Укртелеком обіцяє інтернет без світла. Інструкція з підключення

Укртелеком опублікував інструкцію з підключення інтернету, що працюватиме в умовах тимчасової відсутності електроживлення. Наразі така можливість є за допомогою технологій:

  • FTTH — оптичне волокно заведено безпосередньо до приміщення споживача, швидкість до 1 Гбіт/С.
  • xDSL — доступ по інфраструктурі телефонної мережі, швидкість до 20 Мбіт/с (до 50 Мбіт/с у варіанті VDSL).
  • Для технології FTTB послуги доступні тільки у разі наявності електроживлення будинку

Перевірити, чи ваша адреса резервується командою Укртелеком, можна за допомогою консультації із представником компанії в Центрі Обслуговування Абонентів, або зателефонувати за номером 0-800-506-800.

Якщо так, то далі треба подивитися параметри живлення (напругу та потужність) вашого абонентського пристрою (маршрутизатор, модем, оптичний термінал, роутер тощо).

  • Напруга вказана на зворотному боці пристрою. Напруга може бути або 9 В або 12 В.
  • Потужність: це напруга (В) * силу току (А). Наприклад для наведених на малюнку пристроїв потужність складає 9В*0,6А=5,4 Вт та 12В*0,6А = 7,2Вт.

Далі треба переконатись, що у вас є Power Bank, який буде живити ваш абонентський пристрій. Зокрема переконайтесь, що потужності Power Bank вистачить на живлення вашого пристрою. Потужність вказується літерами Вт або W.

Якщо ваше підключення до Інтернету побудовано таким чином, що використовуються два послідовно включених абонентських пристрої, необхідний Power Bank із двома USB-портами або два Power Bank. У разі використання Power Bank із двома USB-портами, потужність Power Bank має бути не меншою сумарної потужності абонентських пристроїв.

Тоді треба придбати кабель — перетворювач USB 5В/DC 9B (DC 5,5 мм) або USB 5В/DC 12B (DC 5,5 мм). Який саме кабель купувати: 9В або 12В — залежить від того, яку напругу споживає ваш абонентський пристрій. Тип роз’єму DC однаковий в усіх абонентських пристроях, що використовує Укртелеком — 5,5 мм.

Якщо ваше підключення до Інтернету побудовано таким чином, що використовуються два послідовно включених абонентських пристрої — необхідно придбати два кабелі.

Як виглядає такий перетворювач:

У разі зникнення електроживлення, від’єднати від вашого абонентського пристрою блок живлення та підключити Power Bank через придбаний кабель-перетворювач.

Після того, як ви виконаєте інструкцію — продовжуйте користуватись послугою Інтернет від Укртелеком та будьте онлайн!

Скористатись таким методом можуть абоненти як оптичної, так і мідної мережі, метод універсальний для всіх.

Проте в Укртелекомі зазначають, що у Києві у зв’язку з великою кількістю заявок, очікуваний середній час підключення клієнтів — не менше двох тижнів.

👍ПодобаєтьсяСподобалось7
До обраногоВ обраному7
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Як підключити стаціонарний комп. йому потрібно 220V, хто стикався підкажіть буду вдячний

Повно статей про це. Дивіться в сторону зарядних станцій, акумуляторів з інверторами чи генераторів

Може я щось нерозумію, а як і до чого підключити стаціонарний комп. йому потрібно 220V, будьте добрі підкажіть, хто відгукнеться буду вдячний

Як ти зміг тут зареєструватись з таким запитанням?

EcoFlow або bluetti чі генератор + інвертор або третій варіант інверторний генератор вирішить твою проблему, а компу треба потужність в залежності від блока та відеокарти, напруга в тих 3 варіантах шо я описав на початку підійде для твого компа бо майже вся електроника спожіває 220/380 це норми нашої країни.
Але і Віталій прав и не можно на нього ображатися, бо краще видкрити підручник по фізиці за 8 класс

Сьогодні провели adsl від Укртелеком. Без світла працює, питань немає. Але не працюють такі сайти як GitHub та slack. Хтось уже зіштовхувався з такою проблемою?

Замовте статичну ip адресу...все запрацює

Будь ласка, може хтось дасть номер телефону майстра, який займається підключенням інтернету)
Буду дуже вдячна))

Тут хіба довідка Укртелекому?

Киев, месяц жду мастера на подключение..

А ко мне пришел мастер, посмотрел на объем работ и сказал, что перезвонит и вот уже 2 недели не звонит, продинамил))

Тримай нас у курсі..

