Збір на зарядні станції для 92 ОМБр

Друзі усіх з Новим Роком та Різдвом Христовим. Це знов Ваш захисник та друг Соболь Олександр. Всі доповіді по витраченим коштам я роблю адміністрації DOU. Не одна копійка не іде нікому у карман, у цьому я Вас запевняю.

До прикладу, ось наш звіт: t.me/doucommunity/3897

Зараз до нас їдуть 2 зарядні станції. Я шукав спонсорів, але на жаль не зміг знайти, тому знов вимушений звернутись до Вас по допомогу, мені м’яко кажучи вже соромно , але в мене вибору немає, я повинен забезпечити свій підрозділ усім необхідним. Тому ми відкриваємо новий збір. І дякуємо усім:

send.monobank.ua/jar/pvLYWTBBi

063-491-52-69 мій номер, якщо будуть якісь питання.

Офіційний запит та декларації Нової Пошти були надані адміністрації DOU.

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Сьогодні завдяки залишку на рахунку було відремонтовано 2 Мавіки. (17.000.грн). Велике ВАМ ДЯКУЮ.

Харків- сьогодні свині нанесли підступний удар, у багатьох людей немає світла, води, зв’язку. Але ми помстимося за це, за все, що вони зробили з нашою Країною, за кожного громадянина, за кожну сльозу, за кожне життя! 🇺🇦

Дякую, що продовжуєте допомогати, не дивлячись на такий тяжкий стан. За всі витрачені кошти буде надіслано фото аба відео звіт адміністрації ДОУ.🇺🇦

Дякую Усім за допомогу та оперативність🙏

Досить часті проблеми з оплатою з-за кордону: «Couldn’t process request
Unknown error» або «Couldn’t process request
Йой, щось пішло не так Банк-відправник не змiг створити платіж. Спробуйте знову. Якщо проблема залишиться, зверніться до підтримки DIPOCKET LIMITED»
Буду ще пробувати.

Але, як попередньо, я попросив сестру, і через неї вплатили 350 грв.

Підписатись на коментарі