Чого ви хочете у новому році?

У сусідньому топіку ми обговорюємо підсумки 2022 року. А в цьому — ділимось планами та мріями.

Чого хочете від 2023 року? Чи ризикуєте ставити цілі й планувати? Про що мрієте?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

свободи!!!!

Пора створювати тему «Застряг в Україні, потрібно 7К щоб виїхати, ось моя карта» :)

та ніби було 4к, чи вже подорожало?

Наше бажання одне — безперечна капітуляція російської федерації.

Чтобы война закончилась — то что пожелал на НГ себе

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

В новому році, я хочу дожити до 2024 року

При цьому у доброму здоров’ї, разом з рідними та друзями, та у придатному для нормального життя навколишнього середовища

Відпустки. Бажано, в країні де не падають ракети в 5 км радіусі від тебе. Хочу мати змогу планувати своє майбутнє саме так, як я його бачу, а не мати горизонт планування в тиждень.

Демобілізації. Відкритих кордонів.

Хочу на море з чоловіком з’їздити, просто на тиждень виїхати, без видумування різних схем і махінацій як це зробити, і без докорів сумління, що поки хтось воює, ти відпочиваєш тиждень..

І перестати весь час чути про «наступ з Білорусії», він або є, або нема. Мене трошки харить жити з північної сторони України і кожен день про це чути. Як буде — поїдемо, як нема — то нащо про це кожні 5 хвилин згадувати... Від цього нічого не зміниться. Для цивільних так точно..

І вивчити фреймворк, хоч якийсь, на js, нарешті, бо 3-й рік поспіль збираюсь і нічого окрім зборів не відбувається. :)

Хотілося б миру, щоб закінчилася війна, щоб знайшли рішення жити далі мирно.
Та щоб мені подарували паперову марку біткоіна. На ній можна побачити два ключі — один із них приватний, а другий публічний. А ще там є вкладення із інструкцією, як безпечно погасити цю марку — створити ще одну таку марку і перевести усі сатоші із першої на другу, щойностворену, приватний ключ якої вже нікому не відомий.
Такі марки можна навіть колекціонувати і вони будуть мабуть зростати в ціні після халвінга.

Я мрію про те, щоб путін іздох, а також щоб один з моїх пет-проджектів нарешті подолав пікову (нажаль не середню) відвідуваність 100к уніків за добу.

Мрія збулася в останній день 2022року — 201k users/day. Найдешевший інстанс Hetzner витримав :)

Я розпочав в безмежно далекому 2011, коли ще були живі мамонти.

Тебя с московии никуда не выпустят, Ваньок.

Чтоб следующий Новый год я отменил в своей стране и в своем жилье.

Планування проводиться не на «наступний рік», а на «після Перемоги»

Завершити свій перехід з Django на Android та отримати перший фріланс-проєкт де я зможу застосувати обидві технології

Зарелізити нарешті свій стартап, над яким працюю уже півтора роки вечорами після роботи і на вихідних.

Вивчити на 3D та Level Desing і знайти першу роботу собі...
Та взяти себе в руки...

Не бажатиму іншими поганого, побажаю щоб наступного року наші війська звільнили всі наші території, кризи і всяка срака в світі пішли на спад. А ще всім нам електрохарчування як то було до війни хоча б, ну і особисто собі — 4090 в системник і ЗП в 1000+$ з цікавими надихаючими проєктами.

Хочу, щоб путін помер, а в росії почалася громадянська війна усіх проти усіх: православних проти мусульман, жителів москви та пітеру проти жителів околиць цих міст, жителів заходу країни проти жителів сходу, а жителів півдня проти жителів півночі.

Щоб нарешті ці кляті любителі смерті і страждань від’**алися від нас і зайнялися тим що люблять на своїй землі, а не на чужій. Ну і щоб в результаті всіх цих подій рашка розкололася на десятки міні-князівств, а людей там залишилося менше мільйона в кожному з них.

А ще, це вже зовсім з розділу фантастики — хочу для України таку армію дронів зі штучним інтеллектом, яка б кожну російську ракету перехоплювала, не знищуючи, і перенаправляла на москву.

