Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Розробники, як виглядає ваша квартира-мрія?

Хеллу! Зацікавило питання, яка б була ваша квартира мрії, якби ви стали дуже популярним розробником? Напишіть:

1. Розмір

2. Кількість кімнат

3. Які кімнати

4. Яким би був кабінет/студія

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному3
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

Приватний будинок із:
— Свердловиною
— Сонячною та вітряною станцією
— Тепловим насосом
— Твердопаливним котлом (на випадок сильних морозів)
— Приватним бункером

До речі, з приводу великих будинків на декілька поверхів, та багато кімнат (більше 3-ох), досвід багатьох показує, що все воно більшості людей непотрібно, зручно ходити по одному поверсі і не бігати на другій-третій поверхи, особливо з віком... Зайві кімнати та площа, це додаткове прибирання, та опалення.. Скільки в мене знайомих, які будували побільше та повище будинки, ще й з мотивацією, що там будуть з ними діти та онуки жити, а в реальності, окрім тому, хто ці будинки будував чи купляв готове, воно не потрібно, діти зазвичай хіба що на шашлики приїздять на день-два, онуки хіба що поки малі, та й то тимчасово, поки батьки десь поїхали на відпочинок, наприклад.

Так Павло Зібров побудував великий будинок під Києвом, а потім жалівся, що донька навіть не бажає туди приїжати, та сидить в Києві в квартирі, бо в Києві друзі, сам Зібров в результаті живе в маленькому деревяному будинку для гостей, та жалівся, що в великому не зручно і прибирати потрібно багато, хоча гроші на прибиральниц звісно є, а все одно напрягає..

Ще один мій знайомий будував більше 10 років будинок на 2 поверхи, робив шикарний ремонт дорогий, хотів що б його діти з сімʼями жили з ним, а вони обрали квартиру у місті і живуть там, сам він з дружиною живе в двокімнатному будиночку біля цього великого дому, каже так зручніше, той маленький будинок зроблений як двокімнатна квартира в Києві, компактно, та зручно.

Тому якщо будинок і ти не олігарх, то з головою вистачає по площі, як добротна міська квартира одно поверхова.

Сам обираю варіант — квартира в Києві, в ідеалі в центрі міста 2-3 кімнатна, для мене головне цікава локація в столиці, в центрі, де є кафешки, магазини і можливість прогулок по історичному Києву в зоні проживання.

квартира це дно, мені достатньо невеличкого будиночку у 4 спальні, вітальня метрів 40, кухня-столовая 48, кімната для hi-end звука, гараж, майстерня-кабінет, басейн та баня-сауна-спа, малі архітектурні форми типу альтаночки, зони барбекю. я цю мрію вже здійснив, того і вам раджу, чим втрачати життя у квартирах почати дивитися на речі ширше

Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Квартира-мрія може виглядати по-різному для кожної людини, але часто це світлий простір з мінімальним дизайном, зручною текстурою, зеленими рослинами і функціональне планування.

хочу домик от 150-180 квадратов. Обязательно комната для моих гитар, рабочий кабинет, и все остальное стандартно. Дом хочу с прямой крышей а не скошенной в хайтек в минимилизме без никакого лофта, не люблю лофт, просто покрашеные стены в белый цвет и пол под цвет дерева. Такой себе скандинавский белый цвет, дерево и зелень. Люблю светлые помещения. И желательно чтоб дом находился в Италии в нетуристическом небольшом городке рядом с большим городом типо Турина, чтоб жить не среди узких улочек где трудно припарковаться в старом городе, а в новом районе

Актуальне питання, проте у мене зараз інша біль. Оскільки до облаштування власної квартир чи будинку ще далеко, першим ділом я взявся за робоче місце. Почала боліти спина від постійного сидіння і вирішив якісно обладнати свою робочу зону, тому мені потрібна ваша порада з робочим кріслом. Я недавно натрапив на огляд ергономічних крісел і дуже загорівся цією ідеєю. Був навіть у шоурумі цієї ж компанії і пригледів 3 варіанта https://ergo.place/p596869920-fit-ergonomichnoe-kreslo.html, https://ergo.place/p596825320-marrit-ergonomichnoe-kreslo.html , https://ergo.place/p1379651075-dvary-ergonomichnoe-kreslo.html проте не можу визначитись який кращий. Усі 3 супер зручні, якісні, видно, що прослужать дуже довго, проте не знаю за яким буде найзручніше проводити 8+ годин за компом. Можливо хтось з вас уже юзає такі крісла? Поділіться досвідом та покидайте варіанти

В кожної спини свої мозолі. Починай з найдешевшого і тестуй кілька днів. Якщо не підходить, повертай. Навіть аерони не всім заходять. Треба тільки пробувати що підходить особисто тобі.

Хочеться 3кім і студія, гардероб і кладовку) У Львові загалом рідко в якій новобудові є квартири площею 100+ метрів. Двох-ярусні де 15 метрів йде на сходи не рахуємо) А загалом проблема в тому, що наприклад у Львові не бачу місця / житла про яке б мріялось незалежно від ціни.
Хочеться жити в мікрорайоні новобудов з інфраструктурою, з підземним паркінгом, подвірям без машин, парком (про море/озеро мовчу:) де можна прогулятись не дуже пересікаючись з людьми :)

А загалом про площу тут хороша відповідь)
youtube.com/...​MjC7mBa4TcY?feature=share

Чорновола 67В — новобудова (будинку до 10 років), квартири 120+ кв.м. є, підземний паркінг є, майже все що треба — поруч, парк 700-річчя Львову — через дорогу, до невеликого штучного озера — 150 метрів (але воно на ремонті зараз), до центру пішки — 20 хвилин. З вашого списку тут із мінусів тільки подвір‘я з машинами. Ми тут тимчасово, але мені сподобалось, ябжила.

до невеликого штучного озера

А нащо вам те озеро? :)

Місце в цілому ок, особливо в плані інфраструктури, але близько до щумного проспекту Чорновола, і трафік — біль. Ну але це радше проблема Львова в цілому :)

ЖК Америка біля
Горіхового Гаю. В 7-8 поверхових будинках багато 3+кімнатних квартир

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Репутація забудовника > Розташування > Параметри квартири

1к, метров 35, диван, холодильник, нет жены, нет ребенка

Коли я був холостим, то знімав квартиру з плануванням: квадрат 5×5, в якому і кухня, і вітальня, і спальня, і гардеробна, і прихожа, тільки ванна кімната окремо. Ідеальна берлога для одинака!

Коли я був холостим, то знімав квартиру з плануванням: квадрат 5×5, в якому і кухня, і вітальня, і спальня, і гардеробна, і прихожа, тільки ванна кімната окремо. Ідеальна берлога для одинака!

А сральня де? А, ось вона! sun9-61.userapi.com/...​0510006cc89d2b&type=album

Важливо де ця квартира, а не яка вона.

Ось, знайшов будиночок мрії, 20 хвилин від центру Ганновера.
534 кв.м., 16 кімнат, 5 спалень, 7 ванн
Ділянка 49000 кв.м., власний ліс, власне озеро.
Ціна 1.920.000 EUR

ibb.co/tmgw8N7
ibb.co/7C8gYsJ
ibb.co/nmrv052
ibb.co/X7rRQtx
ibb.co/gM5wjQS
ibb.co/sJ73mzv
ibb.co/ryGgX0B

А ну, що там можна купити за такі гроші у ваших Баваріях, США та Києвах?

P.S. Видихайте :)

а посилання нормальне на сайт продажу не варіант було дати?

Його літом продали, немає вже в інтернеті. Я спеціально цікаві будинки зберігаю скріншотами, на такий випадок :)

Юра, тут не хто не сперечається що в гановері дешева нерухомість, це тому що ще треба знайти дурних хто там захоче оселитися. Звичайнісенька теорія попиту та пропозиції.

ще треба знайти дурних хто там захоче оселитися

От чорт

Просто дешевый кост ливинг. Где то в джунглях можно купить и побольше. В чем собственно автор себе звезду ставит ?

Где то в джунглях можно купить и побольше.

Доведеш?

Зачем ? Ганновер наше всьо !

Прибило, проанализируй это: dymontiger.livejournal.com/18291435.html
По цене вообще норм

Прибило, проанализируй это:

Що там з дитсадками, школами? :)

Где то в джунглях можно купить и побольше.
Доведеш?

Подожди, про садики речь была ? Будешь вытаскивать козыри по одному как жулик?

Скільки переможців міжнародних олімпіад з математики чи інформатики?

Скільки переможців міжнародних олімпіад з математики чи інформатики

в радіусі 800 м під градусом 26 за шкалою Гесса

в радіусі 800 м під градусом 26 за шкалою Гесса

Давайте для начала определимся. Это в Евклидовом пространстве?

В тех местах где стоят такие дома дешовых кост-ливингов не бывает. Та же Конче-Заспа например ну и хватает вокруг Киева таких котеджных охраняемых территорий. То что там нет заборов — не означает что там может зайти кто хочет, потому что там есть охрана. Не любят просто, в отличие от наших они заборы в пять метров высотой, кроме решетчатых по границам парков большой территории где усадебные постройки где-то в центре. Заборы пейзаж портят и делают жилье похожим на средневековый замок в котором аристократы от бедного люда и других вражеских аристократов держат оборону. В Долине вообще есть муниципальный запрет ставит заборы, в том числе чтобы не препятствовать конным прогулкам.

Ось, знайшов будиночок мрії, 20 хвилин від центру Ганновера.
534 кв.м., 16 кімнат, 5 спалень, 7 ванн

Думаєш там колівінг відкрити?

Нащо сім’ї 7 ванн?
Та й на таку площу твоєї сіньор ЗП не хватить)

Дивлячись на обговорення нижче про туалети і ванни, вирішив ще більше накинути. Ось ще один досить популярний зараз тренд. Вхід у ванну через шафу! Оце понаробили дурні, правда? )))

img.betterthathome.com/...​-with-walk-in-closets.jpg
img.betterthathome.com/...​-with-walk-in-closets.jpg
img.betterthathome.com/...​-with-walk-in-closets.jpg

А деякі ідіоти ванни ставлять біля вікна

https://content.api.news/v3/images/bin/210c2710b37f1418a091c32dac159e5d?width=1024
i.pinimg.com/...​6d9e51897fca321860387.jpg
shinichiogawa.com/...​016/10/S-RESIDENCE_04.jpg
i.pinimg.com/...​7f8cd2f21689d050da728.jpg
hips.hearstapps.com/...​ral-detail-1556727644.jpg

А деякі ідіоти ванни ставлять біля вікна

Чтоб было комфортнее дрочить в ванной на свежем воздухе. А вариант с ванной на балконе хрущёвки есть?

Біля вікна топ. А шафа біля ванної хз. Мої як разпаряться в ванній, так там хамам практично. Волога погано впливає на текстиль.

Там наверное айтишница чилит, 23-летняя сеньорша.

Залежить. В мене була така спальня, а сам будинок був у напівпустелі (кліматично) — ніяких проблем з вологою, бо її там просто нема. В кімнаті стояв постійно працюючий зволожувач повітря ...

Вхід у ванну через шафу це дуже незручно: пара з ванни потрапляє до шафи.

Пара з ванни не може потрапити в інші помешкання у сучасному будинку. Системи вентиляції працюють таким чином, що повітря заходить в кімнатах, а виходить у ваннах.

Там двері у ванну є. Та й правильна вентиляція вирішує це

я чекав на цей коментар. Я ж кажу — архітектори — ідіоти. На доу не косультувались

Якщо квартира то невеликий (до 5-ти поверхів) будинок із реальним бомбосховищем (усілякі парковки та цокольні поверхи не годяться

80-100 квадратів, 3-4 кімнати. ~10хв до метро, та магазини поряд, парковка. Оптоволокно. Гарно продумана електрика в квартирі, щоб вилка-вилка не була проблемою :). Новий але не дуже будинок де сусіди не роблять ремонт роками.

Впринципі будь-яка квартира вже ок.

У Нікополі вже мабуть можна купити за одну ЗП стронг джуна.

Та, в которую не прилетит ракета.

Тоді треба квартира за $100.000 і поряд Patriot за $1 млрд

Та за такі бабки я вирию бункер у скелі моноліті із повною автономністю на 10 років і спокійно переживу навіть ядерну війну.

1. Розмір — 120-140
3. Які кімнати — кабінет, спортзал, спальня, дитяча, вітальня з кухнею об’єднані, два санвузла, сауна, гардероб, якщо будинок, то ще гараж

Пункт 3 не влізе в розмір пункту 1

Гараж на детскую коляску.
А вообще американцы ухитряются гараж на три машины и указать 130кв размер дома. Просто не считают часть помещений.

та що знаходиться в нормальній країні

як виглядає ваша квартира-мрія?
мрія

Будете сміятись, але це квартира у старовинному будинку (хоча б сралєнка, тільки в дуже гарному стані) з височенними стелями і старими (реставрованими) дверима десь на Подолі чи ще якомусь «історичному центрі». Але при такому виборі більше мінусів, ніж плюсів.

ніяку
в Німеччині 99,9% планувань то сміття
а що таке «дуже популярний розробник»?

в Німеччині 99,9% планувань то сміття

Планування там є нормальні, просто не для айтішників :)

а що таке «дуже популярний розробник»?

preview.redd.it/...​d4a0f781ef55227a30e493507

30-40 м.кв. 2 к-тн квартира в місті недалеко від офісу (30-4- хв їзди гром. транспортом). В кімнаті ліжко під стелею kruizer.com.ua/lizhko-pid-steleyu а шафа, стіл знизу. Кухня може бути окремо або на коридорі.

Пам’ятаю відгуки своїх друзів на двоярусні ліжка в гуртожитку: якщо ліжко під стелею, то це не сприяє різноманітності в інтимному житті😄

я мав на увазі двохспальне ліжко на другому ярусі. Також можуть бути інші меблі для цих цілей))

недалеко від офісу (30-4- хв їзди

Нічого собі у вас недалеко:)

ну у меликому місті важко жити близько біля офісу (5-15 хв хзди). А якшо компанію зміните то будете продавати житло? В той час дружина може знайти роботу поруч.....

Когда я ещё 5+ лет назад работала в EPAM, то там каждый второй жил в пешей доступности от офиса.
На текущую квартиру я переехала уже работая в глобале.
Пешком мне до офиса EPAM 20-40 минут (смотря какого из них), 5 минут езды на маршрутке до офиса на Кудряшова, 10 минут езды общаком до офиса Глобаллоджика или Циклума, 15 до SQUAD.
Есть локации, в которых куча офисов айти компаний, можно просто поселиться в ней и потом даже при смене компании не придется далеко ездить. Выбирать последнюю, само собой, учитывая расстояние до неё.

але мабуть житло дороге в локації, де близтко до багатьох офісних центрів. Ну мені поки не вдавалося шукати роботу виходячи з локації офісу, звертав увагу на проект, зарплату.

Нет, жилье на Соломенке стоит гуманных денег так как тут нет метро.
Но по факту оно и не нужно ведь возле многих офисов его и нет, а до центра можно добраться на прямом общаке за 15-20 минут.

цікаво, врахую якщо буду планувати переїзд до Києва. у Львові житло біля офісних центрів досить дороге. А купувати квартиру за 80 тис долларів то дорого

Просто сужу по собі, багато співробітників, кого знаю, живуть в межах 20 хвилин від офісу, дехто навіть пішки)
Я особисто з міста за 70км від Києва за нормальних умов дістаюся до офісу в центрі трохи більше години, що на громадському транспорті, що на власному

70км за годину на громадському транспорті — це якийсь потяг? просто автобус їде 30-50 км/год +зупинки. А якщо затори то ще довше....

Потяг більше 100, маршрутки 90-100, за містом заторів майже ніколи немає, а по самому місту на метро

та Київ досить зручний)) мені казали що у Києві затори і Львів краще

Не во всём Киеве пробки.
По дороге от моего дома до офиса их не бывает вообще.
Если говорить про маршрут дом-центр в выходные, то их тоже не будет.

хіба офіс не в центрі?

Вам всі київляни будуть казати що тут затори, що не треба сюди їхати/повертатися, бо таки не хочуть в заторах стояти:)

хіба офіси не в центрі міста? в центрі ніби затори....

Не всі офіси в центрі і затори не завжди, а коли люди зазвичай на роботу/з роботи їдуть

Ну, щось таке. Є деякі питання, але в цілому досить близько до будинку мрії на зараз, включно із локацією (ну може тільки було б краще на центральному широкому каналі):
www.redfin.com/...​mi-Dr-33301/home/41785637

Ще один треба десь у Альпах, видовий, з великими вікнами і hot tub-ом на вулиці

а ях в цих локаціях з вологістю? Чи не сіріють/зеленіють ті білі стіни з часом?
Просто цікавість

У Флориді усюди волого. Ні, не зеленіють і не сиріють. Сонце не залишає шансу волозі на стінах

Приватний будинок в 5 км від міста. 3 спальні, 2 туалета, гардеробна та постирочна, гарадж, кабінет, та кухня студія.
www.houseanddecors.com/...​nique-country-house-plan

Досить дивне планування. Найбільш незручні і дивні рішення:
— Мала і відокремленна кухня
— Повноцінна ванна на першому поверсі
— Пральня на першому поверсі
— Дуже мала ванна у головній спальні с одним умивальником
— 1 ванна на інші 3 кімнати
— два умивальники в іншій ванні

Ну, таке зробили, головне, що з нього я хочу залишити. 2 сансузла, 3 спальні, вітальня з кухнею об’єднані.

на три спальні норм 3.5 санвузла.

Хто їх потім прибрати буде, 3,5 санвузла? 1 чоловічий, 2 жіночій по більшше в досить.

ну якщо ви чайлдфрі, то все вірно

в кожній спальні по санвузлу + один гостьовий (щоб у спальну не перлися)

А ещё можно на каждую комнату по 1 ванной, по 1 душевой, 1 унитазу для людей, 1 унитазу для котов.
Дайош больше ванных чтобы их убирать надо было больше, чем всю оставшуюся квартиру)

Ну так і скажіть що ви нормальних будинків не бачили. Я вже уявляю коли почали туалети всередині будинків встановлювати то були такі що кричали «туалет на вулиці оце тема! А в будинку буде воняти, нафік надо!»

ну так, нащо той комфорт, краще 7 людей на один санвузол. Щоб чергу там вести, і таке інше

Джакузі з бульбашками!

ви уявляєте цей ідіотизм?

о, ідіоти понабудували.

www.redfin.com/...​do-Dr-33139/home/42792077

www.redfin.com/...​e-Ave-33140/home/69777123

www.redfin.com/...​9/unit-2-3/home/177932270

www.redfin.com/...​re-Dr-33141/home/43411032

и тп

Ще ж якісь ідіоти за це грощі платять.

Одного туалету (на вулиці) достатньо усім!

я не знаю, з якої вершини пишете ви, я написав з власного досвіду

якщо шо, то з вершини проживання в будинку 3/3.5

Яка ціль будівнитсва? Так будують, мабуть, більшість будинків в Штатах зараз (кількість санвузлів = кількості спалень (+0.5 якщо двоповерховий будинок)). Уся країна ідіоти?
Це просто комфотно для кожного мешканця будинку мати окрему ванну і вхід у ванну з окремої спальні. Причин багато. Скажи що айтішники просто не можуть собі це дозволити.

