Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Хронологія падіння президента Гільдії ІТ-фахівців України

Привіт, шановний читачу, на зв’язку Назар Дубенець, програміст. Нещодавно ІТ-спільнота України побачила скандал, пов’язаний з президентом Гільдії ІТ-фахівців України. Волонтери даної організації (серед них я, Назар Дубенець, також Алевтина Лопата, Артем Шишко, Роман Корчак) спільно вирішили повідати цю історію, з початку та до кінця, щоб розставити для зацікавлених всі крапки над «І».

Автору цієї публікації 31 рік і я не те, щоб дуже наївна людина, скоріш навпаки, трохи цинічна та егоїстична. Якраз ця риса мотивувала мене обуритись, а потім — і підтримати протест частини нашого айтішного ком’юніті, коли державні мужі і жінки вирішили трохи врегулювати і допомогти галузі економіки, в якій ми всі задіяні.

Мова йде про запровадження спеціального економічного та податкового режиму Дія City. Під час обговорення такого важливого питання, журналісти за коментарями ходили до ІТ-кластерів та ІТ-асоціації. І це очікувано, бо питати думку в когось треба, а інших представників хоч з мінімальною легітимністю в інфопросторі просто не було. Проблема в тому, що ці організації є представниками інтересів ІТ-компаній, і це нормально, бо вони їх і створили та самі фінансують.

На жаль, на момент квітня 2021 року в трикутнику держава-компанії-фахівці, єдиною стороною, яка не мала б свого представництва були тільки фахівці. Тому я з піднесенням сприйняв тоді ж подію, коли частина ком’юніті самоорганізувалася і створила сутність, яка потенційно могла лобіювати мої інтереси, як ФОП-контрактора чи працівника в ІТ.

Спроба була хороша, я особисто підтримував Гільдію своїми щомісячними внесками (квітень — липень 2021 — $100, серпень 2021 — червень 2022 — $250, липень 2022 — грудень 2022 — $10). Шкода, що збіг багатьох негативних факторів призвів до того, що ця спроба створити об’єднання закінчилась конкретним фейлом.

До початку повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну, Гільдія ІТ-фахівців себе позиціонувала як «легітимне, незалежне та демократичне професійне об’єднання» (інформація з офіційної сторінки Патреону організації). Дана громадська організація надавала послуги всім учасникам, відповідно до рівня підписки. Послуги варіювалися від вичитки договорів юристом (на першому рівні підписки), до повноцінної адвокатської допомоги «під ключ», інвестиційного консалтингу та знижок на навчання.

Також організація відзначилася критикою Дія City, мотивуючи це порушенням прав робітників, та способом регулювати успішну галузь. Офіційно обраним президентом Гільдії ІТ спеціалістів України на момент грудня 2022 року був Тарас Розкішний, який отримав можливість представляти організацію на виборах, які влаштувала спільнота.

Також в діяльності організації брали участь волонтери, які хотіли долучитися до розвитку та захисту прав ІТ-спільноти, що і обіцяла надати Гільдія. Вони займалися всіма організаційними (і не тільки) питаннями: сайт, комунікації, контент, створення стратегій та багато чого іншого. Та після початку повномасштабного вторгнення змінилося не лише життя кожного українця, але й життя спільноти.

Хронологія. Початок кінця

Жовтень 2021

1. Зареєстрували громадське об’єднання в Мінюсті з третьої спроби.
Коментар: це круто, бо є офіційний статус, а не просто тусовка в інтернеті.

2. Голосуванням в Патреоні Гільдія вирішила надати грант 20 000 грн Тарасові Розкішному для участі в Київській школі державного управління ім. Сергія Нижного.
Коментар: Тарас не виглядав поганою людиною (наскільки я з ним мав змогу спілкуватись на зборах), і проявляв ініціативу.

Грудень 2021

1. Вибори президента Гільдії. Подалися 2 кандидати: Тарас Розкішний та Артем Шишко.
Коментар: Тарас Розкішний був на той момент наймедійніший член Гільдії, крім Кожаєва. Він виявив бажання займатися створенням відеоконтенту на YouTube-каналі Гільдії і робив це. Отже, грудневі перевибори закінчились очікувано, за нього проголосували 73% членів на Патреоні.

Лютий 2022

1. Перереєстрація ГО на Тараса Розкішного в Мінюсті.
Коментар: це була найбільша помилка. Через те, що на Установчих зборах не провели вибори і не зареєстрували членами ГО в Мінюсті нікого, крім Тараса Розкішного, формально він єдиний був членом Гільдії для держави. Всі юридичні моменти мали бути вирішеними в кінці лютого — на початку весни.

2. Тарас Розкішний, з його слів, після закінченні школи при Інституті майбутнього став радником на громадських засадах в одного політичного діяча, про якого ми не будемо писати.
Коментар: потім виявилося, що це була брехня, далі в тексті про це детальніше.

Війна

1. 24 лютого. росія здійснила повномасштабне вторгнення в Україну.

2. 25 лютого. На Патреоні Гільдія проголосувала за те, щоб перекинути всі наявні гільдійські гроші ($17 700) на волонтерський рахунок НБУ.

Скидання масок

Березень 2022

1. В Telegram-каналі Гільдії постяться новини про війну, підтримку армії, заклики вступати в українську ІТ-армію для атаки цифрової інфраструктури противника.
Коментар: це корисні дії в час війни, я теж на Linode підняв тоді декілька серверів з докером для DDoS.

Паралельно з’явилася ідея щодо збору на автомобіль для ЗСУ. Витрати Гільдії скоротилися, доходи впали, але незначно. Ніхто не знав, що буде з організацією, тому потрібно було вирішувати тут і зараз. Тарас та волонтери затвердили ідею і в телеграмі було оголошено збір на позашляховик (на картку Тараса в моно).

2. Тарас Розкішний в чаті волонтерів Гільдії каже, що його не буде деякий час, бо як радник на громадських засадах він має секретне завдання. Волонтери йому вірять, адже Тарас на початку багато займався допомогою армії в ІТ-секторі. Але просимо його бути на зв’язку.

Коментар: на той момент я не думав, що може статись щось погане. Інформаційний спротив ворогу продовжувався, в телеграмі підтримувалась активність завдяки неформальному заму Голови гільдії, який став фактичним лідером та координатором.

Квітень 2022

1. Через 3 тижні відсутності Тараса, волонтери почали турбуватися, адже війна триває, президент не виходить на зв’язок тижнями, навіть не відписує і не дає знати, чи він живий. Робота заглухла, президент зник без будь-якого зв’язку зі всіма доступами та фінансами, через що виконувати весь обсяг обов’язків було дуже складно.

Коментар: намагаємося зв’язатися через всі можливі відкриті канали (знайомі, колеги, соціальні мережі).

Написали людині, в якої Тарас, з його слів, був радником, можливо, він щось знає. У відповідь отримати здивування і твердження, що Тарас не був його помічником чи радником. Ось тут ми зрозуміли, що пахне смаженим. Точніше, тільки почали розуміти.

2. По одному зі своїх каналів взнали інформацію, що громадянин Тарас Розкішний перетнув кордон України декілька тижнів тому (ніяких офіційних документів та пруфів надати не можемо, тому що джерело — конфіденційне).

Коментар: те, що я прифігів — це мало сказано. Коли ми написали цю інформацію в канал волонтерів Гільдії, Тарас відгукнувся і сказав, що мусив тікати, бо на нього завели політично мотивовану кримінальну справу за державну зраду, типу через діяльність по дискретизації МЦТ і Дія City.

3. Відповідь Тараса шокувала волонтерів, адже всі розуміли, який вантаж відповідальності лежить на плечах. Донатери чекали звітності по купівлі позашляховика, але далі збору коштів руху не було.

Нам було повідомлено, що картка mono, на яку відбувався збір, заблоковано у зв’язку з кримінальним провадженням та штрафуванням всіх рахунків. Ніяких доказів цього наведено не було, лише слова та «я не можу розповісти все, тому що мене шукають».

Та й не вірилося, що під час повномасштабної війни Тарас буде цікавий комусь як великий критик податкових ініціатив (які в суспільстві відійшли на задній план).

4. Домовляємося дати Тарасу деякий час на вирішення його проблем та розблокування картки.

Травень 2022

1. Одного дня ми дізналися про те, що досить велика сума грошей планується до виводу з Патреону Гільдії. Це був дуже дивний хід, адже ніякої фактичної діяльності, яку необхідно було оплачувати в таких розмірах, не було. Та й ніхто не був попереджений про даний вивід, що є дивним.

Коментар: коли Тарасу поставили очевидне питання, що це було, бо для діяльності Гільдії не потрібно було $8000 на той момент. Тарас відповів, що оплачував діяльність Гільдії «зі своєї кишені» та хоче компенсувати втрати. Звісно ж, ніхто з волонтерів не надав згоду на це, заявивши про можливість обману.

2. Завдяки щасливому випадку (багу Патреона), Тарас Розкішний вивів гроші не на свої рахунки, а картку, яка була прикріплена до Патреона значно раніше. Зараз я розумію, наскільки ж вдача посміхнулася нам — ця людина була серед волонтерів, які почали сумніватися в чесності Тараса та прозорості його думок та дій.

3. На той момент чоловіку Алевтини Лопати (волонтерка Гільдії), який служить в підрозділі батальйону Кульчицького НГУ, був потрібен джип для виконання бойових завдань на «нулі». Оскільки довіра до президента була втрачена, ми сказали Тарасові, щоб він зі своєю заблокованою картою сам розбирався (на той момент там вже було $3000 на джип), а на ті гроші, які він спробував вивести, ми купимо джип для підрозділу чоловіка Алевтини.

4. Очікувано, Тарасові було сказано, що ми йому більше не довіряємо, і нехай віддасть доступи від Телеграма, Патреону, Дискорду комусь з волонтерів. Ми запропонували йому скласти повноваження, призначити виконуючого обов’язків та тихо піти без будь-якого шуму, адже це напряму зашкодить репутації Гільдії та може ускладнити життя подібним ГО в майбутньому, а цього нам аж ніяк не хотілося.

У відповідь на це ми почули лише відчайдушний крик про нашу зраду Гільдії, про те, як ми мало працюємо в цей час, як не виконуємо своїх зобов’язань, хоча зобов’язані (лол, ні).

Коментар: Алевтину Лопату, Романа Корчака та Артема Шишко було забанено та видалено зі спільного чату. Я видалився сам через деякий час, бо не було змісту залишатись. Видалені волонтери створили окрему, «опозиційну» бесіду, в якій я, звісно ж, був.

Червень 2022

1. Гільдія втрачала підписників, але вичитка договорів та підписка на Iplan продовжилась.

Коментар: я подумав, що, може, Тараса таки доконала совість і він попри зашквар навесні продовжує фінансувати корисні для Гільдії речі.

2. Видалені волонтери вирішили продовжити справу з купівлею автомобіля, адже відчували провину перед спільнотою за діяльність президента. Тому процес купівлі, обладнання і перегону автомобіля був запущений, фактично, окремо від Гільдії ІТ-спеціалістів України.

Коментар: це виявляється дуже не просто, бо всі переважно мають справу з готівкою. А волонтери були в різних містах, тому скористались допомогою волонтерки, яка купила нам джип.

Вересень 2022

1. Пройшовши не найлегший шлях, військові отримали автомобіль, а волонтери — звітність, якою вони поділились зі спільнотою. На цьому досягли домовленості не лізти в справи Гільдії, адже кожен був зайнятий прямим волонтерством і, на жаль, ні в кого часу для повернення до справ Гільдії не було. Ми не мали ніяких новин, не чули нічого дуже довгий час.

Коментар: на цьому вирішили і забути про Тараса, як про страшний сон проте...

З дна постукали

Грудень 2022

1. В Дискорді Гільдії один з членів публікує скріншоти постів Тараса Розкішного, де він повторює кремлівські наративи, спрямовані на англомовних користувачів LinkedIn, про вину України перед Донбасом. Його пости, коментарі та реакції чітко повторювали такі ключові меседжі російської пропаганди: «Ви нічого не розумієте, це політики відмивають гроші», «А навіщо Україна перекрила канал до Криму?» «Чому Україна не забезпечує Донецьку та Луганську області теплом та іншими комунікаціями?».

Відразу про це були сповіщені волонтери, ми повернулися до Дискорду. Адже саме там учасники ІТ Гільдії почали ставити питання і тегати президента. Дискорд-сервер був видалений Тарасом Розкішним через 15 хвилин після початку «сеансу запитань».

Коментар: члени Гільдії перейшли в телеграм-канал і почали це саме писати в ньому, де Тарас успішно всіх побанив. Виявляється, він також забанив всіх знайомих в LinkedIn, щоб ці кремлівські пости не показувались їм.

Коли вже було зрозуміло, що нічого не вийде приховати, Тарас провернув *благородний* фінт, типу він не може виконувати обов’язки президента і оголошує перевибори. Але всі прекрасно розуміють, що ця ватна маячня — непоправний удар по репутації Гільдії, та й як він збирався перереєструвати ГО в Мінюсті, будучи за кордоном.

2. Я вирішив разом з іншими колишніми волонтерами Гільдії опублікувати цю хронологію для того, щоб IT-спільнота дізналася правду. Ми, як волонтери, горді тим, що намагалися зробити країну кращою, створивши важіль впливу на державу від імені ІТ-спеціалістів України.

Нижче додаю також скріншоти, з LinkedIn Тараса Розкішного та мої особисті виписки, на підтвердження того, скільки я перераховував на Патреон Гільдії.

На жаль, нас всіх було обмануто. Ніхто не отримав покарання. Ніхто не чув вибачень. До недавнього часу ніхто і не згадував про Тараса Розкішного. Але підтримка і поширення російської пропаганди, розпалювання ворожнечі та шахрайство на донатах не має закінчитися без покарання.

Ми віримо, що ІТ-спільнота зможе достукатися до Тараса, до його роботодавців, і до всіх небайдужих громадян. Україна починається з кожного, і кожен має достатньо сили, щоб почати її змінювати зсередини.

Епілог

Чи розчарований я, як закінчує своє існування перше об’єднання ІТ-фахівців для лобіювання своїх інтересів на рівні з іншими учасниками галузі? — Так. Дуже розчарований. Такий шанс на об’єднання дається дуже не часто, не знаю, коли буде наступний такий шанс.

Чи радий, я що взяв участь у цій спільноті? — Так. Дуже. Я зустрів багацько достойних людей на противагу одного недостойного, проте який мав можливість і все похєрив.

Чи став би я знов членом схожого громадського об’єднання? — Авжеж. Не святі горшки ліплять, треба пробувати, бо інакше наступного разу, коли звучатиме питання, а що думає ІТ, звучатиме тільки думка ІТ-кластерів, яка не завжди сходиться з думкою фахівців.












Тарас надіслав це на підтвердження, що ми у лютому перерахували кошти на рахунок НБУ. Я вже сумніваюсь, але не знаю, як за випискою перевірити, чи гроші зайшли








👍ПодобаєтьсяСподобалось36
До обраногоВ обраному2
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

Майже завжди, маленька невизначеність з принципами переростає в велику зраду і шахрайство. В гільдії банили людей за пропозицію писати офіційні пости державною, а потім тарас розповідав що росіян не люблять через українську пропаганду. За тиждень слідкування за гільдією я зрозумів що діла не буде. Цей тарас, доречі, дуже захищав кожаєва, якого ДОУ іноді форсить з його проросійськими наративами, а потім будуть дивуватись як так вийшло що на нього також якась справа, та якби він був на окупованій теретирії то точно б вже махав триколором, і справа точно була б. От і думайте медійність яких персон ви підтримуєте і кого форсите. Маленькі дзвіночки це може і недостатньо для кримінальної справи, але має бути достатньо що б вийти з зашкварного чату, чи забанить у себе на ресурсі.

Вийшов з Гільдії на моменті, коли просте прохання вести комунікації українською вилилося у якісь істерики й опитування на патреоні, а після перемоги варіанту «комунікація лише українською» частина комунікацій все одно була російською.

Как обычно, ничего нового. Пока люди вместо умных выбирают медийных — ничего не поменяется (к лучшему).

я розумів хто тарас є від початку.
у мене тільки питання про що думали ті хто його обирав. Що скажете «інтелектуальна еліта нації»?

мусив тікати, бо на нього завели політично мотивовану кримінальну справу за державну зраду, типу через діяльність по дискретизації МЦТ і Дія City

Найцікавіше, що на нього тепер дійсно можуть завести справу, за заперечення рос агрессії.

І в коментах на ЛІ він шеймить західних користувачів, і пише що у війні винен захід, а сам біженцем звалив у Канаду а не на московію.

Ватники такі ватники.

Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

ну камон ребята Тарас закидував конспірологію «шо ета америка против украины козни строит» ще влітку 2021 але комюніті ігнорувало всі срачі і толерувало його далі, реакції на вихід людей які не менше вкладались в протидію і інформування просто проігнорували і почали сипати бабло Тарасу і ко, там він не єдиний ж був правда ))

Хто б міг подумати, що гільдія, в якій був один відомий у вузьких колах чи то русскій, чи то грузин, виявиться такою ватною
В мене так бабка за Януковоща голосувала, бо людина ж гарна, статна і ніщо не передбачало біди, але то бабка, а тут інтелектуальна еліта нації😃

ну як де, тут на сироварні :)
чим вища зарплата в гребця, тим більше він елітний та інтелектуальний

А не можна подати заяву до поліції про махінації та поширення ворожої пропаганди?
Якщо поліція нормально займеться цією справою і оголосить його у розшук, то довго ховатись в Європі у нього не вийде.

Тарас Розкішний...виявив бажання займатися створенням відеоконтенту на YouTube-каналі Гільдії
грудневі перевибори закінчились очікувано, за нього проголосували 73% членів

Я один бачу в цьому «співпадінні» гіркий сарказм? :)

Якась магічна цифра :)

У мене враження, що більшість коментаторів робить абсолютно невірні висновки з цієї історії.

Із президентом гільдії усе зрозуміло, окей. А що ж решта? Невже гільдія розвалилась лише через поганого президента? Коли з неї вийшов колишній президент (Єгор Чумаков) — чому не розвалилась тоді?

Яким чином виходить, що раптова відсутність президента та його мухляж з фінансами призвели до розпаду гільдії, а не до звільнення президента й перевиборів?

Як людина, що в усіх колективах бере організацію на себе, я вам точно кажу, що тут типова історія:

1. Знайшлось декілька волонтерів, які вклали свої гроші, вклали свій час та своє здоров’я. І ще взяли на себе відповідальність перед тими, хто вклав тільки гроші.
2. Відповідальність втримати не змогли (не важливо, з яких причин).
3. Починається шквал критики з боку тих, хто вклав тільки гроші й очікує результату від тих, хто вклав значно більше.
4. Починається фрустрація у тих, хто не втримав відповідальність, бо вони вклали більше, а значить і більше втрачають, коли все розвалюється.
5. Все розвалюється.

А ви тут якусь хєрню пишете про ватніків, мову, таємних агентів — це все ніякого відношення до суті не має.

Просто треба чесно визнати, що група людей, яка зібралась для реалізації проекту, не змогла організуватись належним чином. Можливо, якщо збереться інша група людей для реалізації того ж проекту, то все вийде, треба пробувати далі — а для цього треба робити висновки по суті того, що відбулося, а не роздувати конспірологію та мовосрач.

Перереєстрація ГО на Тараса Розкішного в Мінюсті
1. Гільдія втрачала підписників, але вичитка договорів та підписка на Iplan продовжилась.

то есть, достижением Гилдии было то, что они вычитывали договоры?
При том, что свой учредительный договор они не вычитали, верно?

Слухайте є принципові речі, якщо хтось толерує вбивства та геноцид твого народу то вже без різниці який він управлінець. Дивно стверджувати що немає значення що цей тарас вата в той час коли в країні війна десятки тисяч загиблих і люди без світла сидять днями. Відношення до русні це перше на що зараз люди звертають увагу, а вже потім відношення до податків, діясіті, і мінінфи. В статті є скріншоти, треба погортати картинки, там видно його відношення, і для мене не викликає сумнівів чому автори написали цю статтю, після цих скрінів.

Ви мене не чуєте. Дати ватному русофілу розвалити українську спілку й втекти замість того, щоб його звідти ссаними ганчірками вигнати й подати в суд — не бачу я, де тут «принципові речі». Принципово зробили собі харакірі від нестерпної образи — герої.

ну і рубрика а я ж казав.

Це нормальний досвід, всі бажаючі щось змінити через це проходять. Нічого, на помилках вчаться. Наступна гільдія чи ГО буде вже більш досвідчена. Не здавайтеся, не зупиняйтеся, успіхів вам!

«Ежики плакали, кололись, но продолжали есть кактус»

Це нормальний досвід

так, виборці, які голосували за ОПЗЖ і місто яких тепер перетворилося в каміння теж думають, що в них був нормальний експірієнс, бо

на помилках вчаться
Наступна гільдія

а от наступна опозиційна партія буде нормальною :)

Власне, нормальна партія влади зацікавлена в нормальній опозиції. Конкуреція і все таке.

Бьюсь об заклад що половина коментарів нижче — «а я ж казав»

і не знав, не чув, не цікавився якоюсь там гільдією

то ти був у якомусь занзібарському айті? Я заходжу на доу набігами раз в кілька місяців і то натер мозолі на очах об згадку гільдії.

на доу

на італійське треба було хоч разок, там давно про цю гільдію розписали
але українські айтішнички розумні тільки на форумі, а в реальності тугодуми ще ті: скільки про ту гільдію не писали, а вони все одно туди донатили, скільки не писали про війну, а вони все одно потрапили в пастку
особливо смішно, коли ці стратеги щось знову прогнозують на форумі
краще вже в циганки на вокзалі прогноз замовити, ніж в еліти нації, яка навіть війну не спрогнозували, про яку тільки лінивий не писав

прагнення до професійної самоорганізації треба підтримувати. Оно трохи північно-східніше є приклад країни, де самоорганізація то западло і не па панятіям.
Ну і краще вже в циганки на вокзалі прогноз замовити, ніж в еліти нації — якщо ти в принципі замовляєш прогноз в «еліти нації» чи циганки, то мушу тебе засмутити — у цьому випадку не «еліта нації» смішна)

А я ж казав! Але це не точно;), бо набридає тут повторювати прості речі — ватнік при організації це маркер, треба нищити таке лайно при кожній можливості.

тут навіть без перебільшення все ясно, знаю одного тіпа, який вчився на трійки, але на мову перейшов без проблем, йому навіть рускоговорящяя чєлюсть не завадила

Коли вперше почув про оту гільдію, відразу спинним мозком відчув, чим воно скінчиться.

відразу спинним мозком відчув, чим воно скінчиться.

mentality нiкуди не подiлася.
-------------
Макаревич — Не маячит надежда мне
youtu.be/rIxR7yw7www?t=8

Я так розумію аккаунти Тарас свої потер. А є скріни чи ще які докази його підтримки агресора? На гільдію мені все одно, а от за ватну позицію навіть в Канаді можуть наказати. Так вийшло що я теж в Канаді (виїхав півтора роки тому, не кидайте тапками), тут є чимало українських громад якіх цікавлять такі персонажі які ховаються за статусом CUAET

в статті прикріплені скріни, там можна листати стрілочками.

Давно ещё понятно было что агенты Кремля эта гильдия

Агент кремля, угу, особенно я. БУГАГА

це вдвічі менш смішно, якщо ви просто розкидуєтесь руснявими наративами, які шкодять українській державності і погіршують ваше ж життя і при цьому не отримуєте руснявих грошей.
оце так бугага

Список нарушенных законов в студию. Если нет, все что не запрещено — разрешено.
В частности разрешено не быть восторженным патриотом — вышиватником с Украиной головного мозга.

особисто я бачу одну проблему, це те, що ви зневажаєте українську мову (і культуру), тобто не нейтральне ставлення, а зневага.

як тільки побачу у вас хоча б 1 з 5 статей українською і не буду бачити прояви зневаги до мови держави, громадянином якої ви є, то мені буде ок

а поки це не так, ви є внутрішнім ворогом, який діє на користь рашки з її «абичаями» і тд

зневажаєте українську мову (і культуру

Что значит «зневажаю»?

побачу у вас хоча б 1 з 5 статей українською

Не побачиш — не интересно

при кожній можливості показуєте як ви захоплюєтесь тим, що користуєтесь виключно російською і як вам не потрібна українська, причому це не тільки коли про вас мова, а і в постах людей, які переходять на українську наприклад, ви намагаєтесь їх переконати в тому, щоб вони були такі як ви, показуючи яка українська на ваш погляд непотрібна в державі Україна (де одна державна мова доречі)

ви чомусь сприймаєте це як персональна атака на ваші свободи, зрозумійте, що в Україні багато мов, але державна мова одна, тому активності, які мають на увазі звертання до широких мас людей логічно робити мовою цієї спільноти людей.

Україні потрібні свої люди з темпераментом і цінностями Кажаєвих, ви це уявляєте як вишиватники, але у нас є і свої бандити і кримінальні елементи, але це набагато краще, коли вони проукраїнські, ніж коли це вороги держави

як ви захоплюєтесь тим, що користуєтесь виключно російською і як вам не потрібна українська

Яванский язык мне тоже не нужен, значит ли что я его презираю? Изящный язык, между прочим

українська на ваш погляд непотрібна в державі Україна

Кому надо, тот учит. Но если ты не чиновник, без обширных знаний украинского действительно можно жить без всяких проблем. Понимаешь и ладно.

в державі Україна (де одна державна мова доречі)

Государственный язык для общения с государством . Я с ним стараюсь пересекаться как можно реже. Притом я же знаю украинский лучше большинства патриотов: читаю книги и имею сказать по прочитанному, чего от основной массы никак ожидать не приходится

подивіться на тренд, російська мова в статтях має відьємний тренд і набирає все більше негативних асоціацій, саме цією мовою звертається до нас ворог.

через деякий час люди просто не будуть сприймати це, як заблюрений фільтр, зараз самий час переглянути довгострокову стратегію і осмислити ці тренди, подивіться куди йдуть гроші і увага комьюніті і помножте це на 5 років наприклад

зараз самий час переглянути довгострокову стратегію і осмислити ці тренди.

Чтобы что?

щоб не знайти себе одного дня в ситуації, коли вас не сприймають, але не зрозуміло чому

Кто не воспринимает? Статьи пишу преимущественно для себя и я себя хаваю от и до.

ну я вам свої думки виклав, суспільство це організм, який працює незалежно від моєї чи вашої думки, просто дивіться на факти і порівняйте з тим, що до вас доносять люди

якщо вам подобається негатив, то все ніби правильно робите

щоб не знайти себе одного дня в ситуації, коли вас не сприймають, але не зрозуміло чому

Та це ж графоман, йому сприяття не важливе))

йому сприяття не важливе

Дык смотря чьё восприятие.

Ну так. Багато хто після 24.02 переобувся на укр. А до того восімь лєт© всім було ок. Ага.

В тому то і прикол, що кожєв просто хворий рускоговорящєй чєлєстью

Менi це бридко читати, бо це все дуже типово:
терпiли, лохи, черговий пiдорас-нев’єбенний всiх наїбав, бо незамінний лiдер.
Йому за це нiчого не буде, всi втерлися й забули.
Крiпацька mentality.

Плюс, два українця — два гетьмани, не без цього.

Чи розчарований я, як закінчує своє існування перше об’єднання ІТ-фахівців

а чому Гiльдiя закінчує своє існування ? нема потреби? нема фiнансування? хтось-кого-не-видно, за цим стояв?
так само в нас i з партiями — спонсори-олiгархи беруть пiдорасiв-нев’єбенних, опа, пiд нього партiя, фiнансування, й привiт, барани, несiть голоси, бо вибору нема.

базiсом полiтичного життя розвинених країн є прозоре фiнансування, де всi бачать звiдки прийшли грошi й куди пiшли. Плюс, ротацiя керiвництва.
Партiя, органiзацiя — це те, що може брати повноваженя i владу, а вiдтак, i щось змiнювати,
якщо в суспiльствi нема незалежних, живих партiй та органiзацiй, то нарiд перетворюється на стадо, яке стригуть i рiжуть,
що, власне з нами й вiдбувається вже рокiв 300.

чому Гiльдiя закінчує своє існування ? нема потреби?

Заняться некому. Я вот не хочу

а чому Гiльдiя закінчує своє існування ? нема потреби? нема фiнансування? хтось-кого-не-видно, за цим стояв?
так само в нас i з партiями — спонсори-олiгархи беруть пiдорасiв-нев’єбенних, опа, пiд нього партiя, фiнансування, й привiт, барани, несiть голоси, бо вибору нема.

еще в самом начале становления гильдии им писали — делайте так, чтоб было 3-5-7 «лидеров». ну и прозрачное финансирование — официальный счет (ГО) + ежемесячные отчеты сколько пришло/куда потрачено.

насколько я помню, гильдия выкатила один отчет через пол года существования и почти все время собирали на патреоне бабки, а не на ГО.

про партии — согласен, у нас все партии одного танцора. ну, кроме Демократичной Сокыры, там на прошлогодних выборах расширили количество «лидеров» с 7 до 15. И отчеты ежемесячные, и результаты работы видно, и донаторы могут влиять на действия партии прямым голосованием.

еще в самом начале становления гильдии им писали — делайте так, чтоб было 3-5-7 «лидеров». ну и прозрачное финансирование — официальный счет (ГО) + ежемесячные отчеты сколько пришло/куда потрачено.

слова «право», «права» и «правила» в русском язые однокоренные неспроста,
а на практике, если нету правил, то нету и прав, потому что сами понимаете.

у нас все партии одного танцора. ну, кроме Демократичной Сокыры

Демсокиру танцює сивий гетьман, який спочатку створив купу партiй-симулякрiв, наприклад, оця «Сила Людей» ( cabinet.sylaliudei.ua ) виглядала з 2015-го ну прям правдоподiбно, ажпiпець — внески, двiж-парiж. Але в 2019-м сивочолому довелося злити всi свої полiт-театри «в один казан» «демсокири», i «Силу Людей» теж туди влили, бо вiн пролiтав на виборах.

довелося злити всi свої полiт-театри «в один казан» «демсокири», i «Силу Людей» теж туди влили,

Простите, кто на ком стоял?

я за Д7 наблюдаю еще с тех дней, когда это была ДемОрда. Потом уже начались покатушки по Украине и сбор подписей за создание партии ну и дальше уже остальной движ.
Соответственно — доначу в Д7 с самого начала. Я, конечно гетьман, но еще не совсем седой ))

Як зелеботню бісить, що є ті, хто ідеологічно проти них. Аж їсти не можуть.

Школоло-максималізм — він такий. Безкомпромісний.
Це приблизно так само, як деякі кажуть, що користувачі Епла то люди, а інших треба строго в газові камери на перевиховання. Один такий тутешній еплолюб виявився активним зелібобіком, нічого дивного))

дуже схожі емоції з автором. також з радістю приєднався до гільдії, але дуже швидко зрозумів, що це нездорова організація. особливо після опитування про мову публікацій. у діскорді навіть був спеціальний канал для перекладу постів «керівництва» на українську мову. якщо щось публікувалось українською без попередньої вичитки, то це був сором. ніби писав, якийсь третьокласник, а не голова ГО. я до того не міг собі уявити, що люди, які народились та виросли в Україні не можуть грамотно писати державною мовою.
саме опитування було маніпулятивним: робився акцент, що страшні націоналісти у нашій гільдії хочуть, щоб пости були виключно українською, а як ми можемо це допустити? а як же англійська та ще сотні мов? хоча насправді керівництво гільдій на чолі з Тарасом, Кожаєвим та Єгором просто хотіли писати скрізь мовою окупанта. їх це не бентежило і зараз, як бачимо, не бентежить

Кожаєв захищає права айтішніків гіг-контракторів попів РПЦ-ФСБ.
Нічого дивного.

Кожаев призывает самих же представителей государства не нарушать его законы.
Подозрение, обвинение, потом суд и никак иначе. И только суд решает виновен человек, или нет.

суд решает виновен человек, или нет

А если этот человек — где-то в так называемом «1-м АК ДНР», и тычет автоматом? Попы ФСБ ведь, по сути, такие же.

Не совсем. По кодексу Декстера Моргана они никого убивают, а значит вышеупомянутый Декстер на них охотится не может :-)

Это человек который нарушает законы когда ему удобно и призывает не нарушать когда ему не удобно?)

Корисні ідіоти «рускаго мира». Як і з росіянами — з ними нема сенсу дискутувати. Росіян з їх імперськістю, або страхом перед владою ще можна зрозуміти. А ці — просто ідіоти.
Мене це не абияк вразило у 2014, коли їх були товпи на доу, волали ще з мирного Донецька, борцунів за права всіх громадян України, і т.і.

І ось, йшли роки. Настав лютий 2022. ідіоти ж не змінились.
Питання не в них, а в тому що в них є купа прибічників. Які не розуміють що ідіот в одному, ідіот і в іншому.

Кожаєв же починав свій «медійний шлях» з самопіара звичайного жлоба, просуваючи норми звичайного гопніка. Лєньки копати вглиб доу, про його типові погляди на сім’ю, виховання дітей, відношенню до жінок. Потім, вже більш відомо — його типово асоціалтна позиція — «держава не потрібна, я сам крутий перець, а як тра — порєшаю особисто».
Ну а рідненький йому «червоний світ» (за Грейвзом) — то ж рузький мир. От і перейшов хлопчик зі шпани на більш важкі наркотики.

Причому воно настільки дурне що за роки так і не навчились «політкоректності». І самовпевнено продовжує бетонувати свій образ.

Вони в цілому всі такі. Кожаєв просто охоче демонструє себе в «кунст-камері».

держава не потрібна, я сам крутий перець

Спочатку непотрібна, а як запахло смаженим — то швиденько в тунель державного метро, ховатися від обійм братського «рускаго мира».

швиденько в тунель державного метро

.
Построенного при СССР, зрада!
Кстати, в Нью Йорке метро частное

Построенного при СССР,

полностью?
А кто строил?

полностью?

Представляешь? Туннели были, их подключили только

Полностью все станции при совке? А строил их кто, масковские брацконародные работяги? Или таки местные?

А вот тут, батенька, мы Вас и поправим. Метро Нью-Йорка принадлежит городу. Если не верите, почитайте тут en.wikipedia.org/...​wiki/New_York_City_Subway

То Вова перепутал со львовским метро.

воно настільки дурне що за роки так і не навчились «політкоректності»

А у тебя писька короткая

«якась проклята цифра, 73%» (жарт, або ні)

А якщо 73 помножити на 2 то вийде 146%. ))
Ото ми все і викрили.

Тарас Розкішний був на той момент наймедійніший член Гільдії, крім Кожаєва

Лол, там ще такі персонажі були?)) всрата гільдія значить формувалась відразу))

Якi лiдери, така й Гiльдiя, чому дивуватися.
Бачили очi, що купували.

Дякую за висвітлення проблеми, сам повівся і донатив певний час, але ви дали повний зріз того, що я і так вже підозрював

Надіюсь ви не забули про телеграм бот «є зрадник» від СБУ. www.pravda.com.ua/...​22/05/4/7343925/index.amp

Про Гільдію цю знав тільки те що її піарив Кожаєв.
Значить — повне гівно, то й скіпав коли бачив цю назву.
А там виявляється такий же на пару рулив.
От «дивний» фінал, да.

Ну ты конечно сделал много для защиты прав АйТи специалистов

Так як ви не шановним паном Тарасом зробили, краще ви нічого не робили.
Так репутаційно обісрати спільноту це треба було робити спеціально, я навіть не знаю....

Я Тарасу что, свечку держал? Он отвечает за свои действия, а я — за свои. К моим действиям по защите какие претензии?

Владімір вам вже натикали достатньо для того щоб ви перестати прикидатись цнотливим

Отсутствие восторженного патриотизма и высмеивания национально озабоченных личностей, имхо, мне только в плюс. Одно дело оправдывать российскую агрессию, и другое — радоваться сносу памятников закрытию музеев и уничтожению книг

Ок, пройдем далі, а що там по-шмананню попів з УПЦ МП?

В рамках какого уголовного дела оно происходит? На каком основании разглашают интимную связь попа и певчего? Получается что: пришли к человеку домой, подняли из постели, сделали фото голым.
Что, публикация фото интимного содержания есть в кодексе? Если он сделал что-то плохое отвечать должен но только после решения суда и законным способом. Суд что, приговорил к публикации фото?

Сэр вообще понимает пользу от соблюдения буквы закона?

Ок, далі, тобто по-вашому Україна винна що росія напала?

И опять видно отсутствие элементарного образования и настойчивое скрещивание ужа и ежа.
Допустимо — ли насиловать женщину, даже если она в короткой юбке и откровенном декольте? Вовсе нет!
Могло бы нападения не состояться, если бы у Украины на момент нападения была реформированная армия и менее коррумпированное руководство(по индексу восприятия коррупции Украина если не первая, то среди первых). Да, весьма вероятно!
Оправдывают — ли внутренние проблемы Украины нападение на неё Российской Федерации? Нет, не оправдывает, см пример с короткой юбкой.

Ок, на дешеві провокації не ведетесь, зараховано.

менее коррумпированное руководство(по индексу восприятия коррупции Украина если не первая, то среди первых)

Каже чєлік, який в свій час топив що в Україні можна «порішать» і це гуд :D

Суровость законов смягчается необязательностью их выполнения©

Что, публикация фото интимного содержания есть в кодексе?

Ще раз передивився фото. Ніякого інтимного змісту там немає. Оперативну зйомку мають право публікувати якщо кадри не відносяться напряму до матеріалів справи.

В рамках какого уголовного дела оно происходит?

СБУ діють спільно з нацгвардією у рамках контррозвідувательних заходів що дозволено в рамках воєнного стану.
Це чисто юридично. Якщо б ти захотів то спочатку поцікавився і все перевірив

Ну а якщо по людьски то поржати з цих виродків святе. Вова ти що Пашу Мерседеса захищаєш?

Оперативну зйомку мають право публікувати якщо кадри не відносяться напряму до матеріалів справи.

Я бы на месте попа подал в суд на СБУ за вмешательство в частную жизнь

СБУ діють спільно з нацгвардією у рамках контррозвідувательних заходів що дозволено в рамках воєнного стану.

zakon.rada.gov.ua/laws/show/389-19#Text я может быть чего-то не понимаю, но вот закон. Покажешь ссылку на контрразведывательную деятельность?

якщо по людьски то поржати з цих виродків святе

Сломав человеку жизнь. Зашибись посмеялись! Он в чём-то виноват, или только в месте работы? Есть доказательства какие-то его вины? Если да, пусть отвечает, но по закону!

Вова ти що Пашу Мерседеса захищаєш?

Это кто, вообще?

Я бы на месте попа подал в суд на СБУ за вмешательство в частную жизнь

Але визнай, що бачити новину як СБУ ловить московського попа в ліжку з його хлопцем — це весело) Я б за такі маски-шоу донатив СБУшникам особисто)

Може воно і порушує права того попа, так. Але він ж колаборант, як і вся московська церква. Для чого запарюватися над правами московських колаборантів?) В Україні не повинно існувати УПЦ МП взагалі, це тупо троянський кінь всередині країни.

Але визнай, що бачити новину як СБУ ловить московського попа в ліжку з його хлопцем — це весело)

Мне не весело.

Може воно і порушує права того попа, так.

Напоминаю: приговор выносится решением суда и наказание может быть только законным.

Але він ж колаборант

Приговор обвинительный вступил в силу? Если нет, с чего ты взял что таки да?

Для чого запарюватися над правами московських колаборантів?

Чтобы завтра не взяли за жопу тебя, за невосторженный образ мыслей

В Україні не повинно існувати УПЦ МП взагалі, це тупо троянський кінь всередині країни

Люди давай сами разберутся что им и как делать. Напомню, что ответственность наступает исключительно за свои действия и несовершеннолетних детей. Никакого «мы» для суда не существует

Чтобы завтра не взяли за жопу тебя, за невосторженный образ мыслей

Ну такий ризик справді існує, але поки беруться виключно за колаборантів — не бачу великої проблеми. От якщо би почали братися за тих, хто адекватно критикує владу — так, це би стало проблемою.

але поки беруться виключно за колаборантів — не бачу великої проблеми

Когда возьмут тебя, будет поздно. Поэтому у всех права должны быть одинаковыми, по букве закона

Трабл в тому, що русня не задумується над нашими правами. Вона починає війну, обстрілює цивільних та цивільну інфрастуктуру, катує полонених солдат. Тому я не бачу підстав бути надто гуманним відносно московських колаборантів. Це якби до тебе бикував гопнік і бив тебе, а ти такий у відповідь «ну я ж не вдарю, то незаконно і погано, краще потерплю, а потім піду напишу заяву в поліцію». Позиція терпіли ж. З людьми треба по-людськи, а зі свинями — по-свинськи.

не бачу підстав бути надто гуманним відносно московських колаборантів

.
Как определить, что кто-то коллаборант? Я знаю один способ: решение суда. Ты ещё какой-то? В студию!

Ты ещё какой-то? В студию!

Якщо хтось працює в московській пропагандистській структурі, якою є УПЦ МП. Сподіваюся, ти ж не будеш заперечувати політичну повісточку і реальну мету діяльності даної структури в Україні?

Тобто без суду не ясно, чим вони займаються? А якщо побачиш озброєного чєла в руснявій формі з нашивкою Z, то теж вимагатимеш суду для нього, замість кулі йому в лоб прямо на місці?)

якщо побачиш озброєного чєла в руснявій формі з нашивкою Z

Воюет на вражеской территории, с оружием в руках и вина его не требует доказательств © Братья Вайнеры, Эра милосердия

Тобто без суду не ясно, чим вони займаються?

Наоборот, написано что он гражданин, прописка у него имеется

А у вас є інформація що в них не було рішення суду або проблеми з оформленням обшуку? Доведіть!

Про контррозвідувальну діяльність діють такі положення
zakon.rada.gov.ua/laws/show/374-15#Text
Підставою для обшуку може бути наявність інформації, яка підлягає перевірці. Тобто будь-що. Але щодо попів вони не безпідставні і не висмоктані із пальця.

Это кто, вообще?

Легенда. Як можна його не знати.

Сломав человеку жизнь.

Взагалі співчуття немає. Є історії з перших вуст від яких моторошно. Якщо я буду працювати у організації яка збирає склади зброї для окупантів, ховає окупантів, займається виправданням підтримки агресії я б звідти звілнився ще у 14му.
Єдина претензія — якого фіга робили усі 8 років.

Підставою для обшуку може бути наявність інформації, яка підлягає перевірці

В законе это где?

Взагалі співчуття немає. Є історії з перших вуст від яких моторошно.

Конкретный человек тут при чем?

В законе это где?

Я що пальцем повинен ткнути. Задача кожного хто кричить «Зрада» спочатку перевіряти інфу, а потім кричати.

Конкретный человек тут при чем?

Чому він досі працював на цю організацію якщо усе прекрасно знав?

що пальцем повинен ткнути

Иначе не доказал

Чому він досі працював на цю організацію якщо усе прекрасно знав?

Откуда ты знаешь кто что знал? Я вот не в курсе, но знаю: представитель государства не может нарушать его же законы

А ти спробуй зломати свій світогляд. Візьми та прочитай увесь закон що скинув у посиланні. Знайти потрібний рядок не складно.

Владимир, проблема памятников и музеев — в том, что они строились и стоят не столько как нечто ценное, сколько из-за своей функции поддержки нарратива. Вроде того что война была Великая Отечественная, а не Вторая Мировая, что Украина — младший брат, часть триединого славянского народа, что города какието были основаны Российскими царями и царицами. То, как уничтожают Россияне все имеющее отношение к украинству на временно захваченных территориях, и как ставят там свои памятники, как уничтожали Украинскую церковь в Крыму как только его захватили... Выведение русских писателей из истории изучения в школе — никак их, давно почивших не касается. То, какую роль национальным меньшинствам и их культурам отводят в России — это анекдот и унижение. Национальная культура «малых» народов в РФ — это консерва, которая не развивается, и служит только для демонстрации поддержки мифа о добровольной культурной самокастрации этого народа путем участия в РФ. А религия.. Ты не очень то похож на сильно верующего человека чтоб защищать священников МП за их духовность. А уважать личную жизнь лживого попа из МП который сношает мозги своим прихожанам, токсичными рассказами о злых бандеровцах, недопустимость ЛГБТ и «Гейропы», и католических педофилах...И при этом — на законных светских основаниях, в которые сам же и не верит, имеет «право на личную жизнь»? Можно конечно сказать что нельзя его обвинять потому что лично он может не пойман на антиукраинском(а может и пойман)... Но по этой логике и статью за то что человек сам себя причисляет к криминальной организации и называет себя «Вором в законе», тоже надо отменять. Ты видел демонстрацию российских попов протестующих против закрытия Украинской библиотеки в Москве или храмов ПЦУ в Крыму? И я не видел. Они в демократию не верят. В общем.. я в целом понимаю откуда все это идет, и вероятно это больше про индивидуальные права и нонконформизм чем про пророссийскость — но ни с одним конкретным аргументом примером неэтичности ущемления — чему нельзя радоваться я не согласен. Лично я радовался каждой новости про памятник, закрытие музеев стало необходимо после начала победобесия и колорадства (не былоб их — никто б те музей и не трогал, а если б трогали — то просто из-за нежелания их содержать а не токсичности как сейчас). А книги.. Ну не писателей же сжигали. Если там ктото чтото и сжигал — то вот ту самую душную русскость, которая пытается удавить культуру — а если не получается — уничтожить физически всех не покорившихся. Это может кому-то не нравится но мне кажется в данной конкретной ситуации это очень можно понять. Это не про «озабоченный национализм». Это про семантическую войну. Она идет, люди ее ведут как могут. Не воюют на фронте, решили остаться на диване? Ну хоть украинский выучили и на дроны скидываются — уже хорошо, а может даже и намного лучше. Вклад в дрон деньгами объективно ценнее чем своим телом. Ты кстати, сам, чтото хоть раз задонатил? Можно такой личный вопрос задать? Есть гордая позиция какая-то по этому поводу?

