Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Коли закінчиться війна?

Хочу дізнатися вашу думку коли закінчиться цей кошмар?

Світу вигідна затяжна війна з ордою. Бо світ не готовий ні воювати, ні втрачати своїх людей, навіть трошки погіршити їм життя, теж не готовий.
1) уйло здохне сам
2) володарі ЧВК почнуть громадянську махновщіну в москалії
3)ЗСУ таки видавить усіх підарів з теріторіії Ненькі та буде п*здити вже десь в БНР КН

4)....ніколи

Харків — буде як український Детройт? Як економічно, вже декілька десятиріч, — у зв`зку з крахом нерентабельних совкових підприємств, неспроможних випускати конкурентну продукцію.
Так і соціально — з виїздом багатьох заможніх мешканців після початку активної фази війни з кацапськими мавпами.

Біженці. На них можна не розраховувати у найближчі 10 років. Знімаймо рожеві окуляри.15 млн.мігрантів було до війни. До них додались 7.8 млн.підчас війни.23 млн!
Ось і вся пафосна історія про «патріотичну діпспору» яка переживає за Україну.
Розраховуймо лише на тих хто залишився.

👍ПодобаєтьсяСподобалось4
До обраногоВ обраному1
LinkedIn

12 коментарів

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.

Простих відповідей тут не буде. Можу порадити огляди того що важливо:
www.youtube.com/watch?v=XSMarng0myo

Если Украине дадут обещанное оружие, к концу мая Крым будет освобождён. Если нет...
Да, колдун вернулся с соревнований

щось із 23 млн ви загнули...
я би не сказала, що не можна розраховувати.. хоча б на частину. Багато хто дійсно хоче і збирається повертатись

поки рашка не поділена на десятки незалежних республік які між собою сруться, війна буде тривати, як вона тривала сотні років, просто всі про це забули бо не вчили історію своєї країни

коли закінчиться цей кошмар

Це ще не кошмар.
Кошмар буде якщо ЗСУ розваляться.
А зараз просто невеликі побутові неприємності, для більшості.

А черговий етап війни зміниться на інший в двох сценаріях: смерть путіна або збільшення постачання зброї, в якої нам зараз відмовляють, при збільшенні і тої що постасають.

Захід союзник, але тормознутий. Ми ж — не можемо перемогти РФію людськими ресурсами ніяк. А коли наші людські ресурси закінчаться — то хоч яку зброю постачай тоді — без рук що її триматимуть вона просто залізяччя.
І тоді «цікаво» буде побачити реакцію на кошмар, який настане в Україні.

Хоча, тормознутий не більш аніж саме українське суспільство. Якє «втомилося від війни» вже з 2016 року точно.

Чудом був 2022 рік. Чудом буде і 2023ий. А як не буде — то й буде кошмар.

Харків — буде як український Детройт?

Думаю да. Ризики життя біля РФії багатьом не захочеться брати, і переїдуть хоча б в Полтаву.

Розраховуймо лише на тих хто залишився.

Тобто на літніх людей?

Це тільки початок, так. Головне — розуміти реальність і шукати себе в ній.

По оптимистичному сценарию. В начале 2024 году перевыборы у Пыни, Зе, и в конце года у Бидона (гугли даты). А перед выборами сильные мира сего становятся немножко коммуникабельнее. Вообще войны начинаются, чтобы набрать рейтинг перед перевыборами (кейс с Пыней) и до выборов обычно заканчиваются.
Хотя по некоторым маркерам и до 2026 и дольше могут развлекаться.

Ці 4 наведені пункти, власне, і не протирічать один одному :)

Блін ти мене випередив 😭

Підписатись на коментарі