Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Обговорюємо інтерв’ю Залужного

Головнокомандувач Збройних сил Валерій Залужний дав інтерв’ю The Economist. «Українська правда» опублікувала головні тези.

Він заявив, що Україна зможе вийти на рубежі 23 лютого, якщо матиме 300 танків, близько 700 бойових машин піхоти та пів тисячі гаубиць. То що, відкриємо збір? 😉

«Я знаю, що можу перемогти цього ворога. Але мені потрібні ресурси. Мені потрібно 300 танків, 600-700 БМП, 500 гаубиць. Тоді, я думаю, абсолютно реально вийти на рубежі 23 лютого». Разом з тим Залужний підкреслив, що наразі отримує «те, що отримує, але це менше, ніж потрібно».

Залужний додав, що «з такими ресурсами не може проводити нові великі операції», хоча ЗСУ зараз працюють над однією з них. За його словами, ця операція «вже на підході».

Відповідаючи на питання, чи якось стримують союзники Україну від наступу на Крим, Залужний зазначив, що для того, щоб вийти до кордонів Криму, ЗСУ треба подолати відстань у 84 км до Мелітополя.

Він додав, що цього буде достатньо, оскільки звільнення Мелітополя дасть Україні повний вогневий контроль сухопутного коридору до АРК — ЗСУ з Мелітополя зможуть вести вогонь по Кримському перешийку з тих же «Хаймарсів» і т. п.

Також Головнокомандувач ЗСУ зазначив, що російська мобілізація спрацювала. Він назвав неправдою те, що проблеми з оснащенням мобілізованих настільки серйозні.

«За нашими оцінками, у них є резерв 1,2-1,5 млн людей. росіяни готують приблизно 200 тисяч нових військових. Я не сумніваюся, що вони знову підуть на Київ», — сказав він.

Не зупиняємось — донатимо на ЗСУ.

👍ПодобаєтьсяСподобалось15
До обраногоВ обраному1
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

А що людина мала казати на західну аудиторію? Що в нас все є і нам нічого не треба?

Процитую Шрайка, з яким я згоден, війну треба продавати так само, як і все інше, інашке ніхто нам допомагати не буде:

Когда Валерий Залужный дает интервью The Economist, он обращается к западной аудитории. Он говорит, что возможно новое наступление на Киев, что в Мордоре орки куют за Уралом россияне готовятся, а у нас недостаточно вооружений.

И это правильный посыл — «дайте еще».

Це все дуже добре, але війна не може тривати роки. Вона може тривати роки у якомусь гірбридному режимі, але повномасштабна війна, яка триває роки — це вирок Україні. Саме тому, що вона на нашій землі. Економіка руйнується, інфраструктура руйнується, все руйнується.
Якщо вона буде роки, то від України не залишиться живого місця і знадобиться 30-40 років, щоб її відбудувати. Це означає, що нове покоління молодих людей буде вимушене виїхати за кордон для пошуку кращого життя. А ті, що вже виїхали — не повернуться. Буде важка демографічна криза, яка залишить в Україні 20-25 мільйонів людей в майбутньому.
Зараз збитки від війни — 600 мільярдів. Через кілька років це будуть кілька трильйонів.
Тому повномасштабна війна не може тривати роки.
Ворога потрібно рішуче знищити у наступному році. Як — не знаю. Але треба.

А. Бабченко, который прошел две чечни, дал совет — на войне нужно верить только военным, если они говорят, что нужно свалить с города , значит надо сваливать, если говорят можно возвращаться , значит надо возвращаться. Поэтому верю только Залужному и доначу на ЗСУ. Смеях_уечки от ОП в лице змея о трех голов (Аристовича, Данилова и Подоляка) после того, как сегодня над головой 15 раз е_бануло, мягко говоря, как то «неуместно смотрятся».

Досить дивна логіка влади. Наступальні операції проводити більше не можемо через брак ресурсів, але в ОП вперто заявляюиь, що весною ми переможемо🤦‍♂️

Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Форум DOU, все більше нагадує фан клуб Павла Глоби чи Ванги.
«Скандали, інтріґі, расследованія».

Чекаю топіків для трактовки зачіски Арестовича...

У кожної статті є адресат. Не завжди то нам писалося. Моя інтерпритація така:

США,ЄС: — У нас немає бескінених ресурсів. Нам треба планувати витрати на війну. Пане Залужний, чи не могли б ви підрахувати загальний обєм зброї і ресурсів необхідний для закінчення війни?
Залужний: — ок, я порахував. Треба 300 танків, 700 БМП...
США,ЄС: — О! Це конкретика. (Пішли збирати)

Я лиш сподіваюсь що наш генерал не занизив числа. Бо партнери можуть більше цього не дати.

Тут є ще кілька акцентів: www.youtube.com/watch?v=_onf-GpBa48
Але ситуація вже інша. Динаміка в цілому така, що контекст змінюється кожні 1-2 місяці.

Всім доброго вечора.
Мене звуть Андрій Буженіца.
У кожного на цій війні свій фронт, але разом ми зможемо подолати ворога. Наразі відкрив збір на амууніцію для одного з спецпідрозділів ГУР. В пості можна отримати всі деталі збору. Допоможіть наблизити цей збір до фінішу. Дякую!

Его удалили, так как полыхало больше чем на крейсере Москва, но Интернет все помнит
web.archive.org/...​ejournal.com/2200542.html

Аж приємно почитати). Правда про «снарядний голод» аналітики кажуть що снаряди поки ще є і це більше проблеми логістики, але результат дуже схожий, не суть важливо чому вони вкопують танки і стріляють убиваючи їх стволи — бо снарядів немає, чи їх не довезли куди треба, танки таки убиваються.

а чего там обговаривать.
вы оружие уже купили или все еще играетесь в куколки?

Так с Киева бежать нужно? Если да то куда?

Масква? Мазер Раша после Украины вроде ж до Берлина собирается.

наскільки розумію найближчі 20-30 років не буде часу, коли рашка не буде хотіти напасти.

як рішення бачу прийняти цей факт і будувати все, основуючись на цьому. на країни європи теж багато хто має бажання напасти мабуть, але є щось, що стримує. Питання що це ? І як це здобути ?

Великому Електрону, все як старий Карлін заповідав
youtu.be/TqaEE9vzV2M?t=412

Почекайте закінчення війни. Пам’ятаю як 2014 Семенченко боготворили, Савченко. Я не прирівнюю Залужного до Семенченка, просто любить у нас народ у військовий час створювати кумирів, а потім у мирний час — шукати зраду.

Де маргінали відпочатку — Савченко і Семенченко — і де головнокомандуючий ЗСУ.

Так це зараз вони маргінали, а тоді були героями, і боготворили їх не менше, ніж зараз Залужного.

Побачите, коли війна закінчиться, якщо Залужний не піде на пенсію, а тим більше піде в політику, буде таке ж саме. Не тому що він поганий, я не знаю який він, образ зараз диктується ЗМІ (не думаю що ти щось чув про нього до війни), а тому, що він стане медійно непотрібний і вилетить з інформаційного простору. Натомість поллється чорнуха від конкурентів, а чорнуху, можна на кожного накопати.

Що це за російський наратив, що всі герої перетворяться на зрадників? Це ж маячня, вибрати зашкварену Савченко і сказати, що всі такими будуть. А окрім Савченко ніхто більше не воював? Для нас кіборги перестали бути героями чи зашкварились? Звісно ні. Та і сам Залужний був сформований саме 2014 роком. До нього схвально ставились ще до повномаштабного вторгнення. Тобто він і є прикладом, що ваша логіка не працює. Можна ще привести приклад військового, який пішов в політику і на нього ніхто помиями не лиє в промислових масштабах — це Забродський. Не лиють не тому що совісні, а тому що собі дорожче і завжди можна вибрати когось іншого для такої цілі.

Це як Зєля боровся з митницею. Спочатку було — «всіх пересаджаю», «вийди негіднику» і внесення топ контрабандистів до санкційного списку, а потім чемоданчики з налом з митниці пішли в ОП і все стало по старому, як при шоколадному

Пам’ятаю як 2014 Семенченко боготворили, Савченко

Нужно быть или ботом, или идиотом чтобы так делать.

Савченко все рівно треба було принципово витягнути.

Можна дякувати донатами на ЗСУ.

а яка різниця? Ну подякуй великому Рандому

... Во время войны многое становится черно-белым.
Например — определение вражеской идеологии.
Неверие в победу — это штука из самосбывающихся пророчеств. У верующего в победу больше шансов победить чем у неверующего при тех же ресурсах и в той же ситуации.

Обесценивание победы — это один из видов диверсии.
Полезными идиотами называли таких диверсантов.

Абсурд конечно что эти идиоты рассказавывают о своих якобы сугубо логичных умозаключениях, непредвзятости, объективности искренне считая идиотами других.

Главное же — просто применять оценку:
Такие рассуждения приближаются победу (они конструктивны, потому что содержат реализунмые сценарии, укрепляют веру в победу=стойкость, или деструктивны, нереализуемые, подрывают стойкость)

Например рассуждения «войну надо остановить!» — какие?
Подумайте.

И забудьте об авторе, выносите за его скобки. Не имеет никакого значения как автор себе поясняет например свою мотивацию.

Цікаве інтерв’ю, фактично пан головнокомандувач каже, що для того щоб отримати перевагу над супротивником йому не вистачає озброєння приблизно на 7 механізованих бригад.

Дивно читати мемчики про «інтерв’ю для західної аудиторії».
Вам шашликів було мало?
Рускіе теж люди, вони не підуть на нас війною — слова Зеленського 19 лютого цього року.

І судячи по коментах, ніхто не прочитав інтерв’ю повністю.
Так я нагадаю, що Залужний каже, що вони попруть у січні-лютому, найпізніше — навесні. На Київ.
І що попруть з беларусі.
Вам Головнокомандуючий прямим текстом каже, що буде і до чого готуватися.

Большая часть людей не способна читать и воспринимать нормально информацию. Они слушают единый марафон и пропаганду из ютуба. И считают, что только на ютубе и по единому марафону правда.
А все что не попадает под эту инфу — они ее отвергают и сидят в своих илюзиях а-ля:
— после войны нам все починит запад
— запад с нами навсегда
— россия развалится , а мы будем германия-2023

ну короче.... у людей кукуха реально едит.

Схоже на те. Реально бачу, що ніхто не потрудився піти почитати повністю все, їм достатньо вижимок про 300 танків.

Ти коли у мене долари по 50 купиш, клоуне?

Просто в противному випадку треба розходитися і гасити світло. Тому вибір невеликий.

запад с нами навсегда
ну короче.... у людей кукуха реально едит.

Реально «едит» — это у тех, у кого «Херсон Росия навсегда» и «Купянск Россия навсегда».

Залужний комплексно оцінює небезпеки, але я поясню, чому це інтерв’ю вважають більш для заходу.
Для розуміння, відкрийте його ж статтю від 7 вересня

Але найбільше можливостей відкриває подальше просування на Південнобузькому напрямку з оперативного плацдарму на правому березі річки Дніпро. Успіх на Півдні, за умови його швидкого та вірного використання, може мати подвійний ефект. З одного боку, цілком реальні перспективи оволодіння Миколаєвом та Одесою. З іншого — створення загрозливого напрямку в бік Кривого Рогу, а в подальшому — і загрози центральним та західним регіонам України.

www.ukrinform.ua/...​ci-ukrainskij-poglad.html

Як бачимо, ця загроза, яку сам Залужний бачив найбільшою, повністю зникла і навряд чи постане знову в осяжній перспективі.

Цю статтю також розглядали як статтю для Заходу — і, як мені видається, цілком правильно.

Он то написал, что они попрут и когда.
Но он не писал, как именно к этому готовиться?
И надо ли готовиться.

Пан гловнакомадувач — людина підневольна і не може вільно висловлювати свою думку.

Все чітко без лишнього.
Сподобалось про те, що людей вистачає, а потрібна техніка.
Начебто елементарні речі, а от рашка навпаки воює. Не вистачає техніки — то тупо м’ясом закидують

Война до последнего Украинца. Людей не хватит когда их не останется. Вот что он имеет ввиду.

Ти вище писав про те що люди там тупі, слухають єдиний марафон ітд, а потім цитуєш русняву пропаганду про «да псаледнего украинца».

Да достаточно его комментарии почитать. Это ватное говно давно пишет про «победа Украины не нужна Западу». Про единый марафон вполне укладывается, задача руснявой пропаганды в том числе и выпячивать реальные недостатки противника.

