучные специалисты. Очень и очень много денег, в общем.

2. Google (Chrome -> Chrominum), Apple (Safari -> WebKit), The Browser Company (Arc -> Chrominum), Brave, Igalia. Навскидку

Где в ОП речь о разработке движка вообще?

Написать нескучную обёртку для QtWebEngine или Electron любой школьник может.

Десь пів години, щоб підібрати набір аддонів та веселу тему ;)

А якщо я хочу для своєї матері плагін для хрома — віртуальну клавіатуру — щоб у неї були такі літери щоб навіть напівсліпий без окулярів побачив яка буква?
Чи може вже є такі?

чем стандартная клава от винды не подходит?

Мені потрібно щоб люба буква розміром 10 сантиметрів на 10 сантиметрів була. Звісно так у ряд поміститься не більше 3-5 букв. Тобто треба якось продумати доступність всіх 250 — перелистувать сторінки якось. Пагінація. Чи інший пошук. Думаю над цим. Великі букви потрібні. Велетенські.
P.S. mouse pointer too. more more very bigger then maximum winmousepointer

Скільки приблизно буде коштувати і скільки займе по часу розробка браузера на основі chromium?

Тьфу. Мне-то казалось, речь пойдет о разработке с нуля на собственном движке, а тут очередной рескин «Хромиума».

речь пойдет о разработке с нуля на собственном движке

Є думка що таке наразі взагалі неможливо. Бо у вебі і, відповідно у існуючих браузерах, вже стільки насрано що насрати таку саму кучу незалежно не здається можливим.

Очень зависит от того зачем нужен броузнр новый

Навряд чи багато хто мав з цим справу.
Підтримаю Дениса — усе залежить від того, що хочете змінити. Оно в Яндексі браузер на базі Хроміуму вже 10 років, мабуть, роблять кілька команд.
Самого коду там дофіга (мільйони рядків), тому просто С++ програміст «з вулиці» невідомо скільки буде в ньому розбиратись, і може поламати.

Підписатись на коментарі