Посоветуйте внешнюю антенну для роутера Huawei B525

Нужна всенаправленная 4g антенна для роутера Huawei B525. Характеристики — 2×2 MIMO, SMA разъём, 800-2700 мгц, усиление около 17 dBi. Хочу поставить её на окне.

Ни как не могу найти внешнюю антенну с такими характеристики, кто знает где купить, скиньте ссылку

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

аліекспрес забанено?
www.aliexpress.com/...​tem/1005002658891380.html

вводите в пошук Antenna LTE SMA
чи ви хочете щоб за вас знайшли?

> всенаправленная .. 800-2700 мгц .. усиление около 17 dBi

Может еще владычицей морскою?

вибирай щось одне

> всенаправленная

штир

.. 800-2700 мгц

логарифм

.. усиление около 17 dBi

хвильовий канал

Я живу у сільській місцевості і після відключення світла зазвичай у мене є зв’язок десь 3-5 годин, потім просто перекреслені палички. Але я брав телефон, ставив його на вулиці, вмикав точку доступу і вибирав LTE only, тоді у мене виходило 1-4 мбіт/с. Однак телефон в такому режимі швидко розряжається і на морозі стає дуже холодним. Тому я купив роутер B525 і хочу обрати для нього зовнішню антену. Згоден з характеристиками загнув. Та чи можеш порекомендувати просто хорошу панельну антену для цього роутера?

Я живу у сільській місцевості
Тому я купив роутер B525 і хочу обрати для нього зовнішню антену.

Треба було нормальну зовнішню точку доступа 4G брати практично за ті ж гроші- hotline.ua/...​apgr-5hacd2hnd/?tab=about

чим така не нормальна?
www.aliexpress.com/...​tem/1005004134750959.html
або подібна, можна розібрати підключити зовнішню антену

А який результат Ви хочете отримати? Якщо хочете таким чином отримати інтернет під час блекаутів, то це навряд допоможе, хоча звісно залежить від багатьох факторів.

Підписатись на коментарі