У нього така риторика і є. Причому, ця людина стверджує, що він не в Україні, але сильно переймається, як українським айтішникам працювати під час відключень електроенергії, як воювати до останнього українця і т.п.

«Людей у нас достаточно, нужна техника» -> «до последнего украинца». Где связь? Ну и да, какие альтернативы войне если Россия не хочет мира?

А. Бабченко, который прошел две чечни, дал совет — на войне нужно верить только военным, если они говорят, что нужно свалить с города , значит надо сваливать, если говорят можно возвращаться , значит надо возвращаться. Поэтому верю только Залужному и доначу на ЗСУ. Смеях_уечки от ОП в лице змея о трех голов (Аристовича, Данилова и Подоляка) после того, как сегодня над головой 15 раз е_бануло, мягко говоря, как то «неуместно смотрятся».

А можна про зірку героя докладніше? Я про це не чув.

Ось його інтерв’ю радіо Свобода
www.radiosvoboda.org/a/28667957.html
«Це була агресія Росії, це була імперська загарбницька війна. Росія цю агресію готувала, як тільки могла. Росія провокувала Грузію, як могла. І за першої можливості ввела туди свою армію та анексувала частину грузинської території.»

Мені смішніше було коли почув що Портніков то консерва ФСБ.

Це насправді не так просто, але треба навчитися відрізняти пропаганду від дійсно потрібної інформації.
Арестович — це взагалі чиста пропаганда, а Арестович у всяких Фейгіних чи інших раша «лібералів» — це робота проти російської аудиторії. Українцям там слухать нема що, тільки мізки забивати.
Інтерв’ю Залужного теж пропаганда для заходу і дезінформація для ворога. Там нема жодного зайвого непродуманого слова, і все що сказано сказано з потрібними цілями.

Українцям там слухать нема що, тільки мізки забивати.

Хіба що ти не вмієш розрізняти важливу інформацію від пропаганди. Ну добре, якщо не Арестович то хто? Хто дає найбільш правдоподібні, регулярні сводки з фронту? Ну крім ліберальних російських блогерів типу Руслана Левієва, а то зараз почнеться мова про імперських агентів Кремля.

Я багато кого дивився, і Арестович зашкварився найменше. Звісно якщо вмієш пропаганду відрізняти.

Те кто гонят на Арестовича, кажется слушали его минуты 4 один раз.

Звук падения тугой струи блевотины мешает слушать.

Хто дає найбільш правдоподібні, регулярні сводки з фронту?

Або український генштаб, або ISW.
Більш детальних чи частих даних по фронтам цивільним не потрібно — це те ж саме, що давати користувачу всі логи і дамп пам’яті щоб вони сами там розбиралися що з цим робити.

Я багато кого дивився, і Арестович зашкварився найменше.
Звісно якщо вмієш пропаганду відрізняти.

тут явно одна фраза протиречить іншій.
Я дивився Арестовича, він не дурний це точно, але його можна дивитися тільки щоб побачити яку пропаганду намагаються давати в ОП.

Або український генштаб

Це там де 300+ рашистських літаків збили при тому що незалежні джерела, які спеціалізуються на цьому, аналізують фото і відео докази а також інформацію зі всіх боків, підтверджують лише 60-70? У генштаба в рази більше пропаганди ніж у Арестовича.

Я дивився Арестовича, він не дурний це точно, але його можна дивитися тільки щоб побачити яку пропаганду намагаються давати в ОП.

Думаю якраз навпаки. Генштаб та інші офіційні джерела сильно обмеженні в тому, яку інформацію можуть давати і які слова можуть підбирати. Вони не можуть сказати що Германія мудаки тому що не дають Гепарди. Навпаки скажуть: «Дякуємо нашим міжнародним партнерам бла-бла-бла» та інший дипломатичний понос.

І ось для таких цілей використовують Арестовича, через якого можна зливати зраду і рубити правду матку, те, що не можна говорити через офіційні джерела. Ну а що, він же «внештатний консультант», «незалежна людина», не являється «офіційною позицією держави», бла-бла, на випадок якщо комусь не сподобається що він говорить.

Deep state. Они публикуют только проверенные данные и карты

І тут рашисти напряглись так як ти їм пропонуєш слухати Шойгу )

как сегодня над головой 15 раз е_бануло, мягко говоря, как то «неуместно смотрятся»

Не совсем понятна связь их и ракет над головой.

Данилов и Подоляк — не слышал от них вообще ничего ценного ни разу.
Арестович — иногда чтото выдает.

Я знаю, що можу перемогти цього ворога.

Не перемогти, а витіснити з нашої території

Це і буде перемогою у битві за незалежність України, шо тобі щемить це так називати?

Ну если так подходить, то завтра «Перемогою за незалежність» может быть и то, что их просто остановили...

вытесним всех за границу страны, а ракеты и дальше будут летать. И что тогда?

НЕ вытесним всех за границу, а ракеты и дальше будут летать. И что тогда?

Радує, що це обговорення не вилилось в стандартний срач на 1000 коментів. У більшості є віра в ЗСУ та довіра до вищого військового керівництва.

Просто без світла сидять, тому не до ДОУ і не до срачів

Із закордону звичайно видніше.

У мене в ЖК світло весь час зі вчорашнього дня було. Генераторів за вікном теж поки не чую.

Тоді ми до тебе переїдемо. Нема ні світла ні води ні опалення

Больше похоже на безысходность, чем на веру..

Чєл, скільки тобі платять за цю фігню? Давай ми тобі на доу скинемося по 100 рублєй, і ти будеш тут українську пропаганду штовхати?

На жаль, життя показує що «айтішка» це та сама «домогосподарка з вайберу». Просто інший набір скілів. Умовно, в одних це вміння тицяти кнопачки на компіку, в других вміння варити борщі. Залізти що тим що іншим в голову однаково легко, — згадані вміння ніяк не допомагають бачити крізь ілюзії.

Ну і ше років 400 тому церковники взагалі без всякого «айті» писали що тиски для пальця можна на будь-який розмір підібрати.

Так не факт, що то за гроші робиться.
Може просто у мізках якийсь процес йде 🤔

Второй вопрос к родителям парней 17 лет — ваши дети уедут или останутся?
мои знакомые (парень 17 лет уехали в Германию)
очень хотел бы видеть статистику по выезжду подростков 17 лет.
Ввиду закрытых границ, кто остается вместо того чтобы уехать?
Если будут закрытые границы, я считаю, что вероятно уедут очень много парней в возрасте 17 лет — в 18 выезд закрывается, кроме ряда исключений.

І що?

І то. Ті хто поїдуть в 17 вже не повернуться так як побудують своє життя там.

Відповідь на це питання ти можеш побачити у результатах на якісь кафедрі чи якомусь КБ де сидять одні діди 60+

Тепер моя черга

тому треба закривати кордон і для дітей теж?

і що?

Хтось повернется, хтось ні. Вибудувати своє життя за кордоном з 17 років не так легко і займе роки.
Я думаю, якщо робота буде в Україні, то більшість таких 17-18 річних повернутся, якщо не вступлять в університет.
Якщо вступлять — то будуть там вчитись, і якщо знайдуть гарну роботу з доходом — такі залишуться. (І якшо взагалі буде можливість залишитись, бо багато сімей фінансово можуть не витягнути навчання за кордоном)
Потім виникне питання, коли мігранти думатимуть про нерухомість і назбирають 60-80 000$, що вони виберуть — іпотеку в Європі і залишитися там, чи квартиру у не-Києві в Україні без іпотеки і повернутися.
Плюс в цей час будуть вже впливати на вибір і додаткові фактори — діти і особисте життя, здоров’я батьків, старі і нові друзі. І звісно — чи є можливість нормально заробляти і розвиватися в Україні у сфері де ця молода людина працює.

Я думаю, якщо робота буде в Україні, то більшість таких 17-18 річних повернутся, якщо не вступлять в університет.

Після війни чи навіть при війні?

На мою думку, хтось під час війни, але більшість після

Прикол в том, что местным чинушам придется очень сильно шевелить мозгами, чтобы спасти ситуацию (чем хуже тем лучше). Это резко ускорит эволюцию политического строя в Украине, причем в сторону демократизации. Вспомните 15й-16й годы.

Значить на одного чоловіка буде більше жінок)))

Більшість молодих панянок, це саме ті, хто виїхав в першій хвилі і більшість з них там і залишаться.
Бо капіталів, майна, сім‘ї, та інших якорів ще немає. Та й перспективи такі собі, у ситуації що склалась.
Тому ваша теза, пане Богдан, м‘яко кажучи слабенька.

Скажіть мені конкретну норму закону якою чоловіки обмежені у виїзді.

Я лише спитав у батьків моєї подруги, які мають ще молодшу дитину (хлопець 17 років), вони сказали, що цей хлопець буде жити в ФРН.
Якби мені було 17-17,5, то я б не вагаючись звалив, бо навіть на море поїхати чи на каву у Відень неможливо.
Я дивлюсь на історію — які булі були меседжі перед вторгненням рф. був законопроект про заборону ЧИНОВНИКАМ покидати Україну, а не звичайним громадянам.
P.s. мене цікавлять жінки 45+.

Зрозуміло що багато дітей 16-17 років звалять, ніхто ж з цим не сперечається. Серед дітей аудиторії ДОУ тим більше.

Дякую за відповідь,

Але в середньому по крахні багато і залишиться через брак фінансових можливостей

наразі фінансових можливостей більше в Європі

або власні переконання.

Такі є теж.

Вас цікавлять жінки синам яких десь по 17 років в середньому?:) хммм

без дітей )
Я думаю, що за умови відкритих кордонів звалу хлопців 17 років не було б.
Ви розумієте що таке неможливість поїхати на море, на каву у Відень? В Лувр? На Октоберфест?

Якщо виїдуть хлопці 17 років, то розпадеться хор УПЦ МП 😁

Второй вопрос к родителям парней 17 лет — ваши дети уедут или останутся?
мои знакомые (парень 17 лет уехали в Германию)
очень хотел бы видеть статистику по выезжду подростков 17 лет.

Переживаешь, что все мальчишки выедут?:)

Вірю в Україну
Україна переможе
Донатив на ЗСУ
Але поточна ситуація з перетином кордону та законопроект 8271 викликають дуже багато питань у мене.

Ага, безпечніше вірити в ЗСУ десь у Польші 👌

Для меня есть только 2 варианта победы

1. Развал рашки — вероятность очень низкая, почти нулевая в ближайшие 10 лет

2. Ввод на границу миротворцев и размещение в Украине баз одной из ядерных стран с реальными гарантиями. Тут больше вероятность.

Все остальное будет просто паузой

Найбільш реалістичний 2й варіант. Хоча і першого виключати не варто, ця війна уже і так принесла багато позитивних сюрпризів, тому побачимо.

Головне не йти на нові мінські угоди, сподіваюсь у нас це навіть дурень розумію. Вся надія на непохитність підтримки від «партнерів».

Навіть до хуйла вже дійшло, для чого було потрібні мінські. А народ досі зрадойобить

Перемога — завершити війну. Поки у Росії є ресурси і війська — вона не завершиться. Те що називають переговорами — просто Хасавюрт. І нічого крім нової війни не дасть.
Тобто перемога буде тоді, коли Росія буде достатньо виснажена, щоб гарантувати безпеку України зоча б на десятиліття. Фактично відношення до території воно немає. При потребі Україна погодиться і на межі 23 лютого.

Сначала надо бы определиться

Определяйтесь. А остальным и так понятно, что:
1. Границы на 23 февраля — пиррова победа
2. Границы на 24 августа 1991 года — победа
3. Развал рашки и границы по Северскому Донцу + Дону — стратегическая победа

Поаккуратней. Если граница по Северскому Донцу то это минус половина Харьковской и Луганской области.

Про те що буде після кордонів 1991 року ще немає відповіді це нормально, але це не значить що її не дадуть, весь демократичний сівт зайнятий зараз цим. Зараз все відбувається у ріал тайм, та мегадинамічно.
Після кородонів 1991 року буде ще багато років дорозвалу рашки, або як мінімум відшкодування збитків та введення превентивних заходів для повторення ситуації.
Тож роботи ще років на 10 як мінімум.

Відставити «пораженческие мисли». Так ворог підступний , так він сильний, так він кількісно переважає , але це не означає що потрібно скласти руки і змиритись з цим . ОУН УПА продовжувала боротьбу з совком навіть після смерті сталіна , при чому в повній ізоляції і без зовнішньої допомоги. Наші батьки, прадіди кістьми лягали за нашу свободу і волю. Століття боротьби , зневіри, відчаю, але ми вистояли, встояли перед всіма труднощами і викликами які нам кидала доля. Ми стали сильнішими і загартованішими і настав наш час писати історію.

«Українці ! Я вище ставлю вашу рать
Чим багатотисячне військо
Хай весь світ побачить
Які ви могутні і відважні.
Знаєте що нас очікує на попелищі Кремля?
Це вічна Слава Україні , яка не кане у віках...»

Война прекратится в следующем году после освобождения Крыма. Мира не будет. Будут обстрелы раз в месяц (плюс минус). ЯО как чеховское ружжо, попытка дернуть будет. Гривна будет по 45 (www.youtube.com/watch?v=Wk4qZVkoJ2Q ), потом будет долгое укрепление до 30, а потом и 15. На расии начнется гражданская война между условным минобороны и условным пригожиным.

Зачем гривну укреплять (а синицю за що)?

Гривна будет по 45, потом будет долгое укрепление до 30, а потом и 15.

а павосим уже ни будит?

Уже при 15 будет такая истерика, что мама не горюй.

Гривна будет по 45, потом будет долгое укрепление до 30, а потом и 15.

Давайте одразу по 1.85)

Давайте одразу по 1.85)

Причому таке легко може статися — як результат деномінації після курсу 100+...

потом будет долгое укрепление до 30, а потом и 15.

Гарний стендап, я б відвідав 😂

Мое мнение такое...

Каждый месяц войны — откатывает Украину дальше и дальше назад с точки зрения экономики, бюджета, технологий, инвестиций, и банально экологии.
Достаточно представить сколько дерьма закидали в Украину УЖЕ железного, минного. На сколько разрушили территорию страны.
Далее, каждый месяц войны — это больше разрушенных домой Украинцев, больше бедность людей, безработица.
Психологическое состояние людей в войне + без света + в депресняке, явно негативно сказывается на демографии и качестве Украинцев как нации.
Каждый месяц войны — все больше и больше людей уезжает из страны, забирая с собой что могут и начинают думать о том, где начать жить с нуля.
Ну про айтишку — .. даже не буду писать.

Теперь про тех, кто тут пишет ахинею типа «западу надо продать». Если вы думаете, что запад не понимает, что тут происходит? — включайте мозги.
Если бы запад хотел тут быстро все закончить — тут давно было бы ПВО, Танки, БТР и ве что надо. Цель не закончить, цель затянуть. Кто не понимает этот — .. сори, включайте мозги.
Мобилизация — рашка мобилизирует? у нас зеркально.
Трупы — умирают и те, и наши.

Что делать? — Каждый сам решает, что делать.

Айтишка живая, купа вакансий.
Четверть населения выехали в Еврому — увидят, как люди живут, и принесут это назад.
Появился шанс отстроиться с новыми технологиями и рвануть до уровня Польши не за 50+ лет.
Имидж Украины и Украинцев в мире — невообразимый.
«Качество как нации» — да наконец-то кристаллизуется национальный миф — теперь никто ни внутри, ни снаружи не может сомневаться в существовании или идентичности Украинцев. Бандера с козаками и древнерусской тоской отходят к теням забытых предков.

Цель не затянуть — цель развалить как минимум режим в, как максимум — саму рф изнутри. Потому что оно невменяемое оказалось, но при этом машет бомбой. Вот чтобы бомба не летала — надо, чтобы они там друг друга сами порезали( Сорри за прямоту(

Ахірєнно Захід домовився

Заходу простіше домовлятися (наприклад, про постачання ресурсів)

Яке постачання ресурсів? Америка продає макдональдс, чи москва продає газ? Але ж газ — в сибіру, і вже йде до китаю.

Розвал чи сильне ослаблення рф може призвести до того що вона стане сировинним придатком Китаю, ще сильніше посилюючи його, чого штатам не потрібно.

Це вже факт, і простіше працювати з китаєм, ніж намагатися заспокоїти фашистів, котрі можуть розваляти пів-європи.

85% підтримують спєцапєрацію

Активна підтрика (усе задля перемоги) десь 25%, половина — пенсіонери з телевізорами. Інші кажуть те, за що не посадять.

це не як у Першу Світову, коли люди воювали не зрозуміло за що

Саме так і є. То вони проти нацистів, то проти сатаністів, то проти канібалів, то за дітей донбаса, то від нато чернігів визволяють. А денацифікацію взагалі вимовити важко.

Та й в будь якому випадку, Заходу простіше домовлятися (наприклад, про постачання ресурсів) з одним центральним керівництвом такої величезної території, ніж з десятком уламків-князівств

При конкуренції будуть нижче ціни

це те що повертаються або жінки до своїх чоловіків, або підлітки-молодь, котрих відправили до друзів\родичів, назад до батьків.

Скільки повернулось хлопців 18+, звісно крім інвалідів та інших виіїздних?

Появился шанс отстроиться с новыми технологиями и рвануть до уровня Польши не за 50+ лет.

С таким якорем коррупции можно рвать попу очень долго.

увидят, как люди живут, и принесут это назад

а можно не надо? :-)

Знову страшилки про геїв-людожерів, які магічним способом перетворюють кожного, хто на них подивиться на гея?

мене більше лякають європейські сервіс, кухня, медицина — їхні і якість, і вартість :-) ну і податки, звісно

це приблизно теж саме що і історії про геїв-людожерів :)

В Європі така жахлива медицина, що там живуть 80-85 років, а в нас така крута, що ледь-ледь доживають до 70 років. Ну-ну, вони такі міфи.

Якщо не бухати, не махати ножичком під час того самого бухача, не кермувати після бухача, не жерти мазік тричі на день та щодня рухатись, можна уникнути 3/4 причин дострокової смерті. Хоч де. Медицина не має до цього жодного стосунку.

Бо ж українці, то сплошна алкашня. Не те, що британські сери та лорди
www.youtube.com/watch?v=hjrgbIc0ICg
www.youtube.com/watch?v=3Am8On9H-tg
Ніхто з них не бухає, не жре мазік, займається спортом, бла-бла-бла.

Хоч де. Медицина не має до цього жодного стосунку.

Медицина взагалі не має ніякого стосунку до тривалості життя, ваащє нікакова.
Тільки десь тривалість життя 80-85 років, а десь ледь 70, а ще десь взагалі до 60 не доживають.
Тільки десь в Японії дитяча смерті на рівні 2 (на сто тисяч), а в Нігері чи Сомалі більше 100.
Тільки десь материнська смертність на низькому рівні, а десь в десятки разів вище.
Тільки десь в містечку на рівні 10-20 тис є все необхідне забезпечення з сучасним обладнанням, а десь фуфломіцини і застаріле обладнання.
Тільки десь слідують протоколам і офіційній доказовій медицині, а десь впарюють фуфломіцини і відмовляють від ковід вакцинації ... після чого мій родич, який хотів вакцинуватися, але якого відмовили «лікарі» відправився на той світ.
Тільки десь в рази більше Intensive Care Unit ліжок з сучасним обладнанням, а десь ... ну такоє. Як виявляється, воно деколи необхідне.

Я вже не пишу про десятки важких захворювань, які в Україні просто не лікують або результати лікування в рази гірші.

Але ж ви пишіть, ви пишіть. Головне не звертайте уваги на статистику, дані, факти і т.д.

1. Існування пияк в Британії нічого не доводить та не спростовує. А статистика споживання алкоголю на душу населення показує кореляцію між знаходженням в топі списку та низькою тривалістю життя.
2. Дитяча смертність не є суттєвою причиною скорочення тривалості життя. Держстат України публікує дані за очікуваною тривалістю життя при народженні та при досягненні 15 років. Порівняйте (спойлер — різниця несуттєва).
3. З 714 тисяч померлих в 2021 році українців 1250 померли під час вагітності або пологів (Держстат). Це безумовно погано, але це менше за 0.2% смертей, тож шансів у наших дружин/дочок опинитися серед цього числа дуже мало.
4. Фуфломіцини є всюди, ковід-диссиденти теж. Знов-таки, доступ до вакцин в українців є і був, ніхто не примушує не вакцинуватись.
5. Я не збираюся жити в містечку на 20 тис осіб, тому на мою власну тривалість життя медичне обладнання в них впливає мало. А от можливість зробити дешевий та швидкий чекап чи відвідати хорошого лікаря день в день — впливає.
6. В Харкові оплачуваний візит до гастроенторолога коштував 10-15 євро, в Ризі — 90 (припускаю, що в умовному Амстердамі — всі 150). За страховкою візит пропонується за декілька місяців. Звичайна консультація, з однаковими загальними висновками. Нє, спасіба.
7. Ви апелюєте до даних та статистики, не наводячи жодних. Я вам допоможу: ось тут знайдіть причину смерті найбільшого числа українців. А потім прочитайте ось це (одне з багатьох) дослідження щодо причин цього саме в Україні (порівняно з іншими країнами).

Чувак, ти просто непробіваємий, просто таки неймовірний.
Хочеш статістіки?
Ось тобі статістіка на твої ж слова

Якщо не бухати, не махати ножичком під час того самого бухача, не кермувати після бухача, не жерти мазік тричі на день та щодня рухатись, можна уникнути 3/4 причин дострокової смерті. Хоч де. Медицина не має до цього жодного стосунку.
А статистика споживання алкоголю на душу населення показує кореляцію між знаходженням в топі списку та низькою тривалістю життя.

Споживання алкоголю
Чехія 14.4 літра
Німеччина 13.4 літра
Франція 12.6 літра
. . .
Україна 8.6 літра
. . .
Судан 0.5 літрів
Нігер 0.5 літрів
en.wikipedia.org/...​ol_consumption_per_capita

Тривалість життя
Чехія 78.2 роки
Німеччина 81 рік
Франція 82.2 роки
. . .
Україна 71.2 роки
. . .
Судан 65.5 роки
Нігер 62.8 роки
en.wikipedia.org/...​ntries_by_life_expectancy

Існування пияк в Британії нічого не доводить та не спростовує.

Чувак, ти мені втираєш, що українці мруть як мухи, бо вони бухають, ріжуть один одного ножичком, а потім жруть мазік тричі на день, а не тому шо у нас медицина поганенька і не завжди може врятувати чи допомогти у випадках, коли у Німеччині-Франції-іншій розвинутій країні допомогають та рятують життя )))
dou.ua/...​rums/topic/41277/#2534705
А коли я тобі скидую про Британію чи скину про будь-яку іншу країну, як у них бухають, то ти мені кажеш, що це нічого не доводить. Про що з тобою можно розмовляти?

Ти наводиш статистику вживання алкоголю, а не смертей від нього. Вона — ось: www.worldlifeexpectancy.com/...​death/alcohol/by-country . І країни вже зовсім інші. Бо — surprise — має значення не тільки те, скільке п’є неіснуюча середня людина, а структура споживання, тип та якість алкоголю. Реанімаційні заходи, звісно, впливають на ці цифри теж.
І так, у п.7 я наводжу основну причину смертності українців — ішемічна хвороба серця — та дослідження, що частково пояснює її причини (і медицина і її якість — далеко не найголовніша).
Скидувати, як хтось десь бухає — це не дані і не статистика. До Держстату ти, як я розумію, так і не дійшов, але хоча б до Вікі дістався. Тепер діло за аналітикою даних, а не за їх збором.
Або продовжуй вірити у те, що саме медицина — запорука довголіття та здоров’я. Саме тому, мабуть, це на Заході по десять аптек та приватних клінік на провулок, а не у нас (ні).

що саме медицина — запорука довголіття та здоров’я

Ну якщо це тебе здивувало — то дивуйся...
Але більшість лікарів світу говорить що саме так.
Бо кількість «неадекватів» вона розподілена по світу так-само рівномірно, й тому все інше — то медицина й рівень життя (що означає що вони не хочуть самі вішатися, бо жити непогано).

Ти наводиш статистику вживання алкоголю, а не смертей від нього. Вона — ось: www.worldlifeexpectancy.com/...​death/alcohol/by-country . І країни вже зовсім інші. Бо — surprise — має значення не тільки те, скільке п’є неіснуюча середня людина, а структура споживання, тип та якість алкоголю.

Чувак, ти просто неймовірний. На твої ж слова

А статистика споживання алкоголю на душу населення показує кореляцію між знаходженням в топі списку та низькою тривалістю життя.
dou.ua/...​rums/topic/41277/#2534740

я привів дані статистики споживання алкоголю на душу населення та тривалості життя.
Внєзапно, статистика неправильна, споживання алкоголю не має значення і я її взагалі не розумію )))

Ай ладно, тут підловив. В будь-якому разі, цифри за смертністю від алко нікуди не дінеш. Плюс це не єдиний затронутий пункт

Ну в наших больницах от чего угодно цифры смертности больше будут

І так, у п.7 я наводжу основну причину смертності українців — ішемічна хвороба серця — та дослідження, що частково пояснює її причини (і медицина і її якість — далеко не найголовніша).
Скидувати, як хтось десь бухає — це не дані і не статистика. До Держстату ти, як я розумію, так і не дійшов, але хоча б до Вікі дістався. Тепер діло за аналітикою даних, а не за їх збором.

Серцево-судинні захворювання, а за ними злоякісні новоутворення є основними причинами смерті й на Заході.

Якщо не враховувати смерті від ковід, які значно спотворюють картину причин смерті за останній рік-два, то в Україні за вашою статистикою
померло — 627 тис
від серцево-судинних захворювань — 429 тис або 68%, в західних країнах значно нижче.
Ваша теорія — це через те, що українці алкашня, бухає та жре мазік.
Давайте почитаємо, що нам говорить Національний Інститут Серцево-Судинної Хірургії імені Амосова

Нині в Україні функціонують 39 таких кардіохірургічних центрів (лише цього року відкрили 7), які за 2016 рік виконали майже 18,5 тисячі операцій.

— Тобто вони перекривають потребу?

— Шкода, але можливості з потребами не співставні. За європейськими мірками треба виконувати 140 тисяч операцій на рік. Коронографій по всій Україні торік було проведено 27 тисяч, а необхідно майже 250 тисяч.

Тож не дивно, що в структурі летальності серцево-судинні та нейроваскулярні захворювання становлять 68 відсотків.
amosovinstitute.org.ua/...​sova-vasil-lazorishinets

І якщо б в Україні проводили достатню кількість складних операцій на сердці, то і відсоток смертності від сердцево-судинних захворювань був би ближче до західноєвропейських чи хоча б центральноєвропейських країн.

Если не бухать, не махать ножом и лечиться в западных больницах*

Появился шанс отстроиться с новыми технологиями и рвануть до уровня Польши не за 50+ лет

А що заважало рванути до рівня Польщі за 30 років до війни? Є інша думка, що після війни батальйон Монако повернеться і буде все те саме.

у него и так всё в порядке, правильные человечки на вертикалях

Четверть населения выехали в Еврому — увидят, как люди живут, и принесут это назад.

У нас з 90-х років мільйони, може навіть десяток мільйонів їздили на заробітки в Європу, і шо?

Насправді багато що. Наприклад, зарплати для робочих професій суттєво піднялися — бо тепер треба конкурувати за робітників з ЄС. Підтягнувся рівень невеликих міст і містечок на заході країни, фактично воно там не дуже відрізняється від тих країн ЄС куди наші здебільшого їздять на заробітки.

Це завадило десятиліттями вибирати популістів і всяких ригів? Ні, не завадило. Те що деякі містечка на заході стали краще — кардинально політичну і економічну ситуацію не змінило.

У нас з 90-х років мільйони, може навіть десяток мільйонів їздили на заробітки в Європу, і шо?

О, якби ці мільйони не їздили в Європу, то вже, може, триколор би майорів над Києвом. Ну бо хто ж би знав як воно там в Європі, а тут он московушка пропонує газ і свою кольорову тряпку, давайте візьмемо, ага. А так фіг.

увидят, как люди живут, и принесут это назад

Принесут... но себе и для самих себя :)))

рвануть до уровня Польши не за 50+ лет.

Если бы сильно хотели уже давно бы рванули... а так только рвут себе в карманы.... даже при том что война идет

Моисей водил евреев 40 лет по пустыне, а у нас только 30 прошло.

Четверть населения выехали в Еврому — увидят, как люди живут, и принесут это назад.

Я би сказав що більшість тих, хто виїхали, діляться на дві категорії:
1. Ті хто не планували їхати і для яких трактор взагалі протипоказаний. Вони сидять і ниють як в Європі все погано (не так як в Україні до якої звикли) і потім повертаються не дивлячись на обстріли.
2. Ті хто виїхали і вертатися не збираються

Ті, хто вчить мову, культуру, пристосовується, знаходить роботу, будує кар’єру — це актив нації.
Ті, хто сидять та ниють, то не сильно вони в Україні і потрібні.

о не сильно вони в Україні і потрібні.

Потрібні, бо кількість це теж сторона якості...

Не знаю наскільки репрезентативно. Але усі знайомі дівчата 23-40, хто виїхів за кордон, а це десь 10 душ. З них менше половини хоче повернутись.
А, і ті хто виїхав, складають більшість знайомих ніж ті хто залишився. Ну знімайте рожеві окуляри. Чим далі війна затягнеться, тим гірше демографічно для нас нажаль

це пояснює недавню статистику одного відомого сайту

В нас на роботі чомусь виїхали хлопці)
Дівчата, хто виїздив, повернулися.

Так чого хлопці не повертаються — бо закриті кордони. Якщо питання мобілізації вирішується вступом на денну форму до ВНЗ, то перетин кордону — без коментарів...

Але усі знайомі дівчата 23-40, хто виїхів за кордон, а це десь 10 душ. З них менше половини хоче повернутись.

Тут багато перемінних, наприклад що вони робили тут. Щось типу такого:

1. дівчина працює в тій самій сфері, що і в Україні, або в новій з перспективами, можливо вивчила мову, непогано заробляє
2. поїхала в країну з високою соціалкою і живе за її рахунок, можливо подробляє вчорну (манікюрчікі усіляки або щось інше)
3. знайшла собі чоловіка, що її утримає
4. працює десь, аби були гроші (наприклад працювала у PR, зараз клеїть наліпки на виробництві)

2, 3 та 4 повернуться після закінчення війни, а от 1 скоріше ні.

Связи между работой и возвращением нет
2 — пойдет работать или будет проедать запасы в дешевой стране.
4 — сдаст квариру в Украине.
Моя подруга вернулась из ОАЭ поскольку просто задолбало. и это было причиной. Жила экономно на 3 тыс долларов в месяц с арендой

Связи между работой и возвращением нет

Звичайно є. Коли закінчиться війна перестануть продовжувати статус біженця/захисту і треба буде їхати додому. А офіційне місце роботи в багатьох країнах допомагає подати документи на ВНЖ.

2 — пойдет работать или будет проедать запасы в дешевой стране.

Ну після того як піде працювати подобатись стане сильно меньше ) А «запаси» тут ні до чого, без офіційної роботи з оплатою податків попросять залишити країну після війни.

4 — сдаст квариру в Украине

Тут я казав про те, що була нормальна робота, стала аби яка. Річ взагалі не про гроші.

Так що робота це дуже важливо.

вернулась из ОАЭ поскольку просто задолбало

Жара задовбала?

не переживай.. пенсионеры все остануться в Украине
молодняк уедит
30-40 лет... ну ктото уедит ктото нет.

будет тут... явно «перспективная демография»
тут надо осознать одну вещь — чем ДОЛЬШЕ война — тем будет ХУЖЕ.
все остальное чушь и пропаганда.

зачем копипастить мнение с раша федеральных каналов и вконтактиках?
не. это понятно что вы «думаете» что это вы думаете.

но если б вы думали, то хотя бы оформили тезис, который звучит с раша пропаганды с февраля — в другие слова.
а цитировать буква в букву «украина ру»... — это полное отсутствие работы головного мозга :)

а если путин скажет что вода мокрая, значит всё наоборот?

Фраза о мокроте воды никак не вредит, а фраза о том что «чем дольше война — тем хуже» может разозлить людей ведь с этим ничего нельзя поделать. Человек не предлагает альтернативу, а констатация этого факта под каждым постом ничего не изменит в лучшую сторону, лишь разозлит тех людей, что сидят в Украине и хотя чтобы это закончилось. Война закончиться когда Россия захочет, но Россия хочет чтобы война продолжалась. Всу и Запад постепенно отбивают у нее это желание. Хотите быстрее — больше помогайте сами. Можно, к примеру, каждый раз когда хочется написать подобный комментарий — кидать донат)

злиться глупым людям нужно только на себя, я не люблю лакировать реальность

Да но этот комментарий деструктивный. Он подобен фразе «Мы все когда-то умрем». Утверждение верно, но не стоит повторять его множество раз
P.S. Нету никаких оснований полагать что эти люди глупы(или, даже, что они глупее вас). Такие оценки также деструктивны

не соглашусь, я возвращаю людей из мира фантазий и иллюзий, кричать что мы плывём на айсберг не деструктивно, деструктивно это замалчивать «да успокойся ты, сходи винца бахни, вон музыка отличная играет и девки красивые»

Ну вот, вы написали что хотели. Что от этого измениться? Никто в Украине не в силах прекратить кровопролитие, это может сделать только Россия. Было бы куда полезнее адресовать тезисы о вреде войны россиянам

ну почему не в силах, технические возможности еще есть
чем больше проблем у них, тем меньше у нас

В армию все не пойдут, бояться за жизнь. Деньгами и так помогают кто как может. Это все не зависит от осознания ужасов войны. Люди не станут донатить больше если просто сказать что все плохо, люди донатят когда все плохо, но есть надежда)

Это и правда написал тот кто претендует на избавление от иллюзий и фантазий других? :)

Глупость это как раз верить в существование реальности.
А неисправимая — в то что именно ты её знаешь, реальность.

Гуглите про пункты веры в жопу Хенка.

Что Путин говорит неважно.
Важно то что адепты русского мира будут отстаивать основные идеологемы в их цельности, взаимосвязи. Утверждая при этом они — не адепты русского мира. Но отставивая русский мир. «но мы не его адепты, то требуем расширение и укрепление русского мира!»

Кожний твій пост це одне і те саме ниття «дальше хуже, что же делать, нам нужно всем подумать, пора оглянуться ». Давай вже кажи прямо що ти пропонуєш всім робити? Здаватися? Виконати всі умови рашки і вступити з ними в союз? Виглядає приблизно так.

Тут підтримую. В мене друзів в Україні майже не лишилося і здається, що скоро зовсім не буде

Наразі в лінкедіні на всю Україну вакансій як в Литві з населенням як м. Київ, жаль я не звертав уваги скільки було до війни щоб порівняти настільки просіла наша індустрія, але це однозначно не купа. ІТ справді живе після майже року війни, чи переживе ще рік або декілька років війни? — я не впевнений

Мені жодного разу на Лінкедині з ними не щастило.
А от кількість сіньорних (5+ років досвіду) на Джинні стала t.me/djinni_official/802

развалить ... саму рф изнутри

Оці всі бажання розвалити росію «ізнутрі» це все на рівні росіян, які очікували, що українці будуть їх зустрічати з квітами, хлібом та сілю.
В реальності 80% там росіяни плюс зросійщені та асимільовані народи усілякі мокшани, удмурти, чуваші, марійці і т.д., а головне декілька мільйонів українців та білорусів. Маємо 88-90%. Тому в кращому випадку відваляться національні окраїни на Кавказі чи Далекому Сході. В результаті отримаємо 125-135 млн, які можуть бути ще страшніші ... якщо збережуть імперські амбіції, ядерну зброю та захочуть захопити частину України, щоб компенсувати втрати. І через 5-10 років спробують знову взяти реванш.

Четверть населения выехали в Еврому — увидят, как люди живут, и принесут это назад

Чим довше війна, тим менше вірогідність, що коли-небудь повернуться.
З початку війни мільйони українців рванули за кордон. Багато хто з них ніколи не думав і не хотів жити в іншій країні, не знає мови і не бажає її вчити, не хоче роками бідувати або заново вибудовувати життя. Ось ці люди при першій можливості повернулися.
Залишилось 6 мільйонів. Багато хто з них поступово влаштовує своє життя, вчить німецьку-польську-чеську-тощо, діти йдуть до дитсадка-школи, вчать мову, поступово звикають до колективу, зʼявляються друзі, поступово проходять через всі пекла місцевої бюрократії, хтось починає працювати по професії, хтось отримує нову професію, а хтось на німецькій «вільна каса» і це їх влаштовує, тому що в Німеччині навіть касир може жити краще, ніж в Україні.

І от, якщо війна затягнеться на 2-3-4 роки, то бажання повертатися у них буде все менше. Навіть якщо самі не досягнуть висот, то хоча б заради дітей, які матимуть можливості отримати освіту в німецькій-чеській-шведскій школі, продовжити освіту і будувати карʼєру в розвинутій країні з високим рівнем життя.

