Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Microsoft найняв росіянина, що виправдовує агресію росії і закликає збирати кошти на армію рф

UPD: LinkedIn видалив пост, проте співробітники Microsoft сказали, що відправили інформацію менеджеру на розгляд.

Microsoft нещодавно найняв mobile-розробника, екс-співробітника Yandex з росії, Максима Терновці.

Думаю, про це повинні знати всі.

Максим нещодавно написав кілька дописів про те, що було б краще пожертвувати гроші армії, відповідальній за звірства. І як російська армія мужньо захищається від НАТО.
Цей хлопець говорить від імені компанії Microsoft?

Давайте зробимо розголос — наприклад, у соціальних мережах. Допис у LinkedIn уже можна поширювати.

👍ПодобаєтьсяСподобалось6
До обраногоВ обраному0
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

Гниль рашизма как раз вот в таком — они бегут с родины к врагам родины, и уверенно желают чтобы все то вокруг, куда они сбежали сгинуло.

Хочу баксы и смерти США и всему западу!

Осел в Италии, но гори огнём это ЕС, устроим автопробег с буквой зю. В поддержку наших, которые с натой и гейропизмом воюют.

Шизофреники. Тем и опасны. Ещё и буйные.

І як російська армія мужньо захищається від НАТО.

Просто поражает как умудряются жить с двумя установками в мозгу, с одной стороны защищаются от нато, с другой стороны — при первой же возможности прыгнул из родного яндекса в корпорацию из страны нато
У них все так, воюют якобы с нато, при этом покупая недвижимость и увозя детей в эти самые страны нато подальше от рашки. Двуличность недосягаемая.

Ось вам сумна правда: Microsoft закрила проєкт в Україні і розпустила нашу команду — хоча усі були дуже задоволені нашою роботою. Чому? Бо це був 2021 рік і війська Парашки стояли на кордоні. І вони вірно оцінили ризики.
Тим більше зараз жодна серйозна компанія не віддасть розробку в Україну де іде війна і де кожного тижня ракетні обстріли та блекаут.
І девелопери, які не можуть виїхати з України — не будуть працювати у Microsoft. На відміну від руснявих девелоперів, які втекли з Парашки!

Звільнення з Microsoft — депортація в рашку — мобілізація — чорний мішечок — біла лада. Прохвіт!

До нас через Джинні намагався податися їхній тіпок, який навіть в КБ Туполєва працював, у 2014 і пізніше, а в квітні 2022 року від‘їхав у Бєлград (дякуємо, що не у вересні). В супроводжувальному листі все про те, який він хороший, і ні слова про політику.
Я б його просто відхилив, та позаяк він працював на контору, яка виробляла і модернізує літаки, з яких на Україну запускають крилаті ракети, то ще поскаржився на нього адміністрації.

Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

А есть где-нибудь «черный список» таких историй/компаний/людей? Что бы в случае если пересекусь с такими персонажами, можно было послать их на х*й ...

Это они сейчас все смелые, а после того как мы наваляем им пи*ды, почистят социальные сети и будут ходить улыбаться как ни в чем не бывало ...

Коли якесь гівно висре слово «русофобія» — то вже все ясно.
Добре що звільнили.

«misunderstanding» — хто б сумнівався, купа людей все не так розуміє, неофіт Арестовича.

«When I was 13 years old believed that Crimea was Ukrainian» — чось в мене є відчуття, на 95% впевнений й поставив би гроші, що прибріхує.

«confirmation of help on my instagram, but will not leave it here» — а було б цікаво подивитися, трішки би зміг допомогти собі, але й тут промахнувся.

«rusophobia — every russian soldier must die» — я напевно щось пропустив, чому звужується тільки до солдат? Русофобія це про ненависть та кенселинг всіх московитів, бо невпинно надходять підтвердження, що будь-який московитик так чи інакше допомагає своїм, цей індивід тому додатковий приклад.

«In russia there is no opposition TV» — а як же «дождь»?! Ааа, постривайте...

«Wishing people die for being deceived is terrible» — Дибільна маніпуляція, кожному хто прийшов на чужу землю вбивати можна й необхідно бажати смерті! Абсолютно байдуже, що в них там за мотиви й наскільки то «хороші люди » в побуті. Якщо вони не в змозі зрозуміти, що роблять зло, то це виключно їх проблеми.

«I even wrote that the Ukrainians are defending their homeland and they are right, would I write like that if I were a Z-patriot» — якщо ти тонка кремлівська пропаганда / аналог шарія, то — так, звісно!

«Sarcasm» — таа, сарказм, хто б сумнівався. Всі довкола такі саркастичні в подібних закликах. Навіть найбагатші люди світу. Дуже доречний та очевидний сарказм, який точно ніхто не сприйме за чисту моменту. Довбаний триндьож.

