GitHub заявляє, що має 100М активних користувачів

GitHub оголосив, що зараз ним користуються 100 мільйонів розробників.

Ця цифра суттєво перевищує 3 мільйони користувачів, нарахованих рівно 10 років тому, 28 мільйонів, про які він заявляв, коли Microsoft придбала його за 7,5 мільярдів доларів п’ять років тому, і понад 90 мільйонів, про які він повідомив лише три місяці тому.

Під час звіту в 2019 році колишній генеральний директор Нат Фрідман сказав, що компанія прагне до 100 мільйонів розробників до 2025 року. Тож, здається, вона досягла цієї віхи на два роки раніше запланованого.

👍ПодобаєтьсяСподобалось6
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Працював в компанії що мала 3500 розробників, в усіх корпоративні акаунти були. Нехай з них суто технічних 2500. Але все одно.

А де всі ті, хто закривали аккаунти і втікали на гітлаб, де всі ті герої? Це все що треба знати про інтернет воїнів: майкрософт звісно зло і must die, але я до githab-а звик і не хочу переїжджати, хай інші переїжджають, я один все-одно на статистику не вплину.

З таким же скептицизмом треба відноситись до коментарів, де бьють себе в груди і кричать що ніколи не будуть купувати російських продуктів чи користуватися російськими сервісами. Будуть, якщо це їм вигідно. Це інші хай не купують, а якщо купують, то це звісно треш і зашквар.

З них 80 мільйонів людей створили акаунт при проходженні ІТ курсів та й забили на нього :)

активних користувачів

Раніше далі заголовка не читали, зараз навіть заголовок не читають )

Ось ID 123 703 600 ще вільний (27 січня 2023 рік 01:30) (150 000 000).

Якщо 100 000 000 активних користувачів то це 80% від усього числа, а це забагато.

В оригінальній новині заголовок 100 million developers and counting, тому «активних» вже редакція DOU дописала випадково.

Підписатись на коментарі