ви точно в тій Україні живете?

я не живу в Україні вже давно

90-120k$ gross в штатах

LOL. Знову те ж саме.

по-третє

я жив і в 3/2 (3 спальні — 2 ванни) і в 3/3.5 — можу порівняти. Тож мій досвід більш релевантний.
То ж я свої аргументи базую на властному досвіді а багато хто тут — на своїх відчуттях, і не більше

середній айтішник в Україні почуває себе точно не гірше, ніж середній айтішник в штатах

Це помилка, говорю як середній айтішник який пожив в Україні і в сша. І справа тут навіть не в грошах, хоча і в США їх більше.

(тут вроді йде мова про 3.5-4к на руки в Україні проти 90-120k$ gross в штатах

І це теж не вірно. Айтішник що торимує
2-3к в Україні- отримуватимк 90-120к в сша (і це я не про каліфорнію)
4к в Україні- 150к в сша
і т д.

дата від гласдору та індід

LOL

— всюди писати «лол»

тому що зп вже мільйон разів тут обсмоктували. В мільйонперший коментувати нісенітниці про 90-120к я не буду.
Ну добре, одне посилання дам. levels.fyi

— там де вигідно кидати хати з Маямі, бо великі, в інших випадках де вже треба великий дворик з — Техасу

Норм дворик с з Маямі?
www.redfin.com/...​h-Ave-33156/home/42915390

— видумувати свої правила побудови туалетів і ванн, які не підкріплюються пошуком, і заперечувати те, що чомусь підкріпилось

я видумав будинок в якому жив. Ок

— писати про те, що ваш досвід релевантніший, хоча ви ж не знаєте з ким спілкуєтесь і який досвід в інших коментаторів, я прослідкував, що ви його навіть не питали, це я питав у вас)

Інших коментаторів? Тіх, хто пише «більше не треба бо я живу і мені вистачає»? Ну ок, це реально досвід. Я теж виріс в 60 кв м на чотирьох і однією ванною. І шо?

Медіана українського айтішника вже 3.5-4к? Відколи?

Ну айтішник, це не лише розробник. Але навіть якщо так — дуже дивно бачити медіану розробника вищу за медіану мідла.я можу це лише інфляцією тайтлів пояснити. За логікою, сіньорів має бути менше ніж мідлів, а мідлів більше ніж джунів

Ну припустимо, що так. 3.5к. Медіана розробника сша, згідно в levels.fyi — 173k

Це сильно за межами 90-120к

Я тобі зі свого біасу скажу, що вакансії на 150к приходять постійно в лінкед ін, на контори досить паршиві на 150к (Остін) . Тому цифра, імхо, реальна. Якщо не 170 ну то менше 150 точно.

Це у кого в будинку з двома санузлами 14 людей? :))
Чи багато взагалі сімей в сучасному світі в розвинутих країнах де в одній квартирі/будинку живе більше ніж 5 людей?

У пакістанців це норма. Особливо, коли вони переїжджають в розвинуті країни

ну то хай пакістанці і купують такі будинки :)

Краще не треба. Через пів року там з’являється наркота, потім повії, потім вони починають стріляти зі зброї посеред дня...

Может люди в туалете большую часть времени проводят, поэтому их несколько надо. Может у них там рабочее место.

Доречі, я бачив як чувак у квартирі вільного планування при вході робив ванну для собаки (таку собі маленьку кумнату, де є душ, помити песика, та лапи якщо на вулиці брудно). Дуже правильно. Але так, кожному свою — то перебір.

Доречі, я бачив як чувак у квартирі вільного планування при вході робив ванну для собаки (таку собі маленьку кумнату, де є душ, помити песика, та лапи якщо на вулиці брудно).

Це називається лапкомийка, у нормальних ЖК вона є в під’їзді.

Так, я таке бачив. Бабця в шоці прибирати всі ці санвузли. Тож ви можете зробити як хочете, а я зроблю один чоловічий маленький (він же буде гостьовий) а інший великий на другому поверсі де спальни, для дівчат, великий, з ваною, душем, два рукомийника та інше. Доречі, гості до мене хоч і ходять, але не дуже часто, тож для нас (двоє дорослих і двоє дітей) вистачить.

Треба хоча б ще один приватний у головній спальні. От захочеш ти з жінкою піти удвох до ванни і що? Будете ховатися від дітей пробігаючи по коридору? Тобто зверху один дорослий приватний у спальні, хоча б один дитячий з входом з коридору і на першому поверсі 0.5 щоб нагору не бігати і гості щоб ходили

От захочеш ти з жінкою піти удвох до ванни і що?

А если захочет вдвоём на кухонном столе? А там дети завтракают. Значит, что? Значит это нужно две кухни делать.

ну добре, ми зрозуміли що тобі приватний простір з дружиною не потрібен.

ну добре, ми зрозуміли що тобі приватний простір з дружиною не потрібен.

Так приватний простір у мене у спальні, навіщо мені для цього другий туалет :)

Там і підмиваютесь вологими серветками між заходами?😉 Та і бажано до того це зробити😁

Для подмывания конечно отдельное помещение необходимо, это вполне логично. Лучше два, а то вдруг в одном из них кто-то позавтракать решит, пока обе кухни заняты. И коридор.

та хто ж до та після такого у ванну йде? Так, штани зпустив і готово. А потім натягнув назад. Банний день — неділя. Вистачить і однієї ванної

В тебе приватний простір від дружини в спальні? Вигнав її на диван? :)

А взагалі, — не дуже то й хотілось? :)

якщо і виділяти для туалету окреме приміщеня то треба робити ось так якось — www.thebathoutlet.com/...​b0a-bd25-62ec8b236b8c.jpg
(тобто вхід в туалет з ванної кімнати). Оце практичне рішення а не два окремих приміщення

Ничего не понятно, на фотке туалет с видом унитаза через дверь на всю кухню.

Ничего не понятно, на фотке туалет с видом унитаза через дверь на всю кухню.

Це не кухня, це санвузол такий)))))

Да, очень продуманный вариант, как раз для длительного времяпрепровождения в туалете. Если засиделся на унитазе, можно встать, и походить по туалету из угла в угол, размяться, в окна посмотреть. Тем более что окна в туалете просторные, с хорошим видом.

скажи просто що ти ніщеброд і не можешь собі дозволити таке

Гиги. Я один раз взяв на букінгу кімнату з видом на море. Вид на море — був з туалету як виявилось :) а фотки були з іншої кімнати :)

Це планування в мастер-спальні. Там буде тільки чоловік з дружиною. Діти чи лєві гості не підуть туди. То в чому проблема?

Чим більше ванних кімнат тим краще. Хоча в умовах квартир 2х достатньо якщо це не однушка-студія

Чим більше ванних кімнат тим краще. Хоча в умовах квартир 2х достатньо якщо це не однушка-студія

Сенс мати 5 ванних може і є в країнах з відносно дешевою нерухомістю. Але коли квадратний метр коштує 10k, то кожна додаткова ванна, це 60-70k до ціни квартири / будинку.

Ми тут про будинок мрії говоримо, а ти про компроміси:)

ну так так і скажи що дозволити собі не можеш, а то «нащо» та «нащо»

Справа не тільки в тому, що ти можеш дозволити, в тому, що взагалі є на ринку. Якщо це гіпотетичне житло мрії, то ванна, душ, туалет і гардеробна у кожній спальні це маст хев. Але, якщо це реальний світ, та такого у житлі з ціною до 3-4 мільонів просто не буває.

В США всі дрочать на 3-4 ванни, маючи при цьому 2×2 метри «садок» біля будинку і двохметровий паркан. Чи можна це вважати мрією? Це смішно. Я краще візьму дві ванни, але садок не менше 500 квадратів.

Тут вистачить місця під садочок?

Ти бачив взагалі, в якій жепі це чудо? :) Будинок-мрія знаходиться біля великого міста, при цьому в тихому місці, з великою територією, на березі річки або озера.

так не буває ніде, щоб дешево, багато землі, ще і в місті. Треба обрати лише 2 з 3х.

великого міста, при цьому в тихому місці на березі річки або озера

Ну я там і приносив будиночок за 10м. Біля цетру, тихо, на березі каналу. Але ж за таке треба платити

так не буває ніде, щоб дешево, багато землі, ще і в місті. Треба обрати лише 2 з 3х.

Все буває, тут топік про квартиру мрії. Ось вулиця з приватними будинками посеред міста
www.google.com/...​970627,210m/data=!3m1!1e3
Навколо багатоквартирні будинки, але все одно, це досить тихе місце і тут у кожного приватного будинку в районі 1500 квадратних метрів території. І це не одиночний будинок, не виняток, це ціла вулиця.

і там ДЕШЕВО?

Тут топік про дешево, чи про квартиру мрії?

Ти ж перший почав про ціни

Але, якщо це реальний світ, та такого у житлі з ціною до 3-4 мільонів просто не буває.

не дешево, Юра про таку нерухоміть може тільки мріяти,

www.engelvoelkers.com/...​lage-4588299.1504874_exp

тому він статегично надав посилання на гугл мапс, а не на ріал естейт лістінг, то му що одразу стає зрозуміло де Юра а де садочок на 500 квадратів в центрі гановеру.

Юрини фаназії обмежуються 500 квадратними метрами садочка, таке баго де можна знайти, ось напиклад 1.7 акра в 20 хвилинах від офісу мсфт

www.redfin.com/...​18th-St-98075/home/436248

не бетонометри в гановері, але можна жити я вважаю, треба тільки 2ух метровий забор побудувати, чи що він там ще брехав за амереканьску нерухомість

доречі 4 спальні, 4.5 санвузла

фаназії обмежуються 500 квадратними метрами садочка, таке баго де можна знайти

І скільки тут на форумі людей з садочком хоча б на 500 квадратів? Не всією ділянкою, а саме садочком, за будинком. Ми ж тут говоримо про квартиру-мрію для айтішника, а не про дім Уіла Сміта.

чи що він там ще брехав за амереканьску нерухомість

Ти знайшов будинок за 2 мільйони і показуєш це, як звичайне житло, яке може дозволити собі айтішник? Житло мрії повинне бути досяжним середньому сіньйору, тобто коштувати не більше 1 мільйона.

ліл, Юра Буряк сперечається з Юрою Буряком, попередній Юра 2 хвилини тому:

Тут топік про дешево, чи про квартиру мрії?

dou.ua/...​campaign=16012023#2554622

відповідаючи на твоє питання, 2M на Істсайді Сієтлу це білш-менш стандартна ціна для будинку якій покупає айтішник з мсфт або амазону. Але я розмію, що твій дохід не дозволяє мріяти про таку нерухомість, тому ти вважаєш що придбати будинок за 2M такому айтішнику як ти не реально.

відповідаючи на твоє питання, 2M на Істсайді Сієтлу це білш-менш стандартна ціна для будинку якій покупає айтішник з мсфт або амазону

Чому ж ти купив значно дешевший? Ти не середній сіньйор?

Юра, я купив свій будинок в 2017 році, на той час цей будинок був в тому ж самому ціновому діапазоні. Мій будинок зараз теж коштує 1.8-2M за оцінками зіллоу та редфін, які публікують попердні продажі на Істсайд Сієтлу:

www.redfin.com/...​626:-122.46232,no-outline

на цьому посиланні параметри мого будинка, Істасайд це Bellevue, Kirkland, Redmond, Sammamish, Issaquah, Newcastle, and Mercer Island.

en.wikipedia.org/...​(King_County,_Washington

ще питання є?

Мій будинок зараз теж коштує 1.8-2M

Ти це реально пишеш? Ну це ж дитячий садок якийсь :(

Які 2 мільйони для середнього айтішника на амазоні? Я що не можу відкрити глассдор і побачити зарплату середьоно айтішника на амазоні?
www.glassdoor.com/...​036.0,6_IL.7,14_IM781.htm
Та навіть сіньйора візьми, там база 170k до податків. А ти пишеш, що середній «айтішник» з амазону може дозволити собі платили 170k на рік іпотеку.

Ти це реально пишеш? Ну це ж дитячий садок якийсь

так я пишу, це тому що спілкуюсь з сусідами і знаю хто вони і де працють. Коротше кажучи, ти звичайний теоретик Юра, якій не розуміє про що він тут верзе. Твоє посилання на Глассдор це є тому підтведження.

якій не розуміє про що він тут верзе. Товє посилання на Глассдор це тому підтведження.

От щоб не бути балаболом, дай якісь інші посилання. Я не вірю, що середній айтішник з амазону може платити 170k іпотеки на рік. Ти можеш хоч якось довести, що це не так?

levels.fyi

Але тут не тільки в цифрах питання. до 21-го року було таке неймовірне зростання маркетів що ти навіть не уявляеш як багато людей стали мільйонерами. Компаній, що зростали за пару років у 4-5 разів було дуже немало. Були ті, що зростали ще більше. Знаю людей хто після IPO просто кидали роботу і вже декілька років не працюють (і не збираються)

до 21-го року було таке неймовірне зростання маркетів

А у 2022 таке неймовірне падіння...

Знаю людей хто після IPO просто кидали роботу і вже декілька років не працюють

Тут річ про середнього айтішника в амазоні, як написав code monkey.

levels.fyi

Показує те саме, десь 170-200k бази до податків

ціна акції мсфт в 2017ому році $65, наприкінці 2021 року $330, зараз $240. Мсфт надає сток грант коли приймає на роботу а також кожен рік після перфоманс ревью.

ціна акцій amzn в 2017ому році $50, на прикінці 2021 $164, зараз $98. Амазон надає сток грант коли приймає на роботу а також може робити рефреш по підсумкам ревью

ще питання є?

ціна акцій amzn в 2017ому році $50, на прикінці 2021 $164, зараз $98. Амазон надає сток грант коли приймає на роботу а також може робити рефреш по підсумкам ревью

ще питання є?

Звичайно, що робити, якщо я переїхав в США і прийшов на роботу в амазон в 2021 році, коли наймали більше всього. Коли вже можна будинок за 2М купляти?

Юра, це ж суто гіпотетичне питання, якщо ми розглядаємо рандомні дати в минулому, то тобі краще було придбати біткоін десь 10 років тому в продати в 2021-шому.

Але це гарно що ти зрозімів як працюють сток гранти і чому сеньори в мс та амазоні можуть дозволити собі купувати нерхомість на істсайді за 2M.

Але це гарно що ти зрозімів як працюють сток гранти і чому сеньори в мс та амазоні можуть дозволити собі купувати нерхомість на істсайді за 2M.

По-перше раніше ти написав

2M на Істсайді Сієтлу це білш-менш стандартна ціна для будинку якій покупає айтішник з мсфт або амазону

Я це розумію, як середній айтішнік у компанії, а не як сіньйор, який працює тут вже 10 років і яких скільки там, 5%?

А по-друге, акції це добре коли вони ростуть. А от як спить айтішник, коли вони місяць за місяцем падають, а він не може їх продати, це вже інше питання.

Я це розумію, як середній айтішнік у компанії

Юра ти знову намагаєшся підтянгути розмову під своє розуміння навколишнього світу. Чому саме «середнього» а не «сеньора», ти ж сам в своєму наступному пості побіг рахувати грощі саме сеньорів.

але ти правий, коли я казав

білш-менш стандартна ціна для будинку якій покупає айтішник з мсфт або амазону

я мав на увазі сеньоров, тому що це дефолтний тайтл на доу.

Аналогічна ситуація, ти переїхав в Ганновер в 2021. Що тобі далі робити?
Відподь — чекати наступної ітерації

Аналогічна ситуація, ти переїхав в Ганновер в 2021. Що тобі далі робити?
Відподь — чекати наступної ітерації

Будь куди зараз переїдь і будеш сушити сухарі ще років 5, я нічого іншого й не писав.

Ну так в чому тоді посил про дорогі ціни, якщо і в Ганновері і Сіетлі, доведеться одинаково скирдувати?

Юра розуміє що нієке накопичування його сеньорських грошей не дозволить йому придбати будинок в гановері за 2M. Тому Юра намагається довести, що якщо він не має змоги це зробити, то і всі інші також немають змоги це зробити.

Юра, я тебе вже декілька разів тут підказував, що такий будинок сеньер не купує в кредит мінімальним взонсом. Я розумію що у тебе інших варіантів немає, але не всі ж такі як ти.

відповідаючи на твоє питання, 2M на Істсайді Сієтлу це білш-менш стандартна ціна для будинку якій покупає айтішник з мсфт або амазону.

Відкрив калькулятор. За 2М зараз треба платити 14k+ на місяць, або 170k+ на рік. Яка там зарплатня у середнього айтішника з амазону?

Юра, ти міряєш усе за своїми стандартними, я розумію що в тебе немає і схоже що ніколи не буде заощаджень або активів які можна викростити на придбання будинку за 2M. Але для сеньерів з мсфт або амазону це ніякого відношення немає.

я розумію що в тебе немає і схоже що ніколи не буде заощаджень або активів які можна викростити на придбання будинку за 2M. Але для сеньерів з мсфт або амазону це ніякого відношення немає.

Так само, як немає відношення ціна твого будинку, у кожній темі форуму :)

P.S. На даний момент я не можу купити житло за 2М, лягай спати спокійно :)

Так само, як немає відношення ціна твого будинку

Юра я ж вже надав посилання на те скільки зараз коштує такий як в мене будинок, може ще раз ткунити тебе носом, мені не жалко:

www.redfin.com/...​626:-122.46232,no-outline

у кожній темі форуму :)

Юра, це ж відверта брехня, наприклад, в цю тему мій особистий будинок притягнув ти а не я. Але це так, я декілька разів розповідав про свій будинок в інших темах для того щоб надати свій особистий приклад який суперечить фантазіям таких балаболів як ти.

На даний момент я не можу купити житло за 2М

ну так це і так усім відомо, хз навіщо ти тут про це згадуєш взагалі

І скільки тут на форумі людей з садочком хоча б на 500 квадратів?

Вид на бекʼярд одного мого знайомого....
ibb.co/n79BZNV

Вид на бекʼярд одного мого знайомого....
ibb.co/n79BZNV

Скільки коштує будинок, якого року, яка локація? Може це взагалі в зоопарку знято :)

ну да, мій знайомий живе в зоопарку.
Південна Флорида, десь 2 милі до океану. Декілька років тому куплений за 600к, зараз десь 1.2 по оцінкам

Південна Флорида, десь 2 милі до океану.

Виглядає нормально і ціна реалістична. Хоча я люблю щоб деревця були, садочок.

Тому ти живеш в квартирі?

Жити у місті я люблю ще більше

P.S. Сестра орендує будинок поряд, там є гарний садочок. Пускає погуляти :)

Жити у місті я люблю ще більше

очікування: будинок в 10км від цетру гановера на 16 кімнат

реальність: садочок в якій пускає погуляти сестра

Тут я можу лише порадіти за тебе, мати сестру з садочком, набагато краще ніж не мати сестру з садочком;)
Треба і собі завести сестру.

Правда я не розумію, в чому тоді різниця між садочком сестри і найближчим парком?

