Спроба влаштуватися в НАБУ
Доброго усім вечора.
Так сталося, що став я розглядати вакансії в державних підприємствах. І побачив цю (або може цю) вакансію. Не впевнений, тому що відправив листа ще в тому році, а в тепішниій час, що будо місяц назад, здаєтся начебто 100 років тому. Ну, відправив та відправив. І забув.
Про себе. Ну, десь 15 років досвіду в IT, трошки шось в цій всій безпеці розумію, але більше по всяким там AWS-ам, чим по державним підприємствам. Может десь шось не відповідаю всім вимогам, але коли кандідат на 100% підходить вам на вакансию? Моя справа відправити листа, а вони хай уже думають, потрібен я їм чи ні.
І тут, учора приходить відповідь. Вибачте за багато буков, не знаю, чи можливо тут зробити спойлер.
За результатом розгляду надісланого Вами резюме інформуємо про таке.
Абзацом першим частини п’ятої статті 10 Закону України від 14.10.2014 №
1698-VII «Про Національне антикорупційне бюро України», зі змінами (далі — Закон №1698-VII), визначено, що на службу до Національного бюро приймаються на конкурсній, добровільній, контрактній основі громадяни України, які спроможні за своїми особистими, діловими та моральними якостями, віком, освітнім і професійним рівнем та станом здоров’я ефективно виконувати відповідні службові обов’язки. Кваліфікаційні вимоги до професійної придатності визначаються Директором Національного бюро. Призначення на посади у Національному бюро здійснюється виключно за результатами відкритого (крім випадку, передбаченого частиною четвертою статті 10 Закону №1698-VII) конкурсу, що проводиться в порядку, визначеному Директором Національного бюро, крім призначення на посади першого заступника та заступників Директора Національного бюро, призначення на які здійснюється Директором Національного бюро без обов’язкового проведення відкритого конкурсу.Порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посади у Національному антикорупційному бюро України затверджений наказом Директора Національного бюро від 31.05.2017 №
123-О, зі змінами (далі — Порядок).Відповідно до абзацу першого пункту 2.2 розділу ІІ Порядку відповідне рішення про початок конкурсу оприлюднюється на офіційному вебсайті Національного бюро.
Відповідно до пункту 3.1 Розділу ІІІ Порядку особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, подає до конкурсної комісії Національного бюро такі документи:
1) письмову заяву про участь у конкурсі встановленого зразка (додаток 3);
2) копію паспорта громадянина України;
3) копію реєстраційної картки платника податків;
4) заповнену власноруч або за допомогою комп’ютера анкету кандидата на посаду до Національного антикорупційного бюро України (додаток 4) та заповнену власноруч автобіографію (додаток 5);
5) копію трудової книжки або витяг з послужного списку;
6) фотокартку розміром 4×6 см;
7) копію (копії) документа (документів) про вищу освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
8) копію Державного сертифіката про рівень володіння державною мовою (витяг з реєстру Державних сертифікатів про рівень володіння державною мовою), що підтверджує рівень володіння державною мовою, визначений Національною комісією зі стандартів державної мови;
9) роздруковану копію декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, подану у порядку, встановленому Законом України «Про запобігання корупції», як кандидата на посаду.
Особи, які беруть участь у конкурсі на вакантні посади у період дії воєнного стану, можуть не подавати до конкурсної комісії Національного бюро роздруковану копію декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.
Особи призначені на посади у період дії воєнного стану, подають роздруковану копію зазначеної декларації протягом трьох місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану до Управління внутрішнього контролю Національного антикорупційного бюро України для забезпечення проведення спеціальної перевірки (роз’яснення Національного агентства з питань запобігання корупції від 07.03.2022 № 4 nazk.gov.ua/...nnya-4-vid-07.03.2022.pdf).
10) письмову заяву, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», і надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки (додаток 6).
11) особи, які подають документи на участь у конкурсі на посади державної служби категорії «Б», подають заяву про відсутність заборгованості зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання (додаток 8);
12) у разі проведення закритого конкурсу — іншу інформацію для підтвердження відповідності умовам конкурсу.
Відповідно до пункту 1.8. Розділу І Порядку документи для участі у конкурсі надсилаються поштою або подаються особисто (у спеціальну поштову скриньку Національного бюро). Документи, надіслані електронною поштою, до розгляду не приймаються. У разі відправлення документів поштою (адреса: 03035, м. Київ, вул. Василя Сурикова, 3) датою їх прийому конкурсною комісією вважається дата поштового штемпелю, що підтверджує поштове відправлення.
Порядок подання пакету документів визначається у Профілі посади.
Відповідно до пункту 3.2. розділу ІІІ Порядку, направлення лише заяви або резюме не є підставою для участі у конкурсі.
Відповідно до пункту 3.3. розділу ІІІ Порядку Конкурсна комісія Національного бюро перевіряє документи на відповідність установленим законодавством та Порядком вимогам щодо призначення осіб на відповідні посади у Національному бюро, а також на відповідність Кваліфікаційним вимогам, визначеним у Профілі посади, та інформує кандидата телефоном або електронною поштою про його участь у конкурсі.
Кандидати, які не відповідають Кваліфікаційним вимогам, визначеним у Профілі посади, або чиї документи не відповідають установленим вимогам, або якими подано неповний пакет документів, або якщо документи подано не у встановлений термін, не допускаються до тестування та вважаються такими, що не пройшли конкурс.
Враховуючи викладене, рекомендуємо подавати пакет документів для участі у конкурсі на зайняття вакантної посади Національного антикорупційного бюро України згідно з встановленим порядком.
З повагою
Відділ по роботі з персоналом
Національного антикорупційного бюро України
І я такий:
Думаю, як треба хотіти в них пряцювати щоб виконати всі оці вимоги. Ну, може десь шось, який-сь відкритий конкурс... Але я навидь ще не питав, скольки вони будуть платити. Невже у нас дежпідприємсмо буде платити стильнки скільки покаже калькулятор зарплат коли я укажу в ньом 10+ років майже по любій IT спеціальности.
Все може будти, я може не дочитав... Але я всього навсього відпопів на вакансию у видкритому істочнику, в якому не було указано про 10 кругів пекла... А мені у видповідь «згідно статті...» Хто там працює... як вони туди потрапляють? Навіщо там працювати? Не розумію...
Усім бобра та мирного неба.
37 коментарів
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів