Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Сервіс, який допомагає писати як нейтів спікер

Доброго дня, спільнота!


Мене звати Дмитро. Я хочу поділитися з Вами сервісом, який я розробив спочатку для себе, а зараз відкрив відкритий доступ. Я працюю Тімлідом у міжнародній компанії і за обов’язком служби мені доводиться писати багато тексту англійською. Це email, повідомлення в Slack, відгуки на інтерв’ю, job descriptions, user stories/acceptance criterias, performance reviews, тощо. Це мені важко давалося, тому що я людина технічна, а не гуманітарна) Та за допомогою штучного інтеллекту, який розвунився в останні місяці, цей процес значно став легшим. Адреса сервісу — easy-peasy.ai.

Зараз додано 70 різних темплейтів, і я постійно додаю нові. Сервісом можна користуватися безкоштовно, є платна передплата, якщо потрібно генерувати багато тексту. Сподіваюся цей сервіс буде корисний спільноті DOU, оскільки багато хто працює на зарубіжні ринки.
Буду радий будь-яким відгукам та побажанням.

Дуже дякую.

👍ПодобаєтьсяСподобалось6
До обраногоВ обраному5
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Підтримайте мене, будь ласка, на Product Hunt 🙏 www.producthunt.com/posts/easy-peasy-ai

Ой, а мона так зробить, шоб ти йому даєш закаляний непотрібними англіцизмами український текст, а воно видає нормальний український текст? Типу перекласти середньостатистичну статтю на ДОУ українською.

😆. є такий темплейт для англійської easy-peasy.ai/templates/eli5. потрібно спробувати як він працюватиме для української)

Крутий сервіс, приємно бачити indie developers в комюніті)
Які основні джерела трафіку?

Прикольний сервіс. Колись гуглив приклади напр фідбеків. Ваш сервіс їх теж генерить, але поки що для мене, як для юзера нема різниці, чи нагуглити приклади, чи згенерити в вас.
Було би круто, якби можна було нагенерити не просто рендомний фідбек, а використовуючи надані мною ключовики.

Дякую! Який темплейт Ви пробували? Для всіх є можливість задати ключові слова та тон, які будуть використовуватися AI для генерації відповіді.

Додав додаткове поле та задеплоїв :-) : What to include in the recommendation?
Приклад:
Name: Peter Parket
Company: Amazon
Job Title: Frontend Developer
What to include in the recommendation?: Implemented new build tool based on Webpack, fixed CI/CD pipeline. Migrated project to Tailwind CSS

Generated outputs:
1) “I had the pleasure of working with Peter Parket as a colleague at Amazon. He is an extremely talented Frontend Developer and was instrumental in the successful implementation of a new build tool based on Webpack and in resolving the CI/CD pipeline. In addition, he was involved in the migration project to Tailwind CSS.

Peter is highly organized, has excellent problem-solving skills and is a great team player. He is able to work under pressure and deliver results on time.

I highly recommend Peter for any Frontend Developer position. He has a great work ethic and is always willing to go the extra mile to get the job done.”

2) “I had the pleasure of working with Peter Parket as a colleague at Amazon. Peter is an excellent Frontend Developer who exceeded expectations during his tenure.

He implemented a new build tool based on Webpack which was a huge improvement for our team and he also fixed the CI/CD pipeline. Additionally, he successfully migrated the project to Tailwind CSS, making it much more efficient to develop.

I highly recommend Peter for his technical expertise and his ability to take on any challenge. His attention to detail and commitment to success makes him an asset to any team.”