Появился шанс отстроиться с новыми технологиями и рвануть до уровня Польши не за 50+ лет.

За 30+ років Польща рванула до рівня сучасної Польщі.
Ми за 30+ років чомусь не рванули.
За останні 15 років нам багато розказували, як ми рванем до рівня Польщі ... і знову не рванули.
Можна багато розказувати, що винні яник, риги, корупція, свинарчуки чи навпаки 73% любителів «сайтісь пасєрєдінє», захоплення Криму, гібридна війна, яка йде з 2014 року і повномасштабна війна, яку розпочала росія в 2022 році.
Є реальність: Україна не Польща і не зрозуміло, що буде далі. Одне зрозуміло, що Україна переможе. Але незрозуміло коли ... через рік-два-три-пʼять-десять. Я не маю на увазі активну фазу війни, війна може закінчитись навіть наступного року взяттям Криму та поверненням Донбасу, підписанням мирних угод. Але при збереженні Мордору це лише питання часу, коли вони накоплять сили і захочуть взяти реванш.
Суть у тому, що заяви про «рванути до рівня Польщі» на данний момент це більше фантастика або wishful thinking.

Суть у тому, що заяви про «рванути до рівня Польщі» на данний момент це більше фантастика або wishful thinking.

Рекомендую
Ярослав Грицак «Подолати минуле: Глобальна історія України» де він пробує знайти пояснення цьому сумному факту...

Я ж давно кажу — «варягів треба кликати княжити у Київ»...

Зараз маю надію що після війни, кожен траншик допомоги матиме умову:
Вимоги зміни у законі Х, зміщення з посади Y, і т.і елементи мікроменеджменту.

Війна не вчить політичній зрілості. Не навчить українців і ця.

Если бы запад хотел тут быстро все закончить

Тут — ничего нельзя быстро закончить без разгрома РФ. А разгром РФ — это непредсказуемые последствия для Запада. Того и мнутся.
Во-вторых Запада никакого нет. А есть куча стран, которые не готовились к такого размера военных расходов. Да к тому же не имеют царя, который бы топнул ногой, дал приказ и все побежали выполнять.
В-третьих поведение сложных систем, например как «Запад» описывать с позиции целеполагания это обычная телеология. На примере детей из одного исследования: «у скал острые края чтобы козлики могли почесать свой бочок».
Т.е. у Запада нет цели ни победы Украины, ни победы РФ. Если и описывать цель системы — то это её стремление к устойчивому состоянию, а это — «чтобы не было войны. А если она есть — то чтобы поменьше уходило на неё ресурсов».
При этом конкретные правительства, политики, понимают что проигрыш Украины тоже вполне может привести к непредсказуемым и отдалению от устойчивого состояния.

При этом конкретные правительства, политики, понимают что проигрыш Украины тоже вполне может привести к непредсказуемым и отдалению от устойчивого состояния.

Только они понимают это медленно)
Сорри, я нажрался шоколада))

Так, повільно. Бо процедури, узгодження, тре озиратися на думку виборців. Але коли цей потяг рушив і набрав хід, він доїде туди куди збирався і ніяке хло його не зупинить.

Но уже без «некоторого количества пассажиров». И эти «пассажиры» в основном Украинцы.

Є і інший погляд на Заході. Ця війна одна з унікальних пожливостей «демілітаризувати» Росію, і таким чином зменшити її загрозу відносно дешево і малою кров’ю (для них). Тому що усю брудну роботу виконають українці. Але і тут є деякі аспекти, зокрема плавної ескалації, щоб пуйло не сказився і не пішов вабанк (відносно них знову ж). А також звісно в демократичних країнах є внутрішня боротьба політичних сил. Якщо зразу дати багато чого українцям, то завтра на виборах до влади прийде опозиція з меседжем «ані тратят на вайду дєньгі прастих амєріканцев», що уже зараз успішно використовується рашкою у експортній пропаганді, особливо з залученням MAGA республіканців.

Тому тут треба зберігати баланс. Політика — це дуже непроста штука, і багато учених мужів зараз думає, як можна найвигідніше і з найменшими ризиками цю ситуацію розв’язати. В цілому наша кінцева мета співпадає з метою заходу, тому є надія, що вони нам будуть допомагати достатньо довго, щоб зупинити цю орду.

З іншої сторони, було б так — росії було б вигідніше відступити, перестати витрачати стратегічні запаси зброї, і почати кричати більше про спротив коварному заходу, по суті відновивши холодну війну пуйло могло б втриматися у владі, і для цього не треба втрачати літри крові на день.
Зручно думати, що вони там на росії всі тупі, але ні.

На росії можуть думати, що зможуть перетиснути. Але раніше вони так само думали, що зможуть у бліцкриг. Ніхто не каже, що вони там всі тупі, але вони і не всесильні. Історія нас вчить, що хватає випадків, коли країни розв’язували війни і програвали їх. При цьому ті країни теж не були поголовно тупими. Можна вигравати в не тупих, набагато важче вигравати в тих, кого вважаєш всесильним. А те що наш ворог не всесильний ми вже бачили неодноразово.

Никакого запада нет, как нет и сущности «Світова спільнота ».
Разные турции — и вашим и нашим... и т.п.

Достатньо продавати/надавати Україні зброю/ракети/літаки як і все. Це чітко озвучив Главком.
I know that I can beat this enemy. But I need resources. I need 300 tanks, 600-700 IFVs, 500 Howitzers.

Теперь про тех, кто тут пишет ахинею типа «западу надо продать». Если вы думаете, что запад не понимает, что тут происходит? — включайте мозги.

Так інтервью ж не на сенаторів і не на ЦРУ розраховано, а на американців. Щоб наступного разу коли будуть допомогу Україні виписувати, щоб не було нитья: «Може хватить в цю бездонну диру (Україну) наші гроші кидати?», «Скільки можна вестись на розвод Зеленського?», і т.д., і т.п. Почитайте коментарі на англомовних ресурсах. Так, російські боти також наводять там шороху, але все-рівно, тією підтримкою яка була рік назад і не пахне.

І да, українських диванних воїнів там небагато, сильно менше ніж російських ботів. Поки російські боти налаштовують проти нас захід, наші диванні войни сидять в рунеті і воюють з російськими лібералами.

«Просто Серега» намагається якісно нити, але шось не чіпляє. Наш шлях вже проходили Південна Корея, Японія та і багато хто ще. Важливо не те, наскільки нам тут наносять шкоди щомісяця, важливо хто буде з нами після перемоги, а будуть з нами США, Евросоюз, Англія і ще багато хто. А росія буде гнити під санкціями наступне століття.

А росія буде гнити

Так вони і не переставали! ))))

Тебе осталось написать, что надо садиться за стол переговоров и договариваться. Чтобы было концептуально

Вірю в ГУР, тей мінімум інфи що вони розказують доволі точний, тому очікую що ми вийдемо на наші кордони до кінця наступного літа. Але вихід на кордони це може ще не кінець війни, побачимо як воно буде
P.S. Арестовіч звичайно багато бреше, але ці довбані 2-3 тижні взагалі вирвали з контексту

Арестович пропагандист , его стоит слушать и делить инфу на ноль

Може, невизначеність в даному випадку? Там же залежить, що зверху дробу)

Я пару разів його стріми з фейгіним слухав — нічого прямо брєдового він не віщає. Плюс-мінус те ж саме, що і інші т.з «військові аналітики», яких зараз розвелось. Просто говорить він там не на українську аудиторію і, враховуючи, що там по декілька сот тисяч онлайну і у того же Золкіна полоненні часто кажуть, що дивляться Арестовича — то така пропаганда працює.

і у того же Золкіна полоненні часто кажуть, що дивляться Арестовича — то така пропаганда працює.

Ну якшо вони про це говорять у Золкіна — то не зовсім працює)

Та всі бояться свого сцаря і бути посадженими на пляшку у відділку. А те, що багато хто із русні черпає інфу з альтернативних джерел — уже хороший перший етап.

Ага, у них альтернативні це: «па тєлєвізару всьо врут, паетаму ми смотрим альтернативніе істочнікі — шария, подоляку. Ані же вабщє украинци» :)

Не знаю як подоляка, а шарій бачив декілька разів по-руснявому зрадойобив

Це не може, а точно не кінець війни. Кінець війни це наші танки на червоній площі і путлєр на гілляці. А так це буде тягнутися аж поки пуйло не помре, бо щось не віриться в розвал рашки, заговір і громадянську війну зініційовану тими амебами

Це все дуже добре, але війна не може тривати роки. Вона може тривати роки у якомусь гірбридному режимі, але повномасштабна війна, яка триває роки — це вирок Україні. Саме тому, що вона на нашій землі. Економіка руйнується, інфраструктура руйнується, все руйнується.
Якщо вона буде роки, то від України не залишиться живого місця і знадобиться 30-40 років, щоб її відбудувати. Це означає, що нове покоління молодих людей буде вимушене виїхати за кордон для пошуку кращого життя. А ті, що вже виїхали — не повернуться. Буде важка демографічна криза, яка залишить в Україні 20-25 мільйонів людей в майбутньому.
Зараз збитки від війни — 600 мільярдів. Через кілька років це будуть кілька трильйонів.
Тому повномасштабна війна не може тривати роки.
Ворога потрібно рішуче знищити у наступному році. Як — не знаю. Але треба.

Если человек не сможет закрепиться заграницей — то вернётся

Война идет годами начиная с 2014

Це все дуже добре, але війна не може тривати роки ...
... Тому повномасштабна війна не може тривати роки.

Може.
Війни тривають до
— перемоги одной із сторін
— до поразки всіх внаслідок катастрофічного, неприйнятного виснаження всіх учасників.

Другий варіант має реалізацію — перемир’я на невизначений термін.

Війну не можна зупинити іншим чином. Роками чую і не розумію зміст фрази:
Всі війни закінчуються за столом переговорів.

А навіщо тоді взагалі починати війну? ну й почали б — з стола переговорів :)

Ворога потрібно рішуче знищити у наступному році

Ні Україна, ні Захід не готувалися до такої війни.
Тому в рашці і не відкидають надію — виграти цю війну.
Вони готові до виснажливої війни.

Ворога потрібно рішуче знищити у наступному році.

Як я розумію — на Заході чекають що війна призведе до зміни влади в РФії. Або путєн помре за станом віку/здоров’я.

В тому ж і проблема — що нам не дають зброї потрібної кількості і якості щоб нанести москальскій армії розгромну поразку...

І тому, як спростити вибір України:
то вже капітулювати (погоджуватись на перемир’я)
чи воювати на виснаження, скільки хватить сил, і не рахуючи післявоєнні наслідки?

Для нас це війна екзистенційна, тому у нас нема ніякого вибору, окрім перемоги. А от у росіян вибір є. Ніякого перемир’я не буде, тому як таке перемир’я росія використає для накоплення сил з подальшим наступом. Про це говорять просто усі, навіть росіяни про це відкрито говорять.

А от у росіян вибір є

Немає й в них. Для них вона теж екзистенційна. Саме тому вони її підтримують і будуть підтримувати. Як і буде там бунт, то не проти війни, а проти влади яка погано воювала. І жада реваншу, помсти за поразку — приведе до влади нових путєних а то й гіркиних.

Ніякого перемир’я не буде

Перемир’я настає тоді коли того вимагає виснаження воюючих сторін. А як хто його використає — неможе його унеможливити.

Тобто перемир’я у патовій ситуації, коли у обидвих сторін перспектив перемоги немає, а от є тільки збільшення витрат і перспектива поразки.

Вже 9 місяців вибір є у росіян, але їх «авось» мене дивує, що мобілізації особливо не валили.
Коли анонсували мобілізацію — квитки коштували під 10 к доларів на піку. Нормальні люди потихеньку звалюють з рф.
Вибір широкий — Турція, ОАЕ, Чорногорія, Грузія, та і Європа від них не вся закрилась

Вони вибрали декілька віків як.
Останній вибір, наслідки якого ми бачимо, був зроблений десь за пару років до Помаранчевого майдану.

Нормальні люди потихеньку звалюють з рф.

Для московської імперії це не критично. Не має значення.
Бо більшість не поїде нікуди.

Все ж таки вибір у них є. Ніхто на їх територію йти не буде, а своєму населенню вони можуть продати все що завгодно, наприклад скажуть що героїчно відбились від НАТО. В них є можливість зберегти своє існування, програвши, на відміну від нас.

Все ж таки вибір у них є

ну тоді вибір і у нас є. скласти зброю, «і всьо буде ок».

в якомусь нью йорк таймс, було посилання на дипломатів які восени були у Путіна і застерігали від вторгнення.
Він відповів — у мене немає вибору.

а путін — то і є расєя. це не війна путіна. ці війна расєї. і в неї — не було вибору. немає його й зараз.
вибор в них — або ми імперія, або ми повне гімно, нікчеми, лузери — назавжди.

а своєму населенню вони можуть продати все що завгодно,

що завгодно — не зможуть.

Ніхто на їх територію йти не буде,

вони вважають навпаки.

ну тоді вибір і у нас є. скласти зброю, «і всьо буде ок».

в якомусь нью йорк таймс, було посилання на дипломатів які восени були у Путіна і застерігали від вторгнення.
Він відповів — у мене немає вибору.

а путін — то і є расєя. це не війна путіна. ці війна расєї. і в неї — не було вибору. немає його й зараз.
вибор в них — або ми імперія, або ми повне гімно, нікчеми, лузери — назавжди.

Давайте тоді розберемося з термінологією. Екзистенційна війна — це війна за існування, програшем в якій є припинення існування того, хто воює. Для України це саме така війна, так як росія вважає, що України і українців просто не існує, вони відмовляють нам у праві на існування. При чому вони роблять це відкрито, це не якийсь секрет, їхня пропаганда прямо про це говорить.
В свою чергу в України, чи у колективного заходу, нема наративу, що росіян не існує. Ніхто не відмовляє їм у праві на існування. По опитуванням, тільки 4% українців допускають продовження війни на території росії, і то більшість з тих 4% говорить про створення 40 километрової буферної зони, щоб росіяни не мали змогу гатити артилерією. Тому для росіян така війна не екзистенційна.

Що це на практиці. Для українців програш у війні буде означати, що росіяни почнуть стирати нас як таких. Це буде і віджимання бізнесу і нерухомості, заборона на політичну діяльність, концентраційні лагері для переховання, депортації. Також відправка українців у якості гарматного м’яса на їх наступну війну (що вони зараз роблять з Донецьком, Луганськом і Кримом).

Для росіян програш у війні — це втрата як світового, так і частково регіонального впливу. Це визнання своєї нікчемності. Це ризик отримати нестабільність у своїх регіонах. Так для них це болісно. Але ніхто їх не буде стирати. Захід не буде будувати концентраційні лагери для них і не буде змушувати їх воювати проти когось. Тому для них це не екзистенційний вибір. І вони це відчувають. Тому вони зовсім по іншому ставляться до війни, зовсім по іншому реагують на свої поразки навіть на офіційному, пропагандистському рівні. В цьому і різниця.

Для них вона теж екзистенційна.

Вообще нет. Для них война в телевизоре, особенно до всеобщей («частичной») могилизации. Наблюдают с дивана как любимая футбольная команда играет где-то там.

Вообще да. Я с ними много дискутировал и в 2008,а потом в 2014ом. В этот раз не видел смысла, и умилялся наивности весной у многих — «надо им рассказать!»

А то что лично воевать не хочется, то и у нас от повесток прячутся, телеграм каналов с свежей инфой где сейчас раздают, везде есть. и военкомы нередко неплохо зарабатывают. А если открыть границу для мужчин...

Наблюдают с дивана как любимая футбольная команда играет где-то там

Вообще-то для любых штатских, напрямую не участвующих — везде так.
И у нас тоже.

При чем когда в 2016-18 начался вой в инетах — да хватит уже о войне на Донбассе, «мы устали от войны» — то у меня просто ничего кроме желчного
Да вы идиоты её в глаза не видели. А раз даже от такой «устали» то раша вам покажет настоящую. Влом рыться на доу и в своей ленте где я это писал тогда...

Для них вона теж екзистенційна. Саме тому вони її підтримують і будуть підтримувати.

Ви транслюєте російську пропаганду. Вибір простий:
— вивести російські війська з території України
— прийняти умови миру.
Навіть режим путін ніхто чепати не буде, подадуть своїм оркам як перемогу над НАТО, що змогли хоч росію відбити )))

А навіщо тоді взагалі починати війну? ну й почали б — з стола переговорів

Потому что у сторон переговоров непримиримая позиция по отношению друг к другу. Сойтись по середине не получится.

Именно. Поэтому и завершение за столом переговоров невозможно.
А только — одна из сторон капитулирует, или обе стороны понесли такого уровня потери/затраты, что «дану его на фиг платить ещё столько же, а может и больше, за победу которой и не просматривается, которая стала ещё дальше чем казалась вначале»

Читал недавно про ирано-иракскую войну. Там тоже непримиримый был конфликт. Шёл 9 лет, так ничем и не закончился.

Правда у нас ситуация другая — мы уже зависим от запада а они точно не захотят 9 лет нести убытки. Раха к стати тоже стает зависима от Китая. Так что в какой-то момент нас поставят перед фактом, или идите на соглашение или мы не дадим больше помощи. И хорошо если к моменту этого соглашения мы отобьем Запорожскую и Херсонскую области и не потеряем ничего больше.

Шёл 9 лет, так ничем и не закончился.

Да. Силы примерно равны, ресурсы тоже.

Так что в какой-то момент нас поставят перед фактом, или идите на соглашение или мы не дадим больше помощи

Неизвестно. Как — будет ли такой ультиматум, так и ответ Украины. Той Украины, а не сегодняшней.

Но не исключено, что придётся соглашаться на условия Москвы. То есть — капитулировать. И Москва не допустит такой ошибки как минские соглашения. Требования будут — как у победителя.

И хорошо если к моменту этого соглашения мы отобьем Запорожскую и Херсонскую области

Например — освободить российские территории. По результатам реферундумов — 2022 года.
«нет? Ну ок, воюем дальше»

У рашни вообще нет проблем перезуваться в воздухе. Напомню что совсем недавно они рассказывали что россия в Херсоне навсегда. А до этого в Изюме. Запад тоже может путину ультиматум поставить при надобности

Ультиматум должен быть чем-то подкреплен.
Чем Запад, каким ультиматумом может испугать РФию?

Перевзувание пропаганды — это обычное дело. Тактическое. Все так делают.
Я же о том его не происходит стратегически.

Поставками авиации, дронов, ракет на 2к, вторичные санкции, отказ страховки нефтегрузов, да много чем. Все зависит от 23 года, от состоянии экономик запада и рахи, от того впишется ли Китай, от очередного зерг наступления рахи и его итогов

Думаю скорее от 2024.

Раз говорят что «... к лету 2023» — то это к зиме 23-24.
Нам, украинцам, следует быть морально готовыми, что война еще на пару лет. Её интенсивность может меняться, но те же обстрелы — думаю надолго. Может будут реже, встречал что мощности и проблемы производств в раше не позволят с такой частотой как сейчас. Но раз в месяц — смогут...

впишется ли Китай

Китай уже мягко подталкивают к расчленению рашки

ИМХО но вот этот вопрос больше всего тормозит завершение войны, как только поделят рашку так война и закончится.

Почему? Ну потому что США не хочется чтобы рашка получив пздлей ушла под крыло Китая, она станет сырьевыи придатком и хорошо поможет сэкномить на ресурсах и сша-китай экономическая война станет еще тяжелее, а рашке по факту терять уже практически нет чего, это такая херня которая может валять ракетами куда угодно практически, но против нее никто не хочет в конфронтацию ибо ЯО и просто боятся войны и умирать.

В остальном же дать дальнобойные ракеты, дать нормально арты и тяжелой бронетехники которой только у одних США хоть жопой жуй и ЗСУ сделают свое дело. Но вот что потом это вопрос и вопрос в первую очередь международный и там каждый на себя одеяло тянет, как тот же Эрдоган.

Но не исключено, что придётся соглашаться на условия Москвы. То есть — капитулировать. И Москва не допустит такой ошибки как минские соглашения. Требования будут — как у победителя.

Чаво?
Ми їх вибили з Київської, Чернігівської, Сумської, Харківської областей та правобережжя Херсонської області.
І де ця велика і грізна росія?
Чим далі, тим важче їм буде воювати. Доступ до нових технологій їм закритий, чим далі, тим більше будуть старіти існуючи технології, які імпортувалися з Заходу і від яких залежить економіка. В один момент настане критичне виснаження інфраструктури і вона почне валитися, як доміно.

давайте без наративів кремля

мы уже зависим от запада а они точно не захотят 9 лет нести убытки.

Фінансова підтримка України це копійки. Обсяг річного бюджету України менше статків Маска. Скільки таких «масків» США?
Хай дають зброю, яку просить наше військо, тоді буде черговий «жест доброй волі».

Це було б так якщо в світі не була б економічна криза. Я нагадаю що інфляція зараз найбільша за всю історію. І виборці можуть задавати питання, навіщо нам десь там далеко спонсорувати Україну якщо проблеми ось тут у нас. А такі йолопи як Маск та Трамп ці тези постійно піднімають

Я думаю що Кремль тому й вибрав цей час — після ковіду що завдав проблем економіці й політикам Заходу. Розрахунок був простий — зерграш — і Захід проковтне і заплющить очі, як на Крим у 2014ому.
Ну і на європейське «Навіщо нам помирати за Данціг?», так.

Але зерграш провалився (це ж треба було довести свою, москальску армію до такого стану... Найкраща антиреклама зомбоімперії, навіть армія уйобіщна)

можна не спонсувати, просто взяти в НАТО і дати пуйлу 24 години на вивід військи. все.

То в вас юмор такий, чи дійсно «реальні думки» ?
Ви дійсно вважаєте, що хтось з «западного світу» здатний так зробити?

США с Великобританией. и оружия безлимит для Украины.

Только Диктатор может так сделать...
США и Великобритания это не «два пацана», что «сказали — не слабо, и сделали». Это толпы разного народа.
И эти «толпы» даже про простые вещи только договариваться будут по пол-года. А про «безлимит оружия» или про «принять воюющую с ядерным государством страну» в НАТО, не договорятся НИКОГДА.

Правда у нас ситуация другая — мы уже зависим от запада а они точно не захотят 9 лет нести убытки.

Не убытки, а инвестиции в будущий раздел рашки.

или обе стороны понесли такого уровня потери/затраты

Ну вот это как раз и есть за столом переговоров.

Война идёт на нашей территории. Поэтому мы не сможем достичь паритета с рашей в уровне потерь, трат, кроме как — явного, страшного разгрома их армии. И минимум — освобождение Донецка и Луганска. Это будет — удар.

А пока их население выдержит и уровень жизни 90ых. А до него ещё ой далеко у них...

Населення там витримає те що буде і не вякатиме. На нього й не зважають хоч де воно ватне, хоч притомне. Там спробуй вякни щось не то, зразу пакують. Нам це мабуть просто важко уявити

Я досить скептичний про перемогу як момент в осяжному майбутньому.

Стратегічно ні нам ні сша ні польші з балтами й іншими співчуваючими невигідна близька перемога
де нам вішають зруйнований донбас і крим з ворожим відрафіновании населенням без репарацій, а з росії знімають санкції і рятують ліцо фюрера. Це також повтор сценарію визвольних змагань 1920х

Сша, поляків, решту влаштує тільки обнулення росії як ядерної загрози. Нас також. Всі в принципі відчувають що це можливо через досвід президента срср горбачова. І сценарій з сша розкручується в принципі схожий до корейської війни. А з російського — скоріше сирійський.

Це буде довга війна на військову, економічну й державну руйнацію росії нашими руками поки вони не зваляться в свої конфлікти між собою і не віддадуть ядерку

Відновлюватись ми будем під зонтиком ппо наступного року, під постійними обстрілами. Можливо війна навіть буде десятиліття, бо на відміну від старцев в 80х в кремлі сидять всі відносно молоді фюрери

Гаряча фаза не закінчиться як мінімум поки не буде перемолото все ватне м’ясо яке не зможе втекти від мобілізації.

Паритету от ми цілком можемо досягти я думаю, за рахунок високотехнологічних подарунків і переозброєння. Це і стається, аби тільки дожить до.

И минимум — освобождение Донецка и Луганска. Это будет — удар.

Нет. Нужно брать Крым.
Во-первых, это проще. Стратегическая проблема русни сейчас — это задница с логистикой. Крым висит на двух волосках — керченском мосту и сухопутном корридоре. В отличии от ОРДЛО, где сухопутная граница и, самое важное, куча железных дорог.
Во-вторых, если Украина освобождает всё кроме Крыма, на Украину будут давить абсолютно все, чтобы Крым был сдан.
В-третьих, потеря Крыма — это уничтожение последних 9 лет жизни каждого ваньки, который затянул пояса, но возгордился страной. Ибо получится что страдания 9 лет ушли в пустоту.

