Які компанії цінують Leetcode?

Доброго дня. Я є джуном в напрямку RoR backend і мені подобається вирішувати задачі на leetcode. Проте жодного разу не зустрічав їх на інтервʼю(( Це мене засмучує і я думаю, що із цим можна зробити. Буду дуже вдячний, якщо відповісте на одне з запитань:

  • Чи стикались ви з такими компаніями, котрі використовують їх під час етапу рекрутингу, загалом? Це були українські компанії, або закордонні?
  • На якому напрямку розробки їх питають? Ймовірно це просто не популярно в rails розробників
  • Чи є залежність джун/мідл/сеньйор до наявності/відсутності таких задач на інтервʼю?

Задаюсь цими питаннями, бо напружено з вакансіями і хотів би зрозуміти яким чином знайти застосування для своєї сильної сторони.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Добридень, я їжачок і я люблю їсти кактуси.

1) При співбесіді в українські компанії доводилось рішати задачки з ТестГоріла 4 — 5 разів. 4 рази були якісь інші задачки. З Літкоду жодного разу ні.
2) я також працюю з рельсой
3) думаю що джунам задачки не дають (не чув про таке). Іншим дають.

Почав отримувати задачи з літкод тільке на співбесідах від рівня Senior. І там були ще були алгоритми. За фреймворки взагалі нічого не питали. Було цікаво, але до таких співбесід треба готуватися зовсім по іншому.

Ну... особливо мені Leetcode не подобається, скоріше за усе інтерфейсами до задач. char * * * а якості типу, який має повертати функція, просто відбила усіляку охоту щось робити на сайті.

Якщо брати джунів, то я намагаюся знайти таку задачу, щоб вона була на рівні елементарного кодування, але щоб її можна було б ускладнювати, та спостерігати за ходом думки. Останній рівень — я маю пояснити щось, а кандидат має це зрозуміти, такий собі тест, наскільки буде ефективною наша комунікація.

Думка в другому абзаці мейк сенс, погоджуюсь

Додайте це в своє резюме, зайвим не буде.

Дякую за відповідь. Якщо спитають варіації Two Sum то точно справлюсь)

Правда, за собою також помічаю, що вдається краще, якщо початково намалювати якусь схемку, а лише після цього писати код

В UpWork алгоритмічні задачі середнього рівня і ця штука працює як фільтр для кандидатів. Не треба мати 100% проходження — достатньо показати, що ти вирішував задачу сам та намагався застосувати правильний алгоритм.

в наших укр аутсорсах і лідерах ринку жодного разу не зустрічав на інтервʼю, тому напевно це актуально тільки для ФААНГ і всякого такого

Дякую за відповідь, зрозумів( Думав, що це лише особистий досвід, а виявляється, що це досвід переважної кількості людей

Усякі гугли, амазони та фейсбуки люблять таке. А також — нові вбивці гуглів, амазонів та фейсбуків.

Загалом логічно, проте в цих компаніях зараз масові скорочення і наврядчи вони шукають нових розробників

Підписатись на коментарі