из-за своей функции поддержки нарратива

Никаких нарративов не знаю. Музеи, писатели и т.п. имеют культурную и историческую ценность, при этом появились задолго до объявления независимости в 91 — м году. Это история, которая такая как есть: не хорошая и не плохая, как не может быть плохим или хорошим дождь, среда, или другие явления.

уважать личную жизнь лживого попа из МП который сношает мозги своим прихожанам, токсичными рассказами о злых бандеровцах, недопустимость ЛГБТ и «Гейропы», и католических педофилах...И при этом — на законных светских основаниях, в которые сам же и не верит, имеет «право на личную жизнь»?

Сэр не обидится, если ему скажем при встрече начистят рыло потому, что кто-то будет считать его деятельность не слишком державной? Прошу не считать это угрозой, т.к. хочу подчеркнуть недопустимость иных репрессий, кроме как по решению суда.

каждой новости про памятник, закрытие музеев стало необходимо

А я нет. Куда мне теперь по выходным ходить? С закрытием музея Булгакова одним местом стало меньше

Это про семантическую войну.

Семантический танк в студию

Не воюют на фронте, решили остаться на диване?

Именно

Ты кстати, сам, чтото хоть раз задонатил?

Ничего и никогда: даю только друзьям, которых знаю лично. Некоторые из них военные, правда, но друзьями быть не перестали

Нежелание видеть нарративы в данном случае- на английском называется — to turn a blind eye to something. Нежелание на чтото смотреть — это тоже выбор. Но нежелание видеть главное — а тут именно это и есть главное, что видят все кроме тебя — это не сработает. А насчет суда.. есть вот разные ситуации, насчет суда. Мы все помним и «эти руки ничего не крали» Ющенко, и трубу Порошенко-Медведчука, и, как тут упоминалось — предвоенное асфальтирование текущего президента. А еще был Кернес, Добкин, Царев, Труханов — и очень очень много людей которых тоже «ничего не доказано». Есть вообще очень много людей которых никто не судил и это было абсолютно не возможно по политическим причинам. Мы живем не в правовом государстве. Поэтому этот аргумент — он тоже так себе. И вот каждый из этих всех героев — вот так и говорил «а вы докажите» и коррумпировал общество и суд и подло посмеивался над попытками наивных которые честно пытались. Вот МП которые по непонятным для меня причинам не платит налоги со своей сектантской деятельности, имеет огромное лобби, коррумпирующее как элиты так и простых людей с не сильно развитыми когнитивными способностями, превращая их в полезных идиотов. И когда кто-то про неприкасаемую политическую силу, обладающую бесконечную финансовую и PR поддержку нападающей стороны говорит — «а вы докажите» — ну не для всех это будет финальным аргументом после которого они грустно вздохнут, опустят руки и пойдут по домам. У нас субъектом власти является народ. И если судьи типа Вовка или Тупицкого и прочих — не справляются с доставшимися им «кольцами всевластия» — народ вправе решить вопрос и напрямую. Включая и начистить рыло. Что и было на майданах. Ты кстати как к майданам относишься? Тоже «власть.. кровь.. крым- наш ..власть...кровь.. няш мяш?»

Так, начнём с церкви и налогов. Как я понимаю от определённых налогов освобождены все религиозные организации, а не только УПЦ МП. Эти же самые налоги не платит ПЦУ, не платит УГКЦ, не платят протестантские, иудейские и мусульманские общины, т.к. закон один для всех. Поправьте, если я не прав. Теперь что касается Майдана. Как сказал великий Томас Джефферсон: «Небольшое кровопускание — это иногда единственный способ избежать очень большой тирании». Вопрос только в том, реально ли кровопускание небольшое, реальна ли угроза тирании и не превращается ли кровопускание в единственное средство решения политических проблем. Потому что в последнем случае мы рискуем или действительно получить большую тиранию, или уничтожить политический организм, который такое надругательство над собой просто не выдержит.

У нас была очень конкретная ситуация и очень конкретный Майдан, поэтому смысла уходить в абстрактные размышления мало. А насчет церкви.. Мое мнение — налоги должны платить все. Психотерапевты ж платят.

P.S. Есть такой не поворачивается его язык назвать «хорошим русским» философ-теософ Кураев. Не хочу называть его так — потому что он был в оппозиции к Кириллу задолго до войны, он просто выбрал быть собой — и он единственный церковник с которым с уважением общается Невзоров. По его мнению государство, на вполне каноничных для византийской традиции основаниях может требовать лояльности от церкви и ее независимости от других стран, тем более — страны — врага. Принцип похож на Европейский «чья власть того и вера», но еще и глубже, т.к. Византия не особенно успела отделить власть духовную от светской (быть может потому и не дожила до нашего времени ). Так что нужно было канонично подчинить церковь как это де факто делает РФ. Вот Кураев считает что это было б вполне законно.

Хотите про конкретный Майдан? Будь по-вашему. Тогдашняя власть действительно по-беспределу наделала делов без всякого уважения к сложившимся в обществе традициям, да к тому же ещё и наврала в плане евроинтеграции. С этим нужно было что-то делать. Но есть такая штука, как цена вопроса. Цена вопроса в этом случае — Небесная сотня, сепаратистские восстания в ряде регионов, нынешняя война. Профит — где-то 8 лет относительно нормальной жизни на неокупированных территориях. Стоило ли оно того? У меня на этот вопрос нет ответа. И это нам ещё повезло. Потому что сначала бились за то, чтобы Янукович ушёл, а когда он сбежал, то оказалось, что без легитимного Верховного Магистрата армия не знает кому подчиняться, выписать помилование политическим заключённым тоже сложно, а проганять их через пересмотр дел в суде... В общем нам очень повезло, что не произошёл полный коллапс государства ещё в 2014 г. Другая очень серьёзная проблема — это то, что в обществе утверждается идея, что путём насилия можно в обществе что-то поменять. А когда такая идея владеет массами, то ничем хорошим это не заканчивается ни для масс, ни для всего политического организма в целом. Теперь касаемо церкви и налогов. Начнём с того, что Вы сами, наверное, ФОП-единоналожник? И как бы признаёте, что могут быть разные системы налогообложения, в зависимости от вида деятельности, оборота и т.п. И если религиозным организациям предоставлены определённые налоговые льготы, то это проистекает из того, что эти организации по своей природе являются некоммерческими, а выплата всех налогов без льгот просто приведёт к фактическому повышению сборов членских взносов с членов общины. Ну и поскольку Украина — это не Россия и не Византия и религиозные общины в Украине отделены от государства, то менять это и не нужно, да и как поменять? Заставить попов клясться на Библии в верности государству Украина под угрозой запрета деятельности? Так это противоречит принципу отделения религии от государства.

Стоило ли оно того?

россияне так и говорят все месяцы
вы зачем воюете?
не воевали б, за три дня мы бы взяли Киев, и настал бы мир.
Стоит ли оно того, воевать против нас?

в 2014ом на ДОУ так и писали еще с мирного Донецка:
вы зачем там майданите? Дождитесь выборов, ну и выберете другого президента, если Янык не нравится.

Вы до сих пор в это верите, не видели как белорусы подождали и выбрали другого президента?

В общем нам очень повезло, что не произошёл полный коллапс государства ещё в 2014 г.

Без Евромайдана — была бы Беларусь :)
Как видим в Беларуси коллапса государства нет. Им повезло, да.

Другая очень серьёзная проблема — это то, что в обществе утверждается идея, что путём насилия можно в обществе что-то поменять

Другая серьезная проблема, что в РФии обкатана идея что революциями ничего нельзя поменять, а потому — будьте вне политики. Аполитичность — залог прочности авторитаризма. И тоталитаризма не нужно. (это основное между ними отличие, если не знали)

Это и есть — один из краеугольных камней — русского мира.
Вы хлопы — терпите, революций не делайте, кровь от них, без пользы, а царь, разберется — стабильность и порядок будет!

на украина ру один из пропагандистов так об этом недавно и писал:
мудрость русского народа в категорическом неприятии революций, мятежей, и прочих якобы народных бунтов (мы то с вами знаем, что это внешние силы ими рулят, чтобы нашу Родину поработить)

Так речь не об аполитичности. Речь о другом. Понимаете, верховные магистраты не сваливаются с неба. Их выбирают. И у того, что они делают, есть в обществе немало сторонников. Которые остаются с ними, даже когда они лажают очень по-крупному. Так сказать их партия. Есть и другие партии, которые хотят чего-то другого. И может возникнуть ситуация, когда цели этих самых партий вступают в серьёзный конфликт. И вот тут вопрос, разрешить ли этот конфликт с минимальными потерями для всех или начинать битву за то, чтобы цели моей партии стали основой нового порядка и общественного договора. А для этого использовать любые средства, в т.ч. насилие и привлечение внешних «арбитров». И вот такой расклад приводит не просто к политизации общества, что в принципе нормально, а к его поляризации и радикализации, когда в соседе видишь не соотечественника, который просто сторонник другой партии, а врага. Ну а врага можно только или выгнать, или уничтожить, заодно прибрав к рукам то, что у него есть под лозунгом: «Pereat mundus et fiat justitia». Ну, допустим правосудие свершилось, но мир-то погиб, точнее политический организм.

Все так. Но и немножко не так.
Политология и занимается изучением этих процессов. И по моему — самая мутная, самая произвольная и шаманская наука на сейчас. Искусствоведение — и то выглядит на её фоне как венец логичного и рационального знания.

И, думаю с ней будет и дальше так. Потому что она занимается исследованием хаоса 2го порядка, то есть такого хаоса на процессы в котором серьёзнейшим образом влияет информация об этих процессах. А отличить самосбывающийся прогноз от фантастического — практически невозможно. Экономика кстати тоже немало такая штука.

Я к тому что к сожалению академические рассуждения мало полезны, по факту. Не имеют прогностической ценности, и тем более с них невозможно вывести руководства к действию, ответить на вопрос «так а что делать то здесь и сейчас?? Может просто взять все и поделить? »

Ну так на вопрос что делать есть довольно простой ответ: остудить голову и перестать раскачивать лодку изнутри. Не трогать музеи, церкви, давно мёртвых писателей, музыкантов и космонавтов, которые между прочим в космос летали на том, что собрали на украинских заводах и никакого вреда нынешней Украине не нанесли. Хватит с избытком того, что уничтожили орки на Востоке.

Не трогать музеи, церкви

Про які саме церкви мова?

музеи, церкви, давно мёртвых писателей, музыкантов и космонавтов

Може до 24 лютого я б може і розглянув цю точку зору, але після втрат стількох знайомих..., хай сбу і всі інші роблять все, щоб викорінити це зло назавжди. Так щоб не залишилось і сліду.

Не вижу почему нельзя трогать то что, с вашего описания не имеет уже значения зато имеет ого какой потенциал для экспансии русского мира.

Я вот стенателей по Пушкину и космонавтам никак её пойму. Вы когда последний раз читали то этого Пушкина? Его и в раше после школы не читают.

Что за тяга то быть полезными идиотами раши?

Чего млин все пугаете то, расскачиваниеи лодки? «Народ Донбасса» вот расскачал, и чё, как ему? Вы, пугатели — хотите повторить их судьбу, пугая что «за Пушкина» вы ого на что готовы?

Или за кого вы ого готовы, за онуфрия? На что именно вы готовы? Сдавать позиции ВСУ? Или прямо через фронт, и — дайте в руки автомат, я за Пушкина буду украм мстить?

Не трогать музеи, церкви, давно мёртвых писателей

В моєму прикордонному селищі на Харківщині, де я за 20+ років жодного разу не чув російської мови:
— виріс літературознавець, директор першої україномовної харківської гімназії — в 41-му його зарубали сокирою на засланні в Казахстані;
— московський поп під час окупації на камеру привселюдно святив російських окупантів;
— музей знищили росіяни під час артобстрілу.

Пам’ять про наших відновимо, наш музей відбудуємо, нашу церкву приведемо.
Російських письменників, російські музеї, російську церкву — наxуй.

Російських письменників, російські музеї, російську церкву — наxуй.

А если это граждане Украины и не пойдут?

Музеї і російська церква точно не є громадянами України.

Російські пам’ятки поступово демонтуються.

Російські попи-колаборанти, що ще не з’єбалися за порєбрік — на обмін. Ба більше, їх вже обмінюють на захисників України.

Російських письменників «порішає риночок», все як ти любиш.

Російських письменників «порішає риночок», все як ти любиш.

Сходи на Петровку, посмотри чем там торгуют

То най торгують, мені яке діло?
Якщо легально, звичайно.

В нас на блошиних ринках і ордени СРСР продають, але совітський союз од цього живішим не стає.

Гітлерівські ордени також можна купити там же і що?

на блошиному ринку нехай будуть

Она еще существует? И чо там, пушкиными торгуют? Или таки больше школьными учебниками и тетрадками?

Книгами, по слухам можно заказать контрабанду — книги по естественным дисциплинам которые Украина не выпускает

Если люди хотят учить естественные дисциплины по говну, издаваемому в рашке — флаг им в руки. Дворники так-то обществу тоже нужны.
Те, кто хотят действительно заниматься наукой и недовольны украинскими книгами (или если украинских книг на эту тему вообще нет) — заказывают нормальные учебники из нормальных стран. Нет ровным счетом ни одной научной дисциплины, по которой есть качественные российские книги и нет качественных европейских и американских книг. А вот наоборот — можно наугад любую дисциплину брать и ошибаться будешь крайне редко.

Нет ровным счетом ни одной научной дисциплины, по которой есть качественные российские книги и нет качественных европейских и американских

Язык имеет значения

Язык имеет значения

Согласен, знание английского очень сильно расширяет горизонты как познания, так и научных возможностей
Ну и информация, разумеется, достается свежая и в первоисточнике, а не в виде сомнительного перевода на узкий.

Не трогать музеи, церкви, давно мёртвых писателей, музыкантов

Вот как раз в Одессе орки разнесли церкви, музеи, дома давно мёртвых писателей и музыканотов.
ракетами, часть из которых была собрана на украинских заводах.
Если русская ***ня не представляет ценности даже для русни — схерали МЫ должны о этой русской хуйне заботится?

Поэтому этот аргумент — он тоже так себе.

Почему «так себе»? Я что-то нарушил, если нет какие ко мне претензии? Мнение вышеупомянутых диванных воинов меня мало интересует.

Мы живем не в правовом государстве. Поэтому этот аргумент — он тоже так себе.

Аргумент отличный. Он позволяет мнение бойцов совсем невидимого фронта вертеть на причинном месте.

Включая и начистить рыло.

Угу, призёру чемпионата мира, отличная идея я считаю от гигантов мысли и отцов русской демократии. Ты представляешь, с каким удовольствием я «поправлю здоровье» напавшим на меня инфантильным задротам? Много раз, ногами, по морде, почкам и другим чувствительным местам. Может быть палкой, или другим инструментом. И останусь при этом в рамках закона о необходимой самообороне. Я ведь никого не трогаю

кстати как к майданам относишься?

