QA Дайджест #50: Tools for Software Testing, Accessibility issues, T2Q, PWA
Усі статті, обговорення, новини про тестування — в одному місці. Підписуйтеся на DOU | QA!
Всім привіт! Мене звати Анастасія. Я — QA Chapter Lead в українській продуктовій IT-компанії, а також QA-ментор та автор курсу «BeQA» для тестувальників-початківців. Веду блог для QA-інженерів і розповідаю про свій досвід.
Зустрічайте свіжий дайджест із цікавими статтями та новинами!
Корисні інструменти та новини
Playwright — забезпечує надійне наскрізне тестування сучасних вебдодатків. Playwright підтримує всі сучасні механізми візуалізації, включаючи Chromium, WebKit і Firefox. Тестуйте в Windows, Linux і macOS, локально або в CI, headless or headed за допомогою вбудованої native mobile emulation of Google Chrome для Android і Mobile Safari.
Які є інструменти автоматизації і як підібрати відповідний під ваш проєкт і ваші вимоги, можна прочитати тут. А що таке Low-Code Software Testing і чим це може допомогти вашому проєкту — тут. Якщо у вас був досвід використання подібних інструментів, поділіться в коментарях про ваші враження (що порадите, а що ні).
Accessibility Insights — допомагає виявити accessibility issues у додатках (доступно для Mac, Windows, Android). Інструмент непоганий і справляється зі своїми завданнями з виявлення помилок, крім помилкових спрацьовувань. Якщо раніше не цікавились цим питанням, то раджу ознайомитися з рекомендаціями у гайдлайнах Android та iOS.
У Android-Studio навіть інтегрований помічник для цього — Accessibility Scanner. Accessibility Scanner сканує ваш екран і пропонує рекомендації щодо покращення спеціальних можливостей вашої програми. Сканер використовує платформу перевірки доступності та надає конкретні пропозиції після перегляду міток вмісту, інтерактивних елементів, контрасту тощо.
Почитати/подивитися
Рекомендую ознайомитися зі статтею або подкастом Найла Лінча про розроблену ним метрику контролю якості, яка називається T2Q або Time to Quality — її можна застосовувати досить універсально до будь-якого типу тестів, її легко виміряти і вона може допомогти оцінити ваші зусилля з тестування.
Що таке PWA? Progressive Web Apps (Прогресивний web-додаток) — технологія у web-розробці, яка візуально та функціонально трансформує сайт у додаток. Якщо цікаво розібратися в розробці таких додатків, то ось тут можна прочитати. Цей курс охоплює основи прогресивної розробки вебдодатків у легких для розуміння частинах. Тут можна дізнатися, що таке прогресивна вебпрограма, як її створити або оновити наявний вебвміст і як додати всі компоненти для автономної програми, яку можна встановити.
Немає коментарів
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів