Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Поділіться будь ласка досвідом відгуків на ІТ вакансії в лавах ЗСУ

Доброго дня. Шукаю роботу бекенд девелопером та приглядаюсь до вакансій, що публікують в lobby_x. Якщо ви вже відгукувались на них, або працюєте за ними то, будь ласка, підкажіть:

  • Чи отримували ви відповідь на свій відгук? Якщо так то через який проміжок часу?
  • Якщо ви працюєте іт спеціалістом в лавах ЗСУ то з чим довелось стикнутись, окрім відсутності вихідних? Чи ви працюєте в містах?
  • Маю побоювання, що у випадку відмови від мене як іт кандидата мені одразу надішлють повістку у вигляді солдата. Чи отримували ви відмови від них і в якому вигляді вони були?

Дякую. Працювати розробником та допомагати країні багато хто хоче тому думаю, що цей топік буде корисним і для інших.

👍ПодобаєтьсяСподобалось3
До обраногоВ обраному2
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Подавався всюди, де хоч якось міг підійти (були вакансії, де підходив на 100%) — жодного фідбеку
Шукав в основному на lobbyX, але не тільки. Не розумію навіщо ці вакансії так піарять, бо важко уявити, що туди така черга, що нема часу дати хоч якусь відповідь

1. Ні. На одну подавав але 0, потім забив бо хз взагалі чи та вакансія актуальна.
2. У тих хто працює у затишному якомусь підвалі, образно кажучи, скоріш за все дають 1 день щось типу вільного. Але взагалі зараз в режимі ВС, вихідних як таких немає.
3. Повістки дають військомати (тобто центри комплектування та підтримки), у них своя кухня. А так взагалі, якщо ви не маєте офіцерського звання, то навіть якщо влаштуватися то це та ж сама мобілізація солдатом, як і у всіх. По іншому і не вийде, ну окрім контракта.

Ось у цьому коментарі чудово розписано, чому там немає чого ловити типовому айтішнику, який ніколи в руках навіть не тримав автомат
dou.ua/...​rums/topic/40643/#2532087

Ну взагалі то ловити є що, але навряд чи за поточним фахом.

Ви дали посилання на коментар, в котрому людина детально пояснює свою думку, що класно. Проте в тому коментарі посилаються на «вимогу наявності звання» але я такої не бачив

Підписатись на коментарі