Как к любой революции

В наше время «революции это плохо» — это одна из основных пропагандируемых «истин» Путина и Лукашенко. Большинство людей относятся к революциям плохо. Только некоторые относятся к воровству голосов и невозможности честных выборов еще хуже. И только возможность революции и может некоторых мотивировать отцепиться от кресла. Получается ты и против революции в Беларусси и РФ. А то ж это не по закону. Ты наверно и против содержания в тюрьмах РФ узников совести, и ужасов о которых нам gulagu.net рассказал. И показал. Тоесть как-бы против всего плохого. Только у тебя тогда получается что человек не имеет права сопротивляться рабству, если это диктаторство «не доказано», а массовые изнасилования шваброй и не только несогласных — не порождают прав народа на то чтоб снести тирана. В системе изнасилований заключенных же не Путин виноват, правда? Это наверно «перегибы на местах»? И бороться против этого надо исключительно в суде? Вот интересно — а случись беда с тобой — ты б тоже только по судам ходил и жалобы писал? А если б не получалось выиграть «за отсутствием доказательств» просто грустил? В нецивилизованных обществах вроде нашего, это называется быть «терпилой». Именно такой народ и хочет себе любой тиран. Вот только почему-то мне кажется что вот обидь лично тебя и не дай тебе шанса доказать юридически свою правоту — и ты б както по-другому заговорил. И не только заговорил.

Мне кажется, сэр говорит сам с собой: сам спрашивает — сам же отвечает

Як там дружба із Шуфричем?

Ради справедливости не так чтобы с ним знаком, но с сыном — да. У тебя претензии по поводу этого факта?

Может, ты ещё с сыном кого-то из ФСБ-РПЦ знаком?

Ну що ти! Як ти міг подумати!

Просто пам’ятаю ці чудові чмокі ОПЗЖ від Кожаєва в 2021-му: «дєпутати ОПЗЖ — классні пацани, а Нєстор Шуфріч — вообще кльовий. С німі можно імєть дєло! Оні нам помогут с Дія.Сіті!»

И чего? Я знаю много достойных людей из опзж, они так же шокированы происходящим? Попала из непроходной части списка

Я знаю много достойных людей из опзж

Назви усіх, будь ласка.

Я не знаю жодної достойної людини з ОПЗЖ.
Ти стверджуєш, що такі члени ОПЗЖ існують.

Мені просто цікаво дізнатися, хто вони є.

Например, мой тренер. Был в списках ОПЗЖ, правда в заведомо непроходной части

Например, мой тренер. Был в списках ОПЗЖ,

Это многое поясняет.

Назови закон который он нарушил. Партия ОПЗЖ не была на тот момент запрещена

Назови закон который он нарушил. Партия ОПЗЖ не была на тот момент запрещена

НСДАП тоже в какой-то момент не біла запрещена....
Ой! Закон Годвина! :)

Я знаю много достойных людей из опзж

скажи еще что-нибудь такое же смищное

они так же шокированы происходящим

если они чем и шокированы, то тем, что не получилось «Киев за три дня», и соответственно накрылись женским половым органом их сияющие перспективы в оккупационной власти
ты тоже этим шокирован?

накрылись женским половым органом их сияющие перспективы в оккупационной власти

И у тебя разумеется есть доказательства?

Так сообщить властям о наводчиках ракет, например, твой священный долг. Вот не люблю власти, но на такого пошёл бы и настучал. Или натыкал (ножиком) сам

Или натыкал (ножиком) сам

Но не натыкал. Это ж не военный из военкомата.

Прохладная история. Достойные люди теоретически могли быть в ПР до 14 года. Просто потому, что тогда во многих областях вообще бизнесом нельзя было нормально заниматься, не сотрудничая с ПР. После 14 быть в ОПЗЖ и других осколках регионалов — абсолютно однозначный маркер мудака. Без вариантов.

радоваться сносу памятников закрытию музеев и уничтожению кни

www.youtube.com/watch?v=a4IDtRM8kRY
поплач лярва

Ну да, это конечно очень умно.
Во первых, если бы этих людей поймали им бы на оккупированных территориях светил срок. Если уж рисковать, может взорвать что-то нужное для войны, например рельсы?
Во вторых, может после деоккупации Крыма этот памятник можно кому-то продать и потратить например на лечение больных. Такая мысль не приходила в умную голову? Памятники дорого стоят

после деоккупации Крыма

эти памятники успеют отвезти еще до. Как и мощи Потемкина, Стремоусова.

Когда я лет 10 назад заходил на экскурсию в главную церковь Херсона (да, там РПЦ-ФСБ) и видел могилу Потемкина, я тоже не думал, что будут. Но времена меняются быстро.

Памятники дорого стоят

Русские памятники? По цене лома, максимум.
Русня и живых то людей не ценит, не то что истуканов

А які саме досягнення ми маємо завдяки твому захисту?

1. Люди узнали что дия-сити плохо, очень плохо, ужасно плохо. Аргументы привёл в статье и дискуссии с Борняковым
2. Я сконтактировал людей с адвокатом, который вычитал договора и люди не заключили контракт на кабальных условиях.

Ты бы хотел, чтобы люди подписали контракт не читая, а потом сказали: выполнять его не буду?

1. Люди узнали что дия-сити плохо, очень плохо, ужасно плохо. Аргументы привёл в статье и дискуссии с Борняковым

Всім пофіг. Твої аргументи не те, що когось переконали, а навпаки — раз проти цього такі особи, як Кожаєв, то, можливо, Дія-Сіті не така вже й погана.

Милости прошу в люк с вареньем © сантехник

Люди узнали что дия-сити плохо, очень плохо, ужасно плохо.

Не твоє досягнення, багато людей про це писали та говорили й до тебе. Тому та стаття як крапля в морі подібної інформації.

Аргументы привёл в статье и дискуссии с Борняковым

Та камон, блювотна в тебе діскусія була. Це зовсім не твоє. Скілів немаєш. Але ти про це знаєш: і на форумі купа народу про це писала, і вживу обговорювали, що це був повнесенький фейл. Ти зробив гірше. У фейсбуку на той момент було купа здивувань від не-айтівців: «подивіться які дебіли ці айтішники, воно спілкуватися не вміє, бикован».

Я сконтактировал людей с адвокатом, который вычитал договора и люди не заключили контракт на кабальных условиях.

Окай.

Ну тобто глобально ти зробив ніх*я :-) Той же автор плагіну про стоп дія сіті вплинув істотніше.

«подивіться які дебіли ці айтішники, воно спілкуватися не вміє, бикован».

є в мене відчуття що кожаєв вирішив у владу податися, дивлячись на його активнисть останні роки, пробує то так, то сяк, то в одні двері, то в інші.

бикованів у владі вистачає, якщо знайде покровителя такої ж породи — то не здивуюсь як ми ще по тєлєку побачим — вєщающего від імені спільноти, голову комітета з опікування IT (IT обудсмена), і за кадром — який вийшов з простих програмістів, і т.і.

типова недолугість владних систем, особливо нашої, в тому що немає захисту від їх чітінга отаким непотрібом.

Як то казав один гість у Романенко
Недолік вашої системи у тому що вона розрахована на добрих людей.
А надійна система повинна у першу чергу мати захист від недобрих людей, які в неї попадуть.

що кожаєв вирішив у владу податися

Спасибо за идею. Там хорошо платят. Нуачо, будет во власти хоть один приличный человек

И какая ж блин альтернатива? Молчать в тряпочку? Ты к этому клонишь?

Альтернатива — утки.
А к чему клоню — то уж каждый прочтёт свое.
Меня со школы чуть не выгнали, за антисоветчину, когда-то. Спасибо физичке и математике, за олимпиадника вписались. С тех пор как-то с молчанием у меня не складывается. И на митинги, что в 2008,что в 2014ом ходил.

Каждый же всегда прочтёт свое.

«Мы были вынуждены встать на защиту людей»))

так так, Маргарита так і каже.

Отличная статья про копуляцию бесхвостого земноводного и чешуйчатого пресмыкающегося.

Но зато теперь вы знаете кому сказать «спасибо» при наступлении сюрпризов:

А что насчет сюрпризов в виде отмены иностранной военной помощи?
Или уничтоженного жилья твоим любимым ввх (мне например просто поменять стекло обошлось в 5000 грн + заделать дырки от осколков)?
Или изоляции от международного рынка?
Ты видимо решил, что уехав заграницу, ты ухватил бога за бороду и теперь можешь опускать тех кто остался?
Понимаешь, ты сам пересрал все свои начинания, и хуже того, замарал своим руснявым говном всех причастных. Стартап гильдии провален, но оно возможно к лучшему, ибо оно не пивотнулось в айтишную народную республику.

Сделать и ошибиться лучше, чем вкрысу умничать на форумах и ничего не делать.

Этой присказкой так часто оправдывают дурную растрату ресурсов, что она в топчике авантюристов, шарлатанов и просто мошенников.

Альо дядя, а що там по-ватній позиції? Це типу на приколі чи в паралельному світі?

Саме такі як ви додали інформаційного фону для рашки.

Ось якийсь француз почитає ваші висери і у нього будуть запитання, а чому ми шлемо «Цезарі».
Менше цезарів більше загинуть наших військових.

Но зато теперь вы знаете кому сказать «спасибо» при наступлении сюрпризов:

Ох, лол.

Ти своїм тілом захищав сопливих айтішничків від кари небесної. А вони, гниди, не оцінили.

Ватний обмилок. Чого позакривав усі соцмережі, і тут підпис змінив? :D

Автор, додай його ім’я в назву топіку, щоб файно гуглилось.

Тобто ви чекали що девелопери, які вступають в «гільдію» будуть:
— Платити бакси в общак.
— У вільний час виконувати завдання гільдії.
— Ризикувати особистою свободою та своєю родиною.
— Псувати свою «карьерну репутацію».
Нагадаю, що девелопери в Україні — це не бідні пролетарії, яким нічого втрачати крім «оков капіталізма». Це люди, які мають зайві гроші — і не мають вільного часу.
А ви бажали запропонувати їм ідею — сам усе роби, а гроші плати мені? Так ця ідея вже зайнята галерами!
Я згоден віддавати зайві гроші — і охоче роблю це зараз: кілобакси кожен місяць! Але отримає їх той, хто робить для мене щось необхідне. Зараз це ЗСУ та інші мої захисники від Параші.
А ви хотіли вдавати з себе захисників від «цифрового колгоспу» і усіх перелічених «сюрпризів», але не показали жодних корисних результатів.
Доречи, аби захиститися від усіх тих жахів, яки ви перелічили, мені просто достатньо просто припинити працювати на галери! Ніхто не може змусити мене працювати примусово (по-перше треба спіймати). І це обійдеться мені десь у 500 баксів на місяц — отже грошей вистачить на роки уперед.
Вже не кажучи про те, що за 10К цілком можливо знайти надійну схему покинути країну разом з галерами, ДіяСіті і руснявими окупантами. Європейське законодавство — набагато кращій захист, ніж будь — яка профспілка.

А не пішов би ти звідси, ватний?

Це просто якийсь капець: але як кажуть: «Перший млинець нанівець».
Й перші кроки зроблені до становлення спільноти небайдужих до інтересів розробників.

Nazar Dubenets, дякую за хронологію.

Перша спроба зі створенням організації, провалилась, але Меморандум о принципах кадровой политики Ассоциации «ИТ Украины» ще діє, відсутня новина про його припинення, а значить боротьба проти Дія.City, а точніше боротьба проти політики кадрового закріпачення від Асоціації «IT Ukraine» триває.

З моменту створення руху StopDiiaCity встиг познайомитись з багатьма фахівцями, які проявили активність, а тому вважаю, що якщо будуть загрози ФОП або ЗЕД то вистачить фахівців, які це поборють.

А тепер подивіться на цю ситуацію під іншим кутом.

Хтось прийде з мінцифри, і скаже: подивіться, з якими д%%%ами нам потрібно було домовлятись. І тепер будь-хто, хто був проти діясіті, буде сидіти на попі рівно, щоб уникнути асоціації з цим розкішним цирком.

Є просте правило в українських реаліях — спочатку зроби щось без грошей, доведи, що спроможний, а потім збирай донати.

Все, що навпаки, завжди закінчується однаково.

Сподіваюсь якісь висновки спільнота зробить

Не зробить.

В мене поки висновки відсутні, проєкт, який мав захищати ІТ-фахівців, провалився.
Спільнота відреагувала створивши цю тему (рекурсія).

Якщо буде новий гідний проєкт то буду підтримувати грошима.

Боротьба триває.

Є просте правило в українських реаліях — спочатку зроби щось без грошей, доведи, що спроможний, а потім збирай донати.

Знаешь почему я не захотел стать президентом этого дела? А нахера ты мне нужен, такой красивый, чтоб мало того что бесплатно — за свои деньги чего-то делать?

Хтось прийде з мінцифри, і скаже: подивіться, з якими д%%%ами нам потрібно було домовлятись. І тепер будь-хто, хто був проти діясіті, буде сидіти на попі рівно, щоб уникнути асоціації з цим розкішним цирком.

Недостатньо було «дебатів» з кожаєвим? При бажанні, публічно можна зарити кого завгодно, питання медіа ресурсів. Та і наразі, це не потрібно, зараз в дія.сіті заманюють по іншому, і там такий аргумент, що багато «веслярів» радо перейде.

Дебаты с Кожаевым... ты мне тоже не нравишься, противный

Против тебя — всегда. Надеюсь тебе радостно быть лицом «твоих» «подчиненных», которые тобой попользуются, а потом выкинут как использованного и поставят другую рожу воглаве

Всі адекватні спеціалісти проти дія сіті. Ви просуваєте антиконституційний ІТ колгосп. Злорадствуєте, що асоціація, яка декларувала бажання боротись проти ДіяСіті, зашкварилась через ватного виродка на позиції керівника цієї асоціації. Але чим ви кращі за цього виродка або за ту ж русню? Ворог хоча б не скриває того, що він ворог, він описує свої ворожі наміри. А ви особисто руйнуєте ІТ напрям із середини, прикриваючись «розвитком Української ІТ сфери». «Гірше ніж москальські воші можуть бути тільки українські гниди»

Alex Bornyakov, e-резидентство роблять на основі ФОП 3 групи бо Дія.City то провальний антиконституційний проєкт.

Вітаю, я досі проти Дія Сіті.

Нагадаю вам про брехню пана Федорова щодо Дія Сіті, коли ви прийшли сюди: dou.ua/forums/topic/34136
Або ж у вигляді короткого відео: telegra.ph/file/0d255de808e843072456c.mp4

Показово, що зараз пан Федоров захищає 5655:
> t.me/privatnamemarnya/48784
> t.me/zedigital/2741

Замість щорічних хабарів зробили один великий партії Зеленського «Слуга Народу».

Нардепа «Слуги народу» викрили на хабарі.

в этом кейсе Дії нет. Абсолютно. ©

Хтось прийде з мінцифри, і скаже: подивіться, з якими д%%%ами нам потрібно було домовлятись

якби я був на їхньому місці і подивився на цю гільдію з такими лідерами як вовка кожаєв, то в мене якраз такі емоції і були б :)
чим ця еліта нації відрізняється від домогосподарок, які роками слухають шарія? — нічим, бо що одні, що інші без критичного мислення, але одним пощастило з можливістю бути заробітчанином віддалено, а іншим ні

подивився на цю гільдію з такими лідерами як вовка кожаєв,

Но я сделал, а ты срешь в комментариях

за нього проголосували 73% членів на Патреоні

Подивився у коменти — нуль жартів з цього приводу. Дуже дивно.