Хочу, щоб путін помер, а в росії почалася громадянська війна усіх проти усіх

І, оскільки ядерна, хімічна, біологічна зброя там вже є — то ця війна буде дуже веселою! А ще частину зброї закупить Хизбола, Алькаеда та інші терористи.
Саме через такий сценарій після розпаду СРСР західні країни тиснули на колишні республіки (включаючи Україну) аби усю ядерну зброю віддали Параші. І Парашу підтримували гуманітарною допомогою аби не розвалилася.

Ну от вони і отримали що хотіли. Просто геніальний план!

Нажаль так: за Єльцина у США була можливість впливати на Росію. Тоді могли втягнути її до НАТО. Чи могли наполягати на скороченні ядерної зброї (знищувати свої ракети за американські бакси — як в Україні). Могли допомогти відділитися якимось регіонам (без ядерної зброї) — типа Ічкерія, Дагестан. Тоді вирішували олігархи — а їм армія не потрібна, їм бабло пиляти та виводити. Парашка чудово б працювала як ресурсна колонія для Захода.
Але якось усі проспали момент, коли Хуйло усе підім’яв під себе. У тому числі і олігархів.
Теоретично можливість ще є: убрати Хуйла і самих упоротих фанатів «рашизма» — і олігархи будуть ради посадити президентом якогось демократа (а може навіть Собчак), який буде за мир в усьому світі і не буде заважати доїти Парашку далі.

Теоретично можливість ще є: убрати Хуйла і самих упоротих фанатів «рашизма» — і олігархи будуть ради посадити президентом якогось демократа (а може навіть Собчак), який буде за мир в усьому світі і не буде заважати доїти Парашку далі.

Вже піздно, там така шалена кількість упоротоих, що перші ж демократичні вибори поставлять іще одного гітлера, щоб зробив рашку грейт єгейн.

Це дійсно треба було робити при ельцині, той би під бухло підписував би усе що потрібно.

Русня це найбільші та мразотніші терористи світу, єдині хто вважає цілком норм «вони здохнуть а ми в рай» для всього світу. Так що Алькаєда виглядає навіть на один level down для світової небезпеки

Купить жилье в Киеве, стать чемпионом мира, выехать с Украины на отдых

Купить жилье в Киеве

А до цього шо мішало?

Так зараз мабуть продають за копійки.
Те, що у Харкові (який пів-року бомбили і продовжують), вимикають світло на 2-4 години, а у Києві ВМИКАЮТЬ на 2-3 години, каже що Київ вже «lost citi». Ще до війни він вже волав «я ж не гумовий», але усе пхали новобудови де завгодно. За інфраструктуру ніхто не думав. Звідки береться електрика, вода, каналізація для новобудов — теж не переймалися. Зате — хмарочоси, мурашники — більше, вище, плотніше!
Більше тижня після блекауту — усюди вже налагодили, а найгірша ситуація де? У Києві! Як це може бути що навіть у Херсоні підключають, а у Києві не можуть?
А усе як в ІТ: технічний борг ніхто не контролював — і от він виліз так, що як не міняй буде тільки гірше! З гівна вже не зробиш конфету. Треба планувати по-новому і робити з нуля.
Та воно само так і станеться — будуть будувати у Львові, у інших містах західної України де є попит. А Київ залишиться історичним пам’ятником і українським «Детройтом».

Таке буває коли голосують за мера ідіота

Мечтаю однажды выйти на свободу.

2-3 недели.

140 мільйонів дохлої русні

Ось відповідь по-справжньому щасливої людини!

Какое может быть счастье, если денег не хватает?

Це як піраміда потреб. Де щастя на вершині. Але у фундаменті що? Те, без чого життя — це мука!
По-перше особисте здоров’я. По-друге життя і здоров’я близьких людей. По-третє відносини (кохання, дружба). Нічого з цього не придбати за гроші і на замінити ними.
Далі — так, треба їсти, пити, десь жити. Але для цього багато грошей не потрібно. А може і взагалі не потрібно якщо потрапити до лікарні, у якийсь притулок, чи на крайній випадок до тюрми.
Людина, у якої нема попереднього — не буде мріяти про гроші!
Отже якщо людині для щастя не вистачає тільки грошей — його базові потреби забезпечені! І він навіть не розуміє наскільки він щасливий у порівняні з тим, хто, наприклад, втратив близьку людину. Чи втратив частину тіла.