«spilled blood will only lead to more blood» — хмм, яка цікава думка. Може це треба вдовблювати тому, хто це почав, а не закликати додатково його фінансувати. Ідіотизм.

«not about extermination of ordinary russian people» — я заплутався, нагадайте, що індивід вважає русофобією? Якщо в його розумінні russian soldier = ordinary russian people, тобто він й себе вважає солдатом? Занотували та згадали наше ставлення до солдат.

«I was fired one day from Microsoft» — якщо хтось має офіційне підтвердження, то скиньте, будь ласка. Як і зазначав, дехто з наших опрокинув чани з лайном трохи поспішно :)

«I don’t know if it became better for the Ukrainians» — Оо таакк, персонально мені — стало. На одного ідіота в інфопросторі менше, мммм.

«didn’t wish to harm anyone» — Ога, путя теж нікому зла не бажає, всіх вважає братами, а московитські солдати тут усіх захищають. В той самий смітник шизи.

На не-щастя світ вже бачив такий самий прецедент. Був міжнародний суд, були прийняті рішення як треба пере-виховувати націю фашистів.
Пропаганда — не виправдання для військових злочинів. Як і виконання злочинних наказів. Казати що «я у концтаборі людей не вбивав — тільки на воротах стояв» нікого не врятують. Так само як і мирним мешканцям, які «не знали» що коїть їх улюблений вождь, доведеться розкопувати могили і носити трупи жертв аби «дізнатися».
Тільки колективне усвідомлення жахливих злочинів і своєї вини у них — це шлях до спокути. Одна нація вже успішно пройшла цей шлях і повернулася до цивілізації. Отже рецепт працює — треба тільки застосувати.

Треба тільки москву зайняти і окупувати решту европейскої частини росії, а поки війна йде на нашій тереторії це якісь вологі фантазії... ps. А Японія що не пройшла процес ?

Из его текста не видно, что он сожалеет о том, что написал эти мысли, а просто сожалеет, что написал их в такой форме. Т.е. ничего не поменялось.

типовий хороший рускій, який проти війни, але не за Україну
в одній тільки Грузії таких тисячі

Топова історія про ватників з ЄС, що я чув
Колишня мешканка Маріуполя, 30 років вже в Європі, мешкає в одній із столиць, постійно дивиться раша тб
Десь восени сказала знайомій «В Мариуполе так хорошо сейчас стало, не то что тут, надо наверное вернуться»

Цей хлопець говорить від імені компанії Microsoft?

Нушо ‚патріоти‘, це вам не галєри місцеві нагибати — слабо бойкотувати github, linkedin, win, azure і тд?

Тут можна було б постібати мікрософт, безпеку якого забезпечує НАТО, а вони платять гроші працівнику, який закликає донатити гроші, щоб знищити НАТО.
Можна було б постібати росіянина, який вважає НАТО ворогом, а сам при цьому готовий платити податки, які йдуть на НАТО.
Але ні, треба ж було умудритися накинути на українців, які, якось не так реагують на ваш погляд. Ну і знецінювати патріотизм у державі, яка воює, це окрема історія.

Я думаю, що це типове маніпулятивне жлобство, а не патріотизм — повязувати офіційну позицію компанії з висловами приватних осіб. Думаю, що ставлення буде аналогічне до українців у світі — коли у відповідь на солідарність і допомогу вони не бридятся обмазати гівном тех хто до цього не має відношення майже ніякого але втрапляють в незручне становище завдяки цим самим неадекватам.

Ще іронічнише розуміти, що ці ж люди кожного дня користуються і розвивають , платять за сервіси компанії яка наймає россіян, що підтримують війну, і мають претензії лише там де це не шкодить особистим інтересам.

Згоден, нашим теж треба трохи притримати коней, а то хтось накидаеться тієї ж миті, не давши компанії навіть відреагувати. З урахунком, що подібні істоти очевидно bad for buisness + компанія вже допомогала Україні, вірогідність що до нього приймуть заходи досить висока. Тож краще виразно виявити невдоволення, але не починати поносити й закликати кенселити. А то дійсно, коли отримаємо адекватне вирішення проблеми буде якось не зручно.
Хоча й висміювати патріотизм в такій формі теж не круто.

В даному випадку компанію ніхто не мішав з помиями, а саме був виявив незадоволення. І судячи зі всього, підняття цієї теми дало позитивний результат, що добре. Але звісно є люди, які реагують занадто емоційно, що тільки шкодить. Але тут треба розуміти, що ми всі по різному відчули цю війну. І, можливо, взнавши, яке горе принесла війна людині, яка реагує занадто емоційно, язик не повернеться робити їй зауваження.

В даному випадку компанію ніхто не мішав з помиями, а саме був виявив незадоволення

В самому пості перебільшень не було, він повністю в межах, згоден. Я мав на увазі деякі коментарі. В них є об’єктивні зауваження, але трапляється й зайве.

І, можливо, взнавши, яке горе принесла війна людині, яка реагує занадто емоційно, язик не повернеться робити їй зауваження.

Погоджуюся. Моя думка стосовно цього, що в будь якому разі винен той, хто дає привід. Зважаючи на контекст надлишкову емоційність цілком можна зрозуміти.

Чисто на правах роздумів — може воно й добре, що трапляються оверреакції, доки вони в меншості й на тлі зваженності, то тільки додають перчинки й можливо краще стимулюють.

Де тут пов’язування офіційної позиціі компанії з висловами приватних осіб? Тут скоріше питання (а не твердження), як ставиться мікрософт до того, що публічно говорять її працівники. І це впринципі ок. Так само до компаній виникають питання, коли хтось з її працівників, скажімо, висловлює расистські чи якісь інші, суспільно неприйнятні речі. А от вже про компанію починають судити тільки після того, як вона реагує на подібну критику. І реакція може бути різною, в залежності від висловлювань і посади людини. Так як це говорив не СЕО, а нещодавно найнятий мобільний розрозбник — вже сам факт того, що повідомлення потерті і що відбувається певна реакція всередині компанії — це вже нормальна позиція.

Тому оце все маніпулятивне жлобство і обмазування гімном — його просто немає в топіку, який ви цитували. А от у вас є зневажливе ставлення до людей, які вказали, що працівник компанії меле чуш — і вказали вірно. Ну а те, що ви маркуєте неадекватні, на ваш погляд, неадекватні речі словом патріотизм — це, м’яко кажучи, погана історія.

Вже.

Бітбакет, онліфанз, лінукс, авс ітд

слабо бойкотувати github, linkedin, win, azure

Пфф, з цього списку хіба LinkedIn не має нормальних аналогів. Все решта я і так не юзаю, на щастя, бо аналоги в рази кращі.

BitBucket/GitLab. І не треба свої сорси зливати некрософту.

BitBucket, як на мене, менш зручний. А GitLab мало користувався.

Хз, питання звички. Може в деяких дрібницях в гітхаба і кращий юай, але на загальний юзер експіріенс не впливає. Ну і незалежність від M$ — то великий бонус бітбакета)

Ось вам сумна правда: Microsoft закрила проєкт в Україні і розпустила нашу команду — хоча усі були дуже задоволені нашою роботою. Чому? Бо це був 2021 рік і війська Парашки стояли на кордоні. І вони вірно оцінили ризики.
Тим більше зараз жодна серйозна компанія не віддасть розробку в Україну де іде війна і де кожного тижня ракетні обстріли та блекаут.
І девелопери, які не можуть виїхати з України — не будуть працювати у Microsoft. На відміну від руснявих девелоперів, які втекли з Парашки!

І девелопери, які не можуть виїхати з України — не будуть працювати у Microsoft

По-перше в Україні ж всі віддалено працюють, чи ні? По-друге, навіщо хотіти працювати на компанію, яка наймає руснявих?

Віддалено ніхто не наймає, бо бояться, що у девелопера зникне світло і команда не зможе закінчити продукт. Перебільшення, звичайно, але читаючи закордонні новини я їх розумію

Да, это и раздражает. Получается больше 100К украинских разработчиков сидят тут в Украине, стараясь не потерять последних клиентов, которые так и рады соскочить. Перспектив проходить собеседования в топ-компании нет, потому что требуется личное присутствие, а сейчас не накатаешься через границу.
В это время рашики спокойно по европам проходят интервью в фаанги. И если несколько месяцев назад они боялись и мимикрировали под оппозицию, типа за навального, против войны и Питуна, то сейчас уже страх ушел и начинают призывать донатить на оркоармию в Европе..

Звільнення з Microsoft — депортація в рашку — мобілізація — чорний мішечок — біла лада. Прохвіт!

Подібне було зроблене, майже сотню років тому :)

Шукається по Soviet Ark.

Але в 2022 залякані толерантністю на подібне не підуть.

Вже ж цікаво, як подібна гидота пролазить на роботу в лідери ринку.
Є ж окрім технічних ще поведінкові інтерв’ю, на відповідність цінностям компанії, не кажучи вже про «tell me about that time, when...».
Або в них саме такі цінності.

Може вони брешуть на тих інтерв’ю

Там політика «Якщо ти можеш [збрехати] в ріалтаймі правдоподібно нафантазувати — значить що ти відчуваєш концецію і ти нам підходиш.»

Вони ж не питають «Чий Крим?»

Легко.
Нажаль, лівацька повістка наразі вимагає аби ти засуджував патріархат і переймався правами ЛГБТК+ десь там в США, а не тим фактом, що абстрактна ЛГБТК+ персона прямо зараз страждає від осбстрілів русні і можливо сидить на підвалі на окупованих територіях чи закопана в могильнику під Ізюмом через свою орієнтацію.

Бо якщо говорити про це, то «ЦЕ ПАЛІТІКА! А МИ ВНЄ ПАЛІТІКІ!».

Ось так більшість вестернів нині веде свій бізнес і в рамках цієї поведінки нормально наймати русню яка підтримує терористів і говорить про «ні всьо так адназначна».

згідно з LI: www.linkedin.com/...​ksim-ternovtsi-5a5565161 , до MS він відношення не має.

просто хтось користується правилом «не питай — не кажи».
воно до іншого питання відносилось, але privacy, заборона на «обговорення» політичних / релігійних тощо питань робить свою справу.

мене доречі вчора там вже вчетверте за 2022 забанили. Цього разу — за розповсбдження факту, що в саппорті у них роzzіяни

Мене забанили назавжди :) При чому саме роzzійські модератори)))

До нас через Джинні намагався податися їхній тіпок, який навіть в КБ Туполєва працював, у 2014 і пізніше, а в квітні 2022 року від‘їхав у Бєлград (дякуємо, що не у вересні). В супроводжувальному листі все про те, який він хороший, і ні слова про політику.
Я б його просто відхилив, та позаяк він працював на контору, яка виробляла і модернізує літаки, з яких на Україну запускають крилаті ракети, то ще поскаржився на нього адміністрації.

А зря... Потрібно було на інтерв’ю з СБУ відправити.

Там его б знания кстати пригодились бы!

Та він же в Бєлграді, вакансія на ремоут...

І як російська армія мужньо захищається від НАТО.

Просто поражает как умудряются жить с двумя установками в мозгу, с одной стороны защищаются от нато, с другой стороны — при первой же возможности прыгнул из родного яндекса в корпорацию из страны нато
У них все так, воюют якобы с нато, при этом покупая недвижимость и увозя детей в эти самые страны нато подальше от рашки. Двуличность недосягаемая.

как умудряются жить с двумя установками в мозгу

Мені цікаво — це усвідомлене лицемірство, чи просто якесь психічне відхилення?
Бо все ж таки айті спеціаліст досить високого рівня, який зміг отримати роботу в Майкрософт, не залежить матеріально від російської держави. Тобто йому ніби-то й немає особистої вигоди підтримувати владу, на відміну від тих-таки зірок чи спортсменів, яких російська держава фінансує, і які за це повинні їй служити.

Тобто йому ніби-то й немає особистої вигоди підтримувати владу,

самоідентифікація.

Ну якщо він любить родіну, берйозки і мріє про прекрасну росію будущего, то нічого не заважає йому самоідентифікувати себе, наприклад, як навальніста та принаймі засудити війну (нехай не публічно, а лише у власній голові).
Але 100% абсурдно тікати від мобілізації, а потім з-за кордону публічно підтримувати ту саму війну, на яку його й повинні були мобілізувати. Це таки попахує психічним відхиленням. І досить масовим, бо купа росіян так себе ведуть.

Десь читав пост одного росіянина, що жив в Европі, де він розповідав про те, як «воспрял духом» на початку вторгнення рф в Україну і коли в «качалке» люди питали його, звідки він, — то він відповідав, що росіянин, і як йому подобався «страх в их глазах».
Тобто це максимально нікчемні люди, чсв яких повністю залежить від уявного «величия» рф. Тому вони будуть її виправдовувати і в найважчих для аргументації ситуаціях, як хуйло — про перемовини, розповідатимуть, що «не все так однозначно, всей правды мы не узнаем». Для них рф — це «навсегда». Мабуть плохо вивчили, що Рим був значно білш «навсегда» ніж рф, але ж де він зараз.

Я не спеціаліст по психології, але виглядає все так, наче у купи росіян в головах дві окремі персони, які почергово беруть керування тілом.
Одна персона вкрай егоїстична. Готова на все, аби лише власна дупа була в теплі. Міняю сина на ладу-каліну — це саме з цієї опери. Втеча в країну НАТО для неї цілком норм.
Інша персона збочено-альтруїстична. Прагне до покірності і служіння «родінє», жертвує собою, не цінує власне життя та життя близьких.
І от неузгодженість між ними і приводить до таких вкрай нераціональних вчинків. Спочатку тікаємо в країну НАТО (перша персона), потім відчуваємо провину (друга персона) і рвемо в інтернеті дупу за родіну.