Я не зміг придумати нормальний:(

Да тут вся статья — шутка про 73% и их последствия. С ней сравниться нереально.

Які уж тут жарти. Впору плакати від тупості людей...

закінчилась конкретним фейлом

Весьма предсказуемо

Я просто оставлю тут 2 ссылки
dou.ua/forums/topic/33813
https://******.it/tag/it-guild-ukraine/

Первая — расписаны основные траблы с гильдией, вторая — на итальянском сайте 5 китайских предупреждений. но паны айтишники такие терпилы, что даже щас кто-то платит на патреон (рукалицо)

мусив тікати, бо на нього завели політично мотивовану кримінальну справу за державну зраду, типу через діяльність по дискретизації МЦТ і Дія City

Найцікавіше, що на нього тепер дійсно можуть завести справу, за заперечення рос агрессії.

І в коментах на ЛІ він шеймить західних користувачів, і пише що у війні винен захід, а сам біженцем звалив у Канаду а не на московію.

Ватники такі ватники.

був би лютий він домогтися його депортації з Канади

По политическим статьям не депортируют. Расслабьтесь.

А можна дізнатися що саме зробила гільдія відповідно до мети створення?
— чи була проведена якась кампанія проти ДіїСіті
— чи допомогли ІТівцю уникнути ганебного контракту
— може захистили когось від свавілля менеджерів?

Бо донатити на ЗСУ і волонтерам це правильно, але ж то і без Гільдії робити можна

— чи була проведена якась кампанія проти ДіїСіті

Не впевнений до чого тут Гільдія, але були навіть протести ІТшників проти ДіяСіті:
dou.ua/forums/topic/34103
Хоча я впевнений, що страйк був би у рази більш дієвим. Про це не написали б у ЗМІ, але в менеджерів ІТ компаній підгоріло б добряче.
dou.ua/forums/topic/33076

Ці активності я пам’ятаю, але гільдія якось не сильно на те вплинула.
Мені здається у гільдії були проблеми від початку, і то що зараз тут написано всього навсього логічний кінець того що і так не працювало

були навіть протести ІТшників проти ДіяСіті:
dou.ua/forums/topic/34103

це організовано без гільдії і всупереч їх позиції не мітингувати. але вони тоді чомусь передумали і за кілька днів вирішили побити ноутбуки (навіщо?) під ВР

Жовтень 2021

Тарас вєщаєт на кремлівських тг каналах. Вже тоді було все зрозуміло

А сколько голосовавших то было? Вот пусть эти 85 патронов и суетятся между собой, мышиная возня на ровном месте. Хрен с горы какой-то (а значит почти на 100% человечек правящего класса буржуазии)
А судя по перкам ГО это тупо частный юридический консалтинг

Так і не зрозумів навіщо було щось реєструвати офіційно та збирати бабло?
Чого ця Гільдія намагалася добитися? І від кого? Я пам’ятаю протестували проти Дія Сіті. Дія Сіті девелоперів аж ніяк не регулює. ФОП ніхто не забороняє як і фріланс чи прямі контракти.
Я писав тоді і повторюся зараз — аби добитися будь-яких змін для девлоперів нам не потрібно жодних офіційних Гільдій, фровспілок чи представників.
Ну от чого зараз можуть вимагати девелопери?
Наприклад — 4х денного робочого тиждня.
Буль ласка:
— По-перше для початку в лінкедині усі, хто це підтримують, вішають банер «3 вихідних мінімум!». Також на Джині і у відповідях рекрутерам.
— По-друге доводите до відома менеджера що з наступного місяця ви будете брати відпустку щоп’ятниці. Це десь 4 дні на тиждень — і це ваше право. Це аби менеджер звик і переконався що це не впливає не продуктивність. Як відпустка скінчиться — можна брати лікарняні (зараз будь якого дня можна погано себе почувати через стрес) .
— Якщо менеджеру не подобається і він вимагає працювати 5 днів — робите «італійський страйк»: ніби-то на роботі, але нічого не робите, чи «читаєте інструкції», чи «проходите тренінги», чи «настроюєте енвайромент».
— Якщо вас хочуть звільнити як лов-перформера чи показово вигнати за непокору корпоративним політикам — збираєте страйк. Домовляєтеся з колегами, які вас підтримують, припинити роботу на тиждень. Просто не підключаєтеся до роботи — і усе. Якщо питають — можна казати що немає електрики чи інтернету чи ноут перегрівся. Навіть за законом ФОП може не надавати послуги через форс-мажор (а війна це точно він).
Хтось скаже що зараз не кращий час качати права бо і так будуть скорочення. Що тут казати: якщо боїтеся втратити роботу — то ніяка гільдія чи профспілка вам не допоможе. Йдіть до боса -«господаря» і працюйте язиком.
Для інших треба зрозуміти що зараз ситуація ще більше на користь девелоперів, ніж була до війни! Галери вже втратили клієнтів і тому тримаються за кожного клієнта. Вони навіть ідуть на обман аби переконати клієнтів що команди у безпеці, усім забезпечені і можуть працювати без будь-яких ризиків. Відсутність навіть декількох членів команди на тиждень — це схвильований клієнт. А якщо клієнт дізнається що це через страйк — від почне шукати іншу команду.
Так — через це ви ризикуєте втратити роботу. Але галера ризикує набагато більше! Нема клієнтів — галера потоне. ЇЇ топ менеджмент, усі його родичі, усі менеджери, HR та інші — залишаться без своїх кілобаксів.
При цьому девелопери усе одно потрібні — можливо вас першим запросить саме той клієнт, на якого ви робили на галері. А от дармоїди на інших галерах не потрібні — усюди вистачає своїх! Тому зараз босси будуть триматися за свої галери зубами — і тримати девелоперів, бо без них галера не плаває.
Час галер-посередників вже минає. Якщо ви ще не готові працювати без посередників — як мінімум треба вимагати від посередника умов, які вас влаштують! Це ви потрібні їм — а не вони вам.

Ты такой странный, думаешь организаторам забастовки ничего не сломают

Зараз, коли усі поховалися від мобілізації по усій Україні? Спочатку треба буде знайти. А потім у більшості вже є зброя для самозахисту.
І який сенс ломати? Щоб потім про це написали на ДОУ і Веселому ІТ?
Хто тоді піде працювати на галеру де можуть щось зламати замість зарплатні?
У гіршому випадку виженуть — і замінять на вайтишників (які на усе згодні). Ще й запишуть у чорний список ІТ Асоціації — аби не брали на інші галери.
Але зараз це вже не має значення — навіть якщо залишатися в Україні, треба шукати роботу напряму. Час посередників минув — галери синьорам вже непотрібні. Хай залишаються школами для вайти.

Чогось нагадало як рейдернули партію Голос. У нас взагалі якісь політичні сили є, що не зашкварились? Деморда може тільки, всі інші якісно по граблям пройшлись.

деморда закантачєна зі старту, бо це кубло порохоботів

Не все, критикующие боневтика, являются порохоботами. Иногда это просто связано с тем, что модный молодежный юморист делает херню.
Если что, один из крупнейших скандалов, связанных с Демсокирой, возник из-за того, что один из ее заметных представителей дал Порошенко весьма емкую матерную характеристику (гуглить «Колумбет Порошенко»).
Ну и да, лидер Демсокиры с первых дней войны пошел сапером на передок и сейчас уже несколько месяцев валандается по госпиталям с последствиями тяжелого ранения. И вообще, многие члены партии, включая других представителей верхушки, воюют. Может уважаемый господин покажет какую-нибудь «незакантаченую» партию, которая хотя бы приблизительно так себя показывает во время реальных испытаний для страны?

Колумбет теж воює, до речі.

лидер Демсокиры

один из 15

Один из 5 сооснователей. И, фактически, наиболее публичный представитель. Гудыменко на последних выборах Политрады был выбран в первом туре за явным преимуществом. А половину из остальных 14 ее членов даже из донаторов самой Демсокиры не все знают.
Но так да, согласен, Демсокира позиционируется не как партия лидерского типа.

можна подумать що бути порохоботом це погано)

ваша думка, про яку не запитували, дуже цінна

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

можна подумать що бути порохоботом це погано)

Ну як сказати... Мало того, що мальдівський кондитер себе зарекомендував не з кращого боку, але його секта 25% взагалі показала себе як зборище альтернативно обдарованих. Особливо на фоні війни, коли пан Зеленський здобуває шану і повагу від всього світу, летить з візитом в Америку, а одноклітинні сектанти бариги кричать про зраду, бо «Зе не в піджаку, а у світшоті», і взагалі «як його випустили з закритими кордонами?» 🤦‍♂️

Краще вже в нашому гомофобному суспільстві зробити камінг аут, ніж зізнатися у любові до однотурового, чесно)

коли пан Зеленський здобуває шану і повагу від всього світу, летить з візитом в Америку,

от добре що «боневтік» вміє де треба прочитати з листочка. я ж не проти вміє людина в піар і медіа. що є то є.
от тільки коли війна скінчиться йому все ж доведеться відповісти за пройобане все що тільки можна за ті два роки.

от тільки коли війна скінчиться йому все ж доведеться відповісти за пройобане все що тільки можна за ті два роки.

Претензія в стилі «чому вкладав бабки в дороги замість армії», чи є щось серйозніше? Бо я бачу, наприклад, що він нарешті взявся за мертвечука і олігархів, що при папереднику було нереально (бо папередник ж сам олігарх, та й мертвечук — його братан).

чи є щось серйозніше

А мільярд дерев замість армії (== зелене світло для пуйла) — це типу несерйозна претензія?

олігархів

Яких? Кличка і мера Чернігова?

як його випустили з закритими кордонами

«В ету ігру могут іграть двоє»))

пан Зеленський здобуває шану і повагу

Відосіками?

Краще вже в нашому гомофобному суспільстві зробити камінг аут, ніж зізнатися

А це не ти тут задвигав, що всі віндузятники — унтерменші недорозвинені?))

А мільярд дерев замість армії (== зелене світло для пуйла) — це типу несерйозна претензія?

Це взагалі наївна спроба виправдати напад пуйла діями Зелі)

Яких?

Бариги шоколадного і Ахметова, наприклад.

Відосіками?

Ними теж. Зе має особливий шарм і вміння здобувати любов не лише народу України, але й інших народів.

А це не ти тут задвигав, що всі віндузятники — унтерменші недорозвинені?))

Я задвігав, що вінда — то криве подєліє. Де тут чиясь особиста образа — хз)

виправдати напад пуйла діями Зелі

На будь-яку країну нападають, коли вона ослаблена з ослабленою владою. Перший раз було при Януку, другий — при «боневтіку». Якщо другий каже «в маей голове вайна закончена», «на саміт НАТО не поїду, НАТО нах», то в результаті маємо розбомблену ракетами країну.

Бариги шоколадного і Ахметова,

тю, і це всі? Ну і як вони себе почувають зараз?

Я задвігав, що вінда — то криве подєліє

Щось там про піценосців-вайтішніків задвигав же, ні?)))

сова + глобус.
З одного боку — «путін з’їхав з глузду, його дії нелогічні і необгрунтовані»
а тут — бац — «нападають, коли ослаблена». прям багатоходівочка.
Ніт. напали бо придурошні, ніхто владу в країні не ослаблював.

«нападають, коли ослаблена»

А ти як думав? Ходиш в короткій спідниці — не сідай в машину до незнайомих дядь з оцим вот «заглянуть в очі».

ніхто владу в країні не ослаблював.

Пам"ять як у амеби? Вже забув про портнових з татаровими, нападки безуглих на розвідку, розкурочення клістронів з ПВО,кошмарення ветеранів АТО по липових справах?

зочем ви тrавите? навіщо ця агресія? (Я, до речі, частіше стрічаю про «пам’ять як у золотої рибки», бо саме про неї ходить байка про три секунди. А амеба — то про аморфність)

Так от. Напади татарових на портнових, клістрони і ветерани — то шум, в який особисто я не занурювався. Я не маю змоги вкласти свої персти, а інформація з медіа (навіть пересказана самим учасником) — недостовірна by default. Тому я не готовий використовувати інформацію про клістрони як приклад зради, бо оппоненти будуть використовувати ту ж інформацію як приклад корупції.

Кошмарення ветеранів — просто скажіть мені: навіщо це робити (всмислі масовий кошмаринг саме атовців)? Як кажуть руськомовні «чтобы что?».

Цілком погоджуюся і підтримую, що відбувалося і відбувається багато фігні, проте це не тягне на цілеспрямоване «ослаблення держави». Імхо не треба використовувати надумані проблеми — реальних достатньо.

татарових на портнових, клістрони і ветерани — то шум, в який особисто я не занурювався

Ну і хто тут аморфний? Життя вже показало, що якщо не занурюватися в шум, то над містом буде чутно шум «рускаго мира» — шум смертоносних ракеток.

Ну і хто тут аморфний?

аморфний тут я. А людина, що конструює свої дойобки без застосування логіки — ти.
Життя також показало, що занурення в шум продукує ще більше шуму. Garbage in — garbage out.

Наведи (якщо хочеш, звісно) якісь об’єктивні признаки, які вказують, що клістрони — то спецоперація, а не афера. Або навпаки. Буду щиро вдячний.
Досі я стрічав тільки достатньо емоційні статті з обох боків. І сила цих статей не у фактах, а в умінні спічрайтерів тими фактами маніпулювати.

На будь-яку країну нападають, коли вона ослаблена з ослабленою владою. Перший раз було при Януку, другий — при «боневтіку». Якщо другий каже «в маей голове вайна закончена», «на саміт НАТО не поїду, НАТО нах», то в результаті маємо розбомблену ракетами країну.

О, це улюблена мантра порохоботів «голосуй за порошенка, а то путін нападе»?) Так ваш недопрезидент показав таку імпотенцію в політичному плані, що при ньому був підписаний мінський договорняк. Був би пєцька зараз президентом — відбувся би той самий повторний напад, тільки зараз би вже мали Мінськ 3 з окупованим Херсоном та Харковом під пафосні псевдопатріотичні промови бариги і забороною стріляти у відповідь чи, боронь Боже, йти в контрнаступ. Знаємо, проходили.

Щось там про піценосців-вайтішніків задвигав же, ні?)))

Про вайтішників можна багато казати. До тих, які йдуть в айті виключно за бабками і забивають на свій професійний розвиток — так, в мене ставлення негативне.

що при ньому був підписаний мінський договорняк.

Вже навіть сам ВВХ + Меркель кажуть, що то було для часу на підготовку ЗСУ. Що «намахали». А ти до сих пір цю зелену росу в очі приймаєш.

Був би пєцька зараз президентом — відбувся би той самий повторний напад

Це приблизно те саме, що казали про боневтіка, що він відразу утече.
От коли буде, і буде напад, тоді і розкажеш, теоретик.

Вже навіть сам ВВХ + Меркель кажуть, що то було для часу на підготовку ЗСУ. Що «намахали». А ти до сих пір цю зелену росу в очі приймаєш.

Сказав мені любитель шоколадної роси від сивочолого держзрадника.

Аргументація топчик. Бігдата рулить.

Сектантам сивочолого нема сенсу щось детально пояснювати, це як пояснювати пацієнту дурки. Порохобот — це діагноз.

голосуй за порошенка, а то путін нападе

І шо, не напав?

. Був би пєцька зараз президентом — відбувся би той самий повторний напад, тільки зараз би вже мали Мінськ 3 з окупованим Херсоном та Харковом під пафосні псевдопатріотичні промови бариги і забороною стріляти у відповідь чи, боронь Боже, йти в контрнаступ. Знаємо, проходили.