Це я так розумію риторичне питання:)
Від себе сподіваюся можливості зберігати темпи донатів у наступному році. Також продовжувати свою діяльність у деяких волонтерських проектах для безпосередньо військових.

Завершення війни та настання нового мирного, квітучого життя в Україні. Усім, хто на фронті та забезпечує фронт усім цінним, бажаю міцних сил та скорішого повернення до мирного життя живими та здоровими!

Хочу, щоб Україна перемогла Росію і звільнила всі свої території.
Хочу, щоб світ дотиснув Росію санкціями настільки, щоб вона не мала можливості робити нові крилаті та балістичні ракети.
Хочу, щоб після перемоги Україна ще була спроможна провести вільні і демократичні вибори.
Хочу, щоб всі, хто з 2019 року розвалював армію, руйнував реформи і незалежні демократичні інституції, грабував і продовжує грабувати Україну і зараз, відповіли за свої злочини.

Щоб русня сдохла.
Персонально для себе — щоб з роботи не скоротили

Перемоги, pivot від федрезерву, EIP 4844 та Шанхай апгрейд, Ауді

Перемоги!
Ну і збільшення рейту в $ еквіваленті було б дуже файно.

Клаптик землі і два севастопольських раба

Получить передозировку попкорна наблюдая за тотальным адищем в рашке.

Щоб вже нарешті здохло Хуйло

А оті сотні тисяч котрі «заблукали на учєніях»?

Щоб від Кенінгсбергу та до Владівостока, русня почала робити Бучу та Бородянку в себе дома. Потім хай туди заселять людей, а не їх вкрай невдалі пародії.

— Найняти ще мінімум трьох людей в Україні;
— В ідеалі запустити офіс компанії у Львові і поступово повертатися додому (різко вже не вийде);
— Зарелізити планування CLEAR-корекції зору (наш аналог відомої SMILE);
— дати успішне демо планування оперування катаракти та інтеграції з абляційним лазером (lasik і PRK корекція) на міжнародній конференції у Відні наступного року.

Для Української нації сили, мудрості і емоційної рівноваги.

Майбутня перемога це тільки початок, росія неминуче стане для нас як куча лайна на шляху, яку ми переступимо, головне мати картину майбутнього і наших цілей.

Хех, щоб була робота у 2023

Щоб Китай нарешті захопив Парашку і показав їм що таке геноцид та іго. У кожного руського раба буде відразу два вузкоглазих хазяїна (бо на кожного не вистачить).

Якісь нездорові побажання. Чи ви думаєте, що якшо Китай зіжре рашку то Україну не троне?

Якщо Україну візьмуть до НАТО — то ні. А якщо не візьмуть — то Україні усе одно гаплик.

Якісь нездорові побажання.

Чому нездорові? Статистика показує що 80% росіян вже перетворилися на нелюдів — орків. Вони радіють від насильства і підтримують війну. Що з ними робити?
Ні у кого, крім Китаю не вистачить людей аби контролювати і намагатися виховати цих орків. Тим більше що у Китаї «цифровий концтабір» вже відпрацьований.

Домовлятися. Китай зараз друга сила після НАТО. Але на щастя у Китаї не єбанутий Мао, а доволі прагматична влада. Їм ізоляція не потрібна — навпаки більше країн для торгівлі.
Віддати Китаю Парашу — їм на століття вистачить заселяти Сибір, повертати ріки. Може і про той Тайвань забудуть (нащо він їм взагалі?).

імхо, політика зеро ковід толеранс це величезний знак питання на прагматичності, швидше це було самодурство заради престижу, чи навіть не знаю як це ще сформулювати

Щоб міжгалактичний десант висадився не на нашій планеті

Перемоги України над гнидостаном

щоб кацапстан вразив вірус правця та статевої дезорієнтації

Миру та здоровʼя, решту заробимо, купемо, відремантуємо!

Підписатись на коментарі