ChatGPT може стати платним

Всім привіт!

Нещодавно натрапив на статтю про те, що так гучний ChatGPT може стати платним. Я не став лазити блогами компанії, а вирішив відразу запитати у того, хто безпосередньо пов’язаний з цим проектом, а саме у самого ChatGPT. Отже, наш діалог:

• Чи маєш ти ліміт повідомлень?
  • Ні, я не маю ліміту повідомлень. Ви можете ставити мені стільки запитань, скільки захочете.
  • Чим буде особлива твоя платна версія? І чи буде вона взагалі?
  • На даний момент я є безкоштовною версією, яка доступна для використання в різних програмах. Проте, OpenAI, компанія, яка розробила мене, може у майбутньому випустити платну версію з додатковими функціями та можливостями для більш спеціалізованих використань. Але поки що це не підтверджено.
  • Чи залишиться твоя безкоштовна версія такою самою, як зараз?
  • Не впевнений, як саме розвиватиметься платна версія мене у майбутньому, і як це може вплинути на безкоштовну версію. Однак, швидше за все, існуюча безкоштовна версія продовжуватиме працювати і буде доступна для використання, але деякі додаткові функції можуть бути доступні лише у платній версії.
  • Коли, приблизно, ти станеш платним?
  • На даний момент я не маю інформації, коли OpenAI випустить платну версію мене. Це може бути зроблено в найближчому майбутньому або може бути відкладено на більш пізню дату. Я рекомендую відстежувати новини та оновлення від OpenAI для більш детальної інформації про плани на мою платну версію.
  • Спасибі за інформацію!
  • Немає за що! Я радий допомогти. Якщо у вас є якісь питання, з радістю на них відповім.

Ось начебто і все. Вибачаюсь, якщо вам не сподобався формат посту. Просто програміст вирішив пограти у журналіста)

Якщо Вам подобаються пости про ChatGPT, то можу випустити докладну статтю, де я прошу у нього написати різні програми, починаючи від «Hello World» і закінчуючи складними. Перевіряю усе, та даю боту декілька завдань на різні теми.

👍ПодобаєтьсяСподобалось2
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Просто програміст вирішив пограти у журналіста)

Як думаєте яка вірогідність стати платним продукту в який вклали десятки мільйонів доларів😁

Питання тільки часу та типу монетизації, міркую що відкритий він тільки для гайпу та тюнингу моделі, швидкості, масштабованості)

На прикладі gpt3 можна навіть приблизно дізнатись прайсінг

Це так) Але я сподіваюся, що безкоштовна версія теж буде не гірше. Бо платити не хочеться.

Питати щось подібне в чату не багато сенсу, так як дані які він використовує кінчаються 2020 роком.

Це так, але деякі дані у нього оновлюються. Наприклад, він знає про ситуацію в Україні, він знає про те, що його робитимуть платним і багато іншого.

Та ну, про війну він не знає, я десь тиждень тому питав, його відповіді були лише про анексію Криму і Донбас.

А я його вчора питав про Маріуполь, та він сказав мені, що це дуже гарний город але із-за війни там майже усе зруйновано та для туристів він не рекомендує туди зараз їхати.

Декілька секунд тому:
Я: Tell me please, about russian invasion of Ukraine in 2022
ЧатГПТ: The Russian invasion of Ukraine in 2022 is a hypothetical scenario that has been discussed in the media and by some analysts. It is based on the assumption that Russia would use military force to gain control of the eastern and southern regions of Ukraine, which are currently under the control of pro-Russian separatists. The scenario is based on the idea that Russia would use its military to gain control of the region and then use it as a base for further expansion into the rest of Ukraine. It is also assumed that Russia would use its military to prevent Ukraine from joining NATO or the European Union. The scenario is highly unlikely, as it would require a significant amount of resources and political will on the part of Russia, and would likely be met with strong international condemnation.

Якщо він щось і знає, то дані дуже розрізнені й не структуровані.

вряд ли в платной версии будет неактуальная инфа, сейчас все таки сяитай бета тест. А так если не нужна актуальная инфа, замены этому ии щас нет. Если будет баксов 20 в месяц, то будет норм

майкрософт вже прикручує до ажур його

Як отримати доступ до gpt з України?
VPN тільки вбудований в оперу юзаю, не домогає

У ChatGPT реєстрація за номером мобільного телефону. Якщо ви в Україні, то спробуйте чи знайти знайомих із іноземною карткою, наприклад Німеччини чи Польщі. Або скористайтеся сервісами отримання смс.

Вбудований в оперу VPN не допомагає майже ніде. Спробуйте інший.

Так. Але у своїй статті, я запитав це безпосередньо у ChatGPT.

Вибачаюсь, якщо вам не сподобався формат посту.

Пропоную вам також нагенерувати коментарів до цього посту за допомогою ChatGPT.

Підписатись на коментарі