Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Відкрита Рада

Колись створював тему на ДОУ, що працюю над сайтом. От нещодавно запустиили пре-пре-альфу :) vidkrytarada.org.ua
Зараз є депутати (vidkrytarada.org.ua/Politicians), голосування, відвідуваність Ради (vidkrytarada.org.ua/...​cians/Index/58#attendance)

Найближчим часом будуть обіцянки і нормальна сторінка «всі голосування». В майбутньому буде обговорення запитів і законопроектів.

Контенту мало. Зараз шукаємо волонтерів, хто буде додавати інфу.

Кому цікаво — тут можна подивитися новини по сайту: www.rozrobka.com/...artup/1205.html

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Популярность политиков расчитывается не очень хорошо, т.к. использование «хитов» для этого не очень хорошая практика. Лучше используйте количество «хостов», чтобы показавать реальное число людей, которые заходили на страницу политика

Справа в тому, що хіти — це найпростіший і найшвидший спосіб, але він тимчасовий. З часом формула буде складнішою. Як мінімум хости + згадування у блогах і новинах. Окремо буде активність це законовторча діяльність + відвідуваність ради і т.д.

Але це з часом. На все не вистачає рук. Зараз ми зробимо можливітсь голосувати за/проти законопроект, а також введемо статус і можливість підписки на його оновлення.

Респект! Отличный проект. Только интерфейс прокачайте

Буду дуже радий будь-яким зауваженням/побажанням, зокрема що до дизайну! Можете кинути сюди, можна в ПП.

Дякую!

До речі, кількість користувачів в день вже перейшла за сотню.

Для того, щоб на сайт регулярно заходили багато людей, бажано, щоб у нього були хороші представництва в соц. мережах, де регулярно публікуються посилання на цікаві матеріали сайту.

наприклад, у ДОУ це
twitter.com/#!/devua
www.facebook.com/devua
vkontakte.ru/club21916383

Дякую за пораду. У ФБ ми вже є www.facebook.com/...234963553211564

В твіттері і ВК сьогодні зробимо акаунт. І будемо постити там оновлення.

Кому цікаво — тут можна подивитися новини: www.rozrobka.com/...artup/1205.html

Там чомусь картинки в BMP форматі переіменовані в JPG по 500+ кб, наприклад:
utborganizations.s3.amazonaws.com/...7f40914bc2b.jpg

utborganizations.s3.amazonaws.com/...215d9920943.JPG

Ну так всё это и многое другое можно легко увидеть прямо на сайте Рады...
Например, вчерашний день -
регистрация (w1.c1.rada.gov.ua/...ite?r_id=1088)
голосование (w1.c1.rada.gov.ua/...l3?g_id=21079)

стенограмма (static.rada.gov.ua/...7061108_54.htm

Обновляется чуть-ли не реальном времени.

Можно посмотреть любой день, любую сессию.

Вопрос — зачем делать уже сделанное?

В чем прикол? Я не критикую, я пытаюсь просто понять...

Те, що зараз є на сайті, це 10% — 20%.

Сайт ВР не юзерферндлі. Там не можна коментить, лайкать, перегляд даних не зручний, як на мене. Не можна голосувати за законопроект і порівнювати думку відвідувачів сайту і голоси депутатів. Також ми зробимо можливість обговорювати законопроекти. Додамо аналітику у вигляді блогів. Тому, якщо коротко, ми хочемо зробити зручний інструмент для моніторингу подій в Раді. Сайт ВР я вважаю не зручним.

До речі, дякую за стенограму! Я про це не знав.

Понял! Тогда это будет в самом деле ценно — чтобы можно было не только смотреть, но и обсуждать, те же проекты законопроектов например. А сайт Рады — очень неудобоварим — но там можно найти много интересного.

Ми бачимо метою сайту не розважальну функцію, а спробу освітити процеси у Верховній Раді і покращити відповідальність громадян.

Список засранцев ТОП-100

zasranci.ru

А еще были mudaki.ru (даже я там был :) )

Є 100% ідея для стратапа — kozel-roku.org.ua

де можна проголосувати за політика «козла» року :)

Підписатись на коментарі