IT України офіційно сформувалося як один зі стовпів економіки

Чіким критерієм цього можна вважати факт входження представників IT в топ найбагатшіх людей країни.

Згідно рейтингу Forbes , засновники ІТ компанії Grammarly — Максим Литвин та Олексій Шевченко, зі статками у 2,3 млрд дол кожен, поспупаються лише Ринату Ахметову.

Що буває якщо дати свободу мальенькому сектору економіки і який згодом стає гігантом.

З чим всіх представників IT і поздоровляю!

Це історична подія для економіки України.

👍ПодобаєтьсяСподобалось3
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

ем )))) яка фігня, мабуть якщо пройде ще 5-10 років війни, то й останній жебрак стане супер багатієм та очолить локальний список форбс )

— низька база? ні не чули, а що це таке?

Трохи оффтоп, але... Що мене завжди вражало (в позитивному сенсі) в мільярдерах — навіть якщо вони будуть витрачати гроші по 1 мільйону $ на рік, їм всеодно грошей вистачить на 1000+ років такого життя.
З цієї недосяжної висоти, для них що айтішник з доходом 100k $ на рік, що прибиральниця з доходом 2000$ на рік — приблизно одного порядку «жебраки».

А потом кризис, война, ну ты понял — пока толстый сохнет, тощий сдохнет

Метінвест та ДТЕК, при всій контроверсійності їх власника, хоча б платять податки в Україні. А де платять податки Grammarly та Revolut?

Хіба можна вважати це частиною економіки України якщо Grammarly не в українській юрисдикції?

скоро зпиляють, як і решту

Судячи з таблиці в статті, айтішечка цілком очікувано зазнала менших втрат ніж інші, деякі ще й збагатіли. А той же Ахметов втратив 2/3 статків за цей рік, вгадайте чому.
Це як казати що айтішніки стали багатші, коли насправді люди навколо них стали бідніші

ну те що Ахметов став бідніше ніяк нам з вами не допомого стати багатше і бути в топі — правда ж )

я думаю це все через ДОУ

кожен срач на доу бустить економіку і АйТі на 5%

Підписатись на коментарі