ось напиклад 1.7 акра в 20 хвилинах від офісу мсфт

Нічого собі, аж 6000 кв.м. за 2 мільйони. Я додам пост до треду, що можна купити за 2 мільйони в Німеччині :)
dou.ua/...​rums/topic/41529/#2554650

Локації трохи різні. За лям можна купити віллу в Хорватії, і нахіба той Ганновер? :)

Локації трохи різні. За лям можна купити віллу в Хорватії

Тут пост не про локації, а про саме житло. І з якого дива Хорватія буде кращою локацією, ніж Німеччина, що розташована у центрі Європи. Нагадаю, що до 2023 року Хорватія навіть не була в Шенгені, там кілометрові черги на кордоні зі Словенією були.

Тут пост не про локації, а про саме житло

Вид на море ти собі домалюєш? :)

Клімат, море, гори.
Так були, чи є?

Та і не тільки в Хорватії. За цю ціну можна офігенний будинок купити на costa blanka десь біля Аліканте і Торрев’єхи і мати 320 сонячних днів в році за 50 метрів від моря. І в 15 хв від центру міста.

Є непоправний мінус. Далеко від Ганноверу ;)

Чи можна це вважати мрією?

можна, але якшо цей садок 2×2 буде в гавновері)

Навіть на 2×2 садку можна поставити гриль. Я бачив грилі на балконах Франкфурту 😆 тому, дрочка, тут очевидна.
Плюс, 2×2 це радше виняток. Навіть в моєму кондо подвіря більше 100 квадратів, а це ніразу не будинок.

Німецьким бідолагам не зрозуміти...

тому що туалет і ванна часто повʼязані у процесах певних процедур. Дивно що потрібно це розʼяснювати. Ти можеш знаходитися у приватному просторі і зроби все що потрібно, не натягуючи штани і не вибігаючи в коридор.

Що тут пояснювати якщо дофігіща айтішників руки після туалету не миють? Ніби ж не пту-шніки якісь.

Это вы просто привыкли к одному.
Я раньше тоже считал, что хватит. Но пожил в квартире с двумя — походу так сильно удобнее(2+2семья).

Дуже добре це помітно коли приїжджає в гості.
Коли ми приїжджали до батьків, то ппц напрягала одна ванна. А коли вони до нас, то 2.5 — всім вистачало.

Максимальна кімната 26 кв.м.? Тут начебто не про будку для котика, а про хатинку-мрію :)

Залежить від того, що туда ставити, та як опалювати. Чи треба більше, чи ні? Ну і якщо рахувати кухню з вітальнею разом, то буде 38, а це вже норм.

якщо збираєтесь купувати щось подібне, обов’язково враховуйте, що електрику вам будуть перепродувати за нереальні гроші і ви не матимете права поставити свої панелі, наприклад.
Бо власники мають такі умови кооперативів

чого це я не зможу поставити панелі, або вітряк? І чого єлектрика буде коштувати дофіга? НА скільки %? Тобто замість 100 грн в місяц я булу сплачувати 150 — 200 грн/міс?

якщо ви купуєте будиночок в котеджному містечку, то там є правила. Електроенергію вам будуть перепродувати за завищеною ціною 5, а може і 8 грн за кВт*год, і за умовами проживання ви не маєте права змінювати фасад/дах/ставити щось на ділянці вище за умовну висоту, вирощувати високі дерева. Власникам буде не вигідно, що ви поставили панелі, бо перестаєте купувати в них. А ще є такі варіанти, що на вашому будинку будуть стояти їхні панелі, енергію з яких вам перепродують.
Я такої дічі начиталась, ділюсь досвідом.
Не кажу, що так всюди, але купуючи щось майте на увазі.

я поки що у котеджному містечку будуватись не збираюсь. А якщоо буду, то буду читати що у них у контракті. Я думаю що це правильно, якщо є архітектурний стиль, та є якісь обмеження на дизайн. Тож буду мати на увазі. Але й ппоки що ніхто не продає єлектрику в 5-8 разів дорожче і поки що є варіанти поставити сонячні панелі на дах, чи вітряк на гаражі. Але дякую за стурбованість.

Обов’язково круговий огляд на 360° і вид на все місто. Айтішник що, даремно дзеркалочку купляє? Йому треба мати можливість зробити хоча б гарне фото, коли код гімняний. Вcі, у кого немає 360° — не айтішники, а бомжі якісь!
ibb.co/pK4W701

Коли код гімняний то і фото в зоні ризику)

Це просто картинка для привернення уваги

взагалі вид то добре.
в Україні лише є недолік — коли ракети бомбять, то бачити страшніше, ніж просто чути.
але то єдиний недолік. добре коли простір в вікні и є краєвид на місто,ріку чи зелену зону. або все разом.

взагалі вид то добре

Я не просто про вид, він є у кожного другого, а про вид на 360°. Тобто квартира-мрії повинна займати весь поверх.

Друзі, не забуваймо уникати розповсюджену помилку: універсалізувати свій досвід і свої вподобання, виступати євангелістом своїх смаків.

Це не помилка, а цілеспрямована причина, через яку люди в основному і лізуть в срачі на ДОУ. :)

Навіть більше)
Це не помилка — це сутність існування ДОУ

??? Тут питання прямо про вподобання,

ваша квартира мрії

. Не найкраща квартира для розробника ПЗ, а саме ваша.

Помилка в тому, що бюджет необмежений. В реальному житті бюджет завжди обмежений, якщо тільки ти не Ілон Маск

Це так само часто (якщо не частіше) в інший бік працює.
Напиши щось типу: «Нууу, особисто мені подобається зелений колір, ну прост...», то тобі одразу почнуть писати, що ти «ненавидиш червоний колір» і «нав’язуєш тут усім зелений колір».

Чем-то мне эта тема так напоминает ту, где все гувном друг в друга бросаются во время выбора страны мечты)
По себе выходит как-то так:
1) Не больше 150 квадратов так как замучаюсь это убирать. По опыту домработница если и есть, то чисто исключительно в день когда она поубирала, а я хочу чтобы было чисто каждый день
п.с. кто ещё не прочитал — очень советую книгу Мари Кондо «Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди.»
2) 4-5
3) Спальня, зал, 2 рабочих комнаты
4) Удобный стул и большой стол у окна с красивым видом на город, на котором должен помещаться мой домашний ноут с контроллером + если вдруг надумаю поработать дома, рабочий ноут и железо
По локации — недалеко от центра города, рядом должна быть не загруженая станция метро/монорельса и время до офиса не больше 15 минут.

а робот пылесос и не гадить лишний раз как вариант? и не заводить шерстяных животных
площадь на скорость уборки так-то мало влияет

У меня 3 пылесоса, в том числе и робот)) А сорят обычно не животные, а парни xD девчёнки поймут)

З дівок також шерсті сипеться стільки, що й котів не треба. А про злив у ванній я взагалі мовчу.

Шерсть решается роботом-пылесосом, а из слива нормальная девушка её за собой уберёт.

блін, ну не заводити тварин, не робити те і се тільки через прибирання? якось занадто багато обмежень.
Ви пробували? у вас вийшло?
скільки людей живе в одній квартирі і скільки часу на добу ви в ній проводите?
у вас є стільці в квартирі, які заважа.ть роботу-пилососу?
а хто миє вікна? нащо?!
ви їх щоразу ставите на одне і те ж місце чи піднімаєте?
а унітаз робот-пилосос миє? а душ? а стіни в душі? а ви миєтесь так, що нічого ніколи не заляпується?
а на кухні ви нічого не розливаєте і не розсипаєте, як готуєте їжу? чи одразу переходити на кейтерінг?!

не тролю, просто цікавлюсь, може треба то все в житті змінити і прибирати не доведеться)

з приводу прибирання — плюсую! скільки б не було девайсів — пил, тварини, просто речі, які були залишені — прибирання це постійний процес. От книжку реально гляну, дякую!

Але моя локація інакша — за містом з можливістю на авто доїхати до міста. І не квартира, а будинок) кожному своє одним словом

Я понимаю, что поселившись за городом любая поездка станет напрягом и уже через пару недель я полезу на стену от скуки :(

А навіщо кудись іздити?)

С удовольствием воспользуюсь телепортом как только его изобретут)

С удовольствием воспользуюсь телепортом как только его изобретут)

Я мав на увазі дещо інше, навіщо взагалі кудись пхнутися?)
Є необхідність лазити по магазах кожний тиждень? Чи по кабаках?)

Я мав на увазі дещо інше, навіщо взагалі кудись пхнутися?)
Є необхідність лазити по магазах кожний тиждень? Чи по кабаках?)

Зустрітися з друзями, посидіти в кафе / ресторані, погуляти, поговорити. Поїхати по справам у місто, оформити документи, підписати контракт. Поїхати з сім’єю в кіно, театр, зоопарк, парк аттракціонів, озеро, шашлики, басейн, фестиваль, концерт, магазини, спортивні змагання і т.д.

P.S. Всі німці з офісу, у кого приватний будинок, кажуть, що це круто. Але, коли знайомишся ближче, то виють вовком, проклинають свою жопну локацію і хочуть жити у місті. Відразу декілька переїхали з приватних будинків у місто буквально нещодавно, щоправда у них ще немає дітей, може це грає свою роль.

Зустрітися з друзями

Вони самі до мене приїздять)

Поїхати по справам у місто, оформити документи, підписати контракт.

Таке в мене буває раз на рік чи щє рідше

Поїхати з сім’єю в кіно, театр, зоопарк, парк аттракціонів

Немає такої потреби взагалі, бо дітей в мене немає, а мені витрачати час на таку фігню неінтересно.

озеро

Таке є у теплий сезон — на каяках поганяти, але це все одно раз на тиждень-два.

шашлики

В мене для цього все вдома є, гадити на природі не потрібно)

басейн, фестиваль, концерт, магазини, спортивні змагання

По магазах та ринках їжджу раз на два тижні. Все інше нецікаво.
От і виходить що не треба нікуди їхати))

Локация квартиры, рядом с которой есть развлекуха, дает выбор — пользоваться ею без особого напряга в плане логистики или нет.
Если живёшь за городом, то выбора нет и каждый выезд в цивилизованый мир сопровождается тратой кучи лишнего времени.
Молчу уже о том, что за город не приедет доставка еды из любимого ресторана в центре, не поедет няня, не будет толкового садика или школы, не будет хорошего супермаркета в соседнем доме и рынка в квартале от тебя.
Да ничего там не будет — только такие же частные дома в округе.

рядом с которой есть развлекуха

Не приходило у голову, що це потрібно далеко не усім?

Молчу уже о том, что за город не приедет доставка еды из любимого ресторана в центре

Приїде, але мені не треба. Інколи суші в егерзунді замовляю, але це раз на місяць не частіше, бо приїдається.

не поедет няня, не будет толкового садика или школы

Знов таки, це потрібно не всім.

не будет хорошего супермаркета

Сільпо та новус у пішохідний доступності є

рынка в квартале от тебя.

Це які нормальні ринки є у центрі?))
Їжджу на столичку та волинку, але це раз на два тижні, тому без різниці.

Да ничего там не будет — только такие же частные дома в округе.

ню-ню)))

Молчу уже о том, что за город не приедет доставка еды из любимого ресторана в центре
Приїде, але мені не треба.

Ну-ну, до мене на Берестейську половина ресторанів з центру не возила. А от за місто привезуть :)

Не приходило у голову, що це потрібно далеко не усім?

Цікаво, який процент людей, яким не потрібні: розваги, ресторани, школи, дитсадки, кіно, театри, зоопарки, басейни, фестивалі, концерти, спортивні змагання :)

Ну-ну, до мене на Берестейську половина ресторанів з центру не возила. А от за місто привезуть :)

Це років 15 тому було?))

Если ресторан далеко от дома, то доставка или не везёт вообще или привезёт, но холодное и по прайсу х2+.

Если ресторан далеко от дома, то доставка или не везёт вообще или привезёт, но холодное и по прайсу х2+.

Від мене до центру 14км. Довозять норм. Але замовляю я нечасто, бо ресторанна жрачка це таке собі для здоров’я)

бо ресторанна жрачка це таке собі для здоров’я)

Хто ж змушує харчуватись у ригаловках?

для мене будь-яка ресторанна жрачка не на користь шлунку, тому нечасто й замовляю

Мда. Як ти виживаєш. Мабуть ще й зуби сам собі лікуєш, бо ніколи хтось не зробить краще ніж сам :)

Мда. Як ти виживаєш. Мабуть ще й зуби сам собі лікуєш, бо ніколи хтось не зробить краще ніж сам :)

схоже ти дійсно альтернативно обдарований)
Якщо від ресторанної жрачки в тебе буде печія, то ти будеш її рідко їсти, чи будеш антадидами закидуватися але все одно жрати кожний день?))

Їм ресторанну їжу щодня. Печії нема.
Може реально почнеш в норм ресторани ходити замість ригаловок?

Їм ресторанну їжу щодня. Печії нема.

Поки що)
Коли почнеться, ти все сам зрозумієш))

Госпаді в яких міфах ти живеш.
Повторю з деталями.
Останні 20 років роботи регулярно харчуюсь ресторанною їжею. Де та печія?

Останні 20 років роботи регулярно харчуюсь ресторанною їжею. Де та печія?

Це означає, що шлунок в тебе такий самий чавунний як і голова)

Ні, це означає що ти несеш *****.

Не приходило у голову, що це потрібно далеко не усім?

Конечно же я знаю, что много айтишников интроверты и из дома месяцами не выходят.
Но зачем так жить? ©

Конечно же я знаю, что много айтишников интроверты и из дома месяцами не выходят.
Но зачем так жить? ©

Чого тільки люди не пишуть аби виправдати просирання свого часу на всіляке лайно)))
Нічого, з віком це майже завжди фікситься (за вийнятком зовсім вже термінальних інфантилів, звісно)

Нічого, з віком це майже завжди фікситься (за вийнятком зовсім вже термінальних інфантилів, звісно)

З віком я порозумнішав і зрозумів, що раніше треба було відвідувати не 5 місць, а 10, і тим більше, не просирати життя десь у селі. Особливо корона і війна допомогли це зрозуміти.

Особливо корона і війна допомогли це зрозуміти.

Війна-то тобі яким боком?)

З віком я порозумнішав і зрозумів, що раніше треба було відвідувати не 5 місць, а 10, а не просирати життя десь у селі.

І що? Ті додаткові 5(50,500,...) фоточок, які ти там зробиш, мають якусь цінність?
Деяких людей від манії «зєркалочок» не лікує навіть вік))

Війна-то тобі яким боком?)

Війна вплинула на всіх, і на тих, хто за кордоном теж.

І що? Ті додаткові 5(50,500,...) фоточок, які ти там зробиш, мають якусь цінність?

«місця» — ніяк не означає фоточки. Є виставки, музеї, семінари, басейни, гуртки різні, кіно, театр, зоопарки і тд.

басейни, гуртки різні, кіно, театр, зоопарки

Знов по колу пішли — я розумію, в тебе є діти, тому треба шорхатися по цим місцям. В мене немає, тому нема і такої потреби.

виставки, музеї,

щось з цього інтересне для мене є тільки у Європі, куди зараз не попадеш по зрозумілим причинам (раніше досить часто їздив саме з такими цілями — архітектура, музеї, таке інше)

семінари

усі такі заходи вже давно переїхали у онлайн, навіщо кудись пертися, щоб послухати доповіді та попитати?

На яке не лайно ти просираєш час?

Наприклад останнім підтягую іспанську до B1, потім можливо ще додам португальску. В мене дуже багато інших зайнять, які перелічувати не буду, бо то для більшості буде не інтересно, руками щось робити вміє та бажає максимум кожний 5-й з місцевої аудиторії.

Тоді чого ти іншим вказуєш що їм має бути цікаво? Підходить тобі в селі сидіти — сиди :)

От що буває коли людина не вміє читати тред повінстю)
Я нікому нічого не вказую, вказує тут дівчина, яка вважає що всі хто живе не як вона — лохи та сичі))

Ти ж писав про

просирання свого часу на всіляке лайно

То чому твоє заняття не лайно, а чиєсь лайно?

То чому твоє заняття не лайно, а чиєсь лайно?

Тому що в ньому є практичний сенс.
Який практичний сенс у развлекухах?
Хоча я вже зрозумів, що тобі хоч кіл на голові теши, все одно не зрозумієш))

Если живёшь за городом, то выбора нет и каждый выезд в цивилизованый мир сопровождается тратой кучи лишнего времени.

А зачем вообще ездить в город? Там одни идиоты кругом. Не ездите в город, не совершайте ошибок.

От і виходить що не треба нікуди їхати))

А якщо замовити ще й резинову бабу у своє село, то взагалі життя вдалося :)

А якщо замовити ще й резинову бабу у своє село, то взагалі життя вдалося :)

тобі потрібно, ти й замовляй, в мене із дружиною все файно)

реальність мурашника — похід у ТРЦ щоб поїсти на фудкорті та подихати ішимі людьми. цнап є у селі, все оформлюється. зоопарк це знущання над тваринами, тому не відвідуємо, а за містом так приємно з раночку піти погуляти по лісу, де нема міських шашличніків, повчити дітей як відрізнити слід кабана від косулі, чи проїхатися там на веліку, або у власному басейні поплавати, у вихідні відвідати сільский базар, купити нормальні продукти у знайомих фермерів чи бабусь, дивитися кіно на власному проекторі без чавкаючих довбнів які ще по телефону розмовляють, слухати музику не думаючи про чат жк де якась шалава почне писати «у мене вже голова болить, хто гучно днем слухає музику». хто зрозумів життя не живе у квартирах, принаймні у Київі

Тебе нет, кому-то да, что за детский сад.

Треба розуміти те що я пишу у контексті. Ця мамзель постійно пише, що всі хто живе не так як вона — типу лохи й сичі. Я просто пояснюю, чому це нет так))

Ну, в принципі, тих хто сидить вдома і називають сичами.

Називають-то так, але і вдома можна «сидіти» по-різному, і «розважатися» теж. Якщо під розвагою розуміють якесь шатання по ТРЦ з іжею на їх фудкорті, то краще вже просто вдома книжку цікаву почитати :) Не кажучі вже про більш цікаві хоббі, які багато у кого є.

Не кажучі вже про більш цікаві хоббі

Можна списочок? шукаю хоббі :)

ChatGPT накинув декілька ідей

A list of indoor hobbies:
1. Reading
2. Writing
3. Painting or drawing
4. Cooking or baking
5. Playing musical instruments
6. Gardening (indoor plants)
7. Knitting or crocheting
8. Photography
9. Building models or puzzles
10. Playing board or card games
11. Yoga or other forms of exercise
12. Meditation or mindfulness practices
13. Learning a new language
14. Watching movies or TV shows
15. Building a computer or other electronics
16. Dancing or choreography
17. Singing or karaoke
18. Making jewelry or other crafts
19. Home improvement projects
20. Playing video games

І це чисто для квартирних. Тих у кого будинок — список варіантів ще більше :)
Мій сусід, теж програміст, два роки весь свій вільний час провів самотужки будуючи традиційний вікінговський човен у себе в гаражі :)
Потім поставив на нього мотор, і тепер влітку плаває у себе на дачі :)
Але так — він ще той сич по характеру :)

Навіть більше)
Усі теми приблизно цим страждають.

1. похер
2. похер
3. с диваном
4. стабильный инет, стол возле окна и удобное кресло
5. без тревог и отключений

Отдельный дом с четырьмя спальнями, офисом, комнатой для спорта, четырьмя санузлами. Желательно не больше двух этажей. Желательно около океана. Гараж на три авто. Это все, много не нужно.

Желательно около океана

Вы не в теме, лучше всего где-то в заливе, причём в закрытом.

Фу, якийсь циганський стиль. Не розумію як це може подобатись
Ну окрім утої довгоногої

Ось де циганський стиль
youtu.be/IV6OeQXPVOg?t=816
А у Трампа то скоріше Лас-Вегас

Це не квартира. І до речі не одна.

До речі, з приводу великих будинків на декілька поверхів, та багато кімнат (більше 3-ох), досвід багатьох показує, що все воно більшості людей непотрібно, зручно ходити по одному поверсі і не бігати на другій-третій поверхи, особливо з віком... Зайві кімнати та площа, це додаткове прибирання, та опалення.. Скільки в мене знайомих, які будували побільше та повище будинки, ще й з мотивацією, що там будуть з ними діти та онуки жити, а в реальності, окрім тому, хто ці будинки будував чи купляв готове, воно не потрібно, діти зазвичай хіба що на шашлики приїздять на день-два, онуки хіба що поки малі, та й то тимчасово, поки батьки десь поїхали на відпочинок, наприклад.

Так Павло Зібров побудував великий будинок під Києвом, а потім жалівся, що донька навіть не бажає туди приїжати, та сидить в Києві в квартирі, бо в Києві друзі, сам Зібров в результаті живе в маленькому деревяному будинку для гостей, та жалівся, що в великому не зручно і прибирати потрібно багато, хоча гроші на прибиральниц звісно є, а все одно напрягає..

Ще один мій знайомий будував більше 10 років будинок на 2 поверхи, робив шикарний ремонт дорогий, хотів що б його діти з сімʼями жили з ним, а вони обрали квартиру у місті і живуть там, сам він з дружиною живе в двокімнатному будиночку біля цього великого дому, каже так зручніше, той маленький будинок зроблений як двокімнатна квартира в Києві, компактно, та зручно.

Тому якщо будинок і ти не олігарх, то з головою вистачає по площі, як добротна міська квартира одно поверхова.

Сам обираю варіант — квартира в Києві, в ідеалі в центрі міста 2-3 кімнатна, для мене головне цікава локація в столиці, в центрі, де є кафешки, магазини і можливість прогулок по історичному Києву в зоні проживання.

У меня знакомые построили 3-х этажный дом с мансардой на крыше, сами живут только на 1-ом этаже, на 2 и 3 даже никогда не поднимаются.

Ну не знаю. У меня дача трехэтажная, мы на втором, дочка в мансарде на третьем. Наоборот круто, можно от всех на отдельный этаж заныкатся если хочется. А нет — спустится на второй.
На первом комната-кухня-туалет. Есть кровать, но там никто не спит.

Ну не знаю

Бо у вас відсутня альтернатива у вигляді того самого тільки в одному рівні)
Звісно що будь яка людина обере один рівень, тільки на один рівень треба багацько грошви...

Ем? Я жил в очень разном жилье включая американ-стайл когда дом в одном уровне и 150+ квадратов.

Тоді я не розумію нічого)
Як може подобатись гуляти по сходах вверх і вниз...

Да я просто лестницу под свой шаг сделал и все ок. Правда, треть этажа занялось.
а зачем постоянно гулять? внизу все есть, вверху спальни и кабинет.
А ребенку нравится лазить. На третий этаж вообще лестница вида «полазить», угол 50+.

У нас три этажа, в первые месяцы ноги болели. Но вот комнат должно быть у каждого ребенка + офис + гостинная

офис

Кабінет, мабуть. Офіс це коли там працює ще хтось із колег окрім вас (секретарів не рахуємо), і ще відбуваються наради. І є юридична адреса :-)

там хтось до мене зробив стелю та освітлення офісне то і відчувається як офіс :)

Так отож, до когось раніше доходить, до когось пізніше. 100-120м на родину з 2-3 дітьми при грамотному плануванні вистачить з головою. З квартирами все зрозуміло — чим більше навколо можливостей, тим дорожче, вибирай що подобається і по ціні в межах розумного. Щодо будинку, як на мене важливіше не кількість поверхів (найкраще один і достатня ділянка), а місце де ви будете жити і хто буде поруч та як далеко ви кожен день будете розвозити по садочках-школах. Ідеально — будиночок-таунхаус недалеко (10-15хв дороги) від школи а за можливості — великого міста з інфраструктурою. Все інше то вже компроміси

Не без того. Багатоповерховості взагалі по можливості варто уникати, вона добра там, де мало площі, а так два поверхи це часто дорожче ніж більша площа одного, не кажучи вже про зручність.

Я сам родом з міського будинку, який став двоповерховим, коли мені було 12. Зараз у мене велика власна кімната над залом, з ширмою, що відділяє прохідну-робочу зону в кімнату сестри від спальної частини. Ну і наші з нею кімнати другого поверху переважно простоюють, бо все життя батьків відбувається в кімнатах першого поверху, в гаражі, сараї і надворі... Тільки все це все-таки неподалік від центру міста...

То просто відповідний стиль життя ще не виробився ... В одній з місцин, де я жив, продавався будинок, у якому як одна з важливих фіч рекламувався дубовий стіл на 47 (сорок сім) персон у обідній залі (кімнатою це не назвешь). Сільська місцевість у Австралії, «старі гроші» ...

По темі.

Дуже хотів би будинок десь 200 квадратів загалом. Старого американського стилю (типу два поверхи і ще щось прокляте на горищі). Повністю автономне.

Цього булу б достатньо як для роботи для мене та жінки (мені — стіл з двома моніками, їй — ціла кімната бо вона шиє та проектує).

Ще — щоб сусіди були тихі, без музики в 10 ночі і тому подібного (чим ми славимося).

Сама країна, локація — то вже другорядне. Було б в мене це — там би вже зробив би будинок для себе. Настільний теніс, басейн і так далі — то вже все можна і потім зробити.

Таунхаус, чи дуплекс, чи будинок. :)
Але посеред новобудов, не в сотнях км від міст густонаселених, посеред високих дерев.

Дісклеймер одразу: ні, я не бот. І так, я просто зробив анон аккаунт замісь існуючого, тому що на Доу чорт його знає що відбувається в останній час.

Пишу це тому що реально вже бісить що коли вспливає тема щодо квартири/будинку, то одразу починається що треба когось наймати, підняти свою дупу важко, треба щось робити і т.д.

Навіть якщо не враховуючи війну, та її реаліїї щодо світла, просто хочеться реально дізнатися — чи настільки всі зажерлися що навіть елементарно прибрати 60-100 квадратів чи то будинку, чи то квартири — то є проблемою?

Окей, добре, там вкидують знову тезіси щодо того що треба сніг прибирати, що треба газон косити, і так далі. Блін, як людина яка за своє життя як жила повноцінно (в дитинстві та юності), так і згодом орендувала і квартири і будинки — реально не бачу проблеми. Будинки, в більшості, були завжди під 15 соток — то й що? Газон — 2 години раз на два тижні з газонокосаркою. Сніг — те ж саме. Ще й по суті прикольно бо хоч дупу можна відірвати від дивану.

Щось ламається? Ну то вибачте, або треба знімати нормальне житло, де люди не будували через сраку, чи у випадку свого власного будинку — знати що ви будуєте чи купуєте. Так, я знімав будинки у абсолютно кончених людей, які будували бозна що, наприклад, 100 км2 жерли 4 куба газу на місяць. Ну то й що? Переїхали та й все, а якщо б купували житло — ну перевірили б. Врешті решт, з квартирою так само можна лоханутися.

Мені здається що оце елітне, якесь, відношення — справді мізки вбиває. За ціну якоїсь двушки біля метро можна купити цілий будинок у передмісті і підтримувати його. Просто, блін, підтримувати, не треба цеглу тягати. Я розумію що якщо шукати професійних електриків, сантехників, дизайнерів тощо — я б за все своє життя не зміг би сам собі будинок збудувати. Але блін, сніг, листя і т.д. — ви шо, прикалуєтесь?

От зараз я сиджу в Одесі, зйомний будинок — купив генератор, є постійно світло. Вода ні від кого не залежить. Опалення — можливе як газом так і дровами. Так, треба раз на півроку (це ж просто жах) прибрати листя. І сніг інколи прибрати. І траву постригти раз на три тижні. І так, я жив майже усе життя у Києві, там були сніжні зими — нічого страшного, спина не зламалася.

Ато, блін, як старлінки на даху ставити та бункери заливати собі — у всіх все ок, а як траву покосити то часу немає та спина болить. Війна нікого нічому не навчила?

І додам на останок: всі колеги які в 19-20 роках сміялися з того що я знімаю будинки (типу «коли корову собі купиш») — де вони зараз? Питання риторичне.

P.S. Дружина є, але дітей немає, тому потребу у гуртках для дітей я не розглядаю — то вже інша тема, і там, звичайно, локація може мати більше значення.

Просто кількість соток треба брати ту, за якою осилиш доглядати, не 20, бо треба показати, що ти з «багатої» сім’ї, а 5, чи менше, щоб і трави менше косити і вистачить на все необхідне, що треба (собак вигулювати, джакузі розмістити, чи барбекю). :)

5 реально мало даж если дом 80 квадратиков. 8-10 надо. Бассейн надувной поставить уже 2сотки надо. Просто чтоб была возможность вокруг него обойти.

Дружина є, але дітей немає

От тобі і відповіді на всі твої питання. Коли є 8 годин роботи на день та і все — то чого б і не покосити цю гарну травичку чи покидати цей біленький сніжок. Навіть приємно. А от коли тобі окрім 8 годин роботи на день ще треба двох розвезти по школам/садкам, потім по гурткам, потім додому, а потім ще одне, наприклад, полікувати, а з іншим, наприклад, зробити домашку — отоді ця довбана ще трава і цей прибацаний сніг — поперек горла.

То й прибирайте)
Вас ніхто не вмовляє.
А інші не хочуть.

Дружина є, але дітей немає

Та ви би з цього і починали, шановний)
Вам просто нікуди вільний час діти, то вам і в радість хатній клопіт.
У кого сім’я — цей час витрачають на дітей

а що на ДОУ відбувається останнім часом?

однодневки и неприкрытые украинствующие шовинисты борцуны
хотите однодневок, пусть пишут первые 30 комментариев в технические темы или технический пост

Шквал коментарів від нових користувачів. Часто зрадофільського чи антиукраїнського характеру.

Є таке, дійсно. Як бачите — будь ласка, скаржтесь на коментар, так він одразу прийде нам на модерацію. Дякую!

це просто звичайний інфантілізм, генератор це ж жах, треба бензин, а я не вмію каністру тримати ! а от свічку поміняти, боже-боже. краще писати у чат ЖК щось на кштальт «у мене вже нерви не витримують ціх відключень електрохарчування, чому влада мене доводить до самогубства кококо, шарій кличе перекривати магістралі»
а ще отетот снобізм типу «чужа людина буде за мною прибирати, фі» я от відразу уявляю що цій пан сре на підлогу у вітальні підтіраючи дупу хентаєм і соромно щоб таке хтось побачив. а підтримати своїх співгромадян, дати їм роботу, це прямий спосіб зробити довкілля краще. будівницьство теж не складно, так, треба знайти людей, але вони є, треба менеджити процесс, брати на себе відповідальність, робити дорослі кроки.

А би було зручне робоче місце, ліжко та інтернет. Усе інше байдуже, програмування ніяк не стосується.

Хрінь якась, де ліфт. Там же висота 9 метрів на поверх

Головне, що там український прапор на стіні в робочому кабінеті

А стоит это всё наверное столько, что за всю жизнь не насобираешь

квартира це дно, мені достатньо невеличкого будиночку у 4 спальні, вітальня метрів 40, кухня-столовая 48, кімната для hi-end звука, гараж, майстерня-кабінет, басейн та баня-сауна-спа, малі архітектурні форми типу альтаночки, зони барбекю. я цю мрію вже здійснив, того і вам раджу, чим втрачати життя у квартирах почати дивитися на речі ширше

Так, погоджуюся, Ваш будинок значно зручніший, ніж тісна квартира. Чи є поблизу з Вашим будинком школа, садочок та гуртки для дітей?

О, це дуже добре, бо я вважав, що для того щоб в пішій доступності навколо помешкання мати всі місця, які регулярно відвідую я, моя дружина та діти, потрібно жити у «мурашнику». Чи могли б Ви, будь ласка, розповісти, як Вам вдалося знайти будинок, навколо якого все, що потрібно, є в пішій доступності? Я вважаю, що жити у своєму будинку набагато зручніше, ніж у квартирі, і з задоволенням переселився б жити в будинок, в пішій доступності навколо якого є всі місця, які регулярно відвідую я, моя дружина та діти. В принципі, заради зручностей, які дає життя у власному будинку в порівнянні з життям у «мурашнику», якісь із активностей можна було б замінити на аналогічні. Заради життя у будинку, поблизу від якого є школа та гуртки, до яких діти з дев’яти років могли б ходити самостійно, я б навіть навчився безпечно водити автомобіль, якщо якоїсь з активностей, цікавої особисто мені, поблизу від будинку не виявилося б, але була б на відстані до 15 хвилин на авто.
Був би дуже вдячний за підказку, в якому населеному пункті є такі будинки.
А, ще згадав одне питання — підкажіть, будь ласка, чи працює у Вас у населеному пункті доставка продуктів з супермаркетів та готових страв з ресторанів? І чи продаються в якомусь магазинчику в пішій доступності стиглі манго? Не те щоб я не міг поступитися наявністю такого магазинчика заради зручностей, які дає життя у власному будинку, просто останнім часом дуже звик до цього прекрасного соковитого фрукта.

А я, доречі, знаю місця. Щоб і будинок, і все у пішій доступності. Київ, Нивки, або пл. Шевченка. Там шикарний приватний сектор, і реально до всього, що треба можна дійти пішки. Я там колись жив в хрущах поряд, знаю. Є ще Печерськ, там також є приватний сектор, але то інша вагова категорія. Для тих, хто не місцевий — це райони, що в 60х активно забудовувались хрущами, і на той час були фактично окраїною міста. А на сьогодні — це не центр, звичайно, але й не окраїна, бо за ними вже є своя окраїна, а за нею сіра зона із міст-супутників, які формально вже не Київ, але всі, що там живуть, їздять в Київ щодня. Якщо без пробок, то до Хрещатику хвилин 15 на авто (а на метро 30). Ну ви зрозуміли. Але є проблема. Скоріше за все, будинок там ви не купите. Бо вони не часто виставляються на продаж, а залишаються в сім"ях у спадок. А ті, що з"являються на ринку, швидко знаходять нових власників, і місцевим 5к сіньйорам вони не по кишені. При тому, що знову ж таки — це далеко не Печерськ, і там все ще зустрічаються цегляні хати вкриті шифером.

Скоріше за все, будинок там ви не купите. Бо вони не часто виставляються на продаж, а залишаються в сім"ях у спадок. А ті, що з«являються на ринку, швидко знаходять нових власників, і місцевим 5к сіньйорам вони не по кишені.

Скорочено я це явище називаю «РПЗ бідні люди»)))
В принципі, дійсно, у перелічених Вами місцях вартість будинків, в яких хотілося б жити, настільки висока, що складається враження (можливо хибне?) що за таку ціну можна було б придбати будинок на березі теплого моря, що виглядає як більш достойне вкладення грошей. Знову ж таки, РПЗ бідні люди — багата б людина, мабуть, і на березі теплого моря могла б придбати будинок, і на Печерську.

15 хв з пл.Шевченка до Хрещатика? Серйозно?😂

Ні, 15 хв то з Нивок, по пр. Перемоги.

Сорян, 15 хв то з Нивок, по по. Перемоги

Я жив на Берестейській і до центру їхати мінімум півгодини, і це без пробок.

Ну центр він різний буває. Мені от прямо зараз гугл показує від Нивок до Бесарабки ( перехрестя з Хрещатиком) 14хв. Можу навіть скріншот зробити. Якщо кудись далі, буде довше. Але все одно це дуже близько, особливо в порівнянні з котеджними містечками, які першими приходять на думку, коли мова заходить про життя в будинку.

рекомендую вам подивитися на Золоче, і школа і садочок і доставки працюють і Фора з манго є, навіть віна більш-меньш. а якщо є грошики, то біля ботсаду є вуличка з будинками, там теж непогано. до речи, а який у вас мурашник ? ну щоб мати для себе недосяжний орієнтир куда треба тягнутися

рекомендую вам подивитися на Золоче, і школа і садочок і доставки працюють і Фора з манго є

О, дякую за підказку, подивлюся. До речі, не вперше тут на доу рекомендують Золоче. Одна з дописувачок, яка живе в квартирі на 150 квадратів у Ріверстоуні і має помічницю, яка допомагає з прибиранням, готуванням їжі та доглядом за дитиною, та возить дитину у приватну школу, розташовану, якщо пам’ять не підводить, на території мого житлового комплексу, також колись писала, що її знайомі схвально відгукуються про школу в Золочеві і життя в Золочеві взагалі.

який у вас мурашник ? ну щоб мати для себе недосяжний орієнтир куда треба тягнутися

В мене Комфорттаун, та недосяжним орієнтиром, куди треба тягнутися, навіть для самого себе я б його не назвав, оскільки він навіть не всі мої бажання задовольняє — хотілося б ще на території комплексу мати клуб зі змішаних бойових мистецтв. Раніше хотів ще поруч з житлом школу, учні якої не менше 10 разів ставали призерами олімпіад з програмування, фізики або математики, та в цьому році донька повчилася в одному з кращих математичних гуртків України, і якось їй не сподобалося витрачати вільний час на вирішування олімпіадних задач.
От що дійсно хотілося б мати поруч з будинком, і от це якраз і є для мене недосяжним орієнтиром, куди треба тягнутися, так це море або океан з температурою води вище 26 градусів протягом усього року, та в Україні, звісно, такого немає, тож поки з України виїхати не вдається, можна було б спробувати пошукати щось в Україні, що краще підходило б під мої уподобання — а життя в будинку під мої уподобання підходить значно краще, ніж квартира.

я не дуже розумію цю пристрасть до олімпіад, як на мене краще білінгвальна школа, до речі академія А+ у комфорт-тауні дешевше школи у Золоче, це теж аргумент за КТ може бути. зараз гарні часи купувати будинки, сусіди свій виставляли ще до війни за 500, потім 350, а зараз сінічка принесла на хвості що реально за кеш віддали за 160. і це 350+ метрів з газом, генератором 15квт, пелетним котлом и 20 сотками землі де вже зроблен ландшафт

сусіди свій виставляли ще до війни за 500, потім 350, а зараз сінічка принесла на хвості що реально за кеш віддали за 160. і це 350+ метрів з газом, генератором 15квт, пелетним котлом и 20 сотками землі де вже зроблен ландшафт

Це мабуть тому що 350+ квадратів, 20 соток та лівий берег)) В моєму районі зараз будинки 120-180 квадратів реально уходять близько $1к за квадрат. І ділянки тут менші 4-10 соток.

Так а яка різниця який берег, якщо там все необхідне є в пішій доступності — школа, садочок, гуртки для дітей, магазини з фруктами, доставка продуктів працює. Тобто можливості для відпочинку такі ж, які і у квартирі в якомусь житловому комплексі в Києві, плюс додаткові можливості для відпочинку та інші переваги, які дає життя у власному будинку.

Так а яка різниця який берег

Насправді різниця є. Якщо роздовбають дамбу Київського моря, то у тій хаті тільки іхтіандри зможуть жити декілька тижнів(((

А, зрозуміло, дякую за пояснення. Тепер зрозуміло, чому дорогі будинки продають втричі дешевше, ніж вони коштують.

Тепер зрозуміло, чому дорогі будинки продають втричі дешевше, ніж вони коштують.

Ні, їх продають за ті гроші, яких вони зараз коштують. Той хто купить зараз можливо отримає бенефіти купівлі на дні, а можливо й ні. Inmuebles зараз дуже ризиковий актив в Україні нажаль..

не дуже розумію цю пристрасть до олімпіад, як на мене краще білінгвальна школа

Англійською мовою володіє більше мільярда людей на планеті, тож ніяких особливих переваг перед людьми з цього мільярда знання англійської не дає. Серед цього мільярда дуже багато людей бідніших за мене. А от призерів міжнародних олімпіад з програмування з руками й ногами гребуть усі маанги та інші технологічні компанії, які досвіченим РПЗ платять 800к на рік.

академія А+ у комфорт-тауні

Влітку минулого року ходив туди на день відкритих дверей. Класи мені не дуже сподобалися, якісь малуваті, з низенькими стелями.

до війни за 500, потім 350, а зараз сінічка принесла на хвості що реально за кеш віддали за 160. і це 350+ метрів з газом, генератором 15квт, пелетним котлом и 20 сотками землі де вже зроблен ландшафт

Ого, і я так хочу. Я думав, що менше ніж 500 такий будинок не може коштувати.

О, дякую за підказку, подивлюся. До речі, не вперше тут на доу рекомендують Золоче.

Я ось заліз на стрітвью подивитися, попав в якийсь будинок, зручно що там можна походити по кімнатам:
www.google.com/...​g!2e10!3e11!7i9000!8i4500
Ну ось це точно схоже на квартиру-мрію для популярного елітного РПЗ! Хоча може я своїм європурським мозком чогось не розумію...

там есть соседний коттедж, вполне себе неплохо выглядит.
www.google.com/...​ro-0-fo100!7i10000!8i5000
но вы специально выбрали некий аномальный дизайн, чтобы подчеркнуть что «вот у меня-то европейский мозг, я вот такой стиль не принимаю». хотя ну вот нравится людям — ну ок. в европе не меньше любителей псевдоклассических интерьеров, какие бы они нам странными не казались.
если убрать все пышное убранство, есть с чем работать — большие окна, высокие потолки, система вентиляции.

там есть соседний коттедж, вполне себе неплохо выглядит.
www.google.com/...​ro-0-fo100!7i10000!8i5000

Це мінімум $1 млн. Як це купити айтішнику в Україні?

P.S. Будинок, звичайно, гарний

понятия не имею, я за какого-то айтишника в вакууме не думаю.

там есть соседний коттедж, вполне себе неплохо выглядит.
www.google.com/...​ro-0-fo100!7i10000!8i5000

до нього не встиг добратися. застряг на попередньому

но вы специально выбрали некий аномальный дизайн, чтобы подчеркнуть что «вот у меня-то европейский мозг, я вот такой стиль не принимаю».

Все то ви про мене знаєте. А ваш неєвропейський мозок приймає такий стиль?

в европе не меньше любителей псевдоклассических интерьеров, какие бы они нам странными не казались.

Доволі передбачуваємий оставунський аргумент «в Європі теж такого г..на багато».

если убрать все пышное убранство, есть с чем работать — большие окна, высокие потолки, система вентиляции.

Ні, там нема з чим працювати. Відразу в морг.

Доволі передбачуваємий оставунський аргумент «в Європі теж такого г..на багато».

ровно такой же, как и ваш — брать очевидные экстремумы и обязательно подчеркнуть, что вот европейскому мозгу этот цыганский рококо не понятен.

Ні, там нема з чим працювати. Відразу в морг.

не исключаю, что конкретно в этом доме очень грамотная вентиляция, как минимум. но вам виднее, в морг так в морг. мне вообще пофигу, это не мой дом.

так а вам зрозумілий цей стиль? Чи про що ви? Просто я не богач, тому оцінити не можу. Але ж може елітні українські рпз оцінять :)

конечно, в вашем понимании в украине богатые люди исключительно делают ремонты в стиле псевдоклассики, можно пошутить над этим. других вариантов не существует. в Европке, конечно, не так. никаких жлобинтерьеров, онли сканди, онли хардкор.

мне может и непонятен, но это не моя квартира. позвольте людям у себя дома делать то, что они хотят или есть какие-то рамки для этого?

Щось вас так зачепило прямо. Я уж навіть засумнівався до кого я додому попав :)

ахахаха) не, у меня квартира в цыганбарокко)))
что не отменяет факта, что странно экстраполировать очевидные крайности на всех.

Цей будинок хороший тим що ним можна вихвалятися як на доу — «в мене двоповерховий будинок в елітному котеджному містечку куплений за готівку, без кредитів та іпотек», так і перед родичами та друзями, що приходять в гості — тут нічого говорити не потрібно, людина просто заходить всередину і думає «та тут на один лише інтер’єр однієї кімнати більше грошей пішло, ніж я за все життя заробляю». Інтер’єр в євробідному стилі, навіть якщо він насправді дорожчий, звісно, такого враження не справить.

Інтер’єр в євробідному стилі, навіть якщо він насправді дорожчий, звісно, такого враження не справить.

дивлячись на кого :)

unikfast.se/...​ån-30/OBJ22674_1933246987
ось наприклад квартирка у нас тут продається в європурському стайлі :)
Доречі, за 800 метрів є школи із топ-20 по ЗНО, дитячі майданчики, аналізи, стоматологічні кабінети, ноготочки, мішленівські ресторани, університет із топ-100, лікарня із топ-10, спортивні майданчики.
Нема тільки теплого океану :)

Нема тільки теплого океану

Дуже суттєве недопрацювання :)

Ну море недалеко є, треба лише кипятильник, і ізолювати Гретту :)

я в реальности смотрела квартиру с террасой на высоком этаже. я не делаю выводы обо всех таких квартирах, но если это многоэтажка среди невысотной застройки, то там почти 100% основную часть времени дует достаточно неприятный ветер. причем, постоянно. на фотке гидромассажная ванна прям смотрит на адскую многополосовую развязку — вы точно хотите там проводить время? короче, внешне выглядит отлично, но пока для меня лично вопрос террас/балконов на высоких (выше 15) этажах закрыт.
мне лично терраса на высоком этаже (еще и без крыши) показалась бестолковой — постоянно ветер (пыль), надо следить за мебелью и накрывать/раскрывать. Судя по картинке в этом доме есть открытые балконы с крышей пониже — вот это решение более практичное.

кмк, то более логичное решение — ванна внутри под окно с вентиляцией+фильтры обязательно. да, в Европе нормы по бензу выше. но я бы не хотела открытые пространства прям над дорогой. ну как-то дышать выхлопами при всем уважении...

хз, не жил не знаю :)
Судячи по фоткам скляна загорожа доволі висока і буде закривати від вітру коли сидишь на дивані чи в ванній.
Так, трасса там доволі нагружена в ту сторону, мабуть буде шум чутно. Але пилу на 20 поверху не буде, вихлопи теж не будуть відчуватися.

Але пилу на 20 поверху не буде, вихлопи теж не будуть відчуватися.

все будет, поверьте пользовательскому опыту.

Комарів теж не буде. Проблеми почнуться, коли ліфта не буде, або електрики не буде :)

то там почти 100% основную часть времени дует достаточно неприятный ветер. причем, постоянно.

скляна загорожа дійсьно вирішує цю проблему. якось був на одній висотці на оболоні на 26 поверсі, вітер заважал лише звуком хіба, але до цього швидко звикаєш.

мне лично терраса на высоком этаже (еще и без крыши) показалась бестолковой — постоянно ветер (пыль)

Так вы смотрите вариант в окружении гор — тогда никаких ветров не будет.

не, ну я живу в Днепре, тут гор нет и взяться им неоткуда.
а почему в горах нет ветра? типа закрывают от ветра?

Так новую квартиру можно выбрать и в любом другом месте, хоть за границей. А горы — естественно защищают от ветра, с какой стороны стоят — с той никогда не дует. В каньонах вообще всегда тишь и гладь.

Так, таким житлом не соромно і на доу похвалитисяь. Щоправда, незрозуміло, чому у дитячій два ліжка — в кожної дитини має бути своя окрема кімната.
А, зрозумів. Може, подруга зайде в гості і вирішить заночувати. Так, дійсно схоже на квартиру-мрію для популярного елітного РПЗ.

Тому що популярні РПЗ — бідні люди :)

Під Києвом сотні котеджних містечок, де все є майже в пішій доступності, наприклад на Бориспільському напрямку(Гнідин, Вишеньки). Там народ заможний селиться. Є там і школи, і тенісні корти. А в супермаркетах напевно ширший асортимент, ніж в середньому по Києву.
Доставка теж є.
Єдиний недолік — геополітичне розташування.

Маєте на увазі, що при наступі ворогів мешканці цих населених пунктів можуть сильно постраждати, як постраждали в минулому році мешканці Бучі?

ППО активно працює над цім районом, ракети падають, але с точки зору вторгненя як раз самий захищенний напрямок виявився. але якщо з Запоріжжя прорив буде такой глибини, то звісно можуть бути проблеми

Ага, то он чому будинки подешевшали. Дійсно, доволі ризиковано купити будинок за всі кошти, якщо є ризик що на нього впаде уламок ракети.

Ага і не забудьте заробляти кілкьа зайвих тисяч баксів, шоб платити за прибирання цього всього. Ну або гробити МІНІМУМ один повний день на тиждень, особливо влітку (трава, листя ***стя, якісь поломки ітд).

Сауна, як показує практика, в 95% юзаєтьсч господарями раз-два на рік. Це все класно звучить на папері, або коли ви не мали з цим справу. Але звичайно ніхто не вірить поки сам не спробує ;)

це якщо наймати розробників з галер на прибирання, звичайні українськи дівчата за 200 грн на годину можуть прибирати або займатися на вулиці газоном та іншими справами. у мене сауна працює частіше, особливо зараз, коли холодно.

пропрацюйте це з своїм терапевтом, буде дешевше у майбутньому, бо вміння делегувати це допомогає у карʼєрі.

ці айтішники з вами в однієй квартирі зараз ? чи там зручно махати піпідастром безпосередньо з робочого крісла під звуки пралкі сусіда

Маю великі сумніви, що зараз в Києві/передмісті хтось буде працювати за 200 грн за годину, інфляція. Ну і треба прибиральницю, садівника, час від часу завхозів і ремонтників + розхідні матеріали, так і набіжить.

Про сауну — кажу з того що бачив, в тестя он сауна. За останні 2 роки може 2-3 рази в ній були, бо якось тупо влом. Я вже мовчу якщо ви самі живете

ну ви маєте сумніви, бо теоретик, а я практик і кажу вам реальні ціни. інфляція ... тре частіше виглядати з айті бульбашки

Ну ну )) глянув ціни в інеті, на олх. Прибирання 3х кімнатної квартири — 1000 грн. Судячи з того, що ви тут понаписували це квадратів 250-300, тобто десь 2500-3000 мабуть буде , за місяць це 10000-12000 тис, це тільки прибирання будинку. Ціни на садівників ще вище + утримання, всякі ремонти, комуналка ітд ну загалом з айтішною зп можна тягнути, згоден, але у вас явно заромантизоване уявлення про будино;)

Я більше практики ніж ви, я в будинку прожив пів року карантину, потім ще пів року і зараз кілкьа місяців і чудово бачу скільки тут роботи. Це тупо як додаткова робота, кожного дня кілкьа годин лишень щоб тримати будинок в чистоті і порядку. Я вже мовчу про школи, магазини, потребу завжди мати авто під рукою

важко з вами, я у власному будинку мешкаю з 2004 року, так цікаво читати ваші дослідження.

Ну тобто ви не знаєте як це жити в нормальній квартирі, так би і сказали :))

інвестіційно маю деякі КАНівскі конурки, типу тетріс-холл перша черга, комфорт-таун, файна-таун, але жити у цьому бажання не маю. не елітні позняки, звісно, але і я не хед оф гросеріс

Лол, ви хед оф завхоз?) Ага тетріси, комфорт тауни, чому відразу не тарйан???))

у нас тут тред для розробників, а не для ілітних сейлов макаронів. тому вам таріан, а для простих джуниор js dev і тетріса достатньо

Тепер мені зрозуміло, якого рівня потрібно мати доходи, щоб мати

невеличкого будиночку у 4 спальні, вітальня метрів 40, кухня-столовая 48, кімната для hi-end звука, гараж, майстерня-кабінет, басейн та баня-сауна-спа, малі архітектурні форми типу альтаночки, зони барбекю

Якось, ще до повномастштабного вторгнення ворогів, мені стало цікаво, скільки коштує трьохкімнатна квартира в тетріс-холі, оскільки за 800 метрів від тетріс-холу є фізико-математичний ліцей, який входить в топ-20 рейтингу ЗНО — сто сорок п’ятий природничий. І виявилося, що трьохкімнатна квартира в тетріс холі коштує 900 тисяч доларів США. Це остаточно змусило мене впевнитися в тому що РПЗ бідні люди, оскільки навіть РПЗ, які отримують славетні завдяки доу 8к, неспроможні накопичити 900 тисяч доларів США.

оренда десь 3к за трикімнатну, можно спробувати

Закон про те, що дитина, яка проживає у будинку, приписаному до школи, має право бути взятою на навчання до цієї школи, діє до четвертого класу, а Природничо-науковий ліцей № 145, той що біля Тетріс-холу, набирає дітей з восьмого класу. Моя донька ще в третьому навчається, а сину два роки.
З тих ліцеїв, які мають призерів міжнародних олімпіад з математики, інформатики чи фізики і набирають дітей з першого класу, знаю лише Лідер. Може, син, коли підросте, виявить бажання займатися олімпіадними задачками, бо донька такого бажання не виявила. Я якраз до того часу перестану бути РПЗ-бідною людиною і придбаю особняк на Печерську, неподалік від Лідера)))

Біднуватенько якось, 900к за трикімнатну. Нам ще далеко до Гонконгу та Сингапуру, де люди купують за пару лямів конуру в 10 кв. м чисто для того, щоб відноситися до гарної школи. Жити в ній не живуть — це чисто щоб дитину взяли в школу. Закінчує дитина школу — продають далі, таким же. А у нас, ти диви, люди хочуть і школу, і ще й прямо дійсно жити в тому житлі, що до неї відноситься.

Я зараз знімаю будинок 150 квадратів, і двір — 15 соток. Є плитка, є газон. Прибрати це все в мене, самого (без допомоги жінки — разом, звичайно, у два рази менше) — займає чотири години раз на два тижні. Це і будинок і територія. Це важко?

Я реально не уявляю який будинок треба мати, щоб витрачати на нього «зайвих тисяч баксів», чи «МІНІМУМ один повний день». Ну якщо в вас хороми на триста квадратів та ландшафтний дизайн на дворі — ну то вибачте, тоді на прислугу грошей має вистачати якщо таке маєте

Раз на два тижні це мало. 150 квадратів це малий будинок. 15 соток влітку , 4 години на два тижні?) Ніколи не повірю, це хіба має бути газон і більше нічого, але газон теж дуже важко доглядати

У меня один партнер имеет 3гектара травку возле дома, Техас.
Косит ее раз в две недели,сам, уходит два часа.
Как? да просто у него В ДОМЕ стоит минитрактор газонокосилка. Ну небольшой такой, 3×4м всего. Специализированный. Тупо газонокосилка с шириной 3м и скоростью кошения под 20км/час

В Швеції дуже популярні автоматични газонокосарки за принципом робота-пилососа. Днями самостійно їздить по теріторії, косить траву.

Но 90%, что та квартира, где сейчас хорошо, через 10 лет уже не будет так уж хорошо )

Согласен) Поэтому я пока просто арендую что-нибудь дешевое, но в интересных локациях, пока позволяет молодость

3 ляма баксов, кхм, не смотрится она на эти бабки, имхо.

Поки не жила в мансардному житлі, теж подобалося, якось затишно наче виглядали такі вікна. А коли поселилася, то перший час шишки були на голові від цих скошених кутів біля вікна. Вони якось завжди у сірій зоні, іх треба червоним кольором виділяти блін.
Зараз шукаю житло і скіпаю все мансардне.

чиста підлога
як у музеї
чи шоурумах
чи кіно

0. На берегу моря или океана и чтоб тепло 24/7/365 :) Это — главное :)
1. На себя — 50..70м2 максимум. На семью — зависит от состава оной.
2. Если только для себя: студия или 2-комнатная максимум. Больше — просто будет пыль собирать. Если для семьи — то кабинет + спальня + детские комнаты по 1 комнате на ребёнка + гостиная.
3. Я бы делал дом с небольшим участком, 6..10 соток, не больше. Туда поставить дом, беседку и мангал. Беседку оборудовать с возможностью работы на свежем воздухе. Как альтернатива — дом на воде.
4. Рабочее место — стол + кресло. Стол достаточного размера, чтоб помещался домашний десктоп на поиграться + рабочий ноут на поработать. В целом дом оборудовать системой smart house и голосовым управлением.

Как альтернатива — дом на воде.

Дом на воде — прикольная идея, только сильно геморная. Во-первых, такой вариант получится только на озере, поскольку на берегу моря бывают шторма. А во время штормов вбитые рельсы в узлы закручиваются. Ещё волны могут многотонные монолиты колоть, если не так лежат. А на побережье океана ещё плюс к этому приливы/отливы есть.

Не, там не так делается. Там типа понтона что-то, но оч стабильное с мощным балоастом внизу, чтоб не качалось.

Ну пока что таких реализаций для моря нет, и это вполне понятно: избавиться от качки во время шторма никакая конструкция не поможет, разве кроме огромных размеров на сотни метров. Хотя можно подыскать закрытую бухту, где яхты обычно держат.

То, что там всё держится на ножке — это пожалуй единственный возможный вариант чтоб не раскачивало, и не долбило волнами. Скорее всего те инсталляции закреплены статично на дне, а не плавают.

Может быть, я в детали конструкции не вдавался. Как решусь купить такой дом — буду смотреть в деталях ))

Выглядит всё в стиле стим-панк, но тем не менее довольно клёвый вариант.

Это старые оборонные форты в Великобритании. Не помню точно, где.
Им уже лет 60 как минимум и боюсь, они уже сгнили.

Судилося так, що у нашій родині ніколи не було проблем із життєвим простором. У бабусь та дідусів були великі родини : 5-6 братів та сестер. У батьків вже 2-3 дитини, ну а у мого покоління не у кожного є брат чи сестра. Отже я встиг пожити і в великій квартирі, і у великому будинку, і на невеличкій дачі.
І от що я зрозумів: чи комфортне житло — залежить виключно від людей, які в ньому мешкають!
Мешкати у будинку з садом, городом, пічкою, ще й живністю (кури, гусі, пес, коти), було чудово в дитинстві — коли у будинку були господарі, які його постійно прибирали, ремонтували, піклувалися. З ранку до вечора бабуся ті дідусь займалися господарством.
А як їх не стало — і будинок «помер»: замість городу хащі, дах підтікає і т.і. Хто працює 8 годин на день — важко знайти час та бажання ще й поратися по господарству. Будинок довелось продати новим господарям, у яких буде час привести усе до ладу.
У квартирі нема стільки господарчої роботи, як у будинку. Але усе одно — прибрати у 4х кімнатах це пів-вихідного нема. Я вже не кажу про усякі штори, фіранки, інші прикраси. Щоб усе це було — потрібна господиня. Більшість мужиків не будуть із цим заморочуватись.
Отже яке житло повинне мені самому? Звичайно невелике — немає сенсу прибирати зайву площу.
При цьому мені дуже подобається функціонально продумане житло: як швейцарський ніж — усе під рукою. Наприклад, таке:
haus.me/gallery
Але, якщо вже мати компактний будинок — то чому б не зробити його «на колесах»!
Оце — справжня мрія: автономний будиночок на колесах, який можна поставити біля моря, річки, десь на парковці у великому місті.
www.youtube.com/watch?v=JSnVCPUfvLk
Сподіваюся що скоро водії-роботи будуть кращі за людей. Ліг спати — а твій будинок їде на море! Прокинувся — і вже на пляжі.

Бобрику, тобі що, платять за рекламу цієї фігні? Бо вже другий раз лінку кидаеш))

Ні — не реклами. Насправді я навіть десь чув що це хіба що не фейк. Побачив це колись у новинах що от українці розробили повністю автономний будинок. Але потім там ніби комусь пере-продали, отже не беруся казати чи воно справжнє.
Але! Сама концепція автономного будинку мені дуже подобається! Особливо те, що він (принаймні «на папірі») не потребує ні водопостачання, ні каналізації!
Насправді «каналізація» — це найпроблемніша річ, як на мене. Хто жив у наметах знає як ховатися по кущах, чи копати якусь яму — усе це не зручно, та ще коли літо і навкруги такі ж намети — то ще й неприємно.
Сухий туалет (який показував Билл Гейтс), який можна просто виносити раз на тиждень у пакетах як сміття — набагато краща ідея. Також можливість збирати дощову воду — багато хто знає яка проблема з водою у Криму якщо жити подалі від цивілізації.
Якщо насправді зануритися у питання — то цілком можливо що є багато нюансів і, наприклад, взимку, коли похмуро, то опалення не вистачить і можна замерзнути. Чи що кожні пів-року доведеться міняти дорогі акумулятори. Але як ідея — цілком автономний дім мені дуже подобається!

Але як ідея — цілком автономний дім мені дуже подобається!

Бобрику, ти знов у своєму репертуарі))
Цілком автономний дім тобі не буде до вподоби, бо опалювати тре дровами, за водою у колодязь, а туалет буде мати вигляд як те місце, де у дуремара яйця зістригли)))

А де ж прогрес? Якщо уявити що усе в цьому відео правда — хіба це не реально?
www.youtube.com/watch?v=Dl8_xk5x-v8
Чому будинок не може бути як автономна капсула? Усі потрібні технології зараз є.

Прогрес прогресом, але як то кажуть ньюанс — всі високотехнологічні штуки ламаються, й більшість з них на колінці не полагодиш, тому автономність буде не справжня))

В принципе всё это прикольно. Можно с таким домом поехать на Айпетри, на самый верх, можно в Большой каньон, или на Байдарский перевал. Собирать дождевую воду думаю не придётся, не на столько всё плохо, тем более в горах. Зимой и весной там вполне даже водопады действуют, а на Айпетринской яйле снег лежит. Реально напряжённо с водой разве только в районе Тарханкута. Но пожалуй тут преимущество в том, что можно хоть в горы, хоть в солончаковую пустыню.

Об одной вещи тут забыли. Никакого широкополосного интернета в горах нет, повезёт если мобильная связь хоть как-то будет в области видимости ближайшего села. Наверное к старлинку подключаться можно будет когда-то в светлом будущем.

Наверное к старлинку подключаться можно будет когда-то в светлом будущем.

А зараз хіба не можна? Я думав старлінк усюди працює де супутник над головою.
Що цікаво: отой авто-будинок що як автобус — кажуть коштує 100К баксів. Я так розумію це дешевше, ніж одно-кімнатна квартира у більшості міст США та Європи. А поставити його можна на парковці у будь якому місті.
Якщо ж жити одному і купити RV категорії С — то це ральний шанс відразу мати власне житло у США чи Європі! Без кабальної іпотеки на 30 років.

Я не впевнений у безпечності відвідування Криму наступні пару років, так що візити на айпетрі, то далека перспектива.

Про прибирання — Бобер діло каже. Прибирати самому навіть 100 квадратів — той ще геморой. А аутсорсити якось стрьомно (реально будуть якісь чужі люди ходити по хаті? А звідки вони знають, куди і що прибирати?) і дорого.

Ні — в Україні, а тім більше у Харкові, точно ніяких чужих людей у моєму будинку!
Саме тому мені так подобаються оці «функціональні» меблі: коли усе зачинено — то легко усе прибрати (і навіть помити), а усередину пил не накопичується якщо дверцята добре підігнані.

дякую за те що поділились власною думкою, дуже цікаво і розумно, житло має бути для людей. А от щодо будинку на колесах — то не будинок, то спосіб не платити податки на нерухомість. Так можна жити але не все життя. Сьогодні вночі сильний мороз.

Щоб усе це було — потрібна господиня

А без господині не обовʼязково й прибирати. Хіба тільки якщо гостів водити.

Когда будет квартира, захочется дом.

коли буде будинок — захочеться квартал. коли буде квартал — захочеться район, потім місто, потім область.. а потім.. багато чого захочеться, але головне — своєчасно страчувати зрадників (це мені у сні нашепотів один цікавий хлоп на ім’я чи то Теймучін, чи то Тамерлан..)
;)

Борись со своими

зрадників

!
Зачем скупать район ? Мiсто ?
как же HA & DR ?

я так розумію, у вас рідікюль з почуттям гумору цигане на вокзалі в Саратові вкрали?.. (ніхто на доу не бачить смайлікі, ніхто!!! о клята Данія, п**ц всім сподіванням.. )

Мда, без

cмайлікі,

уже и смысл сказанного не понимают. сарказм не нуждается в смайликах. что за поколение ...

А коли буде будинок, доведеться купувати авто...

Так скорей всего. Возможно даже не одно.

А значит и гараж нужен, возможно даже не один. И понеслось. А потом посмотрит на всё это, и подумает: а нафига оно вообще всё надо, в чём смысл?

И понеслось

Если узко рассуждать, да. Гараж строить. Хотя стой зачем ? Дома давно строят с встроеным гаражем. Можно иметь просто навес. А можно вообще парковатся на драйвее круглый год, если погода позволяет.

нафига оно вообще всё надо, в чём смысл?

Лучше сидеть на а диване и размышлять о бытие, тоже вариант. Хорошо когда есть выбор.

Хорошо когда есть выбор.

А то бывает, что выбора нет. Надо строить дом с гаражом, и не соскочить от этого никак. Я сейчас всё объясню. Дело в том, что для большего комфорта и удобства нужно купить пару-тройку автомобилей, и конечно же подыскать что-нибудь подороже, для большего удобства. Желательно в кредит, как у всех нормальных людей. Ну и соответственно нужно подзатянуться, и построить дом с гаражом для этого, выплатить кредит. Ну чтоб ездить на работу с комфортом, ну чтоб кредит выплачивать, чтобы ездить на работу с комфортом.

а краще взяти пєвка та бухати з рибою у бабціной квартирі на Райдужном у хрущовці, ото життя вільної від потреблядсьтва людини

А то бывает, что выбора нет.

Да в посыл ты не врубился. Но твой выбор понятен. Его как бы и не осуждают, он твой.
Что до характеристики «нормальных» людей — их выбор. Вы как то можете им помочь в непосильной ноши кредитов и хотите разделить часть их комфорта ? Не очевидно что «да» следует из опуса. Тогда какого это торкает диванного воина ?

Я конечно могу помочь, в плане изменения выбора, который приводит к непосильной ноше. Этот выбор проявляется и в других аспектах. Например, кто-то берёт кредит на покупку нового айфона, поскольку это престижно и комфортно, а потом месяцами тужится и выплачивает его. Вы конечно можете спросить, этот кто-то что, больной чтоли, айфон можно за треть зарплаты купить. Нет, суть всё та же, что и при покупке машин, просто на меньшем масштабе с меньшей зарплатой видна лучше.

Этот выбор проявляется и в других аспектах. Например,

То есть с конкретного примера скатился в аспекты покупки айфона в кредит ? Начиналось с дома с гаражем и автопарком. А интересует айфон LOL

Кредиты это зло, но при умеренном потреблении отличный инструмент! Если вы не умеете им пользоваться, то не нужно ошибочно полагать, что другие этого не умеют делать. Собственно отсюда и диссонанс и риторика неприятия ?
C другой стороны, есть вещи, как то недвижимость, которые без кредита приобрести попросту невозможно. Речь не за Украину, там жилье можно приобрести за кеш % по кредитки дикие.

просто на меньшем масштабе

Просто неверный масштаб выбрал для обсуждения.

Начиналось с дома с гаражем и автопарком. А интересует айфон

Меня чтоли? Началось о росте неуместных аппетитов.

Кредиты это зло, но при умеренном потреблении отличный инструмент!

А кто-то рассматривает депозиты и инвестиции как отличный инструмент. Ну вот видите, на вещи можно смотреть по-разному.

Меня чтоли?

Походу да, свелось к айфону с твоей подачи.

А кто-то рассматривает депозиты и инвестиции как отличный инструмент

Это не предмет обсуждения.

Нет аргументов — прыгать с темы на тему. Классика

Хіба що в якомусь живописному районі, чи на березі моря, чи з видом на засніжені гори, і при цьому всьому максимум в годині від центру міста. І щоб земля була б хоча б 10 соток. Но ціна за такий буде овердохріна.

А будинок в якомусь селі під Києвом (якщо Україна), чи в якомусь глухому субурбі де можна з нудьги померти (якщо якась Австралія чи США) — такий собі ікспірієнс. Краще вже велику квартиру купити в хорошому ЖК.

У мене багато родичів і знайомих які мають будинки десь в селах чи обласних центрах, но вони там не живуть, знімають квартиру в Києві.

як їм сралося у смиттеві пакети у «хороших ЖК» коли світла на воду не подавали ? чи з дитиною на 20+ поверх пішки, або у лифті червону калину співати чекаючи на аварійку. ще можно про сусідів додати, але ви й самі знаєте.

В хороших ЖК є власні потужні генератори для води, опалення та ліфтів

А можно мне названия таких ЖК?)
А то рядом со мной дом премиум класса и никакого генератора я во время отключений у них не увидела.

У нас (ЖК Севен), вже всі будинки купили. В RiverStone також стоїть, не знаю тільки у всіх будинках чи ні

І тільки Бубен досі бігає з окулусом підключенним до автоаккумулятора пішки на 20 поверх :)))

Классное кардио, хуле, мож прийдет в себя тип.

Та у Києві вже менше вимикають, у середньому 3-6 годин на день за минулий тиждень

сралося у смиттеві пакети

Ти руснявих пабліків передивився, чи шо? Навіщо срати в пакети? Воду-світло вимикали на години, декому на доби — в будь кого все одно буде запас води щоб змити унітаз, а каналізація за такий час не почне зі стояку витікати. Срання в пакети при блекаутах, що були і є — це математично неможливо. П**дець просто...

передивився чатіків жк у якіх маю квартирки, там були такі поради від експертів

Поради були, але поки проблем з каналізацією не було

передивився чатіків жк

Маячня якась.

там були такі поради від експертів

Порада від експерта: подивись чатікі в ТГ — там свиня в калюжу булькає.

ну це й без тг я бачу у цьому треді ^^^^^^

Якось моя квартира стала розміром як вся Україна. І мрія зараз одна.
Звучить може пафосно, але про недвігу/ремонти якось зовсім не думається .

В ідеалі мати 2х кімнаттну з великим балконом, або терасою у середньорозмірному місті + хатинку в горах за 1-2 години їзди.

Это точно идеальный вариант, средиземноморский климат — самый лучший для жизни. И поэтому цивилизация начала развиваться с древней Греции и в Италии.

ну, найдавніші цивілізації — це межиріччя і долина Нілу. Єгипецька цивілізація вже мала тисячі років, коли Ромул не поділився з братом. Але що у римлян не відняти, так це розуміння, як і де потрібно жити, і жити гарно і з задоволенням, тут я з вами погоджуюсь.

У мене так знайомі роблять. Живуть і працюють в Германії, живуть в квартирі, мають будинок в туристичному місті в Іспанії який здають через агентство. Коли хочеться моря, повідомляють агенству щоб нікого не заселяли на потрібні дати, і їдуть в свій будинок відпочивати.

Так само багато наших купують/будують вілли на Балі, які більшість часу здають, но і самі там відпочивають коли потрібно.

Не совсем идеальный вариант. У меня был небольшой дом в Фаро. В первый же год столкнулся с тем, что очень трудно согласовать свой график со свободными периодами, особенно учитывая, что в европе планируют за 3 месяца+ , поэтому тоже приходится бронировать время для себя за достаточно долгий период.

А потом после отдалённого планирования выяснится за пару недель до отпуска, что погода будет хреновая, и придётся отдыхать при какой есть.

мають будинок в туристичному місті в Іспанії який здають через агентство.

Знакомые так сдавали в аренду, пока не заселились ‘одни’ и ремонт не встал в круглую сумму. После этого держат дом исключительно для себя.

Якщо гроші не проблема, то можна щось підібрати. В Києві обрав би ЖК Diamond Hill. Наприклад так
dom.ria.com/...​tfy.ua&utm_term=394051928
У Нью-Йорку обрав би щось серед Пентхаусів, наприклад так
www.youtube.com/watch?v=2wi4tOHg8T0
А якщо зовсім дати волю фантазії, то Версаль би мене ціклом влаштував
static1.s123-cdn-static-a.com/...​30/2000_5e4bcee616b92.jpg
А ще краще все це одразу мати у власності
Але ж ми живемо в реальному світі, тому реальний бюджет був би дещо менший, разів у 100-1000
Також справа в тому, що який би стиль інтер’єру і локацію я не обрав, через 10 років все буде інакше і я захочу все переробити
Якщо б я реально мав у власності Версаль, то продав би його, та купив би краще ЗРК Patriot для України на всю суму

Якщо купувати ППО за свої гроші, проти КР я б вибрав 10-20 МИГ29 чи типу того, з засобами виявлення — 2-3 РЛС. Ще б локаторний дрон типу АВАКС, але зараз у продажі нема. З ПКР(1 км/с) Х22 і Онікс, і балістичними типу Іскандера/Кинжала складніше, є надія, що справиться NASAMS етс. Звичайно КР запросто розстрілюються з штатної гармати МИГ-29, це найдешевше. Злітати за 200-300 км за КР для нього проблеми не складає, швидкiсть десь до 2,2 М. За виліт 1 літачок може збити з 5 КР.
КР — дуже проста ціль і для авіаційних ракет, так що можна б пускати не нормальні по 400 к$, а щось таке занедорого, типу перших Sidewinder, зроблених на базі НУРС Гідра. Причому якщо пуляти ззаду, то охолоджуваної ГСН не треба, це сильно здешевлює.

КР запросто розстрілюються з штатної гармати МИГ-29, це найдешевше.

це найнебезпечніше, тому зазвичай використовують ракети, а не гармату і все одно мінімум один винищувач втратили на перехопленні, через ушкодження уламками

балістичними є надія, що справиться NASAMS

взагалі не розрахований на перехоплення таких цілей
Mamba/SAMP-T, Patriot — розраховані

МИГ-29, швидкiсть десь до 2,2 М

це на висоті (де розріджене повітря)
біля землі (де зазвичай ховаються від радарів КР) — max 1.5M, що збільшує час на перехоплення

За виліт 1 літачок може збити з 5 КР.

Karaya збив 5 цілей (і це були не субзвукові КР, а більш повільніші БПЛА) не за один виліт, а на протязі дня, за декілька бойових вильотів

занедорого, на базі НУРС Гідра.

там немає куди ставити ІЧ ГСН, без заміни всієї БЧ
тому APKWS використовує лазерне наведення, додатково змонтоване в центральній частині ракети Hydra
і вони не розраховані на перехоплення КР (це не Starstreak) тільки повільних БПЛА

«це найнебезпечніше, тому зазвичай використовують ракети» — а у чому небезпека? Наскільки я знаю, турельних кулеметів на КР поки що не ставлять. Що, КР таки мають звичку вибухати, коли їх підстрелять, чи БЧ детонує від 30 мм снаряду? На жаль, по ходу дійсно, щоб поцілити у КР з гармати, треба дистанцію до 100-200 м. І вибух КР на цій відстані досить небезпечний. + ти ще й летиш у цю хмару уламків. Якщо вибухає — є сенс використовувати зенітні снаряди дистанційного підриву. Уламок 30 мм снаряду — це не те, що цілий снаряд, здетонувати ним БЧ важко, а їх купа кришить КР куди впевненіше, ніж сам снаряд. + тоді можна сильно збільшити дистанцію. Тільки зробити такі набої для МИГ29 — це ціла історія :). + по ідеї дальномір і програматор снаряду. Але думаю, за 50-200 M$ це зробити можна.
Як варіант — мож., втулити туди 12,7 мм Browning M2. Все-таки КР — це далеко не СУ25, і 12,7 мм їй теж б/м норм.
Я собі думав, що небезпечно ганятися на МИГ-29 за шахедами, бо у МИГ-29 швидкість звалювання 350 км/год, а шахед летить на 190-200, і біля Вінниці літачок в процесі впав саме через це. Тому на шахеди треба б щось легше і повільніше.
«це на висоті (де розріджене повітря). біля землі (де зазвичай ховаються від радарів КР) — max 1.5M, що збільшує час на перехоплення» Ну так якщо вам треба доганяти КР за 50-100 км, таки є сенс набрати висоту, ні? Можна оптимізувати профіль висоти або по часу, або по витраті пального на кожне перехоплення. А 20 км ви виберете і на 1,5 М. Деякі калібри по ходу теж можуть набирати пару махів, за рахунок потужного ТРД. Але через витрату солярки далеко так летіти вони не можуть. Тому зручніше перехоплювати КР на значній відстані від потенційних цілей. На відміну від ЗУР, літак може робити багато дешевих спроб, коли є час. Ну і час повітряної тривоги зменшується. І ще цікаво, чи видно вихлоп КР у тепловізор, і з якої висоти.
За НУРС Гидра — ну я бачив макет для С-8, здається, КБ Луч, і теж лазерний, з таким смішним кільцевим крилом на носі. По ідеї, якщо замінити там датчик лазера на тепловізор за пару кілобаксів і додати трішки мізків, воно таки наведеться ззаду на гарячий вихлоп КР. І жодного охолодження матриці не треба. APKWS з літака по КР — це було б цікаво, але треба розумна автоматика, що тимала б КР у прицілі, з балістичним обчислювачем, щоб вести ракету по оптимальній траекторії. І ще треба добре тримати саму ракету при нестабільному літаку. Тобто наземна система може обійтись без відновлення захоплення ракети, що втікла з променя, а авіаційна — ні.

