[Test Engineering Weekly] Тестування ML та розширень браузера, чи завжди wait є поганим та чому потрібно читати дослідницькі роботи
Усі статті, обговорення, новини про тестування — в одному місці. Підписуйтеся на DOU | QA!
Всім привіт. Це Олександр Романов з добіркою цікавих статей зі світу тестування та інженерії систем.
Тестування
- «Exploratory Testing: The State of the Art.» Якщо ви ще не чули про дослідницьке тестування, то ось вам слайди від Майкла Болтона на цю тему. Так, цей контент витриманий, наче хороше вино.
- «Top 10 Books for Getting Started with Automation Testing.» Якщо ви не знаєте, що почитати з автоматизації тестування — у цій підбірці є деякі цікаві книжки.
- «Zoopla’s Holistic Testing Model.» Це не Google, але все одно варто почитати, як організовані процеси тестування у компанії Zoopla. Особливо лідам, менеджер та іншим Head’ам.
- «Comparison of API simulation tools.» Так, це досить незвично — але це посилання на Вікіпедію. Але якщо ви хочете подивитися, які існують інструменти симуляції API (крім Wiremock) — тут ви знайдете чимало нових.
- Чи задавались ви колись питанням — «як же ж його тестувати AI та ML системи?» Якщо так, то маю для вас декілька дуже хороших статей, що трохи прибирають завісу таємничості з цієї теми ([1], [2], [3]).
- «END-TO-END TESTING A CHROME EXTENSION USING PUPPETEER.» Я, наприклад, не знав, як потрібно автоматизувати тестування розширень для Google Chrome.
- «Automation, Hard Waits, and The Six Million Dollar Man.» Чим погані очікування (wait) у коді ваших тестів? Чи може бути «правильне» очікування?
Розробка та технології
- «Troubleshooting Kafka for 2000 Microservices at Wix» — дуже цікава підбірка практичних кейсів роботи з Apache Kafka у великій мікросервісній архітектурі.
- «Working With JSON Data in Python.» Коли я стикнувся с питанням парсингу JSON у Python (а я на ньому не пишу зазвичай), то ця стаття мені дуже допомогла. Для хардкорних спеціалістів чи просто тих, хто пише цією мовою програмування хоча б більше, ніж 2,5 скрипти на рік — тут не буде нічого нового.
- «Ouroboros — A Deep Dive for the Non-PhD.» Ця стаття дуже простою мовою розповідає про протокол консенсусу у блокчейні Cardano. Вміти розповідати складні технічні речі зрозумілою мовою — це талант :). Для тих, хто хоче заглибитися — ось вам посилання на саму дослідницьку роботу.
- «Why does Bolt use Node.JS?» Стаття, де вам дуже аргументовано дадуть зрозуміти, чому ж обрали саме Node.JS.
- «Relational Databases Explained.» Для тих, хто хотів трохи глибше розібратися з тим, як працюють бази даних всередині, але часу, щоб читати книжку з кабанчиком немає. Стисло та с картинками.
- «Why are there so many tech layoffs, and why should we be worried? Stanford scholar explains.» Професор зі Стенфорду розповідає, чому багато технічних гігантів звільняють людей (та чи варто перейматися цим мідлам з України :))
- «Writing for Engineers.» Для тих з нас, хто багато пише (документацію, тести чи будь-що інше) — ця стаття дасть базові поради, як писати трохи краще. Особливо, якщо ти інженер та пишеш для «машини», а не для людей.
- «You should be reading academic computer science papers.» Велика стаття про те, чому читати дослідницькі роботи не тільки цікаво, але й дуже важливо.
- «How to Outperform a 10x Developer.» Хороша стаття про те, як досягти продуктивності (та стати отим 10Х інженером) у звичайних повсякденних задачах.
Більше цікавого про інженерію в тестуванні, блокчейн та розподілені системи читайте в моєму каналі.
Немає коментарів
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів