👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному4
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Cracking the coding interview
Здається останнє видання номер 6

Непогано написана, розумною мовою, багато практичних завдань та питань з відповідями.

Усе інше вже рекомендували :-)

Грокаем алгоритми — гарна книга по алгоритмам

я так розумію, що як що ти гуманітарій то навряд ти програмування опануєш

Суми та рядів, комбінаторики

І? В чому тут вища математика? Це базова математика 8го класу школи.

Сума = 2+2
Ряд = 1+2+3+4
Комбінаторика це є два варіанти. А. Б. Комбінуємо: А і Б, А або Б, А без Б, Б без А.

Про алгоритми: який алгоритм змогли вивчити? На якому застрягли? Сортування бульбашкою?

Каждый выученный алгоритм необходимо «запивать» для улучшения усваивания. Вы, что не учились в институте и не были студентом?

Наприклад є алгоритми, де явно вимальовується ряд чисел з деякою закономірністю їх появи в цьому ряді, і щоб запрограмувати деякий обчислювальний цикл алгоритму спершу потрібно вивести формулу суми/добутку цього ряду для якогось кінцевого значення N.

Де таке на роботі зустрічається?

покажіть мені цю задачу на leetcode

На leetcode я так зразу не згадаю. Але якщо ви розгорнете книжку професора Skiena «Algorithm Design Manual» то в chapter 2 будть теми повязанi з такими речами. А у кiнцi ще й задачi.

тобто в реальному житті воно не треба, на інтерв’ю не треба, але ви наполягаєте, що без цього продовжувати вчити алгоритми неможна?

Я наполягаю на тому що у Вас дуже розвинута фантазiя, i те, що ви в принципi, можете продовжити цей тред i без моєї участi у ньому :-)

Якщо для початківця та практично без математики, то «Grokking Algorithms» by Aditya Bhargava

в projector є курс 3 місяці по алгоритмам. Складний, але цікавий та корисний

В Седжвіка є книжки на різних мовах, я читав по С++. Там перший том хороший, а другий — графи (зазвичай програмістам не потрібні). library-it.com/...​nigi-po-c/algoritmy-na-c

Мені сподобалась ця сторінка

github.com/kdn251/interviews

Можу порадати курс від університету Берклі sp21.datastructur.es, але там великий фокус на практичні проекти, які доволі складні, та на які потрібно не аби який час покласти.

Data Structures and Algorithms in Python. Goodrich, Tamassia, Goldwasser

Подивіться «додаток» у кінці книги, ймовірно вся потрібна математика є саме там.

І як писали раніше то є Leetcode BLIND-75 Solutions.

Я ніколи нічого не вкурюю доки сам на практиці усе не спробую.
Тому гугліть саме по практиці.
Беріть ту мову програмування яку знаєте і починайте гуглити практику .
Я полюбив, наприклад, прості числа коли проходив задачі projecteuler.net
Там задачі по простим числам ускладняються і якщо перші я вирішував у лоб, по іншим ломав голову щоб пришвидшити алгоритм. І я навіть без книжок прийшов до ідеї що можна перебирати числа до квадратного кореня. А потім нагуглив ще й решето Ератосфена

Нашел у кого спросить. Думаешь на этом форуме сидят программисты? Нет, они конечно думают, что они программисты и все такое... ;)

Якщо тебе взяли на роботу програмiстом i отримуеш ЗП як програмiст то ти i е программiст)))
Не треба робити культу небожителiв з кнопкодавства)

2 місяці сам вивчаю програмування

Вивчаєте програмування для чого?

як вивчати алгоритми

Знову те з питання — для чого [ви вважаєте] вам потрібні алгоритми?

На курсері є курс Седжвіка. Легкий у розумінні. Мат викладки можна просто скіпати без втрат у розумінні.

Рекомендую спробувати книгу А. Бхаргава — «Grokking Algorithms: An Illustrated Guide for Programmers and Other Curious People».

Не впевнений, що існує український переклад, але точно є російський.

Як на мене це зразок книги, яка не дає жодних знань, але дає відчуття того, що ти маєш досвід.

Я десь о 13–14 років потроху читав Д. Кнута, було більшою частиною незрозуміло, але дуже цікаво.

Привіт!
1. По перше, у Кормена є лайт версія книги про алгоритми. Вона називається «Алгоритмы. Вводный курс». Якщо вам програмувати, то я не бачу сенсу займатися вивченням математики.
2. Я би рекомендував вам паралельно з книгою ще тренуватися вирішувати практичні питання. Наприклад, на сайті Leetcode є курс з 75 найпоширеніших питань.
Успіхів!

Візьми книгу там де немає доказів и математики і вирішуй задачі. Іди на leetcode та вирішуй задачі. Читай вирішення задач в обговореннях. Можешь купити підписку і дивитися вирішення задач, які приводить сам leetcode. Якщо будешь зариватися в математичні докази, то втратишь мотивацію. На собєсі тебе не будуть питать докази. Просто треба буде вирішити задачу і пояснити асимптотику.

Підписатись на коментарі