Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Квартира-коворкінг у Запоріжжі

Ідея на межі безглуздя, але чому б не спробувати!

Однокімнатну квартиру, яка простоює вже 9 місяців, перетворено на коворкінг, поки що з мінімальними вкладеннями (так, на всіх фото один і той же стіл, який я переставляв, бо інші ще не привіз).

Із плюсів: знаходиться на лінії, яку не вимикають, мережа інтернет не залежить від інших будинків, та й вийшло ну дуууже затишно.

Тепер шукаю найкращих клієнтів в Запоріжжі (Хортицький район). Тому прошу поширень і запрошую у свіжестворений інстаграм @cokvartiring!

👍ПодобаєтьсяСподобалось6
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Ото тобі повезло, на лінії яку не вимикають!

Невеликий ремонт і можна вебкам-студію запускати, окупиться швидше

Ну все, тепер залишається направити туди тернопільских активістів, щоб будинок відрубали від живлення

Буду тримати адресу в таємниці )

А квартиру он вывел из жилого фонда в нежилой?

Дякую за запитання!

адеж сусіди можуть скаржитись ,"чого у них є світло, доколє !"

Здесь такого не будет. Притон не может состоять из. одного человека

идея отличная, но извините не удержался)

Внаслідок блискуче проведеної операції, львівським правоохоронцям вдалось виявити і впіймати на гарячому організаторів IT-притону.

Притон розташовувався у трикімнатній квартирі на одній з центральних вулиць міста. Організував його спритний підприємець з Києва, наразі правоохоронці перевіряють його причетність до організації подібних закладів у інших містах.

Заклад обслуговував лише ВІП-клієнтів: громадян США, Ізраїлю, Бельгії і Голландії. До IT-діяльності ділок залучав молодих студентів технічних вузів, переважно немісцевих. Хлопці приїхали до Львова в пошуках кращого життя, а опинились у IT-притоні.

Під час операції, було затримано самого власника та сімох програмістів. Також було вилучено обладнання для програмування та IT-продукцію.

Затримані програмісти заявили, що програмуванням займаються вперше і відмовились давати свідчення.

— У нас в Родатичах нормальної роботи не знайдеш — говорить один із затриманих молодиків — А тут на мене вийшов цей тип. Запропонував непогані гроші і пообіцяв, що на апаратному рівні програмувати не доведеться, лише легке ООП. Ну я і погодився.

Після складання адміністративних протоколів програмістів відпустили, а проти організатора IT-притону порушено кримінальну справу.

Ярослав Львівський, спеціально для сайту Репортажист.

Круто написано! Підняли настрій!

Підписатись на коментарі