Дуже кльово вийшло! Але вичитка все одно потрібна. Там наприкінці в першому варіанті, схоже, ліпше було б project migration, а не migration project. Але полегшує життя однозначно 👍

Дякую. Схоже AI подумав, що migration project це як сам проект)

Крутой сервис! Только вы не учли один аспект. У вас есть возможность нагенерить 1000 слов в месяц, причём бесплатно только на английском. Нужно сделать бесплатно на украинском без ограничений. Как мы все знаем, тут через одного пишут через гугл-переводчик, который кстати бесплатный для всех языков и без ограничений. Ну так вот. Если хорошо натаскаете сервис на работу с украинским языком, это значительно повысит качество и нэйтивность выдаваемых повсюду текстов на украинском, а также заметно увеличит востребованность вашего сервиса.

тут через одного пишут через гугл-переводчик

Не понял 🤣

Не понял 🤣

Ничего страшного, бывает, не отчаивайтесь. Просто сидите с умным видом, и всё.

Lol. В чем проблема выучить грамматику и нейтивспикеры сами ее не знают и используют самую простую

Я вчив англійську у школі. Працюю в англомовних компаніях вже більше 7 років і все одно є прогалини) AI спрощує та прискорює процес значно)

В мене є знайомий з Wales.
У нього щвичка писати такима обертами та словами, що ну його в сраку🤣

Можна спробувати темплейт «Explain Like I’m Five» :-)

Проблемы нет)
Просто лень писать простыни.

Якщо це можна автоматизувати, то чому б це не зробити)

А не хочешь спробувати схему монетизації взяв за основу прояв вдячністі?
Це коли ти ставиш лінк на результат по якому можна буде менш чим за 10 секунду перевести тобі 1 цент

🤔 а є приклади, де це вже реалізовано?

Не знаю :( Це мені з тиждень ввижається у різних варіантах. Може прийшов час імплементаціїї цього.
Але — це все заборонено напевне. Я думаю, зараз у інтернетах не можна анонімно розраховуватися наліком. Налік у ІРЛ це найбільш швидкий та анонімний засіб збагачення та розрахунку. Ось я і думаю — а чого ж він так заборонений у інтернетах?
Що це за сім печатів такі?
Бо інакше напевне вже б розбагатіли ви. Міттєвими проявами вдячності. Бо часто виникає бажання, погодьтеся, якщо щось спрацювало як треба — віддячити...

Я знаю, є проект www.buymeacoffee.com, через який можна приймати донайшн. Начебто схоже про що ви пишете.
У моєму випадку найкраща подяка — це оформлена передплата на сервіс)

Я думаю що «вдячність» це найбільш реальна мотивація. Виникає міттєво, опиратися важко. Але виникає після успішного застосування. Наприклад, якби ваш сервіс видавав степ-бай-степ-мануал встановлення тимвивер на убунту22 я б захотів віддячити лише після вдалого проходження цього мануалу. Але це бажання у мене б корелювало із часом проходження нового квесту — «переведи цьому сервісу 1 цент залишившись анонімним і не прив язуючись до нього навічно ні ємейлом ні логіном ні двофакторною »
Саме це найбільш децентралізований варіант який у нас зараз у тренді всього.

Я спробував Custom Generator — “Write step-by-step guide how to install Teamviewer on Ubuntu 22”
і це відповідь, незнаю правильно:
1. Open a terminal window on your Ubuntu 22 operating system.

2. Update your package list with “sudo apt-get update”.

3. Download the Teamviewer repository with “wget download.teamviewer.com/...​nux/teamviewer_amd64.deb.

4. Install Teamviewer with “sudo apt-get install ./teamviewer_amd64.deb”.

5. Once installed, run the Teamviewer application with “teamviewer”.

6. Enter your user ID and password to authenticate your Teamviewer account and then you can access the remote computer.

Щодо режиму інкогніто — гарна ідея

А на український мові що у вас є цікавого?

Можна генерувати AI відповіді українською мовою. Але я пробував деякі варіанти — якість не такого рівня, як на англійській. Якщо є якісь ідеї можу згенерувати — оцініть.
Також є розпізнавання аудіо.

Зробіть нфт — надають право на 100 використань — після чого згоряють

Я чув, що попит на НФТ вже сильно впав

От-от. Як оплачувати те, про що ви не знаєте? Я вже починаю думати, що й у супермаркеті треба оплачувати виробнику тільки після того як скуштуєте його продукт

Ось дивіться — успішно створив за допомогою brasero iso file і захотів перевести один цент із свого гаманця де в мене трохи тезерів юсдт. Та не знаю де так можна зробити.

Я мав на увазі, якщо TeamViewer поставити то є танці з бубном, то Anydesk — простіше.

Або купити біткоін — марку цього автора — якщо він її десь перепродає.

Я думаю це додаткові головоломки, простіше купити продукт)

Для степ-бай-степ мануалу виникає цікава ситуація: якщо ви спочатку купите, а тоді пройдете — то є ризик що купите недійсний або непідходящий або прострочений. Якщо спочатку використаєте — то сенсу купувати нема, є сенс тільки подякувати. Тобто кнопка «подякувати автору» ідеальна — ось тільки яка ця подяка буде із себе?
Натиснув кнопку і що відбудеться? Просто один спеціальний сайт (з рєєстраціями і крипто гаманців авторів і крипто гаманців покупців це менше ніж капля у величезному океані всіляких інтернет сайтів тому тут потрібно щось таке працююче, що працювало б по всій площині інтернету наприклад — криптогаманец вдячного покупця влаштований у браузері, та ще й якійсь механізм щоб на сторінці бачити криптогаманець автора для цієї хитромудрої транзакції вдячності 1 центової.
А с простою купівлєю продукта виникають якісь вири сенсові і це погано бо тут нічого не повинно зупиняти. Бо як я вже казав — бажання виникає міттєве і тому це як лайк поставити — до речі «ставте лайки» це може й працює але це не чесні лайкі. Чесний лайк це саме лайк вдячності до якого не примушують, чи не нагадують, точнісінько як чесна підписка.
Коли вас якимось чином вимусили до підписки вони ж не зможуть вимусити вас тоді до другого заходу на той же канал, навіть якщо вам прилетить якесь повідомлення про нове відео на тому каналі про який ви вже забули...
P.S.
То ж не ставте мені лайків якщо не цікаво. І не підписуйтесь якщо не будете читати.

Привіт, крутий сервіс! Якщо не секрет, поділись, як ти просуваєш свої проекти, і як успіхи в плані кількості користувачів та монетизації?

Привіт! Дуже дякую!
Просуваю різними способами: SEO, word of mouth, реферралс, affiliates, реклама в Google, Facebook, Reddit. Наразі близько 2000 зареєстрованих користувачів. Оскільки є безкоштовний план, то переважно його використовують. І в мене зараз мета, щоб більше потенційних користувачів дізналися про проект. А потім можна вже монетизувати)

Оскільки є безкоштовний план, то переважно його використовують.

Так він на 7 днів.
Чи я не вірно зрозумів?

Є Free план, який дає згенерувати 1000 слів на місяць. 7 днів тріал для планів Basic, Starter, Pro, якщо потрібно генерувати багато слів.

Є Free план, який дає згенерувати 1000 слів на місяць.

Я = Your subscription
You are currently on the Free plan ($0/month).
Statistics
Total Words — 0 buy (5,000 words)
Words Used — 41

При спробі у шаблоні Write like a native speaker згенерувати фразу на 10 соів маю повідомлення, що you`ve reached your limit...

Це так хіба повинно бути?

скиньте, будь ласка, ваш емайл в особисті. Я додам вам бонусні слова

Ок, але то не обов’язково.
Просто не вкурив як воно так :)

Затестив на фразі
«Hope it works fo you», бо здається часто зустрічав її у emails
easy-peasy змінив її на «I hope this works for you»
Чому... подумав я... Невже мій варіант недостатньо коректний?
Та пішов гуглити.
Нагуглив купу «типу синонимів»
grammarhow.com/...​that-work-for-you-formal

Отже, скажу чесно, фіг його знає що є реально правильно, чи що є «як нейтів».

Але то таке — просто думки вголос :-)

+500
Я і не здивуюсь, якщо у його погляді буде: «Що за фігня, що ви нею страждаєте?» :)

Цікаві теги...

Теми: английский язык, идея, проєкт

Привіт, класний продукт, дуже приємний UX, tension free і зрозумілий лендос.
Ідея рефералки теж крута)

Є кілька питань:
1) Скільки робили по часу і скільки людей/грошей? Виглядає так, що досить багато роботи вкладено.
2) По AI-технологіях: GPT3, Whisper, Stable Diffusion?)
3) Що для фронта юзали, які технології?

P.S. на free плані дало використати > 1000 слів, це так повинно бути чи нє?)

Дякую!

1) Робив сам) три місяці. Допомогло те, що я розробляв SaaS Boilerplate https://nestajs.com раніше. І це дозволило сфокосуватись на бізнес логіці програми та не витрачати час на стандартні функції SaaS.
2) Так) GPT3.5)
3) Tailwind CSS + Next.js

P.S. на free плані дало використати > 1000 слів, це так повинно бути чи нє?)

Так, для наступних генерацій необхідні кредити чи бонусні слова

Круто, чекаємо на GPT-4)
Успіхів вам!

GPT4 буде дуже розумним, я думаю. Чи маємо ми хвилюватися за свою роботу :-)?

для 3х місяців виглядає дуже круто
не думали зробити екстеншн? як в того ж грамарлі. імхо, так виходить зручніше, ніж відкривати додатково сайт. ну і щоб темплейт вибирало на базі поточного домену, наприклад

Так он ешшо и работать по 8 часов в день успевал! С блекаутами и блекджеком! И канистры таскать на 25-й этаж! Хотя не, канистры — это не он таскал. То менеджер таскал, пока он работал.

укр айтішечка колоритна, є таке)

Так, вже працюю над екстеншном. Буде зручнл користуватися це точно.

Вивчить граматику і поставте Grammary.

This is an example what I type for the “Write like a native speaker” template:
Input: “It is fixed. We had a wrong condition on Frontend side to define the draw outcome after penalties data was introduced. It is impacted the outcome text only. The rest was working properly.”

And the output I got:
“The issue has been fixed. We had an incorrect condition on the frontend side to define the draw outcome after penalties data was introduced, which only impacted the outcome text. The rest was functioning properly.”

I do not think Grammarly can make fixes like this)

це ж можна за допомогою chatgpt написати

бачу що використали gpt3, ну ок) не сказав би що це краще грамарлі, це просто інше

Так, Grammarly — це інше. Я сам користуюся обома сервісами)

писати як нейтів спікер

просто пишіть as simple as possible, нейтіви не вживають стільки булшиту, який тільки ускладнює сенс написаного, як це роблять не-нейтіви :D

І тут також потрібно дотримуватися принципу KISS)

Так, але часто їм в цьому сприяє значно ліпше знання синтаксису ;)

значно ліпше знання синтаксису

It’s not a rocket science, щоб розуміти ситуації коли вживаються кілька найчастіше-вживаних часів та простих штук по-типу conditionals та passive voice. Нас дивно вчать писати англійською, для звичайного нейтіва читати ці плахти означають те саме (я теж колись так робив, то саме вони й мені порадили не витрачати байти інтернету), що для нас читати листи українською з різними фразеологізмами майже в кожному реченні і складними словами, які ми не використовуємо в нашій щоденній мові :D

Привіт, сусід :)
Дякую, спробую за нагоди.

В 1999 році в мене було 120 таких темплейтів, розроблених безо всякого шутчного інтелекту :) lemon squeeze

😮 Це круто! Дуже цікаво побачити Ваші приклади, якщо можна. До речі, в Custom Generator темплейті можливо сгенерувати будь яку інформацію) Виходить набагато більше темплейтів)

Підписатись на коментарі