Только в самолете очень недешевый пилот,а у русских есть ракеты воздух-воздух большой дальности.

«ЖК Diamond Hill» — по ходу київський ринок нерухомості впав сильно і надовго. Об«єктивна реальність, шовихочте. «то Версаль би мене ціклом влаштував» — витрати на обслуговування — як на утримання танкового батальйону :).

Жив колuсь в НЙ на Вільямсбургу в одному з цих новеньких домів, дуже приємне місце, квартира 1 спальня студія на 90кв м. Правда дорого, 800тис. Дуже подобаються вікна з віконницями що піднімаються догори, навколо модні магазинчики з орґанік фуд і Бруклінська пивоварня 20хв пішки.

О, мрію собі про невеликий котедж. З урахуванням складностей з опаленням / світлом і моливо з їжею у майбутньому.

А так свій власний дім, город, місце під старлінк на даху та генератор десь у дворі.

Тож дрім-хауз.
Канрісайд — 30-40 км від міста у котеджному містечку десь у центраьній Україні.
Дім 120-150 метрів.
З терасою ще метрів на 40.
Бассейн 7 на 3 метри.

Забахати собі кабінет — невеликий 15-20 метрів, але затишний з великим вікном, монік поставити 32 дюйми від Єпл та стіл побільше, щоб там розкласти всякі дрібнички.
І зробити в ньому таке поглинаня шумів, щоб сусіди, що косять травичку / шахіди та інше на заважало.
Диван або кушетку, щоб можна було почитати документацію, поміркувати, попрацювати на айпаді.
Куток для колів з нормальним бекграундом.

А взагалі кімнат 4-6.
Зала з банкетним столом.
2-3 спальні (для себе і гостей) можна невеликі — 12-15 метрів.
До кожної спальні с/в.
Кухня
Зала 2 для того щоб іноді загубитися з співмешканцями)
Можливо другий кабінет.

Погреб (або підвал для розміщення техніки типу котлів / припасів та вина)
Та у разі загроз — сховатися там. Маленьке сховище.

Це не 150 метрів, а вже 250

+ податок на розкіш, якщо житлова площа більше 120 метрів. Хоча там є всякі приколи, як то обійти.

Хоча там є всякі приколи, як то обійти.

Якщо будувати збільшеного розміру підвал — це враховується як розкіш?

то не житлова площа, враховують лише житлову :)

І роги оленячі над каміном повісити...

Я шось таке будував перед війною, ну трошки поменше.
З 24 лютого не був там жодного разу.
Навіщо я то зробив, хз.

О, мрію собі про невеликий котедж. З урахуванням складностей з опаленням / світлом і моливо з їжею у майбутньому.

А так свій власний дім, город, місце під старлінк на даху та генератор десь у дворі.

Тож дрім-хауз.
Канрісайд — 30-40 км від міста у котеджному містечку десь у центраьній Україні.
Дім 120-150 метрів.
З терасою ще метрів на 40.
Бассейн 7 на 3 метри.

Забахати собі кабінет — невеликий 15-20 метрів, але затишний з великим вікном, монік поставити 32 дюйми від Єпл та стіл побільше, щоб там розкласти всякі дрібнички.
І зробити в ньому таке поглинаня шумів, щоб сусіди, що косять травичку / шахіди та інше на заважало.
Диван або кушетку, щоб можна було почитати документацію, поміркувати, попрацювати на айпаді.
Куток для колів з нормальним бекграундом.

А взагалі кімнат 4-6.
Зала з банкетним столом.
2-3 спальні (для себе і гостей) можна невеликі — 12-15 метрів.
До кожної спальні с/в.
Кухня
Зала 2 для того щоб іноді загубитися з співмешканцями)
Можливо другий кабінет.

Погреб (або підвал для розміщення техніки типу котлів / припасів та вина)
Та у разі загроз — сховатися там. Маленьке сховище.

Круче всего — квартира на скале над пляжем, с хорошим обзором. И ещё чтоб горы от ветра закрывали.

Ластівчине гніздо наврадчи тобі віддадуть навіть після звільнення Криму

Полно ещё других вариантов. Вот например прикольно сделали:
twitter.com/...​tatus/1415239897850523649
Там же ещё наверху есть вполне годные апартаменты за умеренные деньги. Кроме того, если чисто теоретически, снести нафиг воинские части на побережье, появится много отличного места для жилья.

то ж церква! ))

Да, это давно известная тема. Это потому, что у воды на глиняном побережье. Вот именно поэтому лучше строить на цельной скале, и причём чтобы внизу не было водоносного слоя и/или известнякового. Если есть — тогда надо укреплять сваями, и это сильно удорожит стройку.

Только надо ещё цивильный спуск к пляжу, не оч длинный, чтоб каждый день ходить купаться.

Тогда там на пляже полно народа будет. Хороший пляж как раз можно найти по отсутствию цивильного спуска, или по крайней мере чтоб не видно было.

Я хочу так, чтобы с утра с бодунища в море рожей плюх — и кайф! А если до кайфа надо час идти по жаре или и того хуже- по скале лезть, то как-то с бодунища это не в кайф ))

Если час идти — это точно не скала над пляжем, обычно спуск от 2 до 15 минут, причём 15 минут — это если 200 метров над уровнем моря, или спуск далеко. У меня лично спускаться по скале 160 метров выходит за 6-7 минут, а подниматься за 8-10. Это если каждый день ходить, а у тех кто выше 2-го этажа не поднимается, на это полчаса уйдёт плюс ноги отвалятся. Летом можно ночевать прям у воды на пляже, особенно когда штиль. Я так и делаю — просыпаюсь, и сразу ныряю вот тут
twitter.com/...​tatus/1415247125915574273

Спуск — да, а вот подъём — не радует ни разу, я — лентяй )) Вот как раз из тех, у кого ноги отваливаются ))
А если добавить жару в овер +30 за бортом и кондёр в доме — то желание куда-то идти резко уменьшается ))
Поэтому, я — реалист и понимаю, что скала 200 метров над пляжем означает красивый вид, но если за год дойти до пляжа получится раза 2 — это оч насыщенный год будет )))

Летом можно ночевать прям у воды на пляже, особенно когда штиль

Можно. Но мы ж рассматриваем идею дома, каждый день ночевать на пляжу не будешь, кровать как бы удобнее ))

сразу ныряю вот тут

Красота! Где это? Крым?

А если добавить жару в овер +30 за бортом

А за +50 не хотите? Вот в том месте, что на фотках июнь-июль — около 50. Это в тени, камни на солнце такой температуры, что когда на них льёшь воду, сразу же пар валит как от горячего утюга. И всё отлично при этом, кондиционер — не нужен. Вообще температуру воздуха можно определить визуально: если на пляже после набегающей волны галька сразу высыхает — значит больше 30. Ещё на слух можно температуру определить, при 40-50 характер окружающих шумов меняется. Ну и конечно по тактильным ощущениям — если на камне больше 2 секунд не усидеть, значит выше 70 градусов, если прожаривает через подошву обуви, значит не меньше 80. На первый взгляд конечно может показаться, что это жарко. Но это даёт только ряд бонусов: в запрудах вода прогревается как в ванной. Можно лить воду на камни, и с них стекает горячая вода. Ночью там обалденно спать — нагретые скалы очень хорошо греют, можно на надувном матрасе, всё очень даже удобно. Да и в целом, вечером там прикольно, дует бриз, и греют камни. Никаких комаров нет, вообще. Подниматься и спускаться — не напрягает совершенно. И да, это Крым конечно.

Хм... Насчёт ненужности кондиционера — меня терзают смутные сомненья... )) Одно дело — находиться там с рюкзаком и палаткой с задачами походить, поплавать в своё удовольствие. Совсем другое — постоянное проживание и работа оттуда. И вот в случае работы постоянное прожаривание как бы не оч способствует интеллектуальной деятельности ))

Ну вообще да, сидя на пляже работа как-то не идёт. Но если в офисе рядом с пляжем — это очень даже удобный вариант. Более того, офис рядом с пляжем — это вообще самый лучший вариант из всего, что можно придумать. Вот именно поэтому во многих странах зачастую вдоль пляжей стоят офисные небоскрёбы.

Вот я сейчас так и живу: дом в 3 метрах от пляжа :)
А поскольку я на ремоуте, то мой дом — мой офис :)

Не знаю как у вас, но я не могу работать при температуре воздуха ровно 26. Проверено в Египте.
Кондиционер нужен.

Так зимой дома примерно такая же температура, и никому не мешает чего-то. Вообще многое зависит от влажности. Если влажность высокая — то жара или холод сильнее чувствуются. Ну и ещё на солнце всё сильно разогревается, особенно когда в зените, может этим объясняется то что не можете работать при 26.

Ну вам не мешает, мне мешает. После 26 как-то резко падает продуктивность.
Неа, 26 именно в помещении. Без солнца в зените
В любом случае при 30+ мало кто нормально может работать. Организм не тем занят

Між 70 і 100 F чудово себе відчуваю і працюю.

200м это мало. Я сейчас живу в городке, в котором перепад чуть больше.
Да, первую неделю задыхалися немножко, теперь без вопросов ходим.
Да даже в Киеве перепад 80+м.

У якій баскетбольній команді граєте?

1. Розмір
2. Кількість кімнат
3. Які кімнати
4. Яким би був кабінет/студія

1 — 100-150 м2
2 — 2 спальни, 1 кабинет, остальное — кухня
4 — большим

яка б була ваша квартира мрії

дом. сраный дом среди пол/леса, и чтоб в радиусе 100м ни одного соседа

Бачу, ви не чемпіон по софт-скілам і роботі в команді:)

после победы, если буду живой — брошу айтишечку и уйду в столяры

Всі ці вимоги не першочергові. Першочерговим є розташування квартири — що можна знайти за 800 метрів від входу в квартиру. За 800 метрів від входу в квартиру мають бути волейбольні та баскетбольні майданчики, тенісні корти, футбольні поля, басейни для дітей, малюків та дорослих, школа (бажано щоб учні школи не менше 10 разів ставали призерами міжнародних олімпіад з фізики, математики або програмування), садочок, гуртки для дітей та дорослих — з гри на піаніно, вокалу, балету, малювання, танців, англійської мови та інші, тренажери на свіжому повітрі, спортивний майданчик з турніками, брусами, гімнастичними кільцями, грушами, канатами, різноманітні дитячі майданчики, ресторани, кафе, піцерії, студії йоги з ароматичним масажем, стоматології, дитячі та дорослі лікарні і, звісно, дуже бажано було б мати в радіусі 800 метрів від дверей квартири море або океан, температура води в якому протягом року не опускається нижче 26 градусів за шкалою Цельсія.
Ну а щодо самої квартири, то краще, звісно, будинок, а не квартира. Але краще квартира, в радіусі 800 метрів навколо якої є все вищеперелічена, ніж будинок, від якого до всього вищепереліченого потрібно їхати на автомобілі, причому чим далі їхати і чим дошкульніші затори, через які потрібно їхати, тим краще квартира, навколо якої все вищеперелічене є, за будинок, навколо якого всього вищепереліченого немає.
Щодо вимог, то вони, в принципі, спільні і для будинку і для квартири:
1. Розмір — чим більше тим краще. Та має бути достатньо коштів щоб оплатити послуги прибиральниці на весь цей розмір.
2. Кількість кімнат — чим більше, тим краще, і чим більша площа кімнат і висота стелі, тим краще.
3. Які кімнати — великої площі, з високою стелею, з дорогими меблями.
4. Яким би був кабінет/студія — розкішним. Бажано з вікнами, що виходять на океан.

Плюсую люто. Єдина проблема — це майже нереально. Ви або живете в місті, і маєте все, що ви описали, але є проблеми площею житла і парковкою (бо не ви ж один такий розумний). І природи ви бачити не будете. Або у вас хата на 8 кімнат, зі спортзалом, сауною і кальянною, за 20 км від школи з міжнародними олімпіадами. І дорога з заторами 1 годину, знову ж таки, бо не ви ж один такий розумний. Є третій варіант: ви — Тім Кук. Або Гейтс, або Маск. І можете собі дозволити поєднати плюси обох варіантів. Але ж це буде вам коштувати не просто дорого, а нереально дорого. Хоча, якщо ви Тім Кук...

От це ж і не дає відмовитися від мрії — оце слово «майже». Тобто є ж на планеті люди, які могли б собі дозволити поєднати плюси обох варіантів. З іншого боку, згадуючи анекдот про чорношкірого під пальмою та про рибалку на човні, не хочеться прийти до поєднання обох плюсів через відмову собі у відпочинку протягом багатьох років, вибудовуючи власну справу, яка зрештою у далекій перспективі якщо тяжко працювати може принести (але з більшою ймовірністю не принести) суттєві прибутки і дозволить поєднати плюси обох варіантів.
О, з’явилася ідея для стартапа. Створити міжнародну платформу (сайт, мобільний додаток) «любителів моря з температурою води вищою 26 градусів за шкалою Цельсія протягом усього року та всього необхідного в радіусі 800 метрів навколо будинку» і влаштувати десь на планеті таке місце, де все необхідне буде в радіусі 800 метрів навколо будинку, в тому числі і море чи океан, температура води в якому не опускається нижче 26 градусів за шкалою Цельсія протягом усього року. Обрати місце на планеті з таким океаном, набудувати там усього що потрібно та запросити туди жити викладачів, які підготували призерів міжнародних олімпіад з інформатики, математики та фізики, ну і необхідну кількість тренерів різноманітних видів спорту, викладачів гри на музичних інструментів та танців.
На всяк випадок додам анекдот про чорношкірого під пальмою:
Чорношкірий лежить під пальмою і чекає, коли банан впаде на нього, а як тільки впаде, так і з’їсть його. Поруч ходить білий чоловік і каже чорношкірому:
— Слухайте, шановний чорношкірий, чому Ви лежите тут під деревом в очікуванні бананів? Візьміть палицю, збийте кілька штук, сходіть на ринок і продайте їх...
— Ну, а що далі?
— Як це!? Ви отримаєте гроші — Ви наймете ще десяток чорношкірих, таких як Ви, які будуть збивати банани з пальм, а Вам залишиться тільки продати їх ...
— Ну, а що далі?
— Ви що, не розумієте!?! У Вас буде ще більше грошей — Ви візьмете на роботу сотню чорношкірих, посадите тисячу пальм і у вас буде величезна бананова плантація.
— Ну, а що далі?
— Ну Ви й нездогадливі! У Вас буде багато грошей, не потрібно працювати самому — лягайте і вичікуйте, поки банан впаде із пальми!
— Ну ти й дурний, білий! Це те, чим я зараз займаюся...
Ну і анектдот про рибалку на човні:
Іде бізнесмен, дивиться, як рибалка вилазить з човна і запитує:
— Ну як, спіймав щось?
— Так, спіймав, буду іти додому на обід.
— А після обіду знову в море?
— Ні, трішки посплю, потім піду з друзями пограю на гітарі, а ввечері піду на танцювальний майданчик з дружиною, потанцюю.
— А, так ти все неправильно робиш. Я тебе зараз навчу. Ти після обіду не спи, а піди ще налови риби, продай, і так кілька місяців. На отримані кошти купиш більшого човна, будеш ще більше риби ловити. На зібрані кошти купиш більше човнів, наймеш інших таких же як ти рибалок, заробиш багато грошей.
А потім, як заробиш багато грошей, будеш вранці рибалити в своє задоволення, а після обіду спати, грати з друзями на гітарі та танцювати з дружиною на танцювальному майданчику.

Ви головне цей анекдот американцям (та і європейцям) не розказуйте, там нервово ставляться до поєднання кольору шкіри із певними соціальними ролями.
А якщо серйозно, то більшість обере собі роль бізнесмена, якщо буде можливість обирати. На свідомий дауншифтинг піде невелика маргінальна меншість. І ми всі розуміємо, чому. Тому що бути багатим — це краще, ніж бідним. І у «багатого» завжди більше можливостей. Він може рибалити і танцювати, де захоче і скільки захоче, а може займатися чимось іншим. У «бідного» вибору немає — тільки рибалка і танці.

А якщо серйозно, то більшість обере собі роль бізнесмена, якщо буде можливість обирати

Нет. Бизнес = риски. Как наёмный сотрудник я не рискую ничем. Я работаю — зарплата капает. Да, я получу меньше, чем бизнесмен, который, как в анекдоте выше, будет нанимать таких, как я, пачками — только вот если на его плантацию налетит саранча — он потеряет всё. А мне — что ж, мне придётся перейти сбивать бананы на другую плантацию, в 100 метрах справа :)

Особнячок в Карпатах за годину-дві їзди зі Львова або ІФ зі спортзалом, басейном та робочим кабінетом з великими панорамними вікнами.
Бажано аби там в була ще була хоча б сотка землі де можна було б посадити виноградник і вирити винний погріб.

Все решта вважаю компромісами на шляху до цього.

Можу звісно помилятися, але здається у Карпатах клімат доволі суровий щодо виноградарства.

Закарпаття один із регіонів де дуже багато виноградників через свій мікроклімат, який дуже близький до кримського.
Але якби я щось таке і робив би, то виключно для власних алхімічних експериментів типу виготовлення Контабасу uk.wikipedia.org/wiki/Контабас
Та інших настоянок і дистилятів основою яких є вино, винопродукти, а також інші дари природи які можна виростити в себе на ділянці або знайти в лісі( не жартувати про кротовуху %) ).

Моя квартира мрії це будинок :)
Бажано щоб кімнат на 6-8, тоді можна їх адаптовувати відповідно до потреб — коли дитяча, коли більярдна, коли зимовий сад, коли гардероб, коли зброярня.

Квартира: високий поверх, 20+
Інакше тільки приватний будинок)

Толку з 20 поверху небагато, якшо ти живеш на Осокорках.
У мене зараз на сьомому вид з вікна кращий, ніж з 20 поверху на Осокорках, де я жив до цього.

Толку з 20 поверху небагато, якшо ти живеш на Осокорках.

В мене зовсім інший досвід )

О, чую голос еліти нації!

О, чую голос еліти нації!

О, чую голос «щасливого» власника двушки на Осокорках :)

високий поверх, 20+

При блекаутах накривається ліфт, перестають працювати підвищуючі насоси, і за правилами пожежної безпеки такі будинки не оснащені газом. Це ще за десяток років до війни мене непокоїло, а зараз взагалі дуже гостро відчувається. А вигоди сумнівні, Дивитись в вікно для не-курців не дуже важлива складова життя, і на висотних поверхах шум монотонніший, але загальна інтенсивність у випадку достатньо роззосередженої забудови не спадає.

