Шукаю MacOS-розробника для невеликої утіліти

Усі статті, обговорення, новини про Mobile — в одному місці. Підписуйтеся на телеграм-канал!

Привіт.

Шукаю розробника для написання утіліти, що працює з розкладкою та текстовим вводом на MacOS. Йдеться про прямий аналог Punto Switcher, Caramba Switcher, Lang Switcher — тільки не рсн. Об’єм роботи виглядає невеликим (автоматичне перемикання поки не треба), хоча я можу помилятись. З мене дизайн та специфікації. Отримати результат хотілося б хоча б протягом місяця.

Було б просто супер (проте не є критичним), якби в тебе був:

• досвід розробки також під Windows або роботи з якимось крос-платформерним фреймворком,
  • Apple Developer акаунт.

Задача оплачується, проте скоріш символічно. Це не комерційний проект, все ж очікую іншої мотивації.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Lang Switcher шось в мене на Sonoma не працює. Пунто тормозить. Карамба грошей просить та рашистський, поки не готовий гроші їм давати. Може хтось зустрічав Apple Script щоб по гарячій клавіші поточне слово копіював коди, та вставляв у другій розкладці?

Lang Switcher зробив український розробник з Київа, рекомендую!

все ж очікую іншої мотивації

Якщо ти знаєш як на неї підсадити керівництво ФСБ то двома руками за. Ще сервак безкоштовно дам щоб паролі збирати.

Підписатись на коментарі