×

Робота: налаштувати вебдрайвер

Друзі,
Потрібен спеціаліст який вміє налаштувати вебдрайвер (WebDriver — Selenium).
Завдання в загальних рисах: автоматизувати процес завантаження на сайт, подальшу обробку і забір фотографій після обробки із сайту. Фотогграфій кілька тисяч, тому і потрібна автоматизація. Всі вихідні дані і підготовлені бази у необхідних форматах для роботи надамо. Деталі в особистій розмові.
Орієнтовний термін виконання завдання (створення / налагодження коду): бажано 2 дні.
Це волонтерський документальний проект, що буде поширюватись в Ютубі.
Мета: донести до широкої міжнародної аудиторії (готове відео буде мати субтитри англійською, французькою, німецькою, іспанською мовами) український погляд на події, що розгортаються на Донбасі.
Я режисер і сам все роблю на волонтерських засадах. Якщо вам цікаво долучитись до нашої спільної інфоборотьби, пишіть: super-tonya2021/@/protonmail.com

Ви отримаєте цікавий і яскравий проект до свого резюме

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

дякую всім хто відгукнувся і написав на пошту та допоміг. дякую вам і сайту. питання закрите

Можливо, Вам варто спочатку проконсультуватись з фахівцями, чи можливий спосіб зробити це за допомогою API, що буде значно легше, швидше і надійніше, ніж автоматизовувати UI

дякую за вашу пораду. я звернувся до фахівця, сподіваюсь він це скаже до завтра

Берите и пользуйтесь: hub.docker.com/...​elenium/standalone-chrome
Там уже все настроено

дякую вам за коментар і посилання. я не програміст і цей інструмент напевне допоміг би людині із навиками програмування. мені все ж таки потрібне готове рішення як для звичайного юзера. якби ви могли порадити таку людину. щоб допомогла розібратись?

але дізнаюсь про це більше. повивчаю. дякую вам

Підписатись на коментарі