Потрібна порада. Як документально оформити дохід в USD на карту ключ?

Працюю в IT з іноземним замовником, виплачуть в USD і лише на картковий рахунок. У Приватбанку відкрив карту-ключ (ФОП 3 группа), кошти заходять (на підприємницький рахунок) без проблем, конвертуються у гривню автоматично.

Платежі приходять з позначкою: Перекази, Зарахування переказу, P2P Credit Fust Fund.

Платником є кіпрська платіжна система Unlimint (www.unlimint.com)

Питань дуже багато щодо оподаткування:

1. як документально оформити дохід для податкової? (інвойс? виписаний на імя платіжної системи?)
  2. Чи можна так робити (знаю, що робить так багато хто), адже постає питання РРО (касовий апарат)? І чи не порушує це ЗЕД (USD повинні заходити на рахунки по IBAN, а не карту ключ)?

Якщо не можна так отримувати дохід, то що і як робити в такому випадку зі сплатою податків? Простіше вивести на рахунок на фізособу і приховати дохід? Чому законодавство працює проти платника податків?

Я початківець (пробую сам розібратися в бухгалтерії), тому буду вдячний за розгорнуті пояснення і коментарі, як від бухгалтерів, так і ФОП айтішників (як саме вони працюють з інвойсами у таких випадках і як саме отримують USD з закордону).

Уточню: цікавить саме дохід на карту-ключ (тому що замовнику простіше платити на картковий рахунок через платіжну систему), з платежами по IBAN більш менш зрозуміло.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Дивіться, ситуація для вас як для ФОП може бути дуже не приємною
Адже отримання доходу на карткові рахунки, податківці прирівнюють до доходу фіз особи. Податки із такого доходу 18% та 1,5%

Картка ключ (не карта фізособи) приеднана до підприємницького рахунку, саме кошти і надходять на підприємницький рахунок для сплати податку ФОП. Інша справа, якщо я б приховував дохід, чи це не буде грати в мою користь?

вам кошти зараховуються на рахунок ...2600.. — підприємницький рахунок?

Так, звичайно. Для цього і придумали карту-ключ. Всі кошти відправлені на карту-ключ, автоматично заходять на рахунок підприємця IBAN

тоді вам достатньо шаблонного інвойсу із ознаками акту
обов’язково уважно вкажіть перелік наданих послуг, щоб відповідали вашим КВЕДам

Підписатись на коментарі