Допоможіть зібрати компи/SSD диски для дитячого науково-технічного центру в місті Малин

Доброго дня, IT-спільното DOU!

Мене звати Олександр, я виконую обов’язки директора Науково-технічного центру для дітей в місті Малин, Житомирської обл.

Хочу звернутися до Вас з проханням. Ви дуже потужний ресурс і Вас читають різні IT компанії. Ми потребуємо комп’ютерів, або ноутбуків якими вже не користуються компанії, або готові їх списувати. Річ у тому, що ми відкрили де кілька гуртків які займаються за комп’ютерами, а класів поки два.

Нам підійдуть і не компи, а навіть SSD диски, і таким чином ми зможемо трішки пришвидшити наше залізо. Наші діти створюють безпілотник для ЗСУ, (їм теж треба 3D принтер), вчаться монтувати відео, графічному дизайну, програмувати, робити класні фото. До речі, стосовно фотогуртка, керівник фотогуртка Ірина Віталіївна Корней, вона працює вже 34 роки, її вихованцем був Діма Козацький, «Орест» боєць Азову, його світлини стали відомі всьому світу.

Тож може хтось зголоситься нам допомогти, то ми можемо надіслати офіційного листа, та подякувати у фейсбуці.
Наперед Вам дякую за допомогу!
Разом до перемоги!

Додаю посилання на нас з соцмереж, та роботу наших студентів:

Посилання на FB-групу гуртка: www.facebook.com/groups/456921862174081

Посилання на мій FB-профіль: www.facebook.com/aleksandr.molevitckiy

👍ПодобаєтьсяСподобалось2
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Підписатись на коментарі