Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Чи робить стрес програмістів тупішими?

medium.com/...​mmers-dumber-f87af9d47aba

Виходить нейрони не працюють за умови стресу. Бо гадаю використовють інші зв’язки stdlib та мов програмування

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

тут вже десь згадували добру книжку Сапольского про зебр, ІМХО її варто прочитати, навіть якщо не дуже цікавитися темою, бо він і наукою займається і добре подає тему для нефаховців (в аудіоефірах він теж приємно слухається)

Наскільки я пам‘ятаю теорію (і це підтверджується на моїй практиці) невеликий стрес людину мобілізує і ти навпаки активно все робиш (як навіжений суслик).

Але це не може тривати постійно, тож після кількох тижнів в легкому стресі ти видихаєшся. А важкий стрес (тьху-тьху такого не було) одразу людину деморалізує, без етапу піднесення.

У вас не було тяжкого стресу за рік війни? Відверто здивований... Можу припустити, що дуже пощастило швидко виїхати і ви не чули жодного вибуху і не бачили жодного «прильоту». А усі ці новини про загиблих дітей, батьків? Фото з Маріуполя, Києва, Харкова? Невже жоден друг не писав вам «прощавай, вибач за все»?

стресс це дуже глибока річ. маємо розглядати комплексно з нервовими системами та ендокринною. Але так, певні блокування ціеавих в вашому контексті здібностей загалом неминуче. Є певні винятки

Пригадайте випадок, коли пiд час iнтерв’ю ви протупили пiдказку та не змогли нею скористатися.
Оце воно.

Сильний стрес приводить до виснаження, а виснаження до затуплювання.

І ця методика використовується на всі 100 для різноманітних завдань. Тож будьте обережні, є спеціальні проекти та псевдо-компанії для затуплювання програмістів розроблені психологами, з раші наприклад. Я з цим зіткнувся у 2014, коли дали заскладний код С++ 200 моделей QT, все йде через сигнали і нічого незрозуміло, док 0, де були різноманітні приколи з кодом, як витіснути головний хак за екран пробілами або заплутати за допомогою коментів, пресували всією компанією вигаданими деадлайнами і ржали як дегенерати як тільки додали до команди у чат, раша бидло воно таке, тим менш ця контора була партнером Sony, рубила бабло і моя робота навіть демострувалась на виставці Photokina. Але довелось не отупіти, а хакнути їх))

я вважаю, що стрес робить програміста менш вмотивованим, росфокусованим, непродуктивним, але ніяк не тупішим

А це не тупість коли працює невмотивована росфокусована непродуктивна людина? Такі у 90і продавали хати, приїджали до Києва і їх на вокзалі кидали наперсточники на всі гроші. Чогось згадався цей сюжет з тв.

Ні, я так не вважаю. Інтелект, якщо він є, то він залишається на місці

Інтелект, якщо він є, то він залишається на місці

Тобто я пройду IQ тест з ± тим самим результатом якщо буду виспаний і якщо дві ночі не спав?

Я не знаю, що буде з вами) спробуйте, розкажете)
Він же повинен показати рівень інтелекту, тобто максимальну оцінку, а не ваш стан.

Напевно, що щось таки робить, адже правильно було б написати «Чи робить стрес тупішими програмістів?».

Підписатись на коментарі