За місяць до повномасштабного наступу Пєцька сказав

Я маю абсолютно чіткі позиції, що зараз треба зробити: де розташувати позиції для того, щоб прикрити нас з чернігівського, з житомирського напрямків, як треба розосередити авіацію, що робити з ракетами, що робити з артилерією.

Тільки не розмовляйте як з ідіотами. Вийдіть, покажіть, яка сильна наша армія, яким способом ми готові зустріти ворога і яка буде величезна ціна, яку ворог заплатить, якщо він піде на цей злочин. Так само як ми робили в 2014. Ми знаємо, як їх зупиняти.

І замість того, щоб послухати, зелебоби готували шашлики і розказували, що американська розвідка бреше. А 24 лютого зранку вийшла стаття міністра оборони, в якій він доводив, що нападу на Київ через Білорусь не може бути, це все парахаботіки вигадують

— Як щодо, наприклад, білоруського напрямку? Чи можемо ми розраховувати на те, що колись наш дружній сусід не віддасть свою територію для прямого проходу росіян?

...

Тому все може бути завтра. Але станом на сьогоднішній день, от ми з вами розмовляємо 22 лютого, складно уявити. В мене друзі займаються автоспортом, я теж колись був чемпіоном України, майстер спорту, саме по їзді по бездоріжжю.

Я на своєму багі тричі від Києва до Шацьких озер проїхав вздовж кордону з Білоруссю, тисячу з чимось кілометрів. Я знаю, які там місця, які там болота, які там торф’яники, які там ліси.

Зараз мої друзі тренуються, приїхали звідти і кажуть — все те, що ти знаєш, тільки ще гірше. Вода вже стоїть всюди. Тобто немає вже замерзлого, тільки по дорогах можна рухатися. В інший спосіб ви не перейдете там, тим паче з технікою.

Ну і треба ще пройти непоміченим, щоб тебе не вгатили. Ми ж там не просто так люльку палимо. 9 тисяч (особового складу — УП) сьогодні тих, яких ми виявили. Ок, нехай їх більше. Ну це несерйозно — 180 кілометрів треба пройти, щоб добратися до Києва, якщо сценарій саме з Білорусі. Це нереально.

За місяць до повномасштабного наступу Пєцька сказав

Він своїм сектантам постійно якусь пургу несе, нічого нового. То треба бути пацієнтом дурки, щоб ті висери читати.

І замість того, щоб послухати, зелебоби готували шашлики і розказували, що американська розвідка бреше.

Зелені і без сивочолого все знали. Це було їхнім планом — обдурити і захлопнути населення в країні як в мишоловці, щоб потім кинути на фронт. І що забавно, зараз багато адептів педро виправдовують таку політику силової мобілізації з закритими кордонами. Ви вже там визначтесь.

Та скажіть уже що винудили рашку напасти.

Імперські амбіції расєї винудили рашку напасти, хіба не ясно? Це в хворих головах адептів сивочолого пуйло би не напав, якби був пєця. По факту рашка давно планувала окупацію України в тій чи іншій формі, ще відколи вона піарила Яника на виборах. План був, шо Яник тут зробить малоросію — мирно і без жодного пострілу. Але не вийшло, бо його скинули, тому довелося русні братися за силовий сценарій. А тут вже пофіг хто буде президентом — русня буде нападати, поки не вибити її звідси силою. І якраз сивочолий себе показав як повний імпотент, який міг лише підписувати договорняки з рашкою і втирати популістичну фігню «армія, мова, віра». Серйозно, це було розраховано на вкрай промитих, які вірили в «сильну армію» на фоні мінського договорняка 🤦‍♂️, а «віра» і томос — то була ставка на духовні скрепи, в кращих традиціях расєї (чомусь віруни забувають, що Україна — світська держава).

є й щось серйозніше. втрата «Мрії» піде?
Цьому бовдуру цілий директор ЦРУ говорив особисто, в Києві — буде напад. Буде десант в Гостомелі й спроба захоплення Києва. І що ваш боневтік? Керівництво Антонова стверджує що нічого не знало.
Це лише один факт який вже наразі є публічно відомим і стосується безпосередньо вторгнення. І про який особисто я буду чекати вироку суду.
Про Єрмака, історія з вагнерівцями, Коломойського, Шевченка (той який бувший голова НБУ і який вже в розшуку). Досить історій чи ще продовжити?
Пройобана медреформа, пройобаний ковід-фонд. ВПК який робився всупереч зеленим недоумкам. Досить?

втрата «Мрії» піде?

Піде. Але от тільки є нюанс. Втрата Мрії — це квіточки, порівняно з політикою розповідей про шашлички і що ніякої війни не буде. Бучі могло б не бути, якби Зе прямо попередив усіх, що буде війна, і організував евакуацію (йому ж ясно було, що кацапи підуть на Київ). Але ти ж на це очі закриваєш, як я розумію, бо цілком підтримуєш політику «обдурити населення, що війни не буде, щоб потенційне гарматне м’ясо не розбіглося, а тоді закрити кордони». То виходить, що населення України не така важливе, як літак?

Про Єрмака, історія з вагнерівцями, Коломойського, Шевченка (той який бувший голова НБУ і який вже в розшуку).

Ну це зашквари явно не більші, ніж свинарчуки та мертвечуки в пєцьки. Але ти ж чомусь на пєцю молишся після цього)

Ну це зашквари явно не більші, ніж свинарчуки та мертвечуки в пєцьки. Але ти ж чомусь на пєцю молишся після цього)

Не більші? Заступник голови СБУ — кріт ФСБ, сам голова СБУ — нікчема, який провалив напад (і якого звільнили під час війни), і це менший зашквар? Та ти зовсім ухи об’ївся?

Ваша шоколадна чмоня розкрадала армію разом зі свинарчуком, але вам це ок. Хочете критикувати Зе — забудьте принаймні про свого ідола-злочинця, а то це просто убого) Це як фанати Киви подавали би себе великими патріотами, критикуючи Зе)

розкрадала армію разом зі свинарчуко

А ще він убив свого брата.

розкрадала армію разом зі свинарчуком,

І розкрадена армія роз’їбала русняву. Оце так поворот.

І розкрадена армія роз’їбала русняву

Завдяки вкладу пана Зеленського і допомозі західних партнерів. Армія часів педро змогла ж лише укласти мінський договорняк.

Завдяки вкладу пана Зеленського

Якому такому вкладу? Цей клован хіхікав і насміхався з неї перед горлівськими сепаратистами Безлера, «ха-ха, апалченці отжали танк». Він з армією себе ніколи не асоціював.

То педро шоколадний розповідає такі байки на зібраннях його секти?)

Мутний «злив», який фігурує на 3.5 мутних сайтах і твітері якогось анона. Авторитетно)

Завдяки вкладу пана Зеленського

Пан Зеленський всі гроші, які могли йти на армію, вкладав у дороги в рамках Великого Крадівництва і посадки 100 млрд ялинок.

допомозі західних партнерів

Так, західні партнери змогли натиснути і вигнати зелебобікових ставлеників Хомчака і Тарана, і це дійсно нас врятувало.

Армія часів педро змогла ж лише укласти мінський договорняк.

Мінські уклали за 3 місяці після приходу Педро до влади.

Дійсно, армія в 2014 була на дуже низькому рівні. Але тільки повний зелебоба може перекладати провину за це не хуйловських маріонеток Януковича з Азіровим, а на Порошенка

не хуйловських маріонеток Януковича з Азіровим, а на Порошенка

Аксіома Ескобара. Всі троє. Пєцька — то нічим не менша маріонетка, бо кум пуйла і свинарчуки при ньому жили як в маслі, та й договорняк з пуйлом підписав таки педро.

Нормальна влада в нас з’явилася з приходом Зе.

От скажи, як можна собачих парикмахерів і масовку на самокатах називати нормальною владою?))

А як можна молитися на мародера-колаборанта?) Але ви ж молитеся, порохоботи)

Нормальна влада в нас з’явилася з приходом Зе.

Ім’я, сестра, ім’я

Може самокатник-експрем’єр Гончарук? Чи друг дитинства, екс-голова СБУ Баканов? Чи ексголова НБУ Шевченко? Чи тупий як пробка ексміністр оборони Таран? Чи депутат «анал-табу» Якименко? Чи обсмикувач гусаків Гетьманцев? Чи вічний , але уже ексміністр ВС Аваков? Чи ексгенпрокурорка Венедіктова? Чи депутат «давай я тіхонько пойду в лєс» Трухін? Чи екс-заступник голови МВС Гогілашвілі? Чи екс-голова Укрексімбанку Мецгер? Чи Татаров, який успішно будував кар’єру при Януковичу та Зеленському? І можна продовжувати
зашквари зевлади до безконечності — складно знайти нормального владця серед цієї кодли (хоча такі теж є, звичайно, як були й при Порошенку)
Хто ж ця нормальна влада, поіменно, будь ласка

Там біг дата настільки біг, що жодної аргументації марно чекати.
Зелена роса очі застилає, яке там «поіменно» :)

а до речі хто ж у нас кращий друг Боневтіка? чи не цифровий міністр?
Ти там обережніше з пафосом бо так можна і ДіяСіті почати виправдовувати))))

а до речі хто ж у нас кращий друг Боневтіка? чи не цифровий міністр?

А те, що в пєці другом був мертвечук — то вже типу ок?)

Ти там обережніше з пафосом бо так можна і ДіяСіті почати виправдовувати))))

Ні, в мене є 4 штуки в списку претензій до зеленої влади:
1. Цифровий колгосп.
2. Закриті кордони.
3. Примусова мобілізація.
4. Фіксований курс.

Все інше — терпимо. Зеля — звісно, неідеальний цар, але хороший цар. І явно краще папередника.

А те, що в пєці другом був мертвечук — то вже типу ок?)

Це хто сказав? Зелебобік?
Зелебобіки свою брехню підтверджують своєю брехнею.

Як свиноруси живуть у вигаданому світі, так і зелебобіки.

1. Все равно жаль что не сложилось, особенно, когда вы помогали людям.
2. Я вас предупреждал что собирать бабки на несуществующую ГО нельзя. Ибо сейчас это чистой воды «волонтерство».

Если вы успешно зарегались как го в 2021 году, с чем я, конечно же, поздравляю, надеюсь у вас открыт счет в банке на НКО. Если же только патреон — то, скорее всего, попрощаться можно.

Что касается жизни ГО. Если там 0 членов (что по идее невозможно так как для регистрации надо АКТ о создании ГО, т.е. там должно быть больше 1 человека, а нужен кто-то на роль секретаря + главы + 1 член т.е. 2-3 человека), то можно пробовать объявить перевыборы и БЕЗ решения/участия главы. Часть из этих требований являются ОБЯЗАТЕЛЬНЫМИ в Уставе ГО и не могут быть выключены по Закону Украины. Если там хоть кто-то живой есть и не нарушал Устав ГО, то могут попробовать собрать общие сборы (тем более сейчас 2023 год на носу). Нужен только кворум для легетимности и большинство для голосования. После чего в дедовских вариантах (оффлайн с бумажками) и копиями Устава + решением общих сборов (экстренных или позаочередных) можно пробовать сменить главу в минюсте. Я очень надеюсь что там есть кто-то в членах ГО из адекватных.

После чего возвращаете себе контроль, заменяете патреон на счет в банке, назначаете казначея для аудита и бухгалтера. В этом случае за бабки со счета ГО можно и присесть более реально чем пытаться привлечь за украденные «волонтерские» с патреона.

Ищите Чумакова, курите устав. % принятия решения. Например 30% членов могут затребовать проведения внеочередных сборов. Решение принимается 50%+1 голосом пришедших (один Чумаков может это все сделать, если такая математика в Уставе ГО. Если придет, будет 100%). Камон, там же кто-то собирался захватывать другую ГО в 2020.

Успехов

зараз цього ніхто робити не буде. а після перемоги вже стільки всього зміниться, й чи залишиться місце для гільдії або прийде щось інше то велике питання.
хоча назва була гарна.

Цей випадок, це така наглядна ілюстрація того чому Україна найбідніша країна Європи ( Нажаль таких випадків немало

Вата як завжди — жалюгідна та нікчемна, та не чиста на руку.

С сегодняшнего дня «Гільдія ІТ-Фахівців» прекращает своё существование.

Интересно что человек не имеющий отношения к созданию гильдии, и обвиненный в растрате средств, и работе на государство, осуществляющее геноцид страны Гильдии, считает нормальным не передать Гильдию в руки тех ему недоверие высказал а поступить прям жестко. Закрыть и все тут. Так может сделать только настоящий мужик. Из Канады, правда. Удаленно. Кто дела заводил то, уголовные? Имена в студию, разберемся с «заговорщиками». Что с депутатом? Тоже врет? Если хоть копейка была выведена или даже просто попытка вывести на «каких-то там доверенных лиц» — это дает уже сообществу возможность подать заявление в органы — чтоб они разбирались, возможно включая выдачу кого-нибудь обратно в Неньку. И как «незаконно политически преследуемому» поможет Канада после скринов пророссийских чатов — вот не факт. В общем.. скромнее надо быть, скромнее.

считает нормальным не передать Гильдию в руки тех ему недоверие высказал а поступить прям жестко

Тут на сколько я знаю, проблема в том что руководить не хочет никто: Тарас предлагал мне, но я отказался. Гильдия это куча труда, но денег не видно.
Ты теоретически прав, но практически делать никто не хочет. А если гильдия не работает, руководителя у неё нет значит она де-факто распущена

а почему в ответе нет ничего про ватные каменты? это тоже наговаривают или ответить нечего?

находились дела поважнее как только доходило до дела:
— «я дуже занят»
— «боюся що виженуть якщо взнають, а мне комуналку за квартиру платити»

До сих пір ототожнюєте українську мову з непрофесіоналізмом і відсталістю?

по ватним текстам я так розумію пояснень не буде

С сегодняшнего дня «Гільдія ІТ-Фахівців» прекращает своё существование.

демократичненько.
здається за вашим уставом максимум що може президент це піти з посади.
щоправда у такому вигляді організація дійсно мертва

Якщо врахувати ватні пости в лінкедіні, то значну частину з витрачених тобою особисто 4500$, компенсуєш грошима зібраними на джип на карту моно, *заблоковану з політичних мотивів*.

на начало июня мною на деятельность «Гильдии» было потрачено $3,670

Квитки до Канади та оплата за доки польского студента? ))))) Боже який цирк ))))

Показово, що в кінці теж висловився російською.

Пам’ятаєш, на початку року я казав, що тобі до ватного бінго не стає 1-2 пунктів?
Тепер вистачає.

Якщо умовний Кожарев скаже

Условный Кожаев вообще удивлён, что он должен комментировать дела к которым не имеет отношения, раз доступа к финансам никогда не имел и официальной должности в гильдии не занимал

Я подтверждаю предыдущее высказывание: айти Украины — инфантильные задроты и жопу ради своих интересов поднять неспособны. Только как это относится к финансам? По поводу денег прокомментировать ничего не могу, поскольку доступ к ним не имел и что там не знаю

Що тут написано, маєш переклад?

Що тут написано, маєш переклад?

Може вже пора звикнути до простого правила:
Написане російською — то якась хна, яка тобі не потрібна.

Тарас, де гроші, які ти збирав на джип нібіто для Азову на власну картку монобанку? ти ж розумієш, що це підсудна справа.