З вікон вночі мають бути видні зорі, мінімум до 4m.

Доводилось мені бути у північній частині Португалії десь за 50 км від кордону з Іспанією. Я бачив тінь телескопа від світла Юпітера (!!!) і темні пилові туманності на тлі Чумацького Шляху.
Таке забути неможливо, коли ти астроном від дошкільних років.

Я бачив тінь телескопа від світла Юпітера (!!!) і темні пилові туманності на тлі Чумацького Шляху.

А сі-промені, що розрізають темряву поблизу Брами Тангаузера?

Я також так думаю. Кожен, хто не може дозволити собі яхту — ніщєброд.

Краще будинок, а можна й корабель щоб точно русня не дістала

Тоді треба мати зо 4 «гарпуни» в трюмі, а то у москалів є трохи кораблів.

1. 140 кв.м.
2. 5
3. Gym, спальня, гардеробна, вітальня, кабінет
4. Таким як і зараз

Тихі сусіди

Особливо це стосується судідньої країни :-)

Приватний будинок із:
— Свердловиною
— Сонячною та вітряною станцією
— Тепловим насосом
— Твердопаливним котлом (на випадок сильних морозів)
— Приватним бункером

Хм, я думаю такий варіант буде в топі ще роки 3

Актуально буде завжди. Рашка ніколи не змінювалась просто через покоління усі все забувають

Ха, через покоління. У нас через 4 роки забули :)

Все гарно. Але вітрова станція шумить.
Такий варіант можливий якщо у вас фазенда на 2 гектари і ви ставите вітряк в дальному кінці, щоб не було видно і чути.

Нещодавно катався по приватному сектору і бачив такий будинок — сонячні панелі плюс 3 кіловатні вітряки. Було вітряно і шуму прям сильного не почув.

Цікаво. Тільки незрозуміло, чому не один великий. Може, якраз через шум?

Думаю справа у ціні. Великий вітряк це крім вітряка ще міцна мачта. Яка може виявитись дорожче декількох малих. І ціни самих вітраків там не лінійно ростуть за кожний кіловат.

І ще посадка біля будинку з того боку, для шумопоглинання.

Вони різних конструкцій бувають.

Є ризик інтервенції Ілона Маска. Тому по далі

Якщо ви вже готуєтесь до апокаліпсису, варто гарно подумати про вибір локації. Приватний бункер не дуже допоміг би в Бучі, але не знадобиться в Швейцарії.

В Швейцарії дуже багато бункерів. Ви не знали?

Вони там ще наче під будинки замасковані

Знали. Але якщо мене, чи вас, чи кого-небудь з ДОУ запросять до Цюриху в Гугл, ви ж не будете собі там бункер будувати, правда?

Ви будете це робити ОБОВ’ЯЗКОВО, якщо захочете мати там житло. Будівельні норми і закони зобов’язують. Усі багатоповерхівки повинні мати сховища, якщо купити квартиру там — у вас буде бункер. З приватними будинками по-різному: можна будувати собі власний бункер, можна «примазатися» до чужого (за гроші).

А чого ви думали, Швейцарія змогла відмазатися від будь-яких замісів, включаючи, на секундочку, Другу Світову війну? Тому, що параноїки (в гарному сенсі слова).

В Бучі придалася б купа замаскованих керованих по оптоволокну вистрибуючих мін, + засоби спостереження, щоб підривати їх, коли поряд достатньо цілей.

Лолщо? Ви зробили уроки на понеділок? Підіть поприбирайте у себе в кімнаті.

Питання: а навіщо виживати в апокаліпсис? Щоб помучитись кілька років і померти з голоду або від болячок які лікувати нікому і нічим? То може краще поїхати кудись на море щоб останні дні були приємними?

Приватним бункером

Це називається погріб.

Погріб чи цокольний поверх це називається простора труна.
Бункер то про інше. Він доречі може бути і не підземним

Я розумію, чому ви замислились над бункером. Але чи це рішення? Це як brute-force solution алгоритмічної задачки: приходить на думку першим ділом, буде навіть якось працювати, але на реальне навантаження не розраховане. Якщо к*цапи прийдуть, вам бункер не допоможе: вас звідти швидко викурять. Якщо територія буде за нашими, але так як в Бахмуті... Ну добре, ви пересидите день, два. А місяць? А рік? Чи не краще спрямувати сили і натхнення на пошук місця, де бункер не знадобиться?

Чи не краще спрямувати сили і натхнення на пошук місця, де бункер не знадобиться?

Ні. Без варіантів. Навіть якщо це складно зрозуміти. Пояснювати не буду. Бо чомусь пояснення чому треба валити усім зрозумілі, а пояснення чому звалити не найкращій варіант розмуміти ніхто не хоче. А ситуації в усіх різні

Чи не краще спрямувати сили і натхнення на пошук місця, де бункер не знадобиться?

Враховуючи прагнення (уб)людства до самознищення, бункер не знадобиться на іншій планеті яку контролюють прибульці.

Так, цей кейс доречний для будь-якої країни.
У штатах доречі, будівництво приватних бункерів дуже популярне. Але по практиці ще треба енергонезалежність

У штатах доречі, будівництво приватних бункерів дуже популярне.

Я тут как-то раз уже писал про дачу Поданева в Крыму, с фотками. Ну так вот, там не просто бункер, а постройка с толстыми стенами из бута, вполне рассчитанная на обстрел из артиллерии в упор, и бомбардировку. И скорее всего, да, выдержит. Есть там же железобетонный ДЗОТ, где можно отражать атаки с воздуха. Ну так вот, того Поданева просто подстрелили, и всё.

Мені оцей чувак більше всього подобається: www.youtube.com/watch?v=zmOLaQYaQ1k
Реально дід побудував бункер на 500 чоловік, сам. Підтримує його в плюс-мінус робочому стані, сам з невеликим ком"юніті. І от дивлюсь я на це все, і враження у мене суперечливі. Якщо б те, до чого чувак готувався, реально сталося (а готувався він до ядерки, як стає зрозуміло), то він би врятував сотні життів. Став би героєм, патріархом свого маленького клану уцілівших. Але ж не сталося. І вся справа його життя — це для відосика на ютьбі, реально це нікому не потрібно. Так, подивитися, пожати плечима і піти далі.

Решпект діду, як мінімум він напрацював досвід.

«вітряною станцією» — по Україні практично нема вітру, годного для малих вітряків. Робитиме до пари тижнів на рік, порівяно з бензиновим генератором мабуть окупатиметься 20 років.
Біля великого вітряка жити неможливо — шім і вібрації, це приблизно як аеродром.

порівяно з бензиновим генератором мабуть окупатиметься 20 років.

Бєнзовий гєна — це взагалі-то суцільні витрати) сотка на годину паливо, плюс ще триста амортизація самого гєни. Золоті кіловати))
На цьому фоні вітрячок виглядає розумним вкладенням, але не для всіх і не скрізь))

«сотка на годину паливо, плюс ще триста амортизація самого гєни.»
Ну мені казали, що ресурс ширпотребовського генератора 600 годин. Почитав — від 13-15 тис. гр. 2 кВт. Якщо цьому вірити — амортизація виходить від 30 гр/год.
Я вважав собі, що ККД десь 2-3 кВт генератора 0,2. По 33 МДж/л це 0,55 л/кВт-год при повному навантаженні і 1,1 л/год для 2 кВт. Холосте споживання — наче 0,5-0,6 л/год. + Ну нехай у нас навантаження 1 кВт, тоді мож. 0,9 л(50 гр.)/год, + 30 = 80 гр/кВт-год, а при 2 кВт —
1,1*55+30=90,/2=45 гр./кВт-год. Я десь сильно помиляюсь у вихідних даних? Може, насправді ресурс 300 годин, а ціна 18 тис. гр. Це 60 гр/год., + 50-60, /1-2 = 110-60 гр/кВт-год. Капець. «Золоті кіловати))» — ну таки да. Як бачим, при малій потужності навантаження ганяти генератор край невигідно. Тому я давно пропоную буферизувати його енергію важким упсом, що може взяти зарядну потужність хоч в половину номінальної потужності генератора. Ресурс точно зекономить. Тільки акумулятори мають бути літієві або ліфер, хоча лише на 1 рік може бути вигідний і свинець. Якщо вітряк дає малу потужність, або не всю добу, буфер теж треба.
Щоб стверджувати за окупність вітряка, треба мати статистику вітру в конкретному місці, графік «вітер-потужність» для конкретного вітряка, + як накладеться виробіток на необхідність у автономній енергії. А якщо мережа у вас є, важко передбачити, коли вона пропаде. От у вас пропала мережа, акумулятори сіли, а сонця і вітру нема. Що ви будете робити? Запустите генератор. Якщо мережі нема в принціпі, а вітер за прийнятний час окуповує вітряка порівняно з генератором — тоді варто. Бо мож., воно Вам треба не більше, як на 1-2 роки. Тоді вітряк не окупиться. Якщо добре продасте — інша справа.

я навів цифри для свого генератора на 5 квт, бо менший тупо не потягне глибинний насос на 1.5квт. Реальний ресурс кітайскіх гєн десь 200 годин (може бути й менше, якщо кітаєць який його складав не похмелився). Ціна такого гєни була на початку осені 42к, зараз біля 70к. Звідси маємо 2л на годину = 100, 42к / 200 = 210.
Буферні акуми це звісно теж потрібно. Але мій посил був у дещо іншому — генератор взагалі не може окупитися, бо це аварійне джерело енергії, а вітряк та сонячні панелі можуть, просто це буде досить довго)

Якщо не обслуговувати то може й менше 200 годин, але якщо обслуговувати то буде ходити довго. Там стоять ті ж самі двигуни що й на мотоблоках та мотокультиваторах, у них нормальний ресурс і вони добре ремонтуються, капіталяться, та без проблем міняються. Купляєте нового гєну і через:
5 годин міняєте масло
20 годин міняєте масло
50 годин міняєте масло
100 годин міняєте масло та свічку
через кожні 100 годин масло та свічку + раз на сезон карбюратор чистити та фільтр міняти

Якщо не обслуговувати то може й менше 200 годин, але якщо обслуговувати то буде ходити довго.

Ні, це як раз якщо обслуговувати буде 200. Якщо ні, то здохне він набагато раніше. Про 600-800 годин можна було казати про ті клони Хонди, які робляться на тому ж заводі що й оригінали. Але де їх знайдеш у нинішніх реаліях?))
Є тільки лайно)
Простий приклад — у сусіда гєна аналогічний моєму, ті ж самі 400 кубів, але: тупо на карбі немає гвинта регулювання якості суміші, більше того — навіть крану паливного немає, щуп на заливній горловині зламався на третьому відкручувані, а десь годин через 10 роботи повідкручувалися гайки якими двигло до рами прикручене було, бо там навіть гроверів не було, не кажучи вже за гайки з пластиковою вставкою. Другий приклад — двохсоткубовий двигун на меншому гені у іншого сусіда — майже одразу зникла компресія, як виявилось кільця стояли не ті. Якщо є час та натхнення, то можна полазити по форумах більш профільних, і виявиться що таких випадків сотні. Як я і казав — питання у якості збірки в першу чергу.

Що тут казати, можу тільки порадіти що вам вдалося купити нормальний агрегат

Дотягнути гайки та гвинти, перевірити збірку, вчасно обслуговувати це той мінімум який має бути впровадженний після покупки будьякої китайської техніки.

Дотягнути гайки та гвинти, перевірити збірку, вчасно обслуговувати це той мінімум який має бути впровадженний після покупки будьякої китайської техніки.

Це все правильно, але це для мене нормально, а для людей які перший раз у житті таку хрінь купували — ні, бо продавани ж кажуть інше)) Тому вже зараз хлопці які ремонтують генератори завантажені до березня...

А гроверы увеличивают шанс откручивания. На эту тему даже исследование есть если что. погуглите.

А гроверы увеличивают шанс откручивания. На эту тему даже исследование есть если что. погуглите.

До таких заяв треба додавати лінку на дослідження, бо інакше це черговий пук у лужу.
P.S. Дійсно є дослідження NASA, яке стверджує, що ефективність split washer нижче 5% у деяких умовах, що для мене було новиною. Але ніде навіть натяку немає на відємну ефективність.

мне честно говоря влом искать сейчас.
там прикол в том, что если закрутить как положено, то гровер плоский и недостаточно цепляется за метал. А если открутить — то не прижимается.
Гровер неплохо работает на дереве, но он там нафиг не нужен ибо гниет дерево
В том же исследовании есть данные по стенду с гроверами и без них, и без гроверов полностью закрученные болты раскручиваются дольше.

мне честно говоря влом искать сейчас.

Тоді до появи пруфу будемо вважати, що це чергова спроба показати який ти типу вумний))

та что угодно. не все вокруг вас вертится.
я прочитал. поставил галочку, что можно не заморачиваться эти гроверы ставить. Вы можете ставить.

та что угодно. не все вокруг вас вертится.
я прочитал. поставил галочку, что можно не заморачиваться эти гроверы ставить. Вы можете ставить.

Злив защітано. Бо час тут відповідати в тебе є, а пруф дати — ні))

Та хоть сотню сливов засчитайте. Это только вам важно.

от знайшли тему щоб сваритися )) мій вибір star washer та(або) синій різьбовий герметик. старший ганяє на 2т мото, без цього на тренуванні можно частину болтів втратити.

Та хоть сотню сливов засчитайте. Это только вам важно.

Ні, це важливе для багатьох — бо сприймати те що пише «всєзнайка мєркулов» всерьйоз — шкідливо, а іноді й небезпечно. Так що або пруфи, або ти 3.14**бол.

Та считайте меня пиздаболом, кто вам мешает.
Хоть почешете и компенисируете нехватку.

Ну як Вам сказати? В умовах пропажі розетки, коли 220 В треба для роботи, окупність зовсім третя. Майже кожен магаз у нас завів собі по генератору. Видимо, вирішили, що окупиться. У ТЦ якось користуються колективно. Цікаво, як вони там ділять витрати. Навіть в Сільпі коло нас вчора нарешті завели собі якесь автономне живлення, на третій місяць. Таке живлення треба тоді, коли працюєш і нема мережі, і замінити тут паливний генератор сонце і вітер можуть далеко не завжди. Тобто вони, канешно, не зайві, але для підстраховки генератор необхідний. Окупність сонячних панелей по мережевому тарифу — це коли ви зливаєте генерацію в розетку, у вас її приймають і враховують, чи як мінімум(гірший випадок) компенсуєте нею частину свого споживання.

В мене Генадій на 3кВт тягне насос в 2кВт не напружуючися. Інверторний.

В мене Генадій на 3кВт тягне насос в 2кВт не напружуючися. Інверторний.

Впевнений, що він 2квт? Бо інвертор інвертором, а в насосів пусковий ток 3х від номіналу. Хоча якщо в тебе на насосі стоїть частотник, то дійсно буде тягнути. Але це доволі дороге та складне рішення.

100%, при чому це українського виробництва насос. Додатково поставив плавний пуск. Ніяких проблем. Нічого дорогого чи складного. Сенсу немає туди купляти щось дороге чи складне. Насоси — розхідний матеріал.

Додатково поставив плавний пуск.

Ну так це і є частотник, просто спеціалізований.
Тому гєна в тебе й не глохне.

Сенсу немає туди купляти щось дороге чи складне. Насоси — розхідний матеріал.

Кітайські та українські — дійсно так, у свій час замінював рази три. Коли робили свердловину для будинку де я зараз живу, то поставив італійский — вже 5-й рік працює без нарікань. Але ставити частотник сенсу не бачу, бо гєну все одно купував би на 5+ квт тому що іноди треба щось підварити, а світла нема))

Ну так це і є частотник, просто спеціалізований.

Без нього теж все працювало.

вже 5-й рік працює без нарікань

Аналогічно працює мій. Ключове тут не виробник, а спосіб використання. Чим менше насос вмикається, тим краще. Довжина запуску не грає ролі.

Без нього теж все працювало.

От у це не повірю, вибач. Бо маю інший досвід.

Ключове тут не виробник, а спосіб використання. Чим менше насос вмикається, тим краще.

Що до режиму роботи, ти правий. А от що до виробника — ні)) Нажаль не зберіглася фотка мого насоса «водолій» у якого усі болти з’єднувальні згнили за 9 місяців, і він тупо розвалився на частини, які трималися суто на кабелі))

Твоя справа, вірити чи ні. Доводити, звісно, нічого не збираюся.

Для вашого прикладу підійде тільки LFP батареї, зарядні станції на них можна заряжати високим струмом і швидко, зарядні станції на li-ion або сетапи на свинцевих потребуватимуть зарядки по 5-12 годин.

Не, титанат по ходу ще круче. Ну 2 Ач банки VTC4A Макіта ничтоже сумняшеся заряджала по 9 А кожну, з продувкою. Сам бачив. Звісно, не до кінця, після 70-80% струм падав, але літій нормально терпить неповний заряд. І в генераторному буфері добивати до повного його нема сенсу. Скільки таких циклів банки мали витримати — то питання. Думаю, 100-150, 200 за щастя. Свинець — так, для такого буфера мало придатний. Навіть якщо ви використовуєте в норм. режимі тільки верхніх 20-30% його ємності — його треба добивати малим струмом. Бо книжка пише, що скільки-небудь недозаряджений свинець досить швидко деградує. Але, як кажуть, на безриб"ї можна і його. Плюс — маєте нижніх 70% ємності як аварійний запас. А так щоб таке будувати, для оптимізації треба рахувати капзатрати на кожен кВт вхідної потужності та ізнос на кожну кВт-год пропущеної енергії. Підозрюю, що титанат буде найвигідніший.

если ты и твои соседи не владеют эффективно нарезным оружием это всё до сраки

Фантазер.
Я теж до вторгнення мав уявлення про війну аля «та тут можна буде калаш за кіло гречки купити».
Вогнепальна зброя у приватних руках штука не просто безкорисна, а ще і шкідлива.
В окупованих теріторіях ти маєш більше шансів що тебе стратять бо перш за все орки намагаються добути реєстри мисливців та власників зброї бо це потенційні партизани.
У тилу мені чомусь дуже не вистачає усього вище перерахованого, а не нарізної зброї.
Де ви знаходитесь що маєте досі таке уявлення про війну?

Та справа не у війні, у випадку shit-hits-the-fan сценарію ресурс завжди буде у організованої групи озброєних людей. Незалежно від того, хто його приготував раніше.

ресурс завжди буде у організованої групи озброєних людей

У більшої групи. У вас, напевно, буде менша група.

Щось поки не було такого кейсу. Коли там вже організована група озброєних буде чимось рулити в умовах якщо це не Cомалі звісно

Ага. Ядерным реактором и небольшим селом холопов рядом.

І ядерною ракетою щоб точно орки не прийшли мене рятувати.

Тепловий насос зайвий в цьому переліку.
Обов’язково треба додавати

  • Гарним утепленням
  • Віддаленим від інфрастуктурних об’єктів
  • З ділянкою не менше ніж 6 соток

Бачив варіанти з 2-мя сотками. Таунхауси.

Підписатись на коментарі