Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Яка мова програмування менш вимоглива C# чи node.js?

У мене зараз є два ноутбуки.Перший eldorado.ua/...​FolBUwIvIIT8aArNgEALw_wcB.

(До 12 ГБ озу можу розширити)

А другий асус на і3 два ядра і з geforce 720m, але з можливістю розширення пам’яті до 32 ГБ(ddr3)

Яка мова програмування менш вимоглива C# чи node.js?І який ноутбук кращий для розробки

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Nodejs не мова програмування. По суті все залежить від того що робиш, але найчастіше все-таки nodejs біль прожористий до ресурсів (то суб’єктивне)

Дуже залежить. Розробка чи виконання розробленого? Які проекти? В мене тут на C# таке понаписано, що 12Гб на все це + IDE + залежністі то смішно. Ледь у 32 влізає. А результат виконується на доволі скромних інстансах (якщо не прод).

Скоріше такі проекти після яких можна написати в резюме що я мідл і знайти перший офер

Якось по приколу роки два назад спробував налаштувати середовище python розробки на macbook a1181 що валявся у шафі (а це Core2Duo та 4 гіга RAM і MacOS Lion що рівень WinXP)
Так на це уйшло години так чотири і багато мату, але в цілому отримав нормальне середовище під python 3.6 із старою версією PyCharm. Якісь учбові проекти пилити можна
Коротше — усе залежить від ваших потреб. А середовище розробки це не тільки компілятор + ide. Ще докери, кубер і ще багато різних примочок.

Залежить від того яка у вас мишка і рівень математики

для розробки чи виконання? Виконання — скоріше за все C# бо компілюється. Але якщо ви будете постійно перезбирати великі проекти... node.js скоріше за все буде більше тягнути більше трафіку (з постійним встановленням, поновленням пакетів).

Взагалі будь-який сучасний ноут — норм. Я б більше дивився на якість заліза як такого та зручність саме для вас, ергономіку. Бо зручність розробки дууже залежить від проекту — так як і швидкість білду та вимоги до запуску конкретної програми значно більше залежать від кривизни рук писавших (в тому числі сторонні бібліотеки). Тож, в кінцевому стані — від проекту.

Наприклад, мій vim працює однаково швидко на старому ноуті і на моєму компі з Core i7, ба більше, на Raspberry чи смартфоні (у Termux) він не те, щоб дуже гальмує. ;)

Дивіться системні вимоги до OS + IDE.

Підписатись на коментарі