Після того як вони пішли вкрису в міністерство, без обговорення, все стало ясно; Після того як створили закриті чятіки хороших правильних зручних членів гільдії, довірених рєшал, привілейованих адмінів; Після того як почали звучати заяви що Гільдія не бореться проти Дія.Сіті, а у них є більш серйозні цілі, типу допомогти знайти контракт на більше бабла і звалити; Після абсолютно неадекватних мовосрачів, звідти звалили усі нормальні люди. Хто залишився, хай думають про свою поведінку, я хамити не буду.

А ще був інший шлях, до ГО, коли можна було не заводити Патреон за реєстрацію. Його створили щоб верифікувати зацікавлених людей, і як тільки капнули перші $10 почався цирк, що з ними робити.

Після того як вони пішли вкрису в міністерство

То есть, в министерство ходить не надо было? Ну да, я вот буду отчитываться перед каждым котлин девелопером что мне делать

так ти ж не в керівництві «гільдії»?)

И чего? Я и не журналист, но с Борняковым дискутировал

Мош тіки переді мною. Я канонічний православний JS Full Stack Developer. Отримав благословення від самого московського патріарха Мішки Япончика (Гундяя). І взагалі не знаю що то за котлін такий. Напевно чергова сатаниниська спокуса.

А могу послать подальше, что и сделаю :)

Чому котлін? string.split(’/’)[0] == ’java’

Тобі котлін щось зробив?

Ну, раз ви згадали,

А навіщо Україна перекрила канал до Криму?

Что-то не понял. Так мы вернули доступ к Patreon?

Забавно. Незадолго перед вторжением, я связывался с ним через другого члена гильдии, а потом лично — и предлагал заняться шеймингом компаний которые на тот момент имели офисы в РФ не смотря на события 2014. Он сказал что им это не интересно, что меня тогда удивило. Теперь понятно.

Мог хотеть очки заработать, связи, полезность показать. Он очень карьерно был настроен, и с экологичностью там была беда бедой. Когда президент, которого может и не переизберут больше, просит чтоб гильдия проинвестировала в него лично, это был хороший звоночек. Но оно так и бывает — наглость социопатов вводит нормальных людей в какойто ступор.. и пока последние пытаются понять что происходит — первые под шумок выводят все активы.

DDOS насправді заважав нашим хакерам не менше ніж заважав кцпам. а може й більше

Є посилання на LinkedIn, чи він вже сховав/видалив сторінку?

Мда — класика української політики. Тепер чудово зрозуміло чому гроші збирались, але оформлення як офіційної профспілки не було. Ось така х..ня малята. P.S. А взагалі маєм справу із кримінальним злочином — шахрайством і судячи з усього ІПСО, як відомо в лугадонії агентура сформована з представників МММ. І як вони тут на DOU тільки не робили різних реклам крипто-трейдінгу, псевдо-психоаналізу із фотками дібільними посмішками під гіпнозом — типовими для сектантів, «інвестиціями в акції» тощо.

А может этого пана Тараса Розкишного где-то давно кувалдой забили и под его именем кто-то другой действует?

Тем не менее после «бегства» оного за границу его вроде бы никто не видел даже в скайпе. Что вызывает определённые подозрения.

Майже завжди, маленька невизначеність з принципами переростає в велику зраду і шахрайство. В гільдії банили людей за пропозицію писати офіційні пости державною, а потім тарас розповідав що росіян не люблять через українську пропаганду. За тиждень слідкування за гільдією я зрозумів що діла не буде. Цей тарас, доречі, дуже захищав кожаєва, якого ДОУ іноді форсить з його проросійськими наративами, а потім будуть дивуватись як так вийшло що на нього також якась справа, та якби він був на окупованій теретирії то точно б вже махав триколором, і справа точно була б. От і думайте медійність яких персон ви підтримуєте і кого форсите. Маленькі дзвіночки це може і недостатньо для кримінальної справи, але має бути достатньо що б вийти з зашкварного чату, чи забанить у себе на ресурсі.

Пішов з Гільдії коли вона пошла на перемовини без згоди більшості, вже тоді зрозумів що нічого хорошего з цього не вийде і як виявився був правий

якби він був на окупованій теретирії то точно б вже махав триколором, і справа точно була б

А если бы у бабушки был штуцер, он — бы был дедушкой.

нащо переказувати жарти путіна? питання риторичне :clown:

Потому, что эта шутка вовсе не Путина. Эдак мы дойдём до того, что если Путин ходит в чистых трусах, всем прогрессивным людям стирать их не надо

Угу, теж читаючи офігів від якогось кожаєва, це просто такий мега фейспалм що уявити собі важко

Що за кріндж, яке це має відношення до ІТ?
Кожен сам за себе.

Кожен сам за себе.

А потім тобі впарять гіг-контракт, а ти навіть відмовитися не зможеш (хіба ціною викидання тебе на мороз), бо в галер договорняк з мінцифри, всякі айті-кластери проплачені галерами і підтакують їм, а думки поодиноких гребців нікого не цікавлять.

Треш вже поступово починається — я чув, що якщо гребець на ераті хоче зберегти свою невикористану відпустку після нового року (щоб вона не згоріла), то його змушують переходити на гей-контракт.

Meh, не підписуєш контракт, сереш в відгуки. Що за комплекс меншовартості, якщо нема великої ентіті (гільдія з мутним шефом), якій ти платиш за кришу, інша велика ентіті (ерат) тебе натягне і нікуди діватись. Голосування ногами чудово працює в історичній перспективі.

Meh, не підписуєш контракт, сереш в відгуки.

Воно так не працює. На насрані відгуки всім галерам насрати. Дія Сіті — це рак. Якщо її не зупинити — вона пошириться майже на всі українські галери. І одного дня настане усвідомлення, що йти фактично нема куди, бо всі контори вже в цифровому колгоспі.

Так, я знаю, не галерами єдиними. Є прямі контракти, які в рази краще галер, але туди не так легко потрапити. Джунам взагалі фактично анріл. І якщо цей рак Дія Сіті масово пошириться на всі галери, то є шанси, що влада візьметься за закручування гайок для ЗЕД.

Я згоден, що Дія сіті то рак. Але рак не перемогти зсередини організму. Можна вийти зі складу помираючого органу(еміграція, прямий контракт). Можна застосувати променеву терапію(очищення влади від корупції, чи вибір технократів). Скультивувати ще одну пухлину(як тільки після донатів пішли бани, мені стало зрозуміло, що гільдія померла не народившись), щоб вона пожерла основну, це, як на мене, так собі стратегія.

як тільки після донатів пішли бани, мені стало зрозуміло, що гільдія померла не народившись

Тут я погоджуюся, що реалізація вийшла сумнівною. Але ідея ж хороша, насправді. Можна почати нову організацію, аналог Гільдії, де буде рада директорів і вся влада не буде в руках однієї особи-ватника. Де буде чітка прозора звітність, а не мутні донати від якогось в‘єтнамця.

Інші варіанти — ще гірші:
1. Еміграція — то банально втеча щура з корабля, який тоне.
2. Прямий контракт в поєднанні з позицією «моя хата скраю» — це щось типу «коли вони прийшли за галерними гребцями — я мовчав, я не був на галері... коли вони прийшли за мною — не залишилося нікого, хто б заступився за мене».
3. Очищення влади — це надто ідеалістичний сценарій, бо айтішників мізерна кількість, щоб суто їхніми голосами на виборах щось змінити, а пересічний скоріше навпаки буде радий, що «во, клятих буржуїв розкуркулюють».

Тому сильна організація, яка би залучила достатньо велику кількість айтішників, яка би могла влаштовувати реальні протести, включно з палінням шин і барикадами під Верховною Радою — оце єдиний шанс не допустити поширення цього дія раку. Навіть якщо нам доведеться створити свого монстра. Тут вже діє принцип меншого зла, а Дія Сіті — це абсолютне зло.

Щось в останній рік я з підозрою відношуся до сильних організацій і принципу меншого зла. Якби я знав рецепт, як таке створити і не скотитися — може і підказав би. Але наразі для цього треба досвід не дева, а досвідченого пірнальника в фекалії ( вміти вести діалоги з владою). А вони занадто схильні до втечі з донатами. Треба шукати спеціаліста з безпеки, вони вміють працювати в системах з низьким рівнем довіри. Є правда ризик, що вийде параноїдальна революційна структура, але то таке, підпал шин був в ТЗ.

Якась інституціалізована спільнота потрібна, бо якби в таких організаціях не було змісту, то компанії не витрачали б час та гроші на внески у ІТ-асоціацію.

Я мав на увазі low-cost community-driven лоббізм. Для умовного ерата айті-асоціація то є бізнес-проект, з цілями, бюджетом і KPI. У спільноти девів наразі запит — залишіть як було, безплатно, якось там це зробіть гарно. Вгадайте, який проект переможе (у якого більше бабла і кращий менеджер)

я розумів хто тарас є від початку.
у мене тільки питання про що думали ті хто його обирав. Що скажете «інтелектуальна еліта нації»?

В будь-якій організації, де є демократичні вибори , ніхто не застрахований від поганого вибору.
І завжди є питання — а вибрали б когось іншого, було б краще? :)
Наскільки я пам’ятаю Тарас був самий такий активний та ініціативний, мабуть тому його і обрали. Помилки трапаляються.

Якраз у соціопата шанси бути вибраним найвищі, бо він найбільше зацікавлений у своїй посаді. Порядній людині те управління фондом лише гемор, бо забирає час, вимагає відповідальності і не приносить прибутків. Тому порядна людина на вибори або не піде, або якщо й піде, то не буде докладати значних зусиль для перемоги. Соціопат же з самого початку планує обікрасти ввірений фонд і збагатитись, тому в нього мотивація залізна.

Тебе та Єгора, маніпулятор ти хренов.
Про Рожка слова поганого не сказав і вдячний йому що він єдиний нормальний серед вас був. І пішов достойно.
Руку то помив? До тебе як до людини підійшли, точніше як представника гільдії на зустрічі яку між іншим організувала третя сторона. Так ти і там свою вату вивалював. Ти повертайся в Україну, нє?

Я зустрів багацько достойних людей на противагу одного недостойного, проте який мав можливість і все похєрив.
одного

ок :)

який позор це п***а

Вийшов з Гільдії на моменті, коли просте прохання вести комунікації українською вилилося у якісь істерики й опитування на патреоні, а після перемоги варіанту «комунікація лише українською» частина комунікацій все одно була російською.

Как обычно, ничего нового. Пока люди вместо умных выбирают медийных — ничего не поменяется (к лучшему).

Кстати — хоть бы кто-то ради интереса задонатил на получение документации по куче кейсов, где было проведено расследование, да взять тот-же анализ аудиторских компаний по ценообразованию от ДияСити. Я уже молчу за прикол с нацинвестфондом — unkd.com.ua/...​zatys-z-naczinvestfondom
В общем, все достаточно шаблонно и стандартно — полезные инициативы никому не нужны, потому что скучны и заставляют много думать, а вот ролики — это просто, полезно и приятно...

1. Член Гильдии?
2. Голосовал не за Тараса?

Пока люди вместо умных выбирают медийных

А Тарас типу був «медійним»? Кожаєв явно медійніший.

Тарас был активнее, я редко но метко

Просто нагадаю, що в цій історії замазаний великошанований гільдмастер Єгор Чумаков і + Кожаєв

Про Кожаєва зрозуміло, а хто такий Єгор Чумаков?

Автор петиції, засновник Гільдії.

Теж розробник, створив петицію проти Дія Сіті, створив «Гільдію» і керував нею на початку.
Запам’ятався декількома скандалами: хамством, любов’ю до руснявої мови, «договорами» з Мінцифри з приводу Дія Сіті, після того як було вирішено топити проти неї цілком, конфліктом з Рожком, може ще шось пропустив.

Кстаті згадав прікол, Кожаєв в чаті «гільдії» шось там пропонував порєшать зі знайомим депутатом опзжшником, прикольно як час все розставив на свої місця.

про хамство «гільдмастєра» колись навіть стаття на єбаном виходила

Так він же наче норм чувак. Реалізував класну ідею, я взагалі нічого поганого про Чумакова не чув. Щодо всього що стосується Гільдії робив дуже круто. З моєї точки зору (про хамство не чув нічого)

то ви, напевно, не дуже слідкували)

Кожаев никогда не был в руководстве гильдии

Кожаев никогда не был в руководстве гильдии

Достатньо того, що ти там сурлом світив регулярно. Це маркер лайна.

Це маркер лайна.

Сэр почему-то думает, что мне интересно его мнение.

Це маркер лайна.
Сэр почему-то думает, что мне интересно его мнение.

Ні, мені на це плоско-паралельно. Просто треба зафіксувати твій черговий факап, від якого ти зараз відхрещуєшся усіма трьома копитами))

Открещиваюсь от чего? Исключительно от вопросов денег

Ого. Я не слідкував за Гільдією майжа з початку війни, а там такі речі відбувались...
Трешак.
Дякую що написав.
Треба вимкнути донати

Це пиздєц якщо вже з айті кидають заради якихось пару зп я вже не знаю. Тому я і доначу самостійно в руки тим частинам і людям кому потрібно. "бав я всі ці збори після таких цирків.

Хех, коли будете створювати наступну гільдію, оберіть штук шість президентів. І нехай кожен контролює частину бюджету. Централізація — це найстрашніше зло на світі. Влада здатна спаскудити навіть святого. А будь-який професійний інвестор порадить вам розкладати яйця по різних кошиках.
До речі я в цю контору не вступив, бо вже тоді інтуїтивно чув неладне. І чуйка мене не підвела.

Шість гетьманів?)

чуйка мене не підвела

Ой, як зручно постфактум ;-)

Не гетьманів, а членів ради директорів. І всі рішення більшістю голосів. Тоді й ризик кидка буде мінімальним. Ну втече один директор зі своєю частиною бюджету, так інші залишаться.
А централізація — це від нечистого. Не дарма її так люблять у Московії. І наші корупціонери теж люблять.

Ой, як зручно постфактум ;-)

Просто я отримав фінансову освіту і до переходу в IT 5 років відпрацював по спеціальності. Мав справу з чужими грошима. Різного надивився. Там і взяв за правило нікому не довіряти. І мені це не раз ставало в пригоді.

Це так.
Здорова підозрілість скоріше на користь.

Централізація — це найстрашніше зло на світі.

это как оружие худшее зло в мире

Влада здатна спаскудити навіть святого.

а с инфантилами когда-то было иначе? в человечках больше зла чем добра. инфантилизм — зло. чтобы получить шанс стать добрым, надо найти жизненные испытания и пройти их, которые сломают большинство

это как оружие худшее зло в мире

Зброя не зло. Зброя це просто інструмент. Нею можна вбити невинного або, навпаки, захистити від злочинця.
А от централізація — таки зло. В суспільстві не так багато соціопатів, але вони набагато активніші за звичайну людину. І завжди досягають своєї мети, бо готові йти до неї по головах і трупах. Тоді як моральна людина завжди обмежена лише допустимими методами.
Делегуючи якомусь керівному центру владу і ресурси, люди тим самим створюють приманку для соціопата. Він неодмінно прийде і захопить владу над тим центром. І погіршить життя всіх, хто від того центру залежить.
Власне саме така ситуація і описана в даному топіку.

після того, як офіційно зареєтрували ГО, підняли питання про обрання членів Ради Правління Гільдії. Тарас всіляко блокував цей процес. ну шо ж тепер lesson learned

Підписатись на коментарі