А пока их население выдержит и уровень жизни 90ых.

Тупо пофиг на их население. Главное чтобы из своего загона не вылазили.

Ти мислиш в стилі красной армії чи срср 80х — якщо десь прогнулось, треба далі там давити. І в стилі конвенційної війни. Нам не виграти конвенційну війну на полі бою силою будьякої зброї ніяк без ядерної війни

В стилі заходу і гібриду це там де прогнулось раз можна будьколи прогнути ще. І все це в різних площинах.

Нащо брати Крим, покласти купу життів, поки вони самі не можуть зробити там логістику? Можна ж потихеньку коцати їх флот. Коли поремонтують — знов чимось запустити в той міст, хай на фюрера ще поллється в телеграмах лайна. Це їх больова точка яку можна тиснуть регулярно. З такої точки зору подивись. Нам зараз вигідно щоб Крим подовше був у них, бо це чемодан без ручки

В цей час треба обрізати логістику ордло і це й роблять. Так, там багато залізниць, але ключових вузлів покоцати є.

на Украину будут давить абсолютно все

Не будуть, нам дадуть стільки скільки треба щоб не програти. І колись дадуть щоб виграти. І грошей дадуть, і відновлять в майбутній рахунок росії.
Це занадто важливий кейс для заходу, щоб просто спускати це на тормоза.

Підтримка України — не так дорого для заходу як поразка. Поразка означає що Китай, Іран і Росія, ПнК фактично почнуть глобальну війну довгою чергою подібних повторів. Поки Росія зайнята нами, і програє, з рештою можна терти з кожним окремо, наприклад ділячи росію

І Залужний як справжній укр просто просить більше щоб отримати скільки дадуть

І в стилі конвенційної війни.

У нас именно конвенциональная война

Нам не виграти конвенційну війну на полі бою силою будьякої зброї ніяк без ядерної війни

И Киев за три дня

В стилі заходу і гібриду це там де прогнулось раз можна будьколи прогнути ще. І все це в різних площинах.

У нас война. Какие нафиг гибридные операции?

Нам зараз вигідно щоб Крим подовше був у них, бо це чемодан без ручки

Нет.

Не будуть, нам дадуть стільки скільки треба щоб не програти

Нет. Крым предложат сглотнуть. И этого нельзя допустить.

У нас не тільки конвенційна, у нас складний противник

Гібридна війна це не просто типу інформвійна. Гібридна включає інформвійну. Це війна в багатьох площинах, в тому числі військових дій на полі бою.

З тз гібридної війни початок для нас це помаранчева революція. В 2014 вона переросла в конвенційну «невійну бо нас там нет», в 2022ому перейшла у «ми там есть»

Але в інших площинах нічого не зупинялось і почалося далеко не сьогодні.

Росія і Путін як креатура еліти взагалі ведуть війну не з нами а з заходом. Через югославію, і за відновлення сфери впливу.
Україна етап цього і необхідна складова. Важлива для фюрера і для заходу теж

Захід не роздуплився просто вчасно. Але зараз роздуплився і вписався бо запахло палєним.

Приклади гібридних операцій просто купа, наприклад саботаж поставок зброї з сша (аудит), тиск на байдена через його синочка. Все це невійськові політичні операції за допомоги друзів та ідіотів. Розхитування виборів в сша. Орбан туди ж як торпеда для єс.

Економічна — енергетичний шантаж європи.

Геополітична — руйнування єдності й смислу структур єс, нато. Чого варте паперове нато, яке нікого не захищає. Смисл був показати що НАТО не зреагувало.

Біженці з сирії, з білорусі.

Все це площини які в концерті розробляються, разом з військовими операціями. Доповнюють одне одне. Це і
є гібридна війна.

В росії як ти пам’ятаєш нема війни, мала бути спецоперація. І це не помилка так назвати. Одним з елементів доктрини пана герасімова є навмисне введення країни ворога в режим воєнного стану. Захопити за тридні не вийшло, але порушили економіку, інфраструктуру, провокують холод і голод. То вони й продовжують, вони не розглядають це як невдачу навіть. Просто максимум посталених цілей не вдалося досягти.

і поразка України за три дні теж розроблялася так само і мала спрацювати і вбити мабуть зо п’ять слонів одним пострілом. Показати слабкість нато, відновити добрий кавалок срср, застовбити геополітичний статус, заграбастати Україну як ресурси й буфер і плацдарм, підозрюю і Молдову теж.

За кілька тижнів РФ окупувала фактично територію прибалтійських країн.
Це чекає на нато якщо буде поразка України чи фюрер збереже лице і ядерну зброю, захід послабить санкції ітд. Це означатиме що ядерний шантаж і прикрутить газком, взять на понт працює.

Ну все пішло не поплану далі всі знають

Але це не просто конвенційна війна, і її не виграти як конвенційну війну. Ну без спровокування ядерного обміну я маю на увазі. Тому й вести її треба не лише як конвенційну. І перемога на землі, наприклад звільнити крим, не означає однозначну перемогу в війні.

Мислення що якщо вийти на кордони 1991 року то це буде наша перемога і все закінчиться — це шлях до поразки. Це буде важливий день, але не кінець. На наступний же день всі прокинуться і зрозуміють що все ще йде війна і фюрер не хоче переговорів. Це неможливо розглядати як кінець, якщо росію не буде скалічено економічно, військово як державу, роззброєно як ядерну країну.

Их население как раз «население». Я насмотрелся интервью мобиков, которые якоби не хотели на войну, но повестку оно получило. На войну пойти мозги есть, свалить — нет

Они потому и не свалили, что — «ну, война то правильная, царь правильный, ну, мне немного не свезло»

Как случай чмобика попавший в инет: звонит матери, рассказывает что говорить если с повесткой придут. А она — сына, нехорошо прятаться, надо идти...

Интервью можно смотреть много. Люди обычно внятно ничего не скажут о том прессинге их культуры, который заставляет их действовать определённым образом. И да, у нас другой прессинге потому что другие культура, ценности. И тоже — население. И в Польше — население. И в США.

Тому в рашці і не відкидають надію — виграти цю війну.
Вони готові до виснажливої війни.

Вони готові, поки війна «ідьот гдє-та там», коли знищують інфраструктуру України.
— Як не стало макдональдсів та кока-коли, то росіяни раптом начали визчати, що вони ні в чому не винні.
— Як їх погнали могилізацію мобілізацію, то бажання і запалу у їхніх ура-патріотів разом поменшало.
Коли війна прийде до них, то запалу і бажання воювати у них поменшає, а там і до перемоги недалеко.

Вона й буде йти десь там.

А більшість населення про макдональдси чула, а не бувала. «страдания масквичей» то такє. Москва не Росія як кажуть самі росіяни.
Запалу могілізація не зменшила бо вона поки зачепила не так вже й багато людей.

Я до того пишу що — дурити себе інфою з єдиного марафону звісно приємно.
Але Росія так вела війни давно — неефективно, тупо, і — стала імперією. Так що в них в культурі закладено оце терпіння життя без макдональдсів. «Вєлічіє» зігріває більше.

От удар по вєлічію, це да, «ядерна зброя».

В тому ж і проблема — що нам не дають зброї потрібної кількості і якості щоб нанести москальскій армії розгромну поразку...

Москальска пропаганда росказує, як Захід та НАТО хочуть розвалити чи знищити матушку-расєю.
Насправді Захід робить все можливе, щоб зупинити це безумство, зупинити расєю від тотальної поразки та розпаду і вже багато разів пропонував путіну умови миру. Вивести російські війська з території України, повернути захоплені землі і тоді навіть путін зможе залишитись при владі і зберегти свій режим. Чому Захід хоче зберегти росію? Елементарно, при розпаді расєї або ж значному її ослаблені при повній поразці у війні росія ляже під Китай. Китай отримає величезні території, ресурси, запаси нафти, газу, урану та інших корисних копалин і фактично вийде до кордонів Європи.
Між бажанням допомоги Україні та небажанням сильного зміцнення Китаю Захід поки обирає другий варіант і надає Україні озброєння по-мінімуму, щоб тіснити орків. Але і цього достатньо, щоб вибити орків з Київщини, Чернігівщини, Сумщини, Харківщини та правобережжя Херсонщини. У будь-якому разі перемога буде за нами!

Ізраїль створив сад посеред пустелі під час війни. Ми нічим не гірші. Питання в бажанні. Ті, хто не має бажання, виїдуть. Туди їм і дорога!
Ми відбудуємо Україну і будемо жити набагато краще, ніж жили раніше. Для Заходу це принципово, як було принципово відбудувати та захистити Південну Корею. А росія, як Північна Корея, так і залишиться Мордором. Років через 20-30 росіяни, як північні корейці, будуть під страхом кулеметників тікати зі свого Мордору і просити притулку у квітучій, процвітаюцій Україні.

Какой нафиг сад?
Просто ближневосточная страна с хайрайзами двигающаяся в религиозную бездну семимильными шагами.
Ну умеют в саморекламу да.

ВВП на душу населення
Ізраїль $55,359
Україна $4,830 до початку війни.
Дійсно, вміють лише в саморекламу і «двігаються в бєздну».
Створити успішну багату економіку з нічого в напівпустелі в оточенні сотень мільйонів арабів, які тебе ненавидять і постійно хочуть знищити (і які самі живуть в злиднях, якщо не повезло з нафтою та газом) ... дійсно, вміють лише в саморекламу.

Створити успішну багату економіку з нічого

за допомогою всебічної підтримки США і репарацій від Німеччини

Хто винен українцям, що замість стратегічного партнерства зі США обрали
— намагалися сидіти на двох стільцях за Кучми та Кравчука між заходом та Росією
— потім взагалі обрали Януковича, який мало не затягнув нас в мордор та майже знищив армію
— потім просвітлення, а потім 73% обрали боневтіка і любителя «сайтісь пасєрєдінє».

По-перше США не пропонувало Україні стратегічного партнерства, адже в США вже є Польща ув цьому регіоні, а по-друге як було уникнути економічних зв’язків з рф, коли обидві країни отримали взаємозалежні виробництва у спадщину від радянського союзу?

P.S. Ви змістили фокус на Україну. Я казав про те, що Ізраїль — ніфіга не диво дивне, а закономірний результат бажання євреїв і, що важливіше, сприяння значно більш розвинутих країн. Ви ж не звинувачуєте у небажанні українців, які демонструють феноменальну згуртованість?

ніфіга не диво дивне, а закономірний результат

І Швейцарія, і Ізраїль, і Сингапур та інші успішні країни — це не диво дивне, це закономірний результат. І з цим я погоджусь, але не з тим, що ви мали на увазі.
Легко казати про закономірний результат після того, як країна стала успішною та розвиненю, коли у неї все добре.
Ізраїль був заснований на території, де практично все було вороже і намагалося знищити його з самого початку, а за своє існування довелося вести немало війн, деякі з яких одразу з декількома супротивниками (Єгипет, Палестина, Сирія, Ліван, Йорданія) одразу, які значно випереджали Ізраїль чисельністю армії та озброєння.
І до 1960-х років Ізраїль майже не отримував військової допомоги з боку США, але якось існував і розвивався.
Ізраїль отримує 40 млрд на 10 років або 4 млрд на рік при ВВП в 530 млрд, тобто менше 0.8% ВВП.
Лише за цей рік Україна отримає близько 80-100 млрд Західної допомоги.

Ви ж не звинувачуєте у небажанні українців, які демонструють феноменальну згуртованість?

— намагалися сидіти на двох стільцях за Кучми та Кравчука між заходом та Росією
— потім взагалі обрали Януковича, який мало не затягнув нас в мордор та майже знищив армію
— потім просвітлення, а потім 73% обрали боневтіка і любителя «сайтісь пасєрєдінє»
Де феноменальна згуртованість?
Згуртованість зʼявилася після початку повномасштабної війни проти України, коли взагалі постала загроза існування її як держави або ж перетворення в колонію Мордору.

Успіх Швейцарії не має нічого спільного із Ізраїльським чи Сінгапурським, а Ізраїльський — не схожий на Сінгапурський . Таким самим чином поруч з ізраїлем можна було поставити Норвегію та Ірландію
Усі перелічені вороги Ізраїлю — значно більш відсталі від США, яка патронувала Ізраїль, навіть більш відсталі ніж рф зараз і вони відпочатку знали, що навколо вороги, то ж не були наводнені агентурою ворогів, як Україна. Якщо ти знаешь, на що йдеш відпочатку і все одно йдеш на це, щось ти напевно добре спланував.
Розмір допомоги нема сенсу порівнювати, бо то було давно, країна менша, ворог(и) менш оснащений(і), ніж рф.
Нащо перераховувати знову президентів і що вони намагалися на двох стільцях всидіти? Я ж відповів, що радянський спадок був основою економіки України Тре було закрити заводи, продукцію яких купувала рф, просто так?
Згуртованість виникла, коли стало зрозуміло, що ніякої домовленності не буде. І так, це показово і круто, і так могло не статися, і тільки відтепер можно рахувати заснування України а-ля Ізраїль.

Успіх Швейцарії не має нічого спільного із Ізраїльським чи Сінгапурським, а Ізраїльський — не схожий на Сінгапурський

Повторю ще раз. Спільне — це такі люди як ви, для яких успіх цих країн — це закономірно, не диво дивно і т.д.

Згуртованість виникла, коли стало зрозуміло, що ніякої домовленності не буде. І так, це показово і круто, і так могло не статися, і тільки відтепер можно рахувати заснування України а-ля Ізраїль.

Ем, так це ж і був мій початковий коментар в цій гілці з якого і почали дискутувати
dou.ua/...​rums/topic/41277/#2534625

Спільне — це такі люди як ви, для яких успіх цих країн — це закономірно, не диво дивно і т.д.

не треба мені приписувати про інші країн, типу Швейцарії, яка свій успіх вибодовувала сторіччями. Я казав тільки про Ізраїль, який без всебічної допомоги США і репарацій Німеччини не вижив би напочатку свого сучасного існування.

, так це ж і був мій початковий коментар в цій гілці з якого і почали дискутувати

А ця частина була до того, що який сенс перераховувати минулих президентів і що вони не так робили, коли то ще не був Український аналог Ізраїлю, а була пост-радянська держава.

не треба мені приписувати про інші країн, типу Швейцарії, яка свій успіх вибодовувала сторіччями. Я казав тільки про Ізраїль, який без всебічної допомоги США і репарацій Німеччини не вижив би напочатку свого сучасного існування.

Легко казати про закономірний результат після того, як країна стала успішною та розвиненю, коли у неї все добре.
Ізраїль був заснований на території, де практично все було вороже і намагалося знищити його з самого початку, а за своє існування довелося вести немало війн, деякі з яких одразу з декількома супротивниками (Єгипет, Палестина, Сирія, Ліван, Йорданія) одразу, які значно випереджали Ізраїль чисельністю армії та озброєння.

Я не хочу сперечатися на рахунок того, що вони отримували репарації від Німеччини і (продовжують) допомогу від США. Україна отримує допомогу від США і після перемоги отримає шанс вимагати репарації від росії.

Успіх Швейцарії

.... в тому, що Адольф не став проводити операцію Таннербаум (?)

Успіх Швейцарії

.... в тому, що Адольф не став проводити операцію Таннербаум (?)

Танненбаум (Йолка по-нашому)
І те, що він не став її проводити — це не причина, а наслідок — Швейцарія (1) була добре захищена і (2) стала місцем збереження всяких сумнівних капіталів із самої Німеччини — вони по-жизні вміють наживатись на всякому шахер-махері

це не причина, а наслідок

Припущення, не більше.

В мене шеф Швейцарець.
Не молодий вже.
Він казав, що у WWII їм повезло і Адольф не провів операцію.
Інакше б не вистояли довго зі своєю Militia (так вони називають те, що в кожного вдома зброя і проходять навчання).

Теж припущення

потім просвітлення

Ну, таке собі просвітлення.
Профукані надії та і все.

Давай ты мне не рассказывай;)
Я там 3 года жил и наведываюсь регулярно.

Там ближневосточная страна с одной ( ок полутора) индустриями уровня первого мира.
Остальное треш. Это я тебе как недваний житель говорю.

вступай до ЗСУ і покажи як то робиться!

Згадується січень — лютий 2022: підуть не підуть, можливість нападу і... Колосальне збільшення патронів на патреоні Повернись живим. Тому закликаю донатити як тоді, або більше!

savelife.in.ua/...​#donate-army-card-monthly

Або зручний вам фонд)

Я давно сказав, настроюйтесь на довгу боротьбу, легко не буде. Тому що багато хто сприймає це як фільм — 2-3 тижні і хеппіенд, усі антигерої будуть покарані. Тільки не треба прикриватись Арестовичем, у кожного повинна бути своя голова на плечах.

Я зі свого боку буду робити все що можу для того, щоб допомогти нашим військовим вигнати окупанта якнайдалі. Понити звичайно іноді хочеться, це життя, але краще направити цю енергію на щось корисне.

А Арестович тут при чому?

Досить дивна логіка влади. Наступальні операції проводити більше не можемо через брак ресурсів, але в ОП вперто заявляюиь, що весною ми переможемо🤦‍♂️

Напіврозпад рф розрахували напевно

В тому, що ця війна для них так просто не мине і що там почнуться певні процеси, у мене особисто не викликає сумнівів. Просто це питання не тижнів і не місяців, а багатьох років. І нам би було непогано за 9 років війни і скільки років вона ще триватиме, налагодити виробництво свого озброєння вже

Це ж не я, а в ОП розрахували так

Нажаль процес зеркальний, можна скільки завгодно говорити про їхні процеси, але у нас невдоволення росте теж, що може привести до такого ж розділення — розпаду.

Так не на часи ж. Вроде нельзя говорить плохо про власть и говорить , что может пора задуматься , осмотреться ?

На що та що розділиться? Хіба зараз десь не бояться, що до них танки приїдуть?

До речі ось недавно знайшов ось таку аналітику, тут чувак серйозний — співробітник Британського Королівського інституту оборонних та безпекових досліджень, а це не якісь Жданові і Карасі. www.youtube.com/watch?v=0THPkZjkNr0 (ФСБ проводило в Україні опитування щодо готовності чинити опір — Олександр Данилюк)

Так ось, він стверджує, що початковим планом русні було створення розколу в суспільстві через те, що Зєля поведеться на їх передвоєнний шантаж і задекларує певні поступки рашці, що призведе до соціального розколу, але тоді все пішло не по плану. Раджу подивитися, дуже цікавий погляд.

Нюанс у тому, що у нас при будь-якій владі русню будуть ненавидіти тепер. Невдоволення може рости, може дорости до критичної точки, але прийти до влади можна хіба на тезах що Зеленський недостатньо мочить русню, ніякого дагаваріцца пасєрєдінє вже не вийде. А у їхньому випадку цілком реальним виглядає протилежний варіант: может ну іх етіх хахлов (пака нас всєх ні паубівалі) — на це і розрахунок

Дивна логіка вірити ОП. Уже на шашлики «сходили», тому краще готуватися до того, що говорить Залужний і довгого протистояння, а не 2-3тижні:))

Взагалі психологічна стратегія готуватися до довгого протистояння більш дієва. Це як описав у себе Франкл про досвід у концтаборі і що допомогло йому не зневіритися.

Воно і зрозуміло: не сподіваєшся на швидку перемогу — менше дизморалишся від невдач. У той же час позитивніше сприймаються хороші новини, тому що психологічно готовий до гіршого. Важлива просто золота середина — не накручувати себе без причини, а якщо з’явилися такі симптоми, то на деякий час відмовитися від подразника, найчастіше від новин на декілька днів.

Читай коментарі нижче.
Перед розвалом фронту сруні на Харківщіні та звільненням Херсону казали те саме.

А що людина мала казати на західну аудиторію? Що в нас все є і нам нічого не треба?

я радий що далеко скролити не довелось заради коментаря :)

ящитаю надо и нам доносить кастомерам простой как дверь тезис:
no guns — no releases

Кастомерів навпаки треба як можна менше нагружати війною, а то я розумію, що українські айтішники до цього не звикли — але зараз ми у слабкій позиції.

Краще уже на редіті горланити, його мільйони людей по всьому світу читають. А кастомер все то слухати навряд чи буде, і просто переведе розробку в Польщу чи Латинську Америку.

Можна говорити тупо правду: ті олені не можуть воювати проти нашої армії, тому бомблять наші електростанції. Але тут уже практично у кожній хаті є генератор і старлінк, тому ми продовжуємо працювати. Але ті олені творять дику дич, тому було б добре щоб вони здохли.

При средней цене генератора в 50к и старлинк в 40к и средней зп по стране в 10к?

Ми ж про кастомерів і неперервність бізнесу. В айтішечці хто хотів старлінк уже замовив, нащо старлінк комусь в середньому по країні я хз.
Стосовно генераторів і всякого такого, то навіть у середньому багато хто має на мінімум зарядити якісь гаджети, магазини працюють. Але такі штуки кастомерів не цікавлять.
Наша задача пояснити що русня — зло, але зло недолуге, тому переживати за бізнес і шукати контракторів у Польщі не варто

Кастомерам у більшості своїй до сраки наші проблеми. Іхні проблеми для них — набагато важливіші, особливо, якщо вони на іншому континенті.

Процитую Шрайка, з яким я згоден, війну треба продавати так само, як і все інше, інашке ніхто нам допомагати не буде:

Когда Валерий Залужный дает интервью The Economist, он обращается к западной аудитории. Он говорит, что возможно новое наступление на Киев, что в Мордоре орки куют за Уралом россияне готовятся, а у нас недостаточно вооружений.

И это правильный посыл — «дайте еще».

Хороша думка, дякую, заспокоїли )

Так, Шрайк добре пише. Повний текст його коментаря:

Давайте отдельно прокомментирую интервью Залужного. В «Шрайк Ньюс» я запостил один кусочек, но вероятно в других местах вы наткнетесь и на другие.

Из некоторой косвенной информации я давно сделал вывод, что Валерий Залужный не большой любитель выдавать что-либо вообще на публику. Его б воля, все сообщения о войне были бы в духе «наши войска мужественно противостоят врагу». Но мы живем в информационную эпоху и информация — это тоже оружие. А значит его нужно использовать.

И поэтому мы видим украинскую САУ «Богдана», которая мужественно стреляет в сторону моря, и решаем, что это благодаря ей освобожден остров Змеиный. Мы читаем в статье про ракетные удары по аэродрому Саки, и думаем, что удар по этому аэродрому наносился ракетами. И т.д. и т.п.

Естественно, все это направлено не на нас, а на противника. Не уверен, что такое информирование внесло большую сумятицу в их ряды, но хуже явно не сделало.

А кроме противника, у нас еще есть и союзники, которые помогают нам в том числе и оружием. И хотелось бы, чтобы помогали больше.

Когда Валерий Залужный дает интервью The Economist, он обращается к западной аудитории. Он говорит, что возможно новое наступление на Киев, что в Мордоре орки куют за Уралом россияне готовятся, а у нас недостаточно вооружений.

И это правильный посыл — «дайте еще».

Причем посыл от самого что ни на есть профильного человека, а не от очередного специалиста по СМИ и коммуникациям.

Кстати, в уже упомянутой статье Залужный пишет примерно то же самое — враг силен, он может продвигаться на Киев, в Запорожской области, на Донбассе, наступать из Беларуси, способен овладеть Николаевом и Одессой. И что ЗСУ попробуют нанести контрудары в 2023 году, но для этого нужно многое сделать.

Статья опубликована 7 сентября. А вскоре после этого ЗСУ освободили Харьковскую область, а затем и Херсонское правобережье.

Поэтому Главкома нужно поддерживать. Враг силен, а нам нужно оружие. Это правда.

Но при этом нужно понимать, к кому он обращается.

За його словами, ця операція «вже на підході».

Батько іде на ви!

Що тут обговорювати, дизмораль тільки зловити... Кінця й краю цьому всьому не видно (
Але продовжуємо збирати на техніку і підтримувати армію!

А що, краще я Арестович казав що два -три тиждя? Зато він честно каже, а це означає, що нам потрібно бути готовим до усього

Повністю згоден з вами, але завжди хочеться вірити у краще. Подоляк більш оптимістичний, напевно із-за того, що не усвідомлює те, що знає Залужний )

Доносити позитивний меседж та підіймати моральний дух людей — робота Подоляка.
Так само як робота Арестовича була на початку війни розповідати про «два-три тижні» та не дати людям впасти в паніку

подляка хоч і мудак, але не такий тупий, як обдристович. Тому так напряму не палиться. Для просування ідей ОПи у нього є Офіс ботів Подоляки.

Підписатись на коментарі