Чому в Україні старлінк дорожчий за сусідів

Чому в нас термінали дорожчі ніж в сусідів?


  1. Компанії категорично не подобалася ситуація, коли термінали, призначені для приватного використання, приєднували до мобільних веж. У Чернігівській області одним старлінком роздавали інтернет п’ятьом селам, бо був обірваний магістральний канал. Укрправда
  2. Хамство наших до Ілона особисто
  3. Війна і все з нею повязане
  4. Особливості національного законодавства. Старлінк подав папери в 2021. На разі ним дозволено користуватись «до кінця військового стану». А далі як? Тре заносити аргументи?
  5. Ваші варіанти
👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Компанії категорично не подобалася ситуація, коли термінали, призначені для приватного використання, приєднували до мобільних веж.

А у чому проблема зробити корпоративні тарифи. Чи нашим операторам потрібен цей головняк із податковою коли замість нормальних інвойсів та контрактів йде списання з карти

Хамство наших до Ілона особисто

Ой бідненький як він це тепер переживе

Війна і все з нею повязане

Мабуть ближче. Заклали ризики. Хоча ні. Поведінка Маска у Твітері каже що там ціни він вигадує із стелі. Просто ткнув із закритими очіма у мапу і каже — тут 75$, а тут 50$.

Хамство наших до Ілона особисто

Лол

Хамство наших до Ілона особисто

Типу американці, та й взагалі всі, не вважають, що він мудак. Достатньо коментарі і голосування у його твіттері почитати

Чому в нас термінали дорожчі ніж в сусідів?

Це неправда.

Компанії категорично не подобалася ситуація, коли термінали, призначені для приватного використання, приєднували до мобільних веж

Це теж неправда. УПячка АКА УкрБрехня, як завжди, вигадує брехню на ходу. (я про невдоволення StartLink, а не про використання терміналів для мобільного зв’язку — це як раз одна з основних функцій, для чого нам передають термінали).

Хамство наших до Ілона особисто

Йому на це пох.

Війна і все з нею повязане

Через війну StarLink підтримує підписки на десятки тисяч своїх терміналів на фронті БЕЗКОШТОВНО. Наприклад, мій термінал, який я замовив ще в 2021 році і отримав в червні цього року, коштутав мені тільки 100 USD (передплата), а як уїхав в одну артбригаду, жодних плат за нього більше не нараховувалось. Працює безкоштовно вже півроку, і навіть на залишок повної вартості терміналу мене не біллять.

Особливості національного законодавства. Старлінк подав папери в 2021. На разі ним дозволено користуватись «до кінця військового стану». А далі як? Тре заносити аргументи?

Тут згоден. Зелений більшовик Гетманцев, головний «експерт» з економіки, точно не спростить Старлінку просування на нашому ринку. Принаймі, ПДВ на них не скасований, та й ліцензія — тільки на час воєнного стану.

Ваші варіанти

Те, що ви бачите десь на OLX — це напівлегальний перепродаж терміналів. Тому, звісно, у посередників, товар вам буде коштувати дорожче, ніж у виробника.

Йдіть на www.spacex.com, замовляйте і отримуйте термінал та підписку на зашальних умовах.

ціни на термінали дійсно різні для різних країн. Термінали та сервіс для України та Польщі продаються дорожче ніж іншим країнам. Це інформація з www.starlink.com

Ukraine
Deposit US$75.00
Service US$75.00/mo
Hardware US$600.00
Shipping & Handling US$50.00

Poland
Deposit PLN230.00 (52$)
Service PLN335.00/mo (75$)
Hardware PLN2,720.00 (615$)
Shipping & Handling PLN0.00

Italy
Service €50.00/mo
Hardware €450.00
Shipping & Handling €0.00

Portugal
Service €65.00/mo
Hardware €450.00
Shipping & Handling €0.00

5. Монополія — як хоче так і крутить, бо альтернативи реальної немає.

5. Більшість старлінків що завозяться до нас купуються у європейських країнах. Не думаю, що пункти 1-4 є причиною підвищеної ціни. Одному старлінку відома їх політика ціноутворення

Підписатись на коментарі