Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Які є Українські платформи для продажу відео курсів?

Всім привіт! Підкажіть будь ласка, які є Українські платформи для продажу відео курсів? Є ₚоссіянська antitreningi.ru, але її точно ну буду використовувати. Знайшов Українську платформу softbook, але вони не гарантує повного захисту відео, наприклад від запису єкрану. Може хто знає такі платформи, буду вдячний за будь-яку інформацію.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

sendpulse.ua/features/edu
Платформа українська, можна створювати курси і приймати за них оплату. Але захисту від запису екрану також немає.

Платформа бере комісію за оплату чи яка схема монетизації?
Чи буде платформа рекламувати мій курс, коли я його створю чи весь маркетинг на автора курсу?
Чи є можливість анонсувати курс, почати збирати аудиторію і стартувати, скажімо, через місяць після анонсу?
Чи є варінти форматів курсів? Маю на увазі перегляд курсів лише в записі й курси в онлайн із тренером?
Є якісь додаткові бенефіти в порівняння з тим же Udemy?

Що заважає викладати на Udemy чи інших великих платформах?
Є український прометеус prometheus.org.ua, але хз як залити туди свій курс.

Якщо ваш курс цінний лише контентом який можна записати і потім перевикласти десь і це справді унікальний контент, то треба писати книгу.

наприклад від запису єкрану

А шо хтось гарантує? Будуть стояти біля мене шоб я не знімав їх курс на камеру?

В кінотеатрах показувати курс або ж в центрах сертифікації

Якщо ваші курси, після публікації, відсутні на піратських сайтах то вони нікому не потрібні.

Історія Netflix. Як змінити правила гри та стати головним стрімінгом планети:

У боротьбі з піратськими сайтами та торентами Netflix використовував... піратські сайти та торенти. За їх допомогою відстежували, які саме шоу популярні наразі та які відгуки вони отримують.

Підписатись на коментарі