То не альтруїзм, то «беріть що хочете, але не чіпайте мене» + «моя хата з краю». Ну а за велич платити ж не треба, якщо вдасться тіканути від мобілізації і репресій, то нащо ж відмовлятися — думають вони.
Але найбільша їхня помилка — це думати, що рф too big to fail.

Просто ми звикли, що альтруїзм це однозначно щось правильне і хороше. Але фанатик-джихадист, який підриває бомбу в ім’я своєї віри — теж альтруїст. Зі своєї точки зору він на стороні добра і жертвує навіть власним життям в боротьбі проти того, що здається йому злом. Тобто надмірний альтруїзм це таке саме збочення, як і надмірний егоїзм (після мене хоч потоп).

Справа в тому, що в випадку росіян ні про який альтруїзм не йде мова. Вони просто мімікрують до імперського наративу, хавають і пишаються ним (оскільки безкоштовно), але не хочуть за для цього нічого зробити, хіба їх влада спіймає і відправить в окопи на Донеччині

Але найбільша їхня помилка — це думати, що рф too big to fail

100%. Навіть ота їхня «ліберальна опозиція» хоч і засуджує путіна, але все одно «ну ми ж не програємо, рассея стронг, ядерное оружие, бла-бла-бла». Претензії у них до влади в основному дві: крадуть і погано воюють. От якби не крали і воювали добре, от тоді б ладно, хоч весь світ на шматки. Гидко дивитися.

«Тре було купити Україну, а як вже все самі вкрали — то ефективніше воювати» ті ліберали кажуть

Самий тупий з публічних — гіркін — в одному абзаці каже, як Україна/Захід/НАТО краще воює, а в рф все прогнило, а тоді каже, що тре повернути історичні пострадянські/радянські території, бо так жити правильніше. Дичина.

Точно так же, как некоторые граждане Украины кричат долой диктатуру, но хотят её строить на под украинским флагом и в вышиванке

Якісь громадяни Україні хочуть, щоб Зеленський із Слугою Народу узурпували владу?

Некоторые уже предлагают запретить выезд на несколько лет ПОСЛЕ войны, чтобы не потерять рабочую силу и демографической потенциал

Так до чого тут диктатура? Й доречі якої тільки маячні хто тільки не пропонував, особливо в такий лихий час.

До того, что законы выполняются самим же государством, или не стоят бумаги на которой написаны. Взять хотя бы запрет на выезд на уровне госпогранслужбы, ничего не смущает? Для справки: это всё равно как если бы мобилизацию объявила библиотека

Звичайно заборона на виїзд мене дратує, але це одне за багатьох обмежень, які з’явилися через війну. Це не є узурпацією влади.

Согласно закону в указе президента должен быть исчерпывающий перечень ограничений. Указ читал?

А ти мій коментар читав? Це безчинство пов’язане з війною і є зловживанням владою, а не узурпацією влади

А до войны было с чем связано? Всегда найдутся причины заработать бабла/сделать себе удобнее

Так до війни можна було виїжджати. І диктатура не просто про корупцію, а про неможливість змінити владу.

До войны, во время баранофикуса были антиконституционные ограничения, забыл?

Я хз про що саме мова, але а ні натяку про диктатуру.

Ну а наразі казати, що в нас будують диктатуру, — це неправда.

Ты думаешь, косоворотка сильно отличается от вышиванки?

Ну назови косоворотку вышиванкой, легче станет? Если да, инджой

Добрий боже, якщо вже навіть IT мастодонти не запарюються з перевіркою кандидатів, то чого можна чекати від менших галер.
Логіка цього біосміття, як й інших московитів шедевральна. Я навіть не знаю, який сенс розмовляти з подібними істотами. Це ж клініка, вже нічого не поробиш.

Вважаю логіку деяких коментаторів також не доречною. Ми знаходимося в ситуації, де одні «люди» вбивають інших через повну маячню. Якось намагатися виправдовувати те що рекрутмент не запарюється моніторити підтримку подібного то не зіставно, що хтось когось колись шльопнув по дупці (це звичайно теж проблема, але набагато менш вагома, бо нелетальна).

Тож на подібних промахах, м’яко кажучи, треба акцентувати уваги компаній з усіх сил.
Просто уявіть на хвильку, якщо б на приклад, ку-клукс-клан би поновив повномасштабну діяльність й якось виявилося, що хтось з працівників майкрософта їх підтримує. Шось мені підказує, про пункт «не звільняємо по політичним переконанням» вже ніхто б не думав.

Чим більше українців буде працювати в різноманітних компаніях на ролях hiring manager, тим краще буде всьому світу. Я завджи роблю бекграунд чек самостійно усим кандидатам незалежно від страни похождення. Я намагаюся знайти нікнейми, які використовує кандидат і далі вже пробивати по максимуму.
Не будьте просто кодерами, панове.

там і індусів повно
включаючи головного

Гниль рашизма как раз вот в таком — они бегут с родины к врагам родины, и уверенно желают чтобы все то вокруг, куда они сбежали сгинуло.

Хочу баксы и смерти США и всему западу!

Осел в Италии, но гори огнём это ЕС, устроим автопробег с буквой зю. В поддержку наших, которые с натой и гейропизмом воюют.

Шизофреники. Тем и опасны. Ещё и буйные.

en.wikipedia.org/wiki/Doublethink

здатність одночасно дотримуватись двох переконань, що суперечать одне одному

нато — одночасно сильне і слабке
рашка — одначасно жертва та зможе повторити на берлін
українці — одначасно браття і жидо-нацисто-бандерівськи пособники сатани

Шизофреногенные паттерны. Это психотехника такая. Чтоб народ верил что мир -это война. война-это мир и прочее- нужно сначала приучить к такому восприятию на бытовом уровне.

Так він же в Сербію втік, а Сербія це такий же ватний совок як і рашка. Не зрозуміло тільки якого біса майкрософт там офіс взагалі відкрив.

Щось не відкривається вже допис. потерли?

можливо чувак видалив профайл, бо одне діло «рашка стронк», а інше втратити за це роботу, буде тепер анонімно на блаінді за рашу топити

Потерли пост, где ТС обличал MSFT и героя этого топика с большим обсуждением под ним.

UPD: LinkedIn видалив пост, проте співробітники Microsoft сказали, що відправили інформацію менеджеру на розгляд.

Посилання вже недоступне =)

UPD: LinkedIn видалив пост, проте співробітники Microsoft сказали, що відправили інформацію менеджеру на розгляд.

Вже поширив в LinkedIn, який також зараз належить Microsoft.

UPD: LinkedIn видалив пост, проте співробітники Microsoft сказали, що відправили інформацію менеджеру на розгляд.

А я ж казав завжди, що майкрософт — відверто мудацька контора. Це вони придумали і активно застосовують стратегію Embrace, extend, and extinguish. Це вони почали масово шпигувати за своїми користувачами у віндовс 10, напакувавши операційку так званою «телеметрією», яку майже неможливо повністю вимкнути. Це вони зараз продають свою продукцію у рашці, дозволяють завантажувати образи вінди та офісу, бо гроші не пахнуть. А тепер вони найняли рашиста.

Так хай продають свою продукцію !!! Що може бути краще — туди Windows та Office назад доляри ? А от вже Visual Studio — я би під санкції поставив. Гірша ситуація коли Україна купляє 1С, тобто платить бабки в федерацію. А так, це тільки помічь різним МТСЦ та Alt — а собі в ногу постріл. Як російський виробник ПЗ, я би на такі санкційні заборони де прибирають мого конкурента з ринку, просто молився би. Найкраща бойова стратегія як у КНР — ворогу продати щонайбільше, а купити в нього щонайменше, бажано нічого. Як доляри витікають — а назад не затікають їх беруть із різних резервів, а потім нічим, наприклад, платити пенсію бо на війну треба, ще згодом треба рубль друкувати, потім голодні бунти — що хліба нема. А потім самі путлера повісять. Серед санкцій туди не треба продавати засобів виробництва, будь яких — а особливо тих які можуть бути використані для виробництва компонентів зброї і компонентів зброї. Нажаль, як бачимо, от якраз ці санкції діють дуже погано вони навчились їх обходити як і виробники, що їм по схематозах продають.

Що може бути краще — туди Windows та Office назад доляри ?

Це такий прикол? Вони платять бабки в бюджет расєї і задовольняють потреби московитів.

Гірша ситуація коли Україна купляє 1С

Та це взагалі лютий треш, що СБУ досі не садить на пляшку всіх, хто продовжує купувати 1С. Війна війною, а руснявий продукт купити треба, замість міграції на закордонний аналог.

Дивись собівартість ліцензії на Windows , чи Office дуже на велика, в центах вимірюється. Для того щоб зробити копію та згенерувати хеш ліцензійного файлу не треба: руда, вугілля, солярка, бензин, станки, машини, механізми та будівлі. Тільки датацентр та електро-енергія, та праця ІТ-шників які створювали продукт і роблять підтримку. Враховуючи величезну кількість проданих копій, ця собівартість виходе дуже низька. Натомість назад, навіть з виплатою податків, до якого уряд однаково добереться, наприклад друкуючі гроші і роблячи інфляцію, нічого. А так гроші просто витікають із країни роблячи торгівельному балансу бо-бо. От якби вони би робили розробку в федерації — тоді було би погано, бо назад потекла зарплатня. Щодо 1С чи іньшого софту, або послуг скажімо OnlyFance, то тут так — то така сама засада та в іньшу сторону. Добре, що вони там тупі і не робили скажімо те саме що гетьманцев робить — накладали величезні НДС-и та іньщі збори та податки на імпортований софт та послуги. Бо тоді би підтримали власного виробника, зменшили вплив монополії тощо.

P.S. В тему на Эльдорадо з деребану ринкової долі Microsoft масово вже прибігли російські дістрібутиви Linux habr.com/ru/post/708298 До цього моменту в них тих шансів отримати хочь крихти з під ніг американських монополістів не було. То кому краще від таких санкцій ? Найкраща ситуація це — монополія, що душить ворожий ринок. Є такі речі що нів’якому разі не можна продавати — наприклад усі чіпі разом взяті, а є які навпаки, треба. Скажімо Британська Імперія в своїх Індійских колоніях найбільше за усе заробляла із монополії на сіль, яку вони заборонили там виробояти ! І Ганді організовував підпільне виробництво солі.

ПДВ залишається в срашці

Що може бути краще — туди Windows та Office назад доляри ?

а ще можно подивитись на сайті мс, що вони зупинили продаж вінди та офіс в рашці і не поширювати фейк ньюс

blogs.microsoft.com/...​m_marcom_TS1_Sales_update

«Microsoft ніколи не зупиняла роботу у рф повністю. Попри засудження „невиправданого, неспровокованого та незаконного вторгнення росії“, згодом керівництво написало листа Зеленському, в якому інформувала, що компанія продовжить співпрацювати з російськими компаніями, які не потрапили під санкції, включаючи медичні та освітні заклади.»

Пруф:
ain.ua/...​hayetsya-na-rynku-rosiyi

MS підтримує в рашці існуючі контракти за які вже сплачено грощі. Ти можешь за це їх звинувачувати але це не як не відміняе того що

1. нові продажі офісу та вінди вони зупинили
2. їх допомогу Укранїні, яку дуже зручно в своєму ранті пропустив

нові продажі офісу та вінди вони зупинили

Судячи по тексту вище, вони продовжать продавати ліцухи освітнім/медичним закладам стільки, скільки треба буде. Тобто продажі припинили, але не для всіх.

в той статті що ти привів йдеться про блокіровку оновленнь програмного забеспечення, а не про нові ліцензії, можливо в березні (коли була написана стаття яку ти знайшов) це ще можна було зробити, але влітку MS заблокувало всі інсталяції з офіційного сайту

www.theregister.com/...​/21/windows_10_11_russia

бо вони повинні дотримуватися санкцій які сша наклали на рашу

вони потім змінили політику
тепер знову можна
ain.ua/...​o-zavantazhuvaty-windows

Сегодня только новость прочитал, что MSFT разблокировали страницу загрузки винды для рф (теперь не надо vpn) и продолжили продавать лицензии
Так что пункт 1 невалидный уже

я дуже сумніваюсь що це правда, поділись будь ласка лінком на новину яку ти прочитав, томущо офіційна позиція мс з цього приводу не змінилась.

Где-то в тг проскакивало, может и неправда
из того что гуглится — этот рашанский ресурс, но им веры нет
iz.ru/...​lia-skachivaniia-v-rossii

це новина про те що перестала працювати блокіровка сайту по регіону, яку всеодно обходили за допомогою vpn, вінду існуючим користувачам скачати можна, а нові ліцензії для її активізації придбати не можливо.

Не треба бруду. Майкрософт це гігантська компанія, ніхто не застрахований від найму ідіотів. blogs.microsoft.com/...​our-tech-support-ukraine

вибачте, а скільки ж там співбесід на софт скіли, калчер фіт на іншу фігню?? таке як цілий колектив там такий, якщо хлопця туди взяли. навіть здоровенні компанії повинні слідкувати за штатом, бо навіть в рази менших прописана культура компанії. а такий слід в інформаційному просторі не скоро зникне.

повинні слідкувати за штатом

як ти себе це уявляеш?

менеджер разом hr повинен переглядати дописи своїх підлеглих в лінкд-ін, фейсбуці та твіттері раз на тиждень, або може щось інше?

На всех новых сотрудников уже делается бекграунд чек. Вендоры, которые этим занимаются, с радостью дополнтительно сделают проверку social media на предмет наличия неугодного контента.

вибачай, але ти схоже не розумієш що таке бекграунд чек і як він працює

Не знаю через кого именно MSFT сейчас делает свои бекграунд чеки, вот тебе пример двух контор, с которыми мне приходилось лично работать:

* www.hireright.com/...​vices/social-media-search
* www.accurate.com/...​ng/social-media-searches

Toxic workplace behaviors are a real and growing concern for businesses — intolerance, sexual harassment, violence, and other inappropriate behaviors can be crippling both internally and externally to organizations. The costs of failing to identify risks early on are substantial, and reputational losses can now happen in minutes. Data shows that signs of risk can be identified early on through an individual’s digital footprint. Whether the issue involves a controversial tweet or the posting of inappropriate content, anyone in an organization can now become a source of risk with potentially disastrous consequence.

я теж на знаю як мс робить бекграунд чек, але як його робити регулються EEOC

www.eeoc.gov/...​#pre-employment_inquiries

я проходив декілька нещодавно, і ніхто мій фб не дивився, я знаю це тому що мені надали копїї репорта.

і все це не як не відміня того що ватан може сховати свій профайл зробив його приватним та видалити повідомлення на час бекграунд чек.

як його робити регулються EEOC

www.goodegg.io/...​cial-media-screening-faqs

Is social media screening legal?
The short answer: Yes, BUT it has to be done correctly.

я проходив декілька нещодавно, і ніхто мій фб не дивився, я знаю це тому що мені надали копїї репорта.

Когда твой будущий работодатель запрашивает бекграунд чек, он указывает что именно он хочет проверить. Проверять будут только то, что заказали и за что заплатили.

і все це не як не відміня того що ватан може сховати свій профайл зробив його приватним та видалити повідомлення на час бекграунд чек.

Практика показывает, что прятать профиль начинают только когда уже «прилетело» и прятать поздно, потому что до конца уверены, что ничего такого у них в профиле не написано и они вообще на стороне добра. И потом еще долго возмущаеются не по поводу того, что они написали, а по поводу того, что кто-то это нашел.

компанія яка проводить бекграунд чек і бере за це грощі, каже що вона може зробити це правильно, ну ok, що тут ще можна додати. Мій поінт в тому що все це сіра зона, яка може обернутися втратою репутації компанії яка цей чек замовила.

Практика показывает...

ну це ж все вигадки, що там буде роботи ватан, а що не буде робити той ватан, ми не знаємо. Наприклад ось це

Provides all relevant authorizations/disclosures and gets explicit permission from the candidate/employee

попередить ватана про те що буде далі, а ось це

Focuses only on business-related information and redacts protected class information when presenting results

говорить про то що це велике питання, чи вспливе ватанство та підтримка рашці в результатах бекграунд чека взагалі

Just for info, he is not full time employee, he is just a contractor. Which means that he was not subject for full MSFT background check, but vendor company might have or might have not completed background check on behalf of Microsoft depending on the organisation he is working for.

Microsoft зупиняє нові продажі в раше: blogs.microsoft.com/...​a-sales-ukraine-conflict

Microsoft допомогає Україні боротися з сайбер атаками та дезінформацією: blogs.microsoft.com/...​digital-war-cyberattacks

Microsoft виділяє 100M далларів на допомогу Украіні: blogs.microsoft.com/...​our-tech-support-ukraine

В МС та в інших західних компаніях працює багато росіян, деякі з них підтримують рашу, західні компанії не питають кандидатів про іх політичні погляди на інтревью і не звільняють за ватність, якщо ти не знав.

Вони що, мають на співбесіді питати чий Крим? Чи як ви собі це уявляєте? Чи ви за те щоб не наймати росіян взагалі не дивлячись на погляди? Тоді це тупо.

Чувак зашкварився після найму. Так причому тут MS?

Вони що, мають на співбесіді питати чий Крим?

Принаймні можуть зробити базовий тест на cultural fit. Запитавши «Як ви ставитеся до війни в Україні?». Якщо почують «пітун красавчик», чи «ета нє вайна, ета СВО», чи «нє всьо так адназначна» — кандидата за двері. А то дуже розповідають, як вони підтримують Україну і все таке, а потенційного рашиста відфільтрувати не можуть. Звісно, русак може збрехати на інтерв’ю, але це як мінімум відфільтрує ідейних відкритих прихильників руського міра.

Все они там «ничего личного, только бизнес». Рассказывали после того, как русня сбила МН17, голландский ING начал вкладывать бабло в разработку северного шельфа в рашке.

Підписатись на коментарі