Ну что, отписываюсь по результатам.
Пару дней назад поставили(почти 2 месяца с момента подачи заявки). Скорость 15-20мб, без света работает 3-4 часа. Если нету альтернатив, как у меня, имеет место на жизнь, но, я ожидал что держать он будет дольше, мобильного интернета хватает ± так же.
Поиграюсь еще месяцок, да наверное буду отказываться. Не рекомендую.

В Києві так може бути, що єдиним рішенням є adsl від Укртелу? Не вірю :)

Тема про интернет без света, так у меня есть нормальный гигабитный инет, но, он умирает с наступлением блекаута)

Ну, правильно, сейчас огромное большинство провайдеров начало вести оптику в квартиру. Напишите адрес, я вам скажу кто у вас предоставляет оптику в квартиру, которая будет работать без света ;)

Спасибо я все уже давно узнал и сам)
Если у вас есть провайдер с оптикой то вам сильно повезло, знаю много людей из разных районов с такой же ситуацией как у меня. Да, потихоньку ставят бесперебойники с аккумуляторами, но gpon есть далеко не везде.
Согласен что ситуация меняется с каждым днем, и как только что-то появится я этим сразу же воспользуюсь!)

Ну, ради интереса уже, назовите улицу :)

а чого так? Купи провайдеру батареї, скиньтеся під’їздом чи сам, вони йдуть на зустріч. Тоді цілком живе 4-6 годин, а може й більше, але не перевіряв

вони можуть роками включати, якщо фізично немає лінії ( телефонної) то скоріше дочекаєтесь перемогу у війні)

Усе б нічого, але Укртелеком був змушений перестати обслуговувати нашу адресу, тому що бомжи постійно 3,14здили кабель із наших люків. Укртелеком праведно намагався з цим боротись, раз за разом відновлюючи кабель, але в-решті-решт здався і написав нам листа із вибаченнями та сповістив, що задолбався і більше не може.

ну такої. місто в нас невеличке, але десь третий тиждень чекаю на підключення, і здається мені, що не в цьому році, а мабуть і нп в цьому житті

подключил. 1 Мбит на все. те 300 с копейками на аплоад и 600 на даунлоад
без света пашет, но насколько долго еще не довелось проверить

проверяйте кабель от модема до телефонного сплита в подьезде. это очень очень сильно влияет. даже то как именно он подключён и как закручен и затянут — влияет.

Задолбали. Эта хрень работает только в Киеве. Я звонил — в харьковской области хрен вам. Лучше купите какой-нибудь спутник датагруп или какую-нибудь оптику.

Саме тому стаття виглядає як знущання. Укртелеком переважно не планує ніде ставити генератори. В регіонах всі лавиноподібно розривають контракти і переходять на більш
«шустрі» провайдери (що нормально)

У меня в Харьковской области их интернет работает при отсутствии света. В отделении стоит генератор.

У меня в Харькове не работает. Именно на горячей линии сказали что нет и не планируется пока.

Є рішення у місцевих провайдерів , промоніторте хто підключає у вашому районі вололкном по GPONу,та і місцеві мережі будуть мобільніше реагувати на запит абонента бо бережуть репутацію, ітд

Підключив собі adsl тиждень тому, реально працював 12 годин без світла, кайф мати інет хоч 15 мбіт а не мучитись з 4ж який то є то нема. А ось з роутером біда, купив кабель з 5 на 9, купив дорогі банки на 30к і 50к, з купою виходів, швидкі зарядки і тд, а з ними не працює роутер, по мультиметру є 9 вольт, а ротер не стартує, зате працює від банка на 6к якому мабуть вже років 10.

кабель — говно скорее всего. проверь ток и напругу под нагрузкой. может контакта нормального нет

ну банки тобі пригодяться , зима тільки почалася...а справа може бути в функцоналі самого роутера, може більш капризний до перепадів живлення... Але по практиці чим дешевше роутер тим він всеядніший, (спробуй з іншим роутером і поміряй ампераж) У мене безсмертна Тенда працює аж гай шумить від 7 вольт до 12, але ризики спалити звісно що є)

так і мідної мережі,

Важливе уточнення. У будинку повинно бути безперебійне живлення на обладнанні, або ж повинна бути пряма лінія з АТС.

Укртелеком також опублікував список будинків в Києві де можна підключити ukrtelecom.ua/...​ез світла_Київ 22.11.xlsx

Підписатись на коментарі