Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Новий солвер для інтегрування з гарантованою точністю

Підписуйтеся на Telegram-канал «DOU #tech», щоб не пропустити нові технічні статті

Нещодавно створений розв’язувач interalg (openopt.org/interalg ) для задач чисельної оптимізації та гарантованого розв’язування (систем) нелінійних рівнянь з українського вільного математичного пакету OpenOpt (openopt.org) відтепер також здатен проводити чисельне інтегрування відповідно до заданої точності.

На відміну від майже усіх інших розв’язувачів чисельного інтегрування, замість обчислення значень функції в окремих точках interalg використовує інтервальний аналіз, оперуючи з шматками (можливо, багатовимірного) простору.

Декілька прикладів, де interalg розв’язує задачі, з якими не справляються функції Python — scipy.integrate quad, dblquad, tplquad (що використовують відомий розв’язувач — Fortran QUADPACK) та інша додаткова інформація наведена на openopt.org/IP

Ідеї та напрацювання, отримані у interalg, також планується використати у створенні програмних засобів для розв’язування ODE (звичайних диференційних рівнянь), PDE (рівнянь у часткових похідних) з гарантованою точністю та деяких NP-важких задач.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

А может таки логичнее завести блог и публиковать там пресс-релизы, а не на форуме ... в разделе «События»?

Блог у меня есть, и там я это тоже написал.

На мой взгляд, данный подфорум является подходящим для сообщений подобного рода. Но если администрация DOU официально мне скажет (тут или на е-мейл), что здесь такие сообщения неуместны, то я больше не буду тут их публиковать